Suriana - Holy Priest [TEST/POHOVOR/PŘIJAT]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Suriana
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 20
Registrován: ned 28. úno 2016 23:25:41
Class:: Priest

Suriana - Holy Priest [TEST/POHOVOR/PŘIJAT]

Příspěvekod Suriana » pon 29. úno 2016 0:35:08

Typ prihlasky: (standard)
Nick postavy: Suriana
Class/main spec: Priest/Holy
Věk:24
ItemLvL: (min 368ILvL)
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... cn=Suriana
Jak dlouho vlastníte tento char: Tuto postavu jsem si vyexpil. Hraju jí cca rok a něco, přesně si to nepamatuju :)
FPS: (při 25man) Nikdy sem s FPS problémy neměl ;)

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? Wow jsem začal hrát s mojí teď už bývalou přítelkyní :D Začal jsem v srpnu 2014 na Artemis Cata:). momentálně mám vyexpených 5 postav. Věnuju se pve i pvp obojí má něco do sebe ;).

Váš raid time: čtvrtek (od 18.00 do...) - sekundární raid

Vaše HPS na:
Chimareon HC/Normal minulé ID sem měl na Chimovi HC 14,4 k HPS na 3 healy

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
10tky:
BoT - (5/5) - HC (4/5)
BWD - (6/6) - HC (6/6)
TotFW - (2/2) - HC (1/2)
25tky:
BoT - (5/5) - HC (4/5)
BWD - (?/?) - HC (?/?)
TotFW - (?/?) - HC (?/?)

Screen vašeho UI: Obrázek

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft): Co se týče pve hlavní zdroj informací byl pro mě youtube a stránka Tauri-veins.tk a nejdůležitějším zdrojem jsou zkušenosti nabyté hraním samotným :)

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: IF WE DIE IT WAS LAG moje první G odešel sem z ní s tímto charem, protože se nevěnovala pve. Gloria Victoria - Sloučená s Heroes of Yggdrasil - moje současná g.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? SFU je na Ali pojem téměř každý vás zná :) to je stejná otázka jako Jak jste se dozvěděli o Karlu Gottovi :D

Proč chcete jít právě do <SFU> ? Důvodem je, že jste jedna z mála G co chodí 25 many HC a má 13/13 složeno což je můj cíl chci složit 13/13 a 25 many momentálně chodím 10 many. Taky jsem se dozvěděl, že jste hodně pevný kolektiv i mimo hru což je super! Kdyby se našel parťák do 2v2 k Sub roguně bylo by to úplně parádní :D

Koho znáte v <SFU> Do kontaktu jsem se dostal s Craftym na TS reagoval jsem na nábor pro Holy priesta.

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)? Rychle se učím. Za krátkou dobu co hraju jsem se dostal na velmi slušnou úroveň. Protože chceš-li být nejlepší musíš se učit od nejlepších a to si myslím že vy jste. Proto se hlásím k vám. Dále jsem vyrovnaný přátelský člověk :-)

Vypište svoje alty (stačí level 85): (Formát: Nick - class / spec - Ilvl - aktivita), Woligan - rogue/Sub-363(pvp)/359 (pve) - aktivně hraju, Aguris - DK/frost 363(horda)- aktivně hraju, Numiel - mage/frost-353 občas hraju, Thulien - druid/resto - 352-občas hraju

Napište nám něco o Vás (info z real lifu): Jmenuju se Jarda pocházím z Chomutova. Studuju v Praze 4.ročník VŠCHT je mi skoro 24 let :D aktivně se věnuju bojovým uměním (8 let) a hraju wow. :) momentálně single.
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Přihláška Holy priest Suriana

Příspěvekod Tempy » pon 29. úno 2016 14:43:35

Ahoj Suri. Formality momentálně vynecháme. Někde jsem zaslechl, že se dnes chystáš s námi na raid. Takže 19:45 buď připraven /w Rezzy/Ziarovka o invite. Za priesta tam budu vedle tebe já, kdybys cokoliv potřeboval, klidně se ptej mě. Nový priesty mám trochu pod dozorem i já, takže se mi stejně nevyhneš :D .

Dobře se připrav a budu se těšit :)

Spoiler:
Obrázek


EDIT: inv time
Suriana
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 20
Registrován: ned 28. úno 2016 23:25:41
Class:: Priest

Re: Přihláška Holy priest Suriana

Příspěvekod Suriana » pon 29. úno 2016 23:46:19

Takže feedback k dnešnímu raidu :3 Conclave tam z mé strany pouze jeden fail, nestihl jsem přeskočit a nastackovanej jsem nepřežil přes blizard :D Na Al´akirovi pohoda akorát polovina lidí umřela :D jako vážně na normál? :D Už se těšim na progres HC :D :D No a ten progress Magmawa byl cool :3 párkrát se mi povedlo se upálit, my bad, ale myslim, že se to failovalo tak trochu kolektivně :D HPS dobrý kolem 16-18k, když jsme to pak konečně enwipnuli měl sem málo :D. Doufám, že ve čt to zfouknem lépe a radostněji :-)
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Suriana - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Pronet » stř 02. bře 2016 17:17:17

Ty tu hraješ tak dlouho a máš tak malý progres?

Nepodával jsi si už někdy v minulosti přihlášku?

Proč máš tak zvláštní talenty? ( Okomentuj mi Tvoje, Craftyho a Monstera)

Proč by jsme chtěli chtít zrovna tebe? Máme tu i jiné přihlášky za Priesty, proč bych měl dát PRO zrovna tobě?
Suriana
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 20
Registrován: ned 28. úno 2016 23:25:41
Class:: Priest

Re: Suriana - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Suriana » čtv 03. bře 2016 17:46:38

Ahoj :) odpověď pro class leadera Pronet.

Wow hraju od srpna 2014 a tudíš jsem začínal až na Cata. Proto mám odprogresované jen Cata raidy (až na Al´akira a Ascendanty).

Do SFU podávám přihlášku poprvé.

Talenty okomentuju po raidu. :) Jestli chceš můžeme se o nich pobavit na TS bude to rychlejší ;)

Proč dát ANO zrovna mě? Jsem krásný inteligentní a skromný člověk :D A Crafty mě vzal na test raid tak to se mnou nebude tak zlý ;) uvidíme jak mi to půjde a pak se ho zeptej jak mi to šlo a v klidu rozhodni zda mě podpoříš či nikoliv ;)
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Suriana - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Pronet » čtv 03. bře 2016 23:02:03

Ja narazel na 25 many teda. Ale nevadi, moje chyba. Kazdopadne diky za odpovedi.
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: Suriana - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Vision13 » pát 04. bře 2016 9:46:08

Šikovný člověk co má velký potenciál. Vyjádřit se k tobě musí hlavně Tempy, ale za mě + ;)
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Suriana
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 20
Registrován: ned 28. úno 2016 23:25:41
Class:: Priest

Re: Suriana - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Suriana » pát 04. bře 2016 22:14:15

O děkuji Visionovi to zahřeje :D. Ještě pár slov k čtvrtečnímu pokračování. Upřímě byl jsem nadšenej, healovalo mi to pěkně. Lidi dělali co mají. Pár wipů bylo, ale žádné mega faily :D Sine i Neff na 1. pull jak malina, takže paráda. Sebekriticky se přiznám, že na Maloriakovi musim zapracovat na dmg taken z plošek. Někdy se to blbě sejde a ten cast musim dokončit, tak pak to schytávám :D. Padly mi BiS Wristy ze Sine, takže za mě spokojenost. :) Jestli má na mě někdo nějakou otázku či konstruktivní kritiku sem s ní. :) Odpovím ale až v neděli večer. O víkendu jedu na národní seminář Allkampf- Jitsu cvičit ;)
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Suriana - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Pepíkus » sob 05. bře 2016 10:47:32

Ressnul jsi moji rozpláclou mrtvolu u výtahu i když si nemusel, dlužím ti sušenku. A taky je to rebel, sám chtěl jít na Chimaerona zatímco ostatní šli na Atramedese. ;)

Když rychle projdu logy, tak healing je celkem na dobré úrovni, máš moje malé pro. Snad jen nějaké farbky tomu tady chybí.

Ve vzoru nám chybí ještě jeden raidovací den pondělí (už opraveno), tak pro jistotu jestli není náhodou problém.

Sekundar - Pondělí 20:00 - 23:00
Sekundar - Čtvrtek 18:00 - 23:00
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Suriana - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Azzinoth » sob 05. bře 2016 11:58:44

Palec hore ... healing pekny a tvoje UI je uplne rovnake ako moje :D
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Men Hatten
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: ned 22. lis 2015 17:52:34
Class:: Shaman

Re: Suriana - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Men Hatten » ned 06. bře 2016 8:56:01

Já dávám taky malé bezvýznamné pro, přehealoval mě, takže nespadá do kategorie ultra-noob jako já co se týče healování :D
Obrázek
Suriana
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 20
Registrován: ned 28. úno 2016 23:25:41
Class:: Priest

Re: Suriana - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Suriana » ned 06. bře 2016 20:57:09

Jo to víš sem rebel už od malička :D a dobrá duše též :3 V pohodě ty časy mi vyhovují asi sem to tam omylem nenapsal všechno. Používam Wuh DO to v ui screenu neni vidět :)

Jinak jestli Azzinoth hledá parťáka do pvp hraju Sub rogunu ;) Byli bychom neodolatelné duo :D

A všem dalším co mě podpořili byď jen bezvýznamě děkuji :D Budu se těšit na pondělní Raid ;)
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Suriana - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Crafty » pon 07. bře 2016 11:47:06

Co pro tebe znamena guilda?
Kolik je HASTE CAP? a proc?
Proc myslis ze jsi loajalni clovek?
Tatarka nebo kecup?
Proc predpokladas ze jsi vhodny adept na nas sekundarni raid?
Ktery boss je tvuj nejoblibenejsi a proc.

Kolik intelectu musis mit abys dostal 3% critu?
Kolik haste musime ziskat z gearu, aby jsi mel HASTE CAP?
Jak muzes boostnou shadowfienda, aby jsi ziskal vic many?
Jake spell maji ostatni class, ktere tobe muzou doplnit manu?
Muzes mi sem postnou macro na ktere jsi nejvic hrdy? (nemusi byt slozite, staci genialni, nebo mimoradne dulezite)


Znas adon POWER AURAS? umis snim pracovat? pouzival jsi ho nekdy?
Pokud potrebuju vycastit 2-6Renewu odpalit CoH+PoM a potom prijde incoming DMG kde vim ze pouziji 3-4PoH jaky SHIELD a CHAKRU si zvolis?

Postni nam sem svuj počítač (CPU, RAM, GRAFIKU atd.)
Jaky typ internetu mas?
Drat/bezdrat
Download/Upload
Mas optiku?
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Suriana - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Crafty » pon 07. bře 2016 12:11:26

+ uploadni mi screenshot z nejakeho boss kde pujde videt raidframe v akci
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Suriana
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 20
Registrován: ned 28. úno 2016 23:25:41
Class:: Priest

Re: Suriana - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Suriana » pon 07. bře 2016 23:24:56

AAAA vědomostní kvíz :3 :D tak jdeme na to :)

Guilda pro mě znamená kruh lidí, se kterými rád trávím čas společnou zábavou při hraní wow. Líbí se mi i myšlenka vzájemné pomoci a spolupráce. ;) U vás přichází ještě nový rozměr osobních setkání což je super :)
Haste cap pro Holy priesta je 12,51%. Důvodem je zisk ticku navíc u renew, divine hymny a hymn of hope. ;)
Jsem loajální člověk. Myslím si to, protože nestřídám guildy jak ponožky. :D
Hořčice jsem rebel :D
Myslím si, že jsem vhodný adept, protože jednak dobře healuju (Bosskills nelžou :D) a také proto, že kolektiv mě bere. Byly na mě samé pozitivní ohlasy (za což jsem velmi rád a děkuju) ;)
Nejradši mám Chima HC kvůli jeho mechanice. Lidi pořád HP dole, Burst healing na Freud, I enrage je cool :) Je to ale pohoda. Z těch těžších je to Sinestra :)

Abych dostal 3% critu potřebuji na to 1691,1 intelu (563,7 intellect = 1% critical strike).
Haste cap pro Holy prejta je 12,51% tj 518 (s 3/3 darkness z talentů a Haste buffem 5% od shamy, sh prejta nebo boomkina)
Shadowfienda nejlépe využiju, když ho odpálím spolu s Hymn of Hope (zvyšuje max. mana) a nejlépe procne Power torrent a Lightweave ;)
Manu mi může doplnit jiný Priest pomocí Hymn of Hope, popřípadě Druid Innervate nebo Sham mana tide totemem.
Obecně na Prejtovi používám mouse-over macra. Např.:

#showtooltip Guardian Spirit
/stopcasting
/cast [target=mouseover,exists,nodead][] Guardian Spirit

řekl bych, že tohle je velmi důležité a leckterý kamarád v nouzi ho ocení a neumře :D

Power auras mám a používám na vícero postavách :-) Tady třeba na trackování CD na Core of Ripiness. (Fall of mortality se mi zatím vyhýbá :D)

Tak to je jasný volba Chakra: Sanctuary ;) Zvyšuje AoE healing a renew o 15% zkracuje CD na CoH.

Můj počítač: ntb Asus K53 (3 roky starý), CPU: intel core i5 2,5 GHz, RAM 4 GB, grafika nvidia Geforce 610 M 2GB
Internet: DWL 113 Mbps (latency 8 ms) UPL 20 Mbps (jitter 2 ms) mám připojeno přes kabel optika ;)

Screen s raid framy momentálně nemám. Používám Vuh Do nastavené na trackování wracku na Sinestře, jinak celkem standardní setup.

Doufám, že mé odpovědi jsou dostatečné, kdyby ještě něco někoho zajímalo nechť napíše ;)
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Suriana - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Crafty » úte 08. bře 2016 12:37:39

Napis mi 3 dle tebe nejveci chyby ktere jsi udelal behem test raidu.

+ Co konkretne ted delas pro sve dalsi zlepseni??
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Suriana
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 20
Registrován: ned 28. úno 2016 23:25:41
Class:: Priest

Re: Suriana - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Suriana » stř 09. bře 2016 0:03:33

Ahoj :-) Takže chyby :)

Podařilo se mi upálit v ohni na Magmawovi.
Na Vali jsem špatně odpálil hymnu těsně po blackoutu, ale Vali se otočila zrovna na mě s flamem, tak jsem jí nemohl docastit celou.
Na Conclave jsem se jednu nestihl přeskočit od Nezira před abilitkou a umřel jsem, protože jsem neshodil stacky.

A chtěl jsem jít sám zabít Chymaerona naštěstí jsem si to včas rozmyslel ;) :D

Na plameny si dám pozor.
U Vali jsem poučen, že musím počkat kam hodí flamy :D
Na tu conclave je potřeba lepší komunikace. Nicméně byl to jeden z prvních pullů pak už to fungobvalo dobře ;)

Obecně zlepšení bude dosaženo dalším procvičováním a poučením se z chyb, které jsem si vzal ;)
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Suriana - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Crafty » sob 12. bře 2016 14:01:43

V pondeli 20:00 pujdes dalsi test raid
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Suriana
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 20
Registrován: ned 28. úno 2016 23:25:41
Class:: Priest

Re: Suriana - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Suriana » pon 14. bře 2016 14:28:51

Supr budu se těšit ;)
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Suriana - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Crafty » pon 14. bře 2016 16:07:56

Zamer se hlavne na komunikaci s helerama a raidem.
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Suriana
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 20
Registrován: ned 28. úno 2016 23:25:41
Class:: Priest

Re: Suriana - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Suriana » čtv 17. bře 2016 15:50:38

Dneska jdu taky BoT? :)
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Suriana - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Crafty » čtv 17. bře 2016 17:04:21

samozrejme celou ID .)
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Suriana - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Crafty » ned 20. bře 2016 12:05:57

V pondeli TEST + v PO/UT si me chyt vecer na TS dame rec
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Suriana
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 20
Registrován: ned 28. úno 2016 23:25:41
Class:: Priest

Re: Suriana - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Suriana » pon 21. bře 2016 10:17:33

Ahoj dobře :) dneska před nebo po raidu tě chytim :D
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: Suriana - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Vision13 » úte 05. dub 2016 9:21:54

Jednoznačně PRO ;)
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Steelbang
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 26. pro 2013 16:35:00
Class:: Druid

Re: Suriana - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Steelbang » čtv 07. dub 2016 22:17:03

Za mě velké mínus ,nemáš přehled v raidu a vůbec neposloucháš nebo je ti jedno co se ti řekne. A nebylo to jenom na dnešním testu.
Zatím si healer na kterého se nedá spolehnout , protože nevím co od tebe čekat a nebo že bys zachranil, když si děláš co chceš.
Suriana
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 20
Registrován: ned 28. úno 2016 23:25:41
Class:: Priest

Re: Suriana - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Suriana » stř 13. dub 2016 19:35:50

Všem děkuji za kladná hodnocení :) a i kritika je prospěšná, jen bych byl rád kdyby Steelbang víc specifikoval situace, které se mu nelíbily a navrhl možné řešení. Pomohlo by mi to ve zdokonalování děkuju ;)
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Suriana - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Shanir » pát 15. dub 2016 15:22:58

Suriana píše:Všem děkuji za kladná hodnocení :) a i kritika je prospěšná, jen bych byl rád kdyby Steelbang víc specifikoval situace, které se mu nelíbily a navrhl možné řešení. Pomohlo by mi to ve zdokonalování děkuju ;)


myslim, ze to bola situacia ked si si hymnu pustil podla vlastneho uvazenia a mam pocit, ze ti uz aj Tempy za to zaludok cistil - uvedom si, ze ide o specialny healovaci spell (ako Spirit Link Totem u shamana, Aura Mastery u holadina, Barriera u discaca) a tieto spelly su presne nacasovana na urcite situacie v raide - to je rozdiel medzi nasou guildou a inymi, kde si healeri skrabu cisielka - u nas ide o to, aby sa to dalo co najlahsie a aby sa zbytocne newipovalo a prave rozdelenie specialnych spellov na urcite ability bossov ulahcuje fight
Suriana
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 20
Registrován: ned 28. úno 2016 23:25:41
Class:: Priest

Re: Suriana - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Suriana » pon 18. dub 2016 18:34:35

Děkuju ;) lépe si to odkomunikuju a nebude se to dít.
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Suriana - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Tempy » stř 20. dub 2016 10:48:05

Ahoj, zítra od 18:00 se jde sekundární raid. Potvrzení Neffa a následně BoT. Potvrď účast, jestli můžeš, děkuji :)
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: Suriana - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Vision13 » pát 22. dub 2016 12:15:22

Strávil sem s ním na sloupech několik hodin a je to healer, o kterého se mohu opřít a v kritických chvílích nezmatkuje, ale zachraňuje. Ano, dělá i chyby, ale kdo může říci, že se mu daří každý pull.
Stále jsem PRO
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Barbarian
Příspěvky: 118
Registrován: úte 01. bře 2016 6:02:00
Class:: Warrior
Bydliště: Nürnberg
Kontaktovat uživatele:

Re: Suriana - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Barbarian » pát 22. dub 2016 12:23:17

PRO
Obergrupenführer
Oberscheiführer
Oberschturmbanführer
GeneralLoberst
Der Führer
Obrázek
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Suriana - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Tempy » ned 24. dub 2016 13:55:36

Ahoj, pondělí 24. 4. je opět sekundární raid od 20:00. Tentokrát od BoT (vše HC krom councilů), když se stihne rychle, tak potom trůny a BWD. Potvrď prosím účast, díky :)
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Suriana - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Tempy » ned 01. kvě 2016 23:31:52

Ahoj, následující raid je ve čtvrtek 5. 5. od 18:00. Půjdou se už Firelandy 25N. Měj naučenou taktiku na všechny bosse. Potvrď účast, díky :-)
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Suriana - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Crafty » stř 04. kvě 2016 19:04:34

Posunuju te na pohovor, kdyz trefis termin a cas tak aby se mi to hodilo mas 4pokusy, a pis na viber do skupiny
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Suriana - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Crafty » čtv 12. kvě 2016 23:04:52

Pohovor v PONDELI 19:00
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti