Sparkless - Holy Priest [TS/TEST/-/NEPRIJAT]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Sparkless
Příspěvky: 2
Registrován: úte 20. říj 2015 18:33:55
Class:: Priest

Sparkless - Holy Priest [TS/TEST/-/NEPRIJAT]

Příspěvekod Sparkless » úte 20. říj 2015 20:23:45

Typ přihlášky: (standard)
Nick postavy: Sparkless
Class/main spec: Priest/Holy
Věk: 23
ItemLvL: (min 350ILvL) 360~
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Sparkless
Jak dlouho vlastníte tento char: cca měsíc
FPS: (při 25man) 42,5

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
hraju zhruba 7 let na Twinstaru. Guildy na Wotlku asi zmíním Shadows of Eternity, Guard of Dark, Nisiar (když vypíchnu ty pro mě zásadní jako pro hráče)

Váš raid time: čtvrtek (od… do...) - sekundární raid
netušim na co se mě ptáte, Raid Time se dokážu přizpůsobit, vše se odvíjí od služeb v práci, od 18:30 můžu být online vždycky, Vždycky o sobě dám vědět prostřednictvim forka nebo SMSkou.


Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
10tky:
BoT - (5/5) - HC (3/5)
BWD - (6/6) - HC (6/6)
TotFW - (2/2) - HC (0/2)

25tky:
BoT - (5/5) - HC (5/5)
BWD - (6/6) - HC (4/6)
TotFW - (2/2) - HC (0/2)


Screen vašeho UI:
Je to hodně Custom UI hodně se toho tam hejbe, hodim sem pro jistotu krátký video na kterym nejde nic vidět abyste si udělali představu
https://www.youtube.com/watch?v=BDylZfj ... e=youtu.be

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft):
Na Cataclysm pěkně zpracovali guidy na free serveru Tauri-Veins. Případně google w/e co pomůže jako základní info...nic se mi ovšem neosvědčilo tak jako praxe a zkoušení a dummy...

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Všechny mi věru číst nechcete, ale z Guard of Dark jsem odcházel za pregressem do nisiaru. Z nisiaru jsem odcházel kvůli rozpadu guildy. Einherjové jsem leavnul bo GuM trpěl pár nedořešenými duševními poruchami a Cynical jsem joinnul jenom abych měl guildu a lidi tam znám. Nikdy jsem s nimi vytrvale neraidoval.

Jak jste se dozvěděli o <SFU>
Na WoTLKu o vás mluvili i v televizních novinách, teď jste se mi připoměli cross-fraction náborovym spamem.

Proč chcete jít právě do <SFU>
25 man guilda, která se nejmenuje Source of Divinity A

Koho znáte v <SFU>
Nevim jestli je u vás Blecha tak Blechu.

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)?
Mám přesně 360,4 iLvLevel. Krom toho jsem neuvěřitelně dobrej a skromnej. Mám za sebou pár vyčerpávajících progressů (Anub´Arak, Lich King, Proffesor Putricide etc...takže od wipefestu neuteču ani nevyškubnu kabel. Myslim že mám selskej rozum na to abych v krátkym časovym úseku pochopil všechno se ode mě chce, hrál postavu na úrovni, nemám problém s kritikou ale z mojí zkušenosti reaguju líp na pozitivní hodnocení (žene mě to víc dopředu) not a joke.

Vypište svoje alty (stačí level 85): (Formát: Nick - class / spec - Ilvl - aktivita)
Catarang - Feral Tank - 360 - Vubec
Soulmate - Affli/Destro - 364 - Mám tu postavu v aktivní guildě, ale nelíbí se mi systém fungování guildy.

Napište nám něco o Vás (info z real lifu):
Jmenuju se Honza a pocházím z malebného města Děčína na Severozápadě Čech kam mne matka odvlekla v mých necelých 17ti letech. Již jako malému chlapci se mi líbilo pozorovat mého otce jak pracuje na počítači a tak jsem i já jako málokdo v téhle době podlehl kouzlu IT. Svoje rozhodnutí jsem korygoval a vystudoval jsem jako Reprodukční grafik pro média na Střední odborné škole v Rumburku kde jsem krom vědomostí nepobral ani moc toho dospěláckého rozumu, neboť jsem učitele na praxi vyučoval spíše já sám. Po několika nezdařených pokusech o pracovní místo, kterému předcházela půlroční epizoda mého semestru na Vyšší odborné Škole Obalové techniky Štětí, jsem zakotvil na Děčínské Gyndě. Respektive pracuji jako Sálový Sanitář na operačních sálech Gynekologického a Porodnického oddělení v Děčíně. Díky spoustě volného času kterého mám kvůli psychicky vytěžující práci (podle ministerstva Zdravotnictví) mnoho, se věnuji hře na kytaru, bubnování na polštáře (tzv. Shadowdrumming) plavání ve vaně, Čtení fantasy knih (naposledy Harry Potter), Floorballu (naposledy před rokem), a Hraní hry World of Warcraft, nyní datadisk Cataclysm. Mám mladšího sourozence Jakuba, který ovšem neumí hrát World of Warcraft takže si zatím moc nerozumíme. Díky mé výchově si velice dobře dokážu poradit v ženském kolektivu ačkoliv momentálně partnerku nemám.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Sparkless / Holy Priest

Příspěvekod Crafty » úte 20. říj 2015 21:17:45

STAV SE NA TS3: ts.sixfeetunder.Cz
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Sparkless
Příspěvky: 2
Registrován: úte 20. říj 2015 18:33:55
Class:: Priest

Re: Sparkless - Holy Priest

Příspěvekod Sparkless » stř 21. říj 2015 22:00:05

Zdravim, po tom vašem zátěžovym TSku včera mě tak nějak fascinovala jediná věc. Předtím bych se rozhodně na váš sraz podíval, rád poznávám nový lidi. Po pohovoru bych nerad kohokoliv z vás poznal. Vaše logika stresovejch situací postrádá jakejkoliv účel, pokud jste si z toho co se odehrálo na TS něco o mě vypovídá, měli byste mě vidět jak otevírám kelímek jogurtu, dozvíte se toho 2x tolik.

Každopádně naproti tomu že nemám jakýkoliv nutkání se k vám jakkoliv dostat vám přeju hodně štěstí při dalším fungování guildy a děkuju za váš čas.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti