Siggy - Survival Hunter [TEST/-/FREEZE]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Siggy
Příspěvky: 10
Registrován: úte 23. úno 2016 22:36:48
Class:: Druid

Siggy - Survival Hunter [TEST/-/FREEZE]

Příspěvekod Siggy » úte 23. úno 2016 23:59:29

Typ prihlasky: (standard)
Nick postavy: Siggy
Class/main spec: Survival
Věk:24
ItemLvL: 359
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... s&cn=Siggy
Jak dlouho vlastníte tento char: 2 roky
FPS: 50-100

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
Mé začátky se počítají od začátku Mystiq TBC, kde jsme odleadroval většinu raidů od GL až po SWP vše zabito a patřili jsme k top guildám na serveru po celou dobu.Poté pauza a přechod na WOTLK, kde bylo zabito vše až na LK HC. Poté opět delší odmlka a poté Cata zde na twinstaru, kde pořád hraji tak nějak sólově a chtěl bych někde zakotvit v slušném kolektivu, kde se neafkuje, raid probíhá svižně a v klidu.
Jsem i vašnivým PvP hráčem, který odehrál nespočet hodin na AT (především wotlk) a dosáhl i velice slučných výsledků (2.2k+ exp).
Vyzkoušel jsem všechny možné classy s tim že od TBC už hraji pravidelně Shaman, Hunter

Váš raid time: čtvrtek (od… do...) - sekundární raid
Kdykoliv kromě pátků a sobot v tomto směru jsem flexibilní

Vaše DPS na:
Dummy
Chimareon HC/Normal:

Single 16-19k na surva hrozně záleží jak zrovna procuje talent TnT
Při 10? 25? Při full Supportu? 20-24k dokůžu i víc zatím mi schází motivace se vyhecovat k nejlepším výkonům. Dokážu se hodně snažit, protože mé ego mi nedovolí být pouze průměrný hráčem, který se "veze"

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
10tky:
BoT - (?/?) - HC (?/?)
BWD - (?/?) - HC (?/?)
TotFW - (?/?) - HC (?/?)
25tky:
BoT - (?/?) - HC (?/?)
BWD - (?/?) - HC (?/?)
TotFW - (?/?) - HC (?/?)

Vzhledem k tomu, že jsem pořádně v žádně guildě nebyl tak se nedá hovořit o progressu. Většinou jsem to prolít s randomem s tim že ty hc co mám jsem prolít s UR. Zabitý mám vše na TOTF
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?char ... lm=Artemis
S tim že to dps je slabě hlavně díky tomu že jsem měl v té době nedoděalný pve eq a ještě k tomu v MM (S tím že do budoucna chci s MM určitě testovat protože mi nepřijde slabé tak jak všichni tady říkají)
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?char ... lm=Artemis
Zde přidávám svůj druhý char pro představu, aby jste viděli kolikrát co jsem byl

Screen vašeho UI: (Screeny uploadujte nejlépe z raidu a na stránce http://tinypic.com/ )
http://tinypic.com/r/2du9xkg/9

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft):
Porovnávání: google (Guilde 4.3.4 [class,talent]), armory twinstar, komunikace a sledování zkušených hunterů ve hře
dle mého vlastního názoru fungují mechanizmy trochu jinak na každým serveru (obzlášt kdy je vše vypsáno na 4.3.4 a contest tady je 4.0:6) a člověk může po každé vymyslet jak slepšit své dps i když zrovna za surv huntera není zrovna co vymýšlet

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Zezačátku HHH, kde jsem čerstvé po doexpení neměl čas se věnovat hraní
Poté UR za resto shamana Gisia, s tím že jsem se utvrdil v tom, že hrát pve healera prostě nechci (to neznamená. že v případě nouze s ním nepomůžu).
Proto jsem si dodělal PvE věci na huntera a chci se naplno věnovat tomuto povolání,
Odchod: Kvůli aktivitě a chaosu v raidech i na TS. Především v tom že se hledaly chyby tam kde nebyly.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Worldwide a zaujali mě i vaše svižné tempo na bosskillu

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Působíte na mě jako guilda, která už tu delší dobu seriozně funguje, což znamená že raid má nějaký řád a pevně daný systém

Koho znáte v <SFU> ?
Jak jsem zmínil zatím tu působim jako solový hráč, co si většinu toho sesbíral z různých randomů na wordu

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)?
Hráče, který dokáže na sobě pořád pracovat. Na TBC i Wotlk jsem vždy patřil k top dps a chci v tomhle pokračovat s těma nejlepšíma i na cata. Samozřejmě taktika má vždycky přednost před dps

Vypište svoje alty (stačí level 85): (Formát: Nick - class / spec - Ilvl - aktivita)
Gisia -Shaman - Restoration/Enhacement - 362/359 - PvP, ale jak jsem již zmínil jsem ochoten s tímto charem kdykoliv pomoc
Napište nám něco o Vás (info z real lifu):
Pracuji na HPP , zaroveň studuji v Praze. To mi zabírá většinu času v RL .Rád odpočinu při extro náladě s přáteli a dobrým pitím nebo sportem a při intro náladě si rád posedím u WoW či dobrého serialů nebo knížky.¨

Závěrem chci poděkovat za přečtení přihlášky a jakoukoliv otázku rád zodpovím. Můj názor ovšem stejně je, že hovořit a psát umí každý, ale to jak na tom je se vždycky ukáže až teprve v praxi (raidu)
Díky s pozdravem

Siggy
Uživatelský avatar
Rezzy
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: pát 15. kvě 2015 23:21:04
Class:: Shaman
Bydliště: Toušice okres Kolín

Re: Siggy Survival Hunter 85

Příspěvekod Rezzy » stř 24. úno 2016 7:00:16

Hmmm cement jako alt zajimave :) mas tam i pvm gear? :D
Jake addony pouzivas a proc?
2 roky hrajes hunta a mas gear 359? :o jak je to mozne?
Hral si i na jinych serverech? Jakych a jak dlouho.

Jinak odchod z guildy ze hledali chyby kde nebyli? To znamena ze za ty chyby osvedcovali tebe? Nebo jak? :)
Obrázek
Siggy
Příspěvky: 10
Registrován: úte 23. úno 2016 22:36:48
Class:: Druid

Re: Siggy Survival Hunter 85

Příspěvekod Siggy » stř 24. úno 2016 9:13:14

1. Nedodělaný equip. Jsou tam ještě troje resto věci , někde chybí ench zkrátka to zatím neni ani na těch 20k dps chtělo by to minimálně ještě 2-3 full clear raidy (nemám problém se přizpůsobit k tomu co guilda potřebuje)
2. DBM (abych nestál, kde nemám), Xpearl (pro lepší přehlednost v raidu), Recount, na healera HealBot, a pak addony do pvp, Jinak na bary si vystačím s klasickým UI, jsem toho názoru že je to o bindech a macrech(target, focustarget)
3. Rok a půl jsem hrál spíš okrajově, a když už tak jen pvp. Poslední půl rok jsem hrál hlavně shamana, ale za poslední 3 měsíce jsem se rozhodl vrátit k huntovi, protože mě vždycky bavil nejvíc a mám za něho celkově nejvíce nahráno. Když k tomu přičteš, že jsem byl sólovým hráčem a chodil 99% raidů s randomem tak ono ani nejde mít více než 360+
4.Mystiq TBC,WOTLK + Narnias WOTLK = přibližně 4 roky viz odpověď v přihlášce
5. Celkově bych to nazval, že když se nedařilo raidu tak se zloba otáčela na nováčky a celkově lidi co se báli promluvit TS. Já nemám problém přiznat malé dps nebo, že jsem něco posral ale některé situace byly hodně přehnaný.
Píklad: Máš malý dmg jakto? Protože jsem 1/2 bosse mrtvý, že mě healeři neuhealovali (klasická smrt na nedohealování nad 20%). Hm nemáš umírat...
Toryko
Příspěvky: 75
Registrován: stř 23. zář 2015 21:25:23
Class:: Hunter

Re: Siggy Survival Hunter 85

Příspěvekod Toryko » stř 24. úno 2016 10:06:40

Ať se moc nenudíš tady máš pár otázek.
1. Zoraď mi pls tieto staty, ako sa najviac oplatia na huntra: Expertise, Haste, Crit, Mastery, Agility, Strength, Hit (vypíš aj capy tam kde treba)
2. Na čo všetko sa dá hunter použiť v raide okrem dps? Kľudne môžeš uviesť príklad na jednotlivých bossoch...
3. Aký je najvhodnejší pet do raidu? A prečo?
4. Čo pridáva huntrovi 1 bod agility? Koľko % hit ratingu pridáva 1 bod hitu? (aspoň približne)
5. Ktorý item sa chodí non-set pre T11,5, a proč ?
6. Vymenuj mi poporadí 4 najlepšie trinkety, ktoré sa momentálne dajú na survivala získať (372 a 359 ilvl značí rozdielny item, takže ak napríklad je bis 372, ako 2. môže kľudne byť jeho normálová verzia)
7.Vypiš mi tvoje 3 nejlepší macra a rozepiš na co jsou a co dělají.
8.Vypiš mi Multi a single target rotaci.
9. Jake profese jsou nejlepší na huntera a proč ?
10. Proč máš worgena a ne třeba Night-elfa nebo humana ?
P.S.: Nemusíš odpovedať ihneď, daj si kľudne načas ale daj si na odpovediach záležať.
Siggy
Příspěvky: 10
Registrován: úte 23. úno 2016 22:36:48
Class:: Druid

Re: Siggy Survival Hunter 85

Příspěvekod Siggy » stř 24. úno 2016 18:24:51

Toryko píše:Ať se moc nenudíš tady máš pár otázek.
1. Zoraď mi pls tieto staty, ako sa najviac oplatia na huntra: Expertise, Haste,, Crit, Mastery, Agility, Strength, Hit (vypíš aj capy tam kde treba)
2. Na čo všetko sa dá hunter použiť v raide okrem dps? Kľudne môžeš uviesť príklad na jednotlivých bossoch...
3. Aký je najvhodnejší pet do raidu? A prečo?
4. Čo pridáva huntrovi 1 bod agility? Koľko % hit ratingu pridáva 1 bod hitu? (aspoň približne)
5. Ktorý item sa chodí non-set pre T11,5, a proč ?
6. Vymenuj mi poporadí 4 najlepšie trinkety, ktoré sa momentálne dajú na survivala získať (372 a 359 ilvl značí rozdielny item, takže ak napríklad je bis 372, ako 2. môže kľudne byť jeho normálová verzia)
7.Vypiš mi tvoje 3 nejlepší macra a rozepiš na co jsou a co dělají.
8.Vypiš mi Multi a single target rotaci.
9. Jake profese jsou nejlepší na huntera a proč ?
10. Proč máš worgena a ne třeba Night-elfa nebo humana ?
P.S.: Nemusíš odpovedať ihneď, daj si kľudne načas ale daj si na odpovediach záležať.

1. Záleží na talentech a contestu na tomhle contestu se bohužel nejvíc vyplatí survivval hunter - Agi<Hit(8%)<Crit=Mastery<haste( (snažíme se dosáhnou soft capu zatím nemá smysl řešit to až s MM a vyšší patchem))<Str<<<Expertise

2. Miss direction = nastřelování bosse (aimed shod) nebo nastřelování více targetů aby addky nelítali po raidu (focus macro Miss direcr tank + MS)
Frost trap + snake trap = Maloriak a Magmaw kdy díky talentu Entrapment je nejen zpomalíme ale i znehybníme na místě
Freezing trap + Trap Launcher = jakýkoliv cc na mobku
Feign Death + Miss direction = natahnutí jakýkoliv jednotlivý mobky (aspoň ještě před nějakou dobou to šlo)
Tranqilizzinq Shot = Dispell
Widow Venom = Redukce healu

3.Tenacity peti, protože mají nejlepší talent tree na dmg dále si určíme peta podle toho co schazí v raidu prakticky každý pet = 1 support buff prioritou bych to srovnal kočka<vlk<raptor<hyena

4.1 Agility = 2 AP
324.85 Agility = 1% crit
1 Agil = .55 Crit Rating
120.109 Hit Rating = 1% Hit = 8%hit rating! = 961hitu!
179.29 Crit Rating = 1% Crit
128.057 Haste Rating = 1% Haste
179.28 Mastery Rating = 1 Mastery

5.Tipoval bych to na legy 379 tušim že ze Sinestry? Staty lepší než 372 + socket navíc. Aspoň nevím o ničem lepším

6. Essence of cyclone a další určitě Fluid death díky stackovací agilitě. Aspoň tyto dva trinkety mám do budoucna vytipované

7.
#showtooltip Rapid Fire
/cast Rapid Fire
/use Vicious Gladiator's Badge of Conquest
/cast call of the wild
/use Potion of the Tol'vir
(prostě vše co jde zapnout tak zapnout nejlépe do heroism nebo vypočítat tak aby všechny cd vyšly do heroism

#showtooltip Misdirection
/cast [target=focus,exists] Misdirection ; Misdirection

#showtooltip Explosive Shot
/petattack [target=target]
/cast !Trueshot Aura
/castsequence !Aspect of the Hawk
/cast Explosive Shot
(jistota abych vždy střílel se spravným aspectem a neztrácel brutálně dmg)

a spoustu dalších jako na udržovaní focus target ve freezing trap, celkové udržování trapek atd..

8.Single target= nastavit marku, hodit SS(refreshovat každým CS), ES<KS<BA<ArcS<CS(využíváme pro refreshování focus)
Když procne TnT střílme ES-KC(ArcS)-ES-CS-ES-ArcS (pokud zbyde focus)
Multitarget(<4enemies) MS(SS na všechn targetech)<BA(pouze jeden target)<MS do doby než procne TnT poté ES a na 3 targety (pomocí tab)<KS<CS

9. Všeobecně platí, že nejlepší je BS a JWC (nejlepší ench + extra sockety) Osobně vlastním skin a LW a rozdíl je minimální to větší ztrátu dps udělá jedna nepozoronost v rotaci. K Zahození není ovšem ani ench a eng

10. Worgena z důvodu zvědavosti nové race na cata dále díky racial Darkflight+Call of the Wild rychlému sprintu před nepřáteli(výborné do PvP) NIght Elf shadowmeld mi příjde usefull hunter na to má feign death, ale human že místo insignie si může dovolit dmg trinket to je hodně velká výhoda
Co se týče PvE tak nevvýhodnější je Dreanai díky 1% hitu v základu což ve výsledku znamená o 120 méně hitů proti všem což což k zahození určitě není
Uživatelský avatar
Rezzy
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: pát 15. kvě 2015 23:21:04
Class:: Shaman
Bydliště: Toušice okres Kolín

Re: Siggy Survival Hunter 85

Příspěvekod Rezzy » stř 24. úno 2016 20:21:00

Ahoj, zítra 25. 2. 2016 od 18:00 TEst raid jdeme BoT :) HC (Halfus, Valiona, Chogall, Sinestra). Nastuduj si taktiky a v 17:45 se hlaš na nicku Ziarovka / Rezzy.
Obrázek
Siggy
Příspěvky: 10
Registrován: úte 23. úno 2016 22:36:48
Class:: Druid

Re: Siggy Survival Hunter 85

Příspěvekod Siggy » čtv 25. úno 2016 16:31:08

Chtel bych se omluvit z dnesniho raidu. Necekal jsem tak rychlou odpoved a precetl jsem si ji teprve ted a na vecer mam sluzbu
Diky za pochopeni a na pristi se urcite budu pripraven
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Siggy Survival Hunter 85

Příspěvekod Sarger » čtv 25. úno 2016 16:40:57

Ako často sa bude stávať, že budeš mať v čase raidu službu ? pretože si písal že okrem piatku a soboty môžeš kedykoľvek - toto mi ako "jsem flexibilní" nepríde
Siggy
Příspěvky: 10
Registrován: úte 23. úno 2016 22:36:48
Class:: Druid

Re: Siggy Survival Hunter 85

Příspěvekod Siggy » čtv 25. úno 2016 18:21:33

Tak ze budu vedet staly raid time na tyden nebo aspon 2-3 dny dopredu a ne behem jednoho dne. Kazdy mimo nactlety musi chapat ze cas neni tak ohebny jako byvaval
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Siggy Survival Hunter 85

Příspěvekod Sarger » pát 26. úno 2016 22:22:14

nedela primár : 18-23
ponedlok sekundár 1 : 20-23
stvrtok sekundar 2 : 18-23

Tu máš rozpis na 10 rokov dopredu. (mimo progress fázu - to sa chodí primár nedela, utorok, vynimocne piatok)
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Siggy Survival Hunter 85

Příspěvekod Praedator » sob 27. úno 2016 12:32:32

Siggy píše:2. Miss direction = nastřelování bosse (aimed shod) nebo nastřelování více targetů aby addky nelítali po raidu (focus macro Miss direcr tank + MS)

čo znamená Aimed na nastrelovanie?

Siggy píše:Frost trap + snake trap = Maloriak a Magmaw kdy díky talentu Entrapment je nejen zpomalíme ale i znehybníme na místě

Určite entrapment funguje na oboch spomínaných bossoch?

Siggy píše:3.Tenacity peti, protože mají nejlepší talent tree na dmg dále si určíme peta podle toho co schazí v raidu prakticky každý pet = 1 support buff prioritou bych to srovnal kočka<vlk<raptor<hyena

Aké ďalšie rodiny petov sú?

Siggy píše:6. Essence of cyclone a další určitě Fluid death díky stackovací agilitě. Aspoň tyto dva trinkety mám do budoucna vytipované

Super to máš prvé 2 trinkety, v otázke sa však Toryko pýtal na 4, aké sú teda tie ďalšie 2? A kedže sa už na to kontrétne pýtam, tak ešte poradín, že v otázke je uvedené - 4 najlepšie na Survival huntera

Siggy píše:7.
#showtooltip Rapid Fire
/cast Rapid Fire
/use Vicious Gladiator's Badge of Conquest
/cast call of the wild
/use Potion of the Tol'vir
(prostě vše co jde zapnout tak zapnout nejlépe do heroism nebo vypočítat tak aby všechny cd vyšly do heroism

Nesúhlasím, skús prísť na to, prečo.

Siggy píše:8.Single target= nastavit marku, hodit SS(refreshovat každým CS), ES<KS<BA<ArcS<CS(využíváme pro refreshování focus)
Když procne TnT střílme ES-KC(ArcS)-ES-CS-ES-ArcS (pokud zbyde focus)
Multitarget(<4enemies) MS(SS na všechn targetech)<BA(pouze jeden target)<MS do doby než procne TnT poté ES a na 3 targety (pomocí tab)<KS<CS

Je nejaký rozdiel v rotácii na "Mulstitarget(>4enemies)"?

Inak ešte taký dotaz, používaš aj nejaký iný addon ako recount? ak áno, načo sú?
Obrázek
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Siggy - Survival Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Pepíkus » ned 28. úno 2016 1:12:21

Pro test, hunter se aktuálně velice hodí.
Mé začátky se počítají od začátku Mystiq TBC, kde jsme odleadroval většinu raidů od GL až po SWP vše zabito a patřili jsme k top guildám na serveru po celou dobu.

Leadroval jsi to úplně sám nebo ti s tím ještě někdo pomáhal stejně velkou měrou?
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Siggy
Příspěvky: 10
Registrován: úte 23. úno 2016 22:36:48
Class:: Druid

Re: Siggy - Survival Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Siggy » ned 28. úno 2016 10:04:59

1. Že 2sec před pullem dám MD na MT a natáhnu aimed shot
2. Tak jsem si přečetl, že to nefunguje. Toho jsem si upřímně nikdy nevšiml, a že jsem to pravidelně vždycky dělal
3. Tenacity, Ferocity, Cunning
4. Dále bych nosil Praestor Talisman of Machination a asi možná Tia Grace i když je to 346 tak ta proc agi je fakt op
5. Když o tom přemýšlím tak možná je výhodnější zapínat Rapid Fire až po heroism, protože s obou dvou dostáhnem haste capu což znamená že rapid fire se vyplatí až po. Dobře připomínka upřimně jsem to na cata ještě nezkoušel
6. Pokud je to opravdu hodně targetů s málo hp tak plošnit pouze MultiShot
7. DBM abych nestál, kde nemám, XPearl - pro lepší přehlednost, OMniCC (lepší přehlednost vše vačích dotek a CC) a ten recount a možná ještě tak Bagnon (jeden velký baťon pro lepší přehled) nic víc na PvE nepoužívám, pokuď mi něco duležitého chybí rád se poučím

KZ,ZA,magneta, GL jsem leadroval uplně sám poté SSC a TK mi pomáhal jeden člověk a Hyjal, BT a tam nás už bylo 2-3 a Sunwell to už jsme si vypomáhali tak 5 lidí po spolu protože Sunwell byl opravdu obtížností uplně někde jinde než celý wow raidy snad jen ten professor a LK na HC byli obtižností srovnatelný jako SP

V pondělí v 20:00 bych určitě čas měl pokuď bych byl pozván na test raid
Uživatelský avatar
Quajmei
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 143
Registrován: stř 05. srp 2015 8:44:30
Class:: Druid

Re: Siggy - Survival Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Quajmei » ned 28. úno 2016 11:40:58

ked mas rad jeden bagel miesto viacerych skus miesto bagnona Ark Inventory je prehliadnejsi a hlavne sa ti to tam nastavi zatvaranie a otvaranie baglov lahsie
tiez som presiel nanho

taka otazocka neni lepsie pouzit potion pred rapidom ako po nom ?
QUAJMEI - balance / off resto
QUAJ - feral cat / off feral guardian
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Siggy - Survival Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod ziarovka » ned 28. úno 2016 11:53:20

aby si pochopil od ted si pozvaný na každý test raid který se bude konat či štvrtok alebo pondelok. Nachystaný v 100% kondícii. Nachystanú postavu a taktiky .15min pred raidom si piš o inv do raidu (Rezzy/Ziarovka). na ts o tem samém čase žádej o zaradení do raid miestnosti na tie isté nicky.
Obrázek
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Siggy - Survival Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Pepíkus » pon 29. úno 2016 23:27:25

Předpokládám, že dnes ti to padlo vyjímečně nebo se to stává častěji? Jinak do odvolání počítáme s tebou každé POndělí 20:00 i ČTvrtek 18:00.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Siggy - Survival Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod ziarovka » pon 29. úno 2016 23:53:52

zhodnot svuj dnešní výkon.(pozri si nejake prihlášky a daj tomu nejaku formu .)
Obrázek
Siggy
Příspěvky: 10
Registrován: úte 23. úno 2016 22:36:48
Class:: Druid

Re: Siggy - Survival Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Siggy » úte 01. bře 2016 9:28:37

Po pátem restartu počítače mi nenajel ani monitor a vypadá to že mám odpálenou grafiku. Zkusím co nejdříve to vyřešit že si jí někde vypujčím tak bych vás chtěl poprosit v tomhle směru o trochu trpělivosti se mnou. Jinak hodnotit bohužel není moc co, protože jsem se hlavně chtěl předvést v BWD a BOT, které znám dobře. Co se týče ToFW tam jsem se soustředil hlavně na to abych něco nepokazil, protože tenhle raid jsem byl jen jednou.
Uživatelský avatar
Rezzy
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: pát 15. kvě 2015 23:21:04
Class:: Shaman
Bydliště: Toušice okres Kolín

Re: Siggy - Survival Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Rezzy » stř 02. bře 2016 21:06:01

Ahoj, zatím dáme freeze až budeš mít vše v pořádku tak napiš komukoli z guildy.
Obrázek
Siggy
Příspěvky: 10
Registrován: úte 23. úno 2016 22:36:48
Class:: Druid

Re: Siggy - Survival Hunter [TEST/-/FREEZE]

Příspěvekod Siggy » čtv 03. bře 2016 21:45:50

Díky. V pondělí bych měl mít připravenou grafickou kartu na prodejně takže teoreticky bych měl být rdy, ale nechci nic slibovat, známe kurýrské služby
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Siggy - Survival Hunter [TEST/-/FREEZE]

Příspěvekod Crafty » pon 07. bře 2016 11:42:40

Jak to vypada s tou grafikou? Napis jestli stebou ma rezzy pocitat dnes v 20:00 na test raid
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Siggy
Příspěvky: 10
Registrován: úte 23. úno 2016 22:36:48
Class:: Druid

Re: Siggy - Survival Hunter [TEST/-/FREEZE]

Příspěvekod Siggy » úte 08. bře 2016 9:00:40

Takže pondělní raid
S Vámi naprostá spokojenost víte co chcete a raid byl velice dobře organizován.
Z mého pohledu je dost co vylepšovat. Byla znát delší raidovací pauza, kdy jsem umřel uplně zbytečně (Atrimedas, Akir).
Nadruhou stranu si myslím, že to nebylo ani žádný fiasko viz Mallorak 1.boss v ToTFw.
Až získám potřebné raid praxi a equipu tak si myslím že vám určitě přínosem budu.
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Siggy - Survival Hunter [TEST/-/FREEZE]

Příspěvekod Praedator » úte 08. bře 2016 20:13:47

Siggy píše:Takže pondělní raid
S Vámi naprostá spokojenost...


Prosím, nech sa mi tu vyjadria Rezzy alebo Žiarovka, či je táto spokojnosť obojstranná. Ak áno, nevidím dôvod neposunúť ťa na pohovor.
Obrázek
Uživatelský avatar
Rezzy
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: pát 15. kvě 2015 23:21:04
Class:: Shaman
Bydliště: Toušice okres Kolín

Re: Siggy - Survival Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Rezzy » stř 09. bře 2016 12:48:57

Ahoj já bych to viděl ještě na jeden test raid dorážka toho co jsme v pondělí nestihli :)
Kdyžtak se hlaš zítra 10.3. v 17:45 na nick Rezzy.
Obrázek
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Siggy - Survival Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Praedator » pát 11. bře 2016 20:36:24

Myslíš, že ten tvoj problém s počítačom má niečo spoločné s tou grafikou, čo si mal pred tým? Alebo sa ti tam objavilo niečo iné?
Obrázek
Siggy
Příspěvky: 10
Registrován: úte 23. úno 2016 22:36:48
Class:: Druid

Re: Siggy - Survival Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Siggy » sob 12. bře 2016 17:49:33

Právě přemýšlím čim by to mohlo být, protože mi to dělá jenom při wow a zatím pouze v raidu. Přeinstaluju wow a uvidím jestli to pomůže, protože takhle jsem k ničemu.
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Siggy - Survival Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Praedator » sob 12. bře 2016 19:03:51

Skús nám opísať ako sa to správa, možno sme sa s tým niekto stretli. Inak by som bol celkom rád, keby si s nami zašiel celé jedno ID-čko bez problémov pred tým ako sa budeme baviť o ďalšom postupe
Obrázek
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Siggy - Survival Hunter [TEST/-/FREEZE]

Příspěvekod Azzinoth » stř 16. bře 2016 20:19:56

Pokial budes mat tie problemy vyriesene, prihlasku odfreezujem a budeme pokracovat :) .
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Siggy - Survival Hunter [TEST/-/FREEZE]

Příspěvekod Praedator » čtv 07. dub 2016 15:04:18

Deje sa tu niečo? Stačí mi hocijaká spätná väzba do 30.4. inak uzatváram
Obrázek

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host