MoltenAngell - Fire Mage [TEST/POHOVOR/PŘIJAT]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Uživatelský avatar
whiteangell
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 31
Registrován: úte 22. bře 2016 18:36:39
Class:: Warrior
Bydliště: Jiřice u Miroslavi

MoltenAngell - Fire Mage [TEST/POHOVOR/PŘIJAT]

Příspěvekod whiteangell » úte 22. bře 2016 21:07:14

Nick Postavy : WhiteAngell
Class / Main Spec : Protect PVE / Fury PVE
Věk: 28
Item LvL : 367 ILvl / 366 ILvL
Link na Armory : http://armory.twinstar.cz/character-she ... hiteangell
Link na TwinHead : https://cata-twinhead.twinstar.cz/?char ... lm=Artemis
Jak dlouho vlastníte tento char : Od startu Cataclysmu na Twinu . Poctivě vyexpená a vyfarmená.
FPS : 50-100 FPS

Jak dlouho hrajete WoW a vaše WoW historie :
WoW v podstatě hraji od TBC . Ale aktivněji hraji od Wotlku na všemožných serverech až po vlastní server . Kdy se náš sešlo 10 a ntb to nestíhal utáhnout. Ale nejaktivněji hraji Cata . Které jsem začal hrát na Ice Wow - Guildy ( PoJ a následně AIE kde jsem se moc dlouho nezdržel ). Pak přechod s Ice Wow na Twin kde hraji do teď. V podstatě hraji jen Warriory Proty . Ta class a spec mě oslovila nejvíce .

Váš Raid Time :
pondělí - (18:00 - 23:00) - sekundární raid
čtvrtek - (18:00 - 23:00) - sekundární raid

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit) :
10tky :
BoT - (4/4) - HC (3/5)
BWD - (6/6) - HC (5/6)
TotFW - (2/2) - HC (1/2)
25tky:
BoT - (4/4) - HC (2/5)
BWD - (6/6) - HC (3/6)
TotFW - (0/0) - HC (0/0)

Screen vašeho UI : http://i65.tinypic.com/21o4lxc.jpg

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft):
Všemožné Guide , YouTube , Google a podobně + Pokus a Omyl . Nějakou speciální stránku nemám.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Jezevci se Vrací - Rozpad guildy a hromadný odchod .
IceCrown Skiers - V Guildě mi nejvíce přestal vyhovovat kolektiv . Hodně se toho změnilo . Nevyhovuje mi absolutně Raid Time který je volný a pohyblivý . Hodně ID ani neodejdu protože jsou Raidy napsané na dny kdy absolutně nemůžu , musím se věnovat něčemu jinému.( Partnerka , Práce ).

Jak jste se dozvěděli o <SFU> :
První info o SFU jsem dostal od Visiona , když jsem se stěhoval do jeho bytu . A padla nějaká rozmluva o Wow a guildách.

Proč chcete jít právě do <SFU>
Guilda mě zaujala hlavně díky toho , že stavíte Kolektiv na první místo a skill který se dá získat až na poslední místo.
Guilda se věnuje 25m a má pevný raid time.

Koho znáte v <SFU>
Vision , Kill

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)
Guildě můžu nabídnout zapáleného a učenlivého hráče, co má rád progres a nevyrve kabel s modemu po pár wipech při progresu . A pak co guilda bude potřebovat .
Pak už jen loajalitu , humor a učenlivost .

Vypište svoje alty (stačí level 85):
MoltenAngel - Fire Mage 357 ilvl

Napište nám něco o Vás (info z real lifu):
Tak jmenuji se Dušan , bydlím rok a půl v Brně . Původně jsem z Karviné . V Brně pracuji jako servisní Mechanik v půjčovně stavebních a domácích strojů . V Podstatě mám jen ranní a kolem 5té dojdu domů . Ale občas se stane , že mám dlouhý výjezd a vracím se pozdě večer ale to záleží od náhody . Jsem typ člověka co má vlastní názor ale umí přijmou svou chybu a nechá se poučit . Nechytám okamžitě Enrage . Rád se směji a dokáží si udělat dokonalou zábavu i ze sebe . Ale vždy záleží na situaci a s kým jsem . Někdy jsem jeden s mnoha a někdy jsem naprostý opak :)
Naposledy upravil(a) whiteangell dne úte 22. bře 2016 23:17:21, celkem upraveno 1 x.
Barbarian
Příspěvky: 118
Registrován: úte 01. bře 2016 6:02:00
Class:: Warrior
Bydliště: Nürnberg
Kontaktovat uživatele:

Re: WhiteAngell - Protect / Fury Warrior

Příspěvekod Barbarian » úte 22. bře 2016 22:24:08

Ahoj, rozeberu te v protu, na armse tu je jiny expert :)

rád bych aby jsi mi vypsal prioritní systém - kdy, jak, proč a z jakého důvodu co používáš
talenty by se daly trosku predelat, tvuj build neni optimalni
gemy - ok
glyphy - kompletne predelat, nevyhovujici
ench na botach - predelat, jsi nejmobilnejsi tank ve hre, zvyseny speed z enchu nepotrebujes - mas Windwalk

Rozepis mi jaka pripadna macra pouzivas.

Zatim se mej hezky :)
Obergrupenführer
Oberscheiführer
Oberschturmbanführer
GeneralLoberst
Der Führer
Obrázek
Kill
Příspěvky: 37
Registrován: pát 01. led 2016 22:07:59
Class:: Priest

Re: WhiteAngell - Protect / Fury Warrior

Příspěvekod Kill » úte 22. bře 2016 23:07:01

Vzhledem k tomu, že ho znám, dávám malé bezvýznamné + (i když se ke mně nehlásí) .
Obrázek
Uživatelský avatar
whiteangell
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 31
Registrován: úte 22. bře 2016 18:36:39
Class:: Warrior
Bydliště: Jiřice u Miroslavi

Re: WhiteAngell - Protect / Fury Warrior

Příspěvekod whiteangell » úte 22. bře 2016 23:15:28

Ahoj

Barbarian píše:Ahoj, rozeberu te v protu, na armse tu je jiny expert :)

Mám tam Furyho ne Armse :)


Barbarian píše:rád bych aby jsi mi vypsal prioritní systém - kdy, jak, proč a z jakého důvodu co používáš

Staty - Mastery - Parry /Dodge ( kdy parry bude v ratiu o max 0,2 zvýhodněno , kvůli talentu HTL ) Stam , exp , hit .
před pulem , Mástery jídlo , prismatic a mastery pot . Vigi na off tanka , popřipadně na top heal / dps podle omenu kdo nejvíce loupe
Pull - Charge po čas charge throw a hned rend - Shiel Block - Shield slam - Thunder clap - devastate na proc 3x SA - demoralizing Shout
Iner a Berserk Rage kteří mi zajistí generaci rage a na cd HC - a Do toho spam Devastate na proc Sword And Board a k tomu udržování všech dotek.
Shield wall používam hlavně jako Safe a při očekávánem hard dmg . popřípadě do toho přídam RC a ER .
Retalion , Cleave a ShockWave - multi agro .
Spell Reflect dle potřeby .


Barbarian píše:talenty by se daly trosku predelat, tvuj build neni optimalni

Určitě narážíš na PH a LS proč tam mám a nemám , PH tam mám hlavně kvůli addum ktere díky toho slowuji , mám to dělané takto hlavně na ty 10m kde není až takový dmg a nejsme v guildě 373 ilvl. Tak PH mám hlavně na bomby u ODS HC , Maloriaka Ady a podobně . A místo LS použivám RC vím že RC je jen na 10 sekund a dá 20% .


Barbarian píše:glyphy - kompletne predelat, nevyhovujici

Jak jsem psal tak je to dělané na 10m a glyphy měním podle bose .

Barbarian píše:ench na botach - predelat, jsi nejmobilnejsi tank ve hre, zvyseny speed z enchu nepotrebujes - mas Windwalk

Ench na botách mi byl v podstatě nařízen RL a jak všichní víme RL by se měl poslouchat . Navíc zatim to používám u Atrameda kdy si beru gongy v Air Fazy a Ranged dmguji bose .
Není problem ho předělat na Full

Barbarian píše:Rozepis mi jaka pripadna macra pouzivas.

Mé macro je jen jediné a to na kick Hidrolance u Coucilu kdy se to tankuje na solo tanka .
A jsem na pull clicker a nabindované mám jen rychlé spely ktere musím použít do 0.01 sekundy
Uživatelský avatar
whiteangell
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 31
Registrován: úte 22. bře 2016 18:36:39
Class:: Warrior
Bydliště: Jiřice u Miroslavi

Re: WhiteAngell - Protect / Fury Warrior

Příspěvekod whiteangell » úte 22. bře 2016 23:16:51

Kill píše:Vzhledem k tomu, že ho znám, dávám malé bezvýznamné + (i když se ke mně nehlásí) .



Kille ja nevím kde je tvůj konec , ja myslel , že už ani nejsi ve SFU Když jsem viděl tvého Priesta bez guildy :)
Barbarian
Příspěvky: 118
Registrován: úte 01. bře 2016 6:02:00
Class:: Warrior
Bydliště: Nürnberg
Kontaktovat uživatele:

Re: WhiteAngell - Protect / Fury Warrior

Příspěvekod Barbarian » stř 23. bře 2016 14:45:54

System by byl oka, co se tyka PH tak se nevyuzije ani na 10 manu. Co se tyka addek u neffa, tak je to temer sebevrazda ho tam davat, kvuli DR. Rekl si ze glyphy zmenis tak ok.

To se tyka enchu byl bych rad kdyby tam byla full masterka. Ja jsem puntickar na priority, co se toho tyka tak je vse v norme. Dale at si te vezmou kompetetni lidi. Pokud budes testovan na sekundaru, pocitej s tim ze memu oku neuniknes :D

Jsem za Test.
Obergrupenführer
Oberscheiführer
Oberschturmbanführer
GeneralLoberst
Der Führer
Obrázek
Uživatelský avatar
whiteangell
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 31
Registrován: úte 22. bře 2016 18:36:39
Class:: Warrior
Bydliště: Jiřice u Miroslavi

Re: WhiteAngell - Protect / Fury Warrior

Příspěvekod whiteangell » stř 23. bře 2016 15:15:53

Barbarian píše:System by byl oka, co se tyka PH tak se nevyuzije ani na 10 manu. Co se tyka addek u neffa, tak je to temer sebevrazda ho tam davat, kvuli DR. Rekl si ze glyphy zmenis tak ok.


Využiji to hodně a hlavně u toho neffa . A mám o dost menší Dmg Taken a plameny nemám všude roztahané . Testováno jak s PH tak i bez PH . Ale tak to už je jenom úhel pohledu , jak to vidíš ty a jak to vidím já :) Talenty není problem změnit a dát si tam DW misto toho .
Barbarian
Příspěvky: 118
Registrován: úte 01. bře 2016 6:02:00
Class:: Warrior
Bydliště: Nürnberg
Kontaktovat uživatele:

Re: WhiteAngell - Protect / Fury Warrior

Příspěvekod Barbarian » stř 23. bře 2016 16:25:10

mluvim o nefovi 25 hc na 2 tanky. Coz jsem zatim jel jen ja sam, zadny jiny tank to sam netankoval, proto usuzuju takhle o PH ;)
Obergrupenführer
Oberscheiführer
Oberschturmbanführer
GeneralLoberst
Der Führer
Obrázek
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: WhiteAngell - Protect / Fury Warrior [-/-/-]

Příspěvekod Pepíkus » pát 25. bře 2016 23:35:25

Kontaktuj mě prosím ještě na našem tsku, kde bývám skoro každý večer. Dohodneme se ještě na nějakém dalším postupu okolo toho maga. Jinak Sekundarní raid na velikonoční pondělí se ruší, takže máš čas do čtvrtka.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
whiteangell
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 31
Registrován: úte 22. bře 2016 18:36:39
Class:: Warrior
Bydliště: Jiřice u Miroslavi

Re: WhiteAngell - Protect / Fury Warrior [-/-/-]

Příspěvekod whiteangell » sob 26. bře 2016 11:17:33

Pepíkus píše:Kontaktuj mě prosím ještě na našem tsku, kde bývám skoro každý večer. Dohodneme se ještě na nějakém dalším postupu okolo toho maga. Jinak Sekundarní raid na velikonoční pondělí se ruší, takže máš čas do čtvrtka.



Určitě se ozvu ale až přes týden ( Po - Ut ), teď odjíždím za rodinou kde přístup na net nebudu mít :)
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: WhiteAngell - Protect / Fury Warrior [-/-/-]

Příspěvekod Vision13 » úte 29. bře 2016 8:02:26

Osobně mám s tímto člověkem velice dobré zkušenosti z reálného života. Jestli je to dobrý hráč to nechám na vás, protože o Warriorech vím kulový.
Za mě je to pohodář, který se mnou jednal vždy férově a dokonce s ním občas i komunikuji ve hře. Několikrát mě dokonce upozornil na lidi u nás v přihláškách, kteří buď lhali, nebo si vymejšleli, za což jsem mu vděčnej. Z našich rozhovorů vím, že o naši guildu stál už opravdu dlouho a jsem rád, že jsem ho nahlodal ;)

za mě +

za mě - na Test
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: WhiteAngell - Protect / Fury Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Pepíkus » úte 29. bře 2016 23:06:29

Domluvený test raid na čtvrtek za maga. K dispozici zapůjčený guildchar s lepším equipem. Hlásit Rezzy/Ziarovka od 17:45 na tsku.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
whiteangell
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 31
Registrován: úte 22. bře 2016 18:36:39
Class:: Warrior
Bydliště: Jiřice u Miroslavi

Re: WhiteAngell - Protect / Fury Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod whiteangell » pát 01. dub 2016 16:40:11

Zhodnocení raidu

Tot4W:
Conclavi - Celkem v pohodě ale umřel jsem na svůj Fail , kdy jsem nestihl včas přeběhnout na Wind Burst a odhodil mě ven kde mi dotikala dotka.
Al'Akir - Chytilo mě jedno tornádo , jinak jsem nikde svůj fail nenašel

BwD:
Magmaw - Nějaký závážný fail jsem nenašel , jen jsem zápasil s texturou trnu kdy mi nešlo dmgovat pár sekud bosse při první hlavě . U té druhé už to bylo celkem ok .
ODS - Bez Failu , nebo nevím co bych si vytknul.
Maloriak - Bez Failu , nebo nevím co bych si vytknul.
Atramedes - Bez Failu , nebo nevím co bych si vytknul.
Chimareon - Bez Failu , nebo nevím co bych si vytknul.


BOT:
Halfus - Celkově můj výkon na tomto bossovy byl špatný . Neprocl pomalu ani jeden ignite . i když jsem se snažil jak nevím co , tak prostě ne a né zapálit . Takže nijak zvlášt jsem hero nevyužil .
Valiona - Můj fail , že jsem poslechl někoho kdo hlásil přelety a nepodíval se kde opravdu letí . Nechal jsem se zbytečně upálit .
Council - Bez problemu

Celkově se mi raid s vámi líbil i když se wipovalo na blbosti . Vzaly jste mě sebou i když jsem měl low mága . A mohl jsem jít s ním i když to dps s mým startovním Eq nebylo zářné . Ale dropem itemů se to krásně zvedalo . Měl jsem nějaké faily . To přiznávám ale nebyli snad žádné které by zavinily wipe raidu . Příště už to bude lepší .
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: WhiteAngell - Protect / Fury Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Vision13 » sob 02. dub 2016 21:24:21

Musím říci, že se ti dařilo a několikrát jsem si všiml, že jsi použil skvěle kostku ve chvílích, kdy to bylo potřeba. Na to že si šel za jinou postavu, než s kterou se hlásíš to bylo dobré. Beru jako velke + že jsi šel postavu dle našich potřeb.

Co jsem viděl, tak taktika byla opravdu dobře zvládnutá a věřím, že dmg se zlepší společně s EQ, který rychle nabereš.

+
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: WhiteAngell - Protect / Fury Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Pepíkus » úte 05. dub 2016 4:55:54

Výrazné zlepšení nejenom v dpsku. Zkrátka jsou tady znát ty zkušenosti z tankování a rychle se přizpůsobuje novým situacím. Rozhodně dál pokračujeme v test raidech.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: WhiteAngell - Protect / Fury Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Vision13 » úte 05. dub 2016 9:06:02

PRO

opravdu ví co má dělat a rychle reaguje
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: MoltenAngell - Protect / Fury Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Pepíkus » ned 10. dub 2016 21:29:12

Pohovor domluvený na úterý 20:00.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: MoltenAngell - Fire Mage [TEST/POHOVOR/PŘIJAT]

Příspěvekod Pepíkus » úte 12. dub 2016 22:25:01

Přijat.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti