Erebus - MM Hunter [NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Erebus
Příspěvky: 11
Registrován: ned 21. črc 2013 18:25:23
Class:: Druid

Erebus - MM Hunter [NEPRIJATY]

Příspěvekod Erebus » ned 21. črc 2013 18:41:49

Nick: Erebus
Class/ main spec: Hunter/marksman
Věk:21
GearScore: 6027 GS ( 0 PVP itemů )
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... &cn=Erebus
FPS: Těžko říct, ale problémy nikdy nebyly.

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? Začal jsem na patchi 1.12.xx takže už to nějaký ten pátek bude ( cca 4 roky )

Váš raid time? (Ve formátu - Pondělí od xx:xx do yy:yy, Úterý od xx:xx do yy:yy..) Každý den až na občasné vyjímky.

Definujte svůj PvE skill: Huntera hraju už hodně dlouho prošel jsem sním celý ULD včetně všech HM taky TOGC 10/25 na insanity a cele ICC jen pár HM my chybí. Používám macry a bindy na maximalizování mého DPS.

Vypište svůj progress na Twinstaru: Celý Ulduar včetně všech HM ( Tenkrát ješte za huntera Syrius v guilde Exalted na Phobosu ). Celý TOC/TOGC ( v guildě AD infinitum taky zahuntera ). ICC až po LK. Hrával jsem kdysi na zahraničním serveru Alphawow kde když sem odcházel na TS tak končila sezona s ICC a chystali se nahazovat cata.

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů: http://imageshack.us/f/692/jib1.jpg/ ( Omlouvám se nic lepšího jsem po ruce zrovna neměl, ale je tam jak UI tak i DPS. JE to raid s pugem takže screen pořízet při wipu na 30% zhruba. ) Používám jen základní UI nic cpešl mám tak přehled a už jsem si na to za těch pár let zvykl.

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně: Dlouholetá praxe a spoustu přečtených class guide

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: z Exalted jsem odešel protože jsem šel pracovat do zahraničí na delší dobu a z AD Infinitum protože poslední dobou guilda hodně poklesla.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? Zeptal jsem se na nejlepší guildu tady na realmu a takhle to dopadlo....

Proč chcete jít právě do <SFU> ? Myslím že už konečně nadešel čas patřit k TOP komunitě kde se ukáže můj pravý potenciál.

Koho znáte v <SFU> ? Nikoho bohužel.

Co nám můžete nabídnout? Výborné ovládání své postavy. Časovou flexibilitu. Příjemné a nekonfliktní vystupování. Ochota pomáhat. Pomoc s vyráběním Gemů a jídla. Hight DPS. Spolehlivost.

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky? Ano a znovu ano.

Vypište svoje alty (stačí level 80): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita) Toto je moje jediná postava

(nepovinné) Napište nám něco o Vás:Jmenuji se Jakub Waniek je mi 21 let a bydlím v Karviné poblíž Ostravy. Momentálně jsem nezaměstnaný což mi poskytuje dostatečý volný čas na raidování, jinak jsem vystudoval Kuchaře. WOW hraji už od Patche 1.12.xx tudíž už to bude nějakých pár let. Po maturitě jsem odjel na Říční loď a rok a něco jsem se plavil po Evropě což byla moje největší pauzo od WOW ( Já si teda myslel že už jsem definitivně skončil ). Na Twinstaru hraju kolem dvou let a než jsem odjel do světa tak jsem Byl TOP Hunter v guildě Exalted na Phobose kde jsem např. byl u first killu většiny HC bossů v ULD např Mimirona a oproti němu jsou bossové v ICC babráci. Kdysi jsem hrával na Serveru Alpha wow kde když sem přecházel na Twin už byl naplánovaný nához CATA, takže o moje zkušenosti se bát nemusíte a v čem mám mezery se rychle naučím. K mojí povaze jsem přátelský, slušný a trpělivý.No když to tak řeknu tak na profi PVE jsem hrál vždy jen huntra. Používám jen základní addony jako např. DBM/RECOUNT/GC. Nemám nijak upravané UI protože se mi to zdá zbytečné a za těch pár let sem si na to zvyk. Nicméně ze sebe vydávám vždy 120%. Doufám že mě neodsoudíte kvůli něčemu co jsem nenapsal nebo naopak se vám nelíbí a dáte mi šanci se ukázat v raidu.
Erebus
Příspěvky: 11
Registrován: ned 21. črc 2013 18:25:23
Class:: Druid

Re: Erebus - MM Hunter

Příspěvekod Erebus » ned 21. črc 2013 19:25:52

http://armory.twinstar.cz/character-she ... &cn=Erebus

Tady je opraveny link na Armory tam ten jsem si všiml že nefunguje.
Uživatelský avatar
Darkal
Příspěvky: 111
Registrován: sob 22. čer 2013 20:09:17
Class:: Priest

Re: Erebus - MM Hunter

Příspěvekod Darkal » ned 21. črc 2013 19:53:40

Takže můžeš ve čtvrtek 18:00+?(Sekundarní raid)
A pár dotazů.
Proč ARP a né Agility?
Říká ti něco TheoryCraft?
Máš nějaký oblíbený TheoryCraft?
Naposledy upravil(a) Darkal dne pon 22. črc 2013 12:38:42, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Obrázek
Erebus
Příspěvky: 11
Registrován: ned 21. črc 2013 18:25:23
Class:: Druid

Re: Erebus - MM Hunter

Příspěvekod Erebus » pon 22. črc 2013 10:15:14

Ano ve výše zmíněný termím budu k dispozici.
Jak je všeobecně známo tak čím více ARP tím lepší jsou jeho účinky a na ICC EQ je už dostatečné množství arp z gearu aby se socketování ARP oplatilo víc než AGI. Ano k tomuto všemu jsme se dokopali díky TheoryCraftu jenž z herních statů dělá tabulky a příklady, které nám porovnávají účinosti statů. Je tovlastně analýza herních mechanizmů, která ma za úkol pomocí čísel usnadnit hráčům co socketovat a taky se tím vypočítávájí staty které sou potřebné na daného bosse. Jak vidíš vím o tom jen tak okrajově nikdy jsem se tím moc nezabýval a koneckonců WOTLK už je tady dost dlouho aby tyto věci nebyly všeobecně známy. Četl jsem převážně jen ARP TheoryCraft čímž jsem ti odpověděl na poslední otázku. Ješte při ULD sezóně jsem byl posedlý ARP a za huntra jsem nazbíral ARP gear a furt přesocketovával z agi na arp a zpátky a zkoušel, testoval :-D Vždycky jsem dal radši na praxi než ta teorii...
Uživatelský avatar
Athena
Příspěvky: 255
Registrován: sob 15. čer 2013 15:13:43
Class:: Paladin

Re: Erebus - MM Hunter

Příspěvekod Athena » pon 22. črc 2013 11:46:32

dneska sem snim byl flame togc10, tocil pekne a umirel akorat na agro myslim:D
Uživatelský avatar
Gaspard
Příspěvky: 7
Registrován: ned 16. čer 2013 10:27:59
Class:: Hunter

Re: Erebus - MM Hunter

Příspěvekod Gaspard » úte 23. črc 2013 9:17:19

rad bych te videl na test raidu
Erebus
Příspěvky: 11
Registrován: ned 21. črc 2013 18:25:23
Class:: Druid

Re: Erebus - MM Hunter

Příspěvekod Erebus » úte 23. črc 2013 10:26:45

Dobrá. Tady nebo ve hře my pak prosím napište kdy a kolik bude ten test raid. Děkuji.
Uživatelský avatar
Gaspard
Příspěvky: 7
Registrován: ned 16. čer 2013 10:27:59
Class:: Hunter

Re: Erebus - MM Hunter

Příspěvekod Gaspard » úte 23. črc 2013 12:35:09

vyckej na verdikt od CL - Detharga, ktery je do 27.7. mimo CR
Uživatelský avatar
Blokong
Příspěvky: 90
Registrován: sob 15. čer 2013 13:32:13
Class:: Shaman

Re: Erebus - MM Hunter

Příspěvekod Blokong » ned 28. črc 2013 0:49:13

http://forum.hornyheadhunters.cz/viewtopic.php?f=59&t=20

Přijat v HHH, zdá se že se rozhodnul :)
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Erebus - MM Hunter

Příspěvekod Joul » ned 28. črc 2013 14:07:32

vyřešeno, tak hlavně že jsi si pomohl :-) prosím o uzamčení
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Marty
Příspěvky: 100
Registrován: ned 16. čer 2013 12:51:06
Class:: Mage

Re: Erebus - MM Hunter

Příspěvekod Marty » ned 28. črc 2013 17:33:24

edit: znova otevřeno, Erebus se sám vyjádří s vysvětlením
Erebus
Příspěvky: 11
Registrován: ned 21. črc 2013 18:25:23
Class:: Druid

Re: Erebus - MM Hunter

Příspěvekod Erebus » ned 28. črc 2013 21:36:46

Věc se má takhle: Dne 21.7. Jsem podal přihlášku do HHH, dne 22.7. po vyádření pár členů moje přihláška byla zamítnuta kvůli dostatku hunterů. Tímto jsem to měl za vyřešené a hledal jsem guildu dál. Po šesti dnech se vedení z HHH rozhodlo že teda jo vezmeme ho a můj topic znovu otevřelo načež se tam včera ( 6 dní od podání přihlášky ) oběvilo že jsem přijat, ale já mezitím podal přihlášku k vám a kdyby jste tady nenapsali že mě přijali v HHH něvěděl bych o tom, jelikož se mě nikdo nezeptal jestli ještě pořád chci do HHH.

Na věci se nic nemění a pořád chci do vaší guildy!
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Erebus - MM Hunter

Příspěvekod Joul » ned 28. črc 2013 23:52:49

pokud máš stále zájem, myslím, že pokud by jsi se ukázal v dobrém světle, místo pro tebe najdu, předem se omlouvám, za takovéto spoždění s vyřízením, ale jak víš tak jsou prázdniny a CL je na dovolené, i když myslím že už se dnes vrátil, během zítřka od něj čekej vyjádření a pokud bude souhlasit myslím, že pro tebe udělám místo ve čtvrtek 18:00 na icc 25
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Detharg
Příspěvky: 27
Registrován: sob 15. čer 2013 13:49:54
Class:: Hunter

Re: Erebus - MM Hunter

Příspěvekod Detharg » pon 29. črc 2013 21:30:50

Mám z tebe celkem dobrý pocit, co jsem se koukal na armory, tak máš gear/talenty/glyphy atd. OK. Ještě bych tě rád odchytil ingame kvůli pár drobnostem. DPS (alespoň podle gearu a screenu) nejspíš mít budeš, jsem zvědavý, jak se ukážeš na test raidu ;)
Erebus
Příspěvky: 11
Registrován: ned 21. črc 2013 18:25:23
Class:: Druid

Re: Erebus - MM Hunter

Příspěvekod Erebus » úte 30. črc 2013 10:16:08

Tak jsem se dočkal :-D . Ano na test raid s vaším svolením dorazím. Pokuď se zastihneme online Dethargu tak sem jen tvůj :-D
Evo
Příspěvky: 9
Registrován: pát 05. črc 2013 20:41:20
Class:: Priest

Re: Erebus - MM Hunter

Příspěvekod Evo » čtv 01. srp 2013 22:20:51

Joul písal, že máme niečo napísať k ľudom čo boli dnes na test raide...

Erebus podal dobrý výkon, nefailoval, damage bol OK, ale mohol by byť aj trochu lepší. Jedine čo by som mu vytkol sú slabé switche. U Marrowgara skoro žiaden damage do spikoch, to isté Saurfang nebol boh vie čo, na to že ma hunter taký veľký burst damage. Dám ti PRO, síce moje slovo nemá zatiaľ žiadnu váhu, ale tak možno z toho čo som napísal si dajú niečo dokopy vyššie postavení členovia guildy :)
Marty
Příspěvky: 100
Registrován: ned 16. čer 2013 12:51:06
Class:: Mage

Re: Erebus - MM Hunter

Příspěvekod Marty » pát 02. srp 2013 11:45:00

Hunter by měl switche topovat (viz Detharg, Rat - když se jim zrovna chce :D ) nevim nevim no ;)
Uživatelský avatar
Athena
Příspěvky: 255
Registrován: sob 15. čer 2013 15:13:43
Class:: Paladin

Re: Erebus - MM Hunter

Příspěvekod Athena » sob 03. srp 2013 13:12:05

TOC25 report:
Beasti - 9,6dps
Jarda - 10,3dps
Valkyry- 9,6dps tady to neako neproclo
Anub - 8,5dps / top dmgdone
Uživatelský avatar
Blokong
Příspěvky: 90
Registrován: sob 15. čer 2013 13:32:13
Class:: Shaman

Re: Erebus - MM Hunter

Příspěvekod Blokong » sob 03. srp 2013 19:03:27

PROTI...konfliktni a arogantni clovek :)
Erebus
Příspěvky: 11
Registrován: ned 21. črc 2013 18:25:23
Class:: Druid

Re: Erebus - MM Hunter

Příspěvekod Erebus » sob 03. srp 2013 19:42:03

Ty switche se zlepší to slibuji. K tomu dmg z TOCka tak jsem měl bugnutý Feign Death jinak řečeno nefungoval vůbec takže mi nezhazoval aggro tak jsem se musel klidnit s DMG ( na beastech to blblo jen opčas ale na jaraxxusovi a twinech to stávkovalo ůplně ).

Ke komentáři od Blokonga: S postavou se přihlásil na raid a pak afkoval v instanci kterou jsme potřebovali přepnout z 10 na 25 man. Napsal jsem do raidu ať vyleze že to potřebujeme přepnout a nic se nestalo tak po dvou minutách jsem napsal znovu ať vyleze no a pak jsem napsal ať ho kicknou a až pak vylezl a odepsal: "Se neposer vole". A později mi napsal že takového člověka jako já v guildě nechce. Po výměně pár slov došel k tomu že jsem arogantní a konfliktní což bude určitě velmi objektivní názor. Nechápu co tě vedlo k tomu aby si mi uškodil, ale pro příště bych byl rád aby sis svoje problémy nekompenzoval tím že uděláš problémy někomu jinému. Děkuji.

Už je to 13 dní od podání přihlášky. Prosím aby se už moje přihláška vyřešila.

Děkuji.
Uživatelský avatar
Blokong
Příspěvky: 90
Registrován: sob 15. čer 2013 13:32:13
Class:: Shaman

Re: Erebus - MM Hunter

Příspěvekod Blokong » sob 03. srp 2013 19:49:43

Kdyby sis alespon nemusel vymyslet....Behem tech dvou minut jsi to napsal nekolikrat, se stale vetsi "agresivitou". Tobe se nikdy nestalo ze by sis musel na par minut odbehnout? Pote co jsem se vratil a vysel ven z instance, sis nemohl odpustit par hloupych poznamek. Proto jsem napsal "aby ses neposral" (volem si se ted nazval sam ;) ). Se zbytkem mas vicemene pravdu. Ano takoveho cloveka v guilde nechci. Kdy kvuli 2 minutovemu afkovani musis udelat takovou scenu a pridat sobe i guilde vybornou reklamu ;). + (nechtel jsem to vytahovat) 7k dps na single target bossovi kde se nemusis hybat? Nemas zac :)
Erebus
Příspěvky: 11
Registrován: ned 21. črc 2013 18:25:23
Class:: Druid

Re: Erebus - MM Hunter

Příspěvekod Erebus » sob 03. srp 2013 19:58:54

To je slovo proti slovu. Tenhle člověk si očividně vymíšlí a já nechápu z jakého důvodu mě chce potopit. Ano to VOLE jsem se spletl a nenapsal jsi to. Todle nikam nevede proto bych radil tohle téma uzavřít a mojí přihlášku vyřešit. (Kdyby se někdo opravdu o tenhle dětinský konflikt chtěl zajímat mát screeny z toho co jsem napsal).

PS: Tovaron není single target boss. Doporučuji doučit taktiky.
Uživatelský avatar
Blokong
Příspěvky: 90
Registrován: sob 15. čer 2013 13:32:13
Class:: Shaman

Re: Erebus - MM Hunter

Příspěvekod Blokong » sob 03. srp 2013 20:06:13

To ze ti dam PROTI neni slovo proti slovu. Ta "hadka" se "vyresila" tim ze se napsalo co se stalo. At si kazdy prebere z toho co potrebuje. Krome toho ze jsem ti napsal ze te nechci do guildy, jsem nic spatneho neudelal :). To ze ty si to neunesl a musis tu zacinat vymyslene hadky ke kterym ani nedoslo, uz je vsem jedno :). PROTI


PS: Nemyslim si, ze si rypanim pomuzes ;)
Mine
Příspěvky: 35
Registrován: sob 15. čer 2013 13:37:47
Class:: Paladin

Re: Erebus - MM Hunter

Příspěvekod Mine » sob 03. srp 2013 22:51:33

Trošku odvážne slová od niekoho čo sa chce dostať do guildy ako je sfu. Na začiatku mi bolo divné, ako je možné, že človek s 6k gs+ nemá guildu. Teraz už mi je všetko jasné... a to ani nemusel byť pohovor ;). Za mňa PROTI.
Erebus
Příspěvky: 11
Registrován: ned 21. črc 2013 18:25:23
Class:: Druid

Re: Erebus - MM Hunter

Příspěvekod Erebus » sob 03. srp 2013 23:16:43

Jen se hájím protože nestrpím to že na mě někdo bezdůvodně háže špínu.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Erebus - MM Hunter

Příspěvekod Crafty » ned 04. srp 2013 3:23:01

Pokud se chces hajit tak zverejni historii komunikace :) at ostatni muzou posoudit jestli mluvis pravdu

Protoze uz jen spatny pocit clena nasi guildy je argument, ze bys nemusel zapadnout do kolektivu
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Erebus
Příspěvky: 11
Registrován: ned 21. črc 2013 18:25:23
Class:: Druid

Re: Erebus - MM Hunter

Příspěvekod Erebus » ned 04. srp 2013 16:56:58

http://imageshack.us/photo/my-images/856/4g6.jpg/ ( to je podruhé co jsem napsal ať jde ven. Poprvé to screen nemám jsem napsal: "Darnet poď z dungu potřebujeme to přepnou na 10 man" není to doslovné ale něco podobného )

http://imageshack.us/photo/my-images/7/ew7o.jpg/ ( to je když se ani napodruhé nic nedělo tak jsem napsal todle )

http://imageshack.us/photo/my-images/89/yv5v.jpg/ ( pak vyšel a já napsal sláva )

Kvůli tomuhle se rozhodl že mi sabotuje přilhášku.
Uživatelský avatar
Ataecina
Příspěvky: 277
Registrován: ned 16. čer 2013 11:05:34
Class:: Paladin

Re: Erebus - MM Hunter

Příspěvekod Ataecina » ned 04. srp 2013 17:11:25

jen by me zajimalo, proc nemas vytazeny cely chat, kdyz s nim chces neco dokazovat....na prvni pohled je videt, ze mas casti chatu schovane...omlouvat se nebudu....clenovi guildy budu verit vic nez posunutym chatum
Uživatelský avatar
Blokong
Příspěvky: 90
Registrován: sob 15. čer 2013 13:32:13
Class:: Shaman

Re: Erebus - MM Hunter

Příspěvekod Blokong » ned 04. srp 2013 17:33:50

Chyby ti tu whispy, kdyz uz by si chtel neco dokazovat. :) To co jsme ti do nej napsal, (ano uznavam) byla mala provokace abych zjistil jak zareagujes v takove situaci. :) To co pote prislo me dost prekvapilo (bohuzel na altovi ktereho mam tyden spatne nastavene WIM a historie neni :( ). A sabotaz prihlasky, pokud jedno PROTI beres za sabotaz....
Erebus
Příspěvky: 11
Registrován: ned 21. črc 2013 18:25:23
Class:: Druid

Re: Erebus - MM Hunter

Příspěvekod Erebus » ned 04. srp 2013 20:11:21

Ano jedno proti od člena je důležíté je vidět že si z toho děláš srandu viz. smajlíky a že to bereš lehkovážně. Dal jsem si záležet abych se do vaší guildy dostal a je to pro mě důležité. Tvůj ofenzivní postoj vůči mě není důsledkem toho co se událo ve VOA to byla jen záminka ty ses prostě rozhodl že mi to zkazíš a tak tomu bude. Nevím co tě k tomu vedlo zřejmě si tím léčíš mindráky z reálného života nebo si tím dokazuješ že si důležitý. Nikdy jsem tě nijak slovně nenapadl zato ty to děláš v každém komentáři. Slova jako nechtěl jsem to zmiňovat jsou jasným důkazem toho že ten člověk neví jak mě víc pošpinit tak si vymíšlí, kdybys to nechtěl napsat tak to nenapíšeš a kdybys to chtěl napsat tak to zmíníš hned v prvním příspěvku, který byl tak strohý že je jasné že si neměl co napsat jako vysvětlení toho proč si tak usoudil, jelikož žádné vysvětlení nebylo. Ja že dělám guildě špatnou reklamu? Tak zaprvé já v guildě ješte nejsem a zadruhé jakou reklamu si jim asi udělal ty když si zdržoval celý raid a jako svoji omluvu si napsal: "Se neposer"? V tu chvíli kdy jsem screenoval to co jsem napsal protože jsem tušil že to budu potřebovat začínali pullovat. Žádný chat jsem záměrně neposunul prostě jsem narychlo screenul to co jsem napsal. Nemůžu vyhrát a to vím už od začátku. Jít proti členovi guildy do které se chci dostat je sebevražda, ať mám pravdu nebo ne, protože za tebe se má kdo postavit a nezajímá ho kdo má pravdu, ale za mě se nikdo nepostaví. Gratuluju ti dosáhl jsi svého vsadím boty že mě už nevezmete. Jestli sis myslel že názor řadového člena není důležitý tak tady máš důkaz že je. Je mi líto toho co se stalo, ale přísahám že jsem vám v ničem nelhal a nic jsem záměrně nezatajil.

PS: Prosím napiš tady to co jsem ti napsal do whispu já si to přesně nepamatuji, jelikož to nebylo důležité a napsal jsem to proto že jsem byl afektovaný z toho že se mi někdo chystá zkazit šanci dostat se do kvalitní guildy a proč?
Uživatelský avatar
Blokong
Příspěvky: 90
Registrován: sob 15. čer 2013 13:32:13
Class:: Shaman

Re: Erebus - MM Hunter

Příspěvekod Blokong » ned 04. srp 2013 20:28:55

Nema cenu se uz k tomuhle vyjadrovat...Budes si tu stale psat to svoje :). Kdyby si radeji vytahl screeny tech whispu co si mi poslal? Nebo ty sis nejakou zahadou neudelal?
Uživatelský avatar
Darklight
Příspěvky: 13
Registrován: úte 18. čer 2013 14:06:44
Class:: Shaman
Bydliště: Doma

Re: Erebus - MM Hunter

Příspěvekod Darklight » ned 04. srp 2013 21:01:43

Ja som ZA preco nie :)
Uživatelský avatar
Detharg
Příspěvky: 27
Registrován: sob 15. čer 2013 13:49:54
Class:: Hunter

Re: Erebus - MM Hunter

Příspěvekod Detharg » pon 05. srp 2013 14:53:08

Erebus píše:Jen se hájím protože nestrpím to že na mě někdo bezdůvodně háže špínu.


Tím, že na něj budeš házet jinou špínu? Trochu mi to připomíná naše politiky, výrazy typu "sabotuje mi přihlášku", "ten člověk si vymýšlí, chce mě potopit" zní dost vztahovačně.

Hodně štěstí v jiné guildě.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů