Downeth - Holy Paladin [TEST/-/NEPRIJAT]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Downeth
Příspěvky: 5
Registrován: ned 06. bře 2016 21:52:24
Class:: Paladin

Downeth - Holy Paladin [TEST/-/NEPRIJAT]

Příspěvekod Downeth » ned 06. bře 2016 22:24:37

Typ prihlasky: (standard)
Nick postavy: Downeth
Class/main spec: Holy/Retri
Věk: 18
ItemLvL: 361
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... cn=Downeth
Jak dlouho vlastníte tento char: Pol roka cca
FPS: 30 na High

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?

WoW som začal hrať na 2.4.3 patchi to boli tie úplné začiatky, čisto iba expenie. Aktívne hrať som začal až na 3.3.5 kde som hrával prevažne PVP ale aj PVE, čo sa týka serverov tak som chvíľu hrával na Anthorii, Anatheme ale nie nejako výrazne. Cataclysm hrávam v podstate iba teraz na Twinstare. Čo sa týka nejakých "achievementov" tak na Wotlku som mal časom rank 1 samozrejme na freečku a teraz mám 2050. Všetkých bossov mám zabitých na HC, BoT mam na 25hc okrem Alakira toho na HC nemám.

Váš raid time:
pondělí - (15:00… do…20:00) - sekundární raid
čtvrtek - (15:00… do…20:00) - sekundární raid
Zvyčajne ešte aj od 22:00 - 00:00
V podstate celý deň akurát sa potrebujem aj jesť, učiť sa a tak.

Vaše HPS na:

Chimareon HC/Normal: 11 - 12k HPS

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
10tky:
BoT - (5/5) - HC (4/5) Ascendantov nemam
BWD - (6/6) - HC (6/6)
TotFW - (2/2) - HC (0/2)
25tky:
BoT - (?/?) - HC (4/5)
BWD - (?/?) - HC (5/5)
TotFW - (0/2) - HC (0/2)

Screen vašeho UI: (Screeny uploadujte nejlépe z raidu a na stránce http://tinypic.com/ )
Obrázek

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft): Tauri-Veins, Skillcapped, Youtube ...

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: Klasické expiace guildy, taká "serioznejšia" League of Fallen kde sme progressovali iba normal, malá aktivita

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? Z worldu, posledne hľadali holy paladina.

Proč chcete jít právě do <SFU> ? Bez guildy nieje možný nejaký progres aspon tej 10hc, s worldu sa neposkladá nič. Zatiaľ som videl v SFU iba normálnych ľudí tak asi tak.

Koho znáte v <SFU> ? nikoho

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)? Niesom konfliktný, rád pomôžem niekomu ak bude treba čo bude asi opačne v tomto prípade :D Môžem poskytnuť aktivitu v guilde a všetko čo bude treba ak to bude v mojich silách.

Vypište svoje alty (stačí level 85): (Formát: Nick - class / spec - Ilvl - aktivita)

Flammability - Warlock / Demonology - 358 - keď mam IDčka na paladinovy tak si spravím IDčka na lockovy takže to tak striedam viacmenej, ale prioritu ma paladin

Napište nám něco o Vás (info z real lifu): Mám 18 rokov, študujem na gymnáziu 3. ročník, plánujem vysokú školu technickú so zameraním na informatiku, venujem sa aj PC grafike, neviem čo viac by som mohol povedať :D
Uživatelský avatar
Joonycek
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 103
Registrován: sob 16. led 2016 15:09:44
Class:: Warlock

Re: Downeth - Holy Paladin

Příspěvekod Joonycek » pon 07. bře 2016 11:40:37

ahoj, talenty ti uznavam ale profky by si si musel určite zmenit ak chceš chodiť kvalitne pve..
tie tvoje raid time som nejako nepochopil, akože treba ti 2 hodiny pauza od osmej do 10tej? :D
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Downeth - Holy Paladin

Příspěvekod Crafty » pon 07. bře 2016 11:40:51

Bud pripraveny na test raid 13.3 2016, je možne ze si te testnem na primaru, pujde se BWD, BoT a ToFW od 19:00 do cca (22-23:00)
Vsechny bose musis ovladat na 25man HC.

Doporucuji me kontaktovat predem na TS pokud by sis nebyl nejakou taktikou jisty nebo chtel upresnit jak to chodime my.
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: Downeth - Holy Paladin

Příspěvekod Vision13 » pon 07. bře 2016 12:53:31

Ahoj,
trošičku nerozumím tomu času co máš na raid, ale to jistě rozepíšeš a vysvětlíš. Talenty jdou lépe a stačí maličko popojít k bossovi a ušetřil tak bod, který se dá využít lépe a ty jistě víš o čem mluvím. Glyph of Cleansing na 25 ky raději zaměň a dej si Glyph of Lay on Hands a Glyph of Holy Shock. Do ničeho tě netlačím, ale s profesema jak ti tu píše Joonnycek není vše v pořádku a jsem rád, že si toho všiml. Napiš nám zde prosím zda jsi ochotný je změnit a případně rovnou za jaké, aby to pro heal mělo význam. Pokud se o tom budeš chtít pobavit, tak si mě najdi ve hře, kde trávím celkem dost času AFK v aukci. Rád ti poradím a rád se i přiučím. ;)
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Downeth
Příspěvky: 5
Registrován: ned 06. bře 2016 21:52:24
Class:: Paladin

Re: Downeth - Holy Paladin

Příspěvekod Downeth » pon 07. bře 2016 18:31:01

Ten raid time som myslel tak, že v podstate mám čas celý deň, o tej 20:00 mam vačšinou pauzu idem so psom atď. ale to je tak na 10 minut takže tam v podstate nieje problém s časom, zariadim sa ako bude treba. Čo sa týka tych profesií tak asi by som zvolil niečo na bonus intelect napríklad Blacksmithing, JWC možno alchemy na bonus pre flasku. Čo sa týka talentov tak máš asi pravdu mal som viaceré varianty aj bez toho judgementu to ešte upravím, Glyph of Cleansing som tam mal v prípade že by som dispelloval aby mi nedošla mana ale to by sa dohodlo s nejakým healerom kto dispelluje.

Čas na test raid mi vyhovuje takže mám očakávať whisp v hre, alebo teda aký je ďalší postup?
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: Downeth - Holy Paladin

Příspěvekod Vision13 » stř 09. bře 2016 7:49:46

Ahoj,
dnes večer bude porada a tam se dohodne zda tě posuneme na test Raid ve čtvrtek, nebo to co píše Crafty o Primáru v neděli 13.3. Momentálně se hlásí hodně lidí a tak je potřeba zohlednit potřeby raidu a rozložení healeru. Prosím napiš sem na co máš, nebo nemáš ID, protože je již středa a možná jsi už někde byl, tak ať neplánujeme něco co už není reálné. Jde hlavne o BOT a bude se docházet BWD, kde zůstal jen Chim a Neff. Nastuduj si taktiky na 25 HC fazi u Valiony, Chogala a Sinestru.

Rád bych tě viděl na testu kde uvidím jak na tom jsi.

Pokud během raidu odběhneš se psem, tak pro to 24 lidí co na tebe bude čekat mít pochopení nebude.
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Downeth
Příspěvky: 5
Registrován: ned 06. bře 2016 21:52:24
Class:: Paladin

Re: Downeth - Holy Paladin

Příspěvekod Downeth » stř 09. bře 2016 16:08:08

Mám už ID na všetko takže asi by to bolo lepšie na nedeľu.
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Downeth - Holy Paladin [TEST/-/-]

Příspěvekod Pepíkus » sob 12. bře 2016 16:47:51

Hoj, připomínám, zítra tě očekáváme připraveného na test raid Primaru a taky stále čekám na odpověď v pmku zde na fóru. Doporučuji před raidem kohokoliv kontaktovat na tsku a vyjasnit si odlišnosti nebo mezery v taktikách na těžší bosse. Během raidu jako healer nebudeš mít čas udržovat tempo v healování a zároveň si zjišťovat, jak to vlastně chodíme.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Downeth - Holy Paladin [TEST/-/-]

Příspěvekod Crafty » úte 15. bře 2016 10:20:54

Nenapsal jsi zhodnoceni vykonu na raidu a vecer ses nestavil na TS (sme domluveni na po nebo utery tak nezapomen)
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Downeth
Příspěvky: 5
Registrován: ned 06. bře 2016 21:52:24
Class:: Paladin

Re: Downeth - Holy Paladin [TEST/-/-]

Příspěvekod Downeth » úte 15. bře 2016 18:55:28

Sorry dnes som prišiel až teraz domov, takže som nemohol prísť na TS.

Zhodnotenie raidu:

Tak začnem teda postupne, skúsim sa zastaviť pri jednotlivých bossoch kde som robil chyby a tak.

BWD - Omnotrony a Magmaw tam som teda žiadnu chybu nespravil, taktiku zvládam pomerne dobre takže ok.
- Atramedes taktiež taktiku viem akurát som nachytal zvuky zo začiatku úplne zbytočne s nepozornosti čo by sa mi zanormalnych okolností nestalo
- Chimaeron tam problem nebol žiadny takže ok
- Maloriak ok
- Nefarian ok

BoT - Halfus ok
- Theralion a Valiona tiež som nepostrehol nejaky problem až na twilight realm tam som nikdy predtym nechodieval takže som zabudol vojsť na prvy, potom som tam už bol v pohode
- Ascendanti to som nikdy na HC nebol pretože sa to vždy pri nich preplo na normal, ale po vysvetlení taktiky s tym že healeri stoja na hviezde etc. to už bolo v pohode, raz som sa nestihol uzemniť lebo som mal rodku a bol som ďaleko, mal som dať vtedy bublinu alebo si popytať nejaky grip
- Chogall taktiež taktiku viem všetko v pohode akurat nikdy predtym na inom raide som nenachytal corruption iba ako naschval na teste som pomaly zareagoval, taktiež som asi podcennil hitbox pretože som bol vtom že tam nestojim a predsta ma to zasiahlo
- Sinestra myslim že v pohode

ToT4W - Conclavy ani Alakira som na HC ešte nebol a na 25 už vobec takže toto robilo pre mna najvačši problem v tomto raide mam asi najvačšie nedostatky
- Conclavy zakaždym čo som to zabil tak to bolo vždy inak, každy to chodi nejako inak, po vysvetleni taktiky som už tomu porozumel ajkeď som mal problemy sa uhealovať pri rohashovi pred ult. a počas ult. sice tam je ta bublina ale je to tak natesno že nie vždy stihnem prežiť kym dobehnu ostatni
- Alakir 1 a 2 faza tam viem všetko akurat ako som spominal aj vyššie zbytočne chyby, nebol som pokojny, neskoro som si všimol tornado,ešte som si aj nechtiac minimalizoval wow :D na dalšich pulloch to už bolo o dosť lepšie myslim že na druhy pull už nebolo nič, a čo sa tyka 3. fazy v podstate najlahšia tak tam mi robi problem cloud, strašne zle rozlišujem či som už pod cloudom alebo nie,tam si budem musieť nastaviť niečo s kamerami alebo nejakymi particle effect vo wowku, najlepšie sa mi orientuje ked niekto hlasi že treba klesnuť napriklad ku opasku alebo takto. To je asi taka jedina vec na ktorej musim zapracovať.

Takže toto je asi take zhodnotenie chýb , bohužiaľ 3/4 znich som spravil uplne nepochopitelne, moc som sa sustredil nato aby som nič nepokazil, som bol moc zafocusovany do hry až som si nevšimol/zabudol vyššie uvedene veci. Určite to že to bola 25ka hralo svoju rolu pretože s worldom moc 25ku nedavate každy deň. Čo sa týka raidu tak myslím že atmosfera v pohode, pokojne mi jeden človek vysvetlil taktiku v inej roomke. Trochu problem že som nepoznal mena niekto zakričal že niečo chce a nevdel som hned kto to je ale to je detail.

Takže asi takto, ešte by som chcel vedieť teda kedy a ským mam isť na ten pohovor lebo ja som si nezapamatal meno toho čo mi to vravel, ak teda je ešte zaujem o pohovor, ak nie tak pochopim istotne su aj lepši hrači... ale aj horši :D
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Downeth - Holy Paladin [TEST/-/-]

Příspěvekod Tempy » úte 15. bře 2016 19:27:20

Co já muzu říct jen z toho jak jsem byl dobranej na trůny, tak jen to aby sis z toho nedělal hlavu. Nikdo to nezahraje perfektně když to jde prvne, u tebe asi i nervy zapracovaly, což na vykonu nepřidá a je to docela pochopitelný. Ty mas tu nevýhodu ze jsi přišel k hotovymu a musíš to hodně rychle všechno vstřebat. Ale ty to zvládneš, hlavně zachovat chladnou hlavu a zbytecne nešaškovat.
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Downeth - Holy Paladin [TEST/-/-]

Příspěvekod Shanir » stř 16. bře 2016 1:47:04

co sa tyka valiony a realmu, to si budeme musiet este asi prejst, bohuzial som v pondelok a ani v utorok nemohol dojst, kedze mi vyskocila na rychlo praca cez oba dni.

Neviem ci si na Conclavach zhadzoval stacky pred ultinou - ja som tam za subtlety rogunu zvykol prezit - CoS zhodit stacky, Feint tesne pred ulti na 80% redukciu plosneho dmg na 9 sek. a udrzovat Recuperate (self heal) + mat nahodene CP ak by trebalo pocas ulti doplnit hp
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Downeth - Holy Paladin [TEST/-/-]

Příspěvekod Crafty » stř 16. bře 2016 17:18:52

V nedeli pocitej zase s test raidem od 19:00
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Downeth
Příspěvky: 5
Registrován: ned 06. bře 2016 21:52:24
Class:: Paladin

Re: Downeth - Holy Paladin [TEST/-/-]

Příspěvekod Downeth » ned 20. bře 2016 16:36:46

Sorry ale dnes nemôžem isť na raid, na poslednú chvíľu mi niečo do toho vošlo takže dnes nie. Celkovo myslím že by sme to aj mohli asi uzavrieť pretože si nemyslím že som ten koho hľadáte, predsa len aj podľa toho pohovoru usudzujem že máte iné predstavy ako som si pôvodne myslel, ktoré mne nie celkom vyhovujú.

Každopádne za tú krátku dobu čo som bol raid a pohovor tak odporúčam túto guildu každému kto má chuť sa tomu venovať, určite sa dá hovoriť o najlepšej guilde na Twinstari podľa prístupu a ľudí ktorých som tam stretol takže tak.
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Downeth - Holy Paladin [TEST/-/NEPRIJAT]

Příspěvekod Pepíkus » sob 26. bře 2016 20:00:42

Nepřijat.

Tak kdyby sis to náhodou někdy rozmyslel, stačí vždycky dojít na tsko a domluvit se. :)
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti