Steelbang - Rogue [TEST/POHOVOR/PRIJAT]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Steelbang
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 26. pro 2013 16:35:00
Class:: Druid

Steelbang - Rogue [TEST/POHOVOR/PRIJAT]

Příspěvekod Steelbang » čtv 17. zář 2015 22:25:46

Typ prihlasky: (standard)
Nick postavy: Steelbang
Class/main spec:Rogue Assa
Věk:21
ItemLvL: (min 350ILvL) 365
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/ http://armory.twinstar.cz/character-she ... =Steelbang
Jak dlouho vlastníte tento char: Tento char jsem vyhrál , jinak za něj hraju asi cca 5 měsicu ale hraval jsem roguna jak na wotlku tak i na TBC
FPS: (při 25man) 45-55

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? Wowko už hraju celkem dlouho, tak že si to už ani nepamatuju jak dlouho :) Poprve jsem jsem zapl wow jak ještě nebyl Twinstar a fungoval Sargeras nebo jak se jmenoval ten server.Pak ho chtěli zpoplatnit nebo co. Tak jsem přešel na Twinstar který se díky toho vytvořil.O té doby hraji tady na serveru

Váš raid time: čtvrtek (od18:00 do 00.00) - sekundární raid - pokud to mám chápat od a do kolika mám čas

Vaše DPS na:
Pokud to nevadí tak tu mám zrovna DPS z Sinestry HC : http://postimg.org/image/bb4fiqr13/

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
BoT - (4/4) - HC (4/5)
BWD - (6/6) - HC (5/6)
TotFW - (2/2) - HC (0/2)

Screen vašeho UI: (Screeny uploadujte nejlépe z raidu a na stránce http://tinypic.com/ ) z raidu tu nic momentalně nic nemám , tak jestli bude stačit s tým DPS ze Sinestry http://postimg.org/image/bb4fiqr13/

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft): vlastní hlava, sem tam nějaká komunikace s ostatními rogunami jinak http://forums.elitistjerks.com/

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: Pokud by to nevadilo tak tohle bych třeba vyřešil přes TS3 nebo Mumble tohle je na delší vyprávění

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? Z doslechu z worldu atd...

Proč chcete jít právě do <SFU> ? Hledám guildu s dobrým progresem, úrovní raidu a pohodovou partou.A doufám že se brzo zařadím do main gruopy

Koho znáte v <SFU> ? Jelikož jsem hordak, tak asi nikoho :-)

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)? Tak hlavně vám můžu nabídnout svůj čas na progresovaní a zabití dalši vyzvy a zkušenosti které jsem to ted nazbiral

Vypište svoje alty (stačí level 85): (Formát: Nick - class / spec - Ilvl - aktivita) Vertikall/Resto Druid - 362 asi - sem tam / Vytrtkall/Resto Druid - low - nulova / Vertikaal / Blood DK - 363 - s touhle clasou spiše pomaham známým když mám čas a nemam raid / Verrtikal/ Ele saman - 356 - to samé jak DK

Napište nám něco o Vás (info z real lifu): Jsem student co si příležitostně přivydělava (V zimě Instruktor Snow..,Ski,Jinak doplňovač v Tescu, jinak jsem pro každou srandu. Volný čas trávím ve Fitku,Nějaký ten sport a kamarádi. Jinak se věnuji Baseballu.

Co bych ještě dodal tak : Profky pro mě není problém změnit + dodělat repku na lepši ench do ramen
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Steelbang Rogue

Příspěvekod Vojel » pát 18. zář 2015 3:30:35

R.O.G.U.N.A co má nejspíš(doufám ) mozek, konečně :3

Jenom, pár dotázků.?
1. Jaké profky by jsi volil.? (pač ty co máš opravdu ne :D )
2. Jakou classu by jsi si dal na Ali a Proč.?
3. Vyhrál jsi postavu.? Oo Jak, kde, taky chci :D btw. Máš od ní Mail a vše.?
4. Všechny killy a eqp jsi dal na postavě ty? nebo si to tak už "vyhrál".

To je asi vše, jinak doufám že se co nedříve převedeš, rád bych tě viděl v akci :3
Naposledy upravil(a) Vojel dne pát 18. zář 2015 13:54:29, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Steelbang
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 26. pro 2013 16:35:00
Class:: Druid

Re: Steelbang Rogue

Příspěvekod Steelbang » pát 18. zář 2015 7:16:50

1. Blacksmithing/Engine... Díky tamtěch profek jsem si vydělal dost goldu :-)
2. Worgen - 1% crit +sprint 40% ( ale nevím jestli se to nějak nekryje s mým) jinak si myslim dobrá racialka na rychlý přesun, když budu mít cd na vlastním
Potom není špatný NIght elf, díky tomu stealthu si může zrušit CD preportky
Gnom- jelikož ted nejpotřebuju expertise hit na Dagers tak je mi to k ničemu :-)
3.Postavu jsem vyhrál , borec normalně psál na world že končí a že dělá soutěž o rogunu , tak jsem to díký štěstí vyhrál =D tak mi dal acc a email abych si tu postavu převedl , protože potřebuje ten email :-)
4.Až na nějaké normaly ano, HC jsem prošel celé sám a equip jsem taky nasbiral sám


Omlouvám se jestli to tu bude víckrát celkem jsem z toho zmatený , jak se to musí potvrzovat . PRotože jsem napsal něco a chtěl jsem potom něco k tomu dodat a to druhé se mi zobrazilo dříve tak to tu píšu znova %D
Uživatelský avatar
Solestia
Příspěvky: 43
Registrován: čtv 27. čer 2013 23:22:42
Class:: Priest

Re: Steelbang Rogue

Příspěvekod Solestia » pát 18. zář 2015 10:06:22

Ej vojel. Ty si snad prejel wsechny classleadery ne ?

Pohodowy tipek ze triiidy , fain kamos. Kolektivni , moc si nenecha poradit. Ma swoji hlavu. Jinak dobryyyy
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Steelbang Rogue

Příspěvekod Pronet » pát 18. zář 2015 10:09:08

Proč si nepodáš přihlášku do Sody, když jsi u Hordy?
Steelbang
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 26. pro 2013 16:35:00
Class:: Druid

Re: Steelbang Rogue

Příspěvekod Steelbang » pát 18. zář 2015 12:28:07

Pronet píše:Proč si nepodáš přihlášku do Sody, když jsi u Hordy?


Protože SODU moc nemusím, někteří jsou tak namyšlení a mají nos nahoru že se mi to nelibí.Hledám pohodový koletiv
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Steelbang Rogue

Příspěvekod mellysko » pát 18. zář 2015 13:01:16

Uvidíme co v tobě je :)
1. Hit cap ? kolik je ? Myslíš že ho máš ? Proč mám na roguně (http://armory.twinstar.cz/character-she ... n=Quashqai) tolik kolik mám ?
2. Kolik dmg ztratím pokud 1s mám max enegry a nevyužiji ji
3. Kolik dmg ztratím pokud mi na 1s spadne rupture
4. Kolik dmg ztratím pokud nahodím rupture s 1CP a né s 5CP
5. Aktuálně top trinkety ?
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Steelbang
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 26. pro 2013 16:35:00
Class:: Druid

Re: Steelbang Rogue

Příspěvekod Steelbang » pát 18. zář 2015 14:08:53

mellysko píše:Uvidíme co v tobě je :)
1. Hit cap ? kolik je ? Myslíš že ho máš ? Proč mám na roguně (http://armory.twinstar.cz/character-she ... n=Quashqai) tolik kolik mám ?
2. Kolik dmg ztratím pokud 1s mám max enegry a nevyužiji ji
3. Kolik dmg ztratím pokud mi na 1s spadne rupture
4. Kolik dmg ztratím pokud nahodím rupture s 1CP a né s 5CP
5. Aktuálně top trinkety ?



1.Ja jedu na 17% spell hit , i když jsem slyšel něco o tom že haste se vyplatí víc a taky jsem to řešil , proto jsem se ptál jedne roguny u Hordy Orcfooda a on to zkoušel udělal i logy http://uloz.to/xDi2N2JM/testy-statu-xlsx heslo: orcfood , a že je jistota mít 17% spell hit , jinak na special attack je 8% a Hard cap 27%
2.Fuuu,=D tak to nevím =D ale ztratím 11 energie + šance z ruture nebo garote na přidani 10 energie tympádem 21energie
3.Při zakladích dmg co ukazuje spell 1CP : 167 dmg 2CP: 220 3CP: 258 4CP: 289 5CP: 314 + šance na dmg z talentu
4.Čístě jenom rupture asi 147 DPS
5. Fluid Death + Tia's Grace když se hodně switchuje / na single target Prestor's Talisman of Machination HC
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Steelbang Rogue

Příspěvekod mellysko » pát 18. zář 2015 14:26:23

1. a 5. v pohodě ale ty hodnoty se dost liší a dá se to najít a pro assa rogunu je to dost důležité to vědět ale máš šanci to vynahradit v praxi . Jsem pro na test raid.
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Steelbang
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 26. pro 2013 16:35:00
Class:: Druid

Re: Steelbang Rogue

Příspěvekod Steelbang » pát 18. zář 2015 14:30:28

mellysko píše:1. a 5. v pohodě ale ty hodnoty se dost liší a dá se to najít a pro assa rogunu je to dost důležité to vědět ale máš šanci to vynahradit v praxi . Jsem pro na test raid.


Jestli máš namysli 1s s energii tak to zkusím dohledat, ale s takovou situaci se moc nesetkavam. Vím že se to celkem dost stáva pod 35% ale tam to občas kombinuji Backsteb s Multi.. když mám dost energie
Steelbang
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 26. pro 2013 16:35:00
Class:: Druid

Re: Steelbang Rogue

Příspěvekod Steelbang » pát 18. zář 2015 14:38:23

Vertikall píše:
mellysko píše:1. a 5. v pohodě ale ty hodnoty se dost liší a dá se to najít a pro assa rogunu je to dost důležité to vědět ale máš šanci to vynahradit v praxi . Jsem pro na test raid.


Jestli máš namysli 1s s energii tak to zkusím dohledat, ale s takovou situaci se moc nesetkavam. Vím že se to celkem dost stáva pod 35% ale tam to občas kombinuji Backsteb s Multi.. když mám dost energie



Asi máš namysli tohle :
Wasting all CPs from 1 Mutilate | 19289
Wasting all CPs from 1 Backstab | 12500
Capping for 1 second | 8985
Leaving Rupture down for 1 second | 3375
Using a 1 CP Rupture instead of a perfect 5 | 1871
Clipping 1 second of Evenom | 1368
Using a 2 CP Rupture instead of a perfect 5 | 1301
Using a 3 CP Rupture instead of a perfect 5 | 846
Using a 4 CP Rupture instead of a perfect 5 | 425
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Steelbang Rogue

Příspěvekod mellysko » pát 18. zář 2015 14:50:14

Jo přesně tahle tabulka . Myslíš že je to důležité vědět ?
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Steelbang
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 26. pro 2013 16:35:00
Class:: Druid

Re: Steelbang Rogue

Příspěvekod Steelbang » pát 18. zář 2015 14:55:57

mellysko píše:Jo přesně tahle tabulka . Myslíš že je to důležité vědět ?


Určitě protože podle toho dle si nastavíš priority co tě vyjde lépe
Steelbang
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 26. pro 2013 16:35:00
Class:: Druid

Re: Steelbang Rogue

Příspěvekod Steelbang » pát 18. zář 2015 15:16:15

Vertikall píše:
mellysko píše:Jo přesně tahle tabulka . Myslíš že je to důležité vědět ?


Určitě protože podle toho dle si nastavíš priority co tě vyjde lépe



Ale jde o to, že jsem třeba věděl že třeba kvůli jednomu CP se nevyplati davat dalši Multi / backspeb atd.. akorat jsem nevěděl čísla
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Steelbang Rogue

Příspěvekod Vojel » čtv 24. zář 2015 18:17:51

co s tebou, kdy se převedeš k hordě .? :D
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Steelbang
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 26. pro 2013 16:35:00
Class:: Druid

Re: Steelbang Rogue

Příspěvekod Steelbang » čtv 24. zář 2015 18:39:13

Vojel píše:co s tebou, kdy se převedeš k hordě .? :D


K hordě? =D tam už jsem ale k alianci.Nechci aby to vyznělo špatně, ale zatím nemám důvod. Nikdo jste nic nenapsali nějaký test raid nebo tak. Skoro týden tu nikdo nic nenapsal =D Takže jsem si říkal jestli máte vůbec zájem o mě
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Steelbang Rogue

Příspěvekod BeeWay » čtv 24. zář 2015 18:43:40

Heh, tak zájem bys projevit měl spíše ty nemyslíš? Nemáme jak tě poslat na test raid, cleá guilda kvůli tobě měnit na hordu nebude.
Obrázek
Steelbang
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 26. pro 2013 16:35:00
Class:: Druid

Re: Steelbang Rogue

Příspěvekod Steelbang » čtv 24. zář 2015 18:48:40

BeeWay píše:Heh, tak zájem bys projevit měl spíše ty nemyslíš? Nemáme jak tě poslat na test raid, cleá guilda kvůli tobě měnit na hordu nebude.


To je mi jasné že nepujdete na hordu. Ale nemysliš že převest postavu a vy mě nevezmete ani na test raid je zbytečné? Mě stačilo kdybyste třeba napsali " Do čtvrtku se zkus přehodit na Ali budeš mít test raid v tolik a tolik" .
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Steelbang Rogue

Příspěvekod Pronet » čtv 24. zář 2015 18:50:25

BeeWay píše:Heh, tak zájem bys projevit měl spíše ty nemyslíš? Nemáme jak tě poslat na test raid, cleá guilda kvůli tobě měnit na hordu nebude.

Má pravdu ten chlapec
Steelbang
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 26. pro 2013 16:35:00
Class:: Druid

Re: Steelbang Rogue

Příspěvekod Steelbang » čtv 24. zář 2015 18:56:06

Pronet píše:
BeeWay píše:Heh, tak zájem bys projevit měl spíše ty nemyslíš? Nemáme jak tě poslat na test raid, cleá guilda kvůli tobě měnit na hordu nebude.

Má pravdu ten chlapec


Kdybych neměl zájem tak některým nepíšu jak dlouho trvá přihláška a pod.. Když jste se tak dlouho neozývali
Steelbang
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 26. pro 2013 16:35:00
Class:: Druid

Re: Steelbang Rogue

Příspěvekod Steelbang » pát 25. zář 2015 18:36:16

a ještě tak zájem je to že už jsem napsal přihlašku s kterou jsem si dal práci , dál na vše odpovidám a to že vy mi nedáte vědet nebo se na nic neptáte není moje chyba, nebo že nemám zájem ba naopak spíše vy ne , protože bud si nenajdete na to čas nebo nevím co.
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Steelbang Rogue

Příspěvekod BeeWay » pát 25. zář 2015 19:22:43

A hlásíš se ty k nám nebo my k tobě?
Jako rogunu tě má na starosti hlavně Vojel, pokud ti neodepsal tak jsi ho evidentně nezaujal.
Obrázek
Steelbang
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 26. pro 2013 16:35:00
Class:: Druid

Re: Steelbang Rogue

Příspěvekod Steelbang » pát 25. zář 2015 20:21:06

BeeWay píše:A hlásíš se ty k nám nebo my k tobě?
Jako rogunu tě má na starosti hlavně Vojel, pokud ti neodepsal tak jsi ho evidentně nezaujal.


Však ja jsem podal přihlášku =D
Tak má napsat PROTI a ja budu vědět jak na tom jsem =D , kdyby ste více komunikoval taky by to neuškodilo , a to jsem se koukal že to není jenom moje přihláška je jich tu více na které se dlouho nereagovalo
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Steelbang Rogue

Příspěvekod ziarovka » pát 25. zář 2015 20:27:24

Roguny nemam rad obecne kvuli tomuhle sou nedočkavé a nemaji zadnou uctu vuči nečemu/nekomu
Vertikall píše:a ještě tak zájem je to že už jsem napsal přihlašku s kterou jsem si dal práci , dál na vše odpovidám a to že vy mi nedáte vědet nebo se na nic neptáte není moje chyba, nebo že nemám zájem ba naopak spíše vy ne , protože bud si nenajdete na to čas nebo nevím co.


I když mi pripadaš arogantní (obecne jako každa roguna)
Primluvim se za tebe u leadra sekundaru (Jelashy) jestli by te nezaradila do setupu. a pripadne jestli by si zlepšich chovaní bych ti dal vedet
Obrázek
Steelbang
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 26. pro 2013 16:35:00
Class:: Druid

Re: Steelbang Rogue

Příspěvekod Steelbang » pát 25. zář 2015 20:32:19

ziarovka píše:Roguny nemam rad obecne kvuli tomuhle sou nedočkavé a nemaji zadnou uctu vuči nečemu/nekomu
Vertikall píše:a ještě tak zájem je to že už jsem napsal přihlašku s kterou jsem si dal práci , dál na vše odpovidám a to že vy mi nedáte vědet nebo se na nic neptáte není moje chyba, nebo že nemám zájem ba naopak spíše vy ne , protože bud si nenajdete na to čas nebo nevím co.


I když mi pripadaš arogantní (obecne jako každa roguna)
Primluvim se za tebe u leadra sekundaru (Jelashy) jestli by te nezaradila do setupu. a pripadne jestli by si zlepšich chovaní bych ti dal vedet


Tak to se omlouvám tedy, ale když mi někdo napiše že se nestarám a ja se přitom ptal + koukal na jiné přihlášky jestli to tak je stejně . Jak je to s přihláškami,taky jsem se zajmal o primarni raid co a jak.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Steelbang Rogue

Příspěvekod Pronet » pát 25. zář 2015 20:57:53

Takže ty jsi nám předvedl, jaký máš zájem o naši guildu podáním přihlášky, která ti dala zabrat? To jako vážně????? :O Podle tvé přihlášky to vypadá, že ti nezabrala déle než uploadnutí screenshotu na portál, který my chceme. A mezi tím, co se ti to nahrával screen, tak jsi vybarvil naše otázky a přidal nějaké odpovědi.
A myslím, že ty se hlásíš k nám. Ne my k tobě. Takže by mě zajímalo jestli jsi kontaktoval vůbec nějakého Rogunu od nás z Guildy? Probral s ním jak to tu chodí a co a jak. Jak tě máme posunout na test raid, když tvoje postava je u Hordy? To by mě taky zajímalo. A že napíšeš někomu, jak to s tebou vypadá? Co ti na to máme říct? Měl jsi předem kontaktovat daného člena z Guildy (Člověka co se stará a má přehled o Roguny (A hlavně mi nepiš jak ho poznáš, protože za to ti dám zrovna PROTI)). A jinak podle mě, předvést, že mám o danou guildu zájem, není jen, že si podám přihlášku, jak kde jaká lamka z Wordu. Prostě podle mě to nestačí. A na otázku "Co bych teda měl dělat?" Odpovídat ani nebudu, protože na to by jsi měl přijít už ty sám.

Jedině jak ti můžu pomoct je:
Najdi si člověka, který je zodpovědný za Roguny
Kontaktuj daného RL pro tvůj test
A zamysli se jak uděláš test raid, když jsi na Hordě
merkur
Příspěvky: 4
Registrován: sob 11. led 2014 0:43:07
Class:: Warrior

Re: Steelbang - Rogue [-/-/-]

Příspěvekod merkur » pon 28. zář 2015 14:23:47

Vertikall píše:Protože SODU moc nemusím, někteří jsou tak namyšlení a mají nos nahoru že se mi to nelibí.Hledám pohodový koletiv

Zajímavé, ode mě jsi vždy dostal radu, když jsi se zeptal. Máš pořád na čem pracovat.
Steelbang
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 26. pro 2013 16:35:00
Class:: Druid

Re: Steelbang - Rogue [-/-/-]

Příspěvekod Steelbang » pon 28. zář 2015 19:38:12

merkur píše:
Vertikall píše:Protože SODU moc nemusím, někteří jsou tak namyšlení a mají nos nahoru že se mi to nelibí.Hledám pohodový koletiv

Zajímavé, ode mě jsi vždy dostal radu, když jsi se zeptal. Máš pořád na čem pracovat.


Proto říkám někteří, pod merkur tě neznám ale jediný s kým jsem se bavil a ptal jsem se byl Orcfood
A jestli jsi to ty , tak jako radu moc ne vždycky jsem s něčím přišel a jenom se ptál, jestli to tak je . ( tým pádem jsem si to jenom potvrzoval )
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Steelbang - Rogue [-/-/-]

Příspěvekod Vojel » úte 29. zář 2015 10:09:01

V Pátek , Sobotu, Neděli ( vyber si den a čas) si pokecáme na TS, jestli teda chceš a domluvíme se co dál . :) Nebudem řešit offtopic, Je to víceméně i moje chyba :D

PS:Jinak, kdyby jsi měl větší iniciativu, mohl jsi si mě na TS odchytit už dávno , nebo PM na Forku :D, tímto chlapci mysleli že se nesnažíš . :3
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Steelbang
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 26. pro 2013 16:35:00
Class:: Druid

Re: Steelbang - Rogue [-/-/-]

Příspěvekod Steelbang » úte 29. zář 2015 15:46:40

Vojel píše:V Pátek , Sobotu, Neděli ( vyber si den a čas) si pokecáme na TS, jestli teda chceš a domluvíme se co dál . :) Nebudem řešit offtopic, Je to víceméně i moje chyba :D

PS:Jinak, kdyby jsi měl větší iniciativu, mohl jsi si mě na TS odchytit už dávno , nebo PM na Forku :D, tímto chlapci mysleli že se nesnažíš . :3


To nebude neproblém jestli mi hodíš TS . PRomin ale CL nebo zastupce rogun na webu nemate napsané. A čekal jsem spíše že bude více otázek.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Steelbang - Rogue [-/-/-]

Příspěvekod Pronet » stř 30. zář 2015 15:19:32

Takze mi chces rict ze v 21 letech si nejsi schopny najit rogunu od nas z guildy?????? + s tim TS si delas srandu? Tvoje iniciativa o guildu mi vazne nepripada dobra. Vsichni aby ti vsechni hledali a nedej boze ti prehodili zrovna status prijat... nezlob se ale ty... ty informace proste nehledas. Musi se ti stale predkladat... za me mas Proti ze si ty informace ani neumis najit. Kdyz je mas pod nosem. Nechci vedet co delas na raide kdyz pod tebou sviti co nema... napr..
Steelbang
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 26. pro 2013 16:35:00
Class:: Druid

Re: Steelbang - Rogue [-/-/-]

Příspěvekod Steelbang » stř 30. zář 2015 17:33:07

Pronet píše:Takze mi chces rict ze v 21 letech si nejsi schopny najit rogunu od nas z guildy?????? + s tim TS si delas srandu? Tvoje iniciativa o guildu mi vazne nepripada dobra. Vsichni aby ti vsechni hledali a nedej boze ti prehodili zrovna status prijat... nezlob se ale ty... ty informace proste nehledas. Musi se ti stale predkladat... za me mas Proti ze si ty informace ani neumis najit. Kdyz je mas pod nosem. Nechci vedet co delas na raide kdyz pod tebou sviti co nema... napr..


1. Na netu u class leadru není roguna.
2.Jsem se ptál a je pry přes týden na intru a že má čas přes víkend jenom . a přes víkend jsem nebyl moc doma abych si ho tam odchytl + neznám vaše TS.
Steelbang
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 26. pro 2013 16:35:00
Class:: Druid

Re: Steelbang - Rogue [-/-/-]

Příspěvekod Steelbang » stř 30. zář 2015 17:37:35

+ postava bude co nevidět převedena jenom si spravím ty profky jestli můžu
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Steelbang - Rogue [-/-/-]

Příspěvekod Pronet » stř 30. zář 2015 17:46:59

Takze k 1) je problem mu zanechat na forku PM? Nebo aspon ingame?? 2) projdi si znovu nas web...
Steelbang
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 26. pro 2013 16:35:00
Class:: Druid

Re: Steelbang - Rogue [-/-/-]

Příspěvekod Steelbang » čtv 01. říj 2015 14:26:52

Omlouvám se ale dnes nemůžu dorazit na Test raid , protože vyjmečně máme trening dnes kvůli poslednímu turnaji ale mohl bych se kdyžtak potom připojit pokud bych to ztihl
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Steelbang - Rogue [-/-/-]

Příspěvekod Pronet » čtv 01. říj 2015 16:39:31

A to víš pár hodin před raidem??? To jsi nevěděl jako třeba včera?
Steelbang
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 26. pro 2013 16:35:00
Class:: Druid

Re: Steelbang - Rogue [-/-/-]

Příspěvekod Steelbang » čtv 01. říj 2015 17:36:07

Pronet píše:A to víš pár hodin před raidem??? To jsi nevěděl jako třeba včera?


Ano vím to pár hodin před raidem, protože na minulem tréninku to nebylo domluvené . Oni se dnes domluvili že to dají místo zítřejšího tréninku , když zítra nebude kvůli tomu turnaji :-)
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: Steelbang - Rogue [-/-/-]

Příspěvekod Jelasha » pát 02. říj 2015 11:23:37

Rada bych vedela jak casto se toto muze stavat .
Diky za odpoved :).
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Steelbang
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 26. pro 2013 16:35:00
Class:: Druid

Re: Steelbang - Rogue [-/-/-]

Příspěvekod Steelbang » pát 02. říj 2015 22:38:06

Jelasha píše:Rada bych vedela jak casto se toto muze stavat .
Diky za odpoved :).


To by se už nemělo stát , protože nám už skončila sezona a tohle bude poslední turnaj v tomhle roce
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Steelbang - Rogue [-/-/-]

Příspěvekod Vojel » pon 05. říj 2015 15:05:32

8. října 17:50 si napiš o invajt hráčce Jelasha. Vydej ze sebe maximum a poté mi sepiš v bodech své pocity (když to zrýmuješ budeš mít bod navíc)
Přeji hodně štěstí a snad se předvedeš :3
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Steelbang
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 26. pro 2013 16:35:00
Class:: Druid

Re: Steelbang - Rogue [-/-/-]

Příspěvekod Steelbang » pon 05. říj 2015 18:46:16

Vojel píše:8. října 17:50 si napiš o invajt hráčce Jelasha. Vydej ze sebe maximum a poté mi sepiš v bodech své pocity (když to zrýmuješ budeš mít bod navíc)
Přeji hodně štěstí a snad se předvedeš :3


Ok budu tu :-) , dát to rýmu bude asi oříšek =D
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Steelbang - Rogue [-/-/-]

Příspěvekod mellysko » pát 09. říj 2015 13:01:31

Ovládání classy slušné jsem pro na pohovor
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Steelbang
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 26. pro 2013 16:35:00
Class:: Druid

Re: Steelbang - Rogue [-/-/-]

Příspěvekod Steelbang » pát 09. říj 2015 13:20:57

Tak k tomu včerejšímu raidu , díky nepříznivým FPS jsem měl s raidu celkem Komiksový časopis. Tak jsem měl co dělat s mojí přetékající energii ,která už mi trhala srdce. Takže jsem ani moc neměl času koukat na ostatní ,abych to nějak popsal. Ale jinak v pohodě raid ,troška progressu to neuškodí . Ke komunikaci : U některých Bossu jak tam jeden z vás zmínil se řešili nějaké věci co tam nepatřili, dále neuplné informace na které jsem vyhořel , díky mým FPS ( chogal : Crash na boku =D ) ale to jsou maličkosti a má vlastní chyba kdy si to mám kontrolovat sám. Dál už nevím , když si vzpomenu napíšu
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Steelbang - Rogue [-/-/-]

Příspěvekod Vojel » pon 12. říj 2015 14:56:26

Skusil bych ještě jeden raid s vypilováním chybiček k dokonalosti a potom, podáš li ucházející výkon bude následovat Pohovor :3 takže se tento čtvrtek hlaš znova někomu z guildy kolem 17:50 .

PS: Dost jsi mě zklamal , kde je ta básnička :/
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Steelbang - Rogue [-/-/-]

Příspěvekod ziarovka » pon 12. říj 2015 16:53:24

Ne hlasit se nekomu z gildy ale na nicky Ziarovka/Jelasha.
Obrázek
Steelbang
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 26. pro 2013 16:35:00
Class:: Druid

Re: Steelbang - Rogue [-/-/-]

Příspěvekod Steelbang » pon 12. říj 2015 18:57:28

OK, budu tady . Doufám že už se moje PC bude v poho =D
Steelbang
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 26. pro 2013 16:35:00
Class:: Druid

Re: Steelbang - Rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Steelbang » čtv 15. říj 2015 22:03:23

Tak ohledně mě =D zase boužel nebyl výkon 100% hlavně u magmawa kde jsem zapoměl na poisny !!!!

Ohledně raidu : Dopadl dobře nikde se nijak moc newipovalo , kolektiv v poho . Akorat nevím jestli to tak chodite normalně že při valioně když jsou daizlyngy nebo jak se to píše nebo jmenuje, tak že tank to skoro netahá tym pádem meele co jsou vzadu tak to schytávaj.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Steelbang - Rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Joul » pát 16. říj 2015 7:17:47

pokud to netahal, tak je to chyba tanka samozřejmě že by to měl tahat tak aby mohli meele DMG a těsně před vzlítnutím se to bere zpět na střed ať se děje co se děje, kvůlu multitarget rangedkám...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Steelbang
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 26. pro 2013 16:35:00
Class:: Druid

Re: Steelbang - Rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Steelbang » pát 16. říj 2015 15:22:16

Ale v pohodě jenom jsem se na to chtěl zeptat, protože ze startu jsem tam padal potom jsem se prispusobil.Jinak RL si myslim že odvedl dobrou práci :-) jak s vysvětlováním taktiky , tak koordinací raidu při fightu na 1 . Akorat mě tam matl ten loot který se obejoval tak nějak postupně že jsem to nechapal , ale to chápu že s tým pracovali poprvé
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Steelbang - Rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Sarger » pát 16. říj 2015 18:37:53

Tank to ťahá čo najmenej, A raid má byť rozprestrety okolo bossa, mimo stred, aby sme tam mohli byť S bossom. To sa musí sekundar ešte naučiť, vyhýbať sa v medzifaze stredu. Druhý krát sa nám to moc nepodarilo, lebo bol dazling priamo na strede, A pár ľudí asi nemalo valionu V rangi...
Steelbang
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 26. pro 2013 16:35:00
Class:: Druid

Re: Steelbang - Rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Steelbang » pát 16. říj 2015 19:14:17

To jsem nějak nenaražel ale jenom jsem se ptal, protože ja jsem třeba zvykly že se to tahá pořád aby se něco takového nestalo. Protože to znamená ztrátu DPS
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Steelbang - Rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Sarger » pát 16. říj 2015 19:47:22

Tankoval vám to tank Z primaru, A robil som to ako na primare. Neviem ako to menezovali tanci zo sekundaru, tak je to hold O nedorozumení. O nikom konkrétnom, proste robili sme na čo sme zvyknutý.
Steelbang
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 26. pro 2013 16:35:00
Class:: Druid

Re: Steelbang - Rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Steelbang » pát 16. říj 2015 20:17:45

Však v pohodě , ja to nekritizuji každý má vlastní taktiku. Ja se jenom chtěl zeptat
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: Steelbang - Rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Vision13 » pát 16. říj 2015 23:56:40

Vertikall píše: Akorat mě tam matl ten loot který se obejoval tak nějak postupně že jsem to nechapal , ale to chápu že s tým pracovali poprvé


Pokud jsi mel addon, tak ti to nabidlo veci co se dali obleknout právě pro tebe. Je to ulehčení sledování a hlavně rozdělování je efektivní a snadné. To, že jsi neviděl vše, bylo správně a uchránilo tě to před spamem.

Dmg na Valioně se mi moc líbil
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss ... yers:0+4+1

ale jsou chvíle, kdy to chce zamakat
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss ... rs:0+4+5+1

Neutral
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Steelbang
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 26. pro 2013 16:35:00
Class:: Druid

Re: Steelbang - Rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Steelbang » sob 17. říj 2015 10:27:58

na tom druhém jsem umřel takže jsem dole.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host