Deepest - Blood Dk [-/-/NEPRIJATÝ]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Deepest
Příspěvky: 13
Registrován: úte 18. srp 2015 9:10:07
Class:: Death Knight

Deepest - Blood Dk [-/-/NEPRIJATÝ]

Příspěvekod Deepest » ned 11. říj 2015 7:40:25

Typ prihlasky: (standard)
Nick postavy: Deepest
Class/main spec: Death Knight / Blood maain spec a FROST zatím off spec
Věk: 19 let
ItemLvL: (min 350ILvL): Muj gear je takový na pul s profi přihlášku. Vlastním 358ilvl geaar, avšak jen čekám na token z halfuse HC abyhc koupil hc chestu + už případně i ruce
Link na armory: ARMORY
Jak dlouho vlastníte tento char: Dk vlastním nějaký 3-4 měsíce, míval jsem ještě AWarriora - Swiziqq a Holy Priesta - Meeblez, ale vubec mě to nebavilo a z toho důvodu jsem se rozhodl prodat tyto chary, vyexpit si Dkčko a koupit si na něj nějakýho pěknýho mountíka ( naakonec jsem si koupil 55lvl chaar + TYREALS CHARGERA :D )
FPS: (při 25man) Tu na cata jsem popravdě moc 25 manů nebyl, spíše jen 10. Ale když už jsem byl nějaký to BOT25 tak mám FPS kolem 35+-, porovnávám to i s FPS z WOTLKu, kde se chodili zase jen 25 many
Obrázek - sám jsem překvapený s rychlostí mého internetu :D

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
WoW hraju nějakých 5 let i s přestávkami, který má každý přeci jen někdy povinný, nebo měl by mít :D
Začínal jsem hrát s kámošemaa naa Deffenderu naa patchi 3.0.3., kde si to snad dokážete představit, jak to vypadalo. Půlka věcí nešla a druhá půlka byla bugnutá. Takhle jsem tam hrál nějakou dobu, protože jako nováčkovi mi to nepřišlo divný nebo dobugovaný a byl jsem rád, že mužu hrát. Pak jednoho dne tam byl nábor na pozici Event Mastera kam jsem se přihlásil a nakonec mě vzali. Dělal jsem tam EM s kámošem asi půl roku, než nás celý tým kompletně vyhodili. Tak jsme se rozhodli založit si vlastní server s názvem RELEGATION, ale byl to propadák. A tak jsem se nakonec ocitl tu na TWINSTARU. Nevím jaký to byl patch, ale bylo zpuštěné max ULDUAR. Hrál jsem už tehdy na Alianci a chtěl jsme se dostat do EA guildy, kde se mi to nakonec podařilo dostat při začátku TOC sezony. Pak jsem si dal asi půl roční pauzu, a když jsem se rozhodl vrátit nebyl jsem v guildě a nic. Tak jsem byl v nějakých random guildách, kde jsem dopleskal TOC a TOGC. Nadešla ICC sezona a já zkusil štěstí do TFC guildy kam mě nakonec přijali. Pomáhal jsem jim v té době sundal profa HC. Po přechodu na Cata jsem šel na hrát chvilku na hordu stále na wotlku, ale nestálo to za nic. Tak jsem šel na AT, kde jsem hrával disco priesta a dal 2k2 rating ( pomohlo mi to snad i trochu k dokonalosti v angličtině :D ). Jenže PvE je mi blíž k srdci tak jsem šel na Twinstar na CATA zkusit. Zpočátku to bylo pro mě za trest, když jsem byl zvyklý z WOTLKu. Ale nakonec je CATA lepší jak WOTLK podle mého úsudku.

BTW - Zapomněl jsem dodat, že i tu na TWINSTARU jsem byl na pozici Event Mastera - nick Chipsikk

Váš raid time: čtvrtek (od… do...) - sekundární raid
Právě ve čtvrtek mám čas nějakých 18:00 do 23:00
Jinak mužu i pozbytek týdne v podvečerních hodinách, tudíž bych se nevyhýbal ani primárnímu raidu :)

Vaše DPS na:
Jako TANK si myslím, že to není potřeba. Ale na druhou stranu, jako TANK Dk přetočím s rozdílem 3k dps jakýhokoliv tanka

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
10tky:
BoT - NORMAL 4/4, HC 2/5
BWD - NORMAL 6/6, HC 2/6 - ale taktiku vím i HC magmawa a ODS
TotFW - NORMAL 2/2, HC 0/2
25tky:
BoT - NORMAL 4/4, HC 1/5
BWD - na 25manu jsem bohužel nebyl ani normal ani HC
TotFW - na 25manu jsem bohužel nebyl ani normal ani HC

Screen vašeho UI:
Obrázek

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft):
ROTACE - Bone shield na CD > Outbreak na CD > 2x Death Strike ( DS ) > 2x Heart Strike ( HS ) > 2x Rune Strike ( RS ) - BLOOD TAP a ERW používám podle situaace
GEMOVÁNÍ - Všechno do MAASTERY, pokud je bonus socket cokoliv 30+ nebo + 20 mastery tak používám půlený gemy
REFORGE - Mělo by se všechno dávat při mojím gearu do MASTERY, pokud se pozastavíte proč teda mám pár reforgu do HITU a EXP, je to proto, že takto mám kolem 5% hitu a 15 exp. S míň hit a exp bych docela missoval a dodgoval / parryoval ( :D ). A jako DK, které spíše drží bosse je špatně když prvním spellem missnu a hned potom tam DPSkaa začnou jebat bomby a někoho to zabije kvůli tomuhle. Samozřejmě jaak budu mít dostatek exp a hitu z gearu dám vše do mastery a při lepším gearu do capu hit a exp kvuli dps.
PRIORITY - MASTERY > DODGE/PARRY > HIT > EXP

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: PEACHY ( HORDE GUILD ) - Taková horší guilda, se kterou jsem chodil v main raidu, ale skládat se jen zřídka // Delta Squad ( HORDE GUILD ) - Guilda s lepší progressem, ale nulovou ochotou pomoci ( myslím tím pomoc při achievech )

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Tak o SFU vím už z wotlku, kam jste přešli. Teď však jsem viděl na hordě do worldu náborový macro a dnes, když jsem se rozhodoval kam si podat přihlášku mi došlo - ,, Co tak zkusit štěstí ve SFU ''

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Na ALIANCI jsem hrál podstatnou část mojí WoW Kariéry a jako jedna z mála schopných aliance guild bych rád zkusil štěstí právě u vás !

Koho znáte v <SFU> ?
Bohužel momentálně asi nikoho neznám :/

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)?
Veliká AKTIVITA - jsem aktivní denně i třeba 3 hodiny, když se něco děje - dělám achievy, skillím profky atd.
Veliká znalost WoW světa - myslím, že toho už mám tolik zažito v tom WoW, že bych mohl případně poradit
Nebudu vám tu říkat, jak jsem skvělej ve svojí classe, protože to není pravda a každý se může zlepšit :)

Vypište svoje alty (stačí level 85): (Formát: Nick - class / spec - Ilvl - aktivita)
Meeblez - Priest 55lvl, mám ho jen kvůli tomu abych mohl mít Dk

Napište nám něco o Vás (info z real lifu):
Jmenuju se Patrik a jsem z Plzně. Letošní rok 2015/2016 snad odmaturuju aa už budu mít klid od učení :D
Ikdyž jsem Plzeňák, tak srdcem jsem SPARŤAN - nikdo tomu nerozumí proč :D
Hodně času strávím se svojí přítelkyní nebo děláním nějakých jiných aktivit ( sport, fittko ).

To je asi tak všechno, co bys Vás mohlo zajímat.
Nechtěl jsem svojí přihlášku a znalost hodnotit jako PROFI, ale nehodnotil bych jí snaad ani jako STANDARD ( podle vašich podmínek ).
Vím, že je dost věcí, které zlepšit na mém charu, např. proffky doskillovat, ale neodhánějte mě kvůli pár prkotinám prosím :)

Děkuju za Váš čas,
Patrik / Deepest
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Deepest / Blood Dk

Příspěvekod Joul » ned 11. říj 2015 8:14:18

neměl jsi už u nás přihlášku někdy dříve, ten styl přihlášky je mě nějaký povědomí, je lepší se přiznat hned, naše guilda dává druhé šance, než když to zjistíme později sami, pak už pro tebe naděje není...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Deepest
Příspěvky: 13
Registrován: úte 18. srp 2015 9:10:07
Class:: Death Knight

Re: Deepest / Blood Dk

Příspěvekod Deepest » ned 11. říj 2015 8:22:37

Joul píše:neměl jsi už u nás přihlášku někdy dříve, ten styl přihlášky je mě nějaký povědomí, je lepší se přiznat hned, naše guilda dává druhé šance, než když to zjistíme později sami, pak už pro tebe naděje není...


Ano, dříve když jsem hrál na alianci za Rogunu jsem to zkoušel do SFU.
Nenapsal jsem to úmyslně, protože hodně guild si myslí, že když hraješ jednu class do mainu a pak třeba main char vyměníš, že tu stávající prostě neumíš tak dobře nebo tak :)
Chtěl jsem, aby jste mě hodnotily, jako Blood Dk a ne to, že jsem dříve zkoušel štěstí za rouga
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Deepest / Blood Dk

Příspěvekod Joul » ned 11. říj 2015 8:25:27

dobře děkuji za upřímnost a že jsi mě ušetřil čas hledání té přihlášky...ovšem stejně jsem si jí našel a je to Meeblez, no koukám, že začal nový měsíc a tak jsi kromě spodního prádla vyměnil také char...

poslední příspěvek od Todia než jsme zavřeli přihlášku:

Nemas mozek nemas koule a stridas chary jako ponozky
Roguna je prodana a s timhle nickem uz je nejakej War

chápu proč jsi se nepřiznal hned v přihlášce, beze slova prodat char nikomu se neozvat a táhnout někam kam slunce nesvítí měj te se zmrdi (alespoň takto to na nás působilo) to fakt není dobrá reference, evidentně by jsi ještě pár let potřeboval aby jsi dostal rozum (řekněme vyzrál).

pokud ještě před testem nepodáš na teamspeaku nějaké super vysvětlení o tom co se stalo, a epicky nás nepřesvědčíš proč ti máme dát druhou šanci tak jsem PROTI
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Deepest / Blood Dk

Příspěvekod Sarger » ned 11. říj 2015 9:29:35

Jako TANK si myslím, že to není potřeba. Ale na druhou stranu, jako TANK Dk přetočím s rozdílem 3k dps jakýhokoliv tanka


Challenge accepted. Vidíme sa v Bh 25 :D som zvedavý na tvojich 20k dps ;)

Edit :
Ah, tak to si ty, čo bez slova zmizol, A nemáš gule ani sa K tomu hneď otvorene priznať. Až na doziadanie.
Nie, my ti ďalšie postavy nenagearujeme. Bohužiaľ, musíš hľadať inde. Zbohom. PROTI
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Deepest / Blood Dk

Příspěvekod BeeWay » ned 11. říj 2015 9:34:50

No když pominu to, že jsi přihlášku už měl a moc ses neukázal tak je to asi takhle: Dkček už je vcelku hodně a myslím, že aby jsi se dobře angažoval, tak to budeš mít vcelku těžké uvidíme co na tebe bude mít Bohus a Ziarovka.
Obrázek
Deepest
Příspěvky: 13
Registrován: úte 18. srp 2015 9:10:07
Class:: Death Knight

Re: Deepest / Blood Dk

Příspěvekod Deepest » ned 11. říj 2015 9:36:52

A přesně proto jsem nechtěl, aby jste mě soudili, jako rogunu, ale jako Dk.
Nebylo to žádný mějte se zmrdi, ale když nebyl zájem tak co jsem měl dělat? Myslím, že je to moje svobodná vůle dělat si se svým charem co chci. Navíc okamžitě po tom co jsem prodal rogunu jsem šel k té hordě.
Není to, jak vysvětlit. Udělal jsem hloupost a za to se i omlouvám, ale nebudu vám tu klečet u nohou a omlouvat se. Takový já nejsem :)

/e - Když si přečtete všechny komentáře je tam vidět, že jsem schopnej zahrát bez failu a podobných věcí
Viděl jsem náborové macro na hordě tak jsem si řekl proč to nezkusit, ale nechci aby jste byli nasraní kvůli té staré přihlášce
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Deepest / Blood Dk

Příspěvekod BeeWay » ned 11. říj 2015 9:45:52

Deepest píše:A přesně proto jsem nechtěl, aby jste mě soudili, jako rogunu, ale jako Dk.


No je fakt že DK se nedá prodat :-D ale jakou máme jistotu že to nepřestaneš hrát?
Obrázek
Deepest
Příspěvky: 13
Registrován: úte 18. srp 2015 9:10:07
Class:: Death Knight

Re: Deepest / Blood Dk

Příspěvekod Deepest » ned 11. říj 2015 9:49:26

BeeWay píše:
Deepest píše:A přesně proto jsem nechtěl, aby jste mě soudili, jako rogunu, ale jako Dk.


No je fakt že DK se nedá prodat :-D ale jakou máme jistotu že to nepřestaneš hrát?


Takovou jistotu nemáte nikdy u nikoho :)
Ale už jen to že z hordy chci přejít na alianci jen kvůli guildě snad o sobě samo něco vypovídá :)
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Deepest / Blood Dk

Příspěvekod BeeWay » ned 11. říj 2015 9:52:25

mno i takové jsme tu měli :-D ale zase říkal jsi že Dk hraješ pár měsíců což ještě moc neznamená že tě časem neomrzí, jistě hcápeš jak to myslím
Obrázek
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Deepest / Blood Dk

Příspěvekod Joul » ned 11. říj 2015 10:15:47

tvoje potřeba toho dostat se k nám v tuto chvíli dalece převažuje naší potřebu nového DK, takže by jsi měl trochu změnit přístup, (ano posrali jsi to, ano kolosálně, nějak z té omluvy necítím ani trochu upřímnosti, proto jak jsem posal, pokud by neproběhl ještě před testem nějaký před pohovor tak tě nemůžu s čistým svědomím pustit na test) samozřejmě to nechám na Bohusovi, ať posoudí, co s tebou, ale za mě bych ti dal ještě tak rok, na to dostat rozum, případně v Underated v poslední době berou všechno co odmítneme nebo kickneme, takže možná bude lepší podat přihlášku tam.
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Deepest
Příspěvky: 13
Registrován: úte 18. srp 2015 9:10:07
Class:: Death Knight

Re: Deepest / Blood Dk

Příspěvekod Deepest » ned 11. říj 2015 10:22:46

Joul píše:tvoje potřeba toho dostat se k nám v tuto chvíli dalece převažuje naší potřebu nového DK, takže by jsi měl trochu změnit přístup, (ano posrali jsi to, ano kolosálně, nějak z té omluvy necítím ani trochu upřímnosti, proto jak jsem posal, pokud by neproběhl ještě před testem nějaký před pohovor tak tě nemůžu s čistým svědomím pustit na test) samozřejmě to nechám na Bohusovi, ať posoudí, co s tebou, ale za mě bych ti dal ještě tak rok, na to dostat rozum, případně v Underated v poslední době berou všechno co odmítneme nebo kickneme, takže možná bude lepší podat přihlášku tam.


Ono jestli vy mě nepřijmete, tak já nemám potřebuju jít k alianci :)
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Deepest / Blood Dk

Příspěvekod Sarger » ned 11. říj 2015 10:30:06

Můžete mi věřit i nemusíte, je to na Vás. Ale chci hrát rogue a chci ho hrát v SFU!


Shaman, rog priest, war, A teraz Dk... Myslím že toho je až príliš. Meníš chary A frakcie častejšie ako tehotná nálady.
Skús dospieť, vybrať si čo chceš, A potom sa môžeš pokúsiť znovu. Teraz si pre nás nestály nepredvídateľný aspekt. Si hazard, A do toho aspoň ja ísť nechcem.
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Deepest / Blood Dk

Příspěvekod Bohus » ned 11. říj 2015 10:42:01

Nečítal som tvoju prihlášku a ani to nemám v pláne, tak pekne po poriadku:

1. Ak by si mal tú snahu sa aspoň pozrieť na predošlé prihlášky, videl by si Blood DK, ktoré bolo uzavreté bez toho, aby som mal potrebu sa ho pýtať niečo ohľadom Theorycraftu.
2. Dk stav je uzavretý.
3. Ako aj v predošlej prihláške u Blood DK, nekontaktoval si ma. Mohol si ušetriť čas sebe aj mne.
4. Už teraz je s tebou problém a tá tvoja prihláška za rogunu ma len utvrdzuje v tom, že takého človeka a vôbec DK tu nepotrebujem.
5. Musel by si byť na úplne inej úrovni, mať odprogressované aspoň 10/13, mať úplne iný prístup a ak by sme Ťa zobrali, tak aby som s Tebou nemal žiadnu starosť.

Neber si to v zlom, DK stav je preplnený a o Teba by sa bola potreba starať, čo by bola pre mňa investícia času. Momentálne tento čas potrebujem venovať DK-čkam, ktoré už v guilde sú.

Prihlášku uzatváram s verdiktom NEPRIJATÝ.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host