Joonycek - Warlock [TEST/POHOVOR/PRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Uživatelský avatar
Joonycek
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 103
Registrován: sob 16. led 2016 15:09:44
Class:: Warlock

Joonycek - Warlock [TEST/POHOVOR/PRIJATY]

Příspěvekod Joonycek » sob 16. led 2016 17:40:13

Typ prihlasky: (divoká karta)
Nick: Joonycek
Věk: 23
Vaše FPS: (při 25man) : +-40
Váš raid time: neděle ( podla potreby aj cely den) - primární raid
úterý (tež podla potreby) - primární raid (progres)
čtvrtek (proste možem hrat stale :D) - sekundární raid


>>> Část zabývajcí se Historii

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?

Wow hraju asi 6let, začal sem na serveru AnthoriA kde sem hral warlocka s rovnakym menom v aliančnej guilde I N C O M I N G. ( Možno si ma vaši starší členove pamatuju :P ), potom co anthorka upadla guilda prešla par cataclysmovych serveru ( iceonline,molten-wow). Potom sem prestal hrat asi na rok a teraz ked sa naskytla priležitost (dost volneho času na intraku) a chuť znova neco dokazat tak sem tu :)

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
(ze všech serveru)


I N C O M I N G - stale a znova,guilda od Anthorky prechadzala po roznych serveroch -- dovod "odchodu" po wipe na moltene som prestal hrat lebo to tam už nemalo zmysel a guilda prešla na ofik.

Link na postavu na jiném serveru (popř. ofi)

kedže anthoria skončila tak ako skončila už davno a na moltene bol wipe tiež pred nejakou dobou tak nemám možnosť splniť tento požadavok
Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?

Guildu poznám ešte zo serveru anthoria kde posobila u hordy.

Proč chcete jít právě do <SFU> ?

kedže už na anthorii bola tato guilda medzi najlepšími tak je tu istá záruka kvality ( nikdy ma nebavilo raidovat s ludmi co vedeli zomrieť 10x na rovnakej primitivnosti)

Koho znáte v <SFU> ?

Craftyho z počutia ( na Anthorii popularne meno :D ) a Ziarovka osobne

>>> Část zabývajcí se postavou na twinstaru


Máte Character na Twinstaru? Nemám
Link na armory: :?:
iLVL: :?:
Class: mám v pláne si za coiny kupiť buť warlocka ( proste srdcovka) alebo paladina
Main Spec: (herni uroven) warlock ešte neviem aký spec, to potrebujem prekonzultovať s nejakým schopným lockom, čo ako funguje
Off Spec: (herni uroven) paladin retry/holy (ak by som sa rozhodol pro palacha)


>>> Část zabývajcí se Skillem

S kterými classami máte zkušenosti, a rozepište váš skill s těmito classami?

Budem písať len skusenosti na cata kedže to je aktualne.
Na molten-wow som hral za warlocka a paladina, začal som s warlockom ale kedže na tom servery nefungovalo par vecí tak som nebol spokojný s umiestnením v recounte. ( neslušne povedané točil uplne hovno). Len chcem upozorniť,že rotacie,odpalovanie cd v spravny čas a stat priority ovladam ( iked to stat priority sa zase odvijalo od toho čo zrovna fungovalo/bolo bugle na moltene) ovladam, prave tam všetci warloci mali low dmg.. Potom som prešiel na paladina, s ktorým som hral holy a retry. Znova rotacia či už v retry alebo holy bola vždy perfektná takisto ako u locka stat priority podla toho čo "zrovna frčalo"...

V případě, že nemáte char, za jaký char + spec byste chtěl(a) v SFU hrát ?

toto som obsiahol hore :)

Vypište vaše zkušenosti z datadisků cataclysm a výše (progres raidu, znalosti taktik a mechanik bossů, atd)

Keď sme prišli na cata už bolo BoT v plnom prúde, takže BoT taktiky som sa naučil v raide. ( tým chcem povedať,že neviem čo bolo bugnuté a čo nebolo, lebo som sa učil taktiku konkretne na toho bosa ( myslené ako bosa na tom servere) ) .
Pred otvorením Firelands normal som sa už ale naučil oficialne taktiky na bosov. (samozrejme na moltene boli nejake bugy takže taktiky sa poupravovali/vytvorili nove )
Ale na rozdiel od BoT už som vedel ako to má vyzerať spravne a čo je bugle..
Firelands HC to isté ako normal a DS normal hc zase, taktiky oficialne som vedel pred vstupom do raidu ale po jeho opustení už boli taktiky nove :D

Odkud čerpáte informace o WoW (theorycraft):

čo sa postavy tyka tak konzultujem so skusenymi hračmi ( viz, Zarana CHOL a hybrid talenty ;) ) a co sa taktik tyka tak je ve wowku možnosť prečítať si ability bosa a nasledne youtube zopar pullov na offiku. ( mam super analiticke schopnosti, na anthorke som vymyslel vela taktik,ktore sa potom zaužívali po celom servere)

Co nám můžete nabídnout ?

hráča,ktorý chodí pravidelne na raidy, chápe taktiku, vie zaimprovizovať, nehladá mrtveho tanka v raide pol hodiny na soulstone kym boss zabije pol raidu a nezomrie na dotku čo uberá 2k/per sec ked može použiť healthstone alebo shield...



Napište nám něco o Vás (info z real lifu):
Volam sa Peta, som zahorak ( to už asi večšina postrehla :D ), nemam rad ked sa kemne hrač chova jak keby sem byl lama co nic neví. študujem na STU MTF v trnave 2. ročník a rad jezdím na longboarde,hraju lolko a chlastam rum.

čo sa ešte hry tyka: rad by som ešte poriešil tú vyberu classu na TS s niekym kompetentným kedže to mám asi 60%//40% pre paladina ( možnosť hrať holy aj retry na top urovni) kdežto warlock, sice má dobrý kit ( soulstone, portal, healstone,intent) ale stale je to len dmg

dodatek: hráč Kema, čo si tiež podava prihlašku k vam je moj brat je to lama ale taunt ma nabindovany :D :D :D
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Joonycek

Příspěvekod ziarovka » sob 16. led 2016 19:19:41

Ja su PRO.
Poznáme sa dlhodobo takže ja tu nemám žiadne pochybností o jeho skille a ani osobe.
Obrázek
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Joonycek

Příspěvekod Pronet » sob 16. led 2016 19:22:05

PRO test
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Joonycek

Příspěvekod Vojel » ned 17. led 2016 2:03:12

PROTI jeden člověk co mluví kikelštinou stačí, ještě bych si musel nosit slovník na raidy..
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Uživatelský avatar
GeeGee
[ Class Leader ]
Příspěvky: 258
Registrován: sob 15. čer 2013 17:24:19
Class:: Rogue

Re: Joonycek

Příspěvekod GeeGee » pon 18. led 2016 9:29:03

Chlasta rum, jsem PRO :-D
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Joonycek

Příspěvekod Pronet » stř 20. led 2016 12:34:26

Psal jsem zarovce, ze pro tebe mam acc na test. Tak nevim jestli ti to rekl. Ale dnes od 18:00 na ts. Poke-ni me pak. Kdybych nereagoval tak ja se pak ozvu.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Joonycek

Příspěvekod Pronet » pát 22. led 2016 12:10:34

Jeste jsem se k tomu nedostal. Ale pokud jsi se dival na jine prihlasky urcite jsi si vsiml, ze zam je okomentovani raidu na kterem jsi byl. Tudis.... Bych rad, kdyby jsi taky neco takoveho sepsal. A at to ma stabni kulturu :p
Uživatelský avatar
Joonycek
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 103
Registrován: sob 16. led 2016 15:09:44
Class:: Warlock

Re: Joonycek - Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Joonycek » pát 22. led 2016 19:44:52

Moje hodnotenie by som rozdelil do niekolkých kriterií a to

Raid -( členovia party ):

Parta bola kompletná a nastúpená v raide v stanovenom čase, dalej sa (okrem 2-3 oficialne vyhlasených prestavok) nečakalo na nejakého afkera čo pri 5 hodinovom raide považujem za velké plus. Zopár wipe-ov na trashi a "fail" pullov bolo ale to je pochopitelné pri 25 ludoch ( šanca,že si niekto nedá pozor stúpa..). Taktiež som postrehol vysoký uptime consumable itemov čo tiež vypovedá o istej zodpovednosti a pripravenosti na raid. Raid by bol ukončený o 23:00 ( v prípade,že by sme na last pull nedali sinestru) na základe žiadosti členov čo rano skoro vstavali. To mi prišlo správne kedže wowko je "len" wowko a práca je práca... [Mna sa to netýkalo kedže mam prazdniny]

Taktiky :

Na každom bosovy vedeli ludia čo majú robiť a robili to pohotovo ( žiadna panika-mam na sebe Engulfing Magic co mam robiiiiiiit). okrem toho "jazera" čo bolo na Counciloch všetko v pohode. Ešte by som ale spomenul jednu vec, u Chogalla nutit ludí stáť pod bosom v dobe ked sú addy up ( asi 15-20 sekund) mi príde divné kedže večšinu času som tam bežal a hned bežal stade kvoli Corrupting crashu). Tým nechcem povedať,že to je zlá taktika ( očividne nieje ked to tak dávate) len mi príde trocha krkolomná

Teamspeak :

Bossfight: večšinou sa riešili veci k danému bossovy, ikeď hlásanie doležitých udalostí bolo trocha hektické keďže ich hlásilo vela ludí. Tiež to pokrikovanie po ludoch na ts aby išli pod bossa( v situácii spomenutej v sekcii taktiky) mi prišlo trocha napetievyvolávajúce... Každopádne toto všetko sa vyriešilo po uspernení od Raid Leadera čím sa dostávam k dalšiemu plus,ktoré chcem pochváliť a to je respektovanie Raid Leadera.

DODATOK: Chcel by som vyjadriť isté znepokojenie. čakal som,že pojde o test raid ( teda budú určitý kompetentný ludia sledovať "každý moj krok v raide") ale vo finale mi to pripadalo ako obyčajný raid.

Snad som udržal tú kulturnu stabilitu :D
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Joonycek - Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Pronet » pát 22. led 2016 20:24:47

Tak myslel jsem, že napíšeš i nějaké plus a mínus, co si myslíš, že jsi nezahrál dobře a naopak v daném raidě. Tak teď bych poprosil, aby jsi to napsal.
Uživatelský avatar
Joonycek
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 103
Registrován: sob 16. led 2016 15:09:44
Class:: Warlock

Re: Joonycek - Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Joonycek » pát 22. led 2016 23:08:31

aha taaak.. no tak potom by som povedal že :
počas celeho raidu som bol v recounte medzi poslednými ludmi čo sa dmg taken tyka, tym chcem povedať,že som nedostaval zbytočný dmg z vecí,ktorým sa dalo vyhnuť ako plošky,agro atď.

minusy by som spomenul tych zopar crashov co som dostal u chogalla ( asi 5-6 z 16 pullov) a trocha odimprovizovanie orbov u sinestry ( ale myslim,že toto nikoho nezabilo ) a dalej teda dmg done..ale to asi s 353 ilvl nevytrhnem.
Uživatelský avatar
Quajmei
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 143
Registrován: stř 05. srp 2015 8:44:30
Class:: Druid

Re: Joonycek - Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Quajmei » sob 23. led 2016 9:36:02

Joonycek píše: Ešte by som ale spomenul jednu vec, u Chogalla nutit ludí stáť pod bosom v dobe ked sú addy up ( asi 15-20 sekund) mi príde divné kedže večšinu času som tam bežal a hned bežal stade kvoli Corrupting crashu).


to ze sa ma ist pod bossa ma svoj dovod ked je kazdy pod adkov tak tie coruptingy by nelietali mali by lietat dovtedy kym nie su vsetci pokope a ked sa tahaju prec co znamena 2 nazaciatku a dva nakonci ,ktore by mali huntri vylucovat tym ze stoja mimo ze stojime jak splasene husi ma za nasledok viacero mlak

Joonycek píše: Chcel by som vyjadriť isté znepokojenie. čakal som,že pojde o test raid ( teda budú určitý kompetentný ludia sledovať "každý moj krok v raide") ale vo finale mi to pripadalo ako obyčajný raid.


to ze ti nikto nepovedal na konci slova pochvali alebo pokarhania neznamena ze si ta ludia neodsledovali , pre informaciu vacsina class leadrov si prezera logy z ktorych pochopitelne vedia vycitat co potrebuju a pytaju sa az ked im je nieco nejasne

To len pre tvoju lepsiu orientaciu ,ale neboj pojdes viac testov a pochopis . podla mna za jeden test clovek nedokaze odburat stres z novych ludi a plne sa sustredit to pride pravidelnostou :lol:
QUAJMEI - balance / off resto
QUAJ - feral cat / off feral guardian
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Joonycek - Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod ziarovka » pon 25. led 2016 15:12:34

Jen pro pripomenutí dnes od 19:50 do 23:00 Raid.
Obrázek
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Joonycek - Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Pronet » stř 27. led 2016 7:03:09

Ahoj. Ve ctvrtek s tebou probehne posledni test raid, ktery budes mit na nasi postave. Pak se domluvime co s tebou. Tak mi napis, jak tu budes. Pa, so, ne.
Uživatelský avatar
Joonycek
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 103
Registrován: sob 16. led 2016 15:09:44
Class:: Warlock

Re: Joonycek - Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Joonycek » stř 27. led 2016 20:47:55

ahoj, nemam žiadne planované povinnosti na vikend takže by som tu mal byt
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Joonycek - Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Pronet » stř 27. led 2016 22:19:54

Joonycek píše:ahoj, nemam žiadne planované povinnosti na vikend takže by som tu mal byt


Ok tak pak akfuj na ts a jakmile se tam ukážu tak dej o sobě vědět. já nevím jak tu budu ale večer bych tu měl vždy být
Uživatelský avatar
Pida
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 78
Registrován: pon 24. srp 2015 1:53:36
Class:: Warlock
Bydliště: Brno

Re: Joonycek - Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Pida » sob 30. led 2016 21:43:21

Za mě je dobrej, neumírá, dmg ma trochu slabší nebo stejnou jak já, to je ale určitě gearem. Je to šikula.
Občas se pull podaří lépe jemu, občas mě, ale tak už to bývá. Chyby nedělá a to je podle mě hlavní.
Já jsem PRO, koneckonců lockové nám chybějí a pokud na něj bude spoleh bude dobrá podpora teamu.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Joonycek - Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Pronet » sob 30. led 2016 22:04:49

Napiš mi jak jsi na tom v podělí s časem. Kvůli pohovoru
Uživatelský avatar
Joonycek
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 103
Registrován: sob 16. led 2016 15:09:44
Class:: Warlock

Re: Joonycek - Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Joonycek » ned 31. led 2016 4:40:51

platí to isté ako tento víkend, zatial nemám žiadne planované aktivity takže tu asi budem afkovat na ts cely den
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Joonycek - Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Pronet » ned 31. led 2016 10:41:44

1.2.2016
Pohovor 19h

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti