Deaadfire - Feral (dmg) Druid [TEST/-/-]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Deaadfire
Příspěvky: 6
Registrován: pon 14. zář 2015 15:52:18
Class:: Druid

Deaadfire - Feral (dmg) Druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Deaadfire » pon 14. zář 2015 16:33:04

Typ prihlasky: (profi)
Nick postavy: Deaadfire
Class/main spec: Druid / Feral(dmg)
Věk: 20
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... =Deaadfire
Jak dlouho vlastníte tento char: Od samotného založení postavy (v ToC sezóně), cca 3roky

Váš raid time: neděle (od 17:00 do 2:00.) - primární raid
úterý (od 17:30 do 2:00) - primární raid (progres)
čtvrtek (od 17:00 do 5:00) - sekundární raid

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: Endless Agony - přišel jsem do guildy na začátku cata s tím, že bude úspěšná jako na Wotlk. Dokud se chodily 25many bylo vše v pořádku, účastnil jsem se main raidu a vypadalo to v pohodě. Pak nastala krize, leavlo hodně lidí, pár z vedení přestalo hrát, změnilo se GuM a přestaly se chodit 25many. Takže aktivita na nule, chodila se jen jedna 10man, kde se točilo 13lidí a když jsem byl pozván do sekundárního raidu, šlo se BWD NORMAL, tak jsem si řekl, že po roku Cata progressovat normal opravdu nechcu.
UnderRated - Tady to bylo komické, přišel jsem do guildy na testovací období, normálně chodil třetí 10man a vše bylo v poho. Pak jsem odjel na 3 týdny na dovolenku, dal jsem věděl GuM a dalšímu vysoce postavenému a jakmile jsem se vrátil - bez guildy. Když jsem se ptal na důvod, řekli mi, že jsem nechodil raidy (věděli že jsem byl na dovolené) a dodali, že mě klidně vemou zpět. Ne, díky.

Jaká je Vaše motivace vstupu do <SFU> ? Chtěl bych se konečně posunout dál a někde na stálo usídlit. Dle mého na wowu jsou 25many nejzábavnější a nejtěžší v celé hře a přál bych si být součástí jak farmy, tak těžkého progressu v kvalitní guildě s dobrým kolektivem.

Čím splňujete požadavky na Profi přihlášku? Dostatečný EQ, znám téměř všechny taktiky na aktuální content (krom Trůnů, Nefa a Councilu na HC - neměl jsem možnost vyzkoušet, Sinestru ještě zabitou nemám, ale odprogressovanou na 10man ano), svou classu již hraji nějakou tu dobu, WoWko od roku vydání, mám dostatek času a jsem spolehlivý hráč.

Napište nám něco o Vás (info z real lifu): Jmenuji se Kuba, momentálně studuji v Brně na VUT, mám rád sporty (někdy zahraju basket, volejbal...) a samozřejmě fitko. Co se týče osobnosti, myslím že jsem ohleduplný, relativně klidný, přátelský, rád se učím novým věcem a nechám si poradit, když dělám něco špatně nebo nedostatečně dobře.
Virgil
Příspěvky: 20
Registrován: stř 18. pro 2013 22:07:34
Class:: Hunter

Re: Deaadfire - Feral (dmg) druid

Příspěvekod Virgil » pon 14. zář 2015 19:43:56

*to iste čo u Missisa

Bol som s nimi (Deadfire, Missis) raid u EA, chalani leavli pred posledným bossom lebo sa im nepačilo že su v "sekundári" a raid sa naťahuje - nechali nás tam nech si to dokončime ako chceme. Hned leavli guildu a zobrali ich do Underated. To bolo cca. 6 týždnov dozadu a už majú prihlášku tu. O skille by som sa nebavil, vedia čo stláčajú to či je to na primár neviem, ešte som tam nebol.

Ja som EA tiež leavol len nedávno a som tu krátko, ale za to čo ste tam predviedli máte moje PROTI
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Deaadfire - Feral (dmg) druid

Příspěvekod Bohus » pon 14. zář 2015 20:41:11

Čo pre Teba znamená guilda?
Deaadfire
Příspěvky: 6
Registrován: pon 14. zář 2015 15:52:18
Class:: Druid

Re: Deaadfire - Feral (dmg) druid

Příspěvekod Deaadfire » pon 14. zář 2015 21:14:31

Partu dobrých lidí, s kterými dobrovolně a rád trávím svůj volný čas, kde panuje pohodová atmosféra a vzájemný respekt.
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Deaadfire - Feral (dmg) druid

Příspěvekod Azzinoth » pon 14. zář 2015 21:20:52

To čo napisal Virgil je celkom zaujimave ... a za druhe ... ToTW , Nef , Councilovia a Sinestra - bud malo alebo ziadne skusenosti podla toho co pises ... si si isty ze chces PROFI prihlasku ?
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Deaadfire - Feral (dmg) druid

Příspěvekod Sarger » úte 15. zář 2015 0:59:03

znám téměř všechny taktiky na aktuální content (krom Trůnů, Nefa a Councilu na HC - neměl jsem možnost vyzkoušet, Sinestru ještě zabitou nemám, ale odprogressovanou na 10man ano)


Myslím že viac netreba. Nespĺňaš podmienky profi prihlášky. "odporogresovaný" boss ... to považujem za - progress + úspešný kill .. že si tam 200x wipol je celkom nanič.

Nemal si možnosť vyskúšať ? ja to mám zabité na priestovi (alt) s world grupou.
- problémy s raidmi čo spomínal Virgil ...
PROTI

Odporúčam skúsiť štandardnú prihlášku.
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Deaadfire - Feral (dmg) druid

Příspěvekod BeeWay » úte 15. zář 2015 8:27:09

mno když pominu to co píše Elf a spol. řekněme že se nic nestalo, ale podle toho co píšeš se chceš dostat do primáru...co když se nedostaneš a budeš chodit sekundár kde se toho na HC zatim moc nezabíjí protože to není full main raid?
Obrázek
Uživatelský avatar
Quajmei
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 143
Registrován: stř 05. srp 2015 8:44:30
Class:: Druid

Re: Deaadfire - Feral (dmg) druid

Příspěvekod Quajmei » úte 15. zář 2015 9:15:20

ja sa ta spytam aj na toho ferala
1. kolko hitu a kolko expertise je potrebne na tomto kontente (a ked netreba hit cap tak preco)
2. co preferujes mastery ci crit
3. preco tieto profesie je aj ina lepsia moznost ?

PS: taka osobna poznamka nemam rad ludi ktory su schopny nadavat do ninjov na rdf kvoli eq vzdy sa da dohodnut , stretol som ta len raz a posobil si arogantne
QUAJMEI - balance / off resto
QUAJ - feral cat / off feral guardian
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Deaadfire - Feral (dmg) druid

Příspěvekod Joul » úte 15. zář 2015 9:51:42

nejsem si jistý, jestli splňuješ pdomínky Profi přihlášky, profi hráče beru, že dojdeš na Sinestru, Chogala, Nefariana a zahraješ bez zebemenší chybyčky s lepším DPS než hráš ve stejné Classe který už na primáru je.... Cítíš se na to ?
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Deaadfire
Příspěvky: 6
Registrován: pon 14. zář 2015 15:52:18
Class:: Druid

Re: Deaadfire - Feral (dmg) druid

Příspěvekod Deaadfire » úte 15. zář 2015 12:49:40

No je tu celkem dost otázek, tak zkusím vyhovět všem.
Co se týče mého progressu, jsem bohužel hráč co raidy chodí pouze s guildou, world raidy nechodím, nebaví mě a co kdyby se nakonec G raid složil. Takže jestli je problém, že nemám zabité vše, co bych měl, chápu to.

To co psal Virgil nebudu komentovat, nechápal kontext, dělal na raidu horší věci jak já (přip. jak my) a nelituji toho, aspoň šlo pěkně poznat, jak si nás guilda vážila. Pro pochopení, s některýma lidma z toho raidu jsme měsíce raidovali v main raidu a jediné, co po našem leavu dělali bylo to, že si stěžovali na zkažené ID (většinou na altech), to že přišli o stálé dva hráče kteří byli od začátku cata v guildě a pomáhali jim (i třeba v RF Glvl 25) je vůbec netankovalo. Ale chápu, že ti co v naší pozici nebyli to asi nikdy nepochopí. A btw pozvánku do UndeRRated jsem určitě hned po leavu nedostal, bylo to pár dní, než jsem napsal pozvánku a než jsme se dohodli. S leavem to nemá nic společného.

Quajmei - jestli jsem někdy nadával do ninjů, tak si asi nepochopil ironii nebo neviděl smajlíka( :D ), hádat se nebudu, když chodíme dungy s kámoši, děláme si z toho srandu (na guildovních raidech samozřejmě ne). K tvým otázkám: 1)Nevím jaké všechny možnosti v hitu a exp jsou, já kdysi jezdil, že jsem úplně zanedbával capy a jel na max masterku, po nějaké době jsem zkusil alternativu jet právě naopak hit i exp cap a zbytek rozdělit do mastery/crit cca 50/50, u této možnosti jsem zůstal - je to pro mě pohodlnější a lepší na plošnění addek atp. Nechával jsem si radit od ''class leadrů'' v EA, dokud hráli tamější feralové, kteří byli opravdu špičkoví (+ jsem stalkoval feraly na hordě).
2) Jak jsem již řekl, nepreferuji ani jedno, snažím se jet 50/50, nejlépe aby každý item měl jak mastery, tak crit (i když rozpoložení statů na itemech mi dává více mastery)
3) Eng mám na aktivaci 480agi na 10sec, hlavně do burst fáze společně s Tiger's fury a Berserkem (dříve jsem měl místo toho Herb, kde jsem naopak používal haste, ale preferuji agi), Insc mi naopak dává permanentní agi navíc na shoulderech. Nejsem si vědom žádné lepší možnosti, každá profese by měla mít stejné nebo přinejmenším podobné bonusy, až na JWC (což by mělo být nejslabší na dalších contentech).

Joul - rovnou můžu říct, že když dojdu poprvé k nefovi na 25HC, určitě se na to nebudu cítit. Jak jsem řekl, co se týče raidů byl jsem věrný guildě, což zastavilo můj progress.

Upřímně, důvod proč jsem zvolil PROFI přihlášku před Standart bylo mít možnost v budoucnu se zapojit do main raidu. Ptal jsem se, jestli se někdy se Standart přihláškou budu moct dostat do Mainu, bylo mi řečeno že jen do sekundárního (možná jsme se úplně nepochopili), proto jsem zvolil tuto možnost. Nejvíce by mi vyhovovalo zopakovat všechny zkušené HCčka a společně se sekundárním raidem vyprogressovat ty, které ještě nemám, časem ukázat své znalosti a kvality a třeba na FIrelandech se dostat do Mainu. Jestli na tuhle situaci funguje taktéž Standart, tak se omlouvám, že jsem špatně pochopil situaci.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Deaadfire - Feral (dmg) druid

Příspěvekod Joul » úte 15. zář 2015 12:55:42

asi ti ty bylo špatně vysvětleno, standardní přihláška se testuje na sekunádru, s tím že se tam po přijetí do guildy i začne, ale pokud se u člověka provějí kvality (nejen skillové, ale i docházka, charakter, atd), tak se pak přesunuje na Primár (je to otázka toho jak moc je ta classa potřeba, kdo na té classe je na primáru, atd, atd) narozdíl od toho profi přihláška by měla být pro takového hráče který přijde a potahá bez failů primár...

prozatím tě spíše vidím jako kvalitního člověka co by mohl skvěle do začátku potáhnout sekundár, projdeme to s Azzim, ten pak s tebou a případně bych to spíše viděl na úpravu na standard...

PS: jinak věrnost guildě je velké +, neber to jako mínus, že bychom to tak brali, že pak nemáš dost naprogresováno, jen prostě asi né přímo na primár... hned...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Deaadfire - Feral (dmg) druid

Příspěvekod Azzinoth » úte 15. zář 2015 13:17:41

Vo stvrtok alebo piatok by som mal byt vecer doma a vklude ... tak na TS budem ... hodime rec.
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Deaadfire
Příspěvky: 6
Registrován: pon 14. zář 2015 15:52:18
Class:: Druid

Re: Deaadfire - Feral (dmg) druid

Příspěvekod Deaadfire » úte 15. zář 2015 13:33:40

Dobře, počítám s tím :) díky
Uživatelský avatar
Quajmei
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 143
Registrován: stř 05. srp 2015 8:44:30
Class:: Druid

Re: Deaadfire - Feral (dmg) druid

Příspěvekod Quajmei » úte 15. zář 2015 15:47:05

ja hram ferala ako alta ale cital som si nanho vela veci ten hit s expertise som skusal a osobne si myslim ze je to zbytocna vec na dalsom kontente by som do toho 8%hitu aj siel ale teraz neni potreba co sa tyka profiek tak s tym jwc si nie som az tak isty kebyze mam brat navody tak by to malo byt bs a alchemka ale kazdemu sadne nieco ine a mastery /crit idem podobne

ako ja som sa ta chcel spytat len na par veci ohladne ferala ci sa v nom kus vyznas , posledna vec co ma zaujima preco Furor talent 3/3 a nie Nurturing Instinct 2/2 myslim ze ten furor na maciatko je zbytocne hrotit na 3 body ale to je chybicka krasy
QUAJMEI - balance / off resto
QUAJ - feral cat / off feral guardian
Deaadfire
Příspěvky: 6
Registrován: pon 14. zář 2015 15:52:18
Class:: Druid

Re: Deaadfire - Feral (dmg) druid

Příspěvekod Deaadfire » úte 15. zář 2015 16:10:18

Na Furor 3/3 jsem si nějak zvykl, mám momentálně talenty spíše na HCčka a tak (když zatím nechodím raidy), když se ale jdou HCčka nebo nějaký progress, většinou si Nurturing Insctinct hodím na 2/2, ať mám silnější Tranquilačku a jsem lépe healovatelný v kočce.
Uživatelský avatar
Yoshimo
Příspěvky: 291
Registrován: sob 15. čer 2013 13:14:17
Class:: Druid

Re: Deaadfire - Feral (dmg) druid

Příspěvekod Yoshimo » čtv 17. zář 2015 16:51:45

uz se jednou hlasil, byl s nim nejakej problem. Zamerte se na to, myslim ze pak smazal celou prihlasku driv nez jsme ji stihli locknout
Yoshimo the Kingslayer
Obrázek
Deaadfire
Příspěvky: 6
Registrován: pon 14. zář 2015 15:52:18
Class:: Druid

Re: Deaadfire - Feral (dmg) druid

Příspěvekod Deaadfire » čtv 17. zář 2015 17:25:02

Yoshimo píše:uz se jednou hlasil, byl s nim nejakej problem. Zamerte se na to, myslim ze pak smazal celou prihlasku driv nez jsme ji stihli locknout


Jestli si nějakou záhadou ''pamatuješ'', že jsem se už hlásil, tak si určitě i vzpomeneš na onen problém, o kterém tu píšeš :) Opravdu by mě to zajímalo :D:D
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Deaadfire - Feral (dmg) druid

Příspěvekod Azzinoth » pát 18. zář 2015 13:18:43

Cca 18.00 +- som na TS aj v hre . Tak si ma vymakni.
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Deaadfire - Feral (dmg) druid

Příspěvekod Azzinoth » čtv 24. zář 2015 19:42:07

Pocity a dojmy z dnesneho raidu ? Rozpis sa ... a aj all co ste boli sekundar. :)
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Deaadfire - Feral (dmg) Druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Azzinoth » ned 27. zář 2015 15:39:39

Deadfire sťiahol prihlášku. CLOSED
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů