Dufus - Holy Priest [TEST/-/NEPRIJAT]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Dufus
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 15. říj 2015 20:37:17
Class:: Priest

Dufus - Holy Priest [TEST/-/NEPRIJAT]

Příspěvekod Dufus » čtv 15. říj 2015 21:43:41

Typ prihlasky: standard
Nick postavy: Dufus
Class/main spec: Priest/holy
Věk: 29
ItemLvL: 353
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... s&cn=Dufus

Jak dlouho vlastníte tento char:
Charakter bol vždy môj, vyexpil som to, keď bol Twin na TBC, pri prechode na WOTLK som prestal, teraz som sa vrátil.

FPS: 45-55

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
Hrával som ešte WoW classic na ofíku. Shadowmoon realm, jedna z najlepších československých guild tam bola Black Division. Ja som začal s ich raid dvojkou chodiť MoltenCore 40man za mága. Doprogresovali sme to až na Nefa v BWLku. Pri prechode na TBC na ofíku som skončil. Po pár rokoch som objavil Twinstar a začal som hrávať priesta na TBC. Nepamätám si názov guildy, len meno raid leadra - Huor. Doprogresovali sme to po zabitie Illidana, bol som jeden z hlavných healerov. Pri príchode na WOTLK som skončil. Teraz som sa opäť vrátil a doexpil toho istého priesta.

Váš raid time: (čtvrtek od 18:30 do 24:00) - sekundární raid - viem sa prispôsobiť. V princípe viem hrať vo večerných hodinách keď je raid. Po 18tej hocikedy.


Vypište svůj progress na Twinstaru:
Ešte som nešiel žiadny raid okrem BH25 s worldom. Nerád chodím s worldom a guilda kde som teraz chodí veľmi málo resp. vôbec a nedokážem sa dostať na žiaden raid s nimi.
Pozeral som pár youtube videí BoT a BWD. Viem sa ako tak na raid pripraviť, keď viem kde a kedy pôjdem.

Screen vašeho UI: http://tinypic.com/r/1rzoqo/8
Z raidu nemám screen.

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft):
Googlim to, veľa používam wowhead a tento link http://forum.warmane.com/showthread.php ... Priest-PvE

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Ako som písal vyššie, TBC guildu si vážne nepamätám názov, což mi je dosť smiešne, z Vannily na ofíku si pamätám čo bolo veľmi dávno. Teraz som v Sacred Legion a nič sa tam nedeje, oni sami chodia veľa s worldom, takže chcel by som odísť. Ak nebudem mať miesto u Vás, resp. ak ma budete chcieť vyskúšať, tak to leavnem, podľa toho čo budete chcieť. Je to asi pokrytecké nuž ale ak nie u Vás budem asi hľadať ďalej tak či tak, ale ak nemám miesto, nechcem to leavnuť.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
World chat na twinstare.

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Rád by som chodil pravidelný raid so serióznou guildov. Vždy som raidoval tak, nerád by som to menil. A videl som na webe a na worlde, že hľadáte priesta.

Koho znáte v <SFU>
Nikoho

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)?
Nevadí mi wipovať, rád sa niečo naučím a nechám si poradiť.

Vypište svoje alty (stačí level 85):
Nemám

Napište nám něco o Vás (info z real lifu):
Skončil som doktorád z krajinného inžinierstva, pôsobil som na univerzite 3 roky ako odborný assisent a staral sa o študentský parlament na univerzitnej úrovni. Momentálne pracujem z domu a mám viac voľneho času, preto som sa vrátil k wowku. Čo mám problém je, že nerozprávam do teamspeaku.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Dufus - Holy Priest

Příspěvekod Joul » pát 16. říj 2015 7:16:10

to jediné co se tu asi bude rozebírat kromě toho standartního, proč nemluvíš na ts, v našem případě je to opravdu velký problém, zvlášť jako healer, ty prostě musí umět spolupracovat a to někdy obnáší i komunikaci na TS + naše guilda si zakládá na tom, že spolu jsme jako komunita i mimo raid, takže by to asi mohl být problém....
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Dufus
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 15. říj 2015 20:37:17
Class:: Priest

Re: Dufus - Holy Priest

Příspěvekod Dufus » pát 16. říj 2015 8:02:40

Joul píše:proč nemluvíš na ts

počas raidu čo treba to poviem, len nerád moc rozprávam
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Dufus - Holy Priest

Příspěvekod Joul » pát 16. říj 2015 8:27:19

ok, tak z hlediska herního by to asi šlo, jen prostě bez toho TS se hůř zapadá do kolektivu, ale to bude případně tvůj boj, předpokládám, že během dneška se ti tu ozve Crafty...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Dufus - Holy Priest

Příspěvekod Crafty » pát 16. říj 2015 8:57:03

Napis mi na muj email Minddominus.Crafty@sixfeetunder.cz tvuj mobilni telefon a mesto v kterem tedka zijes/pracujes.
Znas mobilni aplikaci VIBER?
--> pokud ANO, tak si te hned jakmile posles email pridam
--> pokud NE, tak doporucuji stahnout (po stahnuti nainstalujes a zaregistrujes se tim ze zadas svoje mobilni cislo a to je vse a aplikace jiz bezi a plne funguje ... komunikovat stebou muzou skrz aplikaci jen lide kteri znaji tvoje mobilni cislo)

Chyt si me na TS, dame rec .)
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Dufus
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 15. říj 2015 20:37:17
Class:: Priest

Re: Dufus - Holy Priest

Příspěvekod Dufus » úte 20. říj 2015 16:33:32

Crafty mi pisal na Viber ze mozem ist test raid vo stvrtok. Sprava mi prisla v utorok rano. V pondelok vecer som siel BoT 10 man normal. Takze mam IDcko.

Mic stale pokazeny...
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Dufus - Holy Priest

Příspěvekod ziarovka » úte 20. říj 2015 18:22:09

pokus sa opravit mic.

ve čtvrtek se hlas na nick JELASHA/ZIAROVKA ( o 17:40 ready)
da se ty tam pak vedet že či jdeš nebo ne.
Obrázek
Dufus
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 15. říj 2015 20:37:17
Class:: Priest

Re: Dufus - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Dufus » čtv 22. říj 2015 21:42:59

Postrehy po raide...

Pisem to hned ako sme dosli BWD, kedze na BoTko som uz mal ID.

Vedel som co vsetko jednotlive encountre obnasaju, resp. vedel co ktory boss priblizne robi, ale bol som vsade prvy krat a v principe som nemal som sajnu aka je taktika.
Priznam sa ze nemyslel som ze sa to pojde heroic. No snazil som sa prisposobit co sa vlastne dialo.

Magmaw sa nam hned nedaril, prisiel jeden heal naviac a uz sme to dali, i ked nebol vzdy problem heal, tam sa nedarilo skakat, dvakrat som umrel ked som nemusel. Po uspesnom pokuse ma Jelsha (nezpamatal som si ako sa to presne pise, sorry) ma aj zdrbal potom, coz nebolo velmi povzbudive.

Omnotron Defense System bol v pohode.

Maloriak sa nam myslim podaril na druhy pokus, tam to si nepamatam zasadny problem.

Atramedesa som vedel co mam cakat, ale nemal som sajnu ako to davate, videl som to inak trochu, ale myslim ze sme len raz wipli ale tu som moc nenahealoval, to som sa snazil newipnut raid a neumret.

Chimaeron bol opat problem ako Magmaw, prisiel dalsi heal a uz sme to dali. Tam mi vraveli ze zle stojim. Ano DBM mi neukazoval radar, moja chyba, potom ma postavili a dali sme to.

Jedine na Nefovi mi povedali co mam robit, i ked ku pillaru som plaval pomerne daleko...ale ten fight bol v pohode, kedze to bol normal.

Celkovo bol raid normalny, priznam sa ze som cakal trochu uvolnenjsiu atmosferu, ale zase nebolo to napate, ani nervozitu som nepostrehol. Mozno ze moc strohe, tak by som to asi charakterizoval.

Trochu mi chybala aspon jedna veta pred fightom co sa bude robit. Rozumiem tomu, ze Vy to vsetko ovladate a uz to mate pochodene, ale myslim ze sme tam boli 3 co tam nikdy neboli, nie som si ale isty. Isiel som BoTko v pondelok, i ked to bol 10man raid, boli sme tam dvaja prvy krat a povedali taktiku, co robit kde sa postavit. Mozno jednou vetou ze drz rozostupy a healuj raid, alebo stoj na kope a drz tanka, i ked asi to nie je treba lebo dali sme to, takze je to zbytocne, ale mozno by to bolo prijemnejsie keby sa aspon jedna veta povedala, mozno to moze len niekto napisat do chatu, no ale ja sa mozem opytat vsak....

Ku mne...
Ja som to nezahral uplne dobre, mal som chvile ked som sa len na seba sustredil aby som neskapal, mohol som aj viac healnut raid, hlavne na Atramedesovi. Na Magmavovi som umrel dva krat hlupo. Ale mam pocit ze uplne som neposral ziaden fight, i ked musim sa naucit inak healovat, ja som stale zvyknuty flashovat a to miniem manu velmi rychlo a je to neefektivne. Myslim ale ze druhy, treti raz by som si vedel lepsie manu rozlozit, vedel by som co cakat a kedy je co na ktrom bossovi potrebne healovat.

Inak dakujem za raid aj za loot.
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: Dufus - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Jelasha » čtv 22. říj 2015 23:52:44

Magmaw sa nam hned nedaril, prisiel jeden heal naviac a uz sme to dali, i ked nebol vzdy problem heal, tam sa nedarilo skakat, dvakrat som umrel ked som nemusel. Po uspesnom pokuse ma Jelsha (nezpamatal som si ako sa to presne pise, sorry) ma aj zdrbal potom, coz nebolo velmi povzbudive.

Ahojky... Koukam vzals to trosku hure nez jsem cekala, ale co uz... Napsala sem velice strohou vetu, ze ocekavam ze tve strany do pristiho testu zlepseni ;). V healu jsi zaostaval, taktiky dle tveho vyadreni jsi umel na normal ... To ty se k nam hlasis a ty by si mel mit zajem o to zjistit si co a jak chodime, sehnat si nekoho, kdo si s tebou sedne treba pred raidem (NIC tezkeho to neni), ktery ti rekne jaci bossove a na jaky mod te cekaji, doporuci videa s taktikama a pripadne rekne nejake typy .... Mno hlavne co ti brani v tom se ozvat behem raidu, ze bys rad nejakou tu taktiku slysel, ze ji neznas? Tomu opravu nerozumim ... Opravdu od nas nemuzes ocekavat, ze automaticky budeme vypravet taktiky, ktere by sis mel pripravit, kdyz se k nam hlasis a mas o nas zajem (teda nevim jak moc velkej zajem je z tve strany....).
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Dufus - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Kamikaze » sob 24. říj 2015 12:42:57

Vidím, že píšeš po slovensky ale nenašiel som v celej prihláške vetu, že odkiaľ pochádzaš tak len zo zvedavosti, odkiaľ si? :)
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Dufus
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 15. říj 2015 20:37:17
Class:: Priest

Re: Dufus - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Dufus » sob 24. říj 2015 13:13:04

Kamikaze píše:Vidím, že píšeš po slovensky ale nenašiel som v celej prihláške vetu, že odkiaľ pochádzaš tak len zo zvedavosti, odkiaľ si? :)


Ružomberok
3 roky som bol v Nitre
Dufus
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 15. říj 2015 20:37:17
Class:: Priest

Re: Dufus - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Dufus » pon 26. říj 2015 18:30:28

Zoberiete ma este na TEST raid tento tyzden?
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Dufus - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Tempy » úte 27. říj 2015 11:01:41

Ahoj, až budeš mít čas, odchytni si mě na TSku. Nejlíp ještě před test raidem.

Že to seš ty, budu tam na poke dnes přes den až do cca 18.00, kromě krátké pauzy na jedno cviko ve škole mezi 14.00 a 16.00.

Zítra nápodobně s výjimkou toho cvika.

Očekávám přinejmenším teoretický posun v cata priestoj, a to tak, že budeš schopný o tom i promluvit :)
Dufus
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 15. říj 2015 20:37:17
Class:: Priest

Re: Dufus - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Dufus » čtv 29. říj 2015 22:25:20

Druhý test raid

Raid bol uplne iný kedže sme šli len pár bossov na HC.
Čo sme dali na normal, tam boli situácie, kde som mal pocit, že nebolo čo healovať.
Veľké mínus sú pre mňa stále taktiky. HC sme šli Atramadesa čo je nočná mora pre mňa :(. Ja tam mám oči na riad frame a proste si nevšimnem, že prejdu cezo mňa dva kruhy...hrúza. Ale zato chimearon, kde sme minule wipovali, sa nám teraz podaril na prvý pokus, tiež HC.

BoTko som išiel prvý krát s Vami a to sa mi zdalo ok, umrel som blbo na Valione na konci, dala flame na východ a ja som stál skoro pri dverách, tesne som nedobehol na stred. Chogala som opať trochu posral, kedže pull čo sme to dali som jediný dostal coruption, ale dokázal som umrieť a Achiv dalo, opať to je proste...oči na raid frame, rozkastene PoH...to sa neuhnem hneď.

V healingu som už určite dal posun dopredu. Už to bolo skôr raid healing. Nemusí sa to ukázať v recounte, často mi išlo veľa do overu, čož je zase spôsobené tým, že úplne neviem kedy presne bude vačší/menší aoe dmg. Ale to vychytám, videl som to na Chimearonovi, že už viem čo kedy bude.

Opäť ďakujem za raid aj za loot.
Bolo cítiť, že niektorí neboli spokojní, že sa nejde viac HC...dúfam, že my testeri niesme toho hlaný dôvod...
Dufus
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 15. říj 2015 20:37:17
Class:: Priest

Re: Dufus - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Dufus » čtv 05. lis 2015 23:00:39

Treti test raid

Potesil som sa ze som mohol ist hned od zaciatku. Cim dalej tym viac poznam tie encountre takze uz viem lepsie co kde robit. Samozrejme stale nieco failnem ale uz vzdy aspon viem ze co a Jelasha to aj pekne poslala po raide na com treba robit. Najviac co ma mrzi je smrt na Chimovi, tam som sa sam proste nedohealoval.

Inak si myslim ze Tempy ma dobre naucil co robit a uz aj ten heal je coraz lepsi.

Nemam uz dako co viac dodat, bavia ma tie raidy, aj ked neviem uplne co vsetko je za tym...ale mne to takto vyhovuje, treba nas drbat ked robime nieco zle.

diki
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: Dufus - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Jelasha » čtv 12. lis 2015 15:19:06

Ahoj,
dnes se hlas na dalsi test raid :) jako vzdy okolo 17:45 napis na nick Jelasha / Ziarovka.
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Dufus
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 15. říj 2015 20:37:17
Class:: Priest

Re: Dufus - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Dufus » čtv 12. lis 2015 16:19:57

Jelasha píše:Ahoj,
dnes se hlas na dalsi test raid :) jako vzdy okolo 17:45 napis na nick Jelasha / Ziarovka.


ano, pisnem, dakujem
Dufus
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 15. říj 2015 20:37:17
Class:: Priest

Re: Dufus - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Dufus » pát 13. lis 2015 16:35:33

Sorry ze pisem trochu neskor, mal som narocnejsi piatok, takze aj po riade som siel spat takmer hned.

Stvrty test raid

Dakujem za moznost, ktoru ste mi dali. Ako som sa rozpraval s Craftym, tak toto uz bol posledny test :(

Halfus
Tento fight uz poznam, takze tu extra problem nenastal, samozrejme disco Tempy tam vytoci paradne :)

Valiona
Pre mna opacna situacia ako Halfus, prvy krat som to siel na HC, opat som uplne nevedel co od toho celkom cakat. Par krat sme wipli...tam nam nesla faza, ale ako myslim ze na heal sme to zvladali celkom slusne. Par krat som umrel zase na prelet, neviem sa tam vzdy hned rozhodnut na ktoru stranu sa uhnut, posledny pull ked sme ju aj dali, som umrel na meteor tesne pred koncom..viem. Jeden pull na mna niekto krical ze mu mam dat Guardiana, aj som velmi chcel, ale nepoznal som ho...nepoznam vas este po hlase tak dobre vsetkych. Niekedy aj mam pocit ze pouzivate nicky mainov a v raide je alt, coz ma niekedy matie, ale tak to sa da casom naucit.

Magmaw
Super ze sme to sli na HC, je to vacsi challenge, myslim ze tento raid, nech je akokolvek zlozeny, by to mal davat vzdy na HC. Opat par pullov som aj zle uhol pyllarom, raz som sa uhybal cervon a skocil rovno do tempyho pyllaru. Tu si asi velmi setrim Hymnu coz mi aj tempy vravel, takze posledny pull ked sa to aj dalo som to dal v lepsom case.

Atramedes
Kazdy krat je to tu lepsie, nedostavam tolko saundov ako predtym, i ked na konci som zase hlupo skapal, pri poslednej fazy vo vzduchu som sa zle pohol a schytal vela saundu...

Chimaeron
Toto sa nam nedarilo, casto sa umieralo na to ze niekto dostal 2x hned po sebe caustic slime, aj mne sa to stalo raz. Vravel niekto ze to je na twine tak..no neviem. Inak tu sa mi zda ze sa niekedy moc healuje, naco ked ma niekto cez 50% hp pri rozostupoch to este healovat. Aj sa tu vela rozpravalo pred a pocas pullov co bolo trochu zbytocne sa mi zda. Rozprava ten co ma rozpravat. Opat sa stavalo ze si niekto pytal heal a zase som celkom nevedel kto je to. Jedineho koho si pamatam je Windie, co pomerne dost rozpraval a pytal si heal, ja viem ze sa stale ucim a rad si necham poradit ale DBM pise kto je pod 10k a nebol nik a Windy heal pyta...len to ze mi to prislo trochu zbytocne. (isto ma tu dodrbe...)

Nef
Priznam sa ze neviem preco sa nam teraz neff nepodaril. Minule na achiv treti ci stvrty pull, teraz este lepsia zostava a volako sme to posrali no...Viem ze addky na prvy pull niekto nagroval. Tam potom na TS opat je raid leader co sa o to stara a nie radovy raid member ale to opat len moj nazor. A druhy pull vsetko ok, leziem na pillar 80% many, zideme dole, 40% many...vsetko ok. Posetril som si hymnu..opat...nic sa nedeje ideme dalej..a zrazu vsetci mrtvi..

Nech to uz bude akokolvek, dakujem za moznost aj za cas, ktory ste mi obetovali...hlavne Tempymu a Craftymu...uz takto som sa vela naucil, ste super parta.
dakujem
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Dufus - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod ziarovka » pát 13. lis 2015 18:46:25

Dufus píše:Nef
Viem ze addky na prvy pull niekto nagroval. Tam potom na TS opat je raid leader co sa o to stara a nie radovy raid member ale to opat len moj nazor.


Ten raid MEMBER čo to riešil som bol JA.

a riešil som to preto lebo som akutalne RAID LEADER SEKUNDÁRU.
takže to asi raid member neriešil.
všetci zomrely z dovodu Adiek kde si 1tank nerobil presne to čo mal. (3 adky ktore vyzbijali raid maly asi 50 stackov.)
Obrázek
Dufus
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 15. říj 2015 20:37:17
Class:: Priest

Re: Dufus - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Dufus » pát 13. lis 2015 19:00:47

ziarovka píše:
Dufus píše:Nef
Viem ze addky na prvy pull niekto nagroval. Tam potom na TS opat je raid leader co sa o to stara a nie radovy raid member ale to opat len moj nazor.


Ten raid MEMBER čo to riešil som bol JA.

a riešil som to preto lebo som akutalne RAID LEADER SEKUNDÁRU.
takže to asi raid member neriešil.
všetci zomrely z dovodu Adiek kde si 1tank nerobil presne to čo mal. (3 adky ktore vyzbijali raid maly asi 50 stackov.)


pamatam si ze to tam viacero ludi riesilo...ale vravim nestihol som vas vsetkych spoznat na tom TSku
Teba Ziarovka samozrejme poznam po hlase a ty si tu debatu dobre ukoncil...aspon tak si to pamatam, moze to byt inak

sorry, asi som to nejasne napisal, cele som to myslel v tvoj prospech, ak mam pravdu povedat
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Dufus - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Pronet » stř 18. lis 2015 8:19:08

Stale se nemohu rozhodnout zda ti dat PRO nebo PROTI. Zkus se prodat.
Dufus
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 15. říj 2015 20:37:17
Class:: Priest

Re: Dufus - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Dufus » stř 18. lis 2015 13:52:14

Pronet píše:Zkus se prodat.

Toto mi cely zivot nejde :(

Rozpravam s Tempym o healovani, zlozenie healu je uz urcite lepsie ako prve testy, i ked ciselka mozu byt urcite vyssie.
Vacsi problem su taktiky, aj ked uz menej failuje...mam dohodnuty pohovor s Jelashkou, takze to urcite vylepsim.

A co sa tyka kolektivu tak to mne trva dlhsie trochu no...ja moc nenakecam...
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: Dufus - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Jelasha » čtv 19. lis 2015 10:56:09

Ahojky, jak sme se domluvili pocitam s tebou na tech 17:00 :), pak normalka pujdes sekundar, pokud se nic extra nezmeni. (Kdybych se nahodou zapomela nekde nwm kde, tak mi napis PM, pipne mi to na mobil :D )
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Dufus - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Shanir » čtv 19. lis 2015 17:00:48

Dufus píše: A co sa tyka kolektivu tak to mne trva dlhsie trochu no...ja moc nenakecam...


môžeš skúsiť inú formu komunikácie, keď ti to kecanie nejde
Dufus
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 15. říj 2015 20:37:17
Class:: Priest

Re: Dufus - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Dufus » pát 20. lis 2015 17:05:37

dakujem za prilezitost
stahujem prihlasku
Uživatelský avatar
Rezzy
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: pát 15. kvě 2015 23:21:04
Class:: Shaman
Bydliště: Toušice okres Kolín

Re: Dufus - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Rezzy » sob 21. lis 2015 13:26:31

Jaký je tvůj důvod stáhnutí přihláíšky ? :/
Obrázek

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host