Topdpseu - Warlock [TEST/POHOVOR/PRIJAT]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Qayxswedc
Příspěvky: 34
Registrován: sob 12. zář 2015 13:06:10
Class:: Death Knight

Topdpseu - Warlock [TEST/POHOVOR/PRIJAT]

Příspěvekod Qayxswedc » pát 30. říj 2015 19:10:57

Typ prihlasky: (profi) (bylo mi doporučeno si udělat profi prihlasku s méma pozadavkama od bohuše)
Nick postavy: Topdpseu
Class/main spec: preferuju affli nebo demo ale umim i destro
Věk:24
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... n=Topdpseu
Jak dlouho vlastníte tento char: 6 měsiců..

Váš raid time: podle domluvy.. Klidne budu chodit sekundar a podle vašich potřeb si mužu i občas udělat čas na primar.. rikam vse podle domluvy neni to pro me dulezity.. priorita pro mě je si uživat hru a je mi jedno s jakou grupou :).

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: Source of divinity(přechod na alianci), Redemption of Phobos(rozpad), Remember me(Neaktivní Pve momentálně).

Jaká je Vaše motivace vstupu do <SFU> Chci se zůčastnit 25tek + nějaká dps výzva + všechny debuffy/buffy na encounteru.

Čím splňujete požadavky na Profi přihlášku? 369 itemlvl. FULL HC clear BoT, BwD, Totfw

Napište nám něco o Vás (info z real lifu):24 let, zadanej, zaměstnanej, línej, krásnej, přitažlivej, :D:D

Obnovená přihláška(Slabé PC -vyřešeno) akorát na jinou classu dk mate full..* viewtopic.php?f=43&t=1552

PS: vlastním 366 FROST/UNHOLY DK, FERAL DRUIDA 371. 355 itemlvl Paladina(only prot) a 364 Itemlvl Priesta Holy/Shadow
Naposledy upravil(a) Qayxswedc dne pát 30. říj 2015 19:18:18, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Topdpseu - Warlock

Příspěvekod Shanir » pát 30. říj 2015 19:17:54

Skus si predstavit, ze si zamestnavatel a niekto ti posle takyto zivotopis so ziadastou o prijatie do zamestnania. Zaujalo by ta toto?
Qayxswedc
Příspěvky: 34
Registrován: sob 12. zář 2015 13:06:10
Class:: Death Knight

Re: Topdpseu - Warlock

Příspěvekod Qayxswedc » pát 30. říj 2015 19:19:11

Shanir píše:Skus si predstavit, ze si zamestnavatel a niekto ti posle takyto zivotopis so ziadastou o prijatie do zamestnania. Zaujalo by ta toto?



Myslím, že to už se řesilo ve starší přihlášce. Když si ji rozklikneš tak tam maš moji odpověd.

PS: ne vždy dobrej životopis znamená, že ten člověk něco umí. Někdy i ten co ho má stručnejší je lepší než ten co ma slohovku na Pul stránky.. Nikdy neodsuzuj odkud nepoznáš .. podle toho se řídím já.
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Topdpseu - Warlock

Příspěvekod Shanir » pát 30. říj 2015 19:26:17

To co pises je sice pravda, ale ja si viac vazim snahu ludi, ochotu na sebe pracovat a prepac v guilde som kratko, o tvojej predchadzajucej prihlaske neviem nic
Qayxswedc
Příspěvky: 34
Registrován: sob 12. zář 2015 13:06:10
Class:: Death Knight

Re: Topdpseu - Warlock

Příspěvekod Qayxswedc » pát 30. říj 2015 19:29:06

nemusíš se omlouvat jestli tě cokoliv zajimá ptej se.. Já jsem kecal s pronaxem na ts hodinu tak jsem rekl vše mu... Co ho zajimalo tak jsem neměl potrebuju se nejak moc rozepisovat tady na forku který je pristupny i lidem z jiných guild.
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Topdpseu - Warlock

Příspěvekod Bohus » pát 30. říj 2015 19:34:13

Prvý dojem je len jeden, ja už som s Tebou kecal trochu na tsku, takže si nemyslím, že si len ďalší egohonič a áno, riadiť sa prvým dojmom nemusí byť správne, ale keď sa hlásiš s postavou, na ktorej máš nick Topdpseu, nemôžeš očakávať, že ten prvý dojem bude kladný u ľudí, ktorí Ťa nepoznajú ba dokonca boli s Tebou raid, kde si ten top výkon teda nepredviedol. Ľudia si väčšinou pamätajú len tie zlé veci, teda faily a bohužial u Teba ten fail bol u Valiony, ale keďže to nebol test raid, nebral by som to až tak do úvahy, no o to viac sa budeš musieť snažiť na test raide.

Čo sa týka typu prihlášky, odporučil som to z dôvodu, že má HC odprogressované aj keď len na 10tke a eq na to má, takže s ním v budúcnosti môžeme počítať ako s adekvátnou náhradou(aspoň dúfam), ale o sekundáre bol informovaný, takže tam predpokladám, že aj bude test raid.
Qayxswedc
Příspěvky: 34
Registrován: sob 12. zář 2015 13:06:10
Class:: Death Knight

Re: Topdpseu - Warlock

Příspěvekod Qayxswedc » pát 30. říj 2015 19:39:13

tak locka jsem zapl po mesici, ale myslim ze u valiony se to mozna stalo ze engalfing zasahl meleecko ikdyz podle me meleecka maji byt za bossem ked je druhá faze a za 2 u bossa jsem nebyl nechapu jak mohl umřit melee.. a dpsko jsem mal top na councilech a na chogallovi na valione ne protoze me hittl tharalion asi 3X nez jsem dienul lebo tank nedal taunt(soulshatter nepomohl) + 1 minut jsem byl mrtvej nez sem dostal ress do té doby aj na HC aj normal obtiznosti jsem drzel 30 k dps ktery tam nikdo neměl.. na konci jsem mel 27,5k ale damage done loss kvuli tomu ze jsem umrel.. Né moji vinnou.. a halfus je rng(necritl mi v burst fazi na bossovi ani 1x conflagrate) a aj tak si myslim ze 76K neni malo za destro.. vytocil bych tam aj vic ale chtel jsem dodrzovat taktiky..
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Topdpseu - Warlock

Příspěvekod Bohus » pát 30. říj 2015 19:41:25

V poriadku, ja som nenarážal na tvoje dpsko v raide, ale na tvoj nick z všeobecného hľadiska a to, ako to môže pôsobiť.
Qayxswedc
Příspěvky: 34
Registrován: sob 12. zář 2015 13:06:10
Class:: Death Knight

Re: Topdpseu - Warlock

Příspěvekod Qayxswedc » pát 30. říj 2015 19:45:18

chápu... každopadne jedinej problem, kterej ja vidim je ze je na 25 man mista takze mozna by mi to mohlo delat problemy skrz orientaci.. ale jinak problem nikde nevidim.. Jinak destro(only halfus) jsem zkousel skrz jeden cap jinak ho moc nehraju nebaví mě.. a myslím že afflina u mě byla v top podání. Nejsem si vedom chyb u rotacek.. chce to jeste doladit ten mesic co jsem zameskal, ale myslim ze by to mohlo byt ok... Jako v nejlepsi pripade bych chtel hrat Demo/affli ale demo ma jiny reforge a ja mam par itemu který mam na obe spec stejný .. muzu zapracovat abych mel 2 rozne equipy ale v sekundaru to asi chvilku potrva takže teraz mam destro/affli ale myslim si ze muzu zustat furt v affli ze neni potreba nikde destro.. nebo aspon nevidim jeho výhodu nikde nad afflinou..
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Topdpseu - Warlock

Příspěvekod Pronet » sob 31. říj 2015 6:15:12

Jako na prvni pohled prihlaska zase katastrofa. Presne jako napsal shanir. Kdybych ti poslal zivozopis tal by jsi videl jak to jde udelat sttrucne a zaroven pekne na oko. Jinak s takovymto nickem jai se setkal.i u me s reakci "omg to jako vazne?" Nemuzes cekat i od ostatnatnich kladne postoje. Ja osobne nesnasim lidi kdyz si daji neco jako PRODPS SKILER BESTLOCK BESTCOKOLIV atd atd. Ale.bavili jsme se spolu a urcite jsem pro. Test raid je domluven na ctvrtek. Tak ho prosim zaradte do setupu. Dekuji.
Uživatelský avatar
Quajmei
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 143
Registrován: stř 05. srp 2015 8:44:30
Class:: Druid

Re: Topdpseu - Warlock

Příspěvekod Quajmei » sob 31. říj 2015 9:16:39

mna skor ako prihlaska zaujima ako si na tom s netom a PC nakolko ta minula prihlaska skoncila pokial si pamatam koncim s wow nemam na to PC bude problem pri encountery nejakom?
QUAJMEI - balance / off resto
QUAJ - feral cat / off feral guardian
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Topdpseu - Warlock

Příspěvekod BeeWay » sob 31. říj 2015 10:25:34

Ahoj, DK už tě omrzelo? a nebo se hlásíš s lockem že DK stav je full? jestli si dobře pamatuji tak ses k nám původně hlásil za DK
Obrázek
Qayxswedc
Příspěvky: 34
Registrován: sob 12. zář 2015 13:06:10
Class:: Death Knight

Re: Topdpseu - Warlock

Příspěvekod Qayxswedc » sob 31. říj 2015 12:14:48

DK je full stav tak jsem si obnovil prihlasku za to co nabíráte.. Beeway

Netem nemám problémy bydlím ve městě a linka je celkem slusna..
http://www.speedtest.net/my-result/4792072231
http://www.pingtest.net/result/133639427.png

Ano :D vyraplil jsem a sekl jsem s tim kvuli mému pc, protože jsem chtěl chodit 25man.. ale poridil jsem si novou grafiku a ve čtvrtek mi jelo vše ok aspon celý botko bez sinestry. A chtěl bych zase začit chodit raidy nemusím chodit pravidelně ale kdyby se občas našlo místo bylo by to fajn..
Qayxswedc
Příspěvky: 34
Registrován: sob 12. zář 2015 13:06:10
Class:: Death Knight

Re: Topdpseu - Warlock

Příspěvekod Qayxswedc » sob 31. říj 2015 12:18:03

Qayxswedc píše:DK je full stav tak jsem si obnovil prihlasku za to co nabíráte.. Beeway

Netem nemám problémy bydlím ve městě a linka je celkem slusna..
http://www.speedtest.net/my-result/4792072231
http://www.pingtest.net/result/133639427.png

Ano :D vyraplil jsem a sekl jsem s tim kvuli mému pc, protože jsem chtěl chodit 25man.. ale poridil jsem si novou grafiku a ve čtvrtek mi jelo vše ok aspon celý botko bez sinestry. A chtěl bych zase začit chodit raidy nemusím chodit pravidelně ale kdyby se občas našlo místo bylo by to fajn..


Kdyby bylo potřeba.. mám k dispozici SH priesta/holy Priesta .. DK Frost/Unholy a Druida.. .Resto/Bala/Feral dps/ Feral tank.. Všechno na top urovni umím hrát.. i Všechny specy.. Kromě disco priesta toho nehraju.
Qayxswedc
Příspěvky: 34
Registrován: sob 12. zář 2015 13:06:10
Class:: Death Knight

Re: Topdpseu - Warlock

Příspěvekod Qayxswedc » pát 06. lis 2015 8:40:40

nezapomněli jste
na mě? Pripadam si vynechanej :( :D^^
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Topdpseu - Warlock

Příspěvekod ziarovka » pát 06. lis 2015 8:45:04

Zhod raid a taky sebe na každym encounteru. klidne se mužeš hezky rozespsat jak se ty darilo (pripadne nedarilo)
Obrázek
Uživatelský avatar
Pida
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 78
Registrován: pon 24. srp 2015 1:53:36
Class:: Warlock
Bydliště: Brno

Re: Topdpseu - Warlock

Příspěvekod Pida » pát 06. lis 2015 8:48:31

No dařilo se mu pěkně, motal to tam jako kráva. :D ..ale u trashe se mu moc nechtělo.
Qayxswedc
Příspěvky: 34
Registrován: sob 12. zář 2015 13:06:10
Class:: Death Knight

Re: Topdpseu - Warlock

Příspěvekod Qayxswedc » pát 06. lis 2015 10:39:26

Tak bych začal...
Magmaw: 1 cervik na mě vletel. Jinak žádný fail..
Raid: Nechápu přístup skočí tam kazdej. Podle lepší způsob je určit 2 lidí a když jeden umře tak určit náhradníka a zahladit že nemůže skákat, že umřel.. Protože mi nepřijde normální že první hlavu zafailovali a nespadla vůbec.. Potom dále infa typu do addek se nejde a pak nakonec se jde.. Tak má mluvit jenom leader nebo vysvětlit změnu před pullem..

Omnotron systém: počet failu 0...
Raid: nechapu proc je tak těžké kickovat arcantrona.. Staci na něj 2 kickeri. Tank +dps/healer na stridacku.. Nejlépe enha/ele sham s focusem na kick.. Switchovat na 50% je taky problem.. Nastackovali arcana brutálním způsobem že se divim že jsme to přežili..rada možná switchovat i pety může to být tím.. A nebo starfall.. Atd ... Poison bomby .. Tragédie.. Bez komentáře... Flamethrower.. Přijde mi dementni když někoho zaměří aby stal na místě ... I na hc se stim občas můžeš hýbat... Např byla ploška od arcanatrona a druhej robot zaměří flametrower někoho v plošce.. Přijde mi dementni aby všichni kromě něho odbihali u plošky protože on má stát . elektron.. Měl jsem condaktor a snažil jsem se najít volně místo okolo mě 4 lidí kazdej dostatečnou vzdálenost že já se pohnout už neměl kam aby jsem nikoho neusmazil a 1 člověk kterém se mohl posunout tam stal nechal se hitovat a měl to tzv prdeli...

Maloriak: ke konci 1% bosse mě hitl absolutně zero.. Jelikož měl 1% měl jsem ti v pejci a chtěl jsem mu tam návrat last tick z drain soulu..
RAID: zde zase problém kickovani... Storma by nás na Héru zabila tak 10x. Addky... Hrůza.. Zase špatně domluveni kickeri... Tohle dokáže kickovat 1 melee bez problémů...

Atramedes: tady jsem chytl par sonar pulzu což vedlo 1x kk mojemu úmrtí přes aoe soundy..
Raid: hruzaa. Slabé dps.. Hodně failu.. Hard progres.. Kazdej se s bodem točil jak mu to vyhovovalo..

Chimaeron: nic
Raid: low dps usinal jsem..

Neffarian: nic
RAID: dosud jsem netušil že kickovat sloupy na 25 man je tak složitý skrz to kolik je 25 manu kickeru... Jinak asi nic...

Halfus: nic
RAID: nic

Valiona: nic.. Akorat priste nějaký engalfing pre mna by nebyl špatný rng unlucky..
RAID: nic

Council: nic
Raid: nevšiml jsem si ničeho až na pár frozen..

Chogall: tu jsem posral open lebo jsem myslel že jsem použil démon soul a pak jsem zjistil že nie až mi spadli trinkety.. Takze jsem byl překvapený že jsem to vbc vytáhl na 26,7 k dps ale nedivim se bylo už 11 a já unavený..
RAID: 1 část od mobky prosel.. Myslim že depravita se to volá.. Zase problém kickeri no..

Shrnuti celého RAID: nic moc chce to doresit kickery.. Di si myslim že je na některé lidí waste.. Pak chyběl retri pála s 3% dmg autou a myslim že bmko ani arcane mága jsme neměli.. Dále strašně low dps na to jaky měli lidí gear... Nevím jestli se beeway nedařilo nebo či je to jeho alt ale jeho dps je mizerně upřímně.. Dále balancaci špatně dps až na výjimku.. Která byla průměrná.. Dále bych vzpomel frost dk přijde mi v tom raidu zbytečny nebo ať si hodí no brain unholy.. Sh priest taky spatnej na to že měl Di.. 1 lock taky nepředvedl nic moc extra.. S healerama jsem spokojenější.. A s tankama až na valionu taky dobrý.. Kde mě zase skoro zabil theralion.. ;) všechny co jsem jmenoval by měli navštívit clko.. Nemyslím to zle ale vás výkon mě neoslnil... Jinak omlouvam se za gramatické chyby psal jsem to na mobilů a ještě v práci.
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Topdpseu - Warlock

Příspěvekod BeeWay » pát 06. lis 2015 10:49:19

Mno když už nic jiného tak se mi aspoň líbí tvá upřímnost
Obrázek
Uživatelský avatar
Quajmei
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 143
Registrován: stř 05. srp 2015 8:44:30
Class:: Druid

Re: Topdpseu - Warlock

Příspěvekod Quajmei » pát 06. lis 2015 12:03:07

len jednu otazku mam na teba aj ked sme si to uz vysvetlili preco si daval intent na balancaka

napis mi poradie komu davas DI prioritne podla svojho rozhodnutia a preco prave im
QUAJMEI - balance / off resto
QUAJ - feral cat / off feral guardian
Qayxswedc
Příspěvky: 34
Registrován: sob 12. zář 2015 13:06:10
Class:: Death Knight

Re: Topdpseu - Warlock

Příspěvekod Qayxswedc » pát 06. lis 2015 12:26:18

V g2 bych to dával prioritně dps lebo na rovinu dps raidu není oslnivé... Di priorita podle contentu... 1. SH priest... 2. Fire mage 3. Balance 4 hunter.. Ale podmínka je že ten člověk umí točit nerad davam di na někoho koho vím že to neboostne..
Na balanceho jsem dal di prtze jsem o to byl požádán.. A dále proto protože nás mage odešel.. A SH priest intent měl..

Sh priest protože hoby to mělo na tomhle contentu boostnout cobnehvic skrz haste cap a dotky. Fire mage protože taky haste cap + pak má vyšší critik.. A balnce bo má 3 dotky
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Topdpseu - Warlock

Příspěvekod Shanir » pát 06. lis 2015 14:53:31

K zhodnoteniu:

povedal si par veci na rovinu, ktore sa viacerym ludom prestavaju pacit a asi ich bude potrebne riesit, ale to je na inu diskusiu.

Co sa tyka dmgu, ja osobne si myslim, ze su to cisla na primar, obzvlast ma zaujimalo kolko potocis na Valione, kedze tam clovek fakt pozna kvalitnu affli a nieco cez 31k dps je viac ako presvedcive a obzvlast udivujuce, ked nedostanes engalfing. Treba povedat, ze na drtivej vacsine boss fightov bol prvy v dmgy a v menej podarenych pulloch do top 3.
Uživatelský avatar
Windie
Příspěvky: 33
Registrován: sob 28. úno 2015 13:16:01
Class:: Mage

Re: Topdpseu - Warlock

Příspěvekod Windie » pát 06. lis 2015 15:16:57

Qayxswedc píše: Fire mage protože taky haste cap + pak má vyšší critik..

k tomuto bych měl malinkou připomínku, pokud dáš mágovi intent tak by nato měl mít nastavený EQ což znamená mít haste cap s intentem a s bufem od priesta/shaman/balance 25% haste a pak taky záleží na jeho % critu (31%+) pak ho to boostne více než SH priesta (můj názor otestovaný v praxi)
Obrázek
Qayxswedc
Příspěvky: 34
Registrován: sob 12. zář 2015 13:06:10
Class:: Death Knight

Re: Topdpseu - Warlock

Příspěvekod Qayxswedc » pát 06. lis 2015 15:54:33

Nemám odzkoušení ale vím že SH priest to potřebuje aby vbc vytocil solidní dmg.. mage točí aj bez toho :D samozřejmě radši bych ti dával mágovi bo je top spustac :D .. ale zase lituju Sh priesta bez intentu.. :D
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Topdpseu - Warlock

Příspěvekod Pronet » pát 06. lis 2015 16:47:21

Ahoj. Az budu mit cas kouknu se na tvuj vykon a promluvime si co dal. Dnes to jiz nestiham, mam na planu jine veci mimo dum. Zitra odpoledne bych ti asi zanechal neco v prihlasce. A jen mi napis jestli jsem schopny te zitra v nejakych odpolednich hodinach zastihnout. Zatim zdar.
Qayxswedc
Příspěvky: 34
Registrován: sob 12. zář 2015 13:06:10
Class:: Death Knight

Re: Topdpseu - Warlock

Příspěvekod Qayxswedc » pát 06. lis 2015 16:52:55

ve hře ne ale mužů ti tu nechat steam
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Topdpseu - Warlock

Příspěvekod Pronet » pát 06. lis 2015 16:55:45

Bude mi stacit kdyz budes na nasem ts treba a jenom.na poke. Je mi jasny ze budes hrat asi csko. Tak bych chvili pockal.
Qayxswedc
Příspěvky: 34
Registrován: sob 12. zář 2015 13:06:10
Class:: Death Knight

Re: Topdpseu - Warlock

Příspěvekod Qayxswedc » pát 06. lis 2015 17:09:17

OKa nechám si kvůli tomu teda zaplé ts :)
PS: na netu chybi loggy z Valiony nevím proč :)
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Topdpseu - Warlock

Příspěvekod BeeWay » čtv 12. lis 2015 23:15:26

Ten Neffarian se mi ve tvém podání nelíbil, myslíš že víš proč?
Obrázek
Qayxswedc
Příspěvky: 34
Registrován: sob 12. zář 2015 13:06:10
Class:: Death Knight

Re: Topdpseu - Warlock

Příspěvekod Qayxswedc » čtv 12. lis 2015 23:16:27

Nevím proč zrovna nefarian^^
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Topdpseu - Warlock

Příspěvekod BeeWay » pát 13. lis 2015 8:54:57

Protože porušuješ taktiky a krásně si tam naháníš čísílka na addkách, sám si viděl jak za to Vojel dostal seřváno a druhej pull děláš to samé.
Obrázek
Qayxswedc
Příspěvky: 34
Registrován: sob 12. zář 2015 13:06:10
Class:: Death Knight

Re: Topdpseu - Warlock

Příspěvekod Qayxswedc » sob 14. lis 2015 14:00:18

BeeWay píše:Protože porušuješ taktiky a krásně si tam naháníš čísílka na addkách, sám si viděl jak za to Vojel dostal seřváno a druhej pull děláš to samé.


Budu slušnej a vyjadřím se k tvojemu čísilkování rozumně.

Affli Warlock je jeden z nejiniciativnejší charakteru a speců cata datadisku.. Ty v tom vidím jen honění "čísílek" ale za všem se skrývá skrytý význam mojeho čísilkování.

Jelikož očividně o affli warlockovi nic nevíš. Začnu popořadě, aby si to dobře pochopil.

1. https://ctrlv.cz/5Kht Seed of Coruption(se SoulBurnem) zakladní funkce toho spellu spočívá v tom že v okolí 15y rozmístí dotku, která exploduje a práve se soulburnem rozmístí na všechny targety zasažené dotkou. Dotku corruption.
2. https://ctrlv.cz/QgC9 Pokud si dobře přečteš tenhle talent v obrázku, který jsem ti poslal, dočteš se tam, že z každého ticku corruptionu mám 6% šanci, že dostanu spell haste 20% na 10 sec.
3. https://ctrlv.cz/mP0x a https://ctrlv.cz/IeMd Zase pokud si dobře přečteš popis talentu + glyphu tak z ticku corrupitonu máš 8% šanci, že dostaneš shadow trance a budeš mít instant shadow bolt..

Tyhle 3 duležíté body si dukladně pročti a myslim si, že už budeš mít základ toho proč ono vlastně jsem si podle tebe "čísilkoval.."

Takže začnu. Při spawnutí addek a pridostatečném nabraní agra od tanka, což by nemělo trvat dlouho pokud ten člověk není uplnej lempl a musi drzet agro na addkach( který sleduju na omen metru [který používá doufam v téhle guildě každej] ) Rozmístím se soulburnem a seed of corruption dotku corruption na kazdou addku, která nemá dostatečné agro na to aby jsem ti addky přeagroval na sebe(kdyby se tak nahodou stalo existuje spell https://ctrlv.cz/PB17 který redukuju 90% agra, což by se stát nemělo) tohle combo mi zabere cca 2,5 sec. Ale proč to vlastně dělám? Není to waste dmg do addek a nahanění dmg pres addky? Čímž dávám dmg menší do bosse?... Nikoliv tím, že si tam rozmyslím tu dotku se mí spoustí talent https://ctrlv.cz/QgC9 což mi z 1,9 castu udělá cast na shadow boltu 1,6 a zvedne se mi uptime tohohle buffu z 6% na neuvěřitelných https://ctrlv.cz/I66Y 44,8%!!!! a dále, aby toho nebylo málo mi z druhýho talentu a glyphu https://ctrlv.cz/mP0x a https://ctrlv.cz/IeMd zvedne z 8% šance na neuvěřitelných 14,2% https://ctrlv.cz/I66Y ... Což si myslím, že je dobrej důvod tohle udělat.. Není to boost pro mě.. ale pro raid.. Já skrz to dám větší dmg do onyxie a do neffa.. Druhou fazi nepočítám jelikož tam addky na tahání nejsou..

Porušování taktik? Včem taktiku porušuju? Tohle mi objasni.. Vedl mů čin ke wipe ? nebo zabití byť jedné osoby? Ty mě tu srovnaváš s vojelem.. A já nejsem ten kdo dal combustion na addky kdyz ten tank nemel dostatecné agro.. A proč bych za maga neco takového dělal? Včem mi to boostně dmg do onyxie nebo do neffa? Jedině že by si hodil minimalne 2 living bomby na addky a profitoval z talentu co ti dava haste buff.. A to za předpokladu že vlastní vojel omen a tank ma dostatečné agro..

Myslím, že jsem se dostatečně obhájil z toho aby mi tu někdo říkal, že si "čisilkuju sam pro sebe. Takže pokud se chceš omluvit klidně tvoji omluvu přijmu..

Jestli tohle neuznáte jako vhodný iniciativní čin ke zvednutí dmg do bossů, tak se nemáme o čem bavit. Dělám to pro raid né pro sebe..
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Topdpseu - Warlock [TEST / - / - ]

Příspěvekod BeeWay » sob 14. lis 2015 15:07:13

Nobře, pokecali jsme si o tom na TS, pokud si vyloženě hlídáš agro, jak jsem ti psal, tohle by mohlo dělat více class, například mág na procy pyra si tam může dávat living bomby. Ale jak jsi sám napsal téměř si můžeš zrušit agro takže u tebe by s tím problém být neměl. Nechal bych to na posouzení Proneta, ale myslím že v pohodě, díky za vysvětlení.
Obrázek
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Topdpseu - Warlock [TEST / - / - ]

Příspěvekod Pronet » sob 14. lis 2015 15:59:09

Jinak toto se týká Guildy. Než se začnete nějakým způsobem do někoho navážet, přijďte si aspoň promluvit se mnou..... A pak to začít řešit s daným člověkem, ne hned flame!
Jinak my jsme si to vyříkali.
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Topdpseu - Warlock

Příspěvekod Pepíkus » sob 14. lis 2015 16:23:37

Jakou lavinu emocí způsobí jedna nemístná poznámka o číselkách :D

Imho, kdo nehraje za afflinu, tak málokoho napadne, že si tím lock zvětšuje dmg do single targetu. Taky jsem to nevěděl a tak oceňuji, že jsi to takhle hezky vysvětlil do detailu, to potom samozřejmě dává smysl.

Jinak, jak jsme se už domlouvali, další test raid proběhne v neděli na Primaru od 18:00. To píšu info hlavně pro ostatní.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Qayxswedc
Příspěvky: 34
Registrován: sob 12. zář 2015 13:06:10
Class:: Death Knight

Re: Topdpseu - Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Qayxswedc » sob 14. lis 2015 20:00:07

Rád pomůžu.. nebo vysvětlím s čímkoliv stačí si říct.. mužu pomoct aj s jinou spec aj demo aj destro...
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Topdpseu - Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Pronet » pon 16. lis 2015 9:23:34

Aby to bylo oficiální 19.11. Sekundár
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Topdpseu - Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Vojel » stř 18. lis 2015 9:07:07

Pohodový hráč, točí jak pán, dá se s ním bavit . Až na ten Ego nick jsem PRO
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: Topdpseu - Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Jelasha » čtv 19. lis 2015 11:01:53

Ahoj,
dnes se hlas na dalsi test raid :). Okolo 17:45 napis na nick Jelasha / Ziarovka.
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Qayxswedc
Příspěvky: 34
Registrován: sob 12. zář 2015 13:06:10
Class:: Death Knight

Re: Topdpseu - Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Qayxswedc » čtv 19. lis 2015 17:13:25

Přijdu asi presne na 6 nebo o 10 min max pozdeji. Rodinné důvody.
Qayxswedc
Příspěvky: 34
Registrován: sob 12. zář 2015 13:06:10
Class:: Death Knight

Re: Topdpseu - Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Qayxswedc » čtv 19. lis 2015 21:22:14

3 test raid proběhl v pohodě.. akorat mám trošku žarlivější přitelkyni.. Včera jsem kvuli tomu ze jsem dneska mel jit raid dostal kopacky.. Protože neunesla ze radsi budu na pc nez s ni.. a rano mi teda řekla že mi žádný kopačky nedala ... Před polednem mi je zase dala a odpoledne zase ne.. a tedka tu mam menší scény protože ještě odpoledne mě vydírala at jsem s ní .. neuspěla.. :D tak třeba přiští týden budu sám.. :D ale tedka zase z niceho nic je na mě milá.. Telenovela no .. :D Ale raid uplně v pohodě celkem svižnej.. vykon mohl být lepší ale tak nikdy není člověk 100%.. :D :D
Qayxswedc
Příspěvky: 34
Registrován: sob 12. zář 2015 13:06:10
Class:: Death Knight

Re: Topdpseu - Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Qayxswedc » sob 21. lis 2015 18:18:57

Jinak mužu zase počítat se čtvrtek? Do tedka jste se neozvali jestli něco neděle, tak jsem si už domluvil jiné plány takže tenhle týden mi vyhovuje jenom čtvrtek :)
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Topdpseu - Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Azzinoth » sob 21. lis 2015 19:05:49

Určite áno :) ... Počkaj ešte kým sa Pronet nevyjadrí, ale rátaj s tým, že nabudúci týždeň budeš mať pohovor - pokiaľ bude mocť Proneťak(to sa dohodnete už vy).
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Topdpseu - Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Pronet » sob 21. lis 2015 19:59:28

Psal jsem ti na steamu, každopádně mi napiš, který den se ti hodí aby jsme s tebou udělali pohovor :) v úvahu připadá: Pondělí, Úterý.
Qayxswedc
Příspěvky: 34
Registrován: sob 12. zář 2015 13:06:10
Class:: Death Knight

Re: Topdpseu - Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Qayxswedc » sob 21. lis 2015 21:00:55

pokud to bude v 21:00 a pozdejc tak neni problem :D
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Topdpseu - Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Pronet » sob 21. lis 2015 21:35:17

ok pondělí 21h na ts

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti