SamZaSebe - Prot / Retri Paladin [FREEZE/TEST/NEPRIJAT]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Tomas54
Příspěvky: 22
Registrován: stř 13. kvě 2015 17:40:37
Class:: Rogue

SamZaSebe - Prot / Retri Paladin [FREEZE/TEST/NEPRIJAT]

Příspěvekod Tomas54 » pon 08. úno 2016 13:47:57

Nick postavy: MCdonnald
Class/main spec: Paladin Prot / retri
Věk: 28
ItemLvL:358 / 361
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... =Mcdonnald
Jak dlouho vlastníte tento char: To už bohužel nevím kdy jsem ho pořídil ale dýl jak 3/4 roku by to měl být
FPS: (při 25man) Plynulá hra - žádný lagy . Když sem napíšu 20 FPS někdo si myslí lagy . ale asi se ty FPS měří špatně nebo to špatně ukazuje . Prostě to nelaguje ;)

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
: Tak WoW hraju od LK. bude to už docela dost let :-( a k historie . Začal jsem na hordě zde na Twinstaru po dvou letech přestup k alianci na dalších pár let cca 3-4 a pak odchod na offik kde jsem hrál PVP a worldovně Dungy,raidy Cata & Pandaria . Po dostatečném vyblbnutí na offiku opět návrat na Twinstar a co bude dál je ve hvězdách ;)

Váš raid time: čtvrtek (od… do...) - sekundární raid ten čtvrtek úplně luxusní den 16:00 - 23:00 ;) protože nějak o tom víkendu se k PC dostanu až večer 20:00 + ( rodina,přítelka atd. )

Vaše DPS na: za Combat rouga kolem 1mil DMG 13K dps +-
Dummy :
Chimareon HC/Normal
jen jako Prot takže sry :?

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
10tky:
BoT - (?/?) - HC (?/?)
BWD - (?/?) - HC (?/?)
TotFW - (?/?) - HC (?/?)
25tky:
BoT - (?/?) - HC (?/?)
BWD - (?/?) - HC (?/?)
TotFW - (?/?) - HC (?/?)


Celkově k celému BoT , BWD TotFW 10 a 25 many . žádná sláva . Nejsem v nějaký spešl guilde kde lidi ví co mají dělat ( i já se učím ) takže BWD jsem tankoval ale Neffarina jsme nedali s partou co chodím . BoT mam HC 10 man jen Halfuse a na TotFW jsem se pořádně nedostal protože jsem to snad v guildě ještě ani neviděl že se to jde a s worldem se mi běhat nechce . ( mám se co učit , rád bych se naučil ;) )

Screen vašeho UI: http://i68.tinypic.com/10zwo44.jpg

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft): Různě od lidí co hrají stejnou class , sem tam jsem koukl na vašeho Sargera , Google a internet :-)

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: The Forsaken Resistance ( Horda ) přestup k Nisiar ( horda ) pak ještě nějaké slepované guildy u hordy z jedný a více guild do jedné ( nefungovalo ) odchod k Alianci Dragon Slayers , HHH , EFAE a nejlepší nakonec kde mě wowko začalo bavit SFU

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? Spam na world channel, vzpomínky atd ;)

Proč chcete jít právě do <SFU> ? SFU se do mě zapsal jen pozitivem , Super kolektiv ( buhužel jsem se nezůčastnil srazu když jsem u vás hrál ) , Nejlepší raidy co jsem kdy wowko hrál . Moc rád bych se chtěl opět stát součástí toho čeho už jsem kdysi byl ToGC and ICC víc jsem toho u vás neodehrál protože jsem odešel na offik :(

Koho znáte v <SFU> ? Osobně nikoho ale in game : Crafty,Youl,Bohus,GeeGee a asi bych si možná vzpoměl ještě na pár nicků z hlavy ale chci být fér a nekoupírovat to od vás z webu takže jen co si pamatuju

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)? co mohu nabídnout ? zajímavá otázka . Člověka který si rád pokecá na TS ,zaraiduje, a třeba i něco z té profky když ostatní budou offline :D . Neodlišuji se nijak, jsem člověk jako každý jiný. Mám své mouchy neříkám že ne, ale kdo je nemá. jen asi jedno : čím je člověk starší tím je blbější :D ( FUN ) aktivního hráče néé jen v raid den ale i jiné dny in game

Vypište svoje alty (stačí level 85): (Formát: Nick - class / spec - Ilvl - aktivita) alta mám pouze rogunu 85 Combat http://armory.twinstar.cz/character-she ... Kfcdonnald .. loguju když je třeba nebo když chci místo platáka hrát momentálně Rouga.


Napište nám něco o Vás (info z real lifu):
Tak v první řadě vás všechny chci opět Pozdravit , možná to někoho trklo kdo tu píše přihlášku . Ano SamZaSebe - bývalí člen SFU :oops: Co se změnilo od dob co jsem podával první přihlášku :) Věk poposkočil o něco vzhůru. Vystřídal jsem pár slečen a žen . Jinak vše při starém . Baví mě Fotbal , posezení u pivka s přáteli. Je mi 28 skoro 29 , bydlím kousek od Plzně v jednom malém městě zatím nemá cenu Jmenovat 8-) ...... Kdyby cokoli chybělo odepíši a případně si i nechám rozumě poradit kdyby bylo něco špatně
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Prot-Retri Pala & Combat Roug

Příspěvekod mellysko » pon 08. úno 2016 14:00:46

Nevím jak jsou na tom v tuto dobu na sekundáru s protama když už se tam další teď pravděpodobně dostane takže bych byl radši kdybys mainil tu retrinu která je nedostatkové zboží s tou si na tom jak ?
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Tomas54
Příspěvky: 22
Registrován: stř 13. kvě 2015 17:40:37
Class:: Rogue

Re: Prot-Retri Pala & Combat Roug

Příspěvekod Tomas54 » pon 08. úno 2016 16:22:48

359/361 jen to presoketuju a zmením enchy . ;)

http://armory.twinstar.cz/character-she ... =Mcdonnald
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Prot-Retri Pala & Combat Roug

Příspěvekod BeeWay » pon 08. úno 2016 17:40:55

nakonec kde mě wowko začalo bavit SFU


Co uděláš když tě wowko bavit přestane?
Obrázek
Tomas54
Příspěvky: 22
Registrován: stř 13. kvě 2015 17:40:37
Class:: Rogue

Re: SamZaSebe- Prot / Retri Paladin [-/-/-]

Příspěvekod Tomas54 » pon 08. úno 2016 17:57:22

Tak to si myslím že dřív nebo později čeká každého. Buď to z toho nebo onoho důvodu . Kdyby mě ale přestalo bavit bude to asi zajímavé . Protože už ho celkově hraji dost let , tak bych na to byl i sám zvědavý . Kontakty bych ale udržoval stále jako doposud ;)
Kill
Příspěvky: 37
Registrován: pát 01. led 2016 22:07:59
Class:: Priest

Re: SamZaSebe- Prot / Retri Paladin [-/-/-]

Příspěvekod Kill » pon 08. úno 2016 18:00:43

Tomas54 píše:Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?[/color] : Tak WoW hraju od LK. bude to už docela dost let :-( a k historie . Začal jsem na hordě zde na Twinstaru po dvou letech přestup k alianci na dalších pár let cca 3-4 a pak odchod...

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: The Forsaken Resistance ( Horda ) přestup k Nisiar ( horda ) pak ještě nějaké slepované guildy u hordy z jedný a více guild do jedné ( nefungovalo ) odchod k Alianci Dragon Slayers , HHH , EFAE a nejlepší nakonec kde mě wowko začalo bavit SFU

Napočítal jsem za cca 5 let cca 8 guild (když beru slepované guildy pouze jako dvě). Co tě vede k takové fluktuaci? Pokud to zprůměru, vydržíš v guildě cca 7 měsíců. Co by se stalo po sedmi měsících v SFU? Můžeš mi nějak víc přiblížit důvody odchodů?
Obrázek
Tomas54
Příspěvky: 22
Registrován: stř 13. kvě 2015 17:40:37
Class:: Rogue

Re: SamZaSebe- Prot / Retri Paladin [-/-/-]

Příspěvekod Tomas54 » pon 08. úno 2016 18:09:57

To že někdo vystřídal několik guild v tom nevidím problém . U hordy jsem začínal jako kluk co chodí na učnák :D s wowkem se seznamuješ , guilda jako celek ti moc neříká, hlavně chceš někde být Nisiar ( vyhozen - Neaktivita o velkých prázdninách - nepřípustné v té guilde ). DS odchod tuším kvůli nějakým nesrovnalostem a častým štěkáním lidí mezi sebou . to same bylo u HHH . pak nějakou dobu v EFAE kde už ten kolektiv fungoval jako lidi a né jako ukříčený opice ;) ale tam to upadlo nějak že lidi přestávali hrát , Raidy už se museli vždy skládat s wordem protože nebyl dostatek lidí co by šli a nebo za lepší neměli na 25 man PC takže z toho měli biograf. Bohužel nemám věšteckou kouli abych věděl co bude nebo nebude za 7 nebo více či méně měsíců . ze SFU jsem odešel jen proto že jsem šel zkusit wowko na offik. vydržel jsem pár let a nebavilo mě to nekonečné placení game time takže jsem toho nechal a vrátil se na freečko 8-)
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: SamZaSebe- Prot / Retri Paladin [-/-/-]

Příspěvekod Crafty » pon 08. úno 2016 19:59:27

Kdyz mi o tobe GeeGee kdysi davno rikal tak sem mel velmi negativni pocit a drzi se me dal.
V tomhle dam asi hodne na GGho, v ktereho mam duveru a tenkrat ti delal CL, ale zatim sem PROTI

Jediny duvod proc te vzit je jako odepsatelnou polozku.
(te zneuzit, nechat vyplnit prazdne misto a az se to bude trosku hodit tak zase odepsat)
Stejne jak to delas ty s guildama...


VKV
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
GeeGee
[ Class Leader ]
Příspěvky: 258
Registrován: sob 15. čer 2013 17:24:19
Class:: Rogue

Re: SamZaSebe- Prot / Retri Paladin [-/-/-]

Příspěvekod GeeGee » pon 08. úno 2016 22:42:51

Jsem alespon PRO to zkusit ho na test raid a uvidime co bude dal, vim lip nez kdokoliv jiny ze Samík ma sve mouchy ale kdo zadne nema zejo ;-)
Ve wowku si vzdycky umel zaopatrit slusne nagearovanou postavu (nevim jak to dela a obcas se tim muze i nekomu znelibit :-p) a hlavne se za tuto postavu umel naucit
Tomas54
Příspěvky: 22
Registrován: stř 13. kvě 2015 17:40:37
Class:: Rogue

Re: SamZaSebe- Prot / Retri Paladin [-/-/-]

Příspěvekod Tomas54 » úte 09. úno 2016 6:55:34

Crafty ale ja nikdy Nikdy neodepsal zadnou guildu :? Ty guildy prestali byt aktivni nebo se to tam desne hadalo. To prece nechce nikdo byt toho soucasti. U sfu semnou nikdy problemy nebyli nebo snad ano? :|
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: SamZaSebe- Prot / Retri Paladin [-/-/-]

Příspěvekod Crafty » úte 09. úno 2016 9:36:10

Tomas54 píše:Crafty ale ja nikdy Nikdy neodepsal zadnou guildu :? Ty guildy prestali byt aktivni nebo se to tam desne hadalo. To prece nechce nikdo byt toho soucasti. U sfu semnou nikdy problemy nebyli nebo snad ano? :|


A SFU prestala byt aktivni nebo se to tam moc hadalo? ze jsi skoncil?
Naopak se mi s tvojim jmenem poji velmi negativni pocity problemoveho hrace.


VKV
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Tomas54
Příspěvky: 22
Registrován: stř 13. kvě 2015 17:40:37
Class:: Rogue

Re: SamZaSebe- Prot / Retri Paladin [-/-/-]

Příspěvekod Tomas54 » úte 09. úno 2016 10:12:30

Crafty??? Co se deje ze mas tak neprijemne otazky??? Ty bys mel vedet stejne dobre jako ja proc jsem po icc odesel na.nejaky rok z Twinstaru. Tenkrat jsem neleavnul jen tak. Rozloucil jsem se, popral vam hodne uspechu v dalsim pokracovani ve wowku a duvod byl ten ze jsem to sel zkusit na offik to jsem psal ale uz. Kdyz jsem se vratil byla jste prvni guilda kam jsrm psal hned po navratu na twinstar a to jsem nemel jeste ani char. Ted uz chary mam jak bylo predtim receno ze se mam ozvat az budu mit prijatelnou postavu. Nechci se tu zacit obvinovat nebo snad hadat. To me nebere. Chci se vratit,nevim proc ti porad vadim. Docela me to mrzi tvuj pristup ke me :-(
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: SamZaSebe- Prot / Retri Paladin [-/-/-]

Příspěvekod Crafty » úte 09. úno 2016 11:10:56

Zda se mi to nebo povazujes za naprosto vporadku vyjebat se na guildu kvuli tomu ze des na ofic a pak prijit zadonit o misto zpaky a delat ze je to vlastne naprostro vporadku ?


VKV
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Tomas54
Příspěvky: 22
Registrován: stř 13. kvě 2015 17:40:37
Class:: Rogue

Re: SamZaSebe- Prot / Retri Paladin [-/-/-]

Příspěvekod Tomas54 » úte 09. úno 2016 11:25:06

Kolik lidi prislo a odeslo za dobu co jsem byl na offiku? S kazdym bys jednal tonem jako semnou? :-( . Nezadonim, neklecim na kolenou. Slusne jsem napsal prihlasku. Necekam ze si sednes na zadek a budes jasat samzasebe se vraci a chce k nam. Crafty nechci to tu porad omylat proc jsem sel zkusit offik. Jestli to beres ze jsem se na nekoho vyjebal.nebo jak pises tak si to myslis jen ty ja ne. Hlasim se jako retri paladin. Jestli mate full stav chapu. Nechci se ale vracet v dalsich 10 odpovedich proc jsem sel na offik a proc jsem se vratil na twinstar.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: SamZaSebe- Prot / Retri Paladin [-/-/-]

Příspěvekod Crafty » úte 09. úno 2016 13:32:35

Puvodne jsem si tebou nebyl jenom jisty kvuli problemum ktere jsi generoval v guilde, ale nebrat odchod z guildy kvuli ofi jako VYJEB S GUILDOU je vec se kterou zasadne nesouhlasim.
A duvod proc davam definitivni PROTI je protoze tu nanas zkousis ze je to vlastne vporadku.
Budes se divit ale guilda neni zadny holubnik.

PROTI
#SkodaZeNejdeVeciPismo


jedine na co bych byl ochotny kyvnou je stebou vyjebat jako jsi ty vyjebal s guildou.
Muzes chodit snama raidy dokud se nam to bude hodit a pak te nahradime.

( Muzes si pritom klidne myslet ze nas treba obmekcis casem a promezame tomu rikej testraid )




VKV
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Tomas54
Příspěvky: 22
Registrován: stř 13. kvě 2015 17:40:37
Class:: Rogue

Re: SamZaSebe- Prot / Retri Paladin [-/-/-]

Příspěvekod Tomas54 » úte 09. úno 2016 13:48:40

Tvůj názor ti neberu ale pleteš se
Naposledy upravil(a) Tomas54 dne úte 09. úno 2016 14:30:20, celkem upraveno 1 x.
Tomas54
Příspěvky: 22
Registrován: stř 13. kvě 2015 17:40:37
Class:: Rogue

Re: SamZaSebe- Prot / Retri Paladin [-/-/-]

Příspěvekod Tomas54 » úte 09. úno 2016 13:54:54

:(
Kill
Příspěvky: 37
Registrován: pát 01. led 2016 22:07:59
Class:: Priest

Re: SamZaSebe- Prot / Retri Paladin [-/-/-]

Příspěvekod Kill » stř 10. úno 2016 19:12:04

Já tady nevidím vůli, ať už se to týká předchozích guild, tak i této přihlášky.
Čekal jsem jestli se (lidově řečeno) kousneš do prdele, otočíš o 180°a přestaneš hledat důvody (proč dostáváš špatné otázky, proč si leavnul tamty guildy atd.) a spíš začneš hledat způsob jak něco změnit a přesvědčit nás, mě a hlavně sám sebe proč to tentokrát bude jinak a proč tě máme vzít.
Bohužel zatím tady nic takového nevidím a do té doby tady nemůže být vidět moje pro...
Obrázek
Tomas54
Příspěvky: 22
Registrován: stř 13. kvě 2015 17:40:37
Class:: Rogue

Re: SamZaSebe- Prot / Retri Paladin [-/-/-]

Příspěvekod Tomas54 » čtv 11. úno 2016 7:53:27

Ahoj Kill. Napisu to tak jsk si to myslim a bez pretvarek. Protoze tusim ze kdyz jsem byl tenkrat u SFU ty jsi tu asi jeste nebyl nebo byl ale ja si ten nick nevybavuji coz se pripadne omlouvam. Tenkrat to bylo super kdyz jsem tady za vas hral. Pro me nejlepsi. Jak si ale pametnici vzpomenou mel jsem i vztah s jednou nejmenovanou slecnou z wowka takze nic nebylo moc jednoduche. Ona jinde ja u sfu. Raid time byli odlisne a hadky vznikali rychle. Takze to je taky jedna z veci proc jsem tenkrat odchazel na offik. ...... tema guildama cim jsem pred sfu prosel byla rada. Ale duvody jsem napsal. Pisu z mobilu z prace takze pripadna gramatika se omlouvam. Psal jsi kousnout se do prdele a otocit o 180%. Za ty roky jsem se urcite zmenil jak v realnem zivote tak i v tom virtualnim. Vychazim lidem stric, nejsem arogantni coz jsem tenkrat asi byl. Skoda ze si nemuzem jit sednout nekam na pivo a normalne pokecat. Proc me vzit zpet ? No je videt ze tvorite peknou partu lidi a jen tak nekoho.nevemete coz je dost pekny. Treba pro to ze uz jsem jednou za vas hral hodne se toho s vama naucil a dokzat sobe i vam ze opet muzu fungovat na 130% naucit se taktiky a byt opet soucasti super teamu. Neprosim o milost a vemte me. Je to jen na vas jak se rozhodnete, posoudite pro a proti. Lidi maji vsichni jedno spolecne a to je ze dokazou odpustit druhym jejich chybu. Mozna by to ted bylo na spravnem miste. :-) hezky den vsem Sam
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: SamZaSebe- Prot / Retri Paladin [-/-/-]

Příspěvekod Joul » čtv 11. úno 2016 8:03:53

Bylo rozhodnuto následující, prozatím se freezne přihláška, ty odběháš tolik ID sekundáru kolik bude třeba, a během té doby a podle tvého chování se uvidí jestli se přihláška zavře nebo obnoví. Na to aby jsi raidoval případně chodil za lidmy na TS mimo raid nepotřebuješ pod jménem SFU, takže kromě té malé drobnosti máš volné pole působnosti v začlenění se zpět do naší komunity...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Tomas54
Příspěvky: 22
Registrován: stř 13. kvě 2015 17:40:37
Class:: Rogue

Re: SamZaSebe- Prot / Retri Paladin [-/-/-]

Příspěvekod Tomas54 » čtv 11. úno 2016 8:25:15

Dekuju. Muzes mi napsat vase ts treba do soukrome zpravy? Kolem 15-16 hod se prihlasim. Cus
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: SamZaSebe- Prot / Retri Paladin [-/-/-]

Příspěvekod Joul » čtv 11. úno 2016 8:27:32

to najdeš normálně na úvodní stránce webu pod výpisem volných míst pro classy, je tam adresa na Twinstaar, TS a viber
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Tomas54
Příspěvky: 22
Registrován: stř 13. kvě 2015 17:40:37
Class:: Rogue

Re: SamZaSebe- Prot / Retri Paladin [-/-/-]

Příspěvekod Tomas54 » čtv 11. úno 2016 8:40:05

No radsi kouknu az doma protoze na tom mobilu jsem rad kdyz muzu psat. Jdu makat at sef nenadava :lol:
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: SamZaSebe- Prot / Retri Paladin [-/-/-]

Příspěvekod Pepíkus » čtv 11. úno 2016 15:58:30

Dnes je sekundár od 18:00. Progress Conclave potom farma BoT. Jestli nemáš ID můžeš dorazit pravděpodobně na stanby. Hlásit se Ziarovka/Jelasha od 17:30.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Tomas54
Příspěvky: 22
Registrován: stř 13. kvě 2015 17:40:37
Class:: Rogue

Re: SamZaSebe- Prot / Retri Paladin [FREEZE/TEST/-]

Příspěvekod Tomas54 » čtv 11. úno 2016 18:00:05

Bohužel id ale dalšá už bude v klidu ;)
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: SamZaSebe- Prot / Retri Paladin [FREEZE/TEST/-]

Příspěvekod Jelasha » pon 15. úno 2016 18:47:25

Ve 20:00 je raid promin ze pisu takto pozde ... stihas? :)
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: SamZaSebe- Prot / Retri Paladin [-/-/-]

Příspěvekod Pepíkus » čtv 18. úno 2016 0:21:23

ČT od 18:00. BoT potom dorážka BWD. Hlásit se Ziarovka/Jelasha od 17:30.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Tomas54
Příspěvky: 22
Registrován: stř 13. kvě 2015 17:40:37
Class:: Rogue

Re: SamZaSebe- Prot / Retri Paladin [FREEZE/TEST/-]

Příspěvekod Tomas54 » čtv 18. úno 2016 10:50:15

Ahoj, jojo pocitam s tim. Dekuji. Ahoj ;)
Uživatelský avatar
Rezzy
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: pát 15. kvě 2015 23:21:04
Class:: Shaman
Bydliště: Toušice okres Kolín

Re: SamZaSebe- Prot / Retri Paladin [FREEZE/TEST/-]

Příspěvekod Rezzy » sob 20. úno 2016 12:50:47

Ahoj mám volné místo na pondělí 22.2.2016 od 20:00 což znamená v 19:45 na TS jde se TOTfw a zda se stihne tak i BWD. raid time do 23:00 prosím potvrď účast díky.
Obrázek
Tomas54
Příspěvky: 22
Registrován: stř 13. kvě 2015 17:40:37
Class:: Rogue

Re: SamZaSebe- Prot / Retri Paladin [FREEZE/TEST/-]

Příspěvekod Tomas54 » ned 21. úno 2016 8:17:16

:Ahoj Rezzy . Dobře budu tu zítra v 19:45 ;) díky
Tomas54
Příspěvky: 22
Registrován: stř 13. kvě 2015 17:40:37
Class:: Rogue

Re: SamZaSebe- Prot / Retri Paladin [FREEZE/TEST/-]

Příspěvekod Tomas54 » čtv 25. úno 2016 8:09:25

Ahoj lidi, musim stahnout prihlasku z casoveho vytizeni. Zaciname dvousmeny provoz a raidy 1x za 14 dni nema smysl. Realnej zivot se do toho take zacina dost tlacit tak neni yolik cas.Dekuji ze jsem si s vama mohl opet zahrat. Preju vam hodne uspechu a na Firelandu jen same first realm kill. A take vam preju uspechy v realnem zivote. Mejte se fajne SamZaSebe
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: SamZaSebe- Prot / Retri Paladin [FREEZE/TEST/-]

Příspěvekod Joul » čtv 25. úno 2016 8:50:51

že já blbec na to vždycky skočím... ale ani moje naivita není nekonečná...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů