JOE FERNANDEZ - ARMS WAR [NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Cloudx
Příspěvky: 18
Registrován: ned 12. říj 2014 14:42:02
Class:: Paladin

JOE FERNANDEZ - ARMS WAR [NEPRIJATY]

Příspěvekod Cloudx » ned 20. bře 2016 15:53:49

Nick postavy: Joefernandez
Class/main spec: ArmsPVP/ArmsPVE
Věk: 28
ItemLvL: 358 PVE(s t2 wep)
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... efernandez
Link na twinheadu: Jeste sem tu zadny raid nebyl takze by to bylo zavadejici
Jak dlouho vlastníte tento char: Primo tento char asi 4-5 mesicu, jinak class jako takovou hraju osmym rokem.
FPS: 40-50 pri fair effectech

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? 8 let, prevazne wotlk, a prevazne pvp, potom offi pandy, sem tam nejake freecka jako AT(pvp), potom tu cataclysm :) s pve jako takovym nemam moc zkusenosti.

Váš raid time:
pondělí - zalezi jestli mam odpoledni nebo ranni, pokud ranni jsem k dispozici, pokud odpoledni tak dojdu az po desate
čtvrtek - to same

Vaše DPS na:
Dummy - 25k na 5m dmg
Chimareon HC/Normal - nebyl sem

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
10tky:
BoT - NE - HC NE
BWD - NE - HC NE
TotFW - NE - HC NE
25tky:
BoT - NE - HC NE
BWD - NE - HC NE
TotFW - NE - HC NE

Screen vašeho UI: http://i.imgur.com/XzSwSw9.jpg?1

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft): Svou class ovladam, skromne receno uz na velmi slusne urovni jak v PVP tak v PVE, mno neco k teorii teda v PVE:
Prehot, charge, rend, calm, colosus, heroic off gcd, mortal, op, slam(pokud neprocne TFB na dalsi op), slamy hazet kdyz jsou mezery a neni mortal ani op dostupny, heroic tak pri 60+ rage pod bych nesel, odpalit rekle trinket, nejlepe s dalsim colosusem, urcite se na nej vyplati pockat, pokud neprocne drive z talentu, druha potka na druhy burst, jak je vic targetu, tak davat cleave misto heroicu a sepinat si sweeping strikes plus bladestorm, u tri a vice targetu se vyplati i thunder clap.

Neberu v potaz profese napr rukavice z engu, kterou sepinam pri calmu na zacatku a pak po minute.

Execute faze, tocim nejlepe s deadly calmem, stridam execute a mortal strike(sance na crit plus 10 procent dmg up). pokud je calm tak off gcd davam heroic, nebo pokud je vic rage ale spis setrim na execute, ktery proste toci nejvic i vic jak slam.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: SFU(ano byl sem tu ahoj ahoj), konec PVP divize a celkove cele pvp na serveru ochablo co se tyce rbg etc etc, prodal sem char a skoncil sem na nejaky cas s wowkem. Po navratu sem koupil tohoto warra, na horde si nasel guildu, ale horda me nebrala, moc nezalezelo ani v jake g jsme byl, chtel sem zpet na ali, no na ktere uz jsem, nabral sem zacatecni PVE gear, protoze me PVE uprimne chytlo a rekl sem si, ze to tu zkusim, tentokrat na druhe strane jako PVE hrac.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? Byl jsem tu jak uz jsme rekl.

Proč chcete jít právě do <SFU> Protoze mi tu bylo dobre, a co jsme hrali pvp, tak to melo uroven a samozrejme vim, ze ani pve sekce nezahalela, a ikdyz se pvp a pve divize moc nepotkavala, co se tyce komunikace, tak myslim, ze ani tam spatne nebude.

Koho znáte v <SFU> Atraye jeste z pvp divize, jinak tak po jmenech skoro kazdeho, jakoby od videni :)

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)? Myslim si, ze budu dobry dps kolotocar, co sem byl naprikald zakaldni rhc, tak sem tocil vic jak full bis lidi, kolem 30k se mi podarilo nejvic a to mam zakladni pve gear. Co se tyce taktik a veci okolo, tak jsem myslim celkem vnimavej clovek, co ma vsehc pet pohromade a staci mi to projit jednou dvakrat a uz vim a jedu na sto procent.

Vypište svoje alty (stačí level 85): Nemam, ikdyz se mi pomalu rysuje shamanek(enha), ale to je jeste na dlouho.

Napište nám něco o Vás (info z real lifu): Toz jmenuju se Miloslav, je mi 28, sem ze severni moravy, takze dost chlastam a mam rad box a motorky, jo a pekny holky, hlavne tu svoji ;)
To je asi vse, tak diky za odezvu :)
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: JOE FERNANDEZ - ARMS WAR [-/-/-]

Příspěvekod Shanir » ned 20. bře 2016 16:41:46

Ako vyzeral tvoj odchod zo SFU a ake reakcie clenov na to boli?
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: JOE FERNANDEZ - ARMS WAR [-/-/-]

Příspěvekod ziarovka » ned 20. bře 2016 17:08:27

dokážeš si zariadit aspon 90% tnu docházku na raid?
Obrázek
Cloudx
Příspěvky: 18
Registrován: ned 12. říj 2014 14:42:02
Class:: Paladin

Re: JOE FERNANDEZ - ARMS WAR [-/-/-]

Příspěvekod Cloudx » ned 20. bře 2016 17:15:21

Shanir píše:Ako vyzeral tvoj odchod zo SFU a ake reakcie clenov na to boli?

Je to pomerne davno, takze ti presne nereknu, jak to probihalo, kazdopadne nas v tu dobu odeslo vice, vcetne meho classleadera(prakticky cela pvp sekce), takze to spis byl taky hromadny odchod, nez ze ja bych sam sel pryc.
Cloudx
Příspěvky: 18
Registrován: ned 12. říj 2014 14:42:02
Class:: Paladin

Re: JOE FERNANDEZ - ARMS WAR [-/-/-]

Příspěvekod Cloudx » ned 20. bře 2016 17:17:24

ziarovka píše:dokážeš si zariadit aspon 90% tnu docházku na raid?

Minimalne na to pondeli obtyden bych se vzdy mohl domluvit s kamosem , s kterym se stridam u stroje, ze bych mel ranni misto odpoledni :) to by urcite slo, takze bych tu byl na tri raidy ze ctyr(ten ctvrtek co obtyden bych vzdy musel ozelet).
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: JOE FERNANDEZ - ARMS WAR [-/-/-]

Příspěvekod Shanir » pon 21. bře 2016 0:02:54

Cloudx píše:
Shanir píše:Ako vyzeral tvoj odchod zo SFU a ake reakcie clenov na to boli?

Je to pomerne davno, takze ti presne nereknu, jak to probihalo, kazdopadne nas v tu dobu odeslo vice, vcetne meho classleadera(prakticky cela pvp sekce), takze to spis byl taky hromadny odchod, nez ze ja bych sam sel pryc.


skryvanie sa za inych sa mi vobec ale vobec nepaci...
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: JOE FERNANDEZ - ARMS WAR [-/-/-]

Příspěvekod Bimmer » pon 21. bře 2016 0:44:08

Dolož mi prosím ťa screen z Dummy na 5 mega, kde máš 25k dps.
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Cloudx
Příspěvky: 18
Registrován: ned 12. říj 2014 14:42:02
Class:: Paladin

Re: JOE FERNANDEZ - ARMS WAR [-/-/-]

Příspěvekod Cloudx » pon 21. bře 2016 15:24:32

Shanir píše:
Cloudx píše:
Shanir píše:Ako vyzeral tvoj odchod zo SFU a ake reakcie clenov na to boli?

Je to pomerne davno, takze ti presne nereknu, jak to probihalo, kazdopadne nas v tu dobu odeslo vice, vcetne meho classleadera(prakticky cela pvp sekce), takze to spis byl taky hromadny odchod, nez ze ja bych sam sel pryc.


skryvanie sa za inych sa mi vobec ale vobec nepaci...

Jen sem konstatoval situaci, ktera v te dobe byla, to ze nas odeslo hromadne vic je proste fakt, ne skryvani, pokud chces vedet, proc jsem zrovna ja sel, tak to bylo prave proto, ze sli i ostatni, proste cela pvp divize vymrela, vcetne meho classleadra Enforcera, s kterym sem si tam byl asi tak nejbliz a neodesel sem stylem, ze bych sel do jine guildy, ale na nejakou dobu sem ukoncil wowko cele jako takove.
Cloudx
Příspěvky: 18
Registrován: ned 12. říj 2014 14:42:02
Class:: Paladin

Re: JOE FERNANDEZ - ARMS WAR [-/-/-]

Příspěvekod Cloudx » pon 21. bře 2016 16:25:27

Bimmer píše:Dolož mi prosím ťa screen z Dummy na 5 mega, kde máš 25k dps.

http://imgur.com/3THmlwj :)
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: JOE FERNANDEZ - ARMS WAR [-/-/-]

Příspěvekod Tempy » pon 21. bře 2016 16:42:44

Neměl bys tam screen s vlastním UI a tak? Takhle je to DPS hezké, ale já tam vidim buff od DK, dost možná máš bom, debuff na dummy od roguny... Nevykládej si to špatně, ale já dps na dummy očekává self buff, kde budeš sám. ;)
Cloudx
Příspěvky: 18
Registrován: ned 12. říj 2014 14:42:02
Class:: Paladin

Re: JOE FERNANDEZ - ARMS WAR [-/-/-]

Příspěvekod Cloudx » pon 21. bře 2016 17:27:17

Tempy píše:Neměl bys tam screen s vlastním UI a tak? Takhle je to DPS hezké, ale já tam vidim buff od DK, dost možná máš bom, debuff na dummy od roguny... Nevykládej si to špatně, ale já dps na dummy očekává self buff, kde budeš sám. ;)


Tak nikde sem nepsal, ze tech 25k tocim se self bufem, ale chapu te. Jinak mel sem na sobe bom, 3 procenta dmg up od retri, packu, crit od roguny a aspd od frost dk, debuff tam nebyl. Chtel sem to zakomponovat tak, jak by to v tom 25 man raidu vypadalo no :), teda tam bych jeste musel brat v potaz dostavam dmg plus buff z berserker rage, coz na dummy znacne omezuje. Screen UI sem poslal v prihlasce, ale pokud nestaci, klidne si pak udelam cas a dam, co tocim jen se self buffy ve vlastnim screenu ;)
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: JOE FERNANDEZ - ARMS WAR [-/-/-]

Příspěvekod ziarovka » pon 21. bře 2016 17:47:54

a ten self dmg bych chtel dmg aspon z 10-15 mega
Obrázek
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: JOE FERNANDEZ - ARMS WAR [-/-/-]

Příspěvekod Tempy » pon 21. bře 2016 17:54:38

Screen UI postovat znova nemusíš. Tam mi šlo jen o to, aby bylo vidět, co máš a nemáš na sobě. Ale dobrý, to už si kdyžtak pořešej naši warroři, jak to chtěj nebo nechtěj, já tomu nerozumím a tohoto jsem si všimnul.

Napodobovat raid prostředí pomocí buffů není na dummy potřeba. Proto tam máš ten další bod Chim normal/hc. A když nevíš svoje dps z Chima, tak se nic neděje a postnu jen jen toho dummíka.

Hodně štěstí v přijímacím řízení. :)
Cloudx
Příspěvky: 18
Registrován: ned 12. říj 2014 14:42:02
Class:: Paladin

Re: JOE FERNANDEZ - ARMS WAR [-/-/-]

Příspěvekod Cloudx » pon 21. bře 2016 17:59:49

http://i.imgur.com/0MDA6DS.jpg?1 nez sem to screenul, tak to dps trochu spadlo, ale bylo tam stabilne kolem 21k self buff jen str flaska a jidlo :)
Cloudx
Příspěvky: 18
Registrován: ned 12. říj 2014 14:42:02
Class:: Paladin

Re: JOE FERNANDEZ - ARMS WAR [-/-/-]

Příspěvekod Cloudx » pon 21. bře 2016 18:00:54

Tempy píše:Screen UI postovat znova nemusíš. Tam mi šlo jen o to, aby bylo vidět, co máš a nemáš na sobě. Ale dobrý, to už si kdyžtak pořešej naši warroři, jak to chtěj nebo nechtěj, já tomu nerozumím a tohoto jsem si všimnul.

Napodobovat raid prostředí pomocí buffů není na dummy potřeba. Proto tam máš ten další bod Chim normal/hc. A když nevíš svoje dps z Chima, tak se nic neděje a postnu jen jen toho dummíka.

Hodně štěstí v přijímacím řízení. :)

Diky, jsi me predbehl, ale v klidecku sem si to v IF potocil jen se self buffy, sam sem byl zvedavy.
Cloudx
Příspěvky: 18
Registrován: ned 12. říj 2014 14:42:02
Class:: Paladin

Re: JOE FERNANDEZ - ARMS WAR [-/-/-]

Příspěvekod Cloudx » úte 22. bře 2016 16:08:24

Hosi vcera vecer s Vama bylo fakt fajne, takovje ten warrior spirit :D , akorat sa omluvam, ze sem tak necekane odpadl, vstaval sem v pul ctvrte rano do prace, tak sem se snazil heroicky vydrzet co nejdele a pak sem natvrdo odpadnul.
Kdyby neco dnes budu ve hre a zkusim si i posefovat mikrak, tak at me slysite 8-)
Enforcer
Příspěvky: 176
Registrován: sob 15. čer 2013 15:18:26
Class:: Warrior

Re: JOE FERNANDEZ - ARMS WAR [-/-/-]

Příspěvekod Enforcer » ned 10. dub 2016 10:39:33

Tento hnoj mi kazil rating dva roky. Keby tak hral ako pije by bol top EU warrior :D

Pozdravujem starých nových
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: JOE FERNANDEZ - ARMS WAR [-/-/-]

Příspěvekod Kamikaze » úte 12. dub 2016 0:16:00

Cloudy, sleduješ ešte prihlášku?
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: JOE FERNANDEZ - ARMS WAR [-/-/-]

Příspěvekod BeeWay » stř 13. dub 2016 10:05:09

[6. world] [Joefernandez]: LF solidni pve guild, klidne lehce rozbehnutou ale s lidma co vedi na FLKO/zkusenosti s FL z offi(25hc man clear)/w me


pochybuji :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: JOE FERNANDEZ - ARMS WAR [-/-/-]

Příspěvekod Kamikaze » stř 13. dub 2016 18:35:08

CLOSED
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti