Amgulia - Holy Priest [NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Amgulia
Příspěvky: 3
Registrován: pon 29. úno 2016 18:55:00
Class:: Priest

Amgulia - Holy Priest [NEPRIJATY]

Příspěvekod Amgulia » pon 29. úno 2016 19:24:15

Typ prihlasky: (standard)
Nick postavy:
Class/main spec: Priest / Holy
Věk: 29
ItemLvL: 359
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... cn=Amgulia
Jak dlouho vlastníte tento char: Od kedy som zacal hrat na twinstare, co je cca 9-10/2015, nepamatam si uz presne.
FPS: V dungoch a raidoch sa fps pohybuje od 40+

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
Wow hram od 2.2.3 patchu na starom narniase Kde som progresoval Hyjal a BT. Ku Sunwelu som nedosiel pretoze som aktivne hraval official. Potom som presiel na ofi kde som hraval tbc az do wotlk prepatch. Viac menej pvp. Potom som striedal servery podla moznosti. Dlhu dobu som hraval na defenderi co je viac menej pvp server, kde som par krat dosiahol rank 1 v 2v2 za frost maga na deadly a furi sezone. Hraval som aj na defender fune kde som progresoval ICC.

Váš raid time: čtvrtek (od… do...) - sekundární raid
To zalezi podla mojej pracovnej doby, je dost variabilna.

Vaše DPS na:
Za shadow hram len ked musim, venujem sa iba healovaniu, v tom je podstata healerskej klasy drzat niekoho pri aktivnych hp. DPS klasa je pre mna vyuzivanie 4 max 5 spelov ktore sa riesia rotaciou. Healer ako taky ma svoje caro z hladiska drzania many, skupinoveho healu, vyuzivanie vsetkych abilit viac menej, ktore sa nachadzaju v spellbooku.

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
10tky:
BoT - (4/4) - HC (1/4)
BWD - (5/6) - HC (2/6)
TotFW - (2/2) - HC (?/?)
25tky:
BoT - (0/0) - HC (0/0)
BWD - (0/0) - HC (0/0)
TotFW - (0/0) - HC (0/0)

Screen vašeho UI: Z neistych dovodov sa mi neda spravit screen, vyuzivam 41 aktivnych bindov a mam bindnute vsetko co je treba a pouzivam iba DBM. Viac mi pri raidoch nie je treba.

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft):
Studoval som spec, vyuzitie talentov a prednostnych atributov cez google, videa a podobne. Presne linky si nepamatam. Tak zaklad u mna je spirit > intel > haste > mastery > crit.
Niekto mi tvrdil ze u holy prista je dobre vyuzivat prayer od mending ale nevidim v tom dovod, kedze jeho vyhoda je v tom aby mending preskakoval na target a vychytat taky dmg a preskocenie na oficial serveroch je naozaj umenie, nehovorim o free twinstare ktory ma svoje kvality ale aj muchy a mending po odskusani nema zmysel vo vyuziti. Inka klasicky snazim sa drzat na tankoch renew, vyuzivat serendipity pri dvoch stakoch, party heal ked je velky zaber s aoe dmgom, a divine hymn ked uz je naozaj zle, ale to sa vychytava naozaj tazko, treba mat na to spravny odhad.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Momentalne som vo WhiteTigers, predchadzajuce gildyl boli len na expenie, z nich som odisiel pretoze som chcle raidovat.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Cez world chat.

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Pretoze raidujete 25hc. Hram od tbc a tam 10-ky boli sporadicke. Som zvyknuty na velky raid a ten mi v aktualnej gilde chyba. Avsak nepohrdam ani 10-kami ale 25-ky su monstrum.

Koho znáte v <SFU> ?
Nikoho, nesnazim sa udrziavat nejaky blizsi vztah v hre a realnom zivote s nikym, Je to len hra.

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)?
Skusenosti, predsa len tbc bolo o niecom inom ako su terajsie raidy. Uroven kazdym datadiskom je coraz lahsia. Kto hral stare klasiky vie o com hovorim.

Vypište svoje alty (stačí level 85): (Formát: Nick - class / spec - Ilvl - aktivita)
Auryadnes - 85 lvl frost mage.

Napište nám něco o Vás (info z real lifu):
Snazim sa byt nekonfliktny a pomoct ked sa da, pracuje ako operator zakaznickej linky vo velkej mobilnej spolocnosti, preto ta pracovna doba je variabilna. Hram na gitaru uz dost dlhu dobu, ktoru sa snazim studovat v technikach a rychlosti.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Amgulia - Holy Priest [-/-/-]

Příspěvekod Crafty » úte 01. bře 2016 8:29:48

Ve ctvrtek v 18:00 pujdes na test raid dorazka BWD + BOT mas volne id?

Napis mi na muj email Crafty@sixfeetunder.cz tvuj mobilni telefon a mesto v kterem tedka zijes/pracujes.
Znas mobilni aplikaci VIBER?
--> pokud ANO, tak si te hned jakmile posles email pridam
--> pokud NE, tak doporucuji stahnout (po stahnuti nainstalujes a zaregistrujes se tim ze zadas svoje mobilni cislo a to je vse a aplikace jiz bezi a plne funguje ... komunikovat stebou muzou skrz aplikaci jen lide kteri znaji tvoje mobilni cislo)
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Amgulia - Holy Priest [-/-/-]

Příspěvekod Tempy » úte 01. bře 2016 22:01:46

Ahoj Amígo! 3. 3. čtvrtek se prý uvidíme na na raidu. Takže 17:45 se budu těšit :) . Pravděpodobně BoT HC vše kromě Councilů, dost možná ale i BWD, něco tam máme ještě, uvidíme, jak se rozhodne leader :) Buď připraven na cokoliv a hodně štěstí :) Kdybys cokoliv potřeboval, ozvi se klidně i mně, na forku jsem aktivní, takže PM, na TSku mě taky často zastihneš.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Amgulia - Holy Priest [-/-/-]

Příspěvekod Pronet » stř 02. bře 2016 17:27:34

Proč by jsme chtěli chtít zrovna tebe? Máme tu i jiné přihlášky za Priesty, proč bych měl dát PRO zrovna tobě?

Okomentuješ svoje talenty? a Následně Craftyho a Monstera?
Amgulia
Příspěvky: 3
Registrován: pon 29. úno 2016 18:55:00
Class:: Priest

Re: Amgulia - Holy Priest [-/-/-]

Příspěvekod Amgulia » čtv 03. bře 2016 14:35:02

Ahojte, vsetky talenty komentovat nebudem to ani nema zmysel, spomeniem vsak, ze lightwel nepodporujem z toho dovodu ze jeho vyuzitie mi pride zbytocne, mozno maximalne pre tanka hodiace sa, alebo iba pri par bosoch. Darknes nemam tri body z toh odovodu ze tie zbytne dva som si nechal pre veiled shadow, co znizuje cd na fade a shadowfienda, casto krat sa stane ze spavnujuce sa ady utekaju po mne, a aby som predisiel opatovnemu ich stretu tak som volil prave tie dva body. Zbytok co sa tyka talentov by mal byt jasny.

Na test raid sa velmi tesim, dufam ze nikoho nesklamem, hlavne sam seba nie.

Rozhodnut pre mna by ste sa mali z toho dovodu ze mam skusenosti uz od tbc tak ako po pvp stranke, ktora je si myslim zakladom vsetkych pve uspechov, v pvp sa cvici reflex zo spontanne uskutocnovanych veci, pri pve raidoch a dungoch je vsetko uz vopred dane cize sa staci iba tomu prisposobit. Aktivne vyuzivam 41 bindov na vsetky spely, ked pozeram prihlasky ostatnych hracov maju nabindovanych maximalne 10 spelov, aj to nie tych najdolezitejsich. Cize aktivne vyuzivanie bindov je zaklad pre wow, aby clovek stihal rychlo reagovat na vsetko a nie hladat nejaky spel na liste a odvracat tak pozornost na milisekundy ktore mozu viest k wipe raidu alebo party. Som nekonfliktny, poddajny, dokazem sa prisposobit situacii. Pri healovani sa snazim racionalne vyuzivat manu spely aby som vydrzal celu dlzku boja. Prikladam aj obrazok o tych bindoch, ktore mozu byt podporou aj pre ostatnych.


http://tinypic.com/r/4tu820/9
Amgulia
Příspěvky: 3
Registrován: pon 29. úno 2016 18:55:00
Class:: Priest

Re: Amgulia - Holy Priest [-/-/-]

Příspěvekod Amgulia » čtv 03. bře 2016 16:55:49

Ahojte este raz, nesmierne si cenim toho ze ste mi dnes 3.3. dali sancu ukazat sa v test raide, ale bohuzial neda sa mi prist nakolko sa mi prihodilo nieco z realneho zivota co sa neda odlozit ani ignorovat. Touto cestou by som chcel poziadat o nahradny termin, v pripade ak by k nemu nedoslo pochopim to. Za pochopenie vopred dakujem.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Amgulia - Holy Priest [-/-/-]

Příspěvekod Crafty » pon 07. bře 2016 11:44:05

Uprimne jsem dost sklamany kdyz hned prvni test raid nemuzes, mohl bys mi treba na email ( crafty@sixfeetunder.cz ) napsat presny duvod?

+ Jak jsi natom stim MAGEM v PVE?
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Amgulia - Holy Priest [-/-/-]

Příspěvekod Crafty » pon 07. bře 2016 11:46:47

Co pro tebe znamena guilda?
Kolik je HASTE CAP? a proc?
Proc myslis ze jsi loajalni clovek?
Tatarka nebo kecup?
Proc predpokladas ze jsi vhodny adept na nas sekundarni raid?
Ktery boss je tvuj nejoblibenejsi a proc.

Kolik intelectu musis mit abys dostal 3% critu?
Kolik haste musime ziskat z gearu, aby jsi mel HASTE CAP?
Jak muzes boostnou shadowfienda, aby jsi ziskal vic many?
Jake spell maji ostatni class, ktere tobe muzou doplnit manu?
Muzes mi sem postnou macro na ktere jsi nejvic hrdy? (nemusi byt slozite, staci genialni, nebo mimoradne dulezite)


Znas adon POWER AURAS? umis snim pracovat? pouzival jsi ho nekdy?
Pokud potrebuju vycastit 2-6Renewu odpalit CoH+PoM a potom prijde incoming DMG kde vim ze pouziji 3-4PoH jaky SHIELD a CHAKRU si zvolis?

Postni nam sem svuj počítač (CPU, RAM, GRAFIKU atd.)
Jaky typ internetu mas?
Drat/bezdrat
Download/Upload
Mas optiku?
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti