Jineska - Holadin [-/-/NEPRIJAT]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Jineska
Příspěvky: 13
Registrován: stř 14. říj 2015 19:59:39
Class:: Paladin

Jineska - Holadin [-/-/NEPRIJAT]

Příspěvekod Jineska » stř 14. říj 2015 21:15:31

Typ prihlasky: (divoká karta)
Nick: Daddy (asi môj najpoužívanejší nickname)
Věk: 20
Vaše FPS: (při 25man) nebudem klamať, podľa detajlov koľko zapnem od 10 do 30
Váš raid time: neděle (od… do…..) - primární raid
úterý (od… do....) - primární raid (progres)
čtvrtek (od… do....) - sekundární raid
tu nastáva problém. Som človek pracujúci a robím nepretržitú šichtu (3 dni robím 2 dni voľno, Nočná poobedná ranná) čiže môj free time záleží podľa toho či v práci som alebo nie. Ak mám nočnú je to vždy do tej 21. Ak mám voľno tak neobmedzene, ak mám poobednú tak sa nezúčastním a ak mám rannú tak do nejakej max 23.



>>> Část zabývajcí se Historii

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
WoW som aktívne začal hrať, asi 7-8 rokov dozadu, kedy som vyexpil prvú postavu na TBC servery Kryha. Bol to rogue. Vtedy a ešte dlho potom som sa venoval len pvp, prešiel som rôzne servery ako planyx atp. Na dlhšie obdobie som zakotvil na woltk fun servery Deffender (Bugfender) až dokým som sa asi pred 2 mesiacmi nerozhodol skončiť s érou wotlku (pretože opakované ICC a RS alebo ToC ma už tak nebavili, rozhodol som sa postúpiť ďalej a tak som začal hrať na twine.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
(ze všech serveru)
Cata som v podstate ešte nikde nehral, čo sa týka Wotlk deffu, tak som tam hral v CHA (Challenge Accepted) alebo The Gods from Milets, Warcraft Asylum, Sanctuary of Protectors (nové zloženie)

Link na postavu na jiném serveru (popř. ofi)
neviem či treba aj link na postavy z deffenderu, kde máte gear takmer hneď, aj keď full HC nie, ale tak http://wow.xmania.cz/armory/character.p ... 14&realm=2


Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Na worlde u hordy písal hráč Nucleonus, tak som sa s ním dal do reči a celkovo ma zaujal svojou otvorenosťou a tým ako mi predstavil guildu.

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Vidím možnosť patriť medzi lepších hráčov a postupne sa vo svete Cata zlepšovať.

Koho znáte v <SFU> ?
Bohužiaľ bližšie nepoznám asi nikoho

>>> Část zabývajcí se postavou na twinstaru

Máte Character na Twinstaru?
Link na armory:
iLVL:
Class:
Main Spec: (herni uroven)
Off Spec: (herni uroven)
Tu narážame na problém. Charaktery mám, ale len u hordy. S Nucleonom som sa o tom rozprával a ponúkol som, že by som pokojne holadina vyexpil (ten čo mám u ali je lvl 13) a v podstate by ste si ma mohli ako G vychovať. Main spec by bol holy, OS by bol podľa potreby. ilvl asi pri tomto lvly nie je potrebné riešiť.

>>> Část zabývajcí se Skillem

S kterými classami máte zkušenosti, a rozepište váš skill s těmito classami?
R100 druid: Prejdené Cata raidy + RHC otvorené na Twine, Halfus HC, Atramedes HC.
Assa rogue: Za rogunu mám prejdené RHC a BWD okrem Neffa. Nemám ešte dostatočný equip, takže netočim toho moc.

V případě, že nemáte char, za jaký char + spec byste chtěl(a) v SFU hrát ?
ako som už písal vyššie, hral by som holadina, ktorého by som poctivo vyexpil a jeho dušu by som zapredal guilde SFU.

Vypište vaše zkušenosti z datadisků cataclysm a výše (progres raidu, znalosti taktik a mechanik bossů, atd)
BWD na normal celé + HC atramedes. ToTFW normal, BoT HC Halfus a ostatok na normal. Sinestru som ešte nemal to "potešenie" stretnúť.
Odkud čerpáte informace o WoW (theorycraft):
Čo sa týka class, talentov, a všetkého k tomu, používam stránku Tauri-veins.tk, kde si myslím že je všetko veľmi pekne vypísané.
Čo sa týka Lore, začal som čítať nejaké WoW knihy, takže mi svet WoW dáva väčší zmysel (ale to je pravdepodobne mimo otázky)

Co nám můžete nabídnout ?
Môžem vám ponúknuť postavu, s ktorou budem chodiť raidy, snahu byť čo najlepší a trpezlivosť aj keby sa progressovalo. Viac momentálne asi nič, alebo teoreticky ešte TS, čo ale viem že máte vlastný, takže ani to.


Vlastne ... môžem vám ponúknuť ešte svoj voľný čas a pomoc aj mimo raidovania.



Napište nám něco o Vás (info z real lifu):
Volám sa Kristián a mám 20 rokov. Pracujem ako Baník v podzemí (Horník pre českých kolegov a kolegyne).
Vo voľnom čase okrem WoW hrám ešte LoL alebo sa venujem hudbe (Husle, Gitara... áno vôbec sa za to nehanbím).
Tak trochu som závislý od miernej fyzickej bolesti a aj keď nemám rád ihly, chcem si raz nechať potetovať skoro celé telo. Zatiaľ mám len polovicu jednej ruky, ale budem samozrejme pokračovať, pretože tetovanie, to je tá najväčšia droga na svete.
Keď sa nudím, tak "hrám" Textové online RPG (presnejšie na stránke Heriweay) na ktorej som bol donedávna i adminom.
Cez víkendy u mňa býva priateľka, ale tá ma vo WoW neobmedzuje, pretože hráva so mnou (Epic win) samozrejme keď nám na to vydá čas :D ... ehm ...
Som človek optimistický a veselý, aj keď rád podpichujem a som k ľuďom uprímny na nič sa nehrám a keď neviem, vždy sa opýtam.
Osobné údaje ako telefónne číslo, rodné číslo veľkosť topánok, výšku a váhu snáď uvádzať nemusím, každopádne ak by áno, stačí ma kontaktovať do PM :D

Dúfam že som vás príliš nenudil svojou prihláškou a taktiež dúfam že nie som príliš trúfalý keď žiadam o prijatie do guildy s postavou ktorá je tak malý lvl.
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Jineska - Holadin

Příspěvekod Azzinoth » stř 14. říj 2015 22:09:45

Prečo by si sa mal za husle hanbiť ? Ja vedieť na niečo hrať ... :/ ... Čo sa týka prihlašky, tak je tam z mojho pohľadu všetko potrebné. Jediná vec odomňa pre teba ... Je viacej možností ale najlepšia je asi čím skor doexpiť vlastného paladina :) ... Dá sa to naozaj rýchlo pokiaľ človek naozaj chce :)
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Jineska
Příspěvky: 13
Registrován: stř 14. říj 2015 19:59:39
Class:: Paladin

Re: Jineska - Holadin

Příspěvekod Jineska » stř 14. říj 2015 22:12:09

mám nachystané heirloomy, síce cloth, ale to je jedno. Hlavne že pôjde expo nie ? :)
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Jineska - Holadin

Příspěvekod mellysko » stř 14. říj 2015 22:18:22

Jak si říkal tak jsme si psaly dneska na hordě a většinu věcí jsme si řekly nepředpokládám že to vyexpíš během týdne ale bylo by fajn kdyby si dával každý týden report o tom kolikáty lvl máš. Mezitím se můžeme domluvit že by jsme ti na test půjčily guildchar ale to se ještě vše musí domluvit a musely by jsme vidět ochotu a aktivitu z tvojí strany
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Jineska
Příspěvky: 13
Registrován: stř 14. říj 2015 19:59:39
Class:: Paladin

Re: Jineska - Holadin

Příspěvekod Jineska » stř 14. říj 2015 22:24:05

yep nie je problém dávať sem report aký lvl som, každopádne ak by sa mi podarilo zohnať nejakého tanka s ktorým by som logoval rdf, šlo by to rýchlo
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Jineska - Holadin

Příspěvekod Pepíkus » stř 14. říj 2015 22:31:44

Na tsku tě budu volat "hranatá závorko" doufám, že neurazí.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Jineska
Příspěvky: 13
Registrován: stř 14. říj 2015 19:59:39
Class:: Paladin

Re: Jineska - Holadin

Příspěvekod Jineska » stř 14. říj 2015 22:37:33

tento znak je z jedného anime, znamená Blank a Blank nikdy neprehráva ;)
Jineska
Příspěvky: 13
Registrován: stř 14. říj 2015 19:59:39
Class:: Paladin

Re: Jineska - Holadin

Příspěvekod Jineska » stř 14. říj 2015 22:38:11

čo mi pripomína, aké máte TS ? :D
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Jineska - Holadin

Příspěvekod Gashi » stř 14. říj 2015 22:47:06

Tiež hráš so sestrou za 4 postavy? :)

Z akého dôvodu si nepresunieš postavy z hordy na alianciu?
You win or you learn.
Jineska
Příspěvky: 13
Registrován: stř 14. říj 2015 19:59:39
Class:: Paladin

Re: Jineska - Holadin

Příspěvekod Jineska » stř 14. říj 2015 22:49:33

bohužiaľ so sestrou jedine na husle :D každopádne .. prečo si ich nepresuniem ? na horde som začal, lebo som tam hral s kamarátmi. Nemám tam žiadnu extra guildu, v ktorej by sa poriadne chodili raidy, max raz za čas sa niečo zloží, ale ide o to, že sú tam kamaráti, s ktorými hrám ... možno ti to nepríde ako dostačujúci dôvod, no pre mňa je to dosť podstatné :)
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Jineska - Holadin

Příspěvekod ziarovka » stř 14. říj 2015 23:17:47

Aku máme záruku že za chvilku neodideš za kamaratmi?? hrat na hordu??
Obrázek
Jineska
Příspěvky: 13
Registrován: stř 14. říj 2015 19:59:39
Class:: Paladin

Re: Jineska - Holadin

Příspěvekod Jineska » stř 14. říj 2015 23:22:48

nie je nič čím by som vás presvedčil že sa to tak nestane, takže neostáva nič iné len veriť ? Myslím že prílišná nedôvera ma len odoženie ... nemyslíš ?
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Jineska - Holadin

Příspěvekod Pronet » čtv 15. říj 2015 4:59:37

Uz jsme tu meli par lidi. Co se dostali do Guildy a za nejakou vice mene kratkou dobu se vratili zpet ke kamaradum.

Proc ti kamaradi nepomuzou vyexpit neco na horde a ty si Dtuida prevedes k nam? To by jsi nechtel?
Uživatelský avatar
Peterk
Příspěvky: 103
Registrován: stř 13. kvě 2015 18:04:03
Class:: Shaman

Re: Jineska - Holadin

Příspěvekod Peterk » čtv 15. říj 2015 5:55:17

Netuším zda-li jsi ochoten investovat 30 E do hry a ten char si koupit.Nehledě na to,že nějaký čas potrvá než na tom nabereš nějaký ten normál IL aby jsi byl schopen se zapojit do raidování.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Jineska - Holadin

Příspěvekod Crafty » čtv 15. říj 2015 8:13:13

Zminil jsi RESTO DRUIDA, to by pro nas byla vhodna alternativa misto holypaladina.
Prijdes mi jako dost nestabilni clovek co casto meni postavy, servery, hry, guildy, muzes mi to nejak vyvratit?
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Jineska
Příspěvky: 13
Registrován: stř 14. říj 2015 19:59:39
Class:: Paladin

Re: Jineska - Holadin

Příspěvekod Jineska » čtv 15. říj 2015 10:50:12

rád by som vedel ako si prišiel na to že som nestabilný človek, ale ok :D nejak to prežijem... servery ... často mením servery .. od 2010 som hral na deffendri až kým som neprešiel sem (ak správne počítam je to 5 rokov čiže som práve vyvrátil že striedam servery) čo sa týka guild, všetky to boli guildy práve na tomto projekte, takže za 5 rokov čo som tam hral, si nemyslím že ich bolo veľa...

teraz k tomu investovať do hry... momentálne v tento deň to nepôjde, okolo 23-25 (kedy cca budem mať výplatu) by to nemusel byť problém ...

späť ku Craftymu, nie, druida by som naozaj nechcel previesť, ak to pochopíš budem rád, ak nie, tak je mi ľúto že to nechápeš
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: Jineska - Holadin

Příspěvekod Vision13 » čtv 15. říj 2015 10:58:31

Ahoj
nezlob se na mě, ale svůj názor ti povím upřímně a je to jen můj názor, tak že nemohu mluvit za ostatní.

1. Pokud jsi rozhodnutý Raidovat a chceš hrát opravdu kvalitně, tak by jsi měl vážně přemýšlet o převedení postavy na alianci.

2. Nejsme Expící Guilda a pokud je tvou představou, že ti tu někdo bude pomáhat, tak jsi na omylu. Téměř každý tu pracuje, studuje a třeba já mám přes třicet a vím, jak je čas drahej. Pokud chceš Xpit, tak je to lepší s kamarády na Hordě.

3. Jako Guilda umíme nabídnout to co jiní nemohou a to jak veškeré vybavení co pro hru potřebuješ, tak profesionální vedení a to jak Guildy, tak i 25MRaidu několikrát za týden.

4.
[ ] píše:nie je nič čím by som vás presvedčil že sa to tak nestane, takže neostáva nič iné len veriť ? Myslím že prílišná nedôvera ma len odoženie ... nemyslíš ?

Toto je z mého pohledu psychologická smička, kde buď nevíš, co vše jsi tím řekl a nebo jsi to tak formuloval záměrně pro nabuzení pocitu, že se na tebe musí opatrně a příliš upřímnosti tě staví do pozice, která se ti nelíbí.. Působíš na mě dost inteligentně, tak že s tím horníkem sekni a dej se na něco lepšího.....ale dost Froida
5. A tím končím ... Kdo hce, ten hledá způsoby, ale kdo nechce hledá důvody.

Pověz, proč věřit někomu, komu nabízíme teplo domova s pravidelnou večeří a on nám odpoví.... Pošlete koblihy a kakao. Cesta je daleko a já nehodlám chvátat, protože vy si počkáte. Lépe by zněla Rimmrova hláška - „Nachystejte mi uzenáče, na snídani jsem zpátky.“.

Jak jsem psal na začátku, tak jsem to vzal upřímně. Věřím jen dvoum lidem na světě.. ten první sem já a ta druhá tu není ;)
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Jineska
Příspěvky: 13
Registrován: stř 14. říj 2015 19:59:39
Class:: Paladin

Re: Jineska - Holadin

Příspěvekod Jineska » čtv 15. říj 2015 11:13:44

Myslím že sa nemám na čo hnevať, si úrpimný to sa mi páči. Tak budem úprimný aj ja.

Vision13 píše:Ahoj
nezlob se na mě, ale svůj názor ti povím upřímně a je to jen můj názor, tak že nemohu mluvit za ostatní.

1. Pokud jsi rozhodnutý Raidovat a chceš hrát opravdu kvalitně, tak by jsi měl vážně přemýšlet o převedení postavy na alianci.

stále nevidím dôvod prečo prevádzať druida, keď som sa ozval na nábor holy paladina. Áno Crafty písal že ho to zaujalo, lenže nemám problém vyexpiť alebo kúpiť holadina u ali.
Vision13 píše:2. Nejsme Expící Guilda a pokud je tvou představou, že ti tu někdo bude pomáhat, tak jsi na omylu. Téměř každý tu pracuje, studuje a třeba já mám přes třicet a vím, jak je čas drahej. Pokud chceš Xpit, tak je to lepší s kamarády na Hordě.

mojich kamarátov som sem dotiahol až potom, čo som tu vyexpil sám,vtedy som expil bez heirloomov a v lvl 2 guilde, takže s expením fakt nie je problém, ale ako som napísal o čosi vyššie pre urýchlenie si môžem nejakého holadina aj kúpiť, zopár rdf, zopár rhc a HoT a ja sa do toho dostanem.
Vision13 píše:3. Jako Guilda umíme nabídnout to co jiní nemohou a to jak veškeré vybavení co pro hru potřebuješ, tak profesionální vedení a to jak Guildy, tak i 25MRaidu několikrát za týden.

popravde presne nerozumiem čo myslíš tým veškerým vybavením, ak by si mohol rád by som vedel, čo presne to znamená.
z toho čo sa tu píše, vidím že nie len vedenie ale aj samotní hráči sa tu starajú kto sa do guildy dostane, to len značí to že vedenie bude fakt dobré a nechcete medzi sebou kohokoľvek.
Vision13 píše:4.
[ ] píše:nie je nič čím by som vás presvedčil že sa to tak nestane, takže neostáva nič iné len veriť ? Myslím že prílišná nedôvera ma len odoženie ... nemyslíš ?

Toto je z mého pohledu psychologická smička, kde buď nevíš, co vše jsi tím řekl a nebo jsi to tak formuloval záměrně pro nabuzení pocitu, že se na tebe musí opatrně a příliš upřímnosti tě staví do pozice, která se ti nelíbí.. Působíš na mě dost inteligentně, tak že s tím horníkem sekni a dej se na něco lepšího.....ale dost Froida

Ďakujem že si to myslíš, tiež by som tam radšej nerobil, no môj životný príbeh pravdepodobne nikoho nezaujíma a je to čistá tragikomédia, a keďže mi neveríte ani že úprimne chcem do guildy, tak by ste mi asi neverili ani to že sa toho toľko v mojom živote stalo.
Vision13 píše:5. A tím končím ... Kdo hce, ten hledá způsoby, ale kdo nechce hledá důvody.

Pověz, proč věřit někomu, komu nabízíme teplo domova s pravidelnou večeří a on nám odpoví.... Pošlete koblihy a kakao. Cesta je daleko a já nehodlám chvátat, protože vy si počkáte. Lépe by zněla Rimmrova hláška - „Nachystejte mi uzenáče, na snídani jsem zpátky.“.

Jak jsem psal na začátku, tak jsem to vzal upřímně. Věřím jen dvoum lidem na světě.. ten první sem já a ta druhá tu není ;)



Ako ďalej zareagovať.... Veriť mi neveríte ... chápem .. podľa niekoho to moc striedam a som nestabilný. Nepoznáte ma, takže nemôžete vedieť aký som. Ok, to nevadí možno raz bude možnosť dokázať že som iný ako si tu niektorí myslíte. Ak si však myslíte že chcem do vašej guildy neviem .. len preto aby som sa naexpil a leavol, tak by som tu prihlášku ani nepísal. Veď koľko takých guild invuje lvl 1 cez addon ... Popravde myslím, že už len to, že si niekto napíše prihlášku, tak trochu znamená, že má o tu guildu záujem. To čo mi písal hráč s ktorým som si od vás písal (na horde Nucleonus, pardon nepamätám si nick ktorý používa tu) ma zaujalo na toľko, že som sa rozhodol napísať si prihlášku. Chcel holadina a ja som ochotný mu ho poskytnúť... Je mi len trochu ľúto že to tu trochu trie, ale uvidíme. Ako by povedal Asakura Yo, veď nejako to už bude či nie ?
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Jineska - Holadin

Příspěvekod ziarovka » čtv 15. říj 2015 11:34:52

Vies podavas si prihlasku tak necakaj ze ty ludia budú verit. Tu sa dovera ziskava velmi tazko a neni to hned.
Toto sa vyrieši časom a je to len na tebe v akom SVETLE sa ukažeš ty sam tu nieje nič o nas všetko je len na tebe tak si daj zaležat a možno časom pochopiš prečo tu ludia pišu aby si previedol druida aelbo tak.
Obrázek
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: Jineska - Holadin

Příspěvekod Vision13 » čtv 15. říj 2015 12:39:12

[ ] píše:popravde presne nerozumiem čo myslíš tým veškerým vybavením, ak by si mohol rád by som vedel, čo presne to znamená.
z toho čo sa tu píše, vidím že nie len vedenie ale aj samotní hráči sa tu starajú kto sa do guildy dostane, to len značí to že vedenie bude fakt dobré a nechcete medzi sebou kohokoľvek.


Naše Guilda se o své hráče stará po herní stránce i po té lidské, což je důvod, proč je přihláška tak těžká, ale naši lidé se pak z jedince stávají celkem.

1. Ve hře - Zajišťujeme připravenost hráčů a jejich zázemí funkční Guild Bankou, která nabízí nejlepší Gemy, Enchanty, záplaty, flasky, jídlo a vše potřebné pro herní tikot hodin jménem Guilda. Guilda má vlastní Guildchary, které je možno po domluvě zapůjčit a hrát tak i v momentech, kdy je potřeba doplnit řady a nebo si vyzkoušet někoho jako jsi ty. Skládáme 25ky několikrát za týden, kdy se jde v danou hodinu a nikde se na nikoho nečeká. Máme toho hodně co nabídnout , ale na to abych se tu rozepisoval je brzo.

2. V Reálu - Kvalitní lidi, kteří jsou pečlivě vybráni. Nekonfliktní prostředí, kde i ten nejmenší má stejné slovo jako ten největší. Rada a pomoc v reálném životě, kde pokud je něco, co tě trápí, tak je možnost si nechat poradit a nebo si pokecat. Srazy kam chodí lidi popíjet a seznámit se s kolektivem (20 srazu je dobrá vizitka). Dokonce vyrábíme členům trika s logem a jménem dle požadavku ( na srazech )

Máme co nabídnout
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Jineska
Příspěvky: 13
Registrován: stř 14. říj 2015 19:59:39
Class:: Paladin

Re: Jineska - Holadin

Příspěvekod Jineska » čtv 15. říj 2015 12:45:07

Ďakujem za vysvetlenie, prvý krát vidím guildu s takým ľudským prístupom
Jineska
Příspěvky: 13
Registrován: stř 14. říj 2015 19:59:39
Class:: Paladin

Re: Jineska - Holadin

Příspěvekod Jineska » čtv 15. říj 2015 13:08:03

inak trochu odveci, musím pochváliť hudbu z councilu, Lindsey je môj veľký vzor :3
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Jineska - Holadin

Příspěvekod Sarger » čtv 15. říj 2015 13:47:19

inak trochu odveci, musím pochváliť hudbu z councilu, Lindsey je môj veľký vzor :3

Že ďakujem :D :D
Jineska
Příspěvky: 13
Registrován: stř 14. říj 2015 19:59:39
Class:: Paladin

Re: Jineska - Holadin [-/-/-]

Příspěvekod Jineska » pon 19. říj 2015 10:02:33

taakže nejaké +- novinky, vzdal som sa expenia, pretože som človek ktorého expenie moc neba, teda nie keď má expiť sám .. to však neznamená, že by som sa vzdal prihlášky. Keďže tento týždeň do piatku, mi príde na účet výplata, tak si holadina u Ali kúpim. Samozrejme za čo najrozumnejšiu cenu a takého, aby som na ňom mal ešte čo nahrať.
Ešte by som chcel dodať, že holadina som moc na Cata nehral (Max toho čo som hral expil) takže pravdepodobne budem zozačiatku potrebovať pomôcť ak budem niečo robiť zle, aj keď som si toho dosť o paladinovi ako takom načítal.
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Jineska - Holadin [-/-/-]

Příspěvekod ziarovka » pon 19. říj 2015 11:12:48

Ak by si chcel mam holadina neni to zrovna GEARovi Fešák ale myslim si že na začiat a za rozumnu cenu by sme sa určite dohodli. ak by si mal zajem tak PM.
Obrázek
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Jineska - Holadin [-/-/-]

Příspěvekod mellysko » pon 19. říj 2015 17:22:57

A co ty chary na hordě jak si se rozhodnul ?
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Jineska
Příspěvky: 13
Registrován: stř 14. říj 2015 19:59:39
Class:: Paladin

Re: Jineska - Holadin [-/-/-]

Příspěvekod Jineska » pon 19. říj 2015 17:45:48

zatiaľ by som ich tam nechal, s tým že ak sa uchytím v guilde, myslím že by nakoniec nebol problém preniesť ich
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Jineska - Holadin [-/-/-]

Příspěvekod mellysko » ned 25. říj 2015 17:19:36

Tak paladina už má koupeného (http://armory.twinstar.cz/character-she ... cn=Jineska) ještě je na něm dost práce ale v blízké době bych ho vyzkoušel na test raidu.
P.S. asi dostal autoban na forko za špatný login jinak by to sem napsal sám
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Jineska - Holadin [-/-/-]

Příspěvekod Crafty » ned 25. říj 2015 17:43:33

Zabanoval jsem ti ACC kvuli tvemu troll nicku, kontaktuj me na TS (ts.sixfeetunder.cz) nebo na email crafty@sixfeetunder.cz a domluvime se ne tvojem novem nazvu (zmeni se ti login)
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Blank
Příspěvky: 2
Registrován: sob 31. říj 2015 11:45:54
Class:: Paladin

Re: Jineska - Holadin [-/-/-]

Příspěvekod Blank » pon 02. lis 2015 22:22:43

Ola, tu [ ] a.k.a Jineska, hlásim sa, že som teoreticky spôsobilý test raidu, paladin má 356, aj keď(!) sú tam stále nejaké pvp prvky, snažím sa čo to dá, ale keď to nepadá, tak to nepadá. Každopádne, stále sa nachádzam na vašom TS ako Blank vo free roomke jedna mimo vašich roomiek :) see ya.
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Jineska - Holadin [TEST/-/-]

Příspěvekod mellysko » stř 04. lis 2015 19:46:20

Takže zítra 17:45 buď připravený na test raid ! napiš si v tom čase někomu z guildy o inv zjisti si i taktiky na nějaké hc bosse ( magmaw ,valiona, halfus, atd.)
Potvrď svoji účast/neúčast ;)
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Blank
Příspěvky: 2
Registrován: sob 31. říj 2015 11:45:54
Class:: Paladin

Re: Jineska - Holadin [-/-/-]

Příspěvekod Blank » stř 04. lis 2015 19:50:17

Ok, vrhnem sa na to a potvrdzujem (ak mi do toho nič nečakané nevleze, čo by som určite ale dal vedieť)
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Jineska - Holadin [-/-/-]

Příspěvekod BeeWay » pát 06. lis 2015 7:19:28

Důvod neúčastí na testraidu?
Obrázek
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Jineska - Holadin [-/-/-]

Příspěvekod mellysko » sob 07. lis 2015 9:55:07

Máš čas se k tomu vyjádřit do neděle jinak uzavírám přihlášku .
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host