Buttplug - Druid [-/-/NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Buttplug
Příspěvky: 6
Registrován: ned 27. zář 2015 15:51:54
Class:: Druid

Buttplug - Druid [-/-/NEPRIJATY]

Příspěvekod Buttplug » ned 27. zář 2015 16:58:56

Poprosil bych o uzavření a chtěl bych se předem omluvit že to bylo spíše takové zbrklé chování , sotva jsem napsal mým přátelům , že jsem o5 začal hrát tak mě nějakým způsobem donutili , abych se k nim přidal na offi . Přeji vám pěkný zbytek dne a omlouvám se za tuhle hloupost z mojí strany :)
Naposledy upravil(a) Buttplug dne čtv 01. říj 2015 15:27:19, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Buttplug - Druid

Příspěvekod Toodyo » ned 27. zář 2015 17:52:33

Cs

sureibu ti neco rika ? takovy krasny DK a ma stejnou IP jako ty to je ale nahoda .... a jeste troleni s divokou kartou
S pozdravem Toodyo
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Buttplug - Druid

Příspěvekod Azzinoth » ned 27. zář 2015 18:01:25

Ale ale ..... zaujimave :D
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Buttplug
Příspěvky: 6
Registrován: ned 27. zář 2015 15:51:54
Class:: Druid

Re: Buttplug - Druid

Příspěvekod Buttplug » ned 27. zář 2015 18:18:30

prosim ?
Buttplug
Příspěvky: 6
Registrován: ned 27. zář 2015 15:51:54
Class:: Druid

Re: Buttplug - Druid

Příspěvekod Buttplug » ned 27. zář 2015 18:20:52

to ma byt nejaky pokus o vtip ?
Uživatelský avatar
Quajmei
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 143
Registrován: stř 05. srp 2015 8:44:30
Class:: Druid

Re: Buttplug - Druid

Příspěvekod Quajmei » ned 27. zář 2015 19:13:11

nakolko si na tomto servry nehral tak ten hit a expertise momentalne posuvaj na posledne priecky zaujmu
1. preco si myslim ze hit a expertise neni dolezity z mojho uhlu pohladu ?
2. feral tanka preferujes ktoreho?
3. ake staty na neho ?
4. kedy pouzivas tiger fury a preco ?

equip by som neriesil nakolko je to kupovana postava a nikdy sa na to nejak nesustredila pozornost

Toodyo píše:sureibu ti neco rika ?
inak vies o tom ze sucastou kazdej prihlasky je pohovor a ked si nahodou niekto iny ako tvrdis vyjde to najavo
QUAJMEI - balance / off resto
QUAJ - feral cat / off feral guardian
Buttplug
Příspěvky: 6
Registrován: ned 27. zář 2015 15:51:54
Class:: Druid

Re: Buttplug - Druid

Příspěvekod Buttplug » ned 27. zář 2015 21:51:55

Quajmei píše:nakolko si na tomto servry nehral tak ten hit a expertise momentalne posuvaj na posledne priecky zaujmu
1. preco si myslim ze hit a expertise neni dolezity z mojho uhlu pohladu ?
2. feral tanka preferujes ktoreho?
3. ake staty na neho ?
4. kedy pouzivas tiger fury a preco ?

equip by som neriesil nakolko je to kupovana postava a nikdy sa na to nejak nesustredila pozornost

Toodyo píše:sureibu ti neco rika ?
inak vies o tom ze sucastou kazdej prihlasky je pohovor a ked si nahodou niekto iny ako tvrdis vyjde to najavo


1. nevim , nezkousel jsem to ze bych si udělal nějakým způsobem gear bez hit/exp a nějaké srovnání dmge v porovnání s hit/exp capem , kazdopadne si myslim , ze na tom ztratis njake % dmge
2. vzhledem k tomu ze feral tank vetsinou nebyva main tank nebo tank , ktery tankuje bosse tak spíše toho agil
3. viděl jsem parkrat lidi co jedou staminu , podle mě je to docela k ničemu vzhledem k tomu , že přijdeš o dodge , crit , myslím že to máš takové že máš víc hp ale naopak menší avoidance , teď otázka jestli je lepší mít více hp a nebo min ale naopak o něco větší crit a dodge , v situaci kdy tankuješ multi target, např adky u nefa nebo adky u maloriaka se ti možná stane že tvoje hp budou padat low ale určitě máš lepší využití toho agil , vzhledem k tomu že máš větší crit chance ? dodge , určitě to vyjde lépe jet to přes agilitu , vzhledem k tomu že u toho ferala ti ten shield funguje že obnovuješ nějaký shield , který se vypočítá z attack poweru , mastery ratingu a td ... tak že vyjde lépe že máš větší šanci na crit , tím pádem větší šanci že ti procn masterka nežli mít více hp
4. v různých guidech na netu se píšou různe situace kdy je to dobré použít , já to většinou ale odpaluju hned ze začátku jak mi padne energy na refresh a hned potom si hodím beserk vzhledem k tomu dmg up a faktu , že mi berserk umožní dát více shredu v krátkém časovém intervalu a hned do toho FB

k tomu
inak vies o tom ze sucastou kazdej prihlasky je pohovor a ked si nahodou niekto iny ako tvrdis vyjde to najavo
můžu říct asi jen to že s tím počítám vzhledem k tomu že jsem si pročítal vaše forum než jsem samotnou přihlášku podal a budu docela rád, když vás vyvedu z omylu :)
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Buttplug - Druid

Příspěvekod Toodyo » ned 27. zář 2015 22:14:11

Ok tak jinak

Jak je mozne ze mas stejnou IP jako jeden z prudicu posledni doby (sureibu) ?

Proc jsi si vybral DK (divokou kartu) ? osobne si myslim ze minimalne podle toho cos napsal tak spadas spise pod standart prihlasku.
S pozdravem Toodyo
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Buttplug - Druid

Příspěvekod Bohus » ned 27. zář 2015 22:19:28

Rád si Ťa vypočujem na Tsku, buď tu zajtra o 20.00 a napíš mi.
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Buttplug - Druid

Příspěvekod Azzinoth » ned 27. zář 2015 22:25:44

Teraz pozeram ... striedas ilvl jak ponozky ?:D po wispe 350 +- a teraz 356 ? :D Ale je to nepodstatny detail oproti tomu co si myslime ... tak ako bohus pisal .... bud tu zajtra o osmej .... ja mam den blbec takze nedorazim skor ako o 9 alebo pol desiatej ... bohuzial.
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Buttplug
Příspěvky: 6
Registrován: ned 27. zář 2015 15:51:54
Class:: Druid

Re: Buttplug - Druid

Příspěvekod Buttplug » ned 27. zář 2015 22:27:04

Toodyo píše:Ok tak jinak

Jak je mozne ze mas stejnou IP jako jeden z prudicu posledni doby (sureibu) ?

Proc jsi si vybral DK (divokou kartu) ? osobne si myslim ze minimalne podle toho cos napsal tak spadas spise pod standart prihlasku.

Jak dlouho tuto postavu vlastnis ?



s tou IP , jako nevim co k tomu rict , si ji necham zmenit ?

DK jsem si vybral z důvodu ze jsem si nejprve napsal Azzinotovi , ktery mi naznacil ze to bude lepsi nez standart , na charu není nic zabité , to ano , na druhou stranu , když tu máte tu aukci a takové věci tak proč tu řešíte např statistky a takové věci když vám daný hráč může napsat že to je jeho postava i když není a nijak to nezjistíte ? Nebo teda nevšíml jsem si , že by u koupene postavy šlo nějakým způsobem zjistit , zda je koupená , to myslím že by to každý poznal hned od pohledu nebo tak...

postavu mám ? 24.9.2015 12:41:35 Aukce *****, které se účastníte skončila úspěšně - získal jste postavu z aukce za cenu 800. Gratulujeme.
Buttplug
Příspěvky: 6
Registrován: ned 27. zář 2015 15:51:54
Class:: Druid

Re: Buttplug - Druid

Příspěvekod Buttplug » ned 27. zář 2015 22:28:44

Azzinoth píše:Teraz pozeram ... striedas ilvl jak ponozky ?:D po wispe 350 +- a teraz 356 ? :D Ale je to nepodstatny detail oproti tomu co si myslime ... tak ako bohus pisal .... bud tu zajtra o osmej .... ja mam den blbec takze nedorazim skor ako o 9 alebo pol desiatej ... bohuzial.


psal jsem 355 do whispu , zmenil jsem 1 item ?
Uživatelský avatar
Quajmei
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 143
Registrován: stř 05. srp 2015 8:44:30
Class:: Druid

Re: Buttplug - Druid

Příspěvekod Quajmei » pon 28. zář 2015 8:11:03

ja nebudem hodnotit ostatnych ale skor pohlad ako druida na druida aspon to azimu kus ulahcim

co sa tyka odpovedi tak
1. mi najdi na nete dovod preco nechodim 8%hitu a expertise uz vobec nemalo by ti to zabrat vela casu
2. ked si myslis ze druid by nemal byt main tank tak sa kus mylis
3. tak troska inak stamina ti stupa podla item lvlu oplati sa vsak mat jeden trinket staminovy aby si pokryl udery ktore neavoidnes cca 170tisic HP by ti malo stacit na 25 man
4.ok

odporucanie pre teba je event a ked nemas nejake extra dobre trinkety tak si ich vyfarmi na nom na tanka
QUAJMEI - balance / off resto
QUAJ - feral cat / off feral guardian
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Buttplug - Druid

Příspěvekod Bohus » pon 28. zář 2015 19:49:12

Čakám na Tsku od 20tej, prečo si neprišiel?
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Buttplug - Druid [-/-/NEPRIJATY]

Příspěvekod Bohus » čtv 01. říj 2015 19:11:46

Prihlášku uzatváram, ako som už spomínal, tvoj charakter je hodný SODY, nie nás, takýchto hlupákov tu nepotebujeme a keď si si myslel, že neprídeme na to, že si Sureibu, tak si ešte hlúpejší, ako som si mysel.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti