Artamiz - assa/combat rogue [TEST/-/NEPŘIJAT]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Uživatelský avatar
Artamiz
Příspěvky: 8
Registrován: stř 23. bře 2016 8:05:11
Class:: Rogue
Bydliště: Ostrava

Artamiz - assa/combat rogue [TEST/-/NEPŘIJAT]

Příspěvekod Artamiz » stř 23. bře 2016 13:51:57

Nick postavy: Artamiz

Class/main spec: rogue assa/combat (ovládám taky subtlety - jak do fáze u Valiony, tak i dps, ale ten je na tomto kontentu na nic)

Věk: 21

ItemLvL: 368 assa, 369 combat ( hodně itemu mám společných a některé věci je třeba vyměnit - například head z Chogalla, kterou využívám i na assa, ale není to to pravé ořechové :) )

Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... cn=Artamiz

Link na twinheadu: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?char ... lm=Artemis

Jak dlouho vlastníte tento char: Přibližně rok a 4 měsíce. Postavu jsem si sám vyexpil a všechny itemy jsem si nafarmil sám.

FPS: 20 - 30FPS, záleží podle bosse

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? WoW jsem začal hrát před nějakými 10 lety, kdy jsem hrál na serveru Valhalla (na patchi 1.12.1), to jsem však ještě nevěděl co mačkám. Poté server přešel na TBC a já s ním, zde jsem strávil nějakou dobu. Následovně jsem přešel na WOTLK, ale už ne na Valhalle (hodně jsem servery střídal - hrál jsem na Twinu, Deffenderu, Anathemě a na ostatní si nevzpomenu). Po nějaké době jsem se vrátil zpátky na TBC, kdy jsem začal hrát na MystiQu. Zde jsem hrál asi rok, projel jsem si content a následovala roční pauza. Po pauze jsem začal hrát Cata na serveru Monster WoW, poté na Molten WoW. Pak jsem měl zase chvíli pauzu a po pauze jsem začal expit svého roguna tady.

Váš raid time:
pondělí - 17:00 - 2:00 - sekundární raid
čtvrtek - 17:00 - 2:00 - sekundární raid
Poznámka: Jelikož jsem student a nemám brigádu, tak času mám hromadu a dokážu si to upravit. Čekají mě státnice, ale jelikož se v noci učit nedokážu tak by to problém být neměl. Na raid bych nedorazil jen v případě, že bych měl následující den zkoušku a to dávám samozřejmě s dostatečným předstihem vědět.

Vaše DPS na:
Dummy cca 16 - 17k
Chimareon HC/Normal V poslední době jsem nešel pod 20k dps. Samozřejmě, pokud se stopuje dmg tak Twinhead ukazuje méně.

Vypište svůj progress na Twinstaru:
10tky:
BoT - 4/4 - HC 3/5
BWD - 6/6 - HC 5/6 (Nefa mám už vyzkoušeného a nastudovaného - dostal jsem se do 3. fáze, která se pro DPS prakticky neliší od normálu, kromě Dominionu)
TotFW - 2/2 - HC 1/2
25tky:
BoT - 4/4 - HC 4/5
BWD - 6/6 - HC 3/6
TotFW - 0/2 - HC 0/2

Screen vašeho UI: http://tinypic.com/view.php?pic=25qyiqv ... vJE-eLhDIU (tu tabulku s FPS tam běžně nemám a chat si při těžších bossech, u kterých vím, že jej nebudu potřebovat, vypínám červeným tlačítkem vlevo dole, abych měl lepší rozhled)

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft):
elitejerks, mmo-champion, tg.shivtr.com (asi v největší míře, protože je to stavěné přímo pro Twin), pak velmi často věci zkouším sám, případně odkoukávám od jiných rogun, taktiky většinou odkoukávám z youtubu od Twinstarovských guild.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Ze začátku různé expící guildy typu Ja nevjem us, potom jsem se přidal k Jezevci se vrací - guilda se po pár ID, co jsem tam byl, rozpadla a větší část členů odešla a založila vlastní guildu Icecrown Skiers, kde jsem byl zhruba rok. Lidi zde byli fajn a nemůžu na ní říct nic špatného. Hru jsem zkrátka bral jinak než většina guildy. Také mě dostihl stereotyp a hra mě moc nebavila.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
SFU je známá guilda, už ani nevím, jak jsem se o ní poprvé dozvěděl :D Takže jméno guildy mám v hlavě už nějaký ten pátek. Párkrát jsem byl s váma world raid (bot 25 1/4hc), občas si přečtu vaše worldovní macro.

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Je to jedna z mála ali guild, která chodí 25tky. Navíc máte 2 raid groupy. Myslím že v guildě najdu lidi, kteří berou hru podobně jako já :) Dalším důvodem je také to, že se nechci nechat poprotahovat na bossech, které jsem ještě neodprogressoval a váš sekundární raid má stejný progress jako já, takže bych si případně i ten zbytek odprogressoval :)

Koho znáte v <SFU> ?
Kill - byl to jeden ze zakladatelů ICS. Dále znám od vás spoustu lidí a jmen, avšak pochybuji, že oni slyšeli o mě :D Mezi rogunami mi jsou známá jména jako Shanir, Vojelkick. Dále mi jsou povědomá jména jako například Crafty, Bohus, Sarger a spousta dalších. Ale jak jsem psal, pochybuji že někdo z vás o mě kdy slyšel :D Většinu jmen znám asi z Twinheadu a videí.

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)?
Vášnivého hráče, který se musí a chce neustále zdokonalovat (často měním například UI tak, aby mi vyhovovalo co nejvíce nebo staty atd.) Jsem spolehlivý a zodpovědný. Nepatřím mezi hádavé typy, co musí mít za každou cenu pravdu. Dále se vždy snažím jet na 110%.

Vypište svoje alty (stačí level 85):
Nathariel - bala/resto drood - 365ilvl - v poslední době mě druid celkem baví
Umpalumpick - sh/holy priest - 360ilvl - spíš na profky
Farmarka - holy/retri - 361/360ilvl - sloužil spíš jako výpomoc do raidu, když bylo potřeba doplnit
Takuhara - rogue - 357ilvl - momentálně ho chci prodat, takže odpočívá v aukci

Napište nám něco o Vás (info z real lifu):
Mé jméno je Daniel, je mi 21 let. Studuji vysokou školu, obor je zaměřen na Informatiku ve vzdělávání. Tento rok budu mít státnice. Jinak bydlím v Ostravě, kde jsem se také narodil. Jsem spíše introvert a flegmatik, avšak když je potřeba na raidu mluvit, tak nemám problém (například při kickování). Jsem zodpovědný a trpělivý jedinec. Kromě wowka rád sportuji (běh, fitko), čtu, sleduji filmy a podobně :)
Kill
Příspěvky: 37
Registrován: pát 01. led 2016 22:07:59
Class:: Priest

Re: Artamiz - assa/combat rogue

Příspěvekod Kill » stř 23. bře 2016 14:36:08

Artiho znám, mám s ním dobré zkušenosti a vím, že je na něj spoleh. Za mě malé bezvýznamné +
Obrázek
Uživatelský avatar
Joonycek
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 103
Registrován: sob 16. led 2016 15:09:44
Class:: Warlock

Re: Artamiz - assa/combat rogue

Příspěvekod Joonycek » stř 23. bře 2016 14:46:23

z prihlášky budíš dobrý dojem, ešte uvidíme ked si ťa preklepnu roguny. Zatial pro na test
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Artamiz - assa/combat rogue

Příspěvekod Shanir » stř 23. bře 2016 15:10:21

Tak si dojebať prihlášku priznaním, že poznáš hráčov ako Shanir a Vojel. To ti tu plusové body veľmi nepridá...

Houstone máme problém... V palivovej nádrži s názvom Assassination máme nesprávnu súčiastku s názvom Glyph of Fan of Knives a v palivovej nádrži s názvom Combat tlakomer s názvom Coup de Grace ukazuje 3/3 a Ruthlessness 1/3, máme to správne alebo s tým máme niečo robiť?

V prípade nádrže s názvom Combat by sme poprosili aj o matematické zdôvodnenie.

Houstone? Dáme pokec na TS, keď pristaneme v krajine tieňov? Kedy vám to bude vyhovovať?


Ináč UI pekné, máš tam takú abilitu Feint. To aj používaš, myslíš, že sa to vôbec oplatí, dokonca na to máš glyph. V čom dokáže byť rogun okrem dmgu najlepší na bossoch ako Nefarian a Al´Akir oproti iným classam?

Píšeš, že ovládaš všetky tri specy, na ktorých bossov sa oplatí z hľadiska dmg / taktiky aký spec - prípadne vysvetlí, ak zvolíš iný ako assa

Neber vážne ako toto píšem, sústreď sa na podstatu
Uživatelský avatar
Artamiz
Příspěvky: 8
Registrován: stř 23. bře 2016 8:05:11
Class:: Rogue
Bydliště: Ostrava

Re: Artamiz - assa/combat rogue

Příspěvekod Artamiz » stř 23. bře 2016 17:15:11

Tak si dojebať prihlášku priznaním, že poznáš hráčov ako Shanir a Vojel. To ti tu plusové body veľmi nepridá...

Nevím co dodat :D Každopádně Vojel si dával nedávno se mnou závod v dps na dummy a přetočil mě, tak jsem ho tu musel zmínit.

Houstone máme problém... V palivovej nádrži s názvom Assassination máme nesprávnu súčiastku s názvom Glyph of Fan of Knives a v palivovej nádrži s názvom Combat tlakomer s názvom Coup de Grace ukazuje 3/3 a Ruthlessness 1/3, máme to správne alebo s tým máme niečo robiť?


Co se týče Glyphu na FoK, tak si myslím, že u bossů kde se hodně plošní se to vyplatí (Maloriak, Sinestra např.), ale jinak na single target bosse je lepší to vyměnit za Glyph of Sprint, protože FoK nevyužiju (třeba Valiona a Theralion, Neff) a Sprintem se mi zvýší uptime. Většinou u sebe mám zásobu dustů a glyphy switchuju dle potřeby.

Co se týče combat talentu, tak tuto variaci mám tohle ID poprvé (switchoval jsem každé ID mezi combatem a sub kvůli valiony), chtěl jsem si to otestovat (jestli to procování CP z talentu hodně ošidím nebo ne), protože jsem na tyto talenty narazil v guidu od Orcfooda na tg.shivtr.com, ale ještě jsem neměl šanci to vyzkoušet v raidu. Doteď jsem jezdil 2/3 Lethality a 2/3 Ruthlessness a 3/3 Coup de Grace. Jak jsem psal, neustále zkouším, testuju a snažím se ze sebe vymáčknout co nejvíc. Zítra bych měl mít test, takže si to hodím zpátky na starý build :)

V prípade nádrže s názvom Combat by sme poprosili aj o matematické zdôvodnenie.


Vyjádřím se k variaci talentů, které jsem jezdil, tedy 2/3 Lethality 2/3 Ruthlessness a 3/3 Coup de Grace. Tyto talenty jezdím proto, že z rotace úplně vynechávám Rupture. Z talentu Lethality se damage pri critu SS sníží o 10%, přičemž Coup de Grace zvýší jak crit, tak i non crit damage Evisceratu o 7%. Dejme tomu ze crit dmg z SS mám cca 10k, tak ztráta bude asi 1k dmg, přičemž crit procne každou čtvrtou ránu (mám bez buffů cca 22% crit). Coup de Grace mi při 3/3 zvýši dmg Eviscerate o cca 900 dmg i non crit oproti tomu kdybych tam měl 2/3. Takže pokud jedu rotaci bez Rupture, tak se vyplatí jet takto. Pokud bych jel Rupture, tak bych jel 2/3 Coup de Grace a 3/3 Lethality.

K té aktuální variaci nevím jak to matematicky podložit :D Jednoduše budu mít o 20% menší šanci na proc CP z finisheru (teď jsem si udělal takový rychlotest, tak mi procnul 6x z 20 finisherů), ale zvýší se mi crit dmg na SS o 10%. Jak ale teď nad tím uvažuji, tak je to nejspíš hloupost. Protože na procování CP z toho talentu závisí také, kolik dám Evisceratu za fight a na tom je postaven princip combata - talent Restless Blades - snižování CD na KS a AR při použití Evisceratu nebo Rupture.

Houstone? Dáme pokec na TS, keď pristaneme v krajine tieňov? Kedy vám to bude vyhovovať?

Určitě, čas mám téměr kdykoliv :)

Ináč UI pekné, máš tam takú abilitu Feint. To aj používaš, myslíš, že sa to vôbec oplatí, dokonca na to máš glyph. V čom dokáže byť rogun okrem dmgu najlepší na bossoch ako Nefarian a Al´Akir oproti iným classam?

Feint - kromě snížení agra snížuje také plošný dmg, který roguna obdrží a využít se dá téměř u všech bossů. Jak jsi už napsal, tak u Neffa určitě na electrocude, u Alakira si nejsem jistý na co všechno (určitě wind burst a další ability možná debuff v 2. fazi? Nejsem si jistý), pak se dá využít třeba u Sinestry na breath, Maloriak taky breat, Chim debuff v 2. fazi, u Valiony ve fazi a spousta dalších. Dále je rogun dobry u Neffa a Alakira ve shazování různých debuffů shadow cloakem. U neffa Explosive cinders (mimo ostatní hráče) a u Alakira shození stacku v 2. fazi, Lighting conductor u ODS a podobně.

Píšeš, že ovládaš všetky tri specy, na ktorých bossov sa oplatí z hľadiska dmg / taktiky aký spec - prípadne vysvetlí, ak zvolíš iný ako assa

Combat: Halfus, Chogall a Magmaw (ten podle taktiky, zatím jsem chodil tak, že se addky dmgovaly u bosse) - důvod je jednoduchý. Combat je cleaver a naplošnění je prostě ideální. Někdo jezdí Combata i na ODS, ale mě to tam líp točí za assa.
Subtlety: Valiona HC v případě, že půjdu do fáze. Jinak Sub jako dps se asi moc na tomto contentu neoplatí. Já jsem Suba zkoušel i jako dmg pár bossů, ale s assa jsem točil vždy o pár tisíc víc.
Assa: Na vše ostatní - buď se jedná o single target bosse nebo o bosse, kde se plošní větší skupiny addů a tam se vyplatí víc assa.
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Artamiz - assa/combat rogue

Příspěvekod Shanir » stř 23. bře 2016 19:53:16

No čo sa týka FoK a glyphu, na súčasných bossoch sa ten glyph neoplatí vôbec, lebo ti zväčšuje range a ak sa hýbeš pri tankovi, tak mobky máš vždy na range a ak náhodou potrebuješ poodbehnúť napr. kvôli ploške, tak na chvilku prestanes spamovať FoK a počkáš kým sa ti priblížia mobky na range (tým, že spamuješ FoK určite nedôjde k situácii, že by si capol energy a DP trvajú 12 sek)

Čo sa týka talentov Coup de Grace 2/3 Lethality 3/3 a Ruthlessness 2/3 - Coup de Grace ti posledným talentom pridá iba 6% dmgu evisceratu a nie 7% ako píšeš

3/3 Coup de Grace 2/3 Lethality 2/3Ruthlessness je správne ako píšeš pre rotáciu bez Rupture (len Rupture na bossoch ako Cho´gall ideš, ak tam zrovna nemáš addku a hlavne nemáš proc z talentu Bandit´s Guile)

Podla mojim sukromných prepočtov je aj tak lepšia verzia 2/3 Coup de Grace 3/3 Lethality 2/3Ruthlessness, ak nemáš v raide viac ako 37,5% critu (v súčasnosti máš tak max 31%) a aj napriek tomu ideš iba evi (väčšina návodov vychádza z posledného patchu)
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Artamiz - assa/combat rogue

Příspěvekod Pronet » stř 23. bře 2016 19:55:27

Ty něco i vidíš přes to UI? :O
Uživatelský avatar
Artamiz
Příspěvky: 8
Registrován: stř 23. bře 2016 8:05:11
Class:: Rogue
Bydliště: Ostrava

Re: Artamiz - assa/combat rogue

Příspěvekod Artamiz » stř 23. bře 2016 20:22:39

No čo sa týka FoK a glyphu, na súčasných bossoch sa ten glyph neoplatí vôbec, lebo ti zväčšuje range a ak sa hýbeš pri tankovi, tak mobky máš vždy na range a ak náhodou potrebuješ poodbehnúť napr. kvôli ploške, tak na chvilku prestanes spamovať FoK a počkáš kým sa ti priblížia mobky na range (tým, že spamuješ FoK určite nedôjde k situácii, že by si capol energy a DP trvajú 12 sek)


Takhle jsem nad tím nikdy nepřemýšlel. Ale myslím si, že například u takového Maloriaka mě těch 30% speedu nějak moc nepomůže. Vzhledem k tomu, že jsem worgen a mám eng, tak jsem celkem mobilní. Každopádně nasadil jsi mi brouka do hlavy.

Čo sa týka talentov Coup de Grace 2/3 Lethality 3/3 a Ruthlessness 2/3 - Coup de Grace ti posledným talentom pridá iba 6% dmgu evisceratu a nie 7% ako píšeš


Chyba ve výpočtech. Myslel jsem, že to přidává vždy po 7% :)


Podla mojim sukromných prepočtov je aj tak lepšia verzia 2/3 Coup de Grace 3/3 Lethality 2/3Ruthlessness, ak nemáš v raide viac ako 37,5% critu (v súčasnosti máš tak max 31%) a aj napriek tomu ideš iba evi (väčšina návodov vychádza z posledného patchu)


Jak jsem psal, návody se snažím získávat z různých zdrojů a na content 4.0.6/4.1.0. Je mi jasné že Tauri Veins a podobně jsou zaměřeny na 4.3.4. Ze začátku jsem to jezdil takhle jak píšeš, pak jsem si na par webech přečetl, že je to spíše na rotaci s Rupturem, tak jsem to přehodil, vyzkoušel a zůstal u toho co mám teď. Určitě není problém ten bod z talentů změnit a za pár ID porovnat, jestli mi to v dps udělalo změnu.
Uživatelský avatar
Artamiz
Příspěvky: 8
Registrován: stř 23. bře 2016 8:05:11
Class:: Rogue
Bydliště: Ostrava

Re: Artamiz - assa/combat rogue

Příspěvekod Artamiz » stř 23. bře 2016 20:27:09

Pronet píše:Ty něco i vidíš přes to UI? :O

No, změnil jsem si teď font na něco méně kresleného a zmenšil jsem ho, takže teď už i něco vidím :D Někomu se to může jevit jako chaos a nepořádek, ale já v tom vidím geniální systém. :)
Uživatelský avatar
GeeGee
[ Class Leader ]
Příspěvky: 258
Registrován: sob 15. čer 2013 17:24:19
Class:: Rogue

Re: Artamiz - assa/combat rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod GeeGee » stř 23. bře 2016 22:57:36

ja jsem PRO, tocil velice dobre na RHC, jedine minus ma u me za ten voice active spatne nastaveny na TSku O.o
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Artamiz - assa/combat rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Azzinoth » čtv 24. bře 2016 15:33:57

Hmmm ... čo by si urobil kebyže sa ťa spýtam, či by si nebol schopný hrať primárne druida ? Ideálna kombinácia resto/balance .)
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Uživatelský avatar
Artamiz
Příspěvky: 8
Registrován: stř 23. bře 2016 8:05:11
Class:: Rogue
Bydliště: Ostrava

Re: Artamiz - assa/combat rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Artamiz » čtv 24. bře 2016 15:49:07

Azzinoth píše:Hmmm ... čo by si urobil kebyže sa ťa spýtam, či by si nebol schopný hrať primárne druida ? Ideálna kombinácia resto/balance .)


Druid mě sice baví, ale koupil jsem si ho asi před měsícem a půl (tehdy měl 361 ilvl a 3 Vici věci) hlavně kvůli herbalismu a theorycraft u něho celkem vázne. I když se snažím dodržovat rotaci jak mám, tak mi to prostě netočí tak jak bych si představoval, asi bude chyba mezi židlí a klávesnicí.

Co se týče resťáka, tak za něho mi to healuje celkem slušně, ale oproti jiným resto druidům si myslím ,že jsem ještě nezkušený, navíc tam mám ještě jeden item na balančáka. Resto druida jsem hrál naposledy na TBC a pak až teď. Pokud by však guilda potřebovala, tak bych primárně hrál ho, i když roguna bude vždy v mém srdci main :)

Takže když to shrnu, co bych udělal? Pokud by to bylo nutné, tak jsem schopný hrát primárně druida, avšak nepodával bych takové výsledky jako za rogunu (teda alespoň ze začátku, než to dostanu pořádně do ruky).
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Artamiz - assa/combat rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Azzinoth » čtv 24. bře 2016 16:51:43

To nevadí ... nato sme tu ... Balance su musíš ošahať inač nic moc ... v oboch specs ťa viem potrápiť ... Hlavne že by si do toho išiel ... o zvyšok sa neboj :-)
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Artamiz - assa/combat rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Shanir » čtv 24. bře 2016 18:51:57

Artamiz píše:Druid mě sice baví, ale koupil jsem si ho asi před měsícem a půl (tehdy měl 361 ilvl a 3 Vici věci) hlavně kvůli herbalismu a theorycraft u něho celkem vázne. I když se snažím dodržovat rotaci jak mám, tak mi to prostě netočí tak jak bych si představoval, asi bude chyba mezi židlí a klávesnicí.


Tak vymeň podlahu a stôl a no problem
Uživatelský avatar
Artamiz
Příspěvky: 8
Registrován: stř 23. bře 2016 8:05:11
Class:: Rogue
Bydliště: Ostrava

Re: Artamiz - assa/combat rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Artamiz » čtv 24. bře 2016 22:40:48

Jak jsem viděl u ostatních přihlášek, tak mám nejspíš napsat sebehodnocení výkonu na test raidu.

Takže kdybych zhodnotil svůj výkon, tak si myslím, že:

1) Halfus - jedním slovem *facepalm*, nevěděl jsem, jestli se mám smát nebo brečet. Toto se mi ještě v životě nestalo, zkrátka no comment :shock: ale alespoň jsem v tom nebyl sám :D

2) Valiona a Theralion - tam si myslím, že jsem nefailoval. Jediná chybka, byla asi první Blackout, kdy jsem nevěděl jestli jste zvyklí sbíhat se na tanka, na ocas nebo to shazovat přes křídla od priesta (měl jsem se zeptat před pullem, ale nenapadlo mě to), takže jsem běžel nejprve na tanka, ale v půlce bosse jsem se vrátil na ocas. Jinak ve fázi: kulička mě netrefila, addky se zabíjet stíhaly, ve fázi jsem byl celý pull (na 13% jsem vylezl a pomáhal dorazit bosse) bez problémů a nemusel jsem použít ani HS nebo potku.

3) Ascendant Council - tam to bylo celý pull v pohodě, až jsem těsně před přepnutím do třetí fáze dostal 135k od chain lightning (IK), vůbec jsem nechápal co, proč, jak :shock:

4) Cho`gall - první dva pully jsem nabral 10 corruption před fází. Navíc při druhém pullu jsem hodil bombičku na první oči (reflex, uvědomil jsem si to až za pár vteřin). První a třetí pull jsem hodil bombu správně. Jinak addy jsem kickoval jak bylo domluveno (druhý cast a třetí když byli ještě poblíž bosse), pokud jsem neměl control. Když nebyly addy, tak jsem se snažil kickovat controly. Feint jsem používal na každé plošnění po Shadow Lordovi. Z dps jsem mohl vytáhnout i více, ale soustředil jsem se hlavně na taktiku. (ten pull kdy jsme nedošli do fáze nepočítám, protože nevím jestli to byl druhý nebo třetí).

5) Sinestra - myslím, že tady to nebyl moc velký průser. Jeden orb jsem failnul (stál jsem blbě, neviděl jsem přes křídlo, začal jsem běžet pozdě a nakonec mě usmažil), pak mi někdo poradil, kde stát abych měl dobrý výhled (rada pomohla) :) Dále mě jeden orb zmátl, kdy někdo (nevím přesně kdo) běžel okolo bosse, aby mohl dmgovat :D ale nějak jsme pak zaimprovizovali a nikoho jsem neusmažil. Dps jsem měl průměrné - nebylo úplně nejhorší, ale je stále co zlepšovat :)
Uživatelský avatar
Artamiz
Příspěvky: 8
Registrován: stř 23. bře 2016 8:05:11
Class:: Rogue
Bydliště: Ostrava

Re: Artamiz - assa/combat rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Artamiz » sob 26. bře 2016 11:37:13

Ahoj, nevím jestli po mém výkonu se mnou počítáte i na další test raidy, ale pro jistotu chci dopředu nahlásit, že v pondělí 4.4. nebudu moct (mám odpolední výuku ve škole, je to bloková výuka, která se koná 2x za semestr a zrovna uvedené pondělí je druhá hodina, na které proběhne zkouška a zápočet, takže se musím dostavit a domů dorazím nejspíš až po invite timu) a dále nevím jistě, jestli stihnu opět v pondělí 18.4. kdy mám předobhajobu bakalářky (sice to začíná v 13:00, ale vůbec nemám představu, jak dlouho to může trvat - teoreticky by to 5 hodin trvat nemělo, ale člověk nikdy neví :D ).

Vím, že to dávám vědět 2 týdny dopředu a možná je to až moc dopředu, ale pořád lepší než kdybych to dal vědět den dopředu. :) Jinak přeji všem Veselé Velikonoce a hodně slivovice :D
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Artamiz - assa/combat rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Gashi » sob 26. bře 2016 12:05:49

Neviem či som v prihláške videl nahlasovať niekoho 2 týždne dopredu neprítomnosť... klobúk dole :) Tento pondelok (28.3.) raid nebude, a čo sa týka štvrtku (31.3.), tak sa ti tu ešte vyjadrí Rezzy alebo niekto kompetentný, či sa s tebou ráta.
You win or you learn.
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Artamiz - assa/combat rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod ziarovka » sob 26. bře 2016 19:11:01

Konkrétne sa my ty ako človek páčiš skillovo sú tu od toho iný po test raide by som to videl na pohovor
Obrázek
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Artamiz - assa/combat rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Azzinoth » sob 26. bře 2016 20:23:32

Uvidíme ako sa vo štvrtok ukáže za balance druida ... Pokial to pojde dobre tak som tiež za.
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Uživatelský avatar
Artamiz
Příspěvky: 8
Registrován: stř 23. bře 2016 8:05:11
Class:: Rogue
Bydliště: Ostrava

Re: Artamiz - assa/combat rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Artamiz » úte 29. bře 2016 13:18:17

Ahoj, prosil bych o uzavření přihlášky. V RL se mi naskytla příležitost, která se neodmítá. Přibližně od června do ledna nebudu nejspíš schopen aktivně chodit na raidy, možná ani logovat do hry. Myslím si, že jako hráč, který by byl půl roku off bych vám byl k ničemu ;) Jedná se o nabídku práce v zahraničí a dozvěděl jsem se to teprve dnes. Každopádně bych chtěl poděkovat za váš čas a přeji mnoho úspěchů na nadcházejícím kontentu :)
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Artamiz - assa/combat rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Shanir » úte 29. bře 2016 15:19:18

To je skoda, no drzim palce :)
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Artamiz - assa/combat rogue [TEST/-/NEPŘIJAT]

Příspěvekod Toodyo » úte 29. bře 2016 16:40:14

Ok

Neprijat

(kdyby se neco zmenilo tak se klidne ohlas :D )
S pozdravem Toodyo

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti