Magnors - Fire Mage [REVIVE/TEST/NEPRIJAT]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

magnors
Příspěvky: 16
Registrován: ned 28. úno 2016 23:56:24
Class:: Mage

Magnors - Fire Mage [REVIVE/TEST/NEPRIJAT]

Příspěvekod magnors » pon 29. úno 2016 0:45:37

Typ prihlasky: (standard)
Nick postavy: Magnors
Class/main spec:humen mage fire
Věk:19
ItemLvL: 359ilvl
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/ http://armory.twinstar.cz/character-she ... cn=Magnors
Jak dlouho vlastníte tento char: cca asi 2 mesice... hral sem maga na ofiku cata.. ale pak me dosly penize tak sem presel na twin a zacal hrat jine postavy ale dospel sem k tomu ze proste me mage bavi asi nejvic
FPS: (při 25man) nevim cca 20 nemam moc dobry komp

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? fuuuuuu asi 2roky.. 1 rok na ofi s kamosem .. donutil me .. ale zacalo me to bavit... ale pak kvuli penezum sem presel sem a Twin...

Váš raid time: čtvrtek (od… do...) - sekundární raid od cca 18:30 az do tech cca 12 mam cas

Vaše DPS na: posledni puly na bosech prumerne nejakych 17k ale to sem nemel potky a zradlo a take flasky
Dummy : jidlo potka a hero 26k za 8 min
Chimareon HC/Normal : hodne to tam misuje.... jen sem zatim progresoval HC chim ale cca 14 mozna 15k

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
10tky:
BoT - (4/4) - HC (4/5)
BWD - (6/6) - HC (5/6)
TotFW - (2/2) - HC (1/2)
25tky:
BoT - (4/4) - HC (5/5)
BWD - (6/6) - HC (4/6)
TotFW - (2/2) - HC (0/0)

Screen vašeho UI: (Screeny uploadujte nejlépe z raidu a na stránce http://tinypic.com/ ) http://tinypic.com/usermedia.php?uo=uW4 ... tOCmfnhDnA

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft):

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: tak tady na magovy jsem v guilde v te jednej a same ... byla tam R2 ale rozpadla se tak chodim world raidy nekdy i skladam ..

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? Od Sarger.. povim vam jak se to stalo.... lognul jsem maga a prisly mi zrovna G za kartu s ins.. tak sem si rekl ze to nejak utratim.. tak sem si koupil potky a jidlo.. a tak sem si rekl ze to zkusim s tou potkou jake to je.. tak sem jel do dum bose... natocil sem tam 26k a rekl sem si ze si udelam prdel .. tak sem to postnul na world.. a v tu chvily mi napsal Sarger a poslal mi Dps svojim kamaradu s HC nef.. kteri mel 34k+ a smal se mi ... tak sem se podival na ty postavy co mely takovy dps..a hele ilvl nad 370.. tak sem mu napsal ze jak me muze rovnat kdyz ja mam 359ilvl .. pak mi dal otazku za jak dlouho sem to vytocil.. rekl sem mu ze 8 min... tak me rekl ze si mam napsat prihlasku.. ze bych mohl mit nadeji... tak sem tu

Proč chcete jít právě do <SFU> ?v zadnej takove guilde kde maji prihlasky a takovy progres HC sem jeste nebyl.. takze jsem s toho trochu zmateny se v tom moc nevyznam . tak se predem omlouvam za to ze neco pisu blbe

Koho znáte v <SFU> ? myslim ze nikoho

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)? hodneho :D a spolehliveho hrace.. myslim si ze humorny .. ale az moc upovidany jak slysivam od ostatnich .. spolecensky

Vypište svoje alty (stačí level 85): (Formát: Nick - class / spec - Ilvl - aktivita) tak mam Dk magevars frost 361/ blod 357 aktivita jen nekdy na par raidu treba nebo kdyz neni na RHC tank a mam jeste wara.. ale toho sem dneska vymenil za drujda jeste nwm jak se bude jmenovat

Napište nám něco o Vás (info z real lifu):je mi 19 let mam pritelkyni chodim zatim jeste na stredni..... ( mam vystudovane automechanika a ted studuji opravare zemedelskychstroju ) pochazim s Halenkova... okres zlin ... budu si delat ridicak ted o prazninach tak budou... takze budu mit aj brm brm..
Dekuju za vas cas na precteni ... budu moc rad kdyz dostanu sanci
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Magnors_ fire mage

Příspěvekod Toodyo » pon 29. úno 2016 6:55:39

Ahoj

mel bych par dotazu

1. Addon na sledovani dotek/combustu mas ? pripadne neco co ti pomuze odhadnout spravny cas na odpaleni combustu ?
2. Mas zbytek spelu podbindovany ?
3. Oblibene macro ?
4. Jak to vidis s tvym dps ? ( do budoucna )
5. Jak vypada priorita statu u maga ? (Stamina, Strength, Expertise, Dodge apod.)
S pozdravem Toodyo
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Magnors_ fire mage

Příspěvekod Pronet » pon 29. úno 2016 7:23:31

Jak jsi na tom s casem v pondeli.
magnors
Příspěvky: 16
Registrován: ned 28. úno 2016 23:56:24
Class:: Mage

Re: Magnors_ fire mage

Příspěvekod magnors » pon 29. úno 2016 10:17:57

Doma budu cca ve 4 hod odpoledne takže záleží jak vám to vyhovuje .. Mám čas do 11 nebo do půl noci..
magnors
Příspěvky: 16
Registrován: ned 28. úno 2016 23:56:24
Class:: Mage

Re: Magnors_ fire mage

Příspěvekod magnors » pon 29. úno 2016 15:48:51

odpoved pro toodyo
1. Addon na sledovani dotek/combustu mas ? pripadne neco co ti pomuze odhadnout spravny cas na odpaleni combustu ?
a) zadny adon natoto nemam... pro me to je jako usnadnovani postavy.... ja radsi kdyz se to trochu tezsi.. divam se na dotky jake tam mam a az tam mam vsechny co maji byt .. ted to nedokazu vyjmenovat.. a odpalim combus... pak sou to bomby jak krava... je pravda zenekdy se to proste nepodari.. hlavne me sere kdyz u toho maga nechce naskocit Crit... tose pak vztekam tak cosi

2. Mas zbytek spelu podbindovany ?
a) nemam .. rikam ze jedu podle sebe

3. Oblibene macro ?
a) nemam zadne

4. Jak to vidis s tvym dps ? ( do budoucna) :
uvidime ... zatim me to tam hodne sere ze me nepadaji shoudery a heada a proto nemuzu docilit nekterych statu..

5. Jak vypada priorita statu u maga ? (Stamina, Strength, Expertise, Dodge apod.)
Dobrej pokus o vtip :D ? A nebo zmateni? podivej .. jedu intel - crit - hit - haste- masterka
Intel - co nejvic a s toho dostavam spel power
crit - taky co nejvic at to dobre crituje
hit- 17%
haste- je to takova vec do +
masterka- vubec neresim
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Magnors_ fire mage

Příspěvekod ziarovka » pon 29. úno 2016 16:06:18

když Pepii(richies) nebude mit námitky stav se dnes o 19:45 na tsko najdi Ziarovku. (len teda ak máš volne ID ak nie tak sa uvidi čo a ako dalej.)
Obrázek
magnors
Příspěvky: 16
Registrován: ned 28. úno 2016 23:56:24
Class:: Mage

Re: Magnors_ fire mage

Příspěvekod magnors » pon 29. úno 2016 16:24:13

prosim te a jake TS? napis mi to tady.. nevim jake TS.. nedocetl sem se
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Magnors_ fire mage

Příspěvekod Pronet » pon 29. úno 2016 16:36:15

Kdo hleda najde. Schvalne... kdyz to zjistis sam dostanes plusovy bod u me
magnors
Příspěvky: 16
Registrován: ned 28. úno 2016 23:56:24
Class:: Mage

Re: Magnors_ fire mage

Příspěvekod magnors » pon 29. úno 2016 16:58:54

asi tezko zjistim vase TS kdyz to nemate na strankach.. kdyby tu to bylo tak si na vase TS muze chodit kazdy ..
magnors
Příspěvky: 16
Registrován: ned 28. úno 2016 23:56:24
Class:: Mage

Re: Magnors_ fire mage

Příspěvekod magnors » pon 29. úno 2016 17:00:13

a napis mi to raci do sprav nebo do posty na wow.. budu moc rad .. dekuju.. uvedomil sem si az ted co sem placl za kravinu
Toryko
Příspěvky: 75
Registrován: stř 23. zář 2015 21:25:23
Class:: Hunter

Re: Magnors_ fire mage

Příspěvekod Toryko » pon 29. úno 2016 17:22:02

Nase TSKO mame na strankach verejne dostupne a jestli to nemuzes najit tak je to jen tvoje minus.
Btw po raidu jestli dneska půjdeš tak mi ukážeš na dummy tech 26k. Jsem velice zvědav.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Magnors_ fire mage

Příspěvekod Pronet » pon 29. úno 2016 17:54:37

magnors píše:asi tezko zjistim vase TS kdyz to nemate na strankach.. kdyby tu to bylo tak si na vase TS muze chodit kazdy ..


...

https://ctrlv.cz/P0f4
magnors
Příspěvky: 16
Registrován: ned 28. úno 2016 23:56:24
Class:: Mage

Re: Magnors_ fire mage

Příspěvekod magnors » pon 29. úno 2016 18:14:24

uz sem to nasel.. ja si myslel ze to je jen odkaz na TS.. nenapadlo me to .. SR ale uz to mam
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Magnors_ fire mage

Příspěvekod Pronet » pon 29. úno 2016 18:34:05

Nemyslíš si že HIT je na prvním místě?

Co se stane, když missneš Combustion?

Proč nemáš Macra -

Spodek / Vršek?

Proč nemáš Bindy -

FPS -

Nastavení WoWka?

Myslíš si, že chlubením AOE Dmg je ta pravá prezentace sebe samého? -

Bruneta / Zrzka?

Proč Human?

Máš nastavený nějakým způsobem Combat log?

Proč nemáš Profky na MAX? -

Nemyslím si, že si hodný.

Jak dlouho máš lvl 85?

Omezuje tě přítelkyně ve hraní?

Pošli mi odkaz z speedtest.net

Zkoušel jsi Anál?
magnors
Příspěvky: 16
Registrován: ned 28. úno 2016 23:56:24
Class:: Mage

Re: Magnors_ fire mage

Příspěvekod magnors » pon 29. úno 2016 18:52:42

:D pokus o vtim dobry.. pokud sis pozorne cetl tak hit 17% toto se snazim dodrzovat abych nemysnul...co by se stalo kdybych misnul combuston? rapidne by mi sel dps dole.. timpadem bych nic nevytocil

FPS? TO snad ne... kazdy nema penize na to aby mel dobry komp.. nejsem zadny 150kg nerd ktery u toho furt sedi a je do toho zazrany jak chrobak do jablka
nechapu co te zajima na tech ostatnich veci.. ale fajn...

Pritelkyne me nejak neomezuje.. takze pokazde budu ready na raid

tak anal :D zkousel sem raz .. ale ja spis preferuji jinaci praktiky :D

Na vsechno sem odpovidal.. tak si to precti..
nechlubim se .. psal sem o tom vsem takze precist si to muzes

profky .. nemam G na doskylovani eng

Proc human jejda.. tak libi se mi jak ta postava Kasti spely..

Proč te zrovna zjima muj internet? nechapu.. latence mam cca 50 ..
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Magnors_ fire mage

Příspěvekod Pronet » pon 29. úno 2016 18:58:06

Aby jsi neřekl, že jsem ti dal hned PROTI tak ti dám ještě šanci. Protože by jsi o mě řekl, že jsem moc tvrdý a to já někdy teda jsem :D
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Magnors_ fire mage

Příspěvekod Pepíkus » pon 29. úno 2016 19:52:44

magnors píše:Proč chcete jít právě do <SFU> ?v zadnej takove guilde kde maji prihlasky a takovy progres HC sem jeste nebyl.. takze jsem s toho trochu zmateny se v tom moc nevyznam . tak se predem omlouvam za to ze neco pisu blbe

Hoj, to jsi celkem dobře vystihnul.
Chvíli jsem zvažoval jestli to není propracovaný trolling, ale obávám se, že ty touhle přihláškou myslíš smrtelně vážně. :|

Nezlob se na mě, na test raid tě nepustím. Co se mi např. nelíbí: (dopíšu ještě)


EDIT: tak nakonec se mi to nechce vypisovat, je toho prostě moc, nejjednodušší bude když spolu pokecáme ingame..
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Magnors_ fire mage

Příspěvekod Crafty » pon 29. úno 2016 21:19:00

NEPRIJATY
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Magnors - Fire Mage [NEPRIJATY]

Příspěvekod Pepíkus » ned 13. bře 2016 19:23:49

Po domluvě s CL přihláška obnovena a je posunutý na zítřejší test raid.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
magnors
Příspěvky: 16
Registrován: ned 28. úno 2016 23:56:24
Class:: Mage

Re: Magnors - Fire Mage [NEPRIJATY]

Příspěvekod magnors » ned 13. bře 2016 19:35:00

Změna
V čem je zmena? ze si podavam prihlasku nebo tzv znovu opviram prihlasku?
Jste fajn lidi.. umite se nabidnout a spomoci .. ste ochotni nabidnou cas tem kteri ho potrebuji .. to ze ste nekteri i po dlouhletem pařeni wow porad s polu v jedne guilde je proste mrte dobre.. jste sehrani.. nemyslim sehrani jako v raidech.. ale myslim to ze ste jako aj v realu.. ze se znate i tak mimo wow.....toto u jinacich guild nevidite.. proto bych chtel k vam patrit ... tak sem udelal pro vas treba to ze sem se dostal s low na medium :DDDD ...
Radil mi Pepi v gemovani ecnhatnech a poslal mi par odkazu na maga .. procetl sem si je .. a zkousel sem rotaci a reforge.. kdyz se podivate na armory jde tam videt rozdil v dps..
dodelal sem si profese ( eng )
vylepsil sem si EQ
Pepi mi poradil dobre rady co pouzivat a kdy to pouzivat jak na jake bose.. sem mu za to vdecny ze mi venoval tolik casu
udelal sem si macra a bindy a stahl adony dbm, recound ,bartender4

macro : mam dane ze kdyz zmacknu 1x firebol a vykasti mi to 3x tak nemusim mackat pak jak blb furt dokola a muzu se soustredit vic a rozhlidnout se oklo sebe
dalsi je macro na kostku .. mam to nabindovane na X .. zmacknu jednou da se mi kostka.. zmacknu po druhe zrusi se mi...

bindy : nwm o komu rict .. jen ze potku a trinked a blink mam nastavene na mysi a dalsi veci na klavese

dekuju za precteni teto prihasky ..v pripade dotazu odpovim co nejdriv dekuju
ahoj
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Magnors - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Vojel » ned 13. bře 2016 22:56:02

Máš snahu, to je zřejmé .Takže moje rada zní : 1. Popros ať někdo smaže tuto přihlášku
2. Napiš novou (pokud možno tak, aby z toho lidem nekrváceli oči)
3. Buď kreativní zkus zapojit barvičky, obrázky , tak nějak aby to bylo hezké a působilo dojmem že máš o nás opravdu zájem(je vidět že se fakt zájem máš, ale nebudeme si lhát v 19 musíš ovládat aspoň základy českého pravopisu ne.? Oo )






Protože , i když vím, že každý není "češtinář" a nechci tě urážet nebo ponižovat, ale za toto bych ti místo místa v guildě nabídnul Slabikář.



S pozdravem Vojel :)
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
magnors
Příspěvky: 16
Registrován: ned 28. úno 2016 23:56:24
Class:: Mage

Re: Magnors - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod magnors » pon 14. bře 2016 9:52:19

Jsem disgrafik.. Snažím se prostě ty chybí nedělat.. Ale ted píšu na mobilu tak semi to opravuje samo.. Raci budu psát s mobilu
magnors
Příspěvky: 16
Registrován: ned 28. úno 2016 23:56:24
Class:: Mage

Re: Magnors - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod magnors » pon 14. bře 2016 9:54:54

A ano mohl bych to trošku nějak zkraslit.. :? .. Vynasnazim se :twisted: děkuji zaupozorneni
magnors
Příspěvky: 16
Registrován: ned 28. úno 2016 23:56:24
Class:: Mage

Re: Magnors - Fire Mage [REVIVE/TEST/-]

Příspěvekod magnors » úte 15. bře 2016 15:56:50

NÁZOR NA VČEREJŠÍ RAID?
1) jsem spokojeny tím raidovaním a těma co to řídily .. zvlášt chci poděkovat pepčovy a ostatním za vysvětlení taktik .. sice ze začáku to bylo takové všelijaké ze sem panikařil a třepali se mi ruce :D ale druhej pul uz to bylo oněco lepší

2) vadila mi jedna věc u nefariana .. každý je zvyklí jinak ho chodit .. třeba já tak že se zburstí onixka a 1 tank si bere onixku a nefa .. a dalsi adky... jak se kilne onixka tak se de na sloupy a pak to same to co vy.. Zmatl mě jen ten začátek trochu ale pak sem si spoměl jak sem to párkrát takto šel s priestem tak sem se už pak nějak dovrtal k tomu... ale jinak v pohodě

3)byl jsem spokoje s vaším výkonem , ochotou , trpělivosti a hlavně mluvením :) že ste koordinovaly některé ty lidi.. když se něco posralo moc jste to neřešily , a toho dotyčného jste opravily :ugeek: :) ;)

4) proste nwm co k tomu dalšího dodat .. jste super lidi :) :) :) :o

5) názor na mě ? :D :D :D :D :D jak jste byli spokojení se mnou? mluvením nebo ohlašovaním na TS .. jestli sem něco dělal špatně ..

děkuji za odepsání a váš názor
ps: Těším se na další příjemný večer strávený svámi
Ahojte
Uživatelský avatar
Joonycek
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 103
Registrován: sob 16. led 2016 15:09:44
Class:: Warlock

Re: Magnors - Fire Mage [REVIVE/TEST/-]

Příspěvekod Joonycek » úte 15. bře 2016 21:46:22

skorej bolo myslené aby si "nabonzoval" čo za chyby si v tych raidoch robil :) otom je to "zhodnotenie raidu"
magnors
Příspěvky: 16
Registrován: ned 28. úno 2016 23:56:24
Class:: Mage

Re: Magnors - Fire Mage [REVIVE/TEST/-]

Příspěvekod magnors » stř 16. bře 2016 18:01:50

jo promin to sem zapomněl dopsat.
s mojím výkonem nejsem spokojený ... dps stál za hovno a nabiral sem úplně zbytečné zvuky u atromrda .. a pak mi to ještě moc neslo u maloriaka v te černé fázi .. špatně sem rozhazoval combusku .. mel sem je dávat na ty ady a ne na bose
Uživatelský avatar
Rezzy
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: pát 15. kvě 2015 23:21:04
Class:: Shaman
Bydliště: Toušice okres Kolín

Re: Magnors - Fire Mage [REVIVE/TEST/-]

Příspěvekod Rezzy » stř 16. bře 2016 18:54:28

Ahoj 17.3. test raid jde se BOT od 18:00 tak v 17:45 se prosím hlaš na nick Rezzy/ Ziarovka :)
4/5 HC tak se na to připrav :)
Obrázek
magnors
Příspěvky: 16
Registrován: ned 28. úno 2016 23:56:24
Class:: Mage

Re: Magnors - Fire Mage [REVIVE/TEST/-]

Příspěvekod magnors » stř 16. bře 2016 19:38:53

OK děkuju za info.. budu tam
magnors
Příspěvky: 16
Registrován: ned 28. úno 2016 23:56:24
Class:: Mage

Re: Magnors - Fire Mage [REVIVE/TEST/-]

Příspěvekod magnors » čtv 17. bře 2016 21:57:45

Názor na dnešní raid?
pro mě katastrofa :? :| :( .. vůbec se mi dneska na Bot 4/5 hc nedařilo .. špatně sem rozhazoval CD a prostě katastrofa.. Dps stal o hovně.. ale tak jako první Botko 25..příští ID to bude lepší.. už vím co a jak.. Pepča mi to ještě vysvětlil pro příště at nedělám ty samé chyby co ted

Špatně sem rozhazoval Combusku na Chogal.. aby to plošnilo aj ty ady .. byl jsem zvyklí to chodit jinak .. ze se ta ada odtáhla do zadu a splošnilo..ale už vím jak to chodíte vy takže příště to bude lepší
Sinestra : to ani nemluvím posral sem to hned na začátku jak sem chytl od někoho tu linku s té orby ... měl sem byt na opačné straně..

Názor na vás ostatní? podle mě jste skvěli raid a spolek fakt kvalitních hráčů jen sem vám to tam kazil

Děkuju za raid moc.. je s vámi skvělé hrát a aj vás poslouchat .. z některých tech kecu fakt nemůžu se přestat smát ..
ahoj :)
Uživatelský avatar
Rezzy
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: pát 15. kvě 2015 23:21:04
Class:: Shaman
Bydliště: Toušice okres Kolín

Re: Magnors - Fire Mage [REVIVE/TEST/-]

Příspěvekod Rezzy » ned 20. bře 2016 20:07:20

Ahoj zítra od 20:00 test raid hlaš se prosím v 19:45 na nic Rezzy.
Obrázek
magnors
Příspěvky: 16
Registrován: ned 28. úno 2016 23:56:24
Class:: Mage

Re: Magnors - Fire Mage [REVIVE/TEST/-]

Příspěvekod magnors » pon 21. bře 2016 8:20:30

Ahoj budu taam.. Tesim se
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Magnors - Fire Mage [REVIVE/TEST/-]

Příspěvekod Pepíkus » pát 25. bře 2016 23:22:43

Nepřijat.

Rozhodl jsem se, zpřísnit požadavky, které musí každý zvládnout před puštěním na test raid. Pomáhat a radit se vším okolo wowka má svoje meze a já bych to nemohl dělat donekonečna. GL jinde.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti