Olaka - Survival Hunter [TEST/POHOVOR/PRIJAT]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Toryko
Příspěvky: 75
Registrován: stř 23. zář 2015 21:25:23
Class:: Hunter

Olaka - Survival Hunter [TEST/POHOVOR/PRIJAT]

Příspěvekod Toryko » stř 23. zář 2015 22:47:25

Nick : Olaka
Class/ main spec : Hunter - Survival
Věk : 18
ItemLvL : 349
Link na armory : http://armory.twinstar.cz/character-she ... s&cn=Olaka
FPS : Skoro vždy 60 fps.

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?

Už je to dlouho co brácha přišel ze školy a měl na CD wow bylo mi asi 7 když jsem to poprvé viděl a od té doby to hraji. Začínal jsem někde na Mystiqu . Hrál jsem na hrozně moc serveru že ani posledních 5 bych nevyjmenoval ale než jsem si dával pauzu tak jsem hrál na Ice-wow. poté jsem si dal pauzu asi na rok. Mezitím jsem si řekl že už to wowko nezapnu že je to žrout času. Ale asi po roce mně do toho zase kamarád zatáhl. Tak jsem tu.

Váš raid time?
Mám čas každý den od 18:00 do 2:00. Vyjímka když se něco stane a budu muset někam odjet nebo něco udělat.

Definujte svůj PvE skill.
Snažím se točit co nejvíce, Učím se rychle.

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
Jelikož hraji tady na Twinstaru asi 2-3 týdny tak jsem nestihl najít guildu která by mi pomohla přenést se přes začátek (Goldy na itemy atd ..) tak zatím jsem byl jen,
BOT 1/5 HC
BWD 0/6 HC
Tot4w 0/2 HC

Jak jsem psal tak jsem hrál na Ice-wow a tam jsem měl.
BOT 4/5
BWD se na ice-wow skoro vůbec nechodilo takže HC nemám prošlé vůbec ale Normal 5/6
Tot4w 1/2 HC
FL 5/6 NM Ale bohužel tu Firelands ještě nefunguje tak nic.

Máte s Cataclysmem nějaké zkušenosti? (na jakém serveru, raidy, classy)
Ice-wow jak jsem už vypisoval.
Monster-wow ale to byla spíše taková zábava kde skoro nic nefungovalo.

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů:
http://imgur.com/KV4tDWZ
Používám jen reccount.

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
Kdysi jsem to studoval youtube, google. Ale po dlouhé doby hraní wowka to znám skoro všechno z hlavy.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Jelikož tu hraji 2-3 týdny tak jsem stihl projít jen takové ty expící guildy atd ..

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Jeden chlápek na worldu psal že děláte nábor tak jsem mu napsal něco o sobě a napsal že jestli znám svoji classu dobře tak můj Ilvl nic neznamená. Tak skouším podat přihlášku.

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Od té doby co tu hraji tak jsem viděl na worldu lítat spam z toho že streamujete jednou jsem se podíval a od té doby co jsem viděl že dávate 25 HC tak jsem neváhal a láká mně jít tady.

Koho znáte v <SFU> ?
Jak jsem říkal jsem tu skoro nováček takže nikoho :)

Co nám můžete nabídnout?
Kvalitní hráč, pomoct když někdo něco bude chtít, rád zapadnu do nového kolektivu.

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?
Ano používám.

Vypište svoje alty :
Jak jsem psal jsem tu nováček takže nemám zatím žádné alty.

Napište nám něco o Vás:
Je mi 18 let. Bydlím v Ostravě a studuji školu Střední průmyslovou školu elektrotechniky a informatiky. Hraji fotbal, rád posiluji, tím že máme psa tak rád chodím se psem na cvičáky atd.. , rád hraji hearthstone a CS:GO .
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Olaka - Survival Hunter

Příspěvekod Gashi » stř 23. zář 2015 23:12:55

EQ urobený na ilvl, máš iba prime glyphy, auto attack na 1...
Na tvojom mieste by som počkal s prihláškou a dal si najprv dohromady postavu, takto sa budeš musieť naozaj predviesť so skillom.
You win or you learn.
Virgil
Příspěvky: 20
Registrován: stř 18. pro 2013 22:07:34
Class:: Hunter

Re: Olaka - Survival Hunter

Příspěvekod Virgil » stř 23. zář 2015 23:17:08

Celkom zaujimavo nabindovane spelly, to na jednotke je autoatack ? :D
Aké macra pužívaš, aké by si mal používať?
Celkom zaujimavo poskladaný equip, vieš čo by sa dal vylepšiť?

nemyslím si že v stave tvojho charu máš na to byť na teste ale o tom rozhodne CL
Toryko
Příspěvky: 75
Registrován: stř 23. zář 2015 21:25:23
Class:: Hunter

Re: Olaka - Survival Hunter

Příspěvekod Toryko » čtv 24. zář 2015 5:11:46

Gashi
Mít autoattack na 1 jsem si prostě zvykl od začátku a to už nezměním. Ty glyphy co mám mám protože na ostatní nemám goldy, a ostatní nejsou tak důležité abych za ně plýtval když mi pořád chybí za goldy back a ring.
Toryko
Příspěvky: 75
Registrován: stř 23. zář 2015 21:25:23
Class:: Hunter

Re: Olaka - Survival Hunter

Příspěvekod Toryko » čtv 24. zář 2015 5:18:07

Macra zatím nepoužívám žádné nemam goldy na to abych si kupoval Tol´vir flašky takže burst mám zatím jen rapid fire a call of the wild od peta. Na misdirection jsem macro zatím nepotřeboval. Eq mam poskládaý to co jsem zatím nasbíral az ten týden hraní na 85. Jasně že by toho šlo hodně vylepšit ale taky to stojí hodně goldů které teďka nemám.
Uživatelský avatar
Rezzy
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: pát 15. kvě 2015 23:21:04
Class:: Shaman
Bydliště: Toušice okres Kolín

Re: Olaka - Survival Hunter

Příspěvekod Rezzy » čtv 24. zář 2015 5:56:23

Ja bych seje zeptal pises tu ze pouzivas jen DPS metr. Muzes mi vysvetlit proc treba nemas DBM? Nemyslis si ze by se dali vyuzit mnohem potrebnejsi addony nez je napriklad DPS metr? Jestli myslis ze ano vypis je a oduvodni proc je nemas :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Quajmei
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 143
Registrován: stř 05. srp 2015 8:44:30
Class:: Druid

Re: Olaka - Survival Hunter

Příspěvekod Quajmei » čtv 24. zář 2015 9:25:09

keby ti trebalo nejake glyfy tak napis v hre na postavu quajnext ktore glyfy a ked lognem ti ich vyrobim kludne
QUAJMEI - balance / off resto
QUAJ - feral cat / off feral guardian
Uživatelský avatar
Peterk
Příspěvky: 103
Registrován: stř 13. kvě 2015 18:04:03
Class:: Shaman

Re: Olaka - Survival Hunter

Příspěvekod Peterk » čtv 24. zář 2015 9:54:35

Popřípadě nějaký ench bych taky udělal jen by to chtělo změnit aspoň ty modřenky na hc můžeš napsat na nick ve hře Peterk.
Pokud ti schází goldy dělej denně Tol Barad 300g za Q
Toryko
Příspěvky: 75
Registrován: stř 23. zář 2015 21:25:23
Class:: Hunter

Re: Olaka - Survival Hunter

Příspěvekod Toryko » čtv 24. zář 2015 10:38:04

Jojo já vím denně vydělám +- přes 1000g ale když back a ring stojí 1 10k tak to nejde rak rychle. Btw s tím HC to není jen tak byl jsem 5x ZG a padl mi jeden item a v ZA jsem nedal ani prvního bosse protože tam chodí lowky které neuhealujou akilllzona. A s tím enchem a glyphama se určitě ozvu. :D
Toryko
Příspěvky: 75
Registrován: stř 23. zář 2015 21:25:23
Class:: Hunter

Re: Olaka - Survival Hunter

Příspěvekod Toryko » čtv 24. zář 2015 13:33:54

Rezzy - Kdyjsi jsem DBM používal ale teďka spíše preferuji to že se naučím taktiku někde na netu a dělat to z paměti. Ale stáhnout si ho taky není problém :)
Toryko
Příspěvky: 75
Registrován: stř 23. zář 2015 21:25:23
Class:: Hunter

Re: Olaka - Survival Hunter

Příspěvekod Toryko » čtv 24. zář 2015 13:37:01

Rezzy - Kdyjsi jsem DBM používal ale teďka spíše preferuji to že se naučím taktiku někde na netu a dělat to z paměti. Ale stáhnout si ho taky není problém :)
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Olaka - Survival Hunter

Příspěvekod Toodyo » čtv 24. zář 2015 15:33:58

Aby ses nenudil

Praedator píše:1. Zoraď mi pls tieto staty, ako sa najviac oplatia na huntra: Expertise, Haste, Crit, Mastery, Agility, Strength, Hit (vypíš aj capy tam kde treba)
2. Na čo všetko sa dá hunter použiť v raide okrem dps? Kľudne môžeš uviesť príklad na jednotlivých bossoch...
3. Aký je najvhodnejší pet do raidu? A prečo?
4. Čo pridáva huntrovi 1 bod agility? Koľko % hit ratingu pridáva 1 bod hitu? (aspoň približne)
5. Ktorý item sa chodí non-set pre T11,5?
6. Vymenuj mi poporadí 4 najlepšie trinkety, ktoré sa momentálne dajú na survivala získať (372 a 359 ilvl značí rozdielny item, takže ak napríklad je bis 372, ako 2. môže kľudne byť jeho normálová verzia)

P.S.: Nemusíš odpovedať ihneď, daj si kľudne načas ale daj si na odpovediach záležať.


A ja pridam

7. Na muj vkus nejak moc stridas servery co nam zaruci ze zase neuteces jinde ?
8. Jak resis nastrely a stridani aspektu ?
S pozdravem Toodyo
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Olaka - Survival Hunter

Příspěvekod Praedator » čtv 24. zář 2015 20:41:46

Toody sa už postaral o moju bežnú sadu otázok, ja pridám už len jedno ultimátum: buď si nejako logicky obhájiš, prečo máš vytiahnutý AA, alebo zatvrátam prihlášku s verdiktom neprijatý
Obrázek
Uživatelský avatar
Rezzy
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: pát 15. kvě 2015 23:21:04
Class:: Shaman
Bydliště: Toušice okres Kolín

Re: Olaka - Survival Hunter

Příspěvekod Rezzy » ned 27. zář 2015 2:31:58

Toryko píše:Rezzy - Kdyjsi jsem DBM používal ale teďka spíše preferuji to že se naučím taktiku někde na netu a dělat to z paměti. Ale stáhnout si ho taky není problém :)

Mno doufal jsem že zmíníš například power auras na sledování abilit/debuffů/dotek atd a odůvodníš to třeba tím že máš tak dobře nastavené UI že ho prostě nepotřebuješ :)
samozřejmě DBM není poviností, ale i tak bych si ho stáhnul DBM se podle mě neoplatí až když máš perfektně nastavený power auras, který ty ale nepoužíváš :(
Obrázek
Toryko
Příspěvky: 75
Registrován: stř 23. zář 2015 21:25:23
Class:: Hunter

Re: Olaka - Survival Hunter [-/-/-]

Příspěvekod Toryko » ned 27. zář 2015 17:52:46

1.Agility-Hit(8% cap )-Critical strike-Haste- Strength a expertise jsou nepotřebné na huntera.

2.Nejlepší využítí je asi na addky u bossů např(Magmaw,Maloriak-dispell taky,Chogall atd..)
+ někdy dobré pomoct tankovi nabrat aggro přes misdirection - např Halfus atd ..
3.Podle toho kdo je v raidu a kdo není. Vlk- když nikdo v raidu nemá buff na + 5% crit
Tygr- Když neni v raidu DK nebo war
Toryko
Příspěvky: 75
Registrován: stř 23. zář 2015 21:25:23
Class:: Hunter

Re: Olaka - Survival Hunter [-/-/-]

Příspěvekod Toryko » ned 27. zář 2015 18:09:08

1.Agility-Hit(8% cap )-Critical strike-Haste- Strength a expertise jsou nepotřebné na huntera.

2.Nejlepší využítí je asi na addky u bossů např(Magmaw,Maloriak-dispell taky,Chogall atd..)
+ někdy dobré pomoct tankovi nabrat aggro přes misdirection - např Halfus atd ..
3.Podle toho kdo je v raidu a kdo není. Vlk- když nikdo v raidu nemá buff na + 5% crit
Tygr- Když neni v raidu DK nebo war
Raptor- když jsou všichni předchozí v raidu tak na sundávání armoru.
4. 1 Agility = 1AP,Crit 1%hit = +-120 hitu
5. Legy z Sinestry.
6.Fluid Death
Essence of Cyclone (HC)
Essence of Cyclone (NM)
Tia's Grace (HC)
7. Ani moc ne když se to tak veme tak na 1. serveru jsem skoro hrál vždy minimálně 3/4 roku.
8. Pomoct s nástřelem = misdirection na Tanka a aspecty podle toho jestli tank potřebuje pomoct s mobkama aby ho nezabili tak to tauntnu na sebe a dávám třeba fox nebo cheetach jinak skoro vždy Hawk.
9.AA mám vytáhnuté jen na mobky v dungách. Například když jdeme Bot tak ať když dám Freezing trap, Wyvern sting tak ať do něho potom ješte nestřelím. Na bosse mám 2.bar kde je místo AA misdirection.


Mimochodem za ty 4 dny jsem si zlepšil eq na 355 ilvl.
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Olaka - Survival Hunter [-/-/-]

Příspěvekod Praedator » pon 28. zář 2015 20:07:38

V prvej otázke si zabudol na mastery, no každopádne si milo prekvapil, čakal som niečo horšie... pozrieme sa na teba v praxi, takže posunul by som ťa test raid, len sa ešte musím dohodnúť s RL, či má pre teba miesto už toto, aelbo až budúce ID, takže dátum doplním dodatočne
Obrázek
Toryko
Příspěvky: 75
Registrován: stř 23. zář 2015 21:25:23
Class:: Hunter

Re: Olaka - Survival Hunter [-/-/-]

Příspěvekod Toryko » pon 28. zář 2015 20:12:15

Díky moc :) ale musím podotknout že toto ID mám už odchozeno všechny ID takže nejdříve až příšte. :)
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Olaka - Survival Hunter [-/-/-]

Příspěvekod Praedator » pon 28. zář 2015 20:22:19

Ok, takže najbižšie budúce ID, ak by si nevedel, tak testy sú vo štvrtok na sekundárnom raide, každopádne dátum teda upresním, dovtedy však chcem, aby si si naštudoval ako a prečo používať makrá a do raidu už byť s nimi zžitý.
Obrázek
Toryko
Příspěvky: 75
Registrován: stř 23. zář 2015 21:25:23
Class:: Hunter

Re: Olaka - Survival Hunter [-/-/-]

Příspěvekod Toryko » pon 28. zář 2015 21:18:36

Ok pokusím se !
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Olaka - Survival Hunter [-/-/-]

Příspěvekod Pronet » stř 30. zář 2015 15:55:05

To bych nebyl ja abych si nerejpl. Co mas z Cestiny? Jinak ty chosis daily v TB a nemas goldy na glyphy...??? PLS netroll nas fakt ne...
Toryko
Příspěvky: 75
Registrován: stř 23. zář 2015 21:25:23
Class:: Hunter

Re: Olaka - Survival Hunter [-/-/-]

Příspěvekod Toryko » stř 30. zář 2015 17:26:08

Z Čj jsem mněl za 3 :) a goldy už mám ...
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Olaka - Survival Hunter [-/-/-]

Příspěvekod Praedator » pon 05. říj 2015 19:01:15

Test raid vo štvrtok 8.10.2015 od 18:00. RL Jelasha/Ziarovka. Naštuduj si aj HC taktiky a hlavne z pozície huntra, pretože tí robia často v raide tú špinavú robotu.
Obrázek
Toryko
Příspěvky: 75
Registrován: stř 23. zář 2015 21:25:23
Class:: Hunter

Re: Olaka - Survival Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Toryko » pát 09. říj 2015 21:40:16

O včerejším raidu si myslím že dopadl docela dobře až na pár chyb.
Nelíbilo se mi že hodně lidí v boss fightu se bavilo se úplných kravinách.
Přejdeme rovnou k boss fightům.
HC Halfus - 1. pull bez problému myslím si že to bylo v pohodě.
HC Valiona - Nevím na kolikátý pull jsme to dali ale, byla to docela hodně i moje chyba. Nedával jsem pozor na Meteority a ty mně většinou zabili. Myslím si že problém byl jen Meteority jinak to bylo v pohodě.
NM Councily - 1 pull bez problému.
NM Cho´gall - bohužel jsem se tohoto fightu moc nezůčastnil protože, moje milá maminka mi vyhodila pojistky a jak jsem se logl zpátky tak jsem spadl dolů k sinestře. Ale jinak na 1. pull v pohodě.
HC Magmaw - Tady byla jedna chyba a to byla že lidi na TS se bavili o blbostech a nesoustředili se na raid. Proto hodně lidi umíralo na Ignite a Pillary.
NM Omnotron - 1. pull nebylo co řešit lehký fight.
HC Atramedes - taky se tady docela lidi bavili o blbostech a nesoustředili se a když jsem třeba zařval gong mněl jsem 90+ stacku tak jsem dostal gong o 4 sec pozdeji a už jsem byl mrtvý. Jinak se to docela dalo
HC Chimareon - Dávali jsme v klidu až na to že možná chim byl buglý jelikož když dával massacre tak ho dal 2x po sobě a například když nás dal na 1 hp tak vycastil něco znova a dal mi zase za 10 k když jsem byl pořád na 1 hp takže se to nedalo uhealovat a nic dělat. Nakonec jsme to dali.
NM Neffarian - 1 pull bez problému.
Celkový raid mi přišel v pohodě až na to že to trvalo od 18:00 - 23:30 což mi přijde docela dost.
Z raidu jsem si odnesl 2 věci Crossbow z Valiony a HC rukavice. za co jsem velice rád.
Hlavně děkuju RL že to dobře poskládali a dali jsme všechny bosse.
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Olaka - Survival Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod ziarovka » pát 09. říj 2015 22:39:18

Toryko píše:Hlavně děkuju RL že to dobře poskládali a dali jsme všechny bosse.


Podekuj ne RL ale zastupci RL (JELASHA)

1.Na ts se občas o blbostech bavilo ale byvalo to i horši.
2.neviem ako si naučeny ale gogny sa davaju len na 2 veci a to (1. vždy na Searing Flames /2.v letovej fazy)(takže to že si mal stacky na huntovi ani nevrav je to tvoja chyba a myslim že tym by si sa chvalit nemal vobec.)


Normalny raid time je od 18:00 do 23:00 takže (30min) naviac si myslim neni až taky problém.

CL Huntrú (PREDATOR ) je ze situaci seznamen a zbytek veci ty oznamy on.

Toto odomna ako RL zatial všetko.
Obrázek
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Olaka - Survival Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Praedator » pon 12. říj 2015 0:09:40

"mněl jsem 90+ stacku" - Už to vravel žiarovka, týmto si sa vôbec nemal chváliť, nemáš z kade mať 90+ stackov, ak dodržiavaš taktiku.

Páči sa mi, že si si ten raid zhodnotil. Každopádne som na teba nepočul nič vyslovene dobré, ani zlé, z čoho mám neutrálny pocit, takže chcem vidieť, že na sebe pracuješ, preto ťa pošlem ešte na jeden test (opäť vo štvrtok). Niektorých bossov si bol na HC 1. krát, takže si sa na to pozrel, tak očakávam ešte lepší výkon ako naposledy.
Obrázek
Toryko
Příspěvky: 75
Registrován: stř 23. zář 2015 21:25:23
Class:: Hunter

Re: Olaka - Survival Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Toryko » pát 16. říj 2015 22:16:17

Něco o mně k raidu:
Bohužel jsem nebyl doma ale byl jsem u bráchy takže jsem neměl mikrofón, dobrý počítač.
U některých bossů jako například Atramedes, Valiona jsem mněl +- 15 fps takže jsem tam failoval strašně moc.
K raidu:
Skládalo se to docela pomalu a začali jsme až kolem 18:30
NM Magmaw- 1 pull není co řešit
NM Omnotron 1 pull není co řešit
NM Maloriak - 1 pull není co řešit
HC Atram - jak jsem psal tak jsem mněl low fps a umřel jsem až u konce kdy jsem si nevšimnul té plošky co casti. (když jsem mněl všchno na low detaily abych mněl aspoň nějaké fps tak jsem tu plošku viděl jako 1 čárku letící ve vzduchu tak se nedalo moc uhýbat.
HC Chim - 1 pull není co řešit
NM Neff - ze začátku se tam hádali tankci s healerama kdo má koho healovat a že nestíhají otáčet bosse od raidu ale na 3. nebo 4. pull padl.
HC Halfus - 1 pull není co řešit
HC Valiona - mněl jsem tam low fps a umřel jsem na to že jsem si nevšimnul že přelítává a dal to u východu kde jsem stál takže jsem dostal IK
NM Councily - 1 pull není co řešit
NM Cho´Gall - Tam jsem docela byl trochu unlucky. Dostal jsem control do té plošky od mobky a mněl jsem nějak kolem 25 stacku . Ale na 2. pull padl jak nic.
Líbilo se mi že jsme to došli celé dříve než minule a to o celou hodinu. 22:30 +- DPS si myslím že jsem od minulého raidu zlepšil o hodně.
Velká poklona pro Jelashu že to cele zvládla jako sama leader. Toto je asi vše.
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Olaka - Survival Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Tempy » pát 16. říj 2015 23:22:06

Dovol mi upravit to tvoje hodnocení, jelikož je v jednom místě nepřesné. Tanci s healerama se na Nefoj rozhodně nehádali. To jen aby bylo jasno :D . Jelasha rozložila healery, tank párkrát umřel na nedohealování, neměl ještě takový equip a nebyli jsme připraveni na nápor dmge, který dostával, proběhla po každém wipu diskuze, ale jen jsme se snažili vyřešit problém, a to bez hádání. Healery jsem přeskládal, vyjasnili jsme si chyby a šlo to dolů. Nedalo se tam slepě wipovat bez slůvka vysvětlení a jak říkám (a snad mi dají ostatní za pravdu), vše naprosto v klidu ;) .

Nevšímal jsem si tě, tudíž jsi to asi zásadně nekazil. Takže takové neutrální pocity :) . Hodně štěstí v přijímacím procesu.
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: Olaka - Survival Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Vision13 » pát 16. říj 2015 23:27:16

Trosku od boku - malo si hlidas kde stojis a rozestupy si nehlidas jak bys měl. Umiráš na hlouposti, ale učíš se a tak tě nepochválím ani nedam políček, ale trošku to zlepši. Hledáš chyby, za což tě chválím, ale děláš školácké, za což bys zasloužil za uši. To FPS je na prd a klidně beru že 70 % chyb se dá hodit právě na to, ale to je tvůj problém a rád bych viděl opatření z tvé strany, které pomůže jak tobě, tak všem okolo. Snažíš se a je to vidět, ale bojuj dál.

Jsme rádi, že ze sebe ždímeš co to jde, ale máš na víc. Neutral
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Olaka - Survival Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Praedator » pon 19. říj 2015 19:24:35

Toryko píše:1. U některých bossů jako například Atramedes, Valiona jsem mněl +- 15 fps takže jsem tam failoval strašně moc.

2. HC Atram - jak jsem psal tak jsem mněl low fps a umřel jsem až u konce kdy jsem si nevšimnul té plošky co casti. (když jsem mněl všchno na low detaily abych mněl aspoň nějaké fps tak jsem tu plošku viděl jako 1 čárku letící ve vzduchu tak se nedalo moc uhýbat.

3. HC Valiona - mněl jsem tam low fps a umřel jsem na to že jsem si nevšimnul že přelítává a dal to u východu kde jsem stál takže jsem dostal IK


1. Keby som mal tých tvojich 15 fps, tak som na našich raidoch 1. v dmgi (oh, to som vlastne aj tak :lol: ) Ale s tým sa dá úplne v pohode hrať, jediný boss kde je to problém je Al'akir HC a Councily HC pri seedoch.

2. Zvlastnej skúsenosti viem, že aj na najnižších detailoch tie kruhy vidno dostatočne nato, aby človek pochopil, že v nich nemá stáť. Blizzard by nespravil žiadnu abilitu, ktorá by bola pri určitých nastaveniach hry neviditeľná :)

3. Opäť, fps nie je vhodná výhovorka, pretože táto abilita má svoj timer a teda na na ňu vieš pripraviť dostatočne načas.

Každopádne páči sa mi húževnatosť a snaha. Teóriu si zvládaj celkom fajn, a už len fakt, že z 3 huntrov si ostal jediný je pre teba +

Posúvam ťa teda na pohovor a tam uvidíme čo s tebou, každopádne som tento týždeň rozlietaný, neviem ako to budem stíhať, prípadne mi napíš, kedy môžeš/nemôžeš a nejako sa dohodneme

PS: ak by sme pohovor nestihli do štvrtka, tak s raidom opäť normálne rátaj
Obrázek
Toryko
Příspěvky: 75
Registrován: stř 23. zář 2015 21:25:23
Class:: Hunter

Re: Olaka - Survival Hunter [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Toryko » úte 20. říj 2015 10:43:08

Taky toho mám tento týden hodně budu rád když budu mít čas aspoň na raid. Pohovor by byl nejlepší v pátek asi. Ale ještě napíšu jak budu vědět na 100%.
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Olaka - Survival Hunter [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Praedator » stř 21. říj 2015 1:19:15

No nakoľko koncom tohto týždňa určite nemôžem zase ja, tak by sme to nechali až na budúci týždeň.. napríklad v utorok od 20:00?
Obrázek
Toryko
Příspěvky: 75
Registrován: stř 23. zář 2015 21:25:23
Class:: Hunter

Re: Olaka - Survival Hunter [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Toryko » stř 21. říj 2015 9:19:18

Ok.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Olaka - Survival Hunter [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Crafty » stř 21. říj 2015 10:19:17

Urcite ale doraz ve CTVRTEK v 18:00 na raid, ikdyz mas naplanovany pohovor
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Toryko
Příspěvky: 75
Registrován: stř 23. zář 2015 21:25:23
Class:: Hunter

Re: Olaka - Survival Hunter [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Toryko » stř 21. říj 2015 13:56:15

S tím jsem počítal
Toryko
Příspěvky: 75
Registrován: stř 23. zář 2015 21:25:23
Class:: Hunter

Re: Olaka - Survival Hunter [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Toryko » čtv 22. říj 2015 23:13:54

K dnešnímu raidu:
Začínali jsme BWD
HC Magmaw - Ani nevím kde jsme celou tu dobu failovali ale vždycky jsme skapali na nedohealovaní při poslední fázi. Potom se rozhodlo že se to skusí s jedním healerem navíc a dali jsme to hnedka.
NM Omnotron - Dali jsme to na 1. pull. Jenom jedna věc mně zarazila jediny jsem tam umřel. nevím proč ale healeři mně nějak nehealovali a umřel jsem.
NM Maloraik - Nevím jestli jsme to dali na 1. pull ale dali jsme to s přehledem.
HC Atram - Toto dopadlo lépe než jsem předpokládal minule jsme tam trošku pokulhávali ale dneska jsme to dali na 2. pull.
HC Chim - To stejné jak u magmawa. Chyběl tam prostě jeden heal. Tím že tam jsou nováčci tak nemají takové dps tak jsme taky docela ztráceli. Jednou jak se nám povedl dobrý pull tak nějak kolem 40M hp jsme dostali všichni po Feudu IK a nevím proč. Jak jsme přidali jeden heal tak jsme to dali hnedka.
NM Neff - Myslím si že s tímto bossem nebyl problém. Jenom jednu věc jsem po... to když jsem se ptal jestli se ještě budou přehazovat groupy a řekli mi že ne. Tak jsem si zafixoval že mám jít na zelený sloup. mezitím někdo přehodil groupy a nic neřekl. Takže jsme jenom museli čekat na to než zabijou mobku jinak nic.
HC Halfus - V pohodě 1. pull.
HC Vall & Thera - Kámen úrazu ne jenom pro mně ale myslím si že víc s nás tam chybovalo. Začnu tím že se tam zase trochu více začalo mluvit kdo co má dělat, kdo má kam jít atd.... když toto říkali v při fightu tak jsem si jednou nevšiml že mám meteorit a umřel jsem. Po druhé jsem umřel na to když asi 10 lidi se portlo do 2. fáze a já si nevšiml že mám meteorit.(myslel jsem si že já jsem v fázi ale bylo to naopak), Další smrtí bylo to že mně kuličky které dávají DMG v normalní fázi mně zabili tím že jsem nebyl dohealovaný.(umřelo tak hodně lidí ten pull protože healerum došla mana. Poslední smrt - Byla moje blbost, ale trochu i healerů. Byl jsem na druhé straně místosti když najednou Valiona začala chrlit oheň.(mněl jsem 25k hp) sice jsem stihl dat Detterance s Disengage ale i tak jsem to nestihl a dostal 1 hit za 25 k. Po tomdle pull jsme skončili.
Celkový raid - Trvalo to příšerně dlouho + jsme to nedali celé což mně docela mrzí. Dneska tam bylo docela hodně low lidí kteří neměli tolik dps takže to bylo težší než minule.
Ale jinak fajn. Toť za mně vše.
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Olaka - Survival Hunter [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Praedator » úte 27. říj 2015 20:34:42

Po dohode pohovor presunutý na 28.10. od 21:00/21:30
Obrázek

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti