Kasmir- Demonology warlock [TEST/POHOVOR/PŘIJAT]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Kasmir
Příspěvky: 16
Registrován: ned 06. zář 2015 18:42:04
Class:: Warlock

Kasmir- Demonology warlock [TEST/POHOVOR/PŘIJAT]

Příspěvekod Kasmir » pon 07. zář 2015 16:42:11

Nick postavy: Kasmiir
Class/main spec: Demonology warlock
Věk: 22 let
ItemLvL: 365 it lvl
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Kasmiir
Jak dlouho vlastníte tento char: Přímo tohoto warlocka vlastnim asi rok// rok a pul.
FPS: nad 100 urcitě. Bohužel nemohu posoudit 25man chodim aktualně jen BH a od doby co mam asi rok koupen nový herní notas jsem už chodil jen 10m.

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
WoWko hraji asi osm let. Bohužel s přesnou určitostí to říci nedokazi. Po celou moji herni karieru (historii), jsem znam jako Kasmir. Hral jsem na ruznych serverech za tu dobu, jako treba icewow, anathema, wowspider, drahy.com a ruzne menci servery. Poslední 4 roky jsem byl na serveru drahy.com kde jsem se dostal až do guildy ,,No mercy,, v jejich řadách jsem valccil asi 3 roky a za tu dobu jsem se dostal na pozici CL Shpriesta a CL unholy DK. Jako funkci v guilde jsem mel Guild leadra coz byla rada guildy čitajici 5 hlavnich lidi. Uspechy s touto guildou mohu asi zmínit RF z ToGc. Po te kdyz server sel tzv. ,,do kopru,, prisla prilezitost kopirovani postav na Twinstar. Takze jsem odesel ,i prez pozdejsi problemy s Gum guildy a zaroven GM na serveru ze vsemi 14 postavami. To tu vice rozebirat nebudu, ale kdyby to nekoho zajimalo rad vas zasvetim. A nakonec před necelym rokem byl server uzavren z nedostatku hracu. Drahy mel 1 chybu a zaroven vyjimecnost nechtel pustit něco do obehu bez toho, ze by to fungovalo blizzlike, tudíž opravy provedene hackama neuznaval a nepouzival.

Váš raid time:
Muj raid time je volny každý den od 18:00 do 24:00. Ale muze se stat , ze rano dne kdy je raid se dozvim, ze jedu na montaz. A timto se na raid nebudu moci v cas dostavit.

Vaše DPS na:
Dummy: 17,100
Chimareon 10m n/hc: 18,000 - 20,000 zcela podle setapu raidu.

Vypište svůj progress na Twinstaru:
BoT - (4/4) - HC (3/5)
BWD - (6/6) - HC (5/6)
TotFW - (2/2) - HC (0/2)

Screen vašeho UI: http://tinypic.com/view.php?pic=110wtbl&s=8#.Ve2oN-rouUk

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft):
youtube = mbXtremeLive
http://www.tauri-veins.tk
forum.Molten-wow.com

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Drahy.com - a gnome stolemy bike = odchod z duvodu rozpadu guildy
- No Mercy = odchod z duvodu upadku serveru a strachu o konci cesty mych postav
Twinstar wotlk - Old school brothers = odchod po prechodu na cata vesper
Twin cata vesper - Heaven sentineles = odchod několika lidi do mateřských guild po spojeni vesperu s artemisem
Twin cata arthemis - hornyheadhunters = nedostatek lidi a zkusit se posunout dal
- Ordo satanas = nepohodnuti s GuM
- hornyheadhunters = nyni

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
O této guilde jsem se prvne dozvedel asi před půlrokem trosku bliže od obratranka z wotlku (paladin Feolynth - nynejsi nick nevim)
Jinak guilda je znama na serveru jako většina vetsich z propagace a potkavani hracu.

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Rozsireni obzoru a kolektiv, který se umi pobavit při low raidu. Ale jestli se nekdy najde guilda, která bude moct se pobavit u low raidu jak No mercy uz asi nenajdu. pro zajmavost: https://www.youtube.com/watch?v=-SeALnUwj9c&feature=youtu.be

Koho znáte v <SFU> ?
Nevybavuji si nikoho.

Vypište svoje alty:
main alt:
Kasmir- sh 363 / holy 361
alti:
Kashmiir - Ele 347 / v budoucnu resto
Kshmiir - Assa 361
Kasmirr - surv 365
Kshmmir - Prot 361 / arms 359
Kassmir - feral dps 356
Kshmir - Blood 358 / unh 357
Kasmmir - retri 363 / holy 359

Napište nám něco o Vás (info z real lifu):
Jinak dobry den/ vecer ci rano. Jmenuji se Martin (Topor), je mi dvaadvacet let a narozen ve znameni vodnare. Pochazim z Libereckého kraje, pro vetsi zvedavce okoli Jablonce nad Nisou. Jsem vyucen umelecky truhlar-rezbar + nastavbu podnikani. Nyní pracuji jako Truhlar ve firme Remy Designe. Ziji s rodici, někdo se muze divit, ale nechce se me tahnout domacnost samotnému a pritelkyne , s kterou bych mohl zit je aktualne v nedohlednu. Jinak na wow jsem znam ukecanosti a nekdy az extremni. Mam 12 leteho bratra, který občas leze na nervy a také bohužel hraje Wow. Timto asi koncim a preji pekny zbytek dne ci vecera.


Kasmir
Naposledy upravil(a) Kasmir dne sob 12. zář 2015 20:06:19, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Kasmir- Demonology warlock

Příspěvekod ziarovka » pon 07. zář 2015 16:50:04

čau

otazka co mne trošku zaujima :
Vidim že máš hodne postav lock je oporavdu tvuj main character nebo jen si davaš prihalšku za to co je potreba?
Obrázek
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Kasmir- Demonology warlock

Příspěvekod Pronet » pon 07. zář 2015 17:01:27

1) Stále naklikáváš spelly? Jako v tom videu?

2) To dps na Dummy je single target?

3) Řekni mi proč hraješ Demo?

4) Proč nehraješ jiný spec?

5) Chceš Switchovat?

6) Komu dáváš Intent / Komu ho máš dávat? Seřeď mi to.

7) Napiš mi staty a jejich capy.

8) Nepřipadá ti přihláška odfláklá? Barvičky asi používat umíš, Tak proč je nemáš i v přihlášce krom barev postav???? Za to máš -
Kasmir
Příspěvky: 16
Registrován: ned 06. zář 2015 18:42:04
Class:: Warlock

Re: Kasmir- Demonology warlock

Příspěvekod Kasmir » pon 07. zář 2015 17:24:45

for ziarovka

puvodne 4 roky byl mainem shadow priest předtím warrior a předtím lock . Neboli prispusobuji se danemu datadisku a zde jsem se prispusobyl tak , ze s low EQ a nedosahnutym capem na SH se nedalo poradne SH hrat (neboli nepouzitelny jako tahoun na raidy) tak jsem v posledních 2 guilddach byl vyzadan jako main lock (v mem pripade Demonology) . Ano na achievi je stále main SH priest to priznam. Je to postava, která se mnou zazila uz 110 dni played a tak to cloveku priroste k srdci.
Kasmir
Příspěvky: 16
Registrován: ned 06. zář 2015 18:42:04
Class:: Warlock

Re: Kasmir- Demonology warlock

Příspěvekod Kasmir » pon 07. zář 2015 17:57:21

for Pronet

1) při blizsim prohlednuti videa si povsimneme , ze hrac na videu je Efendionis. a při mencim zkoumani si povsimneme hrace kasmir v parte, kterou byvaly spoluhrac a duverny znamy mel po prave strane obrazovky. Ale jinak ano odpovim na otázku tak jak byla myslena ano jsem kliker ... 8 let stále porad a nestezuji si. Někdo to odsuzuje ale ja zastavam toho , ze to je věc každého hlavne, ze to zvlada.
2) Ano to dps na dummy je single, nemam potrebu podvádět.
3) Proc hraji demo. Mno asi jako každý hrac jsem si vybral co me zajma nebo co me bavi. Ac jsem byval nerdem nikdy jsem nehral co leti, co lidi miluji, nebo co někdo rekne.
4) Asi odpověděl jsem ti v předchozí odzarce
5) ted nevim co myslis jestli talenty nebo postavy:
Talenty - opravdu ne ac by xx lidi doporučilo něco jiné stále mam svoji hlavu a když k tomu nedojdu.
postavy - je dano s cim hlavne main raiduji, a switchuji jen v pripade, ze někdo z vyssich si to vyzada.
6) davam ho podle toho komu to v danem raidu nejvíce pomuze , komu tim dozenu naky cap.
jinak se ridim sh priest / bala druid = resto druid > ostatní ranget.
nevim zda to je spravne je to podle postrehu kdo me sepina DI nejvíce a komu to nejvíce pomuze.
7) hit cap> haste cap > master > haste>=crit
haste 1007 - shadowflema tik
1573 + immolate tik
1993 + coruption tik
8)prihlaska zahrnuje informace , které jsem sepsal včera , ale povedlo se me vymazal nakonec prihlasku. Dnes ji napsal znova a dopsal co me este napadlo. A barvičky není to omalovánka ale prihlaska tudíž ma nakou svou dustojnost nikoli jak kbyby to psalo male dite a mělo rado duhu.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Kasmir- Demonology warlock

Příspěvekod Pronet » pon 07. zář 2015 18:06:16

Kasmir píše:for Pronet
7) hit cap> haste cap > master > haste>=crit
haste 1007 - shadowflema tik
1573 + immolate tik
1993 + coruption tik


No a Kolik jsou základní capy? Toto není co jsem chtěl úplně

HIT a pak capy hastu? Critu? Master? INT? Spirit?
Kasmir
Příspěvky: 16
Registrován: ned 06. zář 2015 18:42:04
Class:: Warlock

Re: Kasmir- Demonology warlock

Příspěvekod Kasmir » pon 07. zář 2015 18:18:12

hit 17% jako jakekoliv rdps + rogun
haste jsem ti vypsal ...
crit a master ? je tu posloupnost nikoliv cap. Také vypsan pro reforge.
intel vse co jde do gemu... když to neohrozi hit cap a jen u velkych bonusu se dodrzuje barvy gemu.
spirit ? dovoliji si rici ze spirit pro demo locka a celkove locka nemá zadne vyuziti ,nejsi na wotlku kde davalo při pouziti life tapu procentualne SP.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Kasmir- Demonology warlock

Příspěvekod Pronet » pon 07. zář 2015 18:31:52

Kolik máš Haste? Arrmory mě ukazuje 1086
A celkem zvláštní reforge teda....

Když je spirit nevyužitelný, proč ho máš na kalhotech?
Kasmir
Příspěvky: 16
Registrován: ned 06. zář 2015 18:42:04
Class:: Warlock

Re: Kasmir- Demonology warlock

Příspěvekod Kasmir » pon 07. zář 2015 19:09:12

takhle se me muzes zeptat i u druhé zaplaty . proc tam mam stamku . oba staty nevyuzitelne . jeden stat lehce navyssi HP a druhy zas minimalni mana regen. ano bylo by Hp lepsi pro healery ze clovek by mel o par hp vic.
haste koukáš zpravne snazim se zuby nehty dodrzet prozatím první haste cap. ale neda se to uplne bez toho ze by haste neprelezlo ten první haste cap. Odhaduji , ze další pripadna otázka muze padnout na spirit vandku , která ma vyhodnejsi staty nez ta 359 z trashe
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Kasmir- Demonology warlock

Příspěvekod Pronet » úte 08. zář 2015 14:51:09

Takze kdyz je enchant na legy myslim 2.cast toho nech spirit/hp tak proc mas glyph na healthstone?? A proc mas takovyhle glyphy??? Major...
Kasmir
Příspěvky: 16
Registrován: ned 06. zář 2015 18:42:04
Class:: Warlock

Re: Kasmir- Demonology warlock

Příspěvekod Kasmir » úte 08. zář 2015 15:36:51

mel bych napad jeden , co místo toho vypisovani se tu si dojit na skype, mumble nebo TS promluvit Pronete
Naposledy upravil(a) Kasmir dne úte 08. zář 2015 16:12:41, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Kasmir- Demonology warlock

Příspěvekod Gashi » úte 08. zář 2015 15:38:50

Používaš Incinerate alebo Shadow Bolt build? Prečo?
You win or you learn.
Kasmir
Příspěvky: 16
Registrován: ned 06. zář 2015 18:42:04
Class:: Warlock

Re: Kasmir- Demonology warlock

Příspěvekod Kasmir » úte 08. zář 2015 16:07:49

Pekna otázka Gashi.
nyní odpověď. Nevim zda ti bude stacit, ale pokusim se. Nejdrive k první otázce, která zni v me odpovedi Inicinerate Build. Ted tedy druhou část. Zkousel jsem i SHadow bolt build, ale neosvetsil se. A velice me sedi ten druhy, jeden pro mne z hlavnich faktoru je tento. Ze lock se s pomerem haste, který je doporucovan (a ja jej dodrzuji) na prvním kontentu i tak stava mobilnejsim. Nikoliv ne tak neohrabany. Jedine chvile kdy vyuzivam Shadow bolt je ten, když mam v podruci Felhuntera a během fightu z nej sepinam demon soul (který jak znamo z felhuntera sepne 20% sh dmg navíc). A tim se tedy tento spell stava silnejsim a jeho vyuziti muze byt na miste. Ale i tak to nesmí ohrozit chod - mého rozmysleni, mobilnosti a raidu. Lepe ti asi odpovědět nedokazi. A jestli mas sam nake postřehy rad si je prectu.
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Kasmir- Demonology warlock

Příspěvekod Sarger » úte 08. zář 2015 16:43:41

Kasmir, teba nejaku dobu poznam za prejta, aj z HHH, aj z wotlku ... za mňa ZA :)
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Kasmir- Demonology warlock

Příspěvekod Pronet » úte 08. zář 2015 17:01:18

Já jsem skoro každý den na našem TS, takže se tam kdykoli dostaň.

Ve čtvrtek test raid pokud máš ID tak za týden tě tam rádi uvítáme :)

ZA
Kasmir
Příspěvky: 16
Registrován: ned 06. zář 2015 18:42:04
Class:: Warlock

Re: Kasmir- Demonology warlock

Příspěvekod Kasmir » čtv 10. zář 2015 15:26:41

nemam budu aktivne cekat ve hre
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Kasmir- Demonology warlock

Příspěvekod Pronet » pát 11. zář 2015 8:33:14

Npiš mi kdy se ti bude hodit Pohovor? V úvahu připadá Pondělí, středa (ale omezený čas), čtvrtek po raidě , pátek
Kasmir
Příspěvky: 16
Registrován: ned 06. zář 2015 18:42:04
Class:: Warlock

Re: Kasmir- Demonology warlock

Příspěvekod Kasmir » pát 11. zář 2015 16:18:19

Ahoj, Informaci dodam během vikendu, vyjadreni k raidu včerejšímu sepis ibehen dneska.
Kasmir
Příspěvky: 16
Registrován: ned 06. zář 2015 18:42:04
Class:: Warlock

Re: Kasmir- Demonology warlock

Příspěvekod Kasmir » pát 11. zář 2015 17:59:12

Tak navrátíme se do včerejšího raidu. leadrovala slečna ac s prijemnym hlasem, tak ale autorita v raidu zadna. Predstavoval jsem si uz několik let, ze leadr raidu ma prvotni a konecne slovo. Nikoliv (priklad), ze při rozdavani lootu ji maj vsici u p.... a nedokazi bejt ticho, aby bylo možno si ten loot korigovat. A nemyslete, ze to je narážka, ze me naka věc utekla, to opravdu ne. Ale je to narážka, ze urcite nejsem jedinej, když se jde raid a tento raid obleha TS, mumble nebo skype... Tak si vypinam chat, nebo ho ignoruji. Je to velice rusivy element při raidu. Kladl bych vetsi duraz, na rozhodnuti koho se ma resnout. Pokyn ve stylu ,,nekoho resnete,, ( ,,zvednete nakej heal,, ..a další) bych řekl , ze se opravdu neosvědčuje (hnat jmena koho!). Ten leadr by mel bejt slyset nejvíce na tom raidu, aby to tam nevypadalo jako parta bezneho worldu. Ac beru v potaz , ze tam byla část testeru. Ale i tak ten test raid ma reprezentovat, nikoliv clovekovi budit ze tuseni co ted prijde. Ninja pully k tem se vyjadřovat nebudu to je kapitola sama o sobe, kdyby byli fireland a totok se chodilo for fun, tak by se to dalo pochopit. Ten timer tam je urcenej kuli tomu, ze si leader je jist plnym slozenim , neafkovanim a nez e se to pulne aj před nim. Prozatim asi vse, ale jak by to chtěl někdo obhájit rad se snim poperu o sve slova.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Kasmir- Demonology warlock

Příspěvekod Joul » pát 11. zář 2015 22:24:55

Obecně to leadruji já, včera jsem byl úmyslně mutnutý, a byl natajňáka na cizí postavě o čemž nikdo v raidu nevěděl (hlavně né leadři)... právě proto abych viděl jak to jde ve složení leadrů Zarovka a Jelasha, jelikož je to jejich druhý raid, myslím, že svojí práci odvedli PERFEKTNĚ, ohledně organizace bych snad vytknul jen to, že normálně se to chodí o cca 30 - 45 minut rychleji. Nyní jsme ve stavu kdy doplňujeme řady sekundáru a jakmile bude mít ucházející sestavu začne se progresovat (proto se chodí jen to co se chodí, je to čistě jen kvůli vám testraiderům a všichni ze sekundáru o tom vědí a jsou s tím ztotožněni). Pokud WOW hraješ 8 let a máš alespoň minimální zkušenosti s leadrováním čehokoliv, tak ti musí být jasné, že během 2 ID se respekt nevzbudí (chápu že nevíš, že to leadrují 2 ID), každý se nějaký čas zaučuje, po každém raidu, mám a budu mít připomínky a komentáře ze kterých se doufám poučí, takže očekávám, že to bude jen lepší, kdyby ne, nemusíš se bát že bychom to tak nechali a přinejhorším bych to vzal zase já... ale věřím, že to nebude nutné... jen se potřebují otrkat... ohledně lootu, jakmile bude progres stav (nebude 5 a více lidí na test) bude se i na sekundáru používat EPGP lootmaster, takže už nikdo mluvit ani nebude muset... v podstatě i to co mluvila jak říkáš a ostatní měli u .... tak to bylo navíc každý item se pustil na RW a kdo si nevšiml a nenapsal já nebo nerolnul, tak je to jeho problém, kecání k tomu, už je jen omáčka navíc...

kdyby byly ještě nejaké připomínky nebo dotazy můžeš to směřovat přímo ke mě...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Kasmir
Příspěvky: 16
Registrován: ned 06. zář 2015 18:42:04
Class:: Warlock

Re: Kasmir- Demonology warlock

Příspěvekod Kasmir » pát 11. zář 2015 23:17:08

Dobře beru v potaz tyto skutečnosti, jen jsem napsal muj pohled na raid, který jste chteli okomentovat.
Kasmir
Příspěvky: 16
Registrován: ned 06. zář 2015 18:42:04
Class:: Warlock

Re: Kasmir- Demonology warlock

Příspěvekod Kasmir » sob 12. zář 2015 7:20:47

Z nekterych novych okolnosti, by prislo v úvahu pondělí 19:00. Vyhovuje Pronete?
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Kasmir- Demonology warlock

Příspěvekod Joul » sob 12. zář 2015 9:09:43

V pořádku jen jsem chtěl aby jsi znal všechny okolnosti...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Kasmir- Demonology warlock

Příspěvekod Pronet » sob 12. zář 2015 14:18:19

Dobře 14.09.2015 v 19:00 Pohovor
Kasmir
Příspěvky: 16
Registrován: ned 06. zář 2015 18:42:04
Class:: Warlock

Re: Kasmir- Demonology warlock

Příspěvekod Kasmir » sob 12. zář 2015 20:03:14

kdyby to nevycházelo tak dam předem vedet

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti