Rosanie - Destro Warlock [TEST/-/NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Rosanie
Příspěvky: 11
Registrován: ned 20. zář 2015 14:42:37
Class:: Warlock

Rosanie - Destro Warlock [TEST/-/NEPRIJATY]

Příspěvekod Rosanie » ned 20. zář 2015 16:17:42

Typ prihlasky: (standard)
Nick postavy: Rosanie
Class/main spec: destruction warlock
Věk: 21 let
ItemLvL: 361
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... l+Frontier
Jak dlouho vlastníte tento char: asi od května
FPS: (při 25man) 35 -55 fps

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
K WOWku jsem se dostal poprvé v 15ti letech, když jsem začal hrát na woltku(projekt Nemesis - server Equilibrium). Tehdy to bylo pouze PVP + nějaký ten normál dungeon nebo raid. Hrál jsem asi rok a poté jsem se tomu přestal věnovat. Vrátil jsem se k wowku až minulý rok na podzim, kdy jsem si založil char na MOLTEN WOW cata serveru. Po doexpení jsem pár dní hrál PVP a pak došlo k sérii útoků na server a MOLTEN šel do kytek. Na doporučení kamaráda jsem našel twinstar a někdy v lednu jsem si založil svoji první postavu.

Váš raid time: čtvrtek (od… do...) - sekundární raid
Na raid si dokážu udělat čas kdy je potřeba. Výjimka potvrzující pravidlo je pondělí, kdy mám dlouhou školu a dostanu se domů až 20:30.

Vaše DPS na:
Dummy - 14K5
Chimareon HC/Normal 18-19k

Vypište svůj progress na Twinstaru:
BoT - (4/4) - HC (1/5)
BWD - (6/6) - HC (4/6)
TotFW - (2/2) - HC (0/2)

Taktiku na normály znám na 100%(leadroval jsem v guildě viz níže), HC odprogresované většinou s worldem.

Screen vašeho UI:
http://tinypic.com/r/vdldo7/8
http://tinypic.com/r/xe1z01/8

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft):
http://tauri-veins.tk/destruction-warlo ... -dps-guide
http://riderswow.shivtr.com/forum_threads/1699639
wowhead
+ když strejda google najde něco zajímavého

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
uknown loosers
- expicí guilda

Iminente Luna
- první PVE guilda
- pouze normály BWD a BOT
- po návratu GuM ze zimní sezony šlo vedení do kytek(řeči typu "já jsem guilda, tak to bude tak" ...špatné vedení)
-neschopnost dokončit raid v jeden den
- žádné posunutí kupředu

The Final Frontier
- dítě mé a dalších třech lidí
- postupná neaktivita zakládajících lidí
- normály BOT, BWD a TOT4W
- leadrování raidů s Artickou
- stagnování progresu
- apatie členů
- opadnutí nadšení a znechucení z leadruování a řízení apatické guildy(něchtěl jsem dělat leadrován raidů, ale někdo to dělat musel, tak jsem se s Artym(kamarád, spoluzakladatel TFF, taky se k Vám hlásí) toho zhostil)

Warriors of Freedom
- intermezzo v The Final Frontier
- nastudování taktik + progres některých HC bossů
- odchod kvůli stagnování progresu a špatné komunikaci v guildě

Jak jste se dozvěděli o <SFU>
O SFU jsem se dozvěděl z makra na worldu. Koukal jsem na Váš web a stream z raidu.

Proč chcete jít právě do <SFU>
Chci pozvednou raidování na novou úroveň, naučit se nové věci, chodit HC. Normály jsou už nuda a HC na worldu vyjde tak jednou z pěti případů, v guildě to není možné.

Koho znáte v <SFU>
Osobně nikoho neznám.

Co nám můžete nabídnout
Jsem pohodový, pružně reagující človek, který se dokáže přizpůsobit a mám ochotu se naučit nové věci a podle toho dávat i výsledky.

Vypište svoje alty (stačí level 85):
Rosinia - paladin -r3(361ilvl)/holy(359ilvl) - Na paladinovi jsem aktivní, býval to můj main, ale lock mě baví víc. Na paladinovi mám toho nejvíce odprogresovaného a nejvíce zabitého jak v r3 tak v healu.
http://armory.twinstar.cz/character-she ... cn=Rosinia

Napište nám něco o Vás (info z real lifu):
Jmenuji se Adam, jsem student informatiky na VŠB v Ostravě. Jsem pohodář se smyslem pro humor. Rád trávím čas se svými přáteli u vodní dýmky nebo u pivka v hospodě. Mám se ještě co učit, ale rád si nechám poradit, protože žádný učený z nebe nespadl. PVP nehraju, nemám na to nervy :D
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Rosanie - Destro Warlock

Příspěvekod Pronet » ned 20. zář 2015 17:39:41

Proč nemáš nabindované některé spelly?

Proč máš Mounta mezi spelly?

Dle přiloženého screenshotu vidím chybu v rotaci. Víš kde?

Komu dáváš Intent? (Priorita, komu se má dávat a proč?)

Bruneta / Blondýna?

Proč máš vytažené některé spelly, které jsou naprosto k ničemu?

Proč máš trinkety takové, jaké máš?

Jaké jsou Bis?

Vršek nebo spodek?

Myslíš, že glyphy, které máš jsou ty nejlepší?

Plánuješ offspec? Popříapdě jaký a proč?

Proč nemáš 4set?

Proč socketuješ HIT?

Napiš mi Capy (INT, HIT, CRIT, HASTE, SPIRIT, MASTERY)

Proč nemáš enchant na Hlavě?

Máš rád moje otázky?

Kdy používáš Bane of Doom a kdy Bane of Agony?
Rosanie
Příspěvky: 11
Registrován: ned 20. zář 2015 14:42:37
Class:: Warlock

Re: Rosanie - Destro Warlock

Příspěvekod Rosanie » ned 20. zář 2015 18:19:55

-nabindované spely mám ty, které používám neustále, ty které nabindované nejsou, tak akutně nepotřebuji a tak necítím potřebu je moc bindovat

-síla zvyku už od expení, nepřekáží mi tam

-chyba v rotaci... osobně by mě zajímalo, jak to z toho vyčteš, když to mám nabindované trochu krkolomně, ale jsem na to zvyklý :D nemám to tam popořadě(ps v rotaci můžu mít chybu i tak, možná ji nemám optimální)

-redheadka

-když nepočítám pravé bary, tak na spodních mám spelly, které celkem často používám si myslím, vypíchni některé a já se k nim vyjádřím ;-)

- HoI trinket mam pro burst, kdy si sbírám sp a při burstu si odpálím pro mě důležitý haste a dnes získaný Stopwatch ho doplňuje - prvni mi dava spell power a haste, druhý crit

-nad Bis jsem počas svého hraní ani neuvažoval, a popravdě to slyším poprvé(sterjda google napověděl)... zatím jsem hledal itemy tak, abych mě splněny capy a pak co je navíc je vždy příjemné

-spodňák

- Conflagrante mi dává největší dmg a zapadá mi to časově do mé možná hloupé rotačky, immolate je moje dotka, které mi jede na targetu neustále, tak 10% zahřeje na duši, Imp neopovrhné 20% větším dmg, healthstone se mi hodí, v prekérních situacích nebo když kapu na manu(může se stát), při soulstone oživení healeři určitě ocení, když nemusí healovat do full od píky, shadowflame, mám pro dmg addek(magmaw nebo chogal), minory jsem moc neřešil, protože mě zas tak nebolí

-offspec jsem zatím jen nakousl, ale vůbec se mu nevěnoval. byl jsem zvědavý na demo, protože se s ním prý dá taky hezky vytočit

-4set jsem si udělal, ale jak Pavel Kříž v Básnících jsem přišel o iluze, když jsem zjistil, že ten úžasný spell mi procne jednou po 5 minutách a pak zase v březnu + mi to rozhodilo capy, tak jsem se na to vykašlal a nosím to co se mi hodí do krámu

-hit mám nasocketovaný, protože ho hold někde musím nabrat... 17% je 17% :-/

-intel je můj main, takže ten cpu, kde to jde, na hit mám 17%, u haste si nejsem jistý kolik přesně má být na ty ticky(rád se přiučím), dále mám critic, spirit neřeším(mám life tap), mastery taky neřeším

-enchant nemám, protože mi dropla tahle headka a hned po ní setovka a tu jsem naenchoval, ale po překvapení 4setu jsem si vzal tu původní, u které jsem zapomněl, že nemám ench :D to se dá napravit

-ze začátku jsem měl pocit, že se mi z otázek zahřívají nohy, ale pak jsem si uvědomil, že jsem si je položil na adaptér noťasu... jsou v cajku

-používám bane of doom na targety s "delší životností" - nemusím se o něj tak často starat, dává hezký dmg, můžu použít doomguarda. Bane of Agony nepoužívám, protože mi připadá, že je spíš na pvp a nesedí mi do mé rotačky
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Rosanie - Destro Warlock

Příspěvekod Pronet » ned 20. zář 2015 20:25:46

-4set jsem si udělal, ale jak Pavel Kříž v Básnících jsem přišel o iluze, když jsem zjistil, že ten úžasný spell mi procne jednou po 5 minutách a pak zase v březnu + mi to rozhodilo capy, tak jsem se na to vykašlal a nosím to co se mi hodí do krámu


Jak ti to může rozdohit capy?

JInak nenabindovaný port, havoc, life tap, a další mi přijdou dost podstatný
Rosanie
Příspěvky: 11
Registrován: ned 20. zář 2015 14:42:37
Class:: Warlock

Re: Rosanie - Destro Warlock

Příspěvekod Rosanie » ned 20. zář 2015 20:36:50

- na headce jsem chtěl víc crit než haste a rukavice se mi hodí víc ty, které mám teď

- na tyhle jsem klikal buď proto, že jsem si byl v kliknutí myší jistější víc nebo jsem je tolik nemusel používat a věděl jsem kde jsou, tak jsem pohotově klikal...
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Rosanie - Destro Warlock

Příspěvekod Pronet » ned 20. zář 2015 21:33:01

Jinak jak tě zajímá ta část, kde zmiňuju špatně rotaci. Tak na to zkus přijít sám a napiš mi. Pokud si myslíš, že tam žádná napiš tak to taky napiš.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Rosanie - Destro Warlock

Příspěvekod Pronet » pon 21. zář 2015 19:51:39

Co pro tebe znamená guilda?

Proc myslíš že jsi loajalni člověk?

Muzes mi sem postnou macro na ktere jsi nejvic hrdy? (nemusi byt slozite, staci genialni, nebo mimoradne dulezite)
Rosanie
Příspěvky: 11
Registrován: ned 20. zář 2015 14:42:37
Class:: Warlock

Re: Rosanie - Destro Warlock

Příspěvekod Rosanie » pon 21. zář 2015 20:27:50

Guilda je pro mě dobře namazaný stroj, kde do sebe všechna ozubená kolečka zapadají a všechno jede tak, jak má. Kolektiv bezva lidí, kteří vůči sobě chovají vzájemný respekt, jsou naladěni na stejnou vlnu a pomáhají si a chtějí společně něčeho dosáhnout.

Loajální člověk jsem od povahy, nemám rád falešné lidi ani přetvářky. Jsem přátelský člověk a přátelství bez loajality nemůže být.

Macro mám jen jedno na burst, na internetu jsem nenašel mi moc prospěšná macra.
/cast Demon Soul
/cast Lifeblood
/cast Summon Doomguard
/use Heart of Ignacious
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Rosanie - Destro Warlock

Příspěvekod Pronet » úte 22. zář 2015 7:05:03

Jen tak předběžně, jak jsi na tom s ID na BoT

Progressoval jsi někdy?
Rosanie
Příspěvky: 11
Registrován: ned 20. zář 2015 14:42:37
Class:: Warlock

Re: Rosanie - Destro Warlock

Příspěvekod Rosanie » úte 22. zář 2015 7:20:40

IDcka mam vsechny volne. Progresu jsem si docela uzil :D
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Rosanie - Destro Warlock

Příspěvekod Pronet » úte 22. zář 2015 18:35:58

Tak jsme se domluvili s RL, ze te vemem na BoT. Nastuduj si taktiky na hc Halfuse a na hc Valionu. Bwd se nepujde a ani totf. Bud pripraven.
Rosanie
Příspěvky: 11
Registrován: ned 20. zář 2015 14:42:37
Class:: Warlock

Re: Rosanie - Destro Warlock

Příspěvekod Rosanie » úte 22. zář 2015 19:22:37

Hlafuse na HC znam i pozpatku, Valionu taktiku znam, budu tam. Jsem zrovna se Sargerem v BWD.
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Rosanie - Destro Warlock

Příspěvekod Sarger » stř 23. zář 2015 4:50:46

S čím si bol V tom raide?
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: Rosanie - Destro Warlock

Příspěvekod Jelasha » stř 23. zář 2015 7:48:50

Zdravim,

Prijd ve ctvrtek nejpozdeji v 18:00 (inv zacinam davat okolo 17:30). O inv si napis na nick Jelasha nebo Ziarovka.

Pred raidem si prosim zkoukni
https://www.youtube.com/watch?v=boq8KzafMKQ a https://www.youtube.com/watch?v=hcngu9rQ8CY jedna se o progress prave tohoto bosse.
Na normal jsem pozadovala od kazdeho kdo mel 20k a mene dps, aby zapracoval na sve rotaci a mechanikach :). Z tohoto duvodu te prosim, aby jsi pripadne udelal to same, jelikoz nevim kolik tocis (ne ze bych te podcenovala, ale nahoda je blbec jak se rika :D ).

Tesim se na tvou ucast ;)
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Rosanie
Příspěvky: 11
Registrován: ned 20. zář 2015 14:42:37
Class:: Warlock

Re: Rosanie - Destro Warlock

Příspěvekod Rosanie » stř 23. zář 2015 7:59:15

Sarger píše:S čím si bol V tom raide?


Byl jsem ten druhy lock. Ten první byl od vás.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Rosanie - Destro Warlock

Příspěvekod Pronet » čtv 24. zář 2015 20:03:33

Zkus si zjistit sám, proč jsi točil tak málo na Valioně. A vůbec celý raid.
Rosanie
Příspěvky: 11
Registrován: ned 20. zář 2015 14:42:37
Class:: Warlock

Re: Rosanie - Destro Warlock

Příspěvekod Rosanie » čtv 24. zář 2015 20:08:32

Včera jsem změnil rotačku, kdy jsem používal Fel flame na rotačku bez nich a snažil se najít cestu, ale zatím jsem nepřišel na to jak z toho vytěžit víc. Dobrá rada se vždy ocení :D
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Rosanie - Destro Warlock

Příspěvekod Pronet » čtv 24. zář 2015 20:10:27

Rosanie píše:Včera jsem změnil rotačku, kdy jsem používal Fel flame na rotačku bez nich a snažil se najít cestu, ale zatím jsem nepřišel na to jak z toho vytěžit víc. Dobrá rada se vždy ocení :D


Můžeme se nějak sejít na TS. Vždy když budu na Pc jsem na ts tak si mě odchyť.

Za týden tě čeká další test raid počítej s tím.... Krom DPS jsem spokojen s výkonem. Ale byl to jen jeden raid.
Rosanie
Příspěvky: 11
Registrován: ned 20. zář 2015 14:42:37
Class:: Warlock

Re: Rosanie - Destro Warlock

Příspěvekod Rosanie » čtv 24. zář 2015 20:11:28

Ok, odchytnu si tě.
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: Rosanie - Destro Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Jelasha » pon 28. zář 2015 16:41:35

Ve ctvrtek si napis o inv na Nick Jelasha nebo Ziarovka.

Jedna se primarne o BoT, ale nech si volne ID i na bwd :).
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Rosanie - Destro Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Pronet » ned 04. říj 2015 14:59:36

Ve čtvrtek další test RAID.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Rosanie - Destro Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Pronet » pát 09. říj 2015 20:26:05

No na to, že to byl tvůj poslední raid tak jsi celkem failoval (6.člověk, který chytal asi vše), 3 před tebou byli tanci a 2 co byli před tebou by se měli taky stydět
Jen pro představu:
47535360 tvůj dmg taken ze všech bosů
86287619 dmg taken do tanka

Tvoje dmg je celkem uspokojivé, ale upřednostňovat dmg na úkor failu?

Budu nad tebou hodně přemýšlet, zatím mi něco posledního napiš do této přihlášky a já se možná rozhodnu jak to zakončím.
Rosanie
Příspěvky: 11
Registrován: ned 20. zář 2015 14:42:37
Class:: Warlock

Re: Rosanie - Destro Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Rosanie » ned 11. říj 2015 21:37:05

No jo, faily. Nabral jsem ilvl, tak jsem chtěl pohonit čísílka a zjistit kolik to dá, proto jsem jich měl tolik. Mám komplex ze svého dps, tak jsem to dřel, co se dalo. Myslím, že minulé raidy, jsem na tom byl lépe, protože jsem dával pořádný pozor.
Co napsat posledního do přihlášky? Hmmm. Snad jen, že kdo říká, že nečůrá do sprchy, ten lže. Mám oblíbenou knížku, ale první a druhé pravilo mi zakazuje o ní mluvit. Někdy si na talíři smíchám hořčici a kečup. Myslel jsem, že Paul Walker objevil lék na rakovinu a všichni proto truchlili, když zemřel, ale on hrál jen ve Fast and Furious. Digimoni mě nikdy nebavili. Viděl jsem všechny díly Twighlight ságy. Šklebím se na mimina v mhdčku. Nemám rád namyšlené lidi. Zásadně nosím černé ponožky, protože je často nemůžu spárovat, tak to nejde moc poznat. Koupil jsem si za stovku foukací harmoniku někde z tramtárie v Číně, trvalo to přes měsíc, než se to ke mě dostalo a neplatil jsem poštovné.... to je asi tak všechno o válce ve Vietnamu.
Rosanie
Příspěvky: 11
Registrován: ned 20. zář 2015 14:42:37
Class:: Warlock

Re: Rosanie - Destro Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Rosanie » čtv 15. říj 2015 13:17:57

Mám pocit, že to tady ukončíme. Když jsem se rozhodl hlásit se k sfu, byl jsem z toho nadšený, protože jsem čekal nějakou komunikaci, spolupráci a zábavu při hře, ale přišlo jenom zklamání. Přišla mi pod ruce kopa práce a já nemám čas tady vysedávat, jestli náhodou něco se sfu nebude nebo jestli se náhodou nějak k věci vyjádří. Vaše úroveň raidování je doopravdy na úrovni, to vám smekám klobouk, ale to jenom proto, že to paříte už tak dlouho a jde to i poznat, když se mezi vás dostane někdo, kdo to hraje relativně krátkou dobu (jako například moje maličkost) a vidí, jak to chodí. Ne opravdu asi nikdo po půl roce hraní nebude znát do detailu theorycraft(nemluvím úplně o sobě), a tak nechápu vaše velice kritické postoje hraničící mnohdy s arogancí a namyšleností. To si myslím není úplně v pořádku a podle mě by to "jedna to TOP guild" asi měla mít podchycené. Možná je to moje chyba a měl jsem pouze velké očekávání. Ono někoho "vyškolit" je velice jednoduché, ale když se potom sami seknete, nedělá to dobrý obrázek, to jen tak trochu k mojí kritice. Děkuji za zajímavou zkušenost.

P.S. Opovavažte se mi tu napsat nějaký bullshit jako Artice. Za 3 týdny, kdy jste na něj skoro doslova srali, jste mu věnovali 2 pohovory, kde jste ho jenom školili jak malé děcko a přitom jste hráli nějakou hru, takže mi tady hlavně nemluvte o čase, který byste věnovali někomu jinému. FAIL
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Rosanie - Destro Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Joul » čtv 15. říj 2015 14:14:10

S artickou komunikovali na skoro denní bázi dva naši priesti (takže to že mu sem každý den někdo nepsal jak na něj myslíme nemá nic společného s nezájmem), za jeho neschopnost healovat tak jak má holy priest healovat jsme nemohli, nelze progresovat HC s healerem, který používá spelly které vůbec používat nemá...
že nedokáže ocenit o co se s ním pokoušeli je jen jeho chyba a nevyzrálost, stejných nekvalit jsme se evidentně dočkali i u tebe. přihláška opět splnila účel vyřadit ty kteří by stejně nezapadli jako lidi... když trochu rozumově dospeješ tak to zkus za pár let znovu, prozatím to zkus v underrated...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti