Tiine - Arms Warrior [TEST/POHOVOR/PRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Uživatelský avatar
Tiine
Příspěvky: 30
Registrován: sob 01. úno 2014 0:09:54
Class:: Warrior

Tiine - Arms Warrior [TEST/POHOVOR/PRIJATY]

Příspěvekod Tiine » pát 20. lis 2015 22:35:51

Nick postavy:Nick postavy: Tiine
Class/main spec: Arms warrior/ off spec fury
Věk: 25
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... s&cn=Tiine (možno tam je ešte pvp gear ale odlogol som v pve snad sa zmení soon enough
Jak dlouho vlastníte tento char: 3 roky, ak dobre rátam a ten ačif na 10lvl som dal za deň :D

Váš raid time: neděle (od… do….) - primární raid: furt
úterý (od… do....) - primární raid (progres): od 17:00 do rána
čtvrtek (od… do....) - sekundární raid: od 17:00 do rána

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: Na anthorii Knight of honor (prešli sme na twinstar, ta istá partia). Po prechode sme založili Veterans of anthoria, prijali sme pár dobrých hráčov pár zlých a nejak sa všetko pohnojilo tak sme odišli a založili refuge. Asi naj doba na twine, bola sranda a partia ludí s ktorou sa bavíme doteraz, sice už nie vtej istej guilde alebo v hre ale kontakt stále existuje. Problém bol vtom že nás bolo málo na 25ky a doskladávať stále s worldom bol pain tak sme guildu prenechali altom a rozpŕchli sme sa, niekto do sfu (/wave umad) a niekto do exalted, ako ja. V exalted som bol od konca icc sezóny až doteraz. Všetko bolo fajn ale po kilu councilov som tajne dúfal že sa zakusneme do poslednej prekážky a ukončíme kontent, no nestalo sa tak. Ľudia začali radšej logovať farmu a na progress nechodili. Sú tam skvelí ľudia, verím že ostanem aj s nimi v kontakte ale môj ciel hry bol vždy jasný, ukončiť kontent. Jedného dna mi praskli nervi a leavol som. Hru si treba užívať, k tomu je treba ľudí a dobrý kolektív ale aj ta hra musí priniesť nejaké uspokojenie.

Jaká je Vaše motivace vstupu do <SFU> ? Chcem vidieť ako umada zase pretočí arms :D

Čím splňujete požadavky na Profi přihlášku? kecal som s kamim, mam nejaký ten gear a nejaký ten ačif a ak som dobre videl tak všetky tie body čo tam boli napísane som splnal.

Napište nám něco o Vás (info z real lifu): som rodák z oravi, vysoký, štíhli basketbalista( voľno časoví), sem tam idem na pivo sem tam sa dačo zahrám. Možno sa tomu bimmer zasmeje ale môj hlas nieje obraz mojej povahy, som v celku kludný ale sem tam príde amok. Rád kuknem nejaký to ten film, serial a keď nič v telke nieje tak 9gag nudu zaženie. Gramatika nieje moja silná stránka ale snáď sa to bude dať preložiť.

P.S. ak vám bude niečo chýbať stačí ma buť zavolať na ts kde poviem alebo to sem napíšem :)
Attitude Reflects Leadership

/castsequence čárdž mortal luut
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Tiine - arms warrior

Příspěvekod Gashi » sob 21. lis 2015 1:09:19

Čo spravíš, pokiaľ sa nedostaneš do main grupy na progress Al'Akira?
You win or you learn.
Uživatelský avatar
Tiine
Příspěvky: 30
Registrován: sob 01. úno 2014 0:09:54
Class:: Warrior

Re: Tiine - arms warrior

Příspěvekod Tiine » sob 21. lis 2015 1:18:26

budem čakať a snáď dostanem možnosť ukázať čo viem a potom sa tam raz dostanem
Attitude Reflects Leadership

/castsequence čárdž mortal luut
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Tiine - arms warrior

Příspěvekod Pronet » sob 21. lis 2015 22:03:45

Na to že ti je 25 tak nepracuješ? že tam píšeš takový RAID time?
Uživatelský avatar
Tiine
Příspěvky: 30
Registrován: sob 01. úno 2014 0:09:54
Class:: Warrior

Re: Tiine - arms warrior

Příspěvekod Tiine » sob 21. lis 2015 22:26:12

som šudent a som v robote od šiestej rána do štvrtej
Attitude Reflects Leadership

/castsequence čárdž mortal luut
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Tiine - arms warrior

Příspěvekod Pepíkus » úte 24. lis 2015 19:05:42

Takže za priesta tvýho maina za kterého jsi se k nám kdysi hlásil už neplánuješ hrát? Ta přihláška vypadala docela slibně a najednou změna z osobních důvodů.

Všetko bolo fajn ale po kilu councilov som tajne dúfal že sa zakusneme do poslednej prekážky a ukončíme kontent, no nestalo sa tak. Ľudia začali radšej logovať farmu a na progress nechodili. Sú tam skvelí ľudia, verím že ostanem aj s nimi v kontakte ale môj ciel hry bol vždy jasný, ukončiť kontent. Jedného dna mi praskli nervi a leavol som. Hru si treba užívať, k tomu je treba ľudí a dobrý kolektív ale aj ta hra musí priniesť nejaké uspokojenie.

Až toho Al'Akira s námi zabiješ co potom, bude následovat potom vůbec jiný cíl? Smíříš se s faktem, že musíme chodit povinně na raidy i během farmy s postavou na kterou ti už dávno nebude padat žádný gear dalšího půl roku/rok?
Myslíš, že jsi ve své bývalé guildě vynaložil dostatečně velké úsilí na to, abyste mohli pokračovat společně jako raid v progressu? A nezpůsobil jim tím nějaké větší potíže když jsi náhle leavnul?


A teď vyložím karty na stůl, ať si kdyžtak ušetříme vzájemně čas. Šance, že se dostaneš do víceméně už full stabilního Primáru jako melee dps je téměř mizivá když vezmu v potaz, že 1 spolehlivého warra jako zálohu už máme. V poslední době řešíme především celkově ranged dps (lock/mage) a ještě healery na sekundar. Takže za mě osobně bych tě radši viděl za toho holy priesta.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
Tiine
Příspěvky: 30
Registrován: sob 01. úno 2014 0:09:54
Class:: Warrior

Re: Tiine - arms warrior

Příspěvekod Tiine » úte 24. lis 2015 19:47:00

Priesta som hral ako maina len na konci wotlku a na cataclysme (neboli healeri v exa tak som healoval), ale vždy som radšej hral wara, zbieral na nom ačívi a pod.
Priesta sem tam ešte lognem, ale neraidoval som za neho dosť dlho, asi by mi trvalo dlchšie zabehnuť do starých kolaji(aktívnejšie som ho prestal hrať ked exalted zabila chogala a sinestru). Sarger a bimmer si asi pametaju keď som sem tam išiel s nimi raid, normál so skoro bis gearom som uhealoval napohodu ale poznal som na sebe že som vyššiel z formy

Alkaira ako takého mám zabiteho, len pre môj dobrý pocit by som ho chcel vidieť zabitého na 25man, a potom ak by sa to dakedy stalo tak sú predsa další bossovia, další content a dalšie výzvy a tie bysom tiež rád pokoril, samozrejme na to treba guildu, ktorá to dokáže zabiť a preferujem taku kde je dorbý kolektív. U aliancie som videl len 2take, exa a sfu (nechcem nejak podcenovať ur a ordo, ale predsa su to mladšie guildy a ordo chvilku vyzeralo že skončí zapadnute prachom. teraz to tam ademar rozbehol a no som zvedavý na fajrlandy, ale odbieham od témy) V exalted je dobrý kolektív, guilda vydržala mnohé a patrí medzi najstaršie na ts (len medvedíci su starší ak dobre spomínam) ale dobrý kolektív a uspešne ukončenie contentu je niekedy ťažké spojiť. Odisť z exalted bolo pre mňa ťažke, to musím priznať, a nebolo to rozhodnutie náhle, zbrklé. Ako som písal od slainu councilou sa to vo mne kopilo. Isť na farmu mi nevadí, ale pokial si človek robí voľno 3x do týždňa, raz preto aby sa nám podarilo toho čo najviac vymlátiť a vďaka tomu spraviť čo najviac času na progress na ktorý už nepríde 25+ludí. Môžte sa spýtať kohokoľvek z exalted, ja som na forku vysvetlil prečo som odišiel. Snaha o zmenu a naštartovanie alebo inak povedane taký druhý dych, keď morálka upadala bolo. Na forku sa napísalo more textu, navrhy a riešenia ako čo zlepšíme ( niektoré aj z mojej hlavy), niektoré sa aj zaviedli, trošku to pomohlo ale nie tam kde by sme chceli. DDúfam že tam na mňa len v dobrom spomínaju a dakedy ma aj zavolajú na pivo. Ja potrebujem aby ma hra bavila len dve veci 95%dobrý kolektív a ten zbytok je pre mňa ta súťaživosť a chuť byť lepší a to sa nedá dostať tam kde to chce len 15 ludi z 25.

Rozumiem že váš main raid je partia zohratých a skvelých hráčov. Jediná šanca pre mňa alebo nádej ako sa ku vám dostať je posnažiť sa byť lepším ako bimmer a kami(prípadne nejakí ine melle) a zapadnúť do vášho kolektívu a raidu. Niektorý od Vás ma už poznajú, snád to pomôže.

to pepikus: pre mňa bol main vždy worjor, hral som ho na anthorke, na twine som ho mal na 10lvl strašne dlho, aj keď som mal na 80lvl shamana za ktoreho som raidoval alebo dk alebo druida. Hlasil som sa k vám za priesta preto lebo ste ho hladali a mal som tam vtedy skoro bis gear, na warovi som mal vtedy kulové oproti priestovi. Ja len tak že pre každého je main niečo iné. A nerobilo by mi problém vám pomocť s priestom ale asi moc nadšený by som z toho nebol

P.S. gramatika nieje moja silná stránka ale snáď to preložíte :)
Naposledy upravil(a) Tiine dne úte 15. pro 2015 20:12:11, celkem upraveno 1 x.
Attitude Reflects Leadership

/castsequence čárdž mortal luut
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Pepíkus » úte 24. lis 2015 23:56:53

26.11. 18:00 Sekundar výpomoc za healara Esseker. Progress Maloriak. RL Ziarovka/Jelasha.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Jelasha » čtv 26. lis 2015 11:24:16

Ahoj,
jen pripominam dnesni test raid, ktery se kona od 18:00 (o INV si pis od 17:45).
Podotykam, ze dneska se pujde MALORIAK HC, takze si nastuduj taktiky na 25 man hc.
Tesim se na tvou ucast na dnesnim raidu.
Jelasha :)
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Uživatelský avatar
Tiine
Příspěvky: 30
Registrován: sob 01. úno 2014 0:09:54
Class:: Warrior

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Tiine » čtv 26. lis 2015 16:32:33

Ak budem chvíľku meškať nehnevajte sa, na betonarke nevedia čo je o tretej a 30 kubíkov. Je pol piatej a zatiaľ namiesali 5 anyway budem sa ponáhľať.
Attitude Reflects Leadership

/castsequence čárdž mortal luut
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Kamikaze » pát 27. lis 2015 10:17:34

Ked som o deviatej prisiel domov tak som chcel mrknut na teba v raide a ty si tam nebol, jak to?
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Uživatelský avatar
Tiine
Příspěvky: 30
Registrován: sob 01. úno 2014 0:09:54
Class:: Warrior

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Tiine » pát 27. lis 2015 13:14:03

o deviatej som skončil s betonom, doma som bol medzi pol desiatou a desiatou. Hold niekedy sa stane že sa takto zdržím, ale dám vždy vedieť vopred
Attitude Reflects Leadership

/castsequence čárdž mortal luut
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Kamikaze » sob 28. lis 2015 15:51:32

Kolko dni dopredu vies nahlasit, ze budes meskat resp chybat? Hrozi ti toto i cez vikend?
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Uživatelský avatar
Tiine
Příspěvky: 30
Registrován: sob 01. úno 2014 0:09:54
Class:: Warrior

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Tiine » ned 29. lis 2015 15:54:15

Cez víkend nepracujem, tam to nehrozí. Samozrejme niekedy je nejaký ten víkend idem na pivo ale to dávam dopredu vedieť. Štvrtok to bola zlá zhoda náhod, skončiť sme mali už o štvrtej ale v betonarke mali poruchu a ked sme začali museli sme to dokončiť tak nič iné neostávalo len tam čakať. Za tie 4 roky čo pracujem sa mi toto stalo max 3 krát ak dobre spomínam
Attitude Reflects Leadership

/castsequence čárdž mortal luut
Uživatelský avatar
Peterk
Příspěvky: 103
Registrován: stř 13. kvě 2015 18:04:03
Class:: Shaman

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Peterk » pon 30. lis 2015 6:28:22

To se muže stát komukoliv :D , jen makejte ať nám zvednou platy :)
Uživatelský avatar
Tiine
Příspěvky: 30
Registrován: sob 01. úno 2014 0:09:54
Class:: Warrior

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Tiine » pon 30. lis 2015 16:47:21

ja robím ako platia takže nič moc teda :D
Attitude Reflects Leadership

/castsequence čárdž mortal luut
Uživatelský avatar
Peterk
Příspěvky: 103
Registrován: stř 13. kvě 2015 18:04:03
Class:: Shaman

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Peterk » pon 30. lis 2015 17:29:14

Qvaji zase nedostaneš přidáno :D
Uživatelský avatar
Quajmei
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 143
Registrován: stř 05. srp 2015 8:44:30
Class:: Druid

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Quajmei » pon 30. lis 2015 17:31:40

idem do ameriky to mi kus vystaci :mrgreen: :mrgreen:
QUAJMEI - balance / off resto
QUAJ - feral cat / off feral guardian
Uživatelský avatar
Tiine
Příspěvky: 30
Registrován: sob 01. úno 2014 0:09:54
Class:: Warrior

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Tiine » stř 02. pro 2015 12:47:12

Mám sa nachystat vo štvrtok s warom/priestor ?
Attitude Reflects Leadership

/castsequence čárdž mortal luut
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod ziarovka » stř 02. pro 2015 16:50:39

Určite vo štvrtok príd tam dostaneš pripadne dalšie inštrukcie.
Obrázek
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Kamikaze » stř 02. pro 2015 20:20:55

Tento štvrtok (3.12) sa dostav s priestom na sekundárny raid a ak veci dobre vyjdú tak 10.12 by si šiel testraid s warrom kde sa zúčastním aj ja nech ťa posledujem z prvej ruky. ;)
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Jelasha » čtv 03. pro 2015 10:04:27

Ahoj,
pripominam dnesni test raid.
Hlas se okolo 17:45 na nick Jelasha :).
Preji hodne stesti a zdaru na testu :) .
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Uživatelský avatar
Tiine
Příspěvky: 30
Registrován: sob 01. úno 2014 0:09:54
Class:: Warrior

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Tiine » čtv 03. pro 2015 15:46:21

Zatiaľ stiham. Nebetonujem :D už len čakám na odvoz domov
Attitude Reflects Leadership

/castsequence čárdž mortal luut
Morgulus
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 303
Registrován: ned 16. čer 2013 13:37:06
Class:: Warrior

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Morgulus » čtv 03. pro 2015 17:37:58

esseker píše:Zatiaľ stiham. Nebetonujem :D už len čakám na odvoz domov


Keby ti nechodil taxík, stopni si domiešavač nech nemeškáš :D
Uživatelský avatar
Tiine
Příspěvky: 30
Registrován: sob 01. úno 2014 0:09:54
Class:: Warrior

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Tiine » čtv 03. pro 2015 23:22:09

bolo mi povedané že mám napísať dačo o dnešnom rejde, takže stručne

kvalitu rejdu nejdem hodnotiť, bol to sekundár a dokonca ja s healom tam, zbytok osadenstva si to isto užil. Snažil som sa to moc nekaziť ale stalo sa. Predsa zapnuť po niekoľko mesačnej pauze priesta a rovno do rejdu bol šok ale snáď som to zvládol, to nech posudia iný. V bwd ma mrzí moja smrť na maloriakovi, Každý pul som zvádal healovať seba aj zbytok ale hold jeden pull som umrel na ten čierny sliz. V botku som pár krát pokazil valionu, neviem kto to na mňa kričal ked som ho naháňal s engulfinom ale moc mi to strielalo a nevidel som poriadne

Istotne musím pochvaliť prácu ostatných healerov, snažil som sa čo sa dalo ale držať krok s jelashou, tempym a pepim, ale hold sa nedalo. Ak sa ešte niekedy pôjdem niečo s priestom healnuť tak budem musieť zabrať.

A neviem čo by som ešte napísal, teda viem ale jelasha mi to zakázala:D
Attitude Reflects Leadership

/castsequence čárdž mortal luut
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Jelasha » pát 04. pro 2015 9:56:23

esseker píše:bolo mi povedané že mám napísať dačo o dnešnom rejde, takže stručne

kvalitu rejdu nejdem hodnotiť, bol to sekundár a dokonca ja s healom tam, zbytok osadenstva si to isto užil. Snažil som sa to moc nekaziť ale stalo sa. Predsa zapnuť po niekoľko mesačnej pauze priesta a rovno do rejdu bol šok ale snáď som to zvládol, to nech posudia iný. V bwd ma mrzí moja smrť na maloriakovi, Každý pul som zvádal healovať seba aj zbytok ale hold jeden pull som umrel na ten čierny sliz. V botku som pár krát pokazil valionu, neviem kto to na mňa kričal ked som ho naháňal s engulfinom ale moc mi to strielalo a nevidel som poriadne

Istotne musím pochvaliť prácu ostatných healerov, snažil som sa čo sa dalo ale držať krok s jelashou, tempym a pepim, ale hold sa nedalo. Ak sa ešte niekedy pôjdem niečo s priestom healnuť tak budem musieť zabrať.

A neviem čo by som ešte napísal, teda viem ale jelasha mi to zakázala:D



Hodny chlapec :D to je interni healerska zalezitost! :D

:) dekuji za chvalu, me naopak prekvapil tvuj vykon kladne ... popravde za alta sem to cekala horsi, takze to je klad + komunikativnost je take + :).
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Uživatelský avatar
Tiine
Příspěvky: 30
Registrován: sob 01. úno 2014 0:09:54
Class:: Warrior

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Tiine » pát 04. pro 2015 11:55:46

Tak chcel som byť lepší ale nedarilo sa a predsa gear na to mám
Attitude Reflects Leadership

/castsequence čárdž mortal luut
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Shanir » pát 04. pro 2015 17:40:31

Určite ti Jelasha nakázala, aby si healoval moje targety, aby ma predbehla v healingu - ja jej tie vetvičky polámem... :D
Uživatelský avatar
Tiine
Příspěvky: 30
Registrován: sob 01. úno 2014 0:09:54
Class:: Warrior

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Tiine » pát 04. pro 2015 18:20:21

Shanir píše:Určite ti Jelasha nakázala, aby si healoval moje targety, aby ma predbehla v healingu - ja jej tie vetvičky polámem... :D


ja som vás nehal nech sa predbiehate, predsa aká by to bola hamba keby vás alt prehealoval :D , len zhoda náhod že som healoval to čo aj ty:D
Attitude Reflects Leadership

/castsequence čárdž mortal luut
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Shanir » sob 05. pro 2015 0:08:49

tak Kiara je moj alt a ma horsi equip ako ty a co som pozeral skadu, tak to bolo vzacne vyrovane, niekde som pohealoval ja viac, inde ty zas a niekde to bolo rovnocenne

ale nie je podstatne, kto nahealoval viac a kto menej, co chcem povedat je, ze sa mi healovalo v tomto zlozeni dobre a ked ludia nefailovali, tak miestami som mal pocit, ze je tam healer navyse, ale zase povedzme si na rovinu, ked sa to sralo, tak aj healer navyse by bol malo :D
Uživatelský avatar
Tiine
Příspěvky: 30
Registrován: sob 01. úno 2014 0:09:54
Class:: Warrior

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Tiine » pon 07. pro 2015 21:12:14

ten healing bol vyrovnaný asi všade (ak nerátam tempyho a jelashu, oni boli furt kus pred nami ) a hej a mne sa healovalo dobre, sem tam sme ten raid podržali aj ked tam bol nejaký fail a sem tam sme to nedokázali ale presne ako píšeš, healovalo sa dobre a ak Vám bude niekedy chýbať healer stači zavolať, ak nebudem zrovna betonovať alebo niekde na pive rád pomôžem
Attitude Reflects Leadership

/castsequence čárdž mortal luut
umad
Příspěvky: 73
Registrován: čtv 26. pro 2013 12:51:35
Class:: Paladin

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod umad » úte 08. pro 2015 17:38:25

raz ma pretocil na saurfangovi v ICC 25 HC screenshot urcite stale ma :D s tinem nikdy problemy neboli odkedy ho poznam, jedine borovička ma problem s nim :D PRO
Uživatelský avatar
Tiine
Příspěvky: 30
Registrován: sob 01. úno 2014 0:09:54
Class:: Warrior

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Tiine » úte 08. pro 2015 19:14:16

:D:D:D, umad ale v armse :D, screen je len neviem kde. FYI ja s borovičkou nemám problém, vždy si to sňou viem vykecať a po pár kolách, teda argumentov, sa vieme dať na spoločnú nôtu :D
Attitude Reflects Leadership

/castsequence čárdž mortal luut
Uživatelský avatar
Tiine
Příspěvky: 30
Registrován: sob 01. úno 2014 0:09:54
Class:: Warrior

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Tiine » stř 09. pro 2015 10:31:08

Na zajtra sa mám chystať?
Attitude Reflects Leadership

/castsequence čárdž mortal luut
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Jelasha » stř 09. pro 2015 11:50:21

Urcite ano :) klasika jako vzdy ;) :D.
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod ziarovka » stř 09. pro 2015 12:13:39

zitra ale očekávej wariora.
Obrázek
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Jelasha » čtv 10. pro 2015 13:42:31

Ahoj,
pripominam dnesni test raid, ktery pujdes za warriora ;) .
Hlas se okolo 17:45 na nick Jelasha :).
Preji hodne stesti a zdaru na testu :) .
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Uživatelský avatar
Tiine
Příspěvky: 30
Registrován: sob 01. úno 2014 0:09:54
Class:: Warrior

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Tiine » čtv 10. pro 2015 22:21:38

no takže dojem z raidu
Tak ako aj minule id, zase som toho pototo, teraz aj trošku viac. Umieral som na agro a zase na čierne mláčky u maloriaka. Hold ten tik tam dostanem ale zatiaľ som sa nenaučil behať tak aby som to aj zabíjal aj nedostával dmg. To agro ma trápilo viac, videl som huntu v raide aj som sem tam najprv poškrabal na čele až potom dal čárdž ale aj tak sa tá mátoha otočila na mňa, najprv to bol magmaw, potom atramedes v bwd a v botku valiona a to skoro každy pull.
Konečne som si zaraidoval s nejakým ďalším worjorom a keď som pozeral tak mám sa ešte čo od neho učiť a dačo ho môžem aj ja priučiť.

Ak si ešte na niečo spomeniem dopíšem.

P.S. rád by som počul Váš dojem z mojho výkonu
Attitude Reflects Leadership

/castsequence čárdž mortal luut
Uživatelský avatar
Quajmei
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 143
Registrován: stř 05. srp 2015 8:44:30
Class:: Druid

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Quajmei » pát 11. pro 2015 7:41:02

ja som len rad ze nie som trhac agra ja :lol: :lol: :lol:
QUAJMEI - balance / off resto
QUAJ - feral cat / off feral guardian
Uživatelský avatar
Tiine
Příspěvky: 30
Registrován: sob 01. úno 2014 0:09:54
Class:: Warrior

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Tiine » ned 13. pro 2015 3:30:53

ako caasto byvate nas trsku cez vikend

p.sd. ja som nasracky
Attitude Reflects Leadership

/castsequence čárdž mortal luut
Uživatelský avatar
Tiine
Příspěvky: 30
Registrován: sob 01. úno 2014 0:09:54
Class:: Warrior

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Tiine » ned 13. pro 2015 6:27:15

matka zem, bimmer


p.s. viac nevládzem napísať
Attitude Reflects Leadership

/castsequence čárdž mortal luut
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Bimmer » ned 13. pro 2015 15:48:41

Za mňa PRO :D je to týpek.
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Uživatelský avatar
Tiine
Příspěvky: 30
Registrován: sob 01. úno 2014 0:09:54
Class:: Warrior

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Tiine » úte 15. pro 2015 13:04:05

Vo štvrtok sa mám s niečím chystať?
Attitude Reflects Leadership

/castsequence čárdž mortal luut
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Jelasha » úte 15. pro 2015 13:47:10

Urcite ano :) priprav si wara nebo priesta ... misto pro heal i pro dps je :)
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Jelasha » čtv 17. pro 2015 10:55:44

Ahoj,
pripominam dnesni test raid.
Hlas se okolo 17:45 na nick Jelasha :).
Preji hodne stesti a zdaru na testu :) .
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Uživatelský avatar
Tiine
Příspěvky: 30
Registrován: sob 01. úno 2014 0:09:54
Class:: Warrior

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Tiine » ned 20. pro 2015 19:05:41

ospravedlnujem sa za posledný raid. Padol net a nahodili ho až o pár hodín. Zbytok víkendu som bol na pive tak nejak nebolo kedy napísať
Attitude Reflects Leadership

/castsequence čárdž mortal luut
Uživatelský avatar
Tiine
Příspěvky: 30
Registrován: sob 01. úno 2014 0:09:54
Class:: Warrior

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Tiine » pon 04. led 2016 23:10:28

mám sa chystať na nejaký test raid/pohovor tento týždeň?
Attitude Reflects Leadership

/castsequence čárdž mortal luut
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod BeeWay » pon 04. led 2016 23:36:14

ahoj ve čtvrtek se raid určitě jde tak buď připraven, co se pohovoru týče to ti dá Kami vědět :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Tiine
Příspěvky: 30
Registrován: sob 01. úno 2014 0:09:54
Class:: Warrior

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Tiine » čtv 07. led 2016 21:15:02

v skratke:
ods - tam som fail nevidel či už na mojej strane alebo raidu
magmaw - tam som jeden wajp umrel na agro od adky a druhy wajp na agro od bosa ( umrel tank tak som umrel kým prišiel res)
chim- až na tých pár nepodarených pulov tam nevidím nič zle
atramedes - čardžnul som čosi skorej a pochvilke agro a umrel som
halfus - po pule som čardžnul tajma a tajm ma po chvilke zabil kvoli agru
valiona a council bol ako trash
chogall - škoda že sme nedali ačíf, adka sa začala tahať pri prechode aj s bosom a nazbierali sme staky od mlaky kým ju vycucalo

Ak mám zhodnotiť výkon raidu tak sa nijak nezmenilo od posledne, čosi lepší dmg bol. Môj výkon nech posúdi zbytok, stále trošku problém s agrom mám to si priznám ale nejak další nedostatok nevidím.
Attitude Reflects Leadership

/castsequence čárdž mortal luut
Uživatelský avatar
Quajmei
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 143
Registrován: stř 05. srp 2015 8:44:30
Class:: Druid

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Quajmei » pát 08. led 2016 9:50:34

co sa tyka tiineho tak furt je v poprednych dmg miestach a bez failov , a okrem toho si myslim ze posledne raidy minuleho roka a prvy tohtorocny neni nas standart ale pod standart

nemam co vytknut za mna bezvyznamne ZA
QUAJMEI - balance / off resto
QUAJ - feral cat / off feral guardian
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Kamikaze » ned 10. led 2016 15:19:19

Niekedy dojdi na TS na pokec a daj mi poke. Mňa odchytiť na TS neni problém cez týždeň po 19stej ma tu nájdeš.
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Vojel » úte 12. led 2016 18:04:49

Bože podmě mu dát pohovor, je tu dýl než můj nález na levým varly :D
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Bimmer » úte 12. led 2016 19:03:03

Už sa infiltroval aj na Viber :D toho sa už nezbavime.
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Kamikaze » stř 13. led 2016 23:05:19

Pohovor v utorok a 19.1.2016 o 21:00
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Pepíkus » čtv 14. led 2016 23:24:26

Líbil se mi dnešní výkon na progressu PRO
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
Tiine
Příspěvky: 30
Registrován: sob 01. úno 2014 0:09:54
Class:: Warrior

Re: Tiine - Arms Warrior [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Tiine » pát 15. led 2016 18:22:16

mne sa moc nepáčil, spočiatku som zbieral corruption. Bol som zvyknutý že mc kickoval ele shaman a nie druid tajfunom a robil miproblém pohyb raidu pri crashoch, bol som zvyknutý na iné. Škoda tej sinestry, trošku si zvyknuť na orby a dispel dotky a určite padne.
Attitude Reflects Leadership

/castsequence čárdž mortal luut

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host