Barcode - Paladin R3/Holy [-/-/NEPRIJATÝ]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Barcode
Příspěvky: 3
Registrován: stř 30. bře 2016 15:42:20
Class:: Paladin

Barcode - Paladin R3/Holy [-/-/NEPRIJATÝ]

Příspěvekod Barcode » stř 30. bře 2016 16:02:21

Typ prihlasky: (profi)
Nick postavy:
Barcode
Class/main spec: Paladin R3/Holy
Věk: 18
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Barcode
Link na twinheadu: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?character=Barcode&realm=Artemis#bwd
Jak dlouho vlastníte tento char: 16 Dní +-

Váš raid time:
neděle - (od… do…) - primární raid
úterý - (od… do…) - primární raid (progres)
pondělí - (od… do…) - sekundární raid
čtvrtek - (od… do…) - sekundární raid

Na raid time takto nemohu odpovědět, jsem student střední školy takže mám spoustu času, ale nevyhovuje mi nějak extra čtvrtek (většinou v ten den dělám protokoly) jinak čas mám a progressovat mohu do rána (přes víkend, přes týden bych se rád vyspal takže max. do 01:00).

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Redemption of Phobos -> Remember Me, přechod na hordu do Norte del Valle, prodej postavy u hordy (po odchodu) a koupě postavy u aliance, aktuálně Underrated.

Důvody odchodů: V RoP začalo být neaktivní vedení takže se udělala guilda s názvem Remember Me z aktivního jádra, přešel jsem později z Remember Me k hordě, kde jsem byl asi půl roku (asi více) v Norte del Valle a po neustálem chození fastkillů mě omrzel tento způsob raidování a tak jsem se rozhodl prodat svého paladina (equipnutého bez achievů). Koupil jsem si achiev postavu, na které budu mít opět co dělat. Aktuálně jsem v Underrated, kde se mi nelíbí a proto hledám místo jinde.


Jaká je Vaše motivace vstupu do <SFU> ?
Progress FL a snad pohodový kolektiv.

Čím splňujete požadavky na Profi přihlášku?
Upřímně nevím, snad aspoň tím, že ovládám dobře svou class (snad).

Napište nám něco o Vás (info z real lifu):
Jmenuji se Lukáš, studuji Elektrotechniku třetím rokem a kromě hraní wow také chodím do posilovny, nevím co bych tu dále rozepisoval.

Upozornění :
Nesplňuji požadovaný iLVL, aktuálně mám 363 Ret. PvE díky 346 trinketu.
Mám podanou v přihlášku v jiné guildě, důvod je prostý, u aliance neznám moc lidí a u hordy mám kamarády, proto mám přihlášku v SODĚ a rozhoduji se mezi aliancí, které dávám poslední šanci tzn. přihlášku k vám do SFU a nebo hordou (SODA). Raději bych šel k vám už jen z důvodu, že plánují 2x 10man group a já bych seděl na lavičce a neužil si progress.


Link na moji aktuální přihlášku do SODY : http://soda.clanweb.eu/wrapper.php?id=board
Budu rád pokud se k ní nebudete nijak vyjadřovat. (Na jejich forum).
Uživatelský avatar
Joonycek
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 103
Registrován: sob 16. led 2016 15:09:44
Class:: Warlock

Re: Barcode - Paladin R3/Holy

Příspěvekod Joonycek » stř 30. bře 2016 17:24:55

máš + zato,že si ukázal charakter a hned si oznámil svoju prihlášku inde, každopádne namna posobíš ako prelietavý hrač kedže si nezmienil dobu učinkovania v tychto guildach a ako pozeram char vlastníš 16 dní+- si v underrated a už chceš ísť preč, ak sa ti unas "nebude páčiť" tak prejdeš k horde po pol mesiaci?
Grexion
Příspěvky: 21
Registrován: sob 12. bře 2016 17:27:57
Class:: Paladin
Bydliště: Týniště nad Orlicí

Re: Barcode - Paladin R3/Holy

Příspěvekod Grexion » stř 30. bře 2016 17:30:25

Zdravím,

Proč dáváš na profi přihlášku když nesplňuješ požadovaný iLVL.

Máš ten gear bez pvp itemů ?
aktuálně mám 363 Ret

Co říkáš na Addon CLCRet (pokud víš co to je) ?

Vědí v SODĚ o tom že máš přihlášku i tu ?

Proč nemáš Repentanci v talentech ?
Barcode
Příspěvky: 3
Registrován: stř 30. bře 2016 15:42:20
Class:: Paladin

Re: Barcode - Paladin R3/Holy

Příspěvekod Barcode » stř 30. bře 2016 18:38:04

Joonycek píše:máš + zato,že si ukázal charakter a hned si oznámil svoju prihlášku inde, každopádne namna posobíš ako prelietavý hrač kedže si nezmienil dobu učinkovania v tychto guildach a ako pozeram char vlastníš 16 dní+- si v underrated a už chceš ísť preč, ak sa ti unas "nebude páčiť" tak prejdeš k horde po pol mesiaci?


Ahoj, postavu mám +-16 dní, jak jsem již psal prodal jsem maina, který byl v bisu a neměl jsem na něm dále co dělat a koupil si druhehé paladina s horším eq a achiev pointama. Zminil jsem dobu, u guildy Norte del Valle, kde jsem byl něco přes půl roku a jak jsem již psal, nebavilo mě každé id chodit na fastkilly jen aby jsme byli lepší v tabulce na internetu a já byl v raidu 6h místo třeba 3h. Neříkam, že to z počátku nebyla zábava, ale časem to svoje kouzlo ztratilo. Takovou dobu jsem byl i v guildě Redemption of Phobos, kde se udělal hromadný přechod všech aktivních lidí (kromě pvp hráčů) do guildy Remember Me (Byl jsem ''spoluzakladatel'' tzn. podepisoval jsem její založení) a v tu dobu byla asi top10hc ali guild, než lidi přestali hrát. Jsem 16 dní v Underrated a už za tu chvilku jsem poznal, že je to guilda, která vůbec neposlouchá RL a jeho cally na Heroism případně CB Ress, raději se s ním budou dohadovat a to je podle mě celkem zásadní problém při budoucím progressu na FL. Snad se teď tvůj pohled na mě aspoň trochu změní.

Grexion píše:Zdravím,

Proč dáváš na profi přihlášku když nesplňuješ požadovaný iLVL.

Máš ten gear bez pvp itemů ?

aktuálně mám 363 Ret


Co říkáš na Addon CLCRet (pokud víš co to je) ?

Vědí v SODĚ o tom že máš přihlášku i tu ?

Proč nemáš Repentanci v talentech ?


Ahoj, požadovaný ilvl bych asi splňoval, pokud bych nenosil 346 trinket, který aktuálně nosím a měl místo něj např. DC Hurricane, ale podle mého názoru je horší jak Heart of Solace a nehraju na ilvl.
Equip mám full PvE : http://imgur.com/Ii5Mexx

Addon CLCRet znám, pokud vím tak ukazuje špatně prioritu fillerů a upřednostňuje Judgement před Holy Wrath ? Občas jsem ho používal, když jsem po delší době hrál, ale to jen abych si zvykl na rotaci a fillery jsem dával podle vlastního uvážení.

O tom, že jsem zde podal přihlášku nikdo nevěděl, v podstatě jsem došel ze školy domů, napadlo mě, že bych k vám mohl dát přihlášku a šel jsem pryč. Jak jsem koukal, už se k ní Elyne opět vyjádříl ačkoliv to, že si mám dát přihlášku do SODY byl jeho nápad. (Tohle už dále nebudu řešit)

Ohledně Repetance ti jen mohu napsat, že pro něj na tomto contentu nemám využití, maximálně, že bych kontroloval addku u Nefariana (kostru) s Turn Evilem a Repetancí.

Ještě bych tedy podotknul, že v encounterech jako Valiona / Nefarian / Councilové atp. se nažím aspoň držet nastackovanej seal přes focus případně exorcism, ale to je moc velký tryhard :lol:
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Barcode - Paladin R3/Holy

Příspěvekod mellysko » stř 30. bře 2016 19:14:50

Upřímně se mi moc nelíbí že máš přihlášky na dvou místech.
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Barcode
Příspěvky: 3
Registrován: stř 30. bře 2016 15:42:20
Class:: Paladin

Re: Barcode - Paladin R3/Holy

Příspěvekod Barcode » stř 30. bře 2016 19:24:52

mellysko píše:Upřímně se mi moc nelíbí že máš přihlášky na dvou místech.

To tě plně chápu, tu moji do SODY už Elyne locknul hned jak se dozvěděl, že jsem ji podal i k vám. Takže aktuálně ji mám jen u vás a tak to i zůstane. Pokud si myslíte, že nemám gear na to chodit primar, tak mohu chodit sekundární raid a vypomohát s progressem než se ukáže, zda mohu být v progressovací partě na FL.
umad
Příspěvky: 73
Registrován: čtv 26. pro 2013 12:51:35
Class:: Paladin

Re: Barcode - Paladin R3/Holy

Příspěvekod umad » stř 30. bře 2016 19:26:59

ináč neviem či si pochopil zmysel tej profi prihlášky ale profi si dávaš vtedy ak máš char a skill na to aby ked ťa pošleme na TEST raid na primár vytočíš lepšie DPS ako dajme tomu naša retrina a ešte k tomu bez failov... čo so súčasným equipom ak nemáš ani 4set bonus ak správne vidím :D nebude možné tak neviem či by nebolo lepšie viesť to ako standard prihlášku
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Barcode - Paladin R3/Holy

Příspěvekod mellysko » stř 30. bře 2016 19:53:29

Barcode píše:
mellysko píše:Upřímně se mi moc nelíbí že máš přihlášky na dvou místech.

To tě plně chápu, tu moji do SODY už Elyne locknul hned jak se dozvěděl, že jsem ji podal i k vám. Takže aktuálně ji mám jen u vás a tak to i zůstane. Pokud si myslíte, že nemám gear na to chodit primar, tak mohu chodit sekundární raid a vypomohát s progressem než se ukáže, zda mohu být v progressovací partě na FL.


Proč by jsme pak neměli udělat to samé jako elyne ...
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Barcode - Paladin R3/Holy

Příspěvekod Bohus » stř 30. bře 2016 20:00:50

Prihlášku sa rozhodol uzavrieť, pravdepodobne som v ňom videl niečo viac. GL na horde.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti