Gejitka - Holy Priest [TEST/NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Uživatelský avatar
Bluesomethin
Příspěvky: 36
Registrován: ned 06. zář 2015 12:48:52
Class:: Priest

Gejitka - Holy Priest [TEST/NEPRIJATY]

Příspěvekod Bluesomethin » úte 01. bře 2016 1:40:50

Typ prihlasky:
(standard)
Nick postavy:
Gejitka
Class/main spec:
Holy Priest
Věk:
28
ItemLvL:
360
Link na armory:
http://armory.twinstar.cz/character-she ... cn=Gejitka
Jak dlouho vlastníte tento char:
24.12.2015 založena - dlouhý Vánoční večer
FPS: 70+

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
Historie sahá někdy k patchi 1,0,12 kdy jsem se se hrou poprvé setkal. Od té doby se mnoho změnilo, jak já tak servery na kterých jsem hrál. Za tu dlouhou dobu jsem prostřídal mnoho ze hry, ale na Cata cítím, že je stále co oběvovat.
Z Historie bych asi vyzdvihnul krátké působení v roli GM na jednom zahraničním serveru, kde jsem během let zavítal, ale ta doba je dávno pryč. Tak jako tak se pokládám za ostříleného hráče.

Váš raid time:
Flexibilně, opravdu nemohu na 100% říct jestli za týden v takovou a makovou hodinu budu mít čas.

Vaše DPS na:
HPS dle poslednich měření kolem 14k

Vypište svůj progress na Twinstaru:
10tky:
BoT - (4/4) - HC (1/5)
BWD - (6/6) - HC (0/6)
TotFW - (1/2) - HC (0/2)
25tky:
BoT - (0/0) - HC (0/0)
BWD - (0/0) - HC (0/0)
TotFW - (0/0) - HC (0/0)

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft):
http://www.tauri-veins.com/

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
SFU jsou pro mě na serveru něco jako bozi:)

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Přijde mi to jako dobrý nápad:)

Koho znáte v <SFU> ?
Netroufám si říct, že znám, ale zmíním Craftyho

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)?
Jsem tvrdohlavý paličatý konzervativní český člověk, který když si něco umane tak za tím prostě jde:) Ani si mě nedovedete představit na progresu nějakého HC, málem se stavím na hlavu, aby vše správně vyšlo. A samozřejmě chci být nejlepší:)

Vypište svoje alty (stačí level 85):
Nightshine - hodně low DK
Monterey - 358 Sh priest (ano mám 2)

Napište nám něco o Vás:
Uplně ve zkratce - žiju se ženou, která o WoW tvrdí, že je to kravina a nechápe, jak to můžu hrát. Jsem člověk, kterého vytáčí, když něco neví, proto je Google můj největší kamarád. Nejsem sportovní nadšenec a politiku předemnou nezmiňujte, to ostatní vyjde na povrch po delší době:)
Na závěr dodám, že po marných pokusech tuto přihlášku udělat hezkou a barevnou jsem to vzdal. Jsem přecejen starší pán a s touhle technikou se nemůžu rozčilovat:)
Naposledy upravil(a) Bluesomethin dne stř 16. bře 2016 1:01:13, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
Bluesomethin
Příspěvky: 36
Registrován: ned 06. zář 2015 12:48:52
Class:: Priest

Re: Gejitka - Holy Priest [-/-/-]

Příspěvekod Bluesomethin » úte 01. bře 2016 3:03:23

A tady přikládám SS mého UI

https://ctrlv.cz/fq69
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Gejitka - Holy Priest [-/-/-]

Příspěvekod Gashi » úte 01. bře 2016 7:22:17

Roguna omrzela?
Preco by mala priihlaska tento krat dopadnut inak, co sa zmenilo?
You win or you learn.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Gejitka - Holy Priest [-/-/-]

Příspěvekod Crafty » úte 01. bře 2016 8:31:00

V pondeli v 20:00 pujdes mozna na test nech si volne ID
(mas volne ID i na tenhle tyden jeste?)

Napis mi na muj email Crafty@sixfeetunder.cz tvuj mobilni telefon a mesto v kterem tedka zijes/pracujes.
Znas mobilni aplikaci VIBER?
--> pokud ANO, tak si te hned jakmile posles email pridam
--> pokud NE, tak doporucuji stahnout (po stahnuti nainstalujes a zaregistrujes se tim ze zadas svoje mobilni cislo a to je vse a aplikace jiz bezi a plne funguje ... komunikovat stebou muzou skrz aplikaci jen lide kteri znaji tvoje mobilni cislo)
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Bluesomethin
Příspěvky: 36
Registrován: ned 06. zář 2015 12:48:52
Class:: Priest

Re: Gejitka - Holy Priest [-/-/-]

Příspěvekod Bluesomethin » úte 01. bře 2016 14:21:18

Tento týden už mám obsazené ID na BWD i na BoT, jediné co zůstává volné je ToT4w.
Pondělí by bylo fajn, budu si šetřid IDčka, alespoň budu mít čas se vyblbnout se šamanem.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Gejitka - Holy Priest [-/-/-]

Příspěvekod Pronet » stř 02. bře 2016 17:23:01

Proč by jsme chtěli chtít zrovna tebe? Máme tu i jiné přihlášky za Priesty, proč bych měl dát PRO zrovna tobě?

Dokud nezměníš barvy v přihlášce nebudu ji dál ani číst (do té doby ti nedám žádný hlas, ale nemysli si, zatím máš spíš mínus). Zdá se ti, že je to lehce čitelné?
Uživatelský avatar
Bluesomethin
Příspěvky: 36
Registrován: ned 06. zář 2015 12:48:52
Class:: Priest

Re: Gejitka - Holy Priest [-/-/-]

Příspěvekod Bluesomethin » stř 02. bře 2016 17:52:19

Ahoj,
Pokoušel jsem se vyhovět, ale má snaha s barvičkami nebyla doceněna tak žádné barvičky nebudou, nejsem malá holka, abych psal pastelkami a hrál si s barvičkami. Jistě to v bílé přelouskáš daleko lépe.

Nemyslím si, že otázka "proč bychom měli chtít zrovna tebe" je trefná, přecejen nejsme u výběrového řízení někam do fabriky.

Jde o to, že jsem to já, kdo chce pomoct vám a zároveň pomoct sobě při získání větší zábavy u hry, jednoduše spojit příjemné z užitečným. Má motivace je úplně jednoduchá, chci být nejlepší a pomoct ve vyšvihnutí se do výšin ostatním, abychom mohli společně ovládnout svět:) To je motor, který mě žene dopředu a zároveň to, co mě na hře baví. Jednoduše nejsem spokojený s nějakým normal BoTkem, které stejně farmím jen na Valory, které jsou mi v této fázi hry prakticky k ničemu. Hledám větší výzvy a jednu takovou se právě pokouším zdolat a to je to, dostat se k vám a ukázat, že já jsem ten střípek, který vám chybí k dokonalosti.
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Gejitka - Holy Priest [-/-/-]

Příspěvekod ziarovka » stř 02. bře 2016 18:17:27

na to aby si si užil hru nepotrebuješ být nejlepší.

Dávám ty ješte jednu šanci zahraj se na malé díte a pridej pár barvišek.


Osobne si potrpím na barvičky. prihlášky bez barvišek nečtu a to co nečtu neprosadzuju ani na test raid natošto k nám do gildy.
Obrázek
Uživatelský avatar
Bluesomethin
Příspěvky: 36
Registrován: ned 06. zář 2015 12:48:52
Class:: Priest

Re: Gejitka - Holy Priest [-/-/-]

Příspěvekod Bluesomethin » stř 02. bře 2016 18:32:40

Barvičky nebudou a pokud je podmínka pro přijetí na test raid psaní barviček tak si ani nezkouším představit jaké osobnosti se tam mohou dostat.
Jak to tak čtu tak se tady všechno točí kolem toho, jestli lidi píšou barevně. Chápu že to, jak vypadá přihláška je odrazem toho, jak moc k vám lidi chtějí. Ale spíše než nějaké serepetičky tady by vás mělo zajimat to, jaký jsem člověk a jestli si budeme rozumět a budeme schopni se vzájemně synchronizovat na raidu a guildovním fungování.
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Gejitka - Holy Priest [-/-/-]

Příspěvekod ziarovka » stř 02. bře 2016 18:51:00

tak už tohle mi ukazuje jakej ses človek nejde tu o to jak se budeš chovat na raidu ale i mimo nej.
To jakej si se mi už z části ukázalo.

Vše začíná jednoduchímy úkolmi které aniž by si ty uvedomoval hodne lidem napovidají co jsi za človeka.
Prihláška je pro mne ukázka tveho vnitrního psaciho charakeru.

U mne si si akutalné ziskal - tak se uvidí teda aaž ukážeš svúj potenciál a dokážeš mne presvedčit o opaku.
Obrázek
Uživatelský avatar
Bluesomethin
Příspěvky: 36
Registrován: ned 06. zář 2015 12:48:52
Class:: Priest

Re: Gejitka - Holy Priest [-/-/-]

Příspěvekod Bluesomethin » stř 02. bře 2016 19:01:53

To si moc dobře uvědomuju a jak už jsem psal v úvodu, jsem tvrdohlavý paličatý kozel. Pokud se mi něco nelíbí tak to povím a nebudu nic předstírat nebo zastírat. To ale neznamená, že by vše co není po mém bylo špatně, velmi rád si nechám poradit a naopak velmi rád se s ostatními podělím o to, co už vím.
Obrázek o mě můžeš mít zpočátku negativní, ale na všech vztazích se musí pracovat, o tom přece život je.
A navíc, 2x - dá dohromady plus, to pujde:)
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Gejitka - Holy Priest [-/-/-]

Příspěvekod Tempy » stř 02. bře 2016 19:21:43

Malá otázka na UI:

Jak healuješ (momentálně mě nazjímá tvoje priorita spellů)? Nějaký addon na raid frame? Nebo jedeš přes blizz party? Není to tam vidět, proto se zajímám.

Nemáš zobrazené bindy?
Uživatelský avatar
Bluesomethin
Příspěvky: 36
Registrován: ned 06. zář 2015 12:48:52
Class:: Priest

Re: Gejitka - Holy Priest [-/-/-]

Příspěvekod Bluesomethin » stř 02. bře 2016 19:29:34

Ahoj,
Používám xperl uni frames addon, bohužel žádný SS s interface během raidu nemám a v blízké době se na raid nechystám, abych ti ho dal.
Při healování single targetu si na něj jednoduše kliknu a zacastím heal, jde to i s bindem na heal, že jenom kliknu a už to healuje.
Jednu dobu jsem používal i heal bot a zkoušel jsem různé heal helpery, ale v zásadě mi to přidalo spoustu starostí navíc, mám rád vlastní kontrolu.
Tady máš alespoň pro představu, jak to rozložení vypadá
https://ctrlv.cz/6Sa0
Pokud bys měl nějaký tip na addon nebo rozložení tak si ho určitě rád poslechnu:)
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Gejitka - Holy Priest [-/-/-]

Příspěvekod Pronet » stř 02. bře 2016 20:08:24

Takže když ti pošlu omalovánku v základu a když ti pošlu vybarvenou, která bude hezčí, když ji nechám vybarvit od člověka co umí kreslit.
Uživatelský avatar
Bluesomethin
Příspěvky: 36
Registrován: ned 06. zář 2015 12:48:52
Class:: Priest

Re: Gejitka - Holy Priest [-/-/-]

Příspěvekod Bluesomethin » stř 02. bře 2016 20:13:20

Kdybys mi poslal neobarvenou omalovánku tak bych ji maximálně polil pivem, nebo ještě kafe připadá v úvahu, to taky občas vyliju:)
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Gejitka - Holy Priest [-/-/-]

Příspěvekod Tempy » stř 02. bře 2016 20:20:26

Bluesomethin píše:Ahoj,
Používám xperl uni frames addon, bohužel žádný SS s interface během raidu nemám a v blízké době se na raid nechystám, abych ti ho dal.
Při healování single targetu si na něj jednoduše kliknu a zacastím heal, jde to i s bindem na heal, že jenom kliknu a už to healuje.
Jednu dobu jsem používal i heal bot a zkoušel jsem různé heal helpery, ale v zásadě mi to přidalo spoustu starostí navíc, mám rád vlastní kontrolu.
Tady máš alespoň pro představu, jak to rozložení vypadá
https://ctrlv.cz/6Sa0
Pokud bys měl nějaký tip na addon nebo rozložení tak si ho určitě rád poslechnu:)


chápu chápu. tuhle část ..
Bluesomethin píše:jde to i s bindem na heal, že jenom kliknu a už to healuje.

to je něco jako ta funkčnost v healbotu? xperl nepoužívám, tak nevím. a neříkám že jto špatný addon. používal jsem ho kdysi a tenkrát to ještě neuměl tohleto, tak se možná ptám blbě.

takže abych to shrnul, já to podle tvé odpovědi pochopil tak, že prostě klikáš do xperlu stejně jako v healbotu a rovnou to healuje. potvrď/vyvrať, kdyžtak dovysvětli :)

a jak teda ty bindy?
Uživatelský avatar
Bluesomethin
Příspěvky: 36
Registrován: ned 06. zář 2015 12:48:52
Class:: Priest

Re: Gejitka - Holy Priest [-/-/-]

Příspěvekod Bluesomethin » stř 02. bře 2016 20:37:18

Nooo, ne:D
Používám celou škálu healovacích spellů, takže nejde jen strojově klikat na jména a takto healovat.
Primárně single targety healuju tím, že si v xperlu označím hráče a dle potřeby ho healnu - manuálně
V případě healovaní celé party prostě označím a castím, je to více méně klikačka sem tam, sem a zase tam:)
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Gejitka - Holy Priest [-/-/-]

Příspěvekod Tempy » stř 02. bře 2016 21:01:05

Ok už si připadám skoro blbě :D . Ale naštěstí jsme dobrali úspěšného konce.

Ale opět se ptám. Bindy? :D :D Já je tam nevidím. A někde mi scházej, tak se snažím zjistit, jestli je teda nemáš. Nemusej být zobrazený, možnosti jsou různý. Pro mě je to zásadní věc, kterou potřebuju vědět, abych s tebou mohl třeba nějak zapracovat, chápej.
Uživatelský avatar
Bluesomethin
Příspěvky: 36
Registrován: ned 06. zář 2015 12:48:52
Class:: Priest

Re: Gejitka - Holy Priest [-/-/-]

Příspěvekod Bluesomethin » stř 02. bře 2016 21:30:46

Jo, promiň:)
Bind mám jen na dispell a renew, to mám na myšce, tam je to akutní.
Hlavní healy co potřebuju hned mám na 1,2,3, na zbytek prostě - kliknu
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Gejitka - Holy Priest [-/-/-]

Příspěvekod Tempy » stř 02. bře 2016 22:20:10

Byl bys ochoten to změnit? Protože já jsem toho názoru, že healer musí mít co nejrychlejší reakce, aby mohl třeba někoho zachránit v krizové situaci. Ty jako priest máš třeba křídla, kterýma můžeš skvěle vytáhnout ze "špíny" kohokoliv :D

A teď si představ, že tam nemáš bind a musíš teda nejdřív nakliknout, abys mu nahodil křídla a než se dostaneš ke křídlům, tak ti umře. Já díky tomu bindu můžu reagovat okamžitě v ten kratičký moment, kdy on dostane mrdu a na další hit by na 100% umřel. Určitě víš, kam tím mířím.

Můžu ti s tím pomoct a dát ti pár rád klidně.
Uživatelský avatar
Bluesomethin
Příspěvky: 36
Registrován: ned 06. zář 2015 12:48:52
Class:: Priest

Re: Gejitka - Holy Priest [-/-/-]

Příspěvekod Bluesomethin » stř 02. bře 2016 22:43:19

Je pravda, že se mi již párkrát stala přesně ta situace, kterou popisuješ, křídla měl dostat člověk v rejži, ale než jsem je zacastil tak umřel a ony se zacastily na mě = mrtvy člověk a CD na křidla.
Hned si je nahodím na shift+1 to by měla být dostatečně rychlá reakce, jen si to nacvičit používat. Ajaj, tady budu bojovat se sklerózou:D
Můžeš mi taky poslat screen tveho UI? Pro představu/inspiraci? Které spely pokládáš za nejduležitější pro to mít nabidované a používáš nějaký addon pro heal?
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Gejitka - Holy Priest [-/-/-]

Příspěvekod Tempy » stř 02. bře 2016 23:05:44

Já ti tady můžu postnout moje UI, není to žádné tajemství a dokázal bys to najít i v mé přihlášce. Jen tam nenajdeš všechno, to je jedna věc a druhá je ta, že každému sednou bindy jiné a člověk se musí sžít. Já tam mám něco málo přes 30 bindů, jsou lidi co maj víc, ale určitě to jde i s míň.

Důvod proč tam nenajdeš všechno je právě to, že používám addon VuhDo, funguje to na bázi Healbotu. Pod kliknutní nabinduješ spell, pod shift+klik další spell a takhle jedeš. Já to mám ještě navíc obohacený o mouseover macra, to jsou takový, že si dejme tomu podmacruješ třeba ty křídla, dáš si to na bind (ne do toho addonu vuhdo) a ty křídla spustíš tak, že v tom raid framu (vuhdo, xperl taky určitě jde) si najedeš myší na člověka, kterýmu to chceš hodit, a jen zmáčkneš bind a jemu se hoděj křídla. Důvod, proč to tak mám je, že bindy používám fakt hodně a odpadlo mi to, že si musím pamatovat dalších X kombinací kliků, shift kliků, alt kliků, ctrl kliků ve vuhdo.

Můžeme to klidně probrat na tsku a ty si s tím pak můžeš pohrát, jak by to víc vyhovovalo tobě.

A další věc - podle těch základních bindů jsem viděl, že healuješ 10. Uvedl jsi nějaký svůj zdroj theorycraftu. Zkus pohledat, který spelly dál bys měl podbindovat, pokud chceš s náma zkusit 25man. U priesta se obrovsky liší playstyle na 10man a 25man.
Uživatelský avatar
Quajmei
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 143
Registrován: stř 05. srp 2015 8:44:30
Class:: Druid

Re: Gejitka - Holy Priest [-/-/-]

Příspěvekod Quajmei » čtv 03. bře 2016 11:46:38

ono podla toho co citam sa nechapete
- pri tvojom healovani to robis tak ze najprv kliknes na cloveka a az tak kliknes na healovaci spel
- tempy uz samotnym klikom na postavu healuje

:lol: :lol:
QUAJMEI - balance / off resto
QUAJ - feral cat / off feral guardian
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Gejitka - Holy Priest [-/-/-]

Příspěvekod Tempy » čtv 03. bře 2016 11:55:39

Chápeme se moc dobre.
Uživatelský avatar
Bluesomethin
Příspěvky: 36
Registrován: ned 06. zář 2015 12:48:52
Class:: Priest

Re: Gejitka - Holy Priest [-/-/-]

Příspěvekod Bluesomethin » pát 04. bře 2016 22:40:25

Chápeme se, dalo nám chvíli práci se naladit na stejnou vlnu, ale nakonec jsme se úspěšně pohli:)

Dnes jsem si připsal zářez na pažbu v podobě HC Valiony, ID na pristovi si nechávám volné a už se těším, že si zahealuju i s vámi:)

Tempymu bych chtěl poděkovat za těch pár rad, s nabidovanými spelly to jde mnohem lépe, zkouším i addon VuhDo v kombinaci s mouseover macry, ale jsem z toho poměrně nesvůj a spíše než na healovaní se soustředím na nové interface, takže si budu muset zvyknout a hlvaně si to zažít.
Ještě dodatek, jak Tempy říkal tak mé rozložení interface je děláno na 10m, ale neměj obavy, myslím si, že zmíněný theorycraft zvládám víc než dobře a priest daleko více zazáří při healování raidu, než při healovaní jednotlivce, tuto zábavu přenechám paladinům:)
O co mám ale obavu je mana tak uvidíme jak se to bude chovat v 25m:)

Poprosím Craftyho o přidání si mě na ten Viber a info kdy bych se měl hlásit na ten test raid, se Ziarovkou už jsem měl tu čest se v RHC potkat a umřel mi jen jednou a ještě si za to mohl sám, tak doufám, že mě podpoří:)
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Gejitka - Holy Priest [-/-/-]

Příspěvekod Crafty » pon 07. bře 2016 11:46:57

Co pro tebe znamena guilda?
Kolik je HASTE CAP? a proc?
Proc myslis ze jsi loajalni clovek?
Tatarka nebo kecup?
Proc predpokladas ze jsi vhodny adept na nas sekundarni raid?
Ktery boss je tvuj nejoblibenejsi a proc.

Kolik intelectu musis mit abys dostal 3% critu?
Kolik haste musime ziskat z gearu, aby jsi mel HASTE CAP?
Jak muzes boostnou shadowfienda, aby jsi ziskal vic many?
Jake spell maji ostatni class, ktere tobe muzou doplnit manu?
Muzes mi sem postnou macro na ktere jsi nejvic hrdy? (nemusi byt slozite, staci genialni, nebo mimoradne dulezite)


Znas adon POWER AURAS? umis snim pracovat? pouzival jsi ho nekdy?
Pokud potrebuju vycastit 2-6Renewu odpalit CoH+PoM a potom prijde incoming DMG kde vim ze pouziji 3-4PoH jaky SHIELD a CHAKRU si zvolis?

Postni nam sem svuj počítač (CPU, RAM, GRAFIKU atd.)
Jaky typ internetu mas?
Drat/bezdrat
Download/Upload
Mas optiku?
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: Gejitka - Holy Priest [-/-/-]

Příspěvekod Vision13 » pon 07. bře 2016 14:44:02

Musím tě pochválit, že jsi si obhájil barvičky a podle mého názoru jsi se u toho projevil jako trpělivý beran. Já mám ty barvičky osobně také moc rád, ale raději vidím lidi, kteří umí stát za svým. Za tu trpělivost a klid, který si projevil máš u mě +

budu rád, pokud Tempymu a Craftymu ukážeš že za to stojíš a já si pak třeba dam na srazu pivko s mladíkem kterej si říká starej pán ;)
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Uživatelský avatar
Bluesomethin
Příspěvky: 36
Registrován: ned 06. zář 2015 12:48:52
Class:: Priest

Re: Gejitka - Holy Priest [-/-/-]

Příspěvekod Bluesomethin » pon 07. bře 2016 18:59:43

Co pro tebe znamena guilda?
Guilda je pro mě taková náhradní rodina, je to proto, protože kdykoliv si jdu odpočinout do hry tak mě lidé z guildy obklopují a stéjně jako v životě s nimi prožívám jak radosti tak nervy. Myslím si, že vztahy v guildě se můžou časem proměnit v opravdové přátelství a to už za to stojí.
Kolik je HASTE CAP? a proc?
Haste cap je 12,51% a krom rychlejšího castu přidá další tick u Renew, Divine Hymn a Hymn of Hope
Proc myslis ze jsi loajalni clovek?
Tenhle názor nezáleží tak úplně na mě, to musí posoudit lidi co mě znají. Pokud bych to měl vztáhnout třeba na mobilního operátora tak i když nemám doma signál, platím jak mourovatý tak si ho stále držím, mám ho prostě rád a stejné je to s guildou. Navíc prostě žeru ten název:D
Tatarka nebo kecup?
K řízku tatarka, na špagety kečup
Proc predpokladas ze jsi vhodny adept na nas sekundarni raid?
Jsem jednoduše nepostradatelný všude kam vkročím:) A teď vážně, protože to chci, chci být součástí něčeho, co funguje a když člověk chce tak je to ta největší motivace se někde udržet a hlavně se zlepšovat.
Ktery boss je tvuj nejoblibenejsi a proc.
Těžká otázka, jelikož je jich strašně hodně a každý má jiné "charisma" ale aktuálně bych zvolil Barona Rivendara v Naxxu, je mi sympatický jako jezdec apokalypsy. Tak temný a s jeho nemrtvým koňem - prostě klasa:)
Kolik intelectu musis mit abys dostal 3% critu
Crit jako holy priest opravdu není stat, na který bych se soustředil, ale pokud to přepočtu tak mi vychází 1671+-
Kolik haste musime ziskat z gearu, aby jsi mel HASTE CAP?
Na tuhle otázku není jednoznačná odpověď, záleží na rase, talentech, jestli jsme v raidu s nějakým buffem atp. Když to vztáhnu na sebe tak mi vychází 1184, info čerpám z http://www.tauri-veins.tk/holy-priest-w ... -reforging
Jak muzes boostnou shadowfienda, aby jsi ziskal vic many?
V první řadě je to "talent Veiled Shadows", dále to jde vyboostit Glyphem, ale nejduležitější je použít ho v momentě, kdy procne něco, co zvyšuje manu (power torrent, Lightweave Embroidery nebo Volcanic potion) je to proto, protože jeho útok doplňuje 3% many, čím víc many v tu dobu mám, tím víc jí dostanu
Jake spell maji ostatni class, ktere tobe muzou doplnit manu?
Druid Innervate, Shaman totem, Fellhunter a jeho Fel Inteligence a...hmm to je podle mě vše, ale pokud jsem na něco zapomněl, rád se přiučím
Muzes mi sem postnou macro na ktere jsi nejvic hrdy? (nemusi byt slozite, staci genialni, nebo mimoradne dulezite)
Macra s priestem popravdě nepoužívám, vrcholem všeho jsou mouseover macra, se kterými teprve začínám na Tempyho radu pracovat.
Jelikož jsem ale dlouhou dobu hrál za locka tak v té době jsem je používal především na sekvenční castění. V kostce: zkušenosti mám, ale aktuálně macra spíš nepoužívám jak používám.
Znas adon POWER AURAS? umis snim pracovat? pouzival jsi ho nekdy?
Znám od slyšení, nikdy jsem ho nepoužil. Podle otázky hádám, že je důležitý a proto ho hned vyzkouším:)
Pokud potrebuju vycastit 2-6Renewu odpalit CoH+PoM a potom prijde incoming DMG kde vim ze pouziji 3-4PoH jaky SHIELD a CHAKRU si zvolis?
Hmmm, záleží, opravdu záleží...Ale obecně - Sanctuary: jednoduše proto, protože nahealuju víc jak CoH, PoM a dokonce i renewem.

Postni nam sem svuj počítač (CPU, RAM, GRAFIKU atd.)
https://ctrlv.cz/97Ti
Jaky typ internetu mas?
Drat
20/2
Mas optiku?
Kéž by:)
Naposledy upravil(a) Bluesomethin dne pon 07. bře 2016 19:02:46, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Bluesomethin
Příspěvky: 36
Registrován: ned 06. zář 2015 12:48:52
Class:: Priest

Re: Gejitka - Holy Priest [-/-/-]

Příspěvekod Bluesomethin » pon 07. bře 2016 19:00:08

Ale zapotil jsem se u toho, ne že ne:)
Uživatelský avatar
Bluesomethin
Příspěvky: 36
Registrován: ned 06. zář 2015 12:48:52
Class:: Priest

Re: Gejitka - Holy Priest [-/-/-]

Příspěvekod Bluesomethin » pon 07. bře 2016 19:10:11

Vision13 píše:Musím tě pochválit, že jsi si obhájil barvičky a podle mého názoru jsi se u toho projevil jako trpělivý beran. Já mám ty barvičky osobně také moc rád, ale raději vidím lidi, kteří umí stát za svým. Za tu trpělivost a klid, který si projevil máš u mě +

budu rád, pokud Tempymu a Craftymu ukážeš že za to stojíš a já si pak třeba dam na srazu pivko s mladíkem kterej si říká starej pán ;)



Děkuji za podporu, před dnešním raidem mě to opravdu potěšilo, cítím se jako školačka na koncertu Luneticu :D A už jen pro to pivo ze sebe dnes vydám vše:)
Uživatelský avatar
Bluesomethin
Příspěvky: 36
Registrován: ned 06. zář 2015 12:48:52
Class:: Priest

Re: Gejitka - Holy Priest [-/-/-]

Příspěvekod Bluesomethin » pon 07. bře 2016 23:32:17

Tak mám za sebou test raid a dokud to mám všechno čerstvě v hlavě, jdu sem popsat postřehy a pocity.
Ještě než začnu vám chci ale velice poděkovat za tuto příležitost a těším se na pokračování.

Takže:
Nejdřív jste mě, k měmu zděšení, vytáhli do ToT4W, z čehož jsem byl v naprostém šoku. Opominu to, že je mi ten dung nesympatický a opravdu to tam nemám v lásce, ale hlavně ho nemám zažitý. To se odrazilo na mém "výkonu" kdy mi přišlo, že jsem spíše na obtíž. Taktiky jsem měl nastudovány pouze z teorie a z videí, ale na živo jsem HC zažil poprvé. Tady není jiný lék než to chodit častěji (což mám v plánu)
Ale má to i pozitiva, nalezl jsem obrovský problém v mém UI, kdy mi svítí 25 barů a všichni dostávájí rány, to není nic neobvyklého, ale mé UI neumí rozeznat, kdo z hráčů je v range. Stávalo se mi tedy, že jsem se snažil healnout hráče, který mi utekl a hráč, který heal potřeboval se ho nedočkal. V tom vidím největší problém - do příště napravím.
Když shrnu právě ToT4W tak hrůza, šok z 25m raidu a nezažitých taktik můj výkon prostě...nejsem se sebou spokojený.

Dále následovalo BWD, tam jsem si už liboval.
BWD už mám prochozené křížem krážem a taktiky jsou hezky zažité a já nepanikařím. U Magmawa pro mě bylo překvapení rozestavění raidu, které se příčilo všemu co jsem doteď znal a ze všech těch červíků a addek jsem úplně zapoměl koukat pod nohy - smrt.
Pak následovali Omnotroni, kde jsem v úplnem závěru při uníku před toxic cloudem vlezl Magmatronovi pod nohy právě ve chvíli, kdy se aktivoval, to byla blbost, za kterou jsem se bil do hlavy. Ale oba padli bez větších problémů:)
Maloriak a Atramedes byla amerika, lidi se koupali, nabírali zvuky, prostě klasika:D

Z celkového pohledu: Nebudu lhát - byl to šok, ale ukázal mi mezery, prostor ve kterém se můžu zlepšit a to je to, co si z raidu primárně odnáším. Co mi ale na druhou stránku trochu vadilo je to, že jsem si připadal jako páté kolo u vozu. Občas jsem se musel přímo bít o to, abych mohl někoho healnout, ale uznejte, s Tempym se soutěžit nedá:D Celkově mi přišlo, že healeři ze SFU jsou krásně sehraní a perfektně si rozdělují role, na druhou stranu tam pobíhám já jako bludná ovce a healuju tu - tam - tam - toho - onoho. Tohle ovšem není chyba, je to jednoduše tím, že jsem s vámi byl prvně a ta souhra a důvěra tam ještě není - na tom se musí pracovat a to chce čas.

Na závěr chci říct, že se strašně těším na pokračování a ještě jednou díky všem, jste naprosto ujetá praštěná nenormální banda mamlasů:D
Naposledy upravil(a) Bluesomethin dne pon 07. bře 2016 23:35:03, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Bluesomethin
Příspěvky: 36
Registrován: ned 06. zář 2015 12:48:52
Class:: Priest

Re: Gejitka - Holy Priest [-/-/-]

Příspěvekod Bluesomethin » pon 07. bře 2016 23:33:20

Bluesomethin píše:Tak mám za sebou test raid a dokud to mám všechno čerstvě v hlavě, jdu sem popsat postřehy a pocity.
Ještě než začnu vám chci ale velice poděkovat za tuto příležitost a těším se na pokračování.

Takže:
Nejdřív jste mě, k měmu zděšení, vytáhli do ToT4W, z čehož jsem byl v naprostém šoku. Opominu to, že je mi ten dung nesympatický a opravdu to tam nemám v lásce, ale hlavně ho nemám zažitý. To se odrazilo na mém "výkonu" kdy mi přišlo, že jsem spíše na obtíž. Taktiky jsem měl nastudovány pouze z teorie a z videí, ale na živo jsem HC zažil poprvé. Tady není jiný lék než to chodit častěji (což mám v plánu)
Ale má to i pozitiva, nalezl jsem obrovský problém v mém UI, kdy mi svítí 25 barů a všichni dostávájí rány, to není nic neobvyklého, ale mé UI neumí rozeznat, kdo z hráčů je v range. Stávalo se mi tedy, že jsem se snažil healnout hráče, který mi utekl a hráč, který heal potřeboval se ho nedočkal. V tom vidím největší problém - do příště napravím.
Když shrnu právě ToT4W tak hrůza, šok z 25m raidu a nezažitých taktik můj výkon prostě...nejsem se sebou spokojený.

Dále následovalo BWD, tam jsem si už liboval.
BWD už mám prochozené křížem krážem a taktiky jsou hezky zažité a já nepanikařím. U Magmawa pro mě bylo překvapení rozestavění raidu, které se příčilo všemu co jsem doteď znal a ze všech těch červíků a addek jsem úplně zapoměl koukat pod nohy - smrt.
Pak následovali Omnotroni, kde jsem v úplnem závěru při uníku před toxic cloudem vlezl Magmatronovi pod nohy právě ve chvíli, kdy se aktivoval, to byla blbost, za kterou jsem se bil do hlavy. Ale oba padli bez větších problémů:)
Maloriak a Atramedes byla amerika, lidi se koupali, nabírali zvuky, prostě klasika:D

Z celkového pohledu: Nebudu lhát - byl to šok, ale ukázal mi mezery, prostor ve kterém se můžu zlepšit a to je to, co si z raidu primárně odnáším. Co mi ale na druhou stránku trochu vadilo je to, že jsem si připadal jako páté kolo u vozu. Občas jsem se musel přímo bít o to, abych mohl někoho healnout, ale uznejte, s Tempym se soutěžit nedá:D Celkově mi přišlo, že healeři ze SFU jsou krásně sehraní a perfektně si rozdělují role, na druhou stranu tam pobíhám já jako bludná ovce a healuju tu - tam - tam - toho - onoho. Tohle ovšem není chyba, je to jednoduše tím, že jsem s vámi byl prvně a ta souhra a důvěra tam ještě není - na tom se musí pracovat a to chce čas.

Na závěr chci říct, že se strašně těším na pokračování a ještě jednou díky všem, jste naprosto ujetá praštěná nenormální banda mamlasů:D
Uživatelský avatar
Bluesomethin
Příspěvky: 36
Registrován: ned 06. zář 2015 12:48:52
Class:: Priest

Re: Gejitka - Holy Priest [-/-/-]

Příspěvekod Bluesomethin » pon 07. bře 2016 23:34:21

Pak mi ještě dejte vědět, kdy to BWD dojdem:)
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Gejitka - Holy Priest [-/-/-]

Příspěvekod Shanir » úte 08. bře 2016 3:51:54

Bluesomethin píše:To si moc dobře uvědomuju a jak už jsem psal v úvodu, jsem tvrdohlavý paličatý kozel. Pokud se mi něco nelíbí tak to povím a nebudu nic předstírat nebo zastírat. To ale neznamená, že by vše co není po mém bylo špatně, velmi rád si nechám poradit a naopak velmi rád se s ostatními podělím o to, co už vím.
Obrázek o mě můžeš mít zpočátku negativní, ale na všech vztazích se musí pracovat, o tom přece život je.
A navíc, 2x - dá dohromady plus, to pujde:)


2x minus da plus za predpokladu ze to nasobis, delis alebo ak pri odpocitani je absolutna hodnota druheho cisla vyssia ako toho prveho, inac to bude vzdy minus :)
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Gejitka - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod ziarovka » úte 08. bře 2016 9:17:48

jak koukám Gashimu si neodpovedel. možná si si nevšiml

viewtopic.php?f=43&t=1533

nejaké vijadrení k predchozímu stavu???
Klidne se tu rozepiš.
Obrázek
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Gejitka - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Crafty » úte 08. bře 2016 12:38:55

Kdyby si mel ohodnotit svuj vykon v porovnani s tempym jak by ses ohodnotil?

Co konkretne ted delas pro sve dalsi zlepseni??

+Hod mi sem novy screen aktualni UI (idealne i z raidu pokud mas)
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Bluesomethin
Příspěvky: 36
Registrován: ned 06. zář 2015 12:48:52
Class:: Priest

Re: Gejitka - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Bluesomethin » úte 08. bře 2016 12:48:13

ziarovka píše:jak koukám Gashimu si neodpovedel. možná si si nevšiml

viewtopic.php?f=43&t=1533

nejaké vijadrení k predchozímu stavu???
Klidne se tu rozepiš.


Ahoj,
Čekal jsem, že se zde oběví narážka na mou první přihlášku k vám.
Jak se můžete dočíst tak se po mě tehda slehla zem, bylo to kvůli určitým problémům spojeným s prací, kdy jsem o ni přišel a hraní WoW bylo v té době úplně na posledním místě. Proto jsem prakticky od podání přihlášky až do Vánoc nehrál. Nyní už mám osobní věci vyřešené a díky nové práci spoustu času.
Když se ohlédnu zpátky tak v té době a hlavně s tou rogunou jsem na to být členem SFU jednoduše neměl, ani equip a o zkušenostech nemluvě. K pořádnému raidování jsem si přičichl až v guildě White Tigers, kde jsem do nedávna byl. Nyní už jsem si ledaco prošel a vrátil se k mému milovanému priestovi, kterého jsem před lety tak surově odkopl do zapomnění. Tímto zároveň odpovídám i na otázku co se změnilo a proč si myslím, že by to tentokrát mohlo dopadnout jinak.
Sám jsem přesvědčený, že na to mám a už mi zbývá jen to dokázat vám.
Doufám, že je to pro tebe, Ziarovko, dostatečné vysvětlení a děkuji, že jsi to vytáhl, alespoň jsem to mohl objasnit a nezařadit se mezi lidi, co zastírají a vykrucují se z nepříjemných otázek a "temných" minulostí:)
Uživatelský avatar
Bluesomethin
Příspěvky: 36
Registrován: ned 06. zář 2015 12:48:52
Class:: Priest

Re: Gejitka - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Bluesomethin » úte 08. bře 2016 14:29:22

Crafty píše:Kdyby si mel ohodnotit svuj vykon v porovnani s tempym jak by ses ohodnotil?

Co konkretne ted delas pro sve dalsi zlepseni??

+Hod mi sem novy screen aktualni UI (idealne i z raidu pokud mas)


Jak začít, hmm... Tempy je vynikající healer, těžko srovnat hlavně proto, protože jsem viděl čísla, obvykle měl +- o 1/3 více healu oproti mě, samozřejmě je to dáno jeho equipem ve kterém mě převyšoval snad o 12 ilvlů a to jde poznat. Pozoroval jsem ale, že Tempy se soustředí spíše než na mana regen na spell power, já ze svých zkušeností, kdy jsem byl často jediný healer v raidu mám vymazlený mana regen - to se odrazilo i v healu kdy, zatímco Tempy křičel o innervačku tak já jsem si držel svůj heal s 80% many. Už jsem ale psal, že občas jsme se o heal museli prát, a Tempy s jeho reakcemi ve výsledku prostě nahealoval více - větší spotřeba many.
Já sám sebe ohodnotit? Za tot4w bych se zahrabal do země a do vánoc nevylezl ale BWD bylo fajn, říkám - přímo jsem ti tam užíval a healoval jsem všude, kde to šlo. Za to bych se pochválil i když tam chyby byly ale nic vyloženě zásadového. Největší průser byl ten Magmatron no - takove hloupe IK

Co dělám pro své zlepšení? No přece healuju:) Chodím rhot/rhc a blbnu tam. Snažím se zažít si nová macra a keybindy a utřepat si všechno, abych na raidu nezmatkoval a nehledal pod jakým bindem je guardian spirit:)

UI ti hodím, ale bohužel z žádného raidu nemám, ale pořídím na docházce Chima a Nefa v test raidu.
Na tomto aktuálním si můžeš všimnout, že jsem vyházel pár spellů co nepoužívám a část healů předělal na macra + keybindy.
Vyzkoušel jsem i VuhDo a ElvUI addony, které jsem ale zavrhnul. Vše to zvládne můj starý dobrý XPerl a když jsem v něm konečně našel range indicator tak mám vše co potřebuji:)
https://ctrlv.cz/wU8r
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Gejitka - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Crafty » stř 09. bře 2016 9:35:29

Ve ctvrtek v 18:00 pujdes jeste na test raid (dorazka)
Tak se poradne priprav a zapracuj na vecech ve kterych jsi mel nedostatky prvni test raid.
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Gejitka - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Tempy » stř 09. bře 2016 16:10:59

Co jsem tak koukal, tak nejsem znova unešenej z toho, co jsi vytvářel v pondělí. Pominu smrti a tak, první test, nervy určitě taky zapracovaly, ale když jsem koukal na tvoje healování, jaké jsi používal spelly a tak, tak pro 25man to není vůbec ideální. Tady už nejsme na 10manu a bylo by potřeba se od toho oprostit. Viděl bych to na pokec na tsku a změnit dosavadní přístup. Protože takhle se obrovsky ztratí potenciál priesta, to zaprvé, zadruhé přidáváš práci ostatním healerům, protože musí pokrýt to co jsi ty nepokryl a asi zatřetí, ten nejmenší důvod, ale přeci tam je, ve smyslu konkurenceschopnosti jsi pro nás taková jednohubka.

Jinak ať tady jen neprzním, komunikace na výbornou, kéž by víc takovejch testů bylo jako ty.

Edit: Mohl bys dneska nejlíp před 20:00/zítra během dne než bude raid na tsko na pokec kdyžtak? Zkusili bychom to vyladit a rovnou to zkontrolovali pak na dalším test raidu.
Uživatelský avatar
Bluesomethin
Příspěvky: 36
Registrován: ned 06. zář 2015 12:48:52
Class:: Priest

Re: Gejitka - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Bluesomethin » stř 09. bře 2016 17:09:09

Ahoj,
Jasně, určitě se zastavím.
Tady přikládám vylepšené UI včetně range indicatoru v akci:)
https://ctrlv.cz/k8A1
Uživatelský avatar
Bluesomethin
Příspěvky: 36
Registrován: ned 06. zář 2015 12:48:52
Class:: Priest

Re: Gejitka - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Bluesomethin » čtv 10. bře 2016 23:41:51

Tak zase popíšu postřehy z dnešního raidu.
Začali jsme na BoTku, když pominu pár ne uplně nepovedených pullů mobek tak Amerika.
S čím jsem se ale trápil byl Cho´Gal, tam jsem slonil (asi 10x horší než konit) co se dalo. Nebyl jsem schopný se vyhnout shadow crashi a prostě jsem se nastackoval a byl amen. Jednoduše jsem to ve směti všech těch healu a ruznych a jinych plošek neviděl. Moje UI jste viděli:D Sinestra byla až na jeden panický úprk před orbem OK na to, že jsem ji byl poprvé.
BWD bylo oddechové, Chim HC nic zvlaštniho a na Nefovi se taky nic extra nestalo.
Kdybych to měl zhodnotit tak se mi healovalo dobře, oproti pondělku daleko lépe a po konzultaci s Tempym jsem změnil prioritu castěných spelů takže se mi i zvednul objem healingu, celkově jsem spokojený:)
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: Gejitka - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Vision13 » pát 11. bře 2016 7:56:05

Ahoj,
nechci být přísný, ale rád bych tě viděl na dalším testu. Mé pro máš za sebekritiku, ale chtěl bych vidět zlepšení. Zatím jsi nijak neoslnil, tak trénuj ať se ukážeš v trošku lepším světle. Jinak držím palce a věřím, že se sehraješ a chyby vychytáš ;)
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Uživatelský avatar
Bluesomethin
Příspěvky: 36
Registrován: ned 06. zář 2015 12:48:52
Class:: Priest

Re: Gejitka - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Bluesomethin » pát 11. bře 2016 13:03:47

Vision13 píše:Ahoj,
nechci být přísný, ale rád bych tě viděl na dalším testu. Mé pro máš za sebekritiku, ale chtěl bych vidět zlepšení. Zatím jsi nijak neoslnil, tak trénuj ať se ukážeš v trošku lepším světle. Jinak držím palce a věřím, že se sehraješ a chyby vychytáš ;)



Ale jen buď přísný, bez kritiky se nic nezmění a já si budu pořát jet ten svůj zažitý stereotyp. Jsem vděčný za každou radu a pomoc a hlavně tu zmíněnou kritiku. Dalšího raidu se rád zůčastním, stačí upřesnit den a čas a máte mě tam jak na koni, raiduje se mi s vámi dobře a strašně se mi líbí, že to nevzdáváte a ukázali jste obrovskou trpělivost právě u toho Cho´Gala a nakonec se to vyplatilo:)
Já už se zase vrtám v UI ať tam toho mám trošičku míň a vidím, co se kolem mě šustne, ale nemyslím si, že bych se někdy přiblížil Craftymu, který tam krom 1 ikonky a chatového okna nemá vůbec nic:D
Uživatelský avatar
Bluesomethin
Příspěvky: 36
Registrován: ned 06. zář 2015 12:48:52
Class:: Priest

Re: Gejitka - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Bluesomethin » ned 20. bře 2016 18:50:45

Hola hej pardalove,
Tyden uběhl jako voda a je na čase zase rozpoutat debatu:)
Jak zítra? Počítá se semnou na raid? :)
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Gejitka - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod BeeWay » pát 25. bře 2016 12:21:10

Přispěl k dokončení guildachievu Stay Classy a příjemně se s nim kecá, já jsem PRO
Obrázek
Uživatelský avatar
Bluesomethin
Příspěvky: 36
Registrován: ned 06. zář 2015 12:48:52
Class:: Priest

Re: Gejitka - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Bluesomethin » pon 04. dub 2016 22:47:47

Postřehy z dnešniho raidu sem psát nebudu, už s vámi chodím takovou dobu, že není co víc komentovat. Snad jen to, že od minulého týdne se sekundar táhne v nějakém ponurém duchu, lidi jsou otrávení, wipuje se, dělají se zbytečné chyby a celkově se tam necítím dobře.
Tahle moje přihláška se táhne strašně dlouho, zkuste se vžít do mé situace, kdy vidím ostatní lidi a jejich přihlášky, které jsou vyřízeny do týdne a já tady visím jak koule z trenek. Už ta negativita dopadá i na mě tak bych uvítal nějaké rozhodnutí.
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Gejitka - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Shanir » pon 04. dub 2016 23:41:24

Trpezlivosť ruže prináša, vydrž, tvrdo na sebe makaj, ukáž nám, že k nám veľmi chceš.

Taktiež sám máš možnosť zmeniť niečo v raide, chýba mi trochu komunikácia z tvojej strany - hlavne ak vidíš, kde sa robí chyba - ja keď healujem, tak si dmgeri dostanú po pulle pekne vyžrané - jednoducho neboj sa na raide povedať: hej Rezzy, stojíš v tých čiernych flakoch a dostávaš čokle alebo Ziarovka nakopni motor a padaj z toho a pod. (už aj takéto postrehy zo strany healera môžu niečomu pomôcť)

Každý svojou troškou môže pomôcť raidu a dokonca aj ty a to aj keď nie si členom guildy
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: Gejitka - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Vision13 » úte 05. dub 2016 9:19:10

Musím uznat, že jsi se v healu opravdu zlepšil a zkušenosti přináší růže. Bohužel trní v podobě chyb ti také nechybí a za jedno blejsknutí umíš i hodně rychle zhasnout. Komunikace je celkem dobrá, ale na místo vtipkování se zaměř na to co píše Shanir. Ty vidíš proč ti umírají lidi pod rukama a tak neváhej a v momentě kdy umírají klidně zakřič jejich nick ať pohnou zadkem a hlavně u toho nehoď anděla ;) .

Bohužel se nám v poslední době díky testování lidí točí opravdu velké množství těch, se kterými nejsme sehraní a základní tanky nahrazují jiní, kteří se učí za běhu a střídají pozice. Prostě nemáme tak oslňující výkony jako když jsme jeli s jedním nebo dvouma novýma lidma. Sekundár je hlavně farma Top hráčů pro sekundár a tak je hra náročnější, ale to ty víš, protože i pro tebe začátek nebyl nejsnažší i když teď už jsi se sehrál.

+ ;)
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Uživatelský avatar
Bluesomethin
Příspěvky: 36
Registrován: ned 06. zář 2015 12:48:52
Class:: Priest

Re: Gejitka - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Bluesomethin » čtv 07. dub 2016 2:07:08

Díky za zpětnou vazbu:)
Uživatelský avatar
Bluesomethin
Příspěvky: 36
Registrován: ned 06. zář 2015 12:48:52
Class:: Priest

Re: Gejitka - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Bluesomethin » pon 11. dub 2016 22:20:56

Takže to shrnu.
Z dneška jsem znechucený, znechucený a ještě jednou znechucený, je to téměř v takovém stádiu, že mám chuť stáhnout přihlášku a jít někam dopryč.
Rozvedu:
Nelíbí se mi, že se mění pravidla lootu za pochodu. Když jsem s vámi začínal chodit tak měl guild alt v rollu poslední místo, dneska bylo všechno naopak a na úplně posledním místě je tester. Nemám ve zvyku se hádat o loot, ale dneska mě Vojel nasral, za druida nikdy v sekundaru nehrál a najednou si přitančí na druidovi s kterým jede feral a bere healovací itemy, děkuji pěkně.

Za druhé opět Vojel, sám neustále do všech ryje, jak dělají všechno špatně, za večer jen mě minimálně 5x urazil a tohle si opravdu nenechám líbit, držel jsem se jen tak tak, abych nerozbil raid ale Vojel, tohle bylo naposled co si se do mě takovým způsobem navážel. Je mi jedno jak moc tomu rozumíš nebo nerozumíš, ale já nejsem žádný 20 letý fracek se kterým budeš zametat, dneska to byla poslední kapka!
Jo a mimochodem Vojel, dneska jsi byl víc mrtvý jak živý a byl jsi vyloženě na obtíž.

Nicméně i přes rozpory a zjevné nesympatie o místo v guildě stále stojím. Jsem samozřejmě vděčný za vaši trpělivost a energii, kterou vkládáte do toho, abych lépe využíval potenciálu priesta, ale už toho začíná být moc. Nechci tady tlačit na pilu, ale nebaví mě solo hraní, kdy jsem bez guildy a nemám si pořádně s kým poklábosit a už to v tomhle stádiu dlouho nevydržím.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Gejitka - Holy Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Crafty » pon 11. dub 2016 22:40:16

Děkujeme ti za zucastneni se testovaciho dlouheho maratonu, a preju ti stesti v zivote a v jine guilde
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Gejitka - Holy Priest [TEST/NEPRIJATY]

Příspěvekod Shanir » pon 11. dub 2016 22:44:47

bohuzial si si nedal povedat a neposluchol si co som ti pisal a dostavil sa vysledok, loot sa da riesit, staci normalne sa spytat a vyriesit problem v case ked nastane a nie po bitke plakat
Uživatelský avatar
Bluesomethin
Příspěvky: 36
Registrován: ned 06. zář 2015 12:48:52
Class:: Priest

Re: Gejitka - Holy Priest [TEST/NEPRIJATY]

Příspěvekod Bluesomethin » pon 11. dub 2016 23:01:36

Řešil jsem to v daném čase s Tempym. Tam mi bylo řečeno, že to tak prostě je a já to akceptuju, to ovšem nic neměni na tom, že se mi to nelíbí a tohle nemělo nic vyřešit, pouze dát zpětnou vazbu na raid.
Shanire,
Trpělivost je jedna věc, ale nechat si kálet na hlavu, to s trpělivostí nemá co dělat.

Každopádně vám děkuji, byla to pro mě zajimavá zkušenost a nepijte tolik:)
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Gejitka - Holy Priest [TEST/NEPRIJATY]

Příspěvekod Shanir » úte 12. dub 2016 0:29:42

Ja ti poviem takto, su veci co sa stanu a daju sa riesit tak a daju sa riesit tak, ty si si vybral a vyustilo to tam, kde to skoncilo

Ja proti nemam nic, velmi som ta nezazil a preto ti poprajem vela stastia
Barbarian
Příspěvky: 118
Registrován: úte 01. bře 2016 6:02:00
Class:: Warrior
Bydliště: Nürnberg
Kontaktovat uživatele:

Re: Gejitka - Holy Priest [TEST/NEPRIJATY]

Příspěvekod Barbarian » úte 12. dub 2016 4:12:45

Myslim ze je to rozhodnute. Dekujeme za prihlasku ;)
Obergrupenführer
Oberscheiführer
Oberschturmbanführer
GeneralLoberst
Der Führer
Obrázek
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: Gejitka - Holy Priest [TEST/NEPRIJATY]

Příspěvekod Vision13 » úte 12. dub 2016 7:44:18

Pro kus žvance se tak zlobit i když jsi si za těch par raidu pobral eq ke kteremu by jsi se nedostal tak rychle.... to je hloupé. Navíc Vojel tam s tím šel na naše přání a prosbu. V raidu je Vojel právě proto, aby lidem říkal, že jsou jelita a nutil je se nad sebou zamyslet. On svou funkci plní dobře a ty jsi se díky tomu projevil v negativním světle.

Přeji hodně štěstí jinde ;)
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Steelbang
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 26. pro 2013 16:35:00
Class:: Druid

Re: Gejitka - Holy Priest [TEST/NEPRIJATY]

Příspěvekod Steelbang » úte 12. dub 2016 11:13:22

Promiň ale ty máš test RAID a Hadaš se o loot? Můžeš být rád za to že mají teteri nějaké právo lootovat ,protože někteří netoci nebo nehealuji tolik aby v tom raidu vůbec byli. A pak ostatní musí odnést vaší práci . A to že tě viděl zkritizuje bys měl být rád , protože si tě všímá a byl o tebe zájem a aby ses zlepšoval .

Ale hodně štěstí v jiné gilde
Uživatelský avatar
Bluesomethin
Příspěvky: 36
Registrován: ned 06. zář 2015 12:48:52
Class:: Priest

Re: Gejitka - Holy Priest [TEST/NEPRIJATY]

Příspěvekod Bluesomethin » úte 12. dub 2016 17:19:30

Steelbang píše:Promiň ale ty máš test RAID a Hadaš se o loot? Můžeš být rád za to že mají teteri nějaké právo lootovat ,protože někteří netoci nebo nehealuji tolik aby v tom raidu vůbec byli. A pak ostatní musí odnést vaší práci . A to že tě viděl zkritizuje bys měl být rád , protože si tě všímá a byl o tebe zájem a aby ses zlepšoval .

Ale hodně štěstí v jiné gilde



Tady ale přece vůbec nešlo o loot, nějake itemy jsou mi ukradene. Kritika mi nevadí a já ji vítám, ale to co Vojel předvádí není kritika, ale jednoduchá buzerace a posměšky a tohle je prostě moc a vše má své hranice.
Nemá cenu se tady dohadovat, celé moje snažení padlo v niveč a mě to mrzí, protože o místo jsem stál a důkazy o tom jsou jasně viditelné, ať už je to mé UI, HPS nebo doba jakou tady moje přihláška visí a to je jen zlomek.
Rozumím tomu, že SFU je hlavně o soudržnosti a proto rozhodnutí o mém nepřijetí moc nechápu, nejsem jediný, kdo má s Vojelem konflikt. Jsou lidi, kteří ho mají na TS mutlého a podle toho co jsem klábosil tak jsou na něj spíše negativní, než pozitivní ohlasy.
Na druhou stranu jsem rád, že konečně nějaké rozhodnutí padlo a já se mohu pohnout v hraní dále.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti