Arwiin - Feral Druid [TEST/POHOVOR/PRIJATÁ]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Kyrie
Příspěvky: 52
Registrován: sob 31. říj 2015 16:06:35
Class:: Druid

Arwiin - Feral Druid [TEST/POHOVOR/PRIJATÁ]

Příspěvekod Kyrie » sob 31. říj 2015 16:41:56

Typ prihlasky: standard
Nick postavy: Arwiin
Class/main spec: night elf druid / feral dps
Věk: 26
ItemLvL: 361/362
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... &cn=Arwiin
Jak dlouho vlastníte tento char: vyse roka
FPS: cca 40 - 50

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
Wow hravam priblizne 4 roky s pol rocnou prestavkou. Hrala som najprv na serveri Soulwell, ktory sa neskor spojil a vznikol server Gamenode. Odjakziva som hrala len za ferala, ine classy neovladam. Vacsinou som verna jednej guilde, odchadzam, len ak sa guilda kvoli neaktivite hracov rozpada. Na Twine som bola clenkou vedenia guildy Guardian angels - presli sme sem z Gamenode, avsak rozpadli sme sa, tak som prestupila k RESISTANST. V tejto guilde ale uz vladne pasivita, tak som bola nutena odist do dalsej, v ktorej som momentalne, ale 2x spokojna v nej nie som, nie je to to prave cokoladove, co hladam :)

Váš raid time:
kazdy den po 19:00 do max. 22:30 - som pracujuci clovek, co skoro rano vstava, v piatok a v sobotu kludne potiahnem aj do 1:00 :)

Vaše DPS na:
Dummy: cca 19k
Chimareon HC/Normal: cca 18k

Vypište svůj progress na Twinstaru:
10tky:
BoT - (4/5) - HC (3/5)
BWD - (6/6) - HC (3/6)
TotFW - (2/2) - HC (0/2)

25tky:
BoT - (0/5) - HC (0/5)
BWD - (0/6) - HC (0/6)
TotFW - (0/2) - HC (0/2)

Screen vašeho UI:
http://postimg.org/image/s7xvf9035/full/

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft):
Informacie o feralovi cerpam od kamosa, ktory hrava na offiku - dost mi v tom pomohol. Mam rozne addony prisposobene presne na ferala a aplikacie, ktore mi pomahaju. Ak si niecim nie som ista, tak googlim a hladam, kym nenajdem odpoved :)

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Guardian angels - guilda, ktora sem prisla z Gamenode, bola som clenkou vedenia, avsak rozpadli sme sa kvoli neaktivite hracov a rozliezli po inych guildach
RESISTANST - pohodovi ludia, avsak neaktivita, neskladanie raidov...
Endless agony - guilda, v ktorej som momentalne. Nie som ale velmi spokojna, nikto tu nikomu nepomaha, ludia vsetko prilis hrotia, na raidy sa vacsinou nedostanem.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Pozerala som si boss kill a hladala nejaku schopnu dobru guildu. Potom som si pokecala s jednym vasim clenom, aby som ziskala viac info.

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Ocakavam lepsi kolektiv, ucast na raidoch, pohodu, ziadne nadavky a stres. Hladam guildu, v ktorej si ludia vzajomne pomahaju a ked clovek nieco potrebuje, dostane odpoved a nie mlkve ticho.

Koho znáte v <SFU> ?
Sarger

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)?
Som pedant, vsetko musim mat dokonale. Postava ma vsetky enchanty, reforge... Pocas raidov davam pozor, nie som rozptylovana sledovanim filmov, serialov, som nekonfliktna a kludna, ked sa nedari, tak nenadavam, ale mam trpezlivost.

Vypište svoje alty (stačí level 85):
Ziadni alti, len Arwiin.

Napište nám něco o Vás (info z real lifu):
Volam sa Monika, pochadzam z vychodu Slovenska, avsak momentalne pracujem a zijem v jeho hlavnom meste, Bratislave. Studovala som informatiku na UPJS, skoncila som s titulom Mgr. :) Som pracujuca holka, takze cez tyzden za wow velmi vysedavat nemozem. Po praci sa venujem fitness, serialom, wow je az na poslednom mieste okolo 20. hod. Samozrejme, ak sa dohodne raid, viem sa zariadit tak, aby som prisla nacas. Mam rada zvierata, preto hram za macicku :D A bavi ma to. To by bolo asi tak vsetko.
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Sarger » sob 31. říj 2015 16:59:26

To zas bude trollingu :(

Mile rozumne dievča, ozvala sa mi z ničoho nič, mala dosť otazok, pekne sme si pokecali, má to v hlave v poriadku, predsa len uz to nieje decko.
gameplay a skill necham na posudenie iným, Ale za osobnosť má u mňa zatiaľ plus.

jediný problém bude možno v tom TS, na ktoré sa jej moc nechce :-/ Snáď sa ale budeš snažiť, a prekonáš ten odpor ;)
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Pronet » sob 31. říj 2015 17:48:20

Znáš nebo jsi znala člověka, kter používal pravé jméno Arwin? Žádná dvojitá písmena jako ty... Proč máš takovýhle nick?
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Bohus » sob 31. říj 2015 17:51:15

Ocakavam lepsi kolektiv

jediný problém bude možno v tom TS, na ktoré sa jej moc nechce :-/


Myslíš, že sa dá skutočný kolektív udržiavať dlhodobo len cez písmenkovanie?
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Azzinoth » sob 31. říj 2015 17:52:52

Všetko je pekné, prihláška nie je odfláknutá a to sa mi páči ... ale druidi sa nám začali ´´kotiť´´ ... osobne s tým nemám problém, ale na raide budeš musieť ukázať, že si lepšia ako ostatní kedže druidi na štvrtočnom raide sú momentálne 4, ďalší dvaja su sľubní a ty si siedma :) ... DPS máš dobré podľa toho čo píšeš ... Ale hneď prvý háčik vidím tu - Váš raid time: kazdy den po 19:00 do max. 22:30 ... Raid je od 18.00 - 22.00/23.00 (záleží ako to v raide ide).
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Kyrie
Příspěvky: 52
Registrován: sob 31. říj 2015 16:06:35
Class:: Druid

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Kyrie » sob 31. říj 2015 18:07:59

Pronet píše:Znáš nebo jsi znala člověka, kter používal pravé jméno Arwin? Žádná dvojitá písmena jako ty... Proč máš takovýhle nick?


Pretoze moj nick zo stareho servera bol obsadeny... Chcela som potom Arwen, taktiez obsadeny... Arwin totez, tak som sa nastvala, nechcelo sa mi viac rozmyslat a dala tam dvakrat i a bolo z toho Arwiin :)
Kyrie
Příspěvky: 52
Registrován: sob 31. říj 2015 16:06:35
Class:: Druid

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Kyrie » sob 31. říj 2015 18:10:03

Bohus píše:
Ocakavam lepsi kolektiv

jediný problém bude možno v tom TS, na ktoré sa jej moc nechce :-/


Myslíš, že sa dá skutočný kolektív udržiavať dlhodobo len cez písmenkovanie?


Bola som v takej guilde :) ano, da sa... na TS sme chodili vacsinou len pocas raidov a bola sranda. Ja na TS nesedim cele dni, zapinam, len ked je to nevyhnutne...
Kyrie
Příspěvky: 52
Registrován: sob 31. říj 2015 16:06:35
Class:: Druid

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Kyrie » sob 31. říj 2015 18:13:17

Azzinoth píše:Všetko je pekné, prihláška nie je odfláknutá a to sa mi páči ... ale druidi sa nám začali ´´kotiť´´ ... osobne s tým nemám problém, ale na raide budeš musieť ukázať, že si lepšia ako ostatní kedže druidi na štvrtočnom raide sú momentálne 4, ďalší dvaja su sľubní a ty si siedma :) ... DPS máš dobré podľa toho čo píšeš ... Ale hneď prvý háčik vidím tu - Váš raid time: kazdy den po 19:00 do max. 22:30 ... Raid je od 18.00 - 22.00/23.00 (záleží ako to v raide ide).


No vsak uvidime... ked budu lepsi druidi a na raid by som sa nedostala, no tak bohuzial, co sa da robit no... Eq nemam BiS, nemam ho ako ziskat, kedze nemam moznost chodit raidy, tak som si vedoma, ze top niesom. Raid time by som si vedela prisposobit :) O to nejde... ak ste dochvilni a povie sa o siestej a naozaj to bude o siestej a nie o siedmej, nemam s tym problem... ale cakat hodinu prihlasena, to sa mi nepacilo v inych guildach...
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod BeeWay » sob 31. říj 2015 18:17:47

Upřímně za to TSko bych dal hned proti, nemyslím si že zapadneš, naše guilda si dost zakládá na tom, že se mnohdy známe i osobně a komunikujeme spolu na tS i mimo raidy.
Naposledy upravil(a) BeeWay dne sob 31. říj 2015 18:22:52, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Bohus » sob 31. říj 2015 18:18:09

Takúto odpoveď som očakával, to ale zďaleka nie je skutočný kolektív a u nás ho ingame nenájdeš, pretože my sme väčšinou na TS a ingame logujeme len na raid, teda minimálne väčšina guildy. Otázkou je, či aj napriek tomuto sa k nám chceš pridať. Skutočný kolektív nemôže fungovať len na TS-ku a už vôbec nie písmenkovaním ingame. Nemyslíš, že to je dôvod rozpadu väčšiny guild? Nie náhodou existujeme takmer 6rokov.
Uživatelský avatar
Quajmei
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 143
Registrován: stř 05. srp 2015 8:44:30
Class:: Druid

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Quajmei » sob 31. říj 2015 18:59:55

fu dalsi druid ale nas tu je pomaly si bude moct azzi vyberat medzi nami :lol:
takze k veci
-talenty podla mna perfekt ten jeden bod v perseverance zaujimava volba( ale v dobrom )
-k equipu preco 2- a nie 4-set nevravim ze je to zle ,len dufam ze mas v banke aj 4-set ktory vide lepsie na HC verzii na staty
-guardiana hravas tiez alebo len cicu ?
-to TS niekedy staci pocuvat a sem tam prehovorit nemusis tam byt nonstop len ked treba alebo ked mas chut jak ostatny
-a na zaver budes to mat velmi tazke podla mojho nazoru hlasia sa k nam dalsi 2 druidy jeden siel respect do bala bo je vela melee a druhy ide do tanku aj ked by hral macicku ,raid neni nafukovaci aj ked sa chodi 2x25man necham to na kompetentnych co s tebou bude

jo a keby si mala nejaky screen co mi povie viac by bolo dobre afkovacie screeny vela neprezradia ako vnimas raid ci sledujes buffy ,debuffy a ktore addony pouzivas jak mas nabindovane spely v macke

PS uz vazne naposledy ked mas skinning kvoli critu neuvazovala si o worgenovy na ferala ?
QUAJMEI - balance / off resto
QUAJ - feral cat / off feral guardian
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod ziarovka » sob 31. říj 2015 19:01:01

No vsak uvidime... ked budu lepsi druidi a na raid by som sa nedostala, no tak bohuzial, co sa da robit no... Eq nemam BiS, nemam ho ako ziskat, kedze nemam moznost chodit raidy, tak som si vedoma, ze top niesom. Raid time by som si vedela prisposobit :) O to nejde... ak ste dochvilni a povie sa o siestej a naozaj to bude o siestej a nie o siedmej, nemam s tym problem... ale cakat hodinu prihlasena, to sa mi nepacilo v inych guildach...

Pred podanim prihlasky by si si mohla zjistit jak nase gilda vubec funguje raid time je stanovenej presne v danem case.
Co sa tyka toho ts odomna -
A 3 vec k tomu vsetkemu dalsie mele dps
Odomna urcite PROTI
Obrázek
Kyrie
Příspěvky: 52
Registrován: sob 31. říj 2015 16:06:35
Class:: Druid

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Kyrie » sob 31. říj 2015 19:08:38

Quajmei píše:fu dalsi druid ale nas tu je pomaly si bude moct azzi vyberat medzi nami :lol:
takze k veci
-talenty podla mna perfekt ten jeden bod v perseverance zaujimava volba( ale v dobrom )
-k equipu preco 2- a nie 4-set nevravim ze je to zle ,len dufam ze mas v banke aj 4-set ktory vide lepsie na HC verzii na staty
bohuzial nemam... neziskala som na to tokeny...

-guardiana hravas tiez alebo len cicu ?
ked je potreba, tak robim off tanka

-to TS niekedy staci pocuvat a sem tam prehovorit nemusis tam byt nonstop len ked treba alebo ked mas chut jak ostatny
-a na zaver budes to mat velmi tazke podla mojho nazoru hlasia sa k nam dalsi 2 druidy jeden siel respect do bala bo je vela melee a druhy ide do tanku aj ked by hral macicku ,raid neni nafukovaci aj ked sa chodi 2x25man necham to na kompetentnych co s tebou bude

jo a keby si mala nejaky screen co mi povie viac by bolo dobre afkovacie screeny vela neprezradia ako vnimas raid ci sledujes buffy ,debuffy a ktore addony pouzivas jak mas nabindovane spely v macke

PS uz vazne naposledy ked mas skinning kvoli critu neuvazovala si o worgenovy na ferala ?
uvazovala, ale nakoniec som si predsa len ponechala night elfa
Uživatelský avatar
Quajmei
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 143
Registrován: stř 05. srp 2015 8:44:30
Class:: Druid

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Quajmei » ned 01. lis 2015 8:54:54

- tokeny si zozen aspon z normalov chesta sa da kupit a ramena z chogala padaju
- v tom guardianovi tie talenty nie su zrovna najidealnejsie
- a ked chces hrat len ferala a nic ine toho worgena si daj neni to drahe
QUAJMEI - balance / off resto
QUAJ - feral cat / off feral guardian
Kyrie
Příspěvky: 52
Registrován: sob 31. říj 2015 16:06:35
Class:: Druid

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Kyrie » ned 01. lis 2015 9:27:41

Quajmei píše:- tokeny si zozen aspon z normalov chesta sa da kupit a ramena z chogala padaju
- v tom guardianovi tie talenty nie su zrovna najidealnejsie
- a ked chces hrat len ferala a nic ine toho worgena si daj neni to drahe


Ne dik, worgena fakt nechcem :) staci, ze ho ma priatel. Co sa guardiana tyka, existuje rozne nastavenie talentov, vid rozne fora, ja mam jednu verziu z nich. Klucove mam nastavene dobre, tie vedlajsie su uz len malickosti a na zvazeni kazdeho, je to uhol pohladu. A co sa tej setovky tyka, tak udrziavanie bonusu pri 4-sete je teda priserne nelogicky nastavene... ale ked budem mat prilezitost na tokeny, tak si ho urobim a porovnam potom v raide.
Uživatelský avatar
Peterk
Příspěvky: 103
Registrován: stř 13. kvě 2015 18:04:03
Class:: Shaman

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Peterk » ned 01. lis 2015 13:51:48

Bola som v takej guilde :) ano, da sa... na TS sme chodili vacsinou len pocas raidov a bola sranda. Ja na TS nesedim cele dni, zapinam, len ked je to nevyhnutne...[/quote]

Tohle je společenská hra, samozřejmě že raidy se bez TS neobejdou,ale pokud hladáš dobrý kolektiv tak bez konfrontace na TS se to neobejde. Samozřejmě není nutné vždy bít na TS počas hry,ovšem dost se toho o lidech dozvíš.

Přeji pěkný den a spoustu zábavy ve hře :D
Uživatelský avatar
Quajmei
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 143
Registrován: stř 05. srp 2015 8:44:30
Class:: Druid

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Quajmei » ned 01. lis 2015 14:32:55

ako k feralovi a druidovi uz nemam otazku teraz to bude len na CL a ostatnych nakolko je pretlak melee
QUAJMEI - balance / off resto
QUAJ - feral cat / off feral guardian
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Azzinoth » ned 01. lis 2015 14:40:51

V pondelok Večer ti dám vedieť či bude miesto v raide. :)
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Kyrie
Příspěvky: 52
Registrován: sob 31. říj 2015 16:06:35
Class:: Druid

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Kyrie » ned 01. lis 2015 14:42:41

Azzinoth píše:V pondelok Večer ti dám vedieť či bude miesto v raide. :)

Okej :)
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Azzinoth » pon 02. lis 2015 18:21:40

Štvrtok 17.50 sa hlás na nick Žiarovka (keby náhodou nebol v hre tak si nájdi niekoho z guildy a my si to poriešime) a priprav si Feral DPS a ovetraj si dovtedy aj Tank ... nikdy nevieš :)
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Kyrie
Příspěvky: 52
Registrován: sob 31. říj 2015 16:06:35
Class:: Druid

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Kyrie » pon 02. lis 2015 18:34:34

Azzinoth píše:Štvrtok 17.50 sa hlás na nick Žiarovka (keby náhodou nebol v hre tak si nájdi niekoho z guildy a my si to poriešime) a priprav si Feral DPS a ovetraj si dovtedy aj Tank ... nikdy nevieš :)

okej a pojde sa co? BWD ci BOT?
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Azzinoth » pon 02. lis 2015 18:43:52

Oboje :)
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod BeeWay » pát 06. lis 2015 7:21:17

Ahoj zhodnoť prosím svůj výkon na včerejším raidu + nějaké připomínky pokud máš nebo jak se ti raid líbil atd.

Neboj se rozepsat, já osobně bych byl rád kdyby jsi vypsala každého bosse a k němu co si udělala dobře nebo naopak špatně + pocity.
Obrázek
Kyrie
Příspěvky: 52
Registrován: sob 31. říj 2015 16:06:35
Class:: Druid

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Kyrie » pát 06. lis 2015 9:30:27

BeeWay píše:Ahoj zhodnoť prosím svůj výkon na včerejším raidu + nějaké připomínky pokud máš nebo jak se ti raid líbil atd.

Neboj se rozepsat, já osobně bych byl rád kdyby jsi vypsala každého bosse a k němu co si udělala dobře nebo naopak špatně + pocity.


Ahoj,
tak v prvom rade ma mrzi, ze som vcera urobila tolko failov. Co budem vysvetlovat, proste den blbec, bola som nervozna, stava sa... Tym padom milion failov a mizerne dps :/ Snad to na druhom test raide prebehne lepsie, ak budem samozrejme prizvana.

Co sa raidu tyka, tak doteraz som ziaden takyto raid ako prebiehal s vami nezazila. Ludia nenadavali, pocuvali, ziadne vulgarizmy, ale hlavne to robenie ciarok a podobne, to je pre mna uplna novinka. Je to fajn, clovek vie, co spackal a moze na tom zapracovat. Doteraz som chodila s guildami raidy, kde sa len buzerovalo, ale nenapredovalo... ludia failovali, takisto aj ja, pretoze to mali niekde, nemuseli sa snazit na 100%, prip. tam boli jedinci, co to potiahli aj za tych slabsich a tak sa ti slabsi (radim sa sem i ja) nemuseli naplno sustredit. Alebo to boli raidy, kde planovala atmosfera typu "have fun" - bavili sme sa na svojich chybach, ale zlepsenie ziadne. Priznam sa, ze ta atmoska mi u vas chybala, bolo to celkove brane tak vazne. Ale bolo mi povedane, ze celkovo tento raid bol akysi nemastny, neslany, tak uvidime tie dalsie :)

BWD

1. Magmaw - skakat som kludne mohla i ja, vacsinou to robim, ci uz v nasej guilde, alebo ked chodievam s worldom, ale skakanie ste mali pekne poriesene, takze nemam vyhrady. Trosku ma mrzelo, ze sa to neslo na HC, HC verzia sa mi paci viac :) Je tam toho viac, co by som si ako feral mala vsimat (ohne, addky, atd atd), teraz som si sla ciste len dps po cely cas.

2. ODS - k tomuto moc komentar nemam. Switchovat som switchovala hned, ako mi to hlasilo DBM, ale mam tam poznaceny nejaky fail co sa Bariery tyka, to si este s niekym prejdem, lebo mi nieje jasne, co som tam spackala. Snazila som sa pouzivat Barkskin a Survival Instincts, aby som usetrila pracu healerom vzdy, ked som si nato spomenula (vacsinou ked boli zelene oblacky alebo ohne), nestat v srackach a naopak, stat v tej bielej mlacke co zvysuje dmg :)

3. Maloriak - cervena faza ok, stojim pred bossom a idem si dmg, nemusim nic riesit. V modrej faze to ale bolo dost o nervy, pretoze som si nemohla najst v okoli bossa miesto tak, aby som splnala range, tak som sa na to vykaslala, kedze par meleeciek takisto nedodrziavali range. Nastastie sa nic nestalo, ale v HC by to asi tak dobre nedopadlo. Takze tu by sa asi malo nejak dohodnut na poziciach, prip. nech si to ludia sleduju, lebo nas tam bolo viac, co to nedodrziavame.
Zelena faza klasika, swipe addiek, pohoda. V poslednej faze sa mi podaril fail a vyhodilo ma do vzduchu (sorry za taketo pomenovania, neovladam vsetky tie pojmy naspamet, ale vieme snad kazdy, o co sa jedna). Bolo to sposobene tym, ze som si mohla vybrat - bud budem vzadu za bossom a uhorim v ohni alebo sa presuniem kusok pred bossa...

4. Atramedes - nizke dps, kedze som si davala sakra pozor na sound, ale aj tak sa mi tam podarilo si ho hromadit :( Mala som istit utekajucich ludi, avsak castokrat som stala daleko od nich a tak som nemala sancu pribehnut k nim dostatocne skoro - toto musim nejak vypilovat. S addkami som chodila k melee, kedze som melee, addky z inych som takisto killovala.

5. Chimaeron - tu som si opat vsimla, ze ludia kaslali na range, teda meleecka. Opat som mala problem najst si vyhovujucu poziciu. Na Failure som zbiehala, na Masacer padala prec, healing bol dobre rieseny, tranquilku som dala, takze tento boss celkom v pohode.

6. Nefarian - fail co sa magmy tyka - o tom som ani nevedela, ze je tam urceny pocet tickov, co v tej lave mozem stat. Snazila som sa z nej vyskakat co najskor, ale hold, mam male labky, sem tam mi to neslo -_- Pri Onyxke som naschval stala za chvostom a dostala za to opat nejake ciarocky, avsak podla foriek, co som si predtym prechadzala na nete je vzdy lepsie dostat na par sekund stun ako utrpiet dmg, keby som stala po jej boku. Siel sa achiev, co som bola rada, kedze ja som achiev hunterka :) Addky som chcela kickovat, lenze Atray mi whispol, ze to zvlada sam, tak reku ok. No potom sme sa dohodli, ze ho mam istit, takze som kickovala na cooldown. Opat som pouzivala Barkskin a Survival Instincts, ked sme boli na stlpoch, nech setrim pracu healerom.

Obrazok s failami z tohto raidu som dostala, prejdem si to, rada by som este ziskala prehlad o pridelenych ciarockach a obrazok z dalsieho raidu - musela som ist off, nemohla som cakat na spracovanie.

BOT

1. Halfus - mozno som prepocula, ale nevedela som na zaciatku, do ktoreho draka mam ist, tak som sla Time-a a potom druheho. Snazila som sa nestat v kruhoch, takze opat znizene dps, kedze som tam musela pobehovat a jaksi nezvladam aj jedno, aj druhe :(

2. Valiona a Theralion - skoda, ze sa neslo HC. Tu si nie som vedoma ziadneho failu, stala som za chvostom ked davala plamene, meteorit na mna nebol miereny ziadny, ale viem, co mam robit, keby som ho dostala. Rychly fight, Valiona stihla prelietnut len 1x, to bolo super :)

3. Council - 2x si ma tam Priest pritahol k sebe, co som trosicku nechapala, ze preco (nestala som ani v ohni, ani nic podobne). Opat chvalyhodne, ze netrebalo switchovat na air, ale stacilo 1x grounded. Posledna faza - ano viem, nestastne lava seedy ma parkrat zasiahli.

4. Chogall - tu som si sla opat dmg na bossovi, lebo som nato bola zvyknuta. Ak som mala ist velkych addov a male addky, tak sorry. Ludi, ktori boli ovladnuti, som kickovala swipe-om, na coruption som si davala pozor. Az do tretej fazy som bola na hodnote 0. Chapadielko sa mi podarilo zabit len jedno, ale aj to som do neho sla, az ked niekto na TS zarval, ze mame do nich ist (tu som uz bola duchom nepritomna, usinala som :/)

To je za mna asi tak vsetko. Poprosim potom tie zaznamy s ciarockami a vysvetlenim a obrazok z tohto raidu, kedze som uz nemohla nan pockat, musela som uz ist off. A este sa ospravedlnujem, ze som meskala s davanim Innervaciek - mam retardovane nastaveny Grid, musim sa nato pozriet, pretoze som mala problem najst cloveka, ktoremu to mam hodit a tak to trvalo :/ To si nejak prestavim, original WOW raid UI pouzivat nehodlam, nepaci sa mi a zoziera to polku obrazovky, grid mi pride lepsi.

Este pripomienka - skoda, ze nechodite ToTFW - tam by sa dalo pekne progressovat a kazdopadne, keby ste ma vzali do vasich radov, tak minimalne za 10tku HC by som bola rada, kedze mam prejdeny len Normal.
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod BeeWay » pát 06. lis 2015 10:00:48

Maloriak
Na 25ce to ani nejde udělat tak aby stál každý sám, takže je povoleno stát nejlépe po dvou lidech na sobě

Chimaeron
Místo si musíš vydupat, kor ty jako feral který musí dmgovat zezadu, jen na ně musíš křičet já to také dělám

Neff
Achievhunter je u mě velké bezvýznamné +

Jinak se mi líbí tvá aktivita na fóru, není to na mě, alej sem pro další testraid.
Obrázek
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Jelasha » pát 06. lis 2015 10:28:04

Ahojky,
Libi se mi tvuj pristup. Chces se zlepsovat a pokud ti to vydrzi i nadale, tak se urcite da s tebou nejak spolupracovat :).


Tedy, abych se vyadrila k carkam:

Carky byly po dokonceni raidu zhodnoceny a jelikoz sme slibovali tresty, tak sme neco museli taky dat :D ... Mno kazdopadne nebyli to tak hrozna cisla :) jednoduse po prepracovani a vyhodnoceni danne situace se asi nejvice GP rozdelilo za soundy na atramendesovi (Vcetne ten vzdusnych), kde to bylo opravdu desne :) co se tyce dodrzovani taktik. Nikdo vsak nedostal vice nez za jeden hodnotove prumerny item.
Dane screeny co jsem odesilala carkam uplne neodpovidaji, napriklad ta magma se obcas zvlada fakt spatne. Takze ty screeny nesou primarne informativni funkci v ramci zvyseni kvalit hracu a celeho raidu ;), ale je pouze na vas jak s nimi nalozite ... Muj doporuceny postup je tento: Skoc za svym CL nebo za nekym, kdo je podle tebe dostatecne znaly a zkuseny v nasich taktikach z pohledu melee (u tebe bych doporucila tedy: Azziho :) ).

Zasilam ti projistotu oba screeny:
Spoiler:
BWD:
arwiin_bot.jpg
arwiin_bot.jpg (63.04 KiB) Zobrazeno 12271 x

BoT:
arwiin_bwd.jpg
arwiin_bwd.jpg (92.06 KiB) Zobrazeno 12271 x
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Uživatelský avatar
Quajmei
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 143
Registrován: stř 05. srp 2015 8:44:30
Class:: Druid

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Quajmei » pát 06. lis 2015 12:01:20

zopar veci sme si uz vyjasnili a zopar este vyjasnime ale ten screen z raidu za macku chcem vidiet aky v tom mas prehlad feral sa dobre hra na bindy
tych failov som si vazne nevsimol vela to dps berem ze prvy raid a innervacku ked nepoznas ludi kto krici tazko hladat
celkovy dojem dobry mozno kus viac kecat
QUAJMEI - balance / off resto
QUAJ - feral cat / off feral guardian
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Azzinoth » pát 06. lis 2015 12:43:19

Ďalšie ID si to zopakuješ. DMG Trošku vyboostiť a hlavne ... taktiky :) . Pokial tieto 2 body splníš, u mňa si vyhrala :)

EDIT - Dneska by si vedela prísť na TS ? od 19.00-20.00 ? Preberieme raid :)
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Kyrie
Příspěvky: 52
Registrován: sob 31. říj 2015 16:06:35
Class:: Druid

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Kyrie » pát 06. lis 2015 14:13:02

Quajmei píše:zopar veci sme si uz vyjasnili a zopar este vyjasnime ale ten screen z raidu za macku chcem vidiet aky v tom mas prehlad feral sa dobre hra na bindy
tych failov som si vazne nevsimol vela to dps berem ze prvy raid a innervacku ked nepoznas ludi kto krici tazko hladat
celkovy dojem dobry mozno kus viac kecat


Bindy mam :) a myslim, ze relativne dobre nastavene, klikam rucne len Barkskin a Survival Instinct, pripadne nejake ine specialitky. Hlavne ability mam vsetko nabindovane a po ruke.
Co sa kecania tyka, nemala som cim prispiet do diskusie :)
Kyrie
Příspěvky: 52
Registrován: sob 31. říj 2015 16:06:35
Class:: Druid

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Kyrie » pát 06. lis 2015 14:16:06

Azzinoth píše:Ďalšie ID si to zopakuješ. DMG Trošku vyboostiť a hlavne ... taktiky :) . Pokial tieto 2 body splníš, u mňa si vyhrala :)

EDIT - Dneska by si vedela prísť na TS ? od 19.00-20.00 ? Preberieme raid :)


No tie taktiky vase pre meleecka mi bolo doporucene, ze sa mam ozvat tebe. Ja ich cca na melee viem, ale kazda guilda to ma inac, takze rada sa prisposobim, len to potrebujem ozrejmit. HC taktiky si musim na 25many este nastudovat, tie nemam uplne zmaknute.

Prepac, dnes to nepojde, cely vikend som s priatelom. Najblizsie sa uvolnim az v nedelu vecer :) A cely nasledujuci tyzden, opat az do piatku.
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Azzinoth » pát 06. lis 2015 14:21:51

Čo sa dá robiť.

EDIT - Tak nabudúci piatok o tom istom čase ak budeš mocť :)
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Kyrie
Příspěvky: 52
Registrován: sob 31. říj 2015 16:06:35
Class:: Druid

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Kyrie » pát 06. lis 2015 14:41:15

Azzinoth píše:Čo sa dá robiť.

EDIT - Tak nabudúci piatok o tom istom čase ak budeš mocť :)


Vsak pisem, ze piatok zas nie :) Cez tyzden cas nemas??? Vtedy mozem kedykolvek vecer, to nemam nic na praci... chcela by som to prejst este pred druhym test raidom totiz, nech tam potom zas nezmatkujem.
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Azzinoth » pát 06. lis 2015 15:55:05

Ach jaj som ťa pochopil trochu inač :D ... Moźeme samozrejme :) ... Pondelok alebo Utorok vo Večerných hodinách najskor.
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Uživatelský avatar
Danthe
Příspěvky: 54
Registrován: čtv 23. črc 2015 3:23:21
Class:: Druid

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Danthe » pát 06. lis 2015 16:28:03

Kyrie píše:5. Chimaeron - tu som si opat vsimla, ze ludia kaslali na range, teda meleecka. Opat som mala problem najst si vyhovujucu poziciu.


Len malý dodatok z môjho pohľadu. Na range sa nekašlalo, začal pull a zrazu vidím, ako na mne stojí zmätená cica, ktorá si asi zabudla nájsť miesto ešte pred pullom bossa. Nejaký čas som čakal, či to nejak vyriešiš, keď sa z tvojej strany nič nedialo, tak som to nakoniec vyriešil ja - presunutím sa do stredu bossa. Čo sa týka ďalších bossov, tak som si ťa nejak veľmi nevšimol, takže hádam, že sa tam nič závažného neudialo (nepočítam atrameda a soundy :) )
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Vojel » pon 09. lis 2015 12:34:22

Jestli budeš chtít , od středy jsem tento víkend doma a můžu ti poradit náký speciální místa pro Meelečko , které si dupe záda bosse :3 Taky jsem s tím měl ze začátku problémy ale když kvalitně brečíš a ******** tak jde vše :3
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Kyrie
Příspěvky: 52
Registrován: sob 31. říj 2015 16:06:35
Class:: Druid

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Kyrie » pon 09. lis 2015 14:54:23

Vojel píše:Jestli budeš chtít , od středy jsem tento víkend doma a můžu ti poradit náký speciální místa pro Meelečko , které si dupe záda bosse :3 Taky jsem s tím měl ze začátku problémy ale když kvalitně brečíš a ******** tak jde vše :3


Okej :D nechcela som brecet a nadavat, predsa len to bol TEST raid a netrufla som si rozkazovat :) Otukavam sa... priste uz budem vediet :)
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Azzinoth » pon 09. lis 2015 16:00:36

Tak arwy ... Môžeš dnes večer? ;) 18.00-20.00 ? ( nehovorím že 2 hodiny budeme na TS )
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Kyrie
Příspěvky: 52
Registrován: sob 31. říj 2015 16:06:35
Class:: Druid

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Kyrie » pon 09. lis 2015 16:04:38

Azzinoth píše:Tak arwy ... Môžeš dnes večer? ;) 18.00-20.00 ? ( nehovorím že 2 hodiny budeme na TS )


O 18stej mame firemnu akciu... uvidim, kedy pridem domov.... Po 20:00 nemozes? To uz budem urcite doma.
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Azzinoth » pon 09. lis 2015 16:31:59

Možem samozrejme :) ... ok dohodnute ... o osmej ťa čakám na TSku.
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Vojel » pon 09. lis 2015 16:34:36

Jen malé vysvětlení , aby jsi v budoucnu nebyla překvapená , ale ****** na 99,9% není nadávat ;)
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Kyrie
Příspěvky: 52
Registrován: sob 31. říj 2015 16:06:35
Class:: Druid

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Kyrie » pon 09. lis 2015 16:43:55

Azzinoth píše:Možem samozrejme :) ... ok dohodnute ... o osmej ťa čakám na TSku.


Oukej... ber to ale +- Fakt neviem, kedy pridem. Ale chcela by som cim skor. Ak ta tam nenajdem, stuchem ta snad v hre :)
Kyrie
Příspěvky: 52
Registrován: sob 31. říj 2015 16:06:35
Class:: Druid

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Kyrie » čtv 12. lis 2015 12:51:13

Hosi, potvrdzujem ucast na dnesnom test raide cislo 2, ale snad mate na pamati, ze bude len do 22:00 :) A dakujem Azzimu a Quajmei za uzitocne rady, dnes ich skusim aplikovat v praxi, som zvedava :)
Kyrie
Příspěvky: 52
Registrován: sob 31. říj 2015 16:06:35
Class:: Druid

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Kyrie » pát 13. lis 2015 10:33:10

Vdaka za druhy test raid. Teraz som sa uz citila ovela lepsie, aj psychicky mi uz bolo fajn a mohla sa sustredit na fight :) Rady, co mi poskytol Quaj, som aplikovala v praxi a myslim, ze bolo vidno vysledok v dmgi. Pomaly si zvykam aj na kolektiv. Mam dotaz na Jelashku - keby si mala niekedy cas, chcem pokecat o tvojom fail addone, podla mna to ukazuje niekedy blbosti. Teraz mi uz len ostava cakat, verit a dufat, ze budem pozvana na dalsi test :)
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Azzinoth » pát 13. lis 2015 10:48:42

Bolo vidno zlepšenie čo sa týka DMGu a aj failov, ale ajtak si myslím že máš na viac :) . Ďalší týždeň posledný Test raid, a potom si naplánujeme pohovor pokiaľ udržíš takéto tempo :)
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Kyrie
Příspěvky: 52
Registrován: sob 31. říj 2015 16:06:35
Class:: Druid

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Kyrie » pát 13. lis 2015 10:53:31

Azzinoth píše:Bolo vidno zlepšenie čo sa týka DMGu a aj failov, ale ajtak si myslím že máš na viac :) . Ďalší týždeň posledný Test raid, a potom si naplánujeme pohovor pokiaľ udržíš takéto tempo :)


Mas na mna nieco konkretne co sa ti nepacilo, resp. mam vylepsit, zmenit? Rada sa poucim :) Tempo sa snazim drzat... pocas celeho vcerajsieho skolenia som kaslala na skolitela a citala si taktiky :D (nevycitaj si to zas, liezol mi na nervy a nemala som inokedy cas si ich citat bohuzel)
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Azzinoth » pát 13. lis 2015 11:05:03

Nie nie ... DMG ešte troška skús zlepšiť ... inač to bolo dobré.
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Kyrie
Příspěvky: 52
Registrován: sob 31. říj 2015 16:06:35
Class:: Druid

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Kyrie » pát 13. lis 2015 11:34:43

Azzinoth píše:Nie nie ... DMG ešte troška skús zlepšiť ... inač to bolo dobré.


Ufff no... niekde to nepojde asi... Atramedes alebo Omnotroni... tam mi to klesa... ale poslednych bossov som sa uz videla v prvej desiatke :) 7. 8. a 9. miesto som mala, tak nejak... targetovanie mi robi problemy no... a u Atrameda tie blbe soundy... ale skusim este nieco vymackat zo seba aby si bol spoko ;)
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod ziarovka » pát 13. lis 2015 12:04:47

Zo začiatku som bol výslovne PROTI. No niektory z gildy čo ta poznaju my vraveli že si schopná len treba dostat šancu a tu si predchozej gilde nemala.

Ja som spokojný tak dufam že to tempo udržíš . popripadne pridaš.

Ako si mohla videt na raide. poznáme sa tam povetšine po hlase takže ak niekto niečo kriči že potrebuje tak už sa mená nerozpravaju.
takže dufam že si zmenila názor aj na ten TS.
Obrázek
Kyrie
Příspěvky: 52
Registrován: sob 31. říj 2015 16:06:35
Class:: Druid

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Kyrie » pát 13. lis 2015 12:43:56

ziarovka píše:Zo začiatku som bol výslovne PROTI. No niektory z gildy čo ta poznaju my vraveli že si schopná len treba dostat šancu a tu si predchozej gilde nemala.

Ja som spokojný tak dufam že to tempo udržíš . popripadne pridaš.

Ako si mohla videt na raide. poznáme sa tam povetšine po hlase takže ak niekto niečo kriči že potrebuje tak už sa mená nerozpravaju.
takže dufam že si zmenila názor aj na ten TS.


Ano zmenila :) Je to lepsie samozrejme. Ale este som sa neodvazila rvat na ludi, ktori mi zavadzali pri chimaeronovi. Tusim sa jedno DKcko ozvalo, ze ma obsadenu pravu labu a niekto povedal hned nato, ze nech sa to teraz neriesi, tak som sa radsej neozvala a hladala si miesto sama, ale uz som chcela povedat palachovi ze uhni :) Som rada, ze si spokojny, snazim sa. Ja som s vami tiez spokojna :)
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod BeeWay » pát 13. lis 2015 14:52:25

Tohodle by jsi se bát vůbec neměla, chápu že si myslíš že z toho budeš mít problémy nebo tak, ale naopak je lepší když ukážeš vlastní iniciativu a seřveš je.
Obrázek
Uživatelský avatar
Windie
Příspěvky: 33
Registrován: sob 28. úno 2015 13:16:01
Class:: Mage

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Windie » pát 13. lis 2015 14:55:24

BeeWay píše:Tohodle by jsi se bát vůbec neměla, chápu že si myslíš že z toho budeš mít problémy nebo tak, ale naopak je lepší když ukážeš vlastní iniciativu a seřveš je.


:D vem si příklad ze mě, já jsem v guildě krátkou dobu a už se komunikovat nebojím :D ;-) navíc komunikovat se bát rozhodně nemusíš :-) díky tomu je potom aji lehčí zapadnout do kolektivu :-)
Naposledy upravil(a) Windie dne úte 17. lis 2015 23:28:49, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod ziarovka » pát 13. lis 2015 16:22:18

Jak se tu psal neboj se ozvat. rikalo se že se to nemá rešit z duvodu nebot už bylo po pullu bosse. Takovito veci treba rešit pred pulem že budu stát tu a proste jakmile ty tam nekdo vleze tak vtedy mu rict.
Obrázek
Uživatelský avatar
Quajmei
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 143
Registrován: stř 05. srp 2015 8:44:30
Class:: Druid

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Quajmei » sob 14. lis 2015 10:31:40

akurat na tom chimovi by si s tvojim equipom mohla tocit este viac je to malo behavy fight tam mas cas na rotaciu poradim pred masacrom nahadzuj rip a ked z predu manglujes snaz sa nabit savage roar na 5 bodov ten dmg z predu je u ferala slabsi po masacre ti tak ostane dlhsi cas na to aby si jednu dotku nemusela az tak sledovat
a chcem aby si skusila do buduceho testu druidtimerbar najprv na dummy a keby sa ti podarilo ist bez tvojho addonu (som zvedavy ci ten addon co mas neznizuje tvoje dps a to zistim len tak ze pojdes bez neho)

keby si nieco potrebovala kludne napis nejaky cas okrem nedele a stredy tu budem a mozme aj na TS
QUAJMEI - balance / off resto
QUAJ - feral cat / off feral guardian
Kyrie
Příspěvky: 52
Registrován: sob 31. říj 2015 16:06:35
Class:: Druid

Re: Arwiin - feral druid

Příspěvekod Kyrie » sob 14. lis 2015 16:55:10

Quajmei píše:akurat na tom chimovi by si s tvojim equipom mohla tocit este viac je to malo behavy fight tam mas cas na rotaciu poradim pred masacrom nahadzuj rip a ked z predu manglujes snaz sa nabit savage roar na 5 bodov ten dmg z predu je u ferala slabsi po masacre ti tak ostane dlhsi cas na to aby si jednu dotku nemusela az tak sledovat
a chcem aby si skusila do buduceho testu druidtimerbar najprv na dummy a keby sa ti podarilo ist bez tvojho addonu (som zvedavy ci ten addon co mas neznizuje tvoje dps a to zistim len tak ze pojdes bez neho)

keby si nieco potrebovala kludne napis nejaky cas okrem nedele a stredy tu budem a mozme aj na TS


Sorry, ja bez addonu nepojdem :) Nie, neznizuje, nastaveny ho mam dobre, ale tam mi to prave klesa kvoli tomu manglovaniu. A klesalo mi to este hlavne preto, lebo kym som si nasla miestecko, tak -_- Priste uz proste budem rvat, at mi ludia uhnu :) Savage davam na 5 bodov, neboj. Kupim si teraz 4-set ako si mi radil a uvidime :) ci to bude lepsie ci horsie, sama som zvedava...
Uživatelský avatar
Quajmei
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 143
Registrován: stř 05. srp 2015 8:44:30
Class:: Druid

Re: Arwiin - Feral Druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Quajmei » sob 14. lis 2015 18:42:55

ok zato som pisal keby sa dalo ked bez neho nechces ist nebudem ta nutit vykon ako taky nebol zly to co pisem su uz len drobnosti podla mna a jak pisali nebat sa ozvat
QUAJMEI - balance / off resto
QUAJ - feral cat / off feral guardian
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Arwiin - Feral Druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Azzinoth » stř 18. lis 2015 16:03:24

Posledný raid vo štvrtok a potom naplánujeme pohovor.
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Kyrie
Příspěvky: 52
Registrován: sob 31. říj 2015 16:06:35
Class:: Druid

Re: Arwiin - Feral Druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Kyrie » stř 18. lis 2015 17:15:07

Azzinoth píše:Posledný raid vo štvrtok a potom naplánujeme pohovor.


Oka.
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: Arwiin - Feral Druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Jelasha » čtv 19. lis 2015 11:02:14

Ahoj,
dnes se hlas na dalsi test raid :). Okolo 17:45 napis na nick Jelasha / Ziarovka.
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Uživatelský avatar
Quajmei
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 143
Registrován: stř 05. srp 2015 8:44:30
Class:: Druid

Re: Arwiin - Feral Druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Quajmei » čtv 19. lis 2015 21:12:41

z mojho pohladu bezkonfliktny cloviecik ,dps moze byt furt lepsie ale nik neni 100%

za mna ZA
QUAJMEI - balance / off resto
QUAJ - feral cat / off feral guardian
Kyrie
Příspěvky: 52
Registrován: sob 31. říj 2015 16:06:35
Class:: Druid

Re: Arwiin - Feral Druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Kyrie » pát 20. lis 2015 16:28:45

Chcem sa podakovat za moznost, ktoru ste mi v testovacich raidoch dali. Vase raidy nejak vyzeraju, nie ako tie, co som zvykavala chodit ja. Mate fajn kolektiv, ludi s mozgom a co chodia na cas, z mojho pohladu fajn guilda :) Vcera som si trosku zafailila pri Valione, viem, druha faza, chcela som sa podivat, co tam dole je :D ale nie... proste sa mi podarilo tam parkrat nechtiac vojst... a tie soundy... mala som prestavene UI, niekto nemenovany sa mi v tom hrabal a jaksi mi ich zle ukazovalo :( Na toto sa budem musiet pozriet a opravit to, lebo som ich zasa veselo vela schytala co ma stvalo samozrejme... Ale inac sa mi s vami raidovalo dobre a cakam uz len na posudenie vedenia co a ako dalej :)
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Arwiin - Feral Druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Azzinoth » pát 20. lis 2015 17:37:52

Tak dobre :) ... Nabudúci piatok pohovor ... Vyhovuje ? Ak áno, povedz si čas kedy by si mohla ... nájdi si tak 1-2 hodinky :)
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Kyrie
Příspěvky: 52
Registrován: sob 31. říj 2015 16:06:35
Class:: Druid

Re: Arwiin - Feral Druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Kyrie » pát 20. lis 2015 17:41:49

Azzinoth píše:Tak dobre :) ... Nabudúci piatok pohovor ... Vyhovuje ? Ak áno, povedz si čas kedy by si mohla ... nájdi si tak 1-2 hodinky :)


Vyhovuje. A mozem kedykolvek od 17:00 - 19:00 a potom po 20:30 :) pauzu na cvicenie potrebujem :)
Uživatelský avatar
Quajmei
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 143
Registrován: stř 05. srp 2015 8:44:30
Class:: Druid

Re: Arwiin - Feral Druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Quajmei » pát 20. lis 2015 17:51:48

Azzinoth píše:Tak dobre :) ... Nabudúci piatok pohovor ... Vyhovuje ? Ak áno, povedz si čas kedy by si mohla ... nájdi si tak 1-2 hodinky :)


ze jednu dve hodinky mne hovorili minimalne 3 aby som zrusil pivo pekne pekne :lol: :lol: :lol: :lol:
QUAJMEI - balance / off resto
QUAJ - feral cat / off feral guardian
Kyrie
Příspěvky: 52
Registrován: sob 31. říj 2015 16:06:35
Class:: Druid

Re: Arwiin - Feral Druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Kyrie » pát 20. lis 2015 18:17:31

Quajmei píše:
Azzinoth píše:Tak dobre :) ... Nabudúci piatok pohovor ... Vyhovuje ? Ak áno, povedz si čas kedy by si mohla ... nájdi si tak 1-2 hodinky :)


ze jednu dve hodinky mne hovorili minimalne 3 aby som zrusil pivo pekne pekne :lol: :lol: :lol: :lol:


Hej! minule som utiekla z firemnej akcie kvoli vam :) a teraz ani nechci vediet, co musim zrusit... bola by som rada, keby to trvalo kratsie a nie dlhsie.... no vsak ale uz to necham na vas...
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Arwiin - Feral Druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Azzinoth » pát 20. lis 2015 19:51:51

Tak 20.30 + ... nech máme rezervu :D . Nebude to problém ?
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Kyrie
Příspěvky: 52
Registrován: sob 31. říj 2015 16:06:35
Class:: Druid

Re: Arwiin - Feral Druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Kyrie » sob 21. lis 2015 10:41:46

Azzinoth píše:Tak 20.30 + ... nech máme rezervu :D . Nebude to problém ?


Nie, v pohode :) Ale radsej by som skor, nech niesom nervozna z toho ci ma vezmete ci nie :P normalne pridem z prace a mozeme :) ale ak nevyhovuje, prisposobim sa...
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Arwiin - Feral Druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Azzinoth » sob 21. lis 2015 11:03:50

O 20.30 Pohovor - bude to tak najlepšie ... budeš po práci a nebudeš sa nikde ponáhľať :).
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: Arwiin - Feral Druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Jelasha » čtv 26. lis 2015 11:24:43

Ahoj,
jen pripominam dnesni test raid, ktery se kona od 18:00 (o INV si pis od 17:45).
Podotykam, ze dneska se pujde MALORIAK HC, takze si nastuduj taktiky na 25 man hc.
Tesim se na tvou ucast na dnesnim raidu.
Jelasha :)
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Uživatelský avatar
Windie
Příspěvky: 33
Registrován: sob 28. úno 2015 13:16:01
Class:: Mage

Re: Arwiin - Feral Druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Windie » pát 27. lis 2015 0:36:56

já jsem PRO, sice moje slovo tu ještě nemá takovou váhu ale osobně si myslím že máš potenciál..... DRŽÍM PALCE
Obrázek
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Arwiin - Feral Druid [TEST/-/-]

Příspěvekod ziarovka » pát 27. lis 2015 8:08:13

Ahoj včera som zabudol povedať .. Zkús zhodnotiť ako vždy Raid a seba na nom. za včerajšok si bola akási v šoku. ale dufam že sa to popraví.
Obrázek
Kyrie
Příspěvky: 52
Registrován: sob 31. říj 2015 16:06:35
Class:: Druid

Re: Arwiin - Feral Druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Kyrie » pát 27. lis 2015 8:51:44

ziarovka píše:Ahoj včera som zabudol povedať .. Zkús zhodnotiť ako vždy Raid a seba na nom. za včerajšok si bola akási v šoku. ale dufam že sa to popraví.


Ano, mas pravdu, chcela som sa ti do whispu zato omluvit, lenze uz som nemala sil :( Vcera som bola vo velmi zlom psychickom stave no a zial sa to odrazilo na mojom vykone... pravdupovediac som rozmyslala, ze sa Azzimu ospravedlnim a raid zrusim, ale cakala som, ze sa to casom zrovna a bolo to len horsie. A taktiez som cakala, ze ma na TS riadne zdrbete, vykon bol hrozny, tam nemam co hodnotit... Ale tak par slov napisem aspon.

BoT- pri Halfusovi som nejak "zaspala" pull, bola som uz unavena... navyse mam nejak sprosto nastavene GUI, kedze priatel mi to prestavoval kvoli FPS a nevidim vsetky detaily (kruhy na zemi pri Atramedesovi, pri Halfusovi, mlacky po addach pri Maloriakovi) Ale snazila som sa, zo vsetkych sil, jak to slo, co najmenej failit. Pri Valione som sa uz nejak prebrala, kedze si hovoril, ze sa mame prebudit :) Sla som po hroznovy cukor a napchala sa s nim, tak to slo uz lepsie.

BWD- co budem klamat, katastrofa...
Magmaw - Skusala som stastie, ci ma zabije, ked sa dviha a nevyplatilo sa :) Pri minulych IDckach ma totiz nezabijal a tak som neodbiehala a nevyplatilo sa pokusat. Dalsich vaznejsich prestupkov si nie som vedoma.
Atramedes - aj napriek mizernemu vyobrazeniu kruhov soundu si myslim, ze toto ID som ich uz chytala podstatne menej
Chimaeron - nic
Maloriak - taktiku som ovladala, ale tie mlacky sa mi blbo zobrazovali, chvilku mi to trvalo si zvyknut, kde presne su a ako sa mam hybat. Nekupala som sa v nich ako mi to niekto na TS vycital, ale umierala som na aggro. No po domluve, ze mam cakat so swipeom, som ich uz nebrala.
Neffarian - nic... az nato, ze som mohla dat bear formu a zobrat addky, ked sa priblizili k Neffovi, nabuduce budem vediet.

Tolko z mojej strany... dnes sa dam dokopy a tesim sa na pohovor, snad to dopadne dobre :)
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: Arwiin - Feral Druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Jelasha » pát 27. lis 2015 9:45:45

Ahoj,

sice musim uznat, ze vcerejsek byla katastrofa, ale nehodlam te hodnotit dle jednoho dne :), takze u me mas porad "zelenou". Tesim se na pohovor (snad, kdyz nezapomenu, tak se tam setkame :D ).
Hodne stesti na pohovor a take ti preji, aby se vse co ti zapricinilo vcerejsi bad day napravilo.
Jelasha :).
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Uživatelský avatar
Peterk
Příspěvky: 103
Registrován: stř 13. kvě 2015 18:04:03
Class:: Shaman

Re: Arwiin - Feral Druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Peterk » pát 27. lis 2015 10:30:10

Snad jen maličkost vyměň hrozny za flašku vína a bude to lepší a lepší :D
Kyrie
Příspěvky: 52
Registrován: sob 31. říj 2015 16:06:35
Class:: Druid

Re: Arwiin - Feral Druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Kyrie » pát 27. lis 2015 10:43:16

Peterk píše:Snad jen maličkost vyměň hrozny za flašku vína a bude to lepší a lepší :D


:D :D :D noooo, ono popravde vino bolo v plane, mala som v chladnicke uz nachystane... ale fakt som nemala naladu na nic :( a to uz je co povedat, dobre vino neodmietam :) ale dnes... dnes padne za obet :D

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti