Killfillys - Holy Priest [TEST/POHOVOR/PRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Kill
Příspěvky: 37
Registrován: pát 01. led 2016 22:07:59
Class:: Priest

Killfillys - Holy Priest [TEST/POHOVOR/PRIJATY]

Příspěvekod Kill » pát 01. led 2016 23:08:56

Typ prihlasky: (standard)
Nick postavy: Killfi
Class/main spec: Holy Priest
Věk: 26
ItemLvL: 363
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... Killfillys
Jak dlouho vlastníte tento char: Přesně těžko říci, ale od ICC sezóny na TS (ještě před spuštěním cata samozřejmě).
FPS: 50-100

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
Wow jsem začal hrát na AA na wotlku. Na AA jsem zatím bohužel neraidoval ale spíš hrál pvp a s hrou jako takovou se seznamoval. Na popud známých a přátel jsem následně přešel na twin v době wotlku a icc sezóny. Dlouho jsem byl v exp a fun guildách a chodil rdf a world raidy. Postupně jsem se vnitře propracoval k tomu, že bych chtěl hrát pve trochu organizovaněji a začal jsem hrát v guildě HoA. Po přechodu twinu z wotlk na cata a spuštění nového contentu jsem měl asi 3/4 roku pauzu (nebavilo mě jak byl content zabugovaný :) ) no a pak jsem se vrátil a hrajui doteď.

Váš raid time: čtvrtek (od 19:00 do ??:??) - sekundární raid

Vaše DPS na:
Dummy - nezkoušel jsem
Chimareon Normal - tak 4500 ve 2. fázi :)

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
10tky:

BoT - (4/4) - HC (2/5)
BWD - (6/6) - HC (5/6)
TotFW - (2/2) - HC (0/2)

25tky:
BoT - (4/4) - HC (1/5)
BWD - (6/6) - HC (0/6)
TotFW - (0/2) - HC (0/2)


Screen vašeho UI:
http://tinypic.com/r/5a49hu/9

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft):
Různé guidy, které najde strejda google a následně pokus/omyl přímo na twinu.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Hearth of Alliance (wotlk, rozpad po přechodu na cata), Jezevci se vrací (cata, byla tam většina "přeživších" z HoA z wotlku, odchod byl hromadný, guilda se rozpoltila), Icecrown Skiers (cata, současná, chtěl bych odejít, protože cítím, že potřebuju posun, chtěl bych progressovat 25man, kdežto guilda chce pokračovat spíše v 10man)

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Ještě na AA jsem vídal, pak samo i na cata wotlk.

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Díky AA máme společný kus historie

Koho znáte v <SFU> ?
Upřímě asi nikoho, nebo resp. o nikom nevím.

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)?
To záleží na tom co guilda potřebuje. Lidsky humor a dobrou náladu, herně pár nahraditelných postav

Vypište svoje alty (stačí level 85): (Formát: Nick - class / spec - Ilvl - aktivita)
KillBall Fire Mage 361, KillPall Holy 362/ prot 354 Paladin, Killfill Blood DK low eq, KillFy Retro druid 342

Napište nám něco o Vás (info z real lifu):
Je mi 26 let, pracuju i studuju zároveň. Aktuálně se pohybuju v praze a kolem příbrami. Moc zajímavostí na mě nenajdete, jsem jeden z mnoha.
Naposledy upravil(a) Kill dne sob 23. led 2016 13:10:18, celkem upraveno 2 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Killfillys - Holy Priest

Příspěvekod Pronet » sob 02. led 2016 11:44:09

Vaše DPS na:
Dummy - nezkoušel jsem
Chimareon Normal - tak 4500 ve 2. fázi :)

Nenapadlo tě třeba napsat HPS, když jsi healer?

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft):
Různé guidy, které najde strejda google a následně pokus/omyl přímo na twinu.

Takže nemáš svoje oblíbené stránky?

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Díky AA máme společný kus historie

:D


Já teda Priestoj moc nerozumím, ale proč máš bod ve štítu v levém sloupci, proč nemáš bod v tom, že když umřeš neproměníš se na anděla?
Ty používáš LIghtwellu? Proč? Šak na to hráči musí klikat... Vždyť to je otrava to někde hledat a klikat na to. Proč to máš vytalentovaný a nálsedně glyphnutý? :O
Kill
Příspěvky: 37
Registrován: pát 01. led 2016 22:07:59
Class:: Priest

Re: Killfillys - Holy Priest

Příspěvekod Kill » sob 02. led 2016 16:37:07

Ad DPS: bral jsem to s nadsázkou a vtipem. HPS se liší a zrovna chim mi nepřijde jako ideální příklad díky tomu, že raid držíš pouze na 10%.

Ad weby: Abych se přiznal tak ne, nechci čerpat informace jenom z jednoho zdroje, radši kouknu na více webů, porovnám a následně odzkouším.

Ad talenty:
Bod v bublině je čistě moje preference, hodí se to třeba na chimovi.
Spirit of redemtpion nemám protože když umřu těch pár sekund už toho moc nezachrání a navíc pokud jsem umřel znamená to:
1. stál jsem někde kde jsem neměl nebo se něčemu nevyhnul (není to standardní situace abych kvůli tomu obětoval 1 talent point)
2. umřel tank a přebral jsem aggro (pokud jsem mrtvej já i tank, v 90% to bývá wipe tak i tak)
3. umřel jsem z nějakého velmi nepravděpodobného náhodného důvodu (opět viz bod 1)
Lightwella je na cata celkem OP, pokud na ní raid umí klikat, usnadní to práci všem. Moje zkušenost je, že jsem to raid většinou naučil na ní klikat. Na chimovi to dělá hrozně moc práce, tankové mají další HoT, kterou se kliknou když ví že mají třeba redukce na CD apod. O range lightwelly na cata ani mluvit nemusím, protože dobře umístěná lightwella umožní např. na chimovy klikat celému raidu (10 man u 25 man nemám tolik zkušeností).
Naposledy upravil(a) Kill dne sob 02. led 2016 17:07:42, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Kill
Příspěvky: 37
Registrován: pát 01. led 2016 22:07:59
Class:: Priest

Re: Killfillys - Holy Priest

Příspěvekod Kill » sob 02. led 2016 16:44:02

Edit: sorry za double post
Obrázek
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Killfillys - Holy Priest

Příspěvekod Tempy » sob 02. led 2016 17:19:58

Jak jsi na tom s TS? Nechceš si povídat? Čistě jen tak z nudy. Vůbe se neznáme, pravda. Ale tak proč ne, viď. Chci mít aspoň jednoho kamaráda :cry: .

Jak moc jsi toho odchodil na 25? Ano, progress na Twinu jsem si přečet, ale myslím to spíš tak, jestli jsi 25man chodil jednou denně/týdně/měsíčně/ročně/když se ti narodilo štěňátko.

Co tvůj offspec? Nějaký zkušenosti jsou/nejsou? Byl bys ochoten svůj offspec změnit, pokud bychom to potřebovali?

Dochází ti mana?

Popiš mi jak healuješ?

Seš homofob?

Děláš si rád srandu z kamarádů?
Kill
Příspěvky: 37
Registrován: pát 01. led 2016 22:07:59
Class:: Priest

Re: Killfillys - Holy Priest

Příspěvekod Kill » sob 02. led 2016 18:02:01

Tempy píše:Jak jsi na tom s TS? Nechceš si povídat? Čistě jen tak z nudy. Vůbe se neznáme, pravda. Ale tak proč ne, viď. Chci mít aspoň jednoho kamaráda :cry: .

TSko mi nevadí, ostatně na tom současném jsem skoro pořád, potkávám tam různý lidi (WoW, heartshonte, counter strike, civka V, atd. takže mám spoustu nejvíc nejlepších kamarádů a o budování přátelství se ještě můžeme samozřejmě pobavit)

Tempy píše:Jak moc jsi toho odchodil na 25? Ano, progress na Twinu jsem si přečet, ale myslím to spíš tak, jestli jsi 25man chodil jednou denně/týdně/měsíčně/ročně/když se ti narodilo štěňátko.

Upřímně dohromady tak 4-5 id. My jsme chodili 10man a jaksi přes to nejel vlak a dělat si ID mimo guildu se nedělá :)

Tempy píše:Co tvůj offspec? Nějaký zkušenosti jsou/nejsou? Byl bys ochoten svůj offspec změnit, pokud bychom to potřebovali?

Offspec je mi relativně jedno, tanhle mám jenom kvůli tomu, abych moh questovat (TB, ale hlavně daily s therazane kde se mi konečně odbugnul Q chain). Obecně na shadow ani moc hrdý nejsem neumím za to točit takže asi tak něajak :) (pokud by mě to někdo chtěl naučit, tak se nebráním)

Tempy píše:Dochází ti mana?

Nebudu říkat, že mi nikdy nedošla, ale to jsou spíše vyjímečné případy (duhý healer padne a ress trvá dlouho, jede se jenom na 1 tanka nebo já nwm co). Odpaluju relativně pravidelně od začátku encounteru mana CD, takže vycházím dobře.

Tempy píše:Popiš mi jak healuješ?

Ze všeho nejdřív si najdu nějaké pěkné, útulné a dobře dosažitelné místo a vrazim tam lightwellu :D A teď vážně...
To je odvislé od konkrétního bosse a taky s kým healuju, potom jestli raid nebo primárně tanky atd.
Obecně PoM na cd, holy word serenity na CD (pokud jsem v patřičné chakře samo), na tankích držím renew (obnovuju právě HW:S nebo heal), snažím se heal co jde a když nejde tak nezbyde než flash/binding na stack serendepity a následně greater heal, pokud nespěchám tak i greater heal z nezkráceným castem.
U raidu CoH na CD, plosku kam je potřeba, PoM na CD, renew na DPS když občas něco chytnou, PoH když začíná být velký raid dmg.

Obecně heal je otázkou priorit a styl se mění u každého bosse, takže bych spíš rozebral na konkrétním případu.

Tempy píše:Seš homofob?

Otázka na tělo... :D ne nejsem mám několik známých homo, takže bych byl pokrytec kdybych řekl že jsem.

Tempy píše:Děláš si rád srandu z kamarádů?

Když kamarádi chtějí abych si z nich dělal srandu... / když si ze mě kamarádi dělají srandu... :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Killfillys - Holy Priest

Příspěvekod Pronet » sob 02. led 2016 18:35:12

Obecně na shadow ani moc hrdý nejsem neumím za to točit takže asi tak něajak :) (pokud by mě to někdo chtěl naučit, tak se nebráním).

Neměl by jsi spíš ty projevit nějakou iniciativu v učení nějakého offspecu nebo něčeho jiného?
To je jako..... Až mě někdo naučí ***** pak budeme mít sex, dříve ne. :D

Jinak koukni na talenty Tempyho a svoje a okomentuj mi je, proč je máte každý rozdílně :) A to bude moje poslední otázka :) A hodně štěstí. Každopádně s tvými talenty nesouhlasím v současné době. A to opakuji, že Priestům nerozumím.

GL v dalším průběhu přihlášky.
Kill
Příspěvky: 37
Registrován: pát 01. led 2016 22:07:59
Class:: Priest

Re: Killfillys - Holy Priest

Příspěvekod Kill » sob 02. led 2016 19:04:17

Pronet píše:
Obecně na shadow ani moc hrdý nejsem ...
To je jako..... Až mě někdo naučí ***** pak budeme mít sex, dříve ne. :D


Chápu tvůj pohled nicméně pro mě je to "znouzectnost". Jak jsem zmiňoval mám to čistě kvůli daily. Pokud chci jít DPS vemu si mága :) Spíš jsem to myslel jako "pokud chcete abych měl funkční shadow musím se to naučit, ideálně s někým kdo tomu rozumí o tom pokecat."

Pronet píše:
Jinak koukni na talenty Tempyho a svoje a okomentuj mi je, proč je máte každý rozdílně :) A to bude moje poslední otázka :) A hodně štěstí. Každopádně s tvými talenty nesouhlasím v současné době. A to opakuji, že Priestům nerozumím.


První co bych tedy zmínil je to, že můj built je dělaný aktuálně jako 10man nebo resp. ze zkušeností s 10man. Pokud bych cítil, že na 25man potřebuji talenty jinak změně se nebráním. A teď k samotným talentům:
Spirit of redemption jsem zdůvodňoval výše
Serendepity máj kvůli sníženému CD na greater heal a PoH. GH kvůli tankům (primárně healujeme druid-hpriest) PoH když je velký raid dmg tak přes 2 binding na ty s nejméně hp si to snadno nabiju a PoH doladí zbytek.
Body and soul nevyužívám, nenašel jsem pro něj zatím potřebu. Umím si ho sice představit např. na atramedovi, ale prozatimní sloha našeho raidu to nepotřebovala.
Veiled shadows je možná trochu OT, mám ho tam ještě z dob lower eq kvůli nižšímu CD na shadowfienda.
Mental agility - tam mi nikdy nepřišlo, že bych měl "dost" instant spellů, které by to užily. HW:S je sám o sobě dost levný a renew jsem nikdy tolik nespamoval, dispell a cure tam by se to možná hodilo, ale není to spam cast, CoH by z toho profitoval, to uznávám.
Improved PW:S jak jsem zmiňoval je primárně kvůli 2. fázy chima a chogala a občasným situacím kdy tank čeká velkou dmg (magmaw a mangle např.)
Obrázek
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Killfillys - Holy Priest

Příspěvekod ziarovka » sob 02. led 2016 19:24:49

vidim tu celekm zaujimavé čtení. Vidim že si chodil 10 man to nieje vobec nič zlé len vedz že u nas 10 man neni mame len 25. Tak sa skus potrapit a poošetruj si troška 25tku. Myslim že když príjdeš na pokec za TEMPYM na TS tak bude jenom rád že ukážeš inciativu ukážeš co v tobe je. Já osobne bych si te taky chtel omrnkout.
Obrázek
Kill
Příspěvky: 37
Registrován: pát 01. led 2016 22:07:59
Class:: Priest

Re: Killfillys - Holy Priest

Příspěvekod Kill » sob 02. led 2016 19:27:33

ziarovka píše:...u nas 10 man neni mame len 25...


S tímhle počítám, jenom jsem pořád součástí (byť odcházející) guildy a nemůžu se na ně vybodnout, proto pořád ty talenty tak jak jsou :)

Když bude tempy dostupný na TS, klidně s ním hodím pokec.
Obrázek
Uživatelský avatar
Quajmei
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 143
Registrován: stř 05. srp 2015 8:44:30
Class:: Druid

Re: Killfillys - Holy Priest

Příspěvekod Quajmei » ned 03. led 2016 10:32:29

Kill píše:Vypište svoje alty (stačí level 85): (Formát: Nick - class / spec - Ilvl - aktivita)
KillFy Retro druid 342


toho retra by som si pozrel a moja otazka znie aky je rozdiel medzi retro a modernym ? :lol: :lol: :lol: :lol:

inak tak jak pisali citit tam vplyv tej 10-man vela veci sa ide na 25 kus inak GL v prihlaske
QUAJMEI - balance / off resto
QUAJ - feral cat / off feral guardian
Kill
Příspěvky: 37
Registrován: pát 01. led 2016 22:07:59
Class:: Priest

Re: Killfillys - Holy Priest

Příspěvekod Kill » ned 03. led 2016 17:06:22

Quajmei píše:
Kill píše:Vypište svoje alty (stačí level 85): (Formát: Nick - class / spec - Ilvl - aktivita)
KillFy Retro druid 342


toho retra by som si pozrel a moja otazka znie aky je rozdiel medzi retro a modernym ? :lol: :lol: :lol: :lol:


Retro protože není ani vegan a ani hipster, obecně nezastává moderní lifestyleové vlny... :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Killfillys - Holy Priest

Příspěvekod Shanir » pon 04. led 2016 1:57:59

Co ja ti viem s tou Lightwellou, Crafty trvdi, ze su to vitaminy, Kamikadze to zere akoby mu to zdvihlo dps a ja ako spravny rogun nikomu neverim a obzvlast nie lightwelle, lebo svieti.

Kto z nas ma pravdu?
Kill
Příspěvky: 37
Registrován: pát 01. led 2016 22:07:59
Class:: Priest

Re: Killfillys - Holy Priest

Příspěvekod Kill » pon 04. led 2016 2:22:02

Shanir píše:Co ja ti viem s tou Lightwellou, Crafty trvdi, ze su to vitaminy, Kamikadze to zere akoby mu to zdvihlo dps a ja ako spravny rogun nikomu neverim a obzvlast nie lightwelle, lebo svieti.

Kto z nas ma pravdu?


Crafty má asi jinej glyph na lightwellu než já a asi mu jí budu muset okoštovat...
... na Kamikadzeho to má evidentně blahodárné účinky a nebo je to efektivní placebo...
... a u tebe me to nepřekvapuje, jako správný rogun pak nechceš samou energií svítit až se budeš plížit stínem....

Z toho plyne, že pravdu nikdy nezjistíme dokud Crafty neporovná svojí lightwellu s mojí a neposvětí jí, Kamikadze díky ní nezažije ten pravej DPS boost no a ty... to si necháme na příště, ale s trochou práce ti jí propašuju u valiony do fáze... 8-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Killfillys - Holy Priest

Příspěvekod Shanir » pon 04. led 2016 12:47:18

Vo faze u Valiony mam vlastnu lightwellu, ktora sa vola Vedin a nemusim na nu ani klikat - dokonca ani blacat na nu nemusim

Odpovede sa mi pacili, ale kedze som rogun a ulohou roguny je byt zakerny a momentalne neviem ci bude zakernejsie dat ti proti alebo za, tak si pockame na vyjadrenie ostatnych
Kill
Příspěvky: 37
Registrován: pát 01. led 2016 22:07:59
Class:: Priest

Re: Killfillys - Holy Priest

Příspěvekod Kill » pon 04. led 2016 12:56:09

Shanir píše:...kedze som rogun a ulohou roguny je byt zakerny a momentalne neviem ci bude zakernejsie dat ti proti alebo za, tak si pockame na vyjadrenie ostatnych


Chápu to jako sap a vanish... doufám, že ten ambush necritne :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Killfillys - Holy Priest

Příspěvekod Crafty » pon 04. led 2016 16:32:30

Napis mi na muj email Crafty@sixfeetunder.cz tvuj mobilni telefon a mesto v kterem tedka zijes/pracujes.
Znas mobilni aplikaci VIBER?
--> pokud ANO, tak si te hned jakmile posles email pridam
--> pokud NE, tak doporucuji stahnout (po stahnuti nainstalujes a zaregistrujes se tim ze zadas svoje mobilni cislo a to je vse a aplikace jiz bezi a plne funguje ... komunikovat stebou muzou skrz aplikaci jen lide kteri znaji tvoje mobilni cislo)

Upni mi nejake zaznamy healu a tveho dmg z minulych raidu.

Dej mi link na nejakou THEORYCRAFT stranku.
Co pro tebe znamena guilda?
Kolik je HASTE CAP? a proc?
Proc myslis ze jsi loajalni clovek?
Kecup nebo Tatarka?
Proc predpokladas ze jsi vhodny adept na nas sekundarni raid?
Napis mi svoje 3 nejveci negativni charakterove vlastnosti, a jestli nanich nejak pracujes.
Ktery boss je tvuj nejoblibenejsi a proc.


Kolik intelectu musis mit abys dostal 3% critu?
Kolik haste musime ziskat z gearu, aby jsi mel HASTE CAP?
Jak muzes boostnou shadowfienda, aby jsi ziskal vic many?
Jake spell maji ostatni class, ktere tobe muzou doplnit manu?
Muzes mi sem postnou macro na ktere jsi nejvic hrdy? (nemusi byt slozite, staci genialni, nebo mimoradne dulezite)


Proc pouzivas prave ElvUI?
Znas adon POWER AURAS? umis snim pracovat? pouzival jsi ho nekdy?
Pokud potrebuju vycastit 2-6Renewu odpalit CoH+PoM a potom prijde incoming DMG kde vim ze pouziji 3-4PoH jaky SHIELD a CHAKRU si zvolis?


Postni nam sem svuj počítač (CPU, RAM, GRAFIKU atd.)
Jaky typ internetu mas?
Drat/bezdrat
Download/Upload
Mas optiku?
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Kill
Příspěvky: 37
Registrován: pát 01. led 2016 22:07:59
Class:: Priest

Re: Killfillys - Holy Priest

Příspěvekod Kill » pon 04. led 2016 17:55:21

Crafty píše:Napis mi na muj email Crafty@sixfeetunder.cz tvuj mobilni telefon a mesto v kterem tedka zijes/pracujes.
Znas mobilni aplikaci VIBER?

--> ANO koukal jsem na web + dal na radu tempyho a sosnul

Crafty píše:Upni mi nejake zaznamy healu a tveho dmg z minulych raidu.

EDIT: doufám, že stačí odkazy na bosskills, vzal jsem prostě pár posledních:
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss-kill=404877
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss-kill=400994
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss-kill=400973
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss-kill=400930
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss-kill=400895
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss-kill=400850
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss-kill=400802

Crafty píše:Dej mi link na nejakou THEORYCRAFT stranku.

http://www.howtopriest.com http://www.tauri-veins.tk a pak blizz fora tykajici se contentu 4.0.6
Crafty píše:Co pro tebe znamena guilda?

Upřímně slovo guilda je jenom terminus technicus. Neberu to jako guildu v pravém slova smyslu, jde spíš o ten kolektiv jako takový. Možná to bude znít zvláštně, ale moje zkušenost je taková, že guilda jako taková je pro mě jenom formalita, jde mi spíš o ty lidi, atmosféru, výměny názorů, argumenty a pokud ten kolektiv je rozumný a umíš se s ním sžít tak je to pro mě spíš takový osobností progress. Já to beru už trochu obecněji a "zeširoka" potkáš spoustu lidí v práci, životě, atd. a každej ti něco dá a něco si od tebe vezme, takže za mě to je spíš jak jsem psal osobnostní posun, zpětná vazba a možnost diskuze. Když budu konkretizovat na wowko, pak je to skupina lidí, která mě někam může a nemusí posunout (herně, osobně) a naopak, kterou můžu někam posunout já ať už názorama, zpětnou vazbou nebo svojí prostou přítomností, kde vždycky minimální společný téma je právě to wowko.
Crafty píše:Kolik je HASTE CAP? a proc?

12,5% kvůli ticku renew, a obou hymn
Crafty píše:Proc myslis ze jsi loajalni clovek?

Ze zkušenosti. Pokud opět přirovnám na wowko, tak parta lidí, se kterou hrajum hraju už pěkných pár let s pauzama (pauzy kdy jsem nehrál ne pauzy kdy jsem byl v jiné guildě). Spíš jde o to kam až loajalita sahá, protože je něco jiného být loajální a nebo naopak něco přetrpět. Loajální jsem pokud mám důvod takový být, tzn. lidi ke kterým jsem loajální jsou loájální ke mě a je mezi námi vzájemný respekt a úcta.
Crafty píše:Kecup nebo Tatarka?

Kečup na hranolky, tatarka na brambory a smažák.
Crafty píše:Proc predpokladas ze jsi vhodny adept na nas sekundarni raid?

Spíš bych se ptal proč předpokládám, že jsem vhodný adept pro vaši guildu. Jinak odpověď je, kvůli hodnotám, které zastáváte a které se shodují s těmi, které zastávám já. Hlavně jsem učenlivý člověk výměnou za to, že se mnou někdo sdílí zkušenosti a know-how, takže win-win situace :)
Crafty píše:Napis mi svoje 3 nejveci negativni charakterove vlastnosti, a jestli nanich nejak pracujes.

Jsem nasránek - povaha se nedá změnit, dá se jí jedině přizpůsobit, takže se krotím a když už se vztekám, tak většinou do zamutovaného mikrofonu :D
Jsme linej (jako každej člověk od přirody) - lenost se překonává sebemotivací, takže to platí i pro mě
Jsem hrdej - hrdost je dvousečná zbraň, takže tady hledám tu rovnováhu

Crafty píše:Ktery boss je tvuj nejoblibenejsi a proc.

Na cata ještě vyloženě oblíbeného bosse nemám, ale pokud bych bral z toho co je tak asi Magmaw. Jednoduše proto, že to není boss jenom o burst DPS, ale spíše o taktikách. (alespoň na 10hc)
Crafty píše:Kolik intelectu musis mit abys dostal 3% critu?

Tohle z hlavy nevím, crit pro mě jako pro holy není důležitý stat, ale strejda google mi napověděl, že 563,7 intellect = 1% critical strike, tzn. X3=1691,1.
Crafty píše:Kolik haste musime ziskat z gearu, aby jsi mel HASTE CAP?

Tohle je složitější, záleží na talentech, používám na to takovou tabulku kde jsou spočíátané capy dle criteriíí (ANO/NE) 5% raid buff, goblin a darkness talent (já jedu na 518)
Crafty píše:Jak muzes boostnou shadowfienda, aby jsi ziskal vic many?

Pokud po něm odpálím hymnu na manu nebo obecně cokoliv co mi zvýší intelekt a tím padám i mana pool. Shadowfiend doplňuje manu procentuelně.
Crafty píše:Jake spell maji ostatni class, ktere tobe muzou doplnit manu?

Innervate, shaman totem.
Crafty píše:Muzes mi sem postnou macro na ktere jsi nejvic hrdy? (nemusi byt slozite, staci genialni, nebo mimoradne dulezite)

Nemám vyloženě macro, na které jsem nejvíc hrdý, protože macra moc tvořit neumím a nechci se chlubit cizím peřím. Mám buď vtipná macra nebo většinou mouseover macra.
Crafty píše:Proc pouzivas prave ElvUI?

Protože jeho nastavení je dostatečne "blbuvzdorné" i pro mě :)
Crafty píše:Znas adon POWER AURAS? umis snim pracovat? pouzival jsi ho nekdy?

Znám používám u shadow na monitorování některých vlastních proců a na wotlku jsem ho používal na monitorování některých abilit bosů (plameny na queeně, necrotica na lichovi, atd.)
Crafty píše:Pokud potrebuju vycastit 2-6Renewu odpalit CoH+PoM a potom prijde incoming DMG kde vim ze pouziji 3-4PoH jaky SHIELD a CHAKRU si zvolis?

Co se týče chakry volím Sanctuary (lepší PoH, nižší CD CoH). Co se týče shieldu, nevím co tím myslíš... :oops:
Crafty píše:Postni nam sem svuj počítač (CPU, RAM, GRAFIKU atd.)

i5 3570K, MSI Z77A-G43, GIGABYTE GTX 950 OC 2GB, 8GB DDR3 1600MHz CL10, SSD, 4x HDD, tichej case a vodní chlazení :)
Crafty píše:Jaky typ internetu mas?

Aktuálně Drát UPC (metalicko optické sítě) 40Mbps/4Mbps / Až se přestěhuju do bytu co rekonstruuju tak bohužel bezdrat wifi 20Mbps/5Mbps (tady si tím upem nejsem 100% jistej)
Obrázek
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Killfillys - Holy Priest

Příspěvekod Shanir » pon 04. led 2016 18:59:39

Kill píše:
Shanir píše:...kedze som rogun a ulohou roguny je byt zakerny a momentalne neviem ci bude zakernejsie dat ti proti alebo za, tak si pockame na vyjadrenie ostatnych


Chápu to jako sap a vanish... doufám, že ten ambush necritne :lol:


Sap mozes dat iba zo stealthu (pripadne shadow dance, ale to by pre teba znamenalo skoro 95% sancu na crit ambushu) a zo stealthu ta nevyhodi a teda ak som raz v stealthe, tak preco davat vanish - vies uviest nejaky dovod?
Kill
Příspěvky: 37
Registrován: pát 01. led 2016 22:07:59
Class:: Priest

Re: Killfillys - Holy Priest

Příspěvekod Kill » pon 04. led 2016 19:02:19

Shanir píše:
Kill píše:
Shanir píše:...kedze som rogun a ulohou roguny je byt zakerny a momentalne neviem ci bude zakernejsie dat ti proti alebo za, tak si pockame na vyjadrenie ostatnych


Chápu to jako sap a vanish... doufám, že ten ambush necritne :lol:


Sap mozes dat iba zo stealthu (pripadne shadow dance, ale to by pre teba znamenalo skoro 95% sancu na crit ambushu) a zo stealthu ta nevyhodi a teda ak som raz v stealthe, tak preco davat vanish - vies uviest nejaky dovod?


Neviem bo som rogunu nikdy nehrál a neznám její mechaniky :D spíš jsem reagoval na jednotlivé aspekty postu, chtít být zákeřný -> zmizet dokud se nevyjádří ostatní -> přijít a dorazit :D
Obrázek
Kill
Příspěvky: 37
Registrován: pát 01. led 2016 22:07:59
Class:: Priest

Re: Killfillys - Holy Priest

Příspěvekod Kill » čtv 07. led 2016 21:35:29

Tak abych shrnul náš společná první raid.
Pokud to vezmu nejdříve sebekriticky:
Magmaw

- Slabej heal
- při jednom pullu jsem se nechat zplamenovat

+ až na jedny plameny mechaniky bosse ok zvládnuté
Trochu alibismu: Byl to první boss na nových talentech s novou partou, takže jsem se potřeboval trochu dostat do tempa a tak nějak se se vším sžít.

ODS
- Heal pořád nic moc, ale aspoň už to bylo o něco lepší
+ Mechaniky zmáknuté

Maloriak
-skip

Chimareon
+ z hlediska mého healingu asi nejpovedenější boss, obecně chima mám celkem rád

Atramedes
- marnej healing
+ mechaniky zmáknuté

Halfus
+/- healing
+ mechaniky

Valiona
- healing ... valionu obecně jsem nikdy neměl rád :D
+ mechaniky

Council
+/- healing
+ mechaniky

Chogal
+ tady po dlouhé době zase slučný healing
+ mechaniky

Co se týče nějakého celkového shrnutí, pak je potřeba se sžít s jinými talenty a naučit se líp používat renew a PoH.

Co se týče mého pohledu na raid jako takový, jsem spokojený. Všichni ví co mají dělat, zbytečně se neslackovalo a šlo to celkem rychle (i díky tomu, že se hodně šlo normal). Jediné co bych snad vytknul je za mě malá komunikace raidu, byl jsem zvyklý, že co se týče mechanik bossů, komunikace mezi tankama a healerama apod. jsme si předávali více informací. Tohle je ale na druhou stranu zase závislé i na tom, jak moc jsou lidi sehraný a jak moc si to fakticky sdělovat potřebujou, což nejsem zatím schopen objektivně posoudit.
Obrázek
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Killfillys - Holy Priest

Příspěvekod Bimmer » ned 10. led 2016 23:10:49

Serus, vyjadri sa prosím k tomuto.
Spoiler:
Obrázek
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Kill
Příspěvky: 37
Registrován: pát 01. led 2016 22:07:59
Class:: Priest

Re: Killfillys - Holy Priest

Příspěvekod Kill » ned 10. led 2016 23:39:52

Bimmer píše:Serus, vyjadri sa prosím k tomuto.
Spoiler:
Obrázek

Nwm co k tomu chceš slyšet, jak vidno je to enrage. Hráč Laebbes nikdy v IceCrown skiers nebyl. Jeho main (tipoval bych) je neuttron. To, že jsem mu přepsal omluvenku je pravda, byla napsána ve velmi inteligentním znění viz link níže. Pokud se skutečně jedná o Neuttrona, divím se, že už je online, protože co si dobře pamatuju, tak od nás leavnul, šel do exalted a pak dostal ban (42 dní) za honor trading (http://forum.twinstar.cz/showthread.php ... t=neuttron) a tuším, že ho vyhodili z exalted.
Nemám potřebu jeho tvrzení vyvracet bo by z toho vzniknul nekonečný flame 2 příběhů. Jestli máš zájem podívej se na armory, vytáhní si nějaký nicky lidí z ICS a optej se jich.
Abych pravdu řekl, celkem mě zklamalo, že jste si vybrali zrovna "tento" zdroj referencí...

Linky: http://www.imagehosting.cz/?v=omluvenka1.jpg http://www.imagehosting.cz/?v=omluvenka2.jpg

edit: tak laebbes prý v guildě jako char byl (alt nuttrona)
Naposledy upravil(a) Kill dne pon 11. led 2016 17:39:01, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Killfillys - Holy Priest

Příspěvekod Bimmer » pon 11. led 2016 2:16:47

Ďakujem Ti za veľmi výstižnú odpoveď. Sám som sa stretol s tým že som sa o sebe v príjimacom konaní dozvedel všelijaké veci, a tvoja reakcia sa mi páči. Tvoje sklamanie je zbytočné, to nie my sme si vybrali "tento" zdroj, ale on si vyhľadal nás. Ľudia sú rôzni, neprajní, falošní, vypočítaví, ťažko povedať, ale určite sám vieš, čo tým chcem naznačiť... #StayStronk Jedna vec je však istá. Cenou naozaj veľkého úspechu je uvedomenie si, že nie každý nás bude mať rád.
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: Killfillys - Holy Priest

Příspěvekod Vision13 » pon 11. led 2016 18:03:00

Je vidět že jsi Nerd ale já mám Nerdy celkem rád. Raid s tebou se mi libil a snaha byla vidět. Jestli ses Dacan, tak u nás stejně nevydržíš a jestli jsi v pohodě bude to příjemné zjištění. Na pomluvy nevěřím, ale není kouře bez ohýnku a dobře víš, že nejsi bez viny. A jestli mě někdy najdeš podle IP a nebo někoho od nás, tak to bude tvá životní chyba ;) v Guildě je dost lidí co by umělo takovému hlupákovi zničit život. ode mě máš +
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Kill
Příspěvky: 37
Registrován: pát 01. led 2016 22:07:59
Class:: Priest

Re: Killfillys - Holy Priest

Příspěvekod Kill » pon 11. led 2016 18:15:36

Vision13 píše:Je vidět že jsi Nerd ale já mám Nerdy celkem rád. Raid s tebou se mi libil a snaha byla vidět. Jestli ses Dacan, tak u nás stejně nevydržíš a jestli jsi v pohodě bude to příjemné zjištění. Na pomluvy nevěřím, ale není kouře bez ohýnku a dobře víš, že nejsi bez viny. A jestli mě někdy najdeš podle IP a nebo někoho od nás, tak to bude tvá životní chyba ;) v Guildě je dost lidí co by umělo takovému hlupákovi zničit život. ode mě máš +


Až me jednou uvidíš v reálu nebo aspoň na fotce, tak pochopíš, jak to s tím dohledáváním a mlácením je... jsem hrozná korba a snídám rambo rohlíky :geek:
Obrázek
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: Killfillys - Holy Priest

Příspěvekod Vision13 » pon 11. led 2016 19:04:04

Stačí vzteklej chcípák :lol: ;)
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Kyrie
Příspěvky: 52
Registrován: sob 31. říj 2015 16:06:35
Class:: Druid

Re: Killfillys - Holy Priest

Příspěvekod Kyrie » pon 11. led 2016 21:00:55

Mam na teba otazocku - hlasil si sa v poslednom case (povedzme 2 - 3 mesiace) aj niekam inam alebo SFU bola tvoja prva volba po odchode z povodnej guild?
Kill
Příspěvky: 37
Registrován: pát 01. led 2016 22:07:59
Class:: Priest

Re: Killfillys - Holy Priest

Příspěvekod Kill » pon 11. led 2016 21:40:24

Kill píše:
Kill píše:
Kyrie píše:Mam na teba otazocku - hlasil si sa v poslednom case (povedzme 2 - 3 mesiace) aj niekam inam alebo SFU bola tvoja prva volba po odchode z povodnej guild?


Nwm jak je to dlouho jestli to je tak 3M nebo o něco déle, jsem chvíli něco řešil s endless agony, ale tam jsem se pak bavil s greghousem o tom, že u nich v guildě teď něco řeší interně a nenabírají, tak už jsem to pak více neřešil. Jinak v horizontu 3m a méně ne.

edit: tak endless agony bylo dle mailu někdy na přelomu 10/11 měsíce
Obrázek
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Killfillys - Holy Priest

Příspěvekod Shanir » úte 12. led 2016 2:15:19

Kill píše:
Vision13 píše:Je vidět že jsi Nerd ale já mám Nerdy celkem rád. Raid s tebou se mi libil a snaha byla vidět. Jestli ses Dacan, tak u nás stejně nevydržíš a jestli jsi v pohodě bude to příjemné zjištění. Na pomluvy nevěřím, ale není kouře bez ohýnku a dobře víš, že nejsi bez viny. A jestli mě někdy najdeš podle IP a nebo někoho od nás, tak to bude tvá životní chyba ;) v Guildě je dost lidí co by umělo takovému hlupákovi zničit život. ode mě máš +


Až me jednou uvidíš v reálu nebo aspoň na fotce, tak pochopíš, jak to s tím dohledáváním a mlácením je... jsem hrozná korba a snídám rambo rohlíky :geek:


Ja Ramba mam na ranajky, Terminatora na obed a na veceru Chucka Norrisa, tazke rambo rohliky setri na rambo struhanku a jedz nieco vyzivnejsie
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: Killfillys - Holy Priest

Příspěvekod Jelasha » stř 13. led 2016 16:58:31

Ve ctvrtek probehne raid klasicky od 18:00, ale jako takovou tresnicku na dortu si priprav Taktiky na HC Chogalla(pokud bys mel zajem o pomoc, tak se muzes dohodnout s CL, mnou nebo ziarovkou).
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Kill
Příspěvky: 37
Registrován: pát 01. led 2016 22:07:59
Class:: Priest

Re: Killfillys - Holy Priest

Příspěvekod Kill » stř 13. led 2016 23:09:32

Jelasha píše:Ve ctvrtek probehne raid klasicky od 18:00, ale jako takovou tresnicku na dortu si priprav Taktiky na HC Chogalla(pokud bys mel zajem o pomoc, tak se muzes dohodnout s CL, mnou nebo ziarovkou).

Počítám s tím.
Obrázek
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Killfillys - Holy Priest

Příspěvekod Pepíkus » čtv 14. led 2016 23:23:30

Líbil se mi dnešní výkon na progressu PRO
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Kill
Příspěvky: 37
Registrován: pát 01. led 2016 22:07:59
Class:: Priest

Re: Killfillys - Holy Priest

Příspěvekod Kill » čtv 14. led 2016 23:26:16

Tak abych shrnul náš společná první raid.
Pokud to vezmu nejdříve sebekriticky:

[b]Halfus

+/- healing
+ mechaniky

Valiona
u healingu vidím progress, ještě to nebylo úplně ono, ale co se týče priority spellů, tam vidím pokrok ... valionu obecně jsem nikdy neměl rád :D
mechaniky tentokrát nebyly úplně na 100% bo jsem umřel a ani nevím na čem

Council
+/- healing
+ mechaniky

Chogal
healing bych řekl v pohodě
na 3 pullech jsem si stacknul corruption, takže trochu víc se rozhlížet a míň koukat do healbotu :)

Sinestra
healing celkem fajn, trochu jsem stalkoval tempyho a u posledního pullu jsem používal víc greater heal, škoda, že jsem umřel a nemůžu porovnat vůči PoH
s mechanikama jsem spokojený, byl jsem jí prvně a neumřel jsem na ničem co se týče mechanik, jednu smrt přisuzuju breathu nebo dotce (upřímně nwm na čem jsem umřel, ale orby byly daleko)

Co se týče nějakého celkového shrnutí, vidsím pokrok v plošném healování, možná jsem se trochu moc soustředil na healbot a na precasty a nestíhal jsem úplně sledovat mechaniky některých bossů.

Co se týče mého pohledu na raid jako takový, jsem spokojený. Trochu škoda, že jsme na sinestře skončili, když jsem byly tak vyhypovaný a poslední pull byl suveréně nejlepší. Jelikož jsem si minule stěžoval na komunikaciv raidu, tak jsem se snažil aspoň hlásit orby a trochu víc komunikovat obecně, takže i tady vidím pokrok.
Obrázek
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Killfillys - Holy Priest

Příspěvekod Kamikaze » sob 16. led 2016 13:53:21

Len tak info do buducna, ked nevies na co si umrel tak si pozri do combat logu, oznac si nech ukazuje iba veci co sa diali tebe, a rolluj ked narazis na prvu vec cervenou farbou. Tam najdes co ti dalo dmg, za kolko, kolko z toho bol overkill pripadne resist. Riadok pod tym by malo byt Player "TvojeMeno" died. Ukazuje tam nazov spellu ktory ti da dmg a mozes ho so shiftom postnut pripadne do raidu.
Ked umries a nedostanes instant ress tak sa to da v pohode kiknut. ;)
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Kill
Příspěvky: 37
Registrován: pát 01. led 2016 22:07:59
Class:: Priest

Re: Killfillys - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Kill » pát 22. led 2016 14:27:58

Inu tentokrát bude moje shrnutí stručnější (nechci se opakovat). :)

Raid jako takový bych řekl byl celkem v pohodě, celkem za ty porodní bolesti na chogalovi, ale jinak valiona na první pull a sinestra na druhý pull bylo fajne.
Co se mě týče, já jsem spokojený, co se týče priority spellů, řekl bych, že už to vypadalo tak jak mělo. Byly tam 2 dropbné faily, jeden na valioně, kdy jsem byl díky range moc daleko a nestihnul jsem přeběhnout na plameny a druhý, když jsem neviděl plosku na chogalovi a nastakoval corruption.
Toto tedy za mě.
Obrázek
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Killfillys - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod ziarovka » pát 22. led 2016 15:26:49

Ja som z tebou celkom spokojný inu ušiel si určitú cestu snami a dokázal si sa na nej o niečo vivinuť a prisposobiť (aj ked my to bohužial včera internet nedovolil dokončit )

Já osobne su PRO POHOVOR.
uvidíš jak se ty tu ješte vijadrí zbytek. takže GL
Obrázek
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Killfillys - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Crafty » sob 23. led 2016 3:00:10

Hodil jsem si tvoje jmeno do googlu a docetl jsem se o tobe velmi nepekne veci....
Napriklad :arrow: https://cs.wikipedia.org/wiki/Syfilis

Mohl by ses ktomu nejak vyjadrit? popripade vysvetlit?

.
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Kill
Příspěvky: 37
Registrován: pát 01. led 2016 22:07:59
Class:: Priest

Re: Killfillys - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Kill » sob 23. led 2016 3:07:19

Co k tomu dodat... vždycky jsem se za bráchu trochu styděl no...

Btw vzhledem k tomu, že jsem si převáděl postavu mezi accounty a nešlo dát stejné jméno, priest se přejmenoval na killfi.... aspoň už si mě lidi nebudou plést s nakažlivým bráchou :)
Naposledy upravil(a) Kill dne sob 23. led 2016 13:10:01, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Killfillys - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Bimmer » sob 23. led 2016 12:42:55

Ja neviem ako je to možné, ale nepodarilo sa mi ho ešte vyrejdžovať a to spolu trávime dosť času. Čo sa jeho výkonov na raidoch týka, tak z bossov ktorých som s ním bol sa na neho ako healera pozerám v kladnom svetle. Je to síce rebel ale asi má kúsok mozgu, za mňa PRO. A nemá frajerku ani priateľku... :DD
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Killfillys - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod BeeWay » ned 24. led 2016 17:32:00

Za mne také PRO je to fajn týpek :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Killfillys - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Pronet » ned 24. led 2016 17:35:31

U mě Proti je to lama.
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: Killfillys - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Jelasha » úte 26. led 2016 11:47:29

No ma se co ucit jeste ... takze ja osobne bych ho mozna prohnala jeste nejakym tim testem ;). Jinak me nejak nastvat nestihl, takze Neutral.
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Kill
Příspěvky: 37
Registrován: pát 01. led 2016 22:07:59
Class:: Priest

Re: Killfillys - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Kill » úte 26. led 2016 18:05:38

Ad poslední raid, byl jsem celej den jak přaštěnej kladivem takže to tak vypadalo i na raidu, kde jsem 2x pullnul trash. Co se týče healingu na bossech, tam bych to nazval jako healování reflexnísetrvačností :D . Když bych to shrnul tak můj výkon připomínal "nenadchne a neurazí"
Obrázek
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Killfillys - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Vojel » ned 31. led 2016 4:17:16

Chtěl ať jsem něco napíšu, tak PROTI
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Killfillys - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Crafty » pon 01. úno 2016 0:53:38

v UTERY 2.2 20:00 Pohovor
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Kill
Příspěvky: 37
Registrován: pát 01. led 2016 22:07:59
Class:: Priest

Re: Killfillys - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Kill » pon 01. úno 2016 14:28:00

Zdravím, vím, že je to trochu pozdě, ale nevím jestli stihnu dnešní raid. Musím po práci běžet za účetní dotlačit jí podklady pro přiznání k dani z nemovitosti, který má bejt podaný nejpozději dneska. Jelikož jsem na to zapomněl, tak to fakt musim udělat prioritně.
Budu se snažit raid stihnout, ale může se stát, že přijdu pozdě.
Obrázek

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host