Gotty - Surivval Hunter [NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Uživatelský avatar
Gotty
Příspěvky: 3
Registrován: pát 13. lis 2015 19:28:56
Class:: Hunter

Gotty - Surivval Hunter [NEPRIJATY]

Příspěvekod Gotty » pát 13. lis 2015 21:14:44

Zdravím :)
Typ prihlasky: Divoká karta
Nick: Na serveru vystupuji jako charakter "Mizmor", ale od začátku své wow "kariery" si říkám Gotty
Věk: 16
Vaše FPS: 40-50
Váš raid time:
neděle (od 00:00 do 23:59+)
úterý (od 16:30 do 23:59+)
čtvrtek (od 15:00 do 23:59+)


>>> Část zabývajcí se Historii

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?:
WoW hraju nějakých 6-7 let (Ano již od útlého věku, byl jsem veden starším bratrem, kterému jsem farmil kytičky..)
Nejdřv jsem hrál na portálu Mystiq.org na serveru Equlibrium (Později Insomnia) a potom co přišlo WOTLK jsem hrál spíše na FUN serverech.
Jakmile vyšel Cataclysm přešel jsem na půl roku k offiku...po půl roce jsem za to už nechtěl dávat peníze, tak jsem šel na (v tý době nejhranější free server) Ice-Online kde jsem během 3 let budoval "karieru".

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Na offiku jsem hrál za dob Cataclysmu a upřímně si moc nepamatuju v jaké guildě jsem byl, ale co se týče hrání na serveru Ice-WoW (Ano vím, že bych se neměl moc chvástat tímhle serverem) tam jsem byl v guildě Guardians of Faith což byla v době vzrůstu Icu nejlepší guilda v PvE progresu u ali.
Guilda se po zabití Ragnarose HC víceméně rozpadla.. resp. Většina šla na offik.
Další guilda v které jsem byl, byla guilda The Power Of Nightmares, guilda se ovšem taky rozpadla.. a po tom co se rozpadla, jsem prodal account.. (Po 1,5roce jsem ho odkoupil zpátky takže ho zase mám, ačkoli jsem se naposledy přihlásil před půl rokem..)

Link na postavu na jiném serveru:
http://server.ice-wow.eu/armory/char.php?guid=477950

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Vlastně úplně náhodou... z rozhovoru na worldu.. Potom jsem si našel vaše stránky a začal si je pročítat.

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Na vaši guildu, jdou z každé strany jenom kladné ohlasy a to teď nemyslím jenom v progressu. Všude slýchám, jak guilda disponuje přátelským kolektivem, ale zároveň umí filtroval lidi bez skillu. Od začátku mojí PvE éry, hledám guildy, které umí spojit skill a přátelský kolektiv dohromady a z toho co jsem slyšel myslím, že jste pro tohle ideální guilda.

Koho znáte v <SFU> ?
Nikoho

>>> Část zabývajcí se postavou na twinstaru

Máte Character na Twinstaru?: Ano, mám, ale lvl 69
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Mizmor
iLVL: - low
Class: Hunter
Main Spec: Survival
Off Spec: Marksmanship
(Expím v BM)

>>> Část zabývajcí se Skillem

S kterými classami máte zkušenosti, a rozepište váš skill s těmito classami?
Od začátku dob co hraju wowko, hraju jenom Huntera. Dělal jsem párkárt CLko v menších guildách na icu, lidi se mě ptali ohledně theorycraftu.. dokonce mi za to občas i chtěli platit, ale hlavně je to o tom, že mě ta Classa nikdy nepřestala bavit a pořád se o ní rád něco přiučím.
Na serveru Ice-Online jsem měl jako aktivního alta Holy Priesta, ale co se týče theorycraftu moc toho o něm nevím..

V případě, že nemáte char, za jaký char + spec byste chtěl(a) v SFU hrát ?

No, nejde mi ani o to dostat char, spíš jako o místo ve vaší guildě.

Vypište vaše zkušenosti z datadisků cataclysm a výše (progres raidu, znalosti taktik a mechanik bossů, atd)
BoTn 4/4 - Taktiky znám i jako Heal,Tank - Raidleadroval jsem.
BoTheroic 4/5 (Slain mám, ale nepočítám Sinestru, protože jsem jí byl naposledy před 2 rokama a nepamatuju si taktiky) Taktiky znám až na tu Sinestru.. - DPS - Raidleadroval jsem
BWDn 3/6 (Taktéž.. slain mám, ale s taktikami si nejsem na 100% jistý u Nefariana,Atramedese,Maloriaka) - na ty 3 bosse taktiky znám DPS,HEAL - Raidleadroval jsem
BWDhc 0/6 (Nikdy jsem nebyl)
ToTfwn/hc 0/2 (Nikdy jsem nebyl
FLn 7/7 - Taktiky perfektně znám - Tank,Heal,DPS - Raidleadroval jsem r1 - 2nd slain na serveru.
FLhc 7/7 - Taktéž taktiky znám - Tank,Heal,DPS - Raidleadroval jsem r1 - jeden z prvních slainů HC Ragnarose na serveru
Rád bych ještě podotknul, že všechny taktiky znám na server Ice-Online a slyšel jsem, že se to na některých bossech liší v taktikách na Twinu, každopádně nikdy jsem neměl problém s "doučováním" taktik a většinou to na 2-3pull pochytím..
Odkud čerpáte informace o WoW (theorycraft):
Hlavně z vlastních zkušeností.. popřípadě internet..

Co nám můžete nabídnout ?
Rád bych to rozdělil do dvou částí
Skill: Můžu nabídnout perfektní znalost Survival huntera, zkušenosti s Raidleadrováním, zkušenosti s raidováním jako takovým.. a v neposledí řadě můžu osvětlit taktiky do FL až se otevře na twinstaru..
Osobnost: Co se týče osobnosti, můžu vám zaručit pohodový chování, flexibilitu, solidní přístup, nedochvilnost (Jsem všude přesně :D ).


Napište nám něco o Vás (info z real lifu):
Jmenuju se Nikolas a je mi 16let. Prvním rokem studuju na střední škole obor Globální síťové technologie, mezi moje hlavní koníčky patří wowko (nečekaně), ale rád si i zasportuju.. Jsem (někdy až moc) klidnej člověk, jen tak mě něco nerozhodí, mám rád férový jednání a jsem hodně upřímnej. Většinou jsem i bezkonfliktní a rád poznávám nový lidi/ začleňuju se do nových kolektivů.

To je z mojí přihlášky zatím vše.
Přeji krásný zbytek dne.
-Gotty
Naposledy upravil(a) Gotty dne sob 14. lis 2015 14:01:44, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
Windie
Příspěvky: 33
Registrován: sob 28. úno 2015 13:16:01
Class:: Mage

Re: Gotty - Surivval hunter

Příspěvekod Windie » pát 13. lis 2015 22:16:52

Gotty píše:Koho znáte v <SFU> ?
Nikoho



:-( to už si ani nepamatuješ na Windieho/Apocalyptyka ? :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Gotty
Příspěvky: 3
Registrován: pát 13. lis 2015 19:28:56
Class:: Hunter

Re: Gotty - Surivval hunter

Příspěvekod Gotty » pát 13. lis 2015 22:23:44

Lool Windie:D O tobě jsem taky neslyšel ani nepamatuju :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Gotty - Surivval hunter

Příspěvekod Praedator » ned 15. lis 2015 11:42:53

Tak len pre info, sme s Gottym dohodnutí, že sa ešte poradím s vedením, ako si ho budem riešiť, takže ho budem informovať o ďalších krokoch.. Behom zajtrajška ti tu vypíšem nejaké otázky, aby si sa nenudil :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Segnal
Příspěvky: 129
Registrován: sob 21. úno 2015 19:02:46
Class:: Hunter

Re: Gotty - Surivval hunter

Příspěvekod Segnal » pon 16. lis 2015 16:15:37

Praedator píše:
1. Zoraď mi pls tieto staty, ako sa najviac oplatia na huntra: Expertise, Haste, Crit, Mastery, Agility, Strength, Hit (vypíš aj capy tam kde treba)
2. Na čo všetko sa dá hunter použiť v raide okrem dps? Kľudne môžeš uviesť príklad na jednotlivých bossoch...
3. Aký je najvhodnejší pet do raidu? A prečo?
4. Čo pridáva huntrovi 1 bod agility? Koľko % hit ratingu pridáva 1 bod hitu? (aspoň približne)
5. Ktorý item sa chodí non-set pre T11,5?
6. Vymenuj mi poporadí 4 najlepšie trinkety, ktoré sa momentálne dajú na survivala získať (372 a 359 ilvl značí rozdielny item, takže ak napríklad je bis 372, ako 2. môže kľudne byť jeho normálová verzia)

P.S.: Nemusíš odpovedať ihneď, daj si kľudne načas ale daj si na odpovediach záležať.


++

7. Který z těchto statů je lepší na huntera, crit nebo mastery? Vysvětli proč.
8. Jakým způsobem controluješ peta v combatu?
9. Vypiš mi surv rotaci jakou jedeš a své burst macro (za předpokladu, že máš).
“My dinner is still in the woods.”
Uživatelský avatar
Gotty
Příspěvky: 3
Registrován: pát 13. lis 2015 19:28:56
Class:: Hunter

Re: Gotty - Surivval hunter

Příspěvekod Gotty » pon 16. lis 2015 19:22:45

Segnal píše:
Praedator píše:
1. Zoraď mi pls tieto staty, ako sa najviac oplatia na huntra: Expertise, Haste, Crit, Mastery, Agility, Strength, Hit (vypíš aj capy tam kde treba)
2. Na čo všetko sa dá hunter použiť v raide okrem dps? Kľudne môžeš uviesť príklad na jednotlivých bossoch...
3. Aký je najvhodnejší pet do raidu? A prečo?
4. Čo pridáva huntrovi 1 bod agility? Koľko % hit ratingu pridáva 1 bod hitu? (aspoň približne)
5. Ktorý item sa chodí non-set pre T11,5?
6. Vymenuj mi poporadí 4 najlepšie trinkety, ktoré sa momentálne dajú na survivala získať (372 a 359 ilvl značí rozdielny item, takže ak napríklad je bis 372, ako 2. môže kľudne byť jeho normálová verzia)

P.S.: Nemusíš odpovedať ihneď, daj si kľudne načas ale daj si na odpovediach záležať.


++

7. Který z těchto statů je lepší na huntera, crit nebo mastery? Vysvětli proč.
8. Jakým způsobem controluješ peta v combatu?
9. Vypiš mi surv rotaci jakou jedeš a své burst macro (za předpokladu, že máš).



Noo.. takže.
1. AGI>HIT(cap8%)>CRIT>HASTE cap (Každých 5% = 1tik serpent string)>mastery< Strenght a Expertise samozřejmě nepatří do této řady.. :))
2. Zejména surv. hunter má velké AOE pokrytí takže bych vyzdvihl rychlou eliminaci addek např u Magmawa,Maloriaka,Chogalla...
Vedlejší využití huntera je třeba i nastřelování.. (Halfus....)
EDIT: Úplně jsem zapomněl třeba na další dvě využití huntera: tauntování a dispellování..
3.Záleží hodně na setupu raidu..
Když není Warrior/Shaman/DK - Tygr
Když není Ele/Fury/Feral - Vlk
Když není Balance/Lock - Phoenix
4. Agility dává AP + crit, 0,96% = 100hitu
5.No.. ačkoli většina lidí tvrdí, že to jsou HC Legy ze Sinestry, já nesouhlasím.. proč? Protože: Ty legy sice mají 3 gem sloty, ale podle mě se víc hodí HC Heada z Ascendu, protože mají haste+crit a legy mastery crit... a když přijmeme tyhle fakta tak se nám víc vyplatí setové legy a Heada z Ascendu..
6.Essence of Cyclone (HC)>Prestor's Talisman of Machination (HC)>Fluid Death>Essence of Cyclone (Normal)
7.Vzhledem k tomu, že mastery zvyšuje magical damage o 1% s tím, že každej spell dava autoshot + magical damage nevyplatí se jít masterku, ale full CRIT..
8.Macra+Bindy.. např. na arcane shot mám nastavený stance +S2 passive stance
9. Příprava před kombatem - Checknu stav flasky,jídla,aspect, Marku.. v 1sec před pullem hodím pre-potku a jedu: Serpent string, BA, Explosive, Burst Macro (Rapid Fire,Trinkety,popř. enchant na handy z eng.),spam cobrashot,při procu Explosive - Explosive 2xArcane Explosive 2XArcane Explosive cobra....tohle vlastně furt dokola.. přičemž si držím BA na targetu..
Burst macro jsem vlastně nějak tak popsal taky..

To je zatím nějak tak vše.. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Gotty - Surivval hunter

Příspěvekod Praedator » stř 18. lis 2015 6:54:53

Gotty píše:Noo.. takže.
1. AGI>HIT(cap8%)>CRIT>HASTE cap (Každých 5% = 1tik serpent string)>mastery< Strenght a Expertise samozřejmě nepatří do této řady.. :))
2. Zejména surv. hunter má velké AOE pokrytí takže bych vyzdvihl rychlou eliminaci addek např u Magmawa,Maloriaka,Chogalla...
Vedlejší využití huntera je třeba i nastřelování.. (Halfus....)
EDIT: Úplně jsem zapomněl třeba na další dvě využití huntera: tauntování a dispellování..

3.Záleží hodně na setupu raidu..
Když není Warrior/Shaman/DK - Tygr
Když není Ele/Fury/Feral - Vlk
Když není Balance/Lock - Phoenix
4. Agility dává AP + crit, 0,96% = 100hitu

5.No.. ačkoli většina lidí tvrdí, že to jsou HC Legy ze Sinestry, já nesouhlasím.. proč? Protože: Ty legy sice mají 3 gem sloty, ale podle mě se víc hodí HC Heada z Ascendu, protože mají haste+crit a legy mastery crit... a když přijmeme tyhle fakta tak se nám víc vyplatí setové legy a Heada z Ascendu..
6.Essence of Cyclone (HC)>Prestor's Talisman of Machination (HC)>Fluid Death>Essence of Cyclone (Normal)
7.Vzhledem k tomu, že mastery zvyšuje magical damage o 1% s tím, že každej spell dava autoshot + magical damage nevyplatí se jít masterku, ale full CRIT..
8.Macra+Bindy.. např. na arcane shot mám nastavený stance +S2 passive stance
9. Příprava před kombatem - Checknu stav flasky,jídla,aspect, Marku.. v 1sec před pullem hodím pre-potku a jedu: Serpent string, BA, Explosive, Burst Macro (Rapid Fire,Trinkety,popř. enchant na handy z eng.),spam cobrashot,při procu Explosive - Explosive 2xArcane Explosive 2XArcane Explosive cobra....tohle vlastně furt dokola.. přičemž si držím BA na targetu..
Burst macro jsem vlastně nějak tak popsal taky..

To je zatím nějak tak vše.. :)


Zelené - v poriadku
Oranžové - niečo tam chýba
Červené - niečo sa mi nepáči a je tvojou úlohou prísť na to, čo to je (malá rada, napríklad č. 5 a 6 súvisia s č. 1)
Obrázek
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Gotty - Surivval hunter

Příspěvekod Pronet » stř 18. lis 2015 8:07:50

Proc mas na hunteroj jiny nick nez pod kterym hrajes normalne?
Uživatelský avatar
Windie
Příspěvky: 33
Registrován: sob 28. úno 2015 13:16:01
Class:: Mage

Re: Gotty - Surivval hunter

Příspěvekod Windie » stř 18. lis 2015 9:07:02

Gotty..... zkus si znovu projít věci ohledně twinu a hlavně jak ten twin funguje... protože co jsem přišel z ice-wowu tak to semnou dopadlo špatně a tvrdě jsem narazil... Pořádně si projdi věci ohledně raidů 4.0.6 a patche 4.3.4.
Obrázek
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Gotty - Surivval hunter

Příspěvekod Praedator » pát 20. lis 2015 23:30:47

Len aby sme držali vlákno aktuálne, poskytol som Gottymu guildhuntra, nech si vyskúša patch a mechaniky. Podľa možnosti sa dohodne s RL sekundáru aby ho zobral na ľahších bossov, kde si to ošahá, potom budeme pokračovať v prihláške (bude zodpovedať na otázky, na ktoré odpovedal zle a pôjde regulérny test-raid)
Obrázek
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: Gotty - Surivval Hunter [-/-/-]

Příspěvekod Jelasha » čtv 03. pro 2015 10:08:52

Ahoj,
dnes by mela byt moznost mista ;), tak se pripadne hlas okolo 17:45 a domluvime se co s tebou dale nejlepe na TSku (ts.sixfeetunder.cz), kde dej poke na nick Jelasha nebo Ziarovka ... ingame /w muzes na nick Jelasha, ale neslibuji, ze v tuto dobu budu na 100% vnimat :).
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Gotty - Surivval Hunter [-/-/-]

Příspěvekod Shanir » stř 09. pro 2015 0:34:43

hmmm, akosi sa nam tento cloviecik nehlasi - vieme o nom nieco? Ci zaradime do rubriky "Hľadá sa!"
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Gotty - Surivval Hunter [-/-/-]

Příspěvekod Praedator » čtv 10. pro 2015 7:41:46

Jelasha píše:Ahoj,
dnes by mela byt moznost mista ;), tak se pripadne hlas okolo 17:45 a domluvime se co s tebou dale nejlepe na TSku (ts.sixfeetunder.cz), kde dej poke na nick Jelasha nebo Ziarovka ... ingame /w muzes na nick Jelasha, ale neslibuji, ze v tuto dobu budu na 100% vnimat :).


Prosím o informáciu, prečo si sa neukázal na minulotýždňovom raide a ako sa ti darí v dlhodobom pláne, na ktorom sme sa dohodli?
Obrázek
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Gotty - Surivval Hunter [NEPRIJATY]

Příspěvekod Praedator » pát 18. pro 2015 17:53:56

Neaktivita -> Neprijatý
Obrázek

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti