Jezismarjia Blood dk/uh [TEST/FREEZE/NEPRIJATÝ]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

jezismarjia
Příspěvky: 2
Registrován: úte 22. bře 2016 23:44:52
Class:: Death Knight

Jezismarjia Blood dk/uh [TEST/FREEZE/NEPRIJATÝ]

Příspěvekod jezismarjia » stř 23. bře 2016 0:12:57

Typ prihlasky: (standard)
Nick postavy: Jezismarjia
Class/main spec: Blood DK
Věk: 26
ItemLvL: 361
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... ezismarjia
Link na twinheadu: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?char ... lm=Artemis
Jak dlouho vlastníte tento char: cca od letních prázdnin, vyexpená od 55 :D
FPS: (při 25man) v tuto chvíli cca 60

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? Hraji od roku 2009, začínal jsem na serveru mystiq.org odkud jsem velice rychle přešel na offi kde jsem hrál do 4.0.6 a následně jen na raidy na od DS, mezi tím jsem hrál i na Anthorii což byl můj srdeční server kde jsem byl až do konce. Cca před rokem jsem přišel na TS kde jsem byl v guildě Padlí Anjeli, kde byla sice super parta ale Gumka se rozhodla jedné noci guildu rozpustit.

Váš raid time:
pondělí - (od 18:00 do 06:00) - sekundární raid
čtvrtek - (od 18:00 do 06:00) - sekundární raid



Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
10tky:
BoT - (4/4) - HC (1/5)
BWD - (6/6) - HC (1/6)
TotFW - (2/2) - HC (0/2) (normal na jiném charru)
25tky:
0 zatím (komplet normal clear na offi ale bohužel na twinu jsem nemohl jelikož je to 14 dní co jsem koupil stroj co mi 25 utáhne)

Screen vašeho UI: http://tinypic.com/r/2zyeop2/9 z raidu žádný screen nemám, z addonů co nejsou vidět - RSA, DBM

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft): tauriveins + google

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: na TS Padli anjeli - rozpad guildy, Ghost divisiion - byl jsem tam gum, guilda nikdy nezačala pořádně raidovat, We have not mercy - celkové problémy s časem raidů, nemožnost říkat konstruktivní návrhy (ihned zamítnuto)


Jak jste se dozvěděli o <SFU>: Hrál jsem na AA na hordě, tam jste byli kapacita (14 dní před přechodem na TS jsem u vás byl s priestem Solay), Náborové macro od Bohuse.

Proč chcete jít právě do <SFU> ? Líbí se mi celková prezentace guildy a z části i hon za progressem.

Koho znáte v <SFU> ? Pouze již nehrající členy (Arwin a satan)

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)? Trpělivost, ochotu se zlepšovat, kliďase na pokec, osobu orientovanou na tým.

Vypište svoje alty (stačí level 85): (Formát: Nick - class / spec - Ilvl - aktivita) Sollay - mage/fire 350 skoro neaktivní
despoileres - demonology lock - 355 - zřídka aktivní


Napište nám něco o Vás (info z real lifu): Jmenuji se jakub je mi 26, jsem z Prahy, pracuji jako obsluha v cassinu, mezi moje záliby patří hudba (northern soul, ska reggae, metal, two tone) hra na kytaru, wow, občas zajdu popít, jsem závislý na tetování. Moje nejoblíbenějši pití je jagermeister, nesnáším rum, povahově jsem diplomat, v temperamentních testech mi xkrát vyšlo že jsem melancholický sanguinik ač je to vzácné. Mohl bych toho os obě napsat hodně ale nevím či by se to někomu chtělo číst takže to zatím uzavřu a budu se těšít na odpovědi.

Děkuju za čas všech kteří si to přečetli a zatím zdarec. :)
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Jezismarjia Blood dk/uh [TEST/-/-]

Příspěvekod Bohus » stř 23. bře 2016 22:45:25

Stav sa zajtra na TS o 17:45, ked si ta nevsimnem, tak poke, ts.sixfeetunder.cz
jezismarjia
Příspěvky: 2
Registrován: úte 22. bře 2016 23:44:52
Class:: Death Knight

Re: Jezismarjia Blood dk/uh [TEST/-/-]

Příspěvekod jezismarjia » čtv 24. bře 2016 16:32:29

Zdravím, mohu poprosit o přesun pohovoru na zítra? Právě mi volali z práce že musím na extra noční jelikož se kolega napíchl na injekční stříkačku a hodil se marod. Omlouvám se a děkuji za pochopení
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Jezismarjia Blood dk/uh [TEST/-/-]

Příspěvekod Bohus » čtv 24. bře 2016 16:36:19

V poriadku, ešte sa nejednalo o pohovor, ale len o pokec. Najprv si Ťa otestujeme v raide, termín test raidu ešte upresním čo najskôr.
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Jezismarjia Blood dk/uh [TEST/-/-]

Příspěvekod Bohus » sob 26. bře 2016 10:08:24

V pondelok kvôli sviatkom raid nebude, takže sa pôjde až vo štvrtok 31.03. od 18.00, buď na TS 17:50 a niekomu napíš, že ideš na test raid, aby Ťa moovli do roomky. Nechaj si teda volné ID na test raidy. Medzi tým, ak budeš ingame skús ma zastihnúť a napísať mi.
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Jezismarjia Blood dk/uh [TEST/FREEZE/-]

Příspěvekod Bohus » pon 04. dub 2016 21:46:50

Z dôvodu 2 týždňovej neaktivity aj po zdôvodnení, prihlášku uzatváram. V prípade zmeny sitúacie ma stačí kontaktovať PM alebo ingame.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti