Menhatten - Elemental Shaman [TEST/POHOVOR/PRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Men Hatten
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: ned 22. lis 2015 17:52:34
Class:: Shaman

Menhatten - Elemental Shaman [TEST/POHOVOR/PRIJATY]

Příspěvekod Men Hatten » ned 22. lis 2015 22:16:26

Zdravím členy guildy Six Feet Under, i ostatní co čtou tuto přihlášku.

Typ prihlasky: Standard
Nick postavy: Menhatten
Class/main spec: Shaman Ele/Resto
Věk: 21
ItemLvL: 356
Link na armory: Menhatten armory
Jak dlouho vlastníte tento char: Od doby založení, což bylo někdy o prázdninách myslím.
FPS: 40+

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
WoW jsem začal hrát asi před pěti lety, předtím jsem to pár krát hrál u kamaráda, ale nikdy jsem nevyexpil více jak lvl 10. Začal jsem na serveru Anathema, kde jsem poprvé vyexpil lvl 80 shamana.
Na Anathemě jsem prošel jen třemi guildami. První byla Forces of the Hell, kde to byla spíše parta fajn lidí, ale jejich GuM mě naučil spoustu o WoW obecně, i základy PvE.
Potom co tato guilda přestala být aktivní, jsem se dostal do začínající PvE guildy Proxima Centauri, kde jsme po dlouhém progressu sundali LK na 25HC.
V Proximě po čase přestalo hrát vedení a spolu s pár lidmi jsme založili Project Resurrection, kde jsem zprvu zastával funkci zástupce GuM a RL, a následně jsem se i stal GuM. Podařilo se nám sundat LK a Haliona na 25HC na R1 i R2.
Po úpadku Anathemy se pár lidí přesunulo na server Neltharion od MoltenWoW(dneska Warmane po spojení s Arena Tournament), kde jsme fungovali nějakou dobu v české guildě Rising Tide a sundali jsme FL 5/7 HC a DS 5/8 HC.
Nakonec jsme s Tempym a Danthem přešli sem na Twinstar.

Váš raid time:
S raid timem je to trochu složité, jelikož bydlím ještě u rodičů a oni hraní na PC vysloveně nesnáší. Zařídím si ale, abych ten čas od 6 do 11 měl. Jednou za měsíc se ve čtvrtek vracím až po sedmé večer, ale to bych dal vždy vědět. Jinak každou neděli večer mám fotbal, takže jako záloha na primar nepřipadám v úvahu.

Vaše DPS na:
Dummy – okolo 15,5k
Argaloth(jediný raid boss co jsem byl za dmg) – 21k, 25man(19k, 10man)


Vypište svůj progress na Twinstaru:
Kromě BH jsem zatím byl jen Chogala na normalu za resto, Danthe mě dobral na raid co skládal Quaj za huntera.

Screen vašeho UI: Screen UI

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft):
Jako zdroje beru vždy vícero stránek co mi vyhodí google, obecně WoWHead a WoWWiki jsou základ, ale nebráním se ani fórům jiných serverů, i když vím že je musím brát s rezervou, kvůli odlišné funkčnosti. Stejně tak si všechno ještě testuji ingame a konzultuji nové poznatky s ostatními lidmi co hrají stejnou classu.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Zatím jsem byl ve třech guildách kvůli perkům, ze které zmíním jen tu poslední, Bohemians. Je to fajn parta lidí co hrají pro zábavu, ale to není úplně to co hledám.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
O SFU mi řekl Danthe, že jste kvalitní PvE guilda s dobrým kolektivem.

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Vždy jsem byl PvE hráč a proto hledám guildu co mi může nabídnout největší šance na zdolání těch nejtěžších bossů s fajn kolektivem. Kromě toho mám u vás dva známé, se kterýma to už nějakou dobu ve WoW táhnu.

Koho znáte v <SFU> ?
Tempyho a Dantheho(Yaxa), dále jsem měl tu čest s pár lidmi na TSku.

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)?
Jsem celkem přátelský člověk který se snaží vyjít se všemi, rád poradím i pomůžu. Dále mám nějaké ty zkušenosti za elemental shamana a mám i zkušenosti jako RL a jako GuM(nevím jestli moc dobrý RL a GuM, ale aspoň ty zkušenosti mám :) )

Vypište svoje alty (stačí level 85):
Zatím ještě nic, ale mám v plánu časem expit feral tanka.

Napište nám něco o Vás (info z real lifu):
Jmenuji se Jirka, původem jsem z Nizozemska(ne nedealuji trávu, nikdy jsem ji neměl a ani nepracuji v prostředí s červenými světly ;) ). Jsem student, bydlím v Ostravě a studuji na VŠB-TU Ostrava Informační technologie. Po večerech občas chodím běhat a každou neděli večer hraji fotbal(viz. raid time). Kromě WoWka hraji aktivněji WoT a občas když je nálada LoLko. S TSkem nemám problém, jen potřebuji trochu času abych se usadil a rozmluvil. Hádám že při leadrování si lidi dostkrát přáli abych byl z ticha. :D


Děkuji za přečtení přihlášky, budu čekat na vaše reakce a dotazy, a snažit se je co nejlépe zodpovědět :) .
Obrázek
Uživatelský avatar
Danthe
Příspěvky: 54
Registrován: čtv 23. črc 2015 3:23:21
Class:: Druid

Re: Menhatten - Elemental shaman

Příspěvekod Danthe » ned 22. lis 2015 23:01:02

Keď som ťa už dokopal podať si prihlášku, tak sa ti sem za odmenu vyňadrím :P Na Menheho nemôžem povedať krivé slovo, hráme spolu od wotlku a vždy sa snažil poháňať guildu vpred. Chuť do hry mu určite nechýba a je to tak trochu achieve-hunter. Čo sa skillu týka, tak svoju classu ovláda a je na tom podobne ako ja s Tempym. Samozrejme, že sa od neho nedá hneď čakať výkon na 120%, keďže BoT a BWD veľmi odchodené nemá a prvé ID bude výkon možno trochu kostrbatý (aj keď ktovie, možno prekvapí :P), ale som si istý, že sa rýchlo zabehne a určite k nám zapadne.

PRO
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Menhatten - Elemental shaman

Příspěvekod BeeWay » ned 22. lis 2015 23:04:31

chodí se mnou naxxramass a pomáhá mi farmit tmog na mágovi nejsem tak úplně proti :-D
Obrázek
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Menhatten - Elemental shaman

Příspěvekod Vojel » pon 23. lis 2015 5:48:22

Dobrý a zkušený Ele se na Sekundár určitě hodí, je tam jenom Peterk a Alt Ruin. Chudák Rezzy by nemusel kickovat :3 PRO
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Uživatelský avatar
Heimdallr
Příspěvky: 149
Registrován: ned 25. kvě 2014 12:07:39
Class:: Shaman

Re: Menhatten - Elemental shaman[-/-/-]

Příspěvekod Heimdallr » pon 23. lis 2015 10:34:32

Ola Hola,
Aké makrá používaš? ak nie prečo?
Priorita statov na Ele shamana a akí capy sú pre teba smerodatné?
Popíš svoju single/ale rotáciu
Akú úlohu má podľa teba shaman v raide?
Oplatí sa podľa teba používať za Ele Unleashed elements?
Používaš Stoneclaw totem a fire elemental totem? ak áno v akýych situáciach
Ak na teba niekto v hlučnom prostredí hovorí nahlas ako mu budeš odpovedať?
Obrázek Obrázek
“In war, victory. In peace, vigilance. In death, sacrifice.”
Uživatelský avatar
Quajmei
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 143
Registrován: stř 05. srp 2015 8:44:30
Class:: Druid

Re: Menhatten - Elemental shaman[-/-/-]

Příspěvekod Quajmei » pon 23. lis 2015 11:32:21

minule ID som zlozil pug na huntra a lutujem ze nesiel s nami od zaciatku ale len chogala
podla mna ma mensie nedostatky s taktikami nakolko raidy ako spominal este nebol ale nemyslim si ze je na zahodenie zdal sa mi kolektivny ,napomocny a zhovorcivy
podla mna potrebujeme presne takych ludi ktorych si vieme vycvicit podla nasich predstav otazka je ci potrebujeme shamana to uz necham na posudenie na inych
za mna male bezvyznamne +
QUAJMEI - balance / off resto
QUAJ - feral cat / off feral guardian
Men Hatten
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: ned 22. lis 2015 17:52:34
Class:: Shaman

Re: Menhatten - Elemental shaman[-/-/-]

Příspěvekod Men Hatten » pon 23. lis 2015 15:37:02

Heimdallr píše:Ola Hola,
1.Aké makrá používaš? ak nie prečo?
2.Priorita statov na Ele shamana a akí capy sú pre teba smerodatné?
3.Popíš svoju single/ale rotáciu
4.Akú úlohu má podľa teba shaman v raide?
5.Oplatí sa podľa teba používať za Ele Unleashed elements?
6.Používaš Stoneclaw totem a fire elemental totem? ak áno v akýych situáciach
7.Ak na teba niekto v hlučnom prostredí hovorí nahlas ako mu budeš odpovedať?


1. Používám stop cast macra na wind shear, purge a grounding totem. Wind shear je must-have, ty další 2 se občas využijí a jinak neškodí.

2. Hit(spirit) cap do 17%. Potom to je Intel>haste/mastery>crit>>>zbytek. Já upřednostňuji haste nad mastery, jelikož dle mého názoru na tomhle contentu vyplatí o trochu více(proc lava surge z rychlejších ticků flame shocku, více vycastěných lightning boltů = rychlejší nabití ele mastery, více vycastěných spellů znamená více šancí na proc ele overloadu X větší šanci na proc u každého spellů když se jede mastery). Flame shock break pointy nejsou relevantní, jediné na co si musíme dávat pozor abychom se nedostali pod GCD.

3. Před začátkem combatu nahodím totemy, těsně před začátkem nahodím potion abych měl dvě za fight. Na začátku dám ele mastery -> flame shock -> lava burst. Spíše než rotaci má shaman prioritu spellů.
jeslti na targetu není flame shock, dám flame shock -> jeslti lava burst nemá cooldown, dám lava burst -> pokud mám 8-9 stacků lightning shieldu, dám earth shock -> jinak lightning bolty.
U AoE je univerzální spamovat chain a dávát earth shock, pokud je možnost, tak ještě magma totem. Pokud je velké množství low HP addek blízko u bosse, tak fire novu a tahat chainy přes bosse, pokud už jsme uprostřed elitek, zase magma totem.

4. Tak ele sham má jako dmger úlohu dmgovat :P. Dále pak je velmi důležitý interupter, jelikož wind shear má 5sec CD a 25y range. Je to support do raidu co dává +5% critu, +10%sp, další totemy a samozřejmě Hero. Je to velmi dobrý plošnič na malé a střední skupiny elitek(u větších skupin dominují jiné classy, ale pořád není k zahození). Může být podpora healu, ale jen aby dal možnost healerům stabilizovat raid. Dáme může tauntovat bosse v případě kitování, potřeby ressnout tanka, nebo tak zachránit heala, než to tank stihne tauntnout na sebe.

5. Unleast element používám jen když přebíhám a nemám nic jiného co bych mohl dát, ani glyph nebo spiritwalkers grace. V "rotaci" to nemá využití, já to používám když má nějaká mobka málo hp abych ji dorovnal. Jediné kde se to dá využít je v kombinaci s jiným weapon enchantem(rockbiter na taunt, frostbrand na slow).

6. Tauntování u totemu nefunguje, takže tak se využít nedá. Glyph mám naučený, ale ještě jsem ho nevyužil. Nemám problém ho nahodit, jen musím najít místo na baru a bind :D. Elementala používám vždy v raidu, pokud vím že neumře na nějakou boss abilitu, je třeba si dávat pozor do kterého targetu jede. Oproti searing je to win-win jelikož dává více dmg a má i větší trvání.

7. Nejdřív se snažím na něho mluvit normálně a postupně zvyšuji hlas, nemá cenu hned začít řvát.
Na TSku jsem to řešil mutem na roomku, nebo jsem zařval "Ticho!"(popř někdo jiný z vedení), ale to tady nehrozí :D. Pokud je na TSku hluk a někdo mi položí otázku, tak většinou pokračuji ve whispu, jelikož nemá cenu umocňovat ten hluk ještě dalším člověkem co bude mluvit.


Snad jsem na nic nezapomněl a snad jsem nenapsal nějakou moc velkou blbost. Pokud je třeba něco dovysvětlit jak jsem to myslel, není problém.
Obrázek
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Menhatten - Elemental shaman[-/-/-]

Příspěvekod ziarovka » pon 23. lis 2015 16:16:07

ELE/RESTO maš odomna plus

ako vidim podla komentarov nikto PROTI každy zatial ZA. Ako človek možeš byt no uvidime ako sa aklimatizuješ v raide.

Ja zatial viac k ANO ako k NIE.
TEST RAID nechám na CLKU . Takže dufam že sa dalši tyžden uvidime.
Obrázek
Uživatelský avatar
Ruin
[ Class Leader ]
Příspěvky: 92
Registrován: pát 23. srp 2013 22:26:33
Class:: Hunter

Re: Menhatten - Elemental shaman[-/-/-]

Příspěvekod Ruin » pon 23. lis 2015 19:22:59

Zdravím,
Proč nepoužíváš Glyph of Unleashed Lightning ?
Nemyslíš, že při elementálově velké výhodě dmgovat za běhu není dobré využít talenty Ancestral Resolve a Spark of Life ke zvýšení survivability při progressech HC bossů ?
Co talent Totemic Focus ? Není lepší mít o 48sekund delší duration na Fire Elementalovi?
Popiš co je potřeba k tomu, aby jsi využil plný potenciál Fire Elemental Totem (Aby dával co možná nejvetší dmg).
Men Hatten
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: ned 22. lis 2015 17:52:34
Class:: Shaman

Re: Menhatten - Elemental shaman[-/-/-]

Příspěvekod Men Hatten » pon 23. lis 2015 21:15:11

Glyph of Unleashed Lightning nemám nahozený, hlavně chodím RDFka a tam jeho využití není až takové jako v raidu. Switchuji ho podle potřeby. Jinak máš pravdu že na 5mega dmg done stačí vycastit v průměru 8-9 lightning boltů(beru svoje čísla) abys vyrovnal ty +4% dmg, což za bosse 100% překonáš.
Jinak k těm talentům, na ten Totemic focus by člověk musel ubrat 2 talenty z nějakého talentu přímo ovlivňující dps(Improved shields) a teď je ještě otázka jestli si elemental neřekne že se mu můj target nelíbí a nezačne mlátit do něčeho jiného. Taky by to záleželo na délce encounteru, kolik % času bude elemental přítomný a kolik earth shocků se stihne dát. Ty další talenty mají jistě potenciál na progressy, kde je problém s udržením všech lidí na živu a s tím spojený wipe na nedostatek dmg, ale i tak hádám že to dost krát nemusí stačit, jelikož člověk dostane fatální overkill. Pro mě osobně by nemít vlka bylo hodně těžké, jelikož ho používám skoro pořád když se přemisťuji, s tím taky souvisí ten Glyph of ULB, že spíše někam doběhnu dříve a začnu zase castit, to mám ještě z wotlku z progressů Haliona, ale všechno se dá naučit a odnaučit :)
Ty 2 talenty co mám v Earth's Grasp zatím používám na RDFka a na solování dungů, takže ty na raidech budou v něčem více využitelném(v kombinaci s tím jedním co mám v Elemental warding).
Nejlepší moment na vyvolání elementala je při maximálních buffech na sp i haste, tzn. trinkety, ele mastery, hero apod, jelikož na tomto datadisku ještě bere staty shamana v době vyvolání.
Obrázek
Uživatelský avatar
Ruin
[ Class Leader ]
Příspěvky: 92
Registrován: pát 23. srp 2013 22:26:33
Class:: Hunter

Re: Menhatten - Elemental shaman[-/-/-]

Příspěvekod Ruin » úte 24. lis 2015 11:55:36

Odpovědi se mi líbí. Teorii ovládáš dobře, jak to bude s použitím v praxi při progressu se uvidí. Já dávám PRO test raid. ;)
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Menhatten - Elemental shaman[-/-/-]

Příspěvekod Tempy » úte 24. lis 2015 13:38:55

Menhe byl částečně mým CLkem, úplně mým GuMkem ještě za dob minulých (tak si říkám, že to asi vyhledávám v každé guildě :D ). Je tam dobrej člověk uvnitř, ochota, skil, brain. Má i bohaté zkušenosti.

Rozhodně PRO

Crafty, hejtil mě, že jsem si na twinu vybral priesta, jen tak btw
Uživatelský avatar
Heimdallr
Příspěvky: 149
Registrován: ned 25. kvě 2014 12:07:39
Class:: Shaman

Re: Menhatten - Elemental shaman[-/-/-]

Příspěvekod Heimdallr » úte 24. lis 2015 15:25:39

Oukej , takže veci sa nám zatiaľ hýbu správnym smerom. Moja otázka na teba je či máš volné ID na BoT a BwD.
Obrázek Obrázek
“In war, victory. In peace, vigilance. In death, sacrifice.”
Men Hatten
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: ned 22. lis 2015 17:52:34
Class:: Shaman

Re: Menhatten - Elemental shaman[-/-/-]

Příspěvekod Men Hatten » úte 24. lis 2015 21:04:36

Mám volné ID na obě instance.
Obrázek
Uživatelský avatar
Heimdallr
Příspěvky: 149
Registrován: ned 25. kvě 2014 12:07:39
Class:: Shaman

Re: Menhatten - Elemental shaman[-/-/-]

Příspěvekod Heimdallr » úte 24. lis 2015 23:09:47

Výborne v tom prípade Ťa posúvam na test raid , ktorý sa koná 26.11.2015 , 17:50 sa hlás na nick Jelasha
Odporúčam si zopakovať HC taktiky, vybraní bossovia sa pojdu. Potvrď svoju účasť.
Obrázek Obrázek
“In war, victory. In peace, vigilance. In death, sacrifice.”
Men Hatten
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: ned 22. lis 2015 17:52:34
Class:: Shaman

Re: Menhatten - Elemental Shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod Men Hatten » stř 25. lis 2015 9:15:26

Díky za možnost test raidu, budu online a budu se snažit být co nejlépe připravený.
Obrázek
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: Menhatten - Elemental Shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod Jelasha » čtv 26. lis 2015 11:23:51

Ahoj,
jen pripominam dnesni test raid, ktery se kona od 18:00 (o INV si pis od 17:45).
Podotykam, ze dneska se pujde MALORIAK HC, takze si nastuduj taktiky na 25 man hc.
Tesim se na tvou ucast na dnesnim raidu.
Jelasha :)
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Uživatelský avatar
Peterk
Příspěvky: 103
Registrován: stř 13. kvě 2015 18:04:03
Class:: Shaman

Re: Menhatten - Elemental Shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod Peterk » čtv 26. lis 2015 22:59:02

Kvalitně odvedeny raid jsem PRO
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: Menhatten - Elemental Shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod Jelasha » čtv 26. lis 2015 23:13:14

Z meho pohledu nadprumerne odvedeny test raid v porovnani s vetsinou testu za poslednich par mesicu. Jsem jednoznacne pro za Pohovor :).
Ale tedy, abych se trosku rozepsala....
+ komunikace
+ prizpusobeni
+ ucenlivost
- nektera neznalost nasich taktik
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Menhatten - Elemental Shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod ziarovka » čtv 26. lis 2015 23:13:57

Na to že si to byl první krát sem velice spokojen. Jednoznačne PRO pohovor.
Obrázek
Uživatelský avatar
Windie
Příspěvky: 33
Registrován: sob 28. úno 2015 13:16:01
Class:: Mage

Re: Menhatten - Elemental Shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod Windie » pát 27. lis 2015 0:40:58

byl jsem sním jen BWD ale neviděl jsem žádný závažný problém.... akorát tvůj positioning by se mohl poupravit ale jinak docela fajn... ale chtěl bych vidět jak se posuneš např. za 2 ID
Obrázek
Uživatelský avatar
Heimdallr
Příspěvky: 149
Registrován: ned 25. kvě 2014 12:07:39
Class:: Shaman

Re: Menhatten - Elemental Shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod Heimdallr » pát 27. lis 2015 7:44:18

Prvý test máš za sebou, skús zhodnotiť svoj výkon.Svoje postrehy a dojmy.
Obrázek Obrázek
“In war, victory. In peace, vigilance. In death, sacrifice.”
Men Hatten
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: ned 22. lis 2015 17:52:34
Class:: Shaman

Re: Menhatten - Elemental Shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod Men Hatten » pát 27. lis 2015 12:17:32

Nejdříve bych chtěl poděkovat za všechny pozitivní komentáře i konstruktivní kritiku a taky za možnost jít s vámi raid. Co se týče hodnocení svého výkonu:
Souhlasím s Windiem, můj positioning nebyl vždy nejlepší, stejně tak jako moje dpsko nebylo vždy 100% uspokojivé. Dále bych rozebral každého bosse zvlášť.

Magmaw, Chimearon i Nefarian byli celkem v pohodě. U Magmawa jsem měl jediné problémy s tím spikem a rangem na addky a párkrát mě lízl flame. U Nefa to dpsko mohlo být lepší a taky jsem neklikal na Lightwell(sorry Tempy), protože mi nad ní Nef celou dobu máchal křídlem a já jsem musel mít Prototype v targetu kvůli interuptování.

U Atramedese jsem párkrát schytal Sonar pulse i bomb a neplošnil jsem addky, takže tady je ještě místo na zlepšení.

U Maloriaka jsem párkrát stál v Dark sludge déle než bylo třeba a taky jsem občas naběhl z jedné do druhé. Interuptování jsem párkrát zkazil, že jsem interuptnul spell, který měl někdo jiný na starosti, ale vždy jsem to zahlásil na TSku, ať se to interuptne za mě. Flash freezy jsem nešel vůbec, protože jsem se soustředil na interuptování, to se budu snažit taky změnit.

Nejhorší výkon jsem dal na Omnotronech. Běhal jsem tam jak slepice bez hlavy, nestál jsem na stacku, unáhlil jsem se s interuptováním Arcane Annihilatoru, takže jsme 2 nebo 3 další interuptovali dva a ten druhý nikdo. Nevyužíval jsem Power generator, stál jsem v něm asi jednou za fight(facepalm). Nakonec jsem umřel na ani nevím co, myslím ale, že to byly Poison bomby. Tuhle taktiku si ještě jednou pořádně projedu.

Halfus byl zase v pohodě, jediné co se musím ještě naučit je kdy koho dmg. Myslím že jsem tam někomu interuptoval Shadow novy, ale lepší když to interuptujou 2 než nikdo.

U Theraliona a Valiony mi to trvalo chvilku než jsem se zorinetoval. Na pár Blackoutů jsem se neseběhnul a failnul jsem jeden meteor, když jsem se nepodíval pořádně kde jsou melee a málem jsem krom sebe ještě zabil tanka. Poslední pull byl ale asi nejlepší výkon co jsem dal na všech bossech.

Obecně se ještě musím pořádně ujistit v taktikách a pořádně si je zažít, dále se ještě musím pobavit někým, kdy je nejlepší chvíle dávat CDčka.
Obrázek
Qayxswedc
Příspěvky: 34
Registrován: sob 12. zář 2015 13:06:10
Class:: Death Knight

Re: Menhatten - Elemental Shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod Qayxswedc » sob 28. lis 2015 23:27:06

Docela překvapení pro mě. Jelikož šel poprve HC mod maloriaka a nebyl ani normalového tak docela rychle se učí.. dpsko nevím ale bez gearu toho ele moc nevytočí .. tak bych dps ani nebral v potaz ... Tenhle člověk se mi líbí. Uvidíme na dalším raidu.
Men Hatten
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: ned 22. lis 2015 17:52:34
Class:: Shaman

Re: Menhatten - Elemental Shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod Men Hatten » ned 29. lis 2015 12:27:54

Jenom bych chtěl říct, že tento čtvrtek se vracím až okolo půl osmé domů, takže pokud mi chcete dát možnost dalšího test raidu, tak se mohl buď připojit později, nebo až příští týden. Potom ještě čtvrtek 17.12. moje máma potřebuje výjimečně s něčím pomoct u ní v práci a nevím ještě kdy s tím budeme hotovy, ale to bych ještě dal vědět.
Obrázek
Uživatelský avatar
Heimdallr
Příspěvky: 149
Registrován: ned 25. kvě 2014 12:07:39
Class:: Shaman

Re: Menhatten - Elemental Shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod Heimdallr » pon 30. lis 2015 22:02:45

OKej kamoško veci sa majú takto. Vo štvrtok keď teda prídeš na tú 19:30-20:00 logni do hry napíšeš na nick Jelasha ze si ingame a rdy na stand by v prípade potreby , ona Ti povie čo s tebou.V prípade že by si odraidoval zvyšok tak si Ťa po raide odchytím pokecáme a dohodneme termín pohovoru Ak by to nevyšlo tak spravíme druhý test týždeň na to. Potvrď že suhlasíš a rozumieš :)
Obrázek Obrázek
“In war, victory. In peace, vigilance. In death, sacrifice.”
Men Hatten
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: ned 22. lis 2015 17:52:34
Class:: Shaman

Re: Menhatten - Elemental Shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod Men Hatten » pon 30. lis 2015 22:18:52

Souhlasím, rozumím, doufám že to vyjde ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: Menhatten - Elemental Shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod Jelasha » čtv 03. pro 2015 10:05:31

Ahoj,
pripominam dnesni test raid.
Hlas se az dorazis a budes ready na nick Jelasha in game /w :).
Preji hodne stesti a zdaru na testu :) .
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Men Hatten
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: ned 22. lis 2015 17:52:34
Class:: Shaman

Re: Menhatten - Elemental Shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod Men Hatten » pát 04. pro 2015 10:18:54

Pokusím se zase nějak ohodnotit svůj výkon ze včerejška. Pořád je ještě dost věcí na které se musím zaměřit, hlavně je to trochu ztráta koncentrace když to jde pěkně a špatné reagování na některé věci, ale cítil jsem se obecně mnohem jistěji než minulý týden.
Jako svoje faily jsem bral "kruháč" u Atramedese, jsem si celou dobu říkal že doprava a nakonec stejně běžím doleva. Uhýbání sonarům bylo lepší, ale pořád ne ideální. U ostatních bossů v BWD bylo pár věcí které se dají zlepšit, ale nepamatuji si, že bych něco failnul nějak extra.
Halfus žádný problém, ale u Valiony jsem měl větší problémy jak minulý týden. Hlavně byl problém si najít místo, dost často jsem stál a z obou stran se na mě někdo nalepil, kdybych tam neměl glyph LB tak nevytočím nic. Tady jsem umřel vícekrát než bych chtěl, největší fail byl Deep Breath, následný port do realmu kde jsem nevěděl přesně kde, co a jak a umřel na druhý breath. Další věc byla nezařvání o guardiana když jsem měl Engulfing+Meteor+Fabulous flames. Jednou jsem tam ještě umřel na meteor mezi zadníma nohama bosse, tady nevím jestli jsem nestál na range nebo bug, ale melee byly na 3y od mojí mrtvoly. Příště si to radši pohlídám přesně.
Obrázek
Uživatelský avatar
Heimdallr
Příspěvky: 149
Registrován: ned 25. kvě 2014 12:07:39
Class:: Shaman

Re: Menhatten - Elemental Shaman [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Heimdallr » pon 07. pro 2015 17:49:53

Pohovor naplánovaný na utorok 8.12.2015 // 21:00
Obrázek Obrázek
“In war, victory. In peace, vigilance. In death, sacrifice.”

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host