Priestiikill - Paladin [Nepřijat]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

priestikill
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 28. led 2016 23:55:18
Class:: Paladin

Priestiikill - Paladin [Nepřijat]

Příspěvekod priestikill » pát 29. led 2016 1:02:08

Typ prihlasky: (standard)
Nick postavy: priestiikill
Class/main spec: Paladin Holy off retri
Věk:18
ItemLvL: 358
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... iestiikill
Jak dlouho vlastníte tento char: tož je to tak různě expil sem ho asi do 54 lvl a pak sem asi 2 měsíce na něho kašlal .. ale pak sem si řekl ze chci mít holy .. takže abych odpověděl asi pul roka ho mam
FPS: 40 cca

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? No začal jsem hrát na wotlku kvůli sestřence asi před 6 lety pak mě to začalo bavit tak sem přesel na ofik .. byl jsem tam asi 1 rok , ale nechtělo se mi furt dávat do toho peníze tak sem přesel na twin.. Moje první postava byl shaman resto a ele .. hral jsem ho na ofik wotlk a pak na twin wotlk.. pak jsem přesel za sestřenku na cata ... no a začalo se mi tu líbit tak sem si vyexpil dalších 5 postav protože ele shaman mě nebavil už tak sem sel na priesta holy... zjistil sem že mě baví cosi víc healeři .. tak sem začal s tím priestem .. mam ho jako maina ... ale s guildou kde sem máme raidy utery a středu .. pak sem začal s tím shamanem healovat a taky mi to šlo .. tak sem si pak doexpil toho palacha .. nevím co dal říct..

Váš raid time: čtvrtek ( 6-7 az do 11-12)

Vaše DPS na: retri asi 10k :D
Dummy: 11k :D
Chimareon HC/Normal : na priestovy mam hc

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
10tky:
BoT - (4/4) - HC (2/5)
BWD - (6/6) - HC (5/6)
TotFW - (2/2) - HC (1/2)
25tky:
BoT - (4/4) - HC (4/5)
BWD - (6/6) - HC (4/6)
TotFW - (0/0) - HC (0/0)
toto mam odejite všechno na priestovy
na palach max 1/5 bot .. guilda si nemuže dovolit vic

Screen vašeho UI: (Screeny uploadujte nejlépe z raidu a na stránce http://tinypic.com/ omlouvám se ale nevím jak tu fotku sem dat

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft): http://forum.warmane.com/showthread.php ... -PvE-4-3-4
Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? Napsali jste na world ze hledáte nějaké postavy

Proč chcete jít právě do <SFU> ? tak jak sem si o vás četl tak se zaujalo to ze si důvěrujete .. což důvěra je hlavni.. zaujalo mě vaše vedeni .. ze nejste zadní agresivní lidi .. taky co mě hodně dostalo.. je ze se střetáváte.. nebyl by problém vzít auto a jet na ten sraz ( kdyby ste mě vzali) . a to ze ste zůstaly i přes zlé časy v teto guilde je hodně dobré... což se neviíi jen tak

Koho znáte v <SFU> ? asi nikoho

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)? tak to nevím .. možná to že budu přispívat do guildy G tak i surkama .. a znalostma svoji class

Vypište svoje alty (stačí level 85): (Formát: Nick - class / spec - Ilvl - aktivita)priestikill holy 363 /sh 362 ... Dk Frost 360/ blod 356.. shamanmirek resto 360 / cement 350

Napište nám něco o Vás (info z real lifu): Jmenuju se Miroslav Rožnovjak , mam manželku a 1 dítě a v budoucnu možná i druhé , jsem společenský , ale někdy nemám náladu ani na slovo.. pracuji v Zametu ( dělají se tam různé kovové věci a pak se lakují bud na suché nebo mokré lakově ) omlouvám se ale víc vam neřeknu , jednou se mi to vymstilo .. a nechtěl bych zažít to samé

Děkuju za přečtení teto přihlášky
Naschledanou
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: přihláška

Příspěvekod Pronet » pát 29. led 2016 8:20:08

A nejakou fotku tveho UI by jsi nam sem nedal? Co se tyce bodu '' covas lisi od jinych hracu '' nemyslis ze to neni nic co te odlisuje? Kdyz vymyslis neco, co je jedinecne. A budes to moct po pripadnem nabrani dodrzet. Ja jsem pro test raid.
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: přihláška

Příspěvekod ziarovka » pát 29. led 2016 10:42:58

vidím tam alty na určite úrovni proč práve paladina??
Obrázek
priestikill
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 28. led 2016 23:55:18
Class:: Paladin

Re: přihláška

Příspěvekod priestikill » pát 29. led 2016 12:37:10

tož to odlišování .. podívej ja nwm co by mohlo pomoct ..nebo čim bych mohl prispět....
A abych odpovedel na druhou otazku..
Proč paladina : baví me jako healer .. jak sem psal v healoch se vyžívam proste je to moje... a ten paladin se mi proste lidi ze to musíte za něho umět abyste s nim něco dokázaly... když to tak řeknu.. priest a drujd..nemusíte se moc snažit abyste byli dobří .. ten heal jde sám nahoru s EQ .. prakticky ( není to žadna urážka) za pristy a drujdy může hrát každy blb ... a taky takoví lidi aj jsou a mají nějaky ten heal ale najdou se takový kteří sou dobří ... ale s palachem .. není to pro každeho... s palachem to fakt musite umět abys ste nekapaly na manu aby ste uržovaly raid na živu a abys ten heal nějak vypadal.... proto palacha.. musíte za něho umět aby ste něco dokázali a nechci aby to vypadalo ze se třeba chválim to ne.. ze sem nějaky hodně top healer.. ale poste baví mě a jsem v tom dobrej myslim
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: přihláška

Příspěvekod ziarovka » pát 29. led 2016 12:42:30

osobne sem mnel k dispozici všechny healy a nejlehši se mi práve zdal holadin na manu sem nikdy nekapal nejtežši se mi zdál priest ale to je asi jen úhel pohledu

Co víš o naší giulde???

co víš o sekundaru???
Obrázek
priestikill
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 28. led 2016 23:55:18
Class:: Paladin

Re: přihláška

Příspěvekod priestikill » pát 29. led 2016 14:24:05

ani spíš je to s uhlu pohledu.. pro mě příde úplně easy priest a drujd... ..
O Guilde ?
jak sem se o vás dočetl že jste společenští .... nejste nervaci jak tvrdíte .. důvěřujete si .. několik z vás se tu znáte už hodně dlouho , a chtěl bych mezi vás patřit jako společník tak i hráč s nějákím skilem .. Jste dobří ... Máte dobré vedení které se jen tak nevidí ..máte dlouhou historii což obdivuji ....nevím co dál říct .
Uživatelský avatar
Quajmei
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 143
Registrován: stř 05. srp 2015 8:44:30
Class:: Druid

Re: přihláška

Příspěvekod Quajmei » pát 29. led 2016 14:34:40

aky je rozdiel medzi jednotlivymi healami myslis ze niektora classa je potrebnejsia viac ako druha ?
skus napisat vlastnymi slovami preco je pre raid potrebny holadin a preco restak ?
QUAJMEI - balance / off resto
QUAJ - feral cat / off feral guardian
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: přihláška

Příspěvekod BeeWay » pát 29. led 2016 17:05:05

Mohl jsi předpokládat že už toto ID půjdeš na test, tak jakto, že už jsi si stihl udělat ID na BoT?
Obrázek
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: přihláška

Příspěvekod mellysko » pát 29. led 2016 19:03:03

Uprav si přihlášku do čitelnější podoby a přidej screen UI zatím mi to připadá jako nepovedený vtip
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Toryko
Příspěvky: 75
Registrován: stř 23. zář 2015 21:25:23
Class:: Hunter

Re: přihláška

Příspěvekod Toryko » pát 29. led 2016 19:03:53

Skus si upravit trochu tu přihlášku. Vypadá to fakt hrozně.
priestikill
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 28. led 2016 23:55:18
Class:: Paladin

Re: přihláška

Příspěvekod priestikill » pát 29. led 2016 21:12:47

Řikam že mi nevím jak sem nahrát tu fotku .... proste nwm.....
Nevěděl sem jestli mě přijmete tak sem si zašel botko..
Tak rozdíl mezi healery .. podívej priest a drujd mají více výhod než holy palach.. 1) pries ma hymnu a drujd ma skoro to samé ted nwm jak sem to jmenuje
2) priest a drujd mají renew a rejuv což paladin takového nic nemá
3) priest a drujd mají o mnoho víc plošných heal než palach
4) jsou to spíše raid healeři ..palach je spíš target heal
holy palach přispívá tím že udržuje tanky na živu a healuje cca aj ten raid , ale když sou všeci na sobě tak toho holy palach může hodně dobře využít a dá tam radiaci.. tož je jeden s dvou plošných healu u palacha .. dává docela aj slušné pecky s těma jeho healama..
Nevím co dál říct

Upravit ? věř mi že kdybych věděl jak to upravit tak to upravím , já s přihláškama nemám zkušenosti a navíc se ještě se bavit s lidmi kteří toho ví 100x víc než já a mají jinačí názory než já a říkají si co to zas za dalšího blbce tady píše který nic neví.. pochopte mě , nejsem člověk který rád píše .. spíš to dokazuju tím co dělám a jak to dělám ... mnoho kamarádú říká že mě mluvení nebo psaní nejde .. aj co sem šel do guildy icecrown skiers tak mi dávali malé naděje že to dám že možná budu u nich v guilde.. taky tam mají test na 1 měsíc s tím priestem.. ale šel sem první raid a odešly sme ho komplet a ten co to tam řídil říkal že sem hodně dobrej heal tak mě okamžite zebrali... takže tak
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: přihláška

Příspěvekod Vojel » pát 29. led 2016 23:10:51

Docela mě přihláška pobavila :D a připoměla mi jeden starý, ale dobrý vtip : Do kdy je cikánka Panna.? Do doby , kdy je rychlejší než Tato a silnější než Brato, promiň, ale přihláška mě nepřesvědčila a tvé vyjadřování je na úrovni dítěte s obrnou, za mě prozatím PROTI
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: přihláška

Příspěvekod Gashi » sob 30. led 2016 0:10:25

Za mňa proti, ale možno by bola sranda ťa zobrať na test raid.
You win or you learn.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: přihláška

Příspěvekod Crafty » sob 30. led 2016 0:47:42

malem jsem neodolal tu napsat walltext k tvojim... hmmm ke vsemu..

Ale myslim ze ti raci doporucim hrde stahnuti prihlasky a tvrdit ze jsi nas jen trolil, popripade to pikantne okomentovat tim ze jsi knam vlastne nechtel, ze jsme lamy a arogantni deti
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: přihláška

Příspěvekod BeeWay » sob 30. led 2016 15:36:28

Na mě to působí tak, že sis ani nepřečetl jak to u nás v guildě chodí jinak bys nenapsal *nevěděl sem či mě přijmete tak sem si udělal id na botko*, to si sice nevěděl, ale kdyby ses o nás aspoň něco dočetl tak víš že před případným přijetím se chodí několik testraidů
Obrázek
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: přihláška

Příspěvekod mellysko » sob 30. led 2016 17:50:30

Mě nejspíš nezbývá nic jiného než ti popřát štěstí jinde a přihlášku uzavřít. Jestli se k tomu chceš ještě nějak vyjádřit tak máš čas do zítra pak to closnu
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: přihláška

Příspěvekod Sarger » sob 30. led 2016 22:16:30

Protirečíš si
nič si si nezistil o nejakom "prijmacom procese" ktorý máme
nedokážeš uploadnuť screenshot na nejakú stránku
nedokážeš upraviť príspevok na forku
striedaš postavy ako na beziacom pase - Fakt si si chcel len doeequipnúť palacha ? to by si rýchlo pohorel ;) nič o nás nevieš

PROTI
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: přihláška

Příspěvekod Vision13 » sob 30. led 2016 22:21:50

priestikill píše:.. aj co sem šel do guildy icecrown skiers tak mi dávali malé naděje že to dám že možná budu u nich v guilde.. taky tam mají test na 1 měsíc s tím priestem.. ale šel sem první raid a odešly sme ho komplet a ten co to tam řídil říkal že sem hodně dobrej heal tak mě okamžite zebrali... takže tak



V Icecrown Skiers ti jsistě neřekli, že jsi skvělý heal a nebo jsi nepochopil ironii. Maximálně ti řekli, že jsi pěkně na kosočtverec protože stále umíráš a jistě tím neměli na mysli, že by jsi byl dobrý matematik. Na tohle prohlášení co cituji zareagoval někdo, komu věřím a znám osobně. promiň, ale za mě PROTI
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti