Yousef - Affli/Destro Warlock [TEST/-/NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Yousef
Příspěvky: 11
Registrován: pát 25. zář 2015 20:41:51
Class:: Warlock

Yousef - Affli/Destro Warlock [TEST/-/NEPRIJATY]

Příspěvekod Yousef » pát 25. zář 2015 23:16:52

Typ prihlasky: Standard
Nick postavy: Yousef
Class/main spec: Warlock/Affliction
Věk: 21
ItemLvL: 357
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... &cn=Yousef
Jak dlouho vlastníte tento char: asi 1 Mesiac
FPS: (při 25man): 50-60fps

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
Takže, moja história world of warcraft začina niekedy na TBC pred 7 rokmi na severy Ancestors. Tam som hrával s kamarátmi zo zakladky, prevažne PvP (Rogue, Druid). Neskôr, keď prišiel WotLK tak sme sa presunuli na server Anthoria a začali expiť a hrávať tam.
Tam sa veci trochu zkomplikovali, kedže všetci moji kamarati prestali hrať a mne neostávalo nič iné, len si nájsť nejakú guildu a spoznať nových ludí. Postupom času som sa začal venovať PvE, ktoré ma pohlitilo natoľko, že som dokázal pri WoW stráviť aj celý deň.
Bohužial som už nestihol raidy ako bol Ulduar, ale mam za sebou úspešnú ToC a ICC sezónu jak na Anthorii, tak neskôr aj na Twinstare, kde som začínal na prelome ToCka a ICC. Potom prišiel Cataclysm, ktorý ma až tak neoslovil, kedže tu bolo spočiatku veľa bugov . Zlepšilo sa to až, keď prišli raidy, ktoré som ale nestihol odprogressovať kedže som uplne stratil čas venovať sa wowku kvôli práci. Teraz som ale nastúpil na VŚ a mýslim si, že by som to časovo mal zvládať. Starú postavu som vtedy daroval kamarátovi, ktorý ju už zrejme predal.

Váš raid time: čtvrtek (od… do...) - sekundární raid
Kedže hram futsal mam každý deň od 17:30-19:30 tréning okrem štvrtka, niekedy sa to ale môže sa to zmeniť na ten štvrtok. Neďela by mi vyhovovala viac, ak by som sa dokázal presadiť postupom času do primárneho raidu.

Vaše DPS na:
Dummy : 15500dps na 2M
Chimareon HC/Normal: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss ... yers:0+3+1 zatial len normal :)

Vypište svůj progress na Twinstaru:
10tky:
BoT - 4/4 HC - 1/4
BWD - 6/6 HC - 0/6
TotFW - 2/2 HC - 0/2

Screen vašeho UI:
http://oi59.tinypic.com/286s788.jpg

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft):
Google, Tauri-veins.tk, skúsenejší hráči

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
TBC - bez guildy celý čas ak sa dobre pamatám
WoTLK - Anthoria - Knights of Honor - prechod na Twinstar
- Twinstar - Kill the Gnomes - guilda sa rozpustila pre neaktivitu
- Next Dimension - tiež rozpad, nemali sme dostatok ludí na 25man.
Cataclysm - ako som spomínal problémy s časom, takže som bol iba v expiacich guildách, ktorých názvy si nespomeniem.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? Náborové macro, dobré ohlasy od znamých

Proč chcete jít právě do <SFU> ? Chcem si zahrať s pohodovým kolektívom, kde sú prevažne ludia mojej vekovej kategórie alebo vyžšie. Taktiež ste ambiciózna guilda s dobrou históriou.

Koho znáte v <SFU> ? Akurát ludí z videnia v SW alebo na worlde, ale nejak bližšie nie, ale rád spoznám.

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)? Aktivitu, ochotu progresovať a učiť sa novým veciam

Vypište svoje alty (stačí level 85): (Formát: Nick - class / spec - Ilvl - aktivita) Momentálne nemám žiadneho alta

Napište nám něco o Vás (info z real lifu): Volam sa jozef, studujem FTVS, hrávam aktívne futsal, rád zájdem s kamaratmi na pivko a zahrám aj iné športy (volejbal,basketbal...)
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Yousef - Affli/Destro Warlock

Příspěvekod Pronet » sob 26. zář 2015 1:03:19

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)? Aktivitu, ochotu progresovať a učiť sa novým veciam


Nemyslíš si, že je to samozřejmost?
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Yousef - Affli/Destro Warlock

Příspěvekod Pronet » sob 26. zář 2015 1:12:47

Proč nemáš nabindované některé spelly?

Komu dáváš Intent? (Priorita, komu se má dávat a proč?)

Bruneta / Blondýna?

Proč máš vytažené některé spelly, které jsou naprosto k ničemu?

Proč máš trinkety takové, jaké máš?

Jaké jsou Bis?

Vršek nebo spodek?

Myslíš, že glyphy, které máš jsou ty nejlepší?

Proč nemáš 4set?

Proč nesocketuješ HIT?

Napiš mi Capy (INT, HIT, CRIT, HASTE, SPIRIT, MASTERY)

Kdy používáš Bane of Doom a kdy Bane of Agony?

Píšeš Affli/Destro? Proč máš offspec affli?
Yousef
Příspěvky: 11
Registrován: pát 25. zář 2015 20:41:51
Class:: Warlock

Re: Yousef - Affli/Destro Warlock

Příspěvekod Yousef » sob 26. zář 2015 15:29:39

Pronet píše:
Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)? Aktivitu, ochotu progresovať a učiť sa novým veciam


Nemyslíš si, že je to samozřejmost?


Mala by byť, ale bohužial pri mojej skúsenosti to u večšiny ludí neplatí

Pronet píše:
...


Proč nemáš nabindované některé spelly?
Som zvknutý hrať takto, hlavné spelly mám nabindované a zbytok klikám

Komu dáváš Intent? (Priorita, komu se má dávat a proč?)
Shadowpriest > Balancedruid > Mage
Ak to potrebuje healer tak určite Resto druid.
Dáva sa to predovšetkým dotkárom.


Bruneta / Blondýna?
Určite bruneta :)

Proč máš vytažené některé spelly, které jsou naprosto k ničemu?
Dobrá pripomienka, niektoré spelly sú tam fakt zbytočné, budem sa snažiť to dať do poriadku

Proč máš trinkety takové, jaké máš?
Zatiaľ mi lepšie nepadly, ale už šetrím na Darkmoon Card: Volcano, mam okolo 15k g.

Jaké jsou Bis?
Darkmoon Card: Volcano a Bell of Enraging Resonance, ak sa nemýlim

Vršek nebo spodek?
Vršek

Myslíš, že glyphy, které máš jsou ty nejlepší?
Myslím si, že áno čo sa týka Prime glyphov, ale tie Major sú otázne, ten soulink by som mal zmeniť na life tap/shadow bolt. A ten soulstone sa občas hodí pre raid, ale zmením to pokial je to zle

Proč nemáš 4set?
Bohužial nemám valory, a v BH mi zatial nič nepadlo

Proč nesocketuješ HIT?
Pretože som v guide čítal a aj podla môjho uváženia je intelect výhodnejší aj na úkor hit capu

Napiš mi Capy (INT, HIT, CRIT, HASTE, SPIRIT, MASTERY)
Všetko do Int, 17%hit, 1993 haste cap( teraz som menil gear a pozerám, že mi niečo málo do capu chýba), Crit>Mastery>Spirit.

Kdy používáš Bane of Doom a kdy Bane of Agony?
Na single používam Bane of Doom a na multitarget agony, kde prípadne soulswapujem dotky

Píšeš Affli/Destro? Proč máš offspec affli?
Skúšal som niečo málo do PvP, ale okamžite som to zavrhol, lenže som nestihol prehodiť talenty spať, hned ako budem online tak to zmením
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Yousef - Affli/Destro Warlock [-/-/-]

Příspěvekod Pronet » sob 26. zář 2015 16:23:38

Co pro tebe znamená guilda?

Proc myslíš že jsi loajalni člověk?

Muzes mi sem postnou macro na ktere jsi nejvic hrdy? (nemusi byt slozite, staci genialni, nebo mimoradne dulezite)
Yousef
Příspěvky: 11
Registrován: pát 25. zář 2015 20:41:51
Class:: Warlock

Re: Yousef - Affli/Destro Warlock [-/-/-]

Příspěvekod Yousef » sob 26. zář 2015 17:01:07

Pronet píše:Co pro tebe znamená guilda?

Proc myslíš že jsi loajalni člověk?

Muzes mi sem postnou macro na ktere jsi nejvic hrdy? (nemusi byt slozite, staci genialni, nebo mimoradne dulezite)



Co pro tebe znamená guilda?
Kolektív pohodových ludí, ktorý si vzájomne pomáha a ťahá za jeden povraz.

Proc myslíš že jsi loajalni člověk?
Som kamarátsky, nekonfliktný, viem si priznať chybu, mam rád dobrý kolektív, bez ktorého sa neoplatí hrať

Muzes mi sem postnou macro na ktere jsi nejvic hrdy? (nemusi byt slozite, staci genialni, nebo mimoradne dulezite)
#showtooltip Soul Swap
/target Exposed
/cast Soul Swap

Macro na hlavu u magmawa
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Yousef - Affli/Destro Warlock [-/-/-]

Příspěvekod Pronet » pon 28. zář 2015 18:15:14

8.10. Test Raid
Yousef
Příspěvky: 11
Registrován: pát 25. zář 2015 20:41:51
Class:: Warlock

Re: Yousef - Affli/Destro Warlock [Test/-/-]

Příspěvekod Yousef » úte 29. zář 2015 15:00:30

Dobre, budem pripravený, ak by sa náhodou našlo niečo skôr tak ma informujte, ďakujem.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Yousef - Affli/Destro Warlock [Test/-/-]

Příspěvekod Pronet » pát 09. říj 2015 20:28:01

Konečně jsem se dostal k reportu z raidu. Nechceš mi něco sdělit dříve než začnu já?
Yousef
Příspěvky: 11
Registrován: pát 25. zář 2015 20:41:51
Class:: Warlock

Re: Yousef - Affli/Destro Warlock [Test/-/-]

Příspěvekod Yousef » pát 09. říj 2015 22:59:40

Pronet píše:Konečně jsem se dostal k reportu z raidu. Nechceš mi něco sdělit dříve než začnu já?


Ospravedlňujem sa za tie výpadky internetu, ktoré sú u mna nezvyčajné, posledný výpadok čo trval viac než 5 min si pamatám asi pred pol rokom, čiže s týmto by nemal byť problém do budúcna.

A inak k ohodnoteniu samého seba, by som bol rád ak by ste napísali niečo vy.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Yousef - Affli/Destro Warlock [Test/-/-]

Příspěvekod Pronet » sob 10. říj 2015 5:08:16

Rekni nam i svuj pohled na uplynuly raid. Az se vratim z prace tak ti sepisu ja neco. :)
Yousef
Příspěvky: 11
Registrován: pát 25. zář 2015 20:41:51
Class:: Warlock

Re: Yousef - Affli/Destro Warlock [Test/-/-]

Příspěvekod Yousef » sob 10. říj 2015 11:56:28

Vypíšem plusy a mínusy, čo sa týka mňa a raidu.

Moj výkon:

+ Uspokojivé dps vzhľadom na gear (spirit itemy a pod.)
+ Žiadna smrť počas raidu
+ Žiaden afk počas raidu


- Zbytočne vysoký dmg taken na halfusovi
- Ignorovanie posledneho debuffu u councilov (graunded), čakal som, že sa to už pretlačí do fáze
- Neumyselné pullnutie trashu s petom, teda ak som to bol vobec ja
- Výpadky internetu, kvoli ktorým som nebol schopný dokončiť raid


Moje postrehy na výkon raidu:

+ Dobre zložený raid s full supportom
+ Neafkovanie počas trashu
+ Celkom slušná organizácia


- Zdĺhavý raid, aj ked počítam len BoT
- Zlá komunikácia, hlavne u Valiony.
- Zbytočne dlhé prestoje medzi pullmi


Na viac si momentálne nespomeniem.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Yousef - Affli/Destro Warlock [Test/-/-]

Příspěvekod Pronet » sob 10. říj 2015 14:46:23

No, tak jak koukám tak celkem FAILY jsi dělal. Ale nejsi ani první ani poslední. Takže za týden 15.10.2015 další test raid a buď lépe připraven
Yousef
Příspěvky: 11
Registrován: pát 25. zář 2015 20:41:51
Class:: Warlock

Re: Yousef - Affli/Destro Warlock [Test/-/-]

Příspěvekod Yousef » ned 11. říj 2015 14:23:29

Mohol by si mi tie Faily aj upresniť, aby som vedel v čom sa mam zlepšiť a na čo si mam davať nabudúce pozor?
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Yousef - Affli/Destro Warlock [Test/-/-]

Příspěvekod Pronet » ned 11. říj 2015 14:26:31

Velmi špatný bos byla Valiona.
Yousef
Příspěvky: 11
Registrován: pát 25. zář 2015 20:41:51
Class:: Warlock

Re: Yousef - Affli/Destro Warlock [Test/-/-]

Příspěvekod Yousef » ned 11. říj 2015 14:31:05

Hmm. nepamatam si, že by som čo len raz failol na Valione?
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Yousef - Affli/Destro Warlock [Test/-/-]

Příspěvekod Crafty » pát 16. říj 2015 11:27:42

jak bys ohodnotil svuj vykon a nas raid?
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Yousef
Příspěvky: 11
Registrován: pát 25. zář 2015 20:41:51
Class:: Warlock

Re: Yousef - Affli/Destro Warlock [Test/-/-]

Příspěvekod Yousef » pát 16. říj 2015 14:53:48

V prvom rade ma trochu mrzí komunikácia, pretože konverzácia vyššie ostala nedokončená a je tomu tak už dlhšiu dobu. Taktiež by som bol rád keby sa k prihláške vyjadrilo viac ludí, pretože po 3 týždňoch sú tu reakcie iba od jedného človeka a to mi príde strašne málo, potom to človeku pripadá ako keby ste o ňeho nejavili záujem.

A teraz k raidu:

Moj výkon:
- Opať možem s radosťou povedať, že som nezomrel(vlastnou vinou samozrejme) na žiadnom encountery a neurobil snáď ani jednu chybu počas obidvoch raidov
- DPS bolo fajn, 5/10 bossov som bol 1. a na ostatnych 2-3.
- Tak trochu ma trápilo DPS ostatných; keď sa pozerám na ludi s HC gearom ako ich pretáčam, žiadna konkurencia...

Raid:
- Raid bol v pohode, ocenil by som možno dlhšiu pauzu než 5 min
- 4/10HC je podla mna malo na ludi s HC gearom, aj world už dáva viac, aj vzhľadom na loot je to smutné. Celkovo aj ten požitok z raidu není taký, keď sa chodia normaly...
- Touto cestou by som možno skúsil váš primárny raid, bola by to pre mňa vačšia výzva
- Inak som s raidom spokojný leaderky to zvládli v pohode a boli ochotné okamžite odpovedať na kažú moju otázku a za to im ďakujem
Uživatelský avatar
Quajmei
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 143
Registrován: stř 05. srp 2015 8:44:30
Class:: Druid

Re: Yousef - Affli/Destro Warlock [Test/-/-]

Příspěvekod Quajmei » pát 16. říj 2015 15:03:49

ked nemam potuchy o lockovi tak to prenecham na CL ktory ta najlepsie vie ohodnotit a test je len zaciatok po uspesnom zvladnuti mas pohovor kde sa isto zucastnia viaceri ako jeden toho sa neboj
QUAJMEI - balance / off resto
QUAJ - feral cat / off feral guardian
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Yousef - Affli/Destro Warlock [Test/-/-]

Příspěvekod Crafty » pát 16. říj 2015 15:19:08

To ze natebe nikdo nema dotazy je vecinou pzitivni zalezitost :)
Lidi proste v tvoji prihlasce nevidi nejaky problem, nejvic komentaru maji vecinou kontroverzni lide co maji nejake problemy (charakter cloveka, nevhodne chovani, neznalost class, podivna minulost atd.)
A pokud se nekomu nelibi neco na tvem skillu a vidi ze pronet se ti venuje je logicky prirozeny respekt a duvera vuci cloveku co se o locky stara, ze ma situaci pod kontrolou a my respektujeme jeho stratefgii jak ztebe dostat potrebne infromace porpripade vysledky :)

Pokud budes mit na sekundaru vysledky tak muzes byt jako kazdy clen sekundaru ready na standby kazdou nedeli a nahradit nekoho mene sikovneho, pokud nato budes mit.

Samozrejme asi jako jedina guilda bereme do uvahy pri vyberu na raid kromne skillu i ohled na tvuj "lidsky" charakter, chovani a hlavne pristup ke hre a guilde.
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Yousef - Affli/Destro Warlock [Test/-/-]

Příspěvekod Pronet » sob 17. říj 2015 17:40:29

Přihlášku na Profi ti rovnou zamítám, pokud by jsi to chtěl změnit. Pokud si myslíš, že na to máš. Tak čas nám ukáže jak na tom jsi a pak si tě ze sekundáru přetáhneme do primáru. Co se raidu týče, na WoL jsem nedohledal žádnou mega chybu. Jen bych měl otázku ohledně Valiony, ty jsi chodil pomáhat do fáze? Bylo ti to řečeno ať tam jdeš? Nebo jsi tam chodil sám.

Jinak omlouvám se za prodlevu.
Yousef
Příspěvky: 11
Registrován: pát 25. zář 2015 20:41:51
Class:: Warlock

Re: Yousef - Affli/Destro Warlock [Test/-/-]

Příspěvekod Yousef » ned 18. říj 2015 13:11:00

Crafty píše:Pokud budes mit na sekundaru vysledky tak muzes byt jako kazdy clen sekundaru ready na standby kazdou nedeli a nahradit nekoho mene sikovneho, pokud nato budes mit.


Určite tu rád budem aj dnes, keby sa naskytla šanca, mam naštudované HC taktiky, aj čo sa týka vašich streamov, čiže s tým by problém nebol.

Pronet píše:Přihlášku na Profi ti rovnou zamítám


Smiem vediet dovod? Resp. čo musím urobiť preto aby to bolo možné uskutočniť?

Pronet píše:Pokud si myslíš, že na to máš. Tak čas nám ukáže jak na tom jsi a pak si tě ze sekundáru přetáhneme do primáru.


Určite si myslím, že na to mám a podľa mňa 3 týždne a 2 test raidy ukážu hneď či na to mám alebo nie, ale do toho vám nechcem rozprávať, to posúdte radšej sami.

Pronet píše:Co se raidu týče, na WoL jsem nedohledal žádnou mega chybu. Jen bych měl otázku ohledně Valiony, ty jsi chodil pomáhat do fáze? Bylo ti to řečeno ať tam jdeš? Nebo jsi tam chodil sám.


Teraz som si nie úplne istý odkiaľ máš túto informáciu alebo či to je nejaký chyták, ale do fáze som rozhodne nechodil pomáhať, ani raz som tam za celý raid nebol, taktiež mi nikto nepovedal, aby som tam chodil, myslím, že by tam nemal chodiť asi žiaden warlock, pretože som zistil, ešte z predošlého raidu, že akonáhle tam vstúpi jeden z hráčov, ktorý ma intent tak okamžite spadne a treba ho nahodiť znovu.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Yousef - Affli/Destro Warlock [Test/-/-]

Příspěvekod Joul » ned 18. říj 2015 13:25:54

píšu to pořád dokola ale napíšu to znovu, (možá to neni u profi přihlášek dostatečně popsané) na profi přihlášku je třeba mít určitý IL, netuším jestli máš ale je to +- 60% HC itemů, navíc musíš být prověřěný od CL na teamspeaku, že jsi člověk co zapadne ( takový určitý předpohovor) a v neposlední řadě umět z praxe taktiky na všechny bose, které by jsi měl zvládnout nejen bez chyb a smrtí, ale především s DPS odpovídajícím zbytku primáru, aby jsi měl vyšší DPS než člověk kterého nahradíš, v podstatě jde o to, že musíš být lepší než člověk kterého místo tebe pošleme do sekundáru (po skillové i kolektivní stránce) jinak bychom logicky šli sami proti sobě...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Yousef - Affli/Destro Warlock [Test/-/-]

Příspěvekod Pronet » ned 18. říj 2015 14:28:34

Proč chcete jít právě do <SFU> ? Chcem si zahrať s pohodovým kolektívom, kde sú prevažne ludia mojej vekovej kategórie alebo vyžšie. Taktiež ste ambiciózna guilda s dobrou históriou


Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)? Aktivitu, ochotu progresovať a učiť sa novým veciam


Když nám nabízíš ochotu progresovat a učit se novým věcem, proč by jsi nechtěl zůstat na sekundáru a učit sebe a lidi ze sekundáru něčemu, co oni sami neumí nebo nerozumí?

Jinak na primár nesplňuješ iLvL a Progress nemáš taky dostatečný. A ze svých důvodů, které sem nechci psát. Ukaž nám, že umíš bojovat. A my ti na oplátku nabídneme perfektní zázemí.
Co si o tom myslíš?

Jo a ve čtvrtek poslední TEST Raid 22.10.2015
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Yousef - Affli/Destro Warlock [Test/-/-]

Příspěvekod Kamikaze » ned 18. říj 2015 14:38:46

Keď ponúkaš ochotu progresovať prečo by si chcel ísť na Primár, keď sa na sekundáre ešte len začne progresovať? Nebude to pre teba nuda keby si sa dostal do raidu kde už 90% contentu je farma? ;)
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Yousef
Příspěvky: 11
Registrován: pát 25. zář 2015 20:41:51
Class:: Warlock

Re: Yousef - Affli/Destro Warlock [Test/-/-]

Příspěvekod Yousef » ned 18. říj 2015 16:21:56

Vy ste to asi zle pochopili, samozrejme, ze mam ochotu progresovat, ale progressovat normaly? Alebo HC Valionu?
Na tom sekundarnom raide ked som tam bol prvy krat som videl 3/4 ludi s HC gearom a potom som bol dost neprijemne prekvapeny, ze sa chodia normaly.
Hovorite mi, ze mam nabrat gear, ako? Farmenim normalov na sekundare urcite nie...

Vzhladom na tieto veci som sa rozhodol stiahnut prihlasku, urcite sa mi nechce chodit sekundarny raid a potom cakat ci sa nahodou dostanem do primaru, bohuzial mal som ine ocakavania.
Dik za moznost s vami raidovat, skusim to v inej guilde.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Yousef - Affli/Destro Warlock [Test/-/-]

Příspěvekod Pronet » ned 18. říj 2015 16:23:50

zase přihláška splnila co měla. btw zkus underrated.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti