Gatriel - Holy Paladin [NEPŘIJAT/FREEZE]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Gatriel
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 10. pro 2015 21:54:05
Class:: Paladin

Gatriel - Holy Paladin [NEPŘIJAT/FREEZE]

Příspěvekod Gatriel » pát 11. pro 2015 2:47:03

Typ prihlasky: (standard)

Nick postavy: Gatriel

Class/main spec: Holy Paladin


Věk: 18

ItemLvL: (min 350ILvL) 361

Link na armory: http://armory.twinstar.cz/
http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Gatriel

Jak dlouho vlastníte tento char: Tento char nevlastním dlouho , protože čistě tady na CATA hraju půl roku ( Svoje minule postavy jsem nechal na jiných serverech).

FPS: (při 25man)
25 jsem ještě nešel na CATA , ale na WOTLKU a TBC jsem měl vždy 60 FPS.

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
Wowko hraju něco málo přes 6 let . Moje herní historie začíná na menším serveru Mystiq.org , kde sem vlastnil svého Holy paladina za kterou jsem hral na TBC 2 roky .
Co té co Mystiq spustil svůj WOTLK server , tak jsem převedl svého paladina na tenhle server a tam strávil 1 rok . Potom jsem začal hrát na Twinstaru po doporučení jednoho svého známého po dobu 2 let .


Váš raid time: čtvrtek (od… do...) - sekundární raid
Čtvrtek je pro mě nejlepší den čas mám prakticky po celý den (po škole) a nevadí mi být online klidne i do 1 ráno nebo 2 .

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)

10tky:

BoT - (?/?) - HC (?/?)
Full normal clear , na HC : HALFUS

BWD - (?/?) - HC (?/?)
Full normal clear, Na HC: MAGMAW . ATHRAMEDES , CHIMAERON ,

TotFW - (?/?) - HC (?/?)
Full normal clear, na HC : The Conclave of Wind

25tky:

BoT - (?/?) - HC (?/?)
Neměl jsem možnost ješte jít na CATA

BWD - (?/?) - HC (?/?)
Neměl jsem možnost ješte jít na CATA

TotFW - (?/?) - HC (?/?)
Neměl jsem možnost ješte jít na CATA



Screen vašeho UI: (Screeny uploadujte nejlépe z raidu a na stránce http://tinypic.com/ )
[color=#FF4000]http://postimg.org/image/9zl4j3hun/ , Předem se omlouvám za to že není uploadnute na tinypic.com , ale ani na potřetí se mi nepodařilo tam uploadnout screen tak jsem to nakonec vzdal a našel jsem si jiné místo kde nahrát fotku.

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft):
Většinu informací vztahující se k mé classe jsem vyhledal na internetu na různých forech (například Manaflask, tauri-veins ) . Tam jsem se pokusil všechno teoreticky pochopit , protože přece jen každým datadiskem se toho hodně mění a pak i prakticky vyzkoušel na svém charu.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Evolution - Guild se kterou jsem tady na Cata vlastne dalo by se říct začínal . S prvu bylo všechno v pořadku začínal jsem se začlenovat do kolektivu a pochytavat co se vlastně změnilo od dob Wotlku až po Cata , až jsem všechno pochopil a nabral nějaký ten dostačující eq (355+-) , tak jsem svoje dosavadní zkušenosti a postřehy z Cata přenášel na hráče , který se chtěli vlastně o Cata dozvědět více . S hráčema jsem poté chodil HC a HoT a radil jsem jim a říkal jim co dělají dobře a co zase špatně . Tohodle si všiml i Guild Master , který mě následně povíšil a rázem jsem byl ve vedení a byl jsem i raid leader . Ze začátku bylo všechno jak jsem popisoval na začátku o lidi jsem se staral furt stejně chodil jsem s nima HC a po nějaké době jsme začali s raidama . Po ale nějaké době se , ale přestalo Guild masterovi líbit , že on už není tím o kterým se hlavně v guilde mluví a proto začal to co děláme jako vedení ( dohromady v té době jsme byli ve vedení 3) kritizovat a odsuzovat , i když jsme vlastně dělali to co po náš chtěl.

Heroes of Yggdrasil - Guild od které jsem čekal toho vlastně více . Byl jsem zařazen do G2 , což mi ani nevadilo , protože jsem veděl , že můj eq není tak dobrý , abych byl zařazen do G1 . V guilde fungoval DKP systém , háček byl , ale v tom , že DKP , které byli získané na raide se ve výsledku nemohli nikdy použít , protože nikdy nebyl raid poskládán pouze ze členu guildu . Hlavní problémem byl , ale kolektiv , ten mě osobně přišel , že se čistě stará jen o sebe a že vlastně je jim uplně jedno jak to v guildě tedka funguje nebo nefunguje .

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
O guilde samotné jsem se dozvěděl z worldu a to když se linknul odkaz na stream . Koukal jsem na 2 streamy . Jeden byl z Botka 25 , začal jsem bohužel koukat až od Cho'galla a ten další stream byl z TOT4W 25 z Ala'kira na HC .

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Po delší době bych konečně rád našel guildu , která funguje a je stabilní a zároveň je v ní dobrý kolektiv .

Koho znáte v <SFU> ?
Na Cata nehraji dlouho , přibližně půl rok proto zde moc lidí neznám , každopadně jsem byl z pár lidma HCčka nebo HoT ( na nicky už si nevzpomenu ) a vypadali na fajn lidi , který už to mají v hlavě urovnané .

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)?
Určite aktivitu , online bývám každý den nejméně tři nebo čtyři hodiny , pokud je zrovna raid nebo se něco děje tak mi opravdu nedělá problém být ve hře déle.
Snaha rychle se zapojit do kolektivu


Vypište svoje alty (stačí level 85): (Formát: Nick - class / spec - Ilvl - aktivita)
Gatrielka - Shaman - Ele ( v budoucnu chci udelat resto) - 358

Napište nám něco o Vás (info z real lifu):
Jak už jsem uváděl na začátku je mi 18 let , bydlím nedaleko Plzně , ale v přímu v Plzni trvalé bydliště nemám i když tu přebývám přes týden . Studuji střední školu v oboru informatiky . Mezi moje koníčky kromě hraní počítačových her patří četba a hlavně sport . Jsem společenský , nedělá mi problém pomáhat lidem i když s toho nemám ve výsledku žádný užitek já .

Díky za přečtení mé přihlášky s pozdravem Gatriel
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Gatriel - Holy Paladin

Příspěvekod Gashi » pát 11. pro 2015 11:37:57

Ahoj, takže:
1. Veríš, že sa dokážeš zúčastniť test raidu na 25 verzii, navyše s HC bossmi, ktorých nemáš zabitých, bez failov?
2. Si ochotný/schopný hrať za svoj offspec?
3. Keď sa na teba spýtam Rufta, čo mi povie?
You win or you learn.
Gatriel
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 10. pro 2015 21:54:05
Class:: Paladin

Re: Gatriel - Holy Paladin

Příspěvekod Gatriel » pát 11. pro 2015 12:03:53

Gashi píše:Ahoj, takže:
1. Veríš, že sa dokážeš zúčastniť test raidu na 25 verzii, navyše s HC bossmi, ktorých nemáš zabitých, bez failov?
2. Si ochotný/schopný hrať za svoj offspec?
3. Keď sa na teba spýtam Rufta, čo mi povie?


1. Určite by to pro mě nebyl problém , naučit se teoreticky taktiku na bosse , které jsem ješte nešel HC mi problem nedelá. A říct ti přímo jestli bez failu nemužu , ale mužu ti zaručit , že se budu snažit podat co nejlepší výkon , kdybych byl na test raid pozván

2. Můj offspec je Prot (360ilvl) , ale po pravda to mám jen kvůli RHC balíčkům , netroufnul bych si tankout 10 popřípadně 25 , kdybych měl hrát už za svůj offspec , tak bych hrál retrinu , ale nejradči bych zůstal u H paladina

3.Nevím co ti na mě řekně Ruff , u něho v guilde jsme byli přibližně 2-3 týdny . Raid s ním jsem byl 3-4 s toho dvakrát za paladina a pak za alta shamana . Předtím než jsem leavnul guildu jsem mu řekl můj názor na guildu . Mě Ruff příjemně překvapil , protože on se vlastně stará o guildu dost svědomitě , ale tam je ten problém , že spíše ty lidi si jedou na vlastní pěst , aspon tohle jsou moje postřehy za ty 2-3 tydny v HoY. Jinak nevím když se na mě Ruffa zeptas , tak si myslím , že by ti na mě nic "špatného" neřekne , protože když jsem s nima byl hnedka první raid (BWD 10 - 3xHC ) , tak jsem se po skončení zeptal jestli jsem delal něco špatně a neřekl nic , že se mnou byl spokojený.[/b]
Uživatelský avatar
Quajmei
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 143
Registrován: stř 05. srp 2015 8:44:30
Class:: Druid

Re: Gatriel - Holy Paladin

Příspěvekod Quajmei » pát 11. pro 2015 12:07:52

planujes dorobit profesie samostatny herbalizm sa mi nezda dostacujuci a nehovor ze nemas goldy s tym herbalizmom za tyzden 10k bez problemov
QUAJMEI - balance / off resto
QUAJ - feral cat / off feral guardian
Gatriel
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 10. pro 2015 21:54:05
Class:: Paladin

Re: Gatriel - Holy Paladin

Příspěvekod Gatriel » pát 11. pro 2015 12:15:05

Quajmei píše:planujes dorobit profesie samostatny herbalizm sa mi nezda dostacujuci a nehovor ze nemas goldy s tym herbalizmom za tyzden 10k bez problemov


Ahoj určite ano . Herbal jsem si udelal hlavne s toho důvodu že na altovy mam alchemku a INS + samodřejmně LifeBlood (480 haste na 20 s , 2 min CD se mi nezda špatne na H palata ).
Herbal jsem skilloval tento týden ( 1-525 ) a měl jsem to asi za 2-3 dny .Říkat že nemam goldy bych si opravdu nedovolil , protože se mi po postavach valí přibližně 150 K goldů , každopadně dobrý dotaz , další týden se chci pustit do druhé profky
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Gatriel - Holy Paladin

Příspěvekod mellysko » pát 11. pro 2015 13:11:04

Hraješ úplně bez bindů nebo jak zvládáš třeba hodit do sekundy na někoho LoH když ho máš až na 0 (popř. používáš nějaký healovací addon ?)
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Gatriel
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 10. pro 2015 21:54:05
Class:: Paladin

Re: Gatriel - Holy Paladin

Příspěvekod Gatriel » pát 11. pro 2015 14:54:34

mellysko píše:Hraješ úplně bez bindů nebo jak zvládáš třeba hodit do sekundy na někoho LoH když ho máš až na 0 (popř. používáš nějaký healovací addon ?)


Ano hraju čiště bez bindů , LoH už nemam na 0 , trošku jsem si s tím ješte pohral a tedka to mám na 4 . I když jsem mě LoH až na 0 , tak i tak jsem stíhal ho použít na tanka , ale je pravde že jsem zatím chodil jen 10 a pár bossu na HC . Jinak pokud máš na mysli healbot , tak ten nepoužívám , zkoušel jsem ho už na TBC a pak i na Wotlku a i na Cata , ale proste mi ten addon nevyhovuje stejně jako bindy
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Gatriel - Holy Paladin

Příspěvekod Pronet » pát 11. pro 2015 15:38:22

A muzes mi rict jak healujes?
Gatriel
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 10. pro 2015 21:54:05
Class:: Paladin

Re: Gatriel - Holy Paladin

Příspěvekod Gatriel » pát 11. pro 2015 15:43:45

Pronet píše:A muzes mi rict jak healujes?


Myslím si že tohle nebyla nejlepe položená otazka . Drtivá většina healeru používá healbot to musím uznat , ale ja jsem si na něho po mesící aktivního hraní nezvykl a nevyhovoval mi a zaroveň mi přišlo že tu hru až příliš "zlehčoval" , ale je to můj názor každý na to má jinačí
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Gatriel - Holy Paladin

Příspěvekod Pronet » pát 11. pro 2015 16:18:23

Gatriel píše:
Pronet píše:A muzes mi rict jak healujes?


Myslím si že tohle nebyla nejlepe položená otazka . Drtivá většina healeru používá healbot to musím uznat , ale ja jsem si na něho po mesící aktivního hraní nezvykl a nevyhovoval mi a zaroveň mi přišlo že tu hru až příliš "zlehčoval" , ale je to můj názor každý na to má jinačí


Na to já jsem se, ale neptal. Moje otázka byla položená jinak.
Uživatelský avatar
Quajmei
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 143
Registrován: stř 05. srp 2015 8:44:30
Class:: Druid

Re: Gatriel - Holy Paladin

Příspěvekod Quajmei » pát 11. pro 2015 16:38:46

to by aj mna zaujimalo ako teda healujes naklikavas ludi alebo pouzivas mouse over macra? alebo to len peres do tanka a hotovo
QUAJMEI - balance / off resto
QUAJ - feral cat / off feral guardian
Gatriel
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 10. pro 2015 21:54:05
Class:: Paladin

Re: Gatriel - Holy Paladin

Příspěvekod Gatriel » pát 11. pro 2015 16:54:58

Tak tím padem se omlouvám a pochopil jsem to trošku jinak jak to bylo asi myšleno , ano tanka normálně naklikávám ( na 10 jsem měl na jednom Beacon a o druhého jsem se staral primárně s toho do tanka s beaconem šlo 100% healu pokud to byl holy light , když neco jineho tak za 50% . Když jsem měl chvilku čas , že tank zrovna nedostaval nejakou dobu dmg , tak jsem healoval i raid , ale paladin byl vždycky nejlepší na udržení tanku ) Jinak ješte k healbotu , jak říkam na 25 tady na CATA jsem ješte nebyl nevím jak je to naročné na heal , naposledy jsem 25 healoval s paladin na Wotlku TOCko . Takže pokud by to bylo nezbytné není problém se tohle naučit . Jinak ješte jednou se omlouvám.
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Gatriel - Holy Paladin

Příspěvekod ziarovka » pát 11. pro 2015 16:57:33

Ako človek zaujimáví či ako HOLY/PROT/RETRY. ale ako čitam bindy0 bodov adon na zlahčenie healu 0bodov (nevidiš prebytočný over heal popripadne čas reakcie predlžený. čo na 25HC je potreba pokryť

Moje úlohy pre teba sa naučit do 17.12.2015(štvrtok) sú :
1. Pripraviť si HOLY/PROT spec
2. naučit sa taktyku na BOT : HC HALFUS a VALIONA BWD: MAGMAW/maloriak/atramedes/chimareon zbytok na normál.
3. Taktiky pre oba specy
4. skús si spravit bindy (minimalne na PROTA)

Uvidím ako sa vyjdrý CL.
ak ta pustí na test raid tak 17.12.2015(štvrtok)o 17:45 nastupený na TS/INGAME (pisat si o inv na nick JELASHA/ZIAROVKA)

toto je odomna zatial všetko všetko. V prípade nejakých otazok ma možeš najst na Gildovnom TS (nick : Ziarovka)(mal by som sa tam zdržiavat celý vikend v nočných hodinách určite)
Obrázek
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Gatriel - Holy Paladin

Příspěvekod Tempy » pát 11. pro 2015 17:10:43

Ahoj Gatriel :)

Jelikož bys healoval po mém boku a já mám více méně na starost healery na sekundáru, dovol mi, abych se sem vyjádřil.

Ten addon bych ti dokázal odpustit, pokud dokážeš na všechno reagovat, tak, jak se od tebe očekává, je mi to asi jedno (tím myslím, že vidíš všechny debuffy na odbíhání/dispel, a to do takový míry, že bys byl schopen i korigovat zbytek raidu, že to má na sobě a měl by něco dělat).

Ty bindy budou ale zásadnější problém. I já, okem člověka, co paladina vidí jen když se nějakej okolo proběhne, vidím, že ti bindy chybí na mnohých zásadních spellech, tudíž bys byl ve většině případů nepoužitelný, jelikož tvoje reakce by byly hrozně slabé.

Teď si to neber osobně, ale pokud toto nezměníš, nechci vedle tebe healovat, jelikož bys byl přítěží. My potřebujeme na 100% připravené hráče, toto je nedostačující.

Záleží jen na tobě, jak se s tím popereš.
Gatriel
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 10. pro 2015 21:54:05
Class:: Paladin

Re: Gatriel - Holy Paladin

Příspěvekod Gatriel » pát 11. pro 2015 17:15:18

ziarovka píše:Ako človek zaujimáví či ako HOLY/PROT/RETRY. ale ako čitam bindy0 bodov adon na zlahčenie healu 0bodov (nevidiš prebytočný over heal popripadne čas reakcie predlžený. čo na 25HC je potreba pokryť

Moje úlohy pre teba sa naučit do 17.12.2015(štvrtok) sú :
1. Pripraviť si HOLY/PROT spec
2. naučit sa taktyku na BOT : HC HALFUS a VALIONA BWD: MAGMAW/maloriak/atramedes/chimareon zbytok na normál.
3. Taktiky pre oba specy
4. skús si spravit bindy (minimalne na PROTA)

Uvidím ako sa vyjdrý CL.
ak ta pustí na test raid tak 17.12.2015(štvrtok)o 17:45 nastupený na TS/INGAME (pisat si o inv na nick JELASHA/ZIAROVKA)

toto je odomna zatial všetko všetko. V prípade nejakých otazok ma možeš najst na Gildovnom TS (nick : Ziarovka)(mal by som sa tam zdržiavat celý vikend v nočných hodinách určite)



Ahoj , overheal vždycky bude kvůli beaconu , který se drží vždycky na jednom s tanku . Nemyslím si , že ten čas je zase o tolik prodloužený
Taktiky mám tyhle už teorecky nastudované , ale tankovat na ferovku to opravdu nechci , bojím se odtankovat ZA/ZG i když mam 360 ilvl , jak jsem zminoval už , tak tanka mám jen kvůli RHC , kdybych se už nedostal za heal tak bych už si udělal retri , ale opravdu si netroufnu tankovat Botko a BWD a ješte k tomu HC a aby toho nebylo málo tak 25
Naposledy upravil(a) Gatriel dne pát 11. pro 2015 17:23:29, celkem upraveno 1 x.
Gatriel
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 10. pro 2015 21:54:05
Class:: Paladin

Re: Gatriel - Holy Paladin

Příspěvekod Gatriel » pát 11. pro 2015 17:19:42

Tempy píše:Ahoj Gatriel :)

Jelikož bys healoval po mém boku a já mám více méně na starost healery na sekundáru, dovol mi, abych se sem vyjádřil.

Ten addon bych ti dokázal odpustit, pokud dokážeš na všechno reagovat, tak, jak se od tebe očekává, je mi to asi jedno (tím myslím, že vidíš všechny debuffy na odbíhání/dispel, a to do takový míry, že bys byl schopen i korigovat zbytek raidu, že to má na sobě a měl by něco dělat).

Ty bindy budou ale zásadnější problém. I já, okem člověka, co paladina vidí jen když se nějakej okolo proběhne, vidím, že ti bindy chybí na mnohých zásadních spellech, tudíž bys byl ve většině případů nepoužitelný, jelikož tvoje reakce by byly hrozně slabé.

Teď si to neber osobně, ale pokud toto nezměníš, nechci vedle tebe healovat, jelikož bys byl přítěží. My potřebujeme na 100% připravené hráče, toto je nedostačující.

Záleží jen na tobě, jak se s tím popereš.


Bindy jsem nikdy nepoužíval za celou dobu co hraji opravdu nemám ani tušení jak s nima zacházet , ale i to bych se byl schopný naučit
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Gatriel - Holy Paladin

Příspěvekod ziarovka » pát 11. pro 2015 18:41:01

prednoatne sem overhealem myslel to že neuvidiš že jde na nejake hrače heal od nejakeho jineho healera.
Za 2 hledam človek na switch klidne všech 3specu takže primarne PROT/HOlY.
Takže sa schop ukaž že si hoden príd ma navštívit a možme pokecat ako aj o taktikách/bindoch/macrach. takže neváhaj a príd.
Obrázek
Gatriel
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 10. pro 2015 21:54:05
Class:: Paladin

Re: Gatriel - Holy Paladin

Příspěvekod Gatriel » pát 11. pro 2015 18:51:47

ziarovka píše:prednoatne sem overhealem myslel to že neuvidiš že jde na nejake hrače heal od nejakeho jineho healera.
Za 2 hledam človek na switch klidne všech 3specu takže primarne PROT/HOlY.
Takže sa schop ukaž že si hoden príd ma navštívit a možme pokecat ako aj o taktikách/bindoch/macrach. takže neváhaj a príd.


Jestli myslís Tsko , tak bych klidne přišel problém mi to nedělá jen nikde nemužu najít adresu
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Gatriel - Holy Paladin

Příspěvekod ziarovka » pát 11. pro 2015 19:52:42

TS:ts.sixfeetunder.cz a jinak stači dat do googlu
Obrázek
Gatriel
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 10. pro 2015 21:54:05
Class:: Paladin

Re: Gatriel - Holy Paladin

Příspěvekod Gatriel » pát 11. pro 2015 19:57:14

ziarovka píše:TS:ts.sixfeetunder.cz a jinak stači dat do googlu


Díky stavím se v půl devate vyhovuje?
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Gatriel - Holy Paladin

Příspěvekod ziarovka » pát 11. pro 2015 20:01:45

aktualne su tu a budu tu dlouho takže mne je to jedno
Obrázek
Gatriel
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 10. pro 2015 21:54:05
Class:: Paladin

Re: Gatriel - Holy Paladin

Příspěvekod Gatriel » pát 11. pro 2015 20:14:53

ziarovka píše:aktualne su tu a budu tu dlouho takže mne je to jedno


Dobře , až dorazím na tsko napíšu ti tam teda zprávu , aby si veděl , že už jsem tam
Uživatelský avatar
Quajmei
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 143
Registrován: stř 05. srp 2015 8:44:30
Class:: Druid

Re: Gatriel - Holy Paladin

Příspěvekod Quajmei » sob 12. pro 2015 10:28:20

vo vlastnom zaujme skus nejaky adon na healovanie nemusi to byt healbot je ich dost ,jedna sa o to ze na 25 mane ked ti povedia dispeluj tak dispelujes ked ti povedia overhealuj overhealujes ked ti povedia bublu tak bublis paladin ma vela uzitocnych spelov a 10man a 25 man je velky rozdiel vacsi chaos ked nic ine tak aspon mouseover macra si porob a potom ti staci aj zakladny wow look ,inak budes strateny
QUAJMEI - balance / off resto
QUAJ - feral cat / off feral guardian
Gatriel
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 10. pro 2015 21:54:05
Class:: Paladin

Re: Gatriel - Holy Paladin

Příspěvekod Gatriel » sob 12. pro 2015 11:36:35

Quajmei píše:vo vlastnom zaujme skus nejaky adon na healovanie nemusi to byt healbot je ich dost ,jedna sa o to ze na 25 mane ked ti povedia dispeluj tak dispelujes ked ti povedia overhealuj overhealujes ked ti povedia bublu tak bublis paladin ma vela uzitocnych spelov a 10man a 25 man je velky rozdiel vacsi chaos ked nic ine tak aspon mouseover macra si porob a potom ti staci aj zakladny wow look ,inak budes strateny


Ahoj , včera jsem došel na Tsko a bavili jsme se chvilku o tom . Healbot mi předtím nevyhovoval tak jsem zkusil VuhDo , který mi teda přijde daleko přehlednednejší no a hlavne jednoduší a Mouseover macra už jsem si take udelal , dneska to chci ješte všechno udelat a pokusit se co nejlepe se s addonem naučit
Uživatelský avatar
Quajmei
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 143
Registrován: stř 05. srp 2015 8:44:30
Class:: Druid

Re: Gatriel - Holy Paladin

Příspěvekod Quajmei » sob 12. pro 2015 16:41:49

sam zbadas po nejakej dobe ze sa ti healing zvysil a hlavne z efektivnil
QUAJMEI - balance / off resto
QUAJ - feral cat / off feral guardian
Uživatelský avatar
Peterk
Příspěvky: 103
Registrován: stř 13. kvě 2015 18:04:03
Class:: Shaman

Re: Gatriel - Holy Paladin

Příspěvekod Peterk » sob 12. pro 2015 20:05:31

Prosím používej bílé písmo ta červena se špatně čte děkuji
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Gatriel - Holy Paladin

Příspěvekod mellysko » stř 16. pro 2015 20:27:07

Takže domluvili jsme se na poradě že zítra půjdeš na raid (čtvrtek 16.12) připrav si taktiky na hc bosse a hlas se někomu z guildy +- 17:50 byl by to poslední raid před svátkama takže se uvidí jak to půjde a hlavně by šlo o zvyknutí na 25 :)
Potvrď svojí účast tady do topicu
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Gatriel
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 10. pro 2015 21:54:05
Class:: Paladin

Re: Gatriel - Holy Paladin

Příspěvekod Gatriel » stř 16. pro 2015 20:34:14

mellysko píše:Takže domluvili jsme se na poradě že zítra půjdeš na raid (čtvrtek 16.12) připrav si taktiky na hc bosse a hlas se někomu z guildy +- 17:50 byl by to poslední raid před svátkama takže se uvidí jak to půjde a hlavně by šlo o zvyknutí na 25 :)
Potvrď svojí účast tady do topicu


Určite budu mít zajem , někomu se pak ozvu.
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: Gatriel - Holy Paladin

Příspěvekod Jelasha » čtv 17. pro 2015 10:55:20

Ahoj,
pripominam dnesni test raid.
Hlas se okolo 17:45 na nick Jelasha :).
Preji hodne stesti a zdaru na testu :) .
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Gatriel - Holy Paladin

Příspěvekod Tempy » pát 18. pro 2015 3:14:52

Řekni nám potom tvé pocity z raidu. Zhodnoť svůj výkon - co se ti líbilo/nelíbilo na sobě, pocity z působení vedle našich healerů, zhodnoť zbytek raidu, neboj se být kritický. Jak se ti pracuje s addonem?
Gatriel
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 10. pro 2015 21:54:05
Class:: Paladin

Re: Gatriel - Holy Paladin

Příspěvekod Gatriel » pát 18. pro 2015 12:30:10

Tempy píše:Řekni nám potom tvé pocity z raidu. Zhodnoť svůj výkon - co se ti líbilo/nelíbilo na sobě, pocity z působení vedle našich healerů, zhodnoť zbytek raidu, neboj se být kritický. Jak se ti pracuje s addonem?


Ahoj , raid byl určite povedený , nevadilo mi že jsme chvilku čekali než přišli lidi a že se šli nekteří bossove na normal i když mi bylo psalo že se půjdou na HC . Určite si nemyslím že jsem podal nejlepší výkon , na Maloriakovi jsem asi na 2 pullu umřel zbytečne protože jsem se snažil healovat ostatní a nevšiml jsem si že jsem kolem sebe mel hodně černych skrvn na atramedesovi jsem udelal taky jednu hloupou chybu , počítal jsem že mi DMB bude hlasit všechno , no ale když na me začal chrlit tak jak mi DMB nic neřeklo tak jsem bežel až po 2-3 sekundach což me nastakovalo no a muselo to gongnout , takže určite si myslím že jsem mohl podat lepší výkon . Jinak po boku healeru se mi healovalo dobře , nepřišlo mi že by jsme nejak nestíhali healovat , skoro mi přišlo že krome Maloriaka a Magmawa se nemuselo nejak extra healovat . Jinak s addonem jsem byl poprve v raidu , tak jsem s toho byl trošku přece jen zmateny , chvilku mi trvalo než jsem se v tom začal orientovat
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Gatriel - Holy Paladin

Příspěvekod mellysko » sob 19. pro 2015 16:03:25

No uvidíme jak to teď bude probíhat přes vánoční svátky chtěl bych tě poslat ještě na jeden test raid ale nevím kdy bude nejbližší sekundár.
Jinak bych byl rád kdyby se tu vyjádřily healeři ze sekundáru jak fungoval :)
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Gatriel - Holy Paladin

Příspěvekod Tempy » ned 20. pro 2015 8:49:35

Co já můžu po stránce čísel říct, jelikož paladinům nerozumím, tak mě hodně mile překvapil. Budu upřímnej, čekal jsem, že nebudeš vůbec stačit, ale dobrý dobrý. Pracovat se s ním teda asi dá.
Gatriel
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 10. pro 2015 21:54:05
Class:: Paladin

Re: Gatriel - Holy Paladin

Příspěvekod Gatriel » ned 20. pro 2015 12:19:34

Tempy píše:Co já můžu po stránce čísel říct, jelikož paladinům nerozumím, tak mě hodně mile překvapil. Budu upřímnej, čekal jsem, že nebudeš vůbec stačit, ale dobrý dobrý. Pracovat se s ním teda asi dá.


Ahoj , tak to rád slyším
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Gatriel - Holy Paladin

Příspěvekod mellysko » ned 20. pro 2015 21:03:16

Ve středu se na poradě domluvíme co a jak.
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Gatriel
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 10. pro 2015 21:54:05
Class:: Paladin

Re: Gatriel - Holy Paladin

Příspěvekod Gatriel » pon 21. pro 2015 11:48:03

mellysko píše:Ve středu se na poradě domluvíme co a jak.


Dobře , jinak nechavam si volné ID kdyžtak
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: Gatriel - Holy Paladin

Příspěvekod Jelasha » pon 21. pro 2015 21:11:07

Gatriel píše:
mellysko píše:Ve středu se na poradě domluvíme co a jak.


Dobře , jinak nechavam si volné ID kdyžtak



Ahoj, tento tyden oficialni sekundar neni kvuli vanocum ... je mozne, ze se skoci neco for fun mezi vanocema, ale jelikoz sekundar vychazi primo na vanoce a silvestra, tak je zrusen.
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Gatriel
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 10. pro 2015 21:54:05
Class:: Paladin

Re: Gatriel - Holy Paladin

Příspěvekod Gatriel » stř 23. pro 2015 12:37:07

Jelasha píše:
Gatriel píše:
mellysko píše:Ve středu se na poradě domluvíme co a jak.


Dobře , jinak nechavam si volné ID kdyžtak



Ahoj, tento tyden oficialni sekundar neni kvuli vanocum ... je mozne, ze se skoci neco for fun mezi vanocema, ale jelikoz sekundar vychazi primo na vanoce a silvestra, tak je zrusen.


Kdyžtak kdyby se nahodou neco šlo , tak se mužeme ozvat
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Gatriel - Holy Paladin [TEST/-/-]

Příspěvekod mellysko » sob 09. led 2016 9:52:14

Od 21.12 neaktivní ve hře -> Close/Freeze kdyby něco napiš .
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti