Burtonec restoration shaman [TEST/FREEZE/NEPRIJATÝ]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

burtonec
Příspěvky: 7
Registrován: sob 02. dub 2016 19:55:39
Class:: Shaman

Burtonec restoration shaman [TEST/FREEZE/NEPRIJATÝ]

Příspěvekod burtonec » sob 02. dub 2016 21:10:34

Typ prihlasky:(standard)
Nick postavy: Burtonec
Class/main spec: Shaman , Restoration/Ele
Věk:17
ItemLvL: (min 350ILvL) 360
Link na armory: [url]http://armory.twinstar.cz/
http://armory.twinstar.cz/character-she ... n=Burtonec[/url]
Link na twinheadu: [url]https://cata-twinhead.twinstar.cz/
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?char ... lm=Artemis[/url]
Jak dlouho vlastníte tento char: cca 2 roky
FPS: (při 25man) Ako kedy . Samozejme , ze bude mozne znizit poziadavky.

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
Prvý krát som videl WoW , keď som bol na návšteve u bratranca . Tá hra sa mi hneď zapáčila. Asi o 2 roky neskor som ju aj ja začal hrať . Bolo to asi v 2011. Moja prvá postava bol shaman , ako je tomu aj teraz . Na 80 som ho potom vymenil za re3 paladina . Zameriaval som sa skor na PvP , ale aj nejake tie raidy tam boli . Lich Kinga som žiaľbohu nedal , pretože som sa na wow až tak nezameriaval . Po prechode na Catu som to prestal hrať , ale po niekoľkých mesiacoch som sa k tomu vrátil . Moja postava bola najskor na horde . Tam som hral re100 PvP shamika . Mám aj full vici set . V lete 2015 som si túto postavu presunul na Ali . Vtedy som začal hrávať PvE a poriadne ma to chytilo a s tým som aj pokračoval doteraz. To bude asi všetko.

Váš raid time:
pondělí - (od18 do23) - sekundární raid
čtvrtek - (od18:10 do23) - sekundární raid

Vaše DPS na:
Dummy https://ctrlv.cz/8ub2
Chimareon HC/Normal isiel som ho vzdy ako heal

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
10tky:

BoT - (4/4) - HC (2/5)
BWD - (6/6) - HC (2/6)
TotFW - (2/2) - HC (0/2)
25tky:
BoT - (4/4) - HC (1/5)
BWD - (0/6) - HC (0/6)
TotFW - (0/2) - HC (0/2)

Screen vašeho UI: (Screeny uploadujte nejlépe z raidu a na stránce http://tinypic.com/ )
https://ctrlv.cz/1L0d

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft): Hlavne zo stranok na aktualny patch ale aj videa . http://www.tauri-veins.tk/restoration-s ... ling-guide najma tu som sa toho vela docital.
Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
1. Bradavice ... tam som získal základy , ale prešli po par týždňoch do Equivalentu.dať magmawa na normále a to už ani nehovorím o omnotronoch a celom BwD
2. PoB (Power of Brothers) bolo to dačo hrozne , ale na začiatok mi to stačilo . Odišiel som od tiaľ pretože som chcel vačši progres a tam sme mali problém 3. Unbound ... Bola to parádna guilda , fajny kolektív , išli sme pekne dopredu . Bohužiaľ sa rozpadla .
4. Suicide crew ... Je to 10 krokov dozadu ... rad by som progresoval HC raidy a nie neffa normal (1:30)hod

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Bol som s vami raid ... 25ky , ktoré ste skladali v pondelky + ešte mi kamarát o vás hovoril.

Proč chcete jít právě do <SFU> ?

Pretože mám rád tryhard :D a myslím si , že ste v pohode a pomožete mi sa posúvať ďalej.

Koho znáte v <SFU> ?
Nikoho

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)?
Flegmatika , ktorý má rád hru WoW a rád sa dačomu priučí a uzná si vlastnu chybu.

Vypište svoje alty (stačí level 85): (Formát: Nick - class / spec - Ilvl - aktivita)
1. Halden - Paladin / re3 , holy - 355 - nie moc veľka
2. Deorn - Druid / re100 - 358 - malá

Napište nám něco o Vás (info z real lifu):
Volám sa Matej , som zo Žiliny . Mám rád šport ako cyklistiku , bedminton a stolný tenis ...
Chodím na gympel do 2. ročníka . Som singel :( ale wow is love , wow is life :D
Rád by som sa ku vám pridal a zaparil s vami :D to je asi všetko . :)
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Burtonec restoration shaman

Příspěvekod Shanir » ned 03. dub 2016 2:05:22

1. Aký je haste cap u resto shamu - ak je ich viac, tak ktorý ideš a prečo?

2. Blíži sa veľký dmg do raidu, ako to chceš healovať - povedzme Electrocute u Neffa alebo Scorching Blast u Maloriaka v červenej fáze?

3. Si na 25 man raide a máš si vybrať koho budeš healovať z tejto skupiny: tank, melee, ranged - koho budeš healovať a prečo?

4. Spirit Link Totem - u ktorých bossov to používaš, koho healuješ po použití tohto totemu a prečo?

5. Čo robíš v situáciach keď raid nedostáva nejaký zásadný dmg?

6. V súvislosti s otázkou hore, myslíš si, že glyph na water shield je vôbec potrebný a nie je tam lepší glyph na Earth Shield?

7. Taktiež prečo maš glyph na Stoneclaw Totem - kde tento Totem využívaš, nie je lepší glyph na Healing Stream Totem - prečo a v akej situácii

8. Ktorý z healov u shamana by si zakázal za resto shamana používať v PvE?

9. Prečo je dôležité používať v tvojom prípade Riptide na cd - poprosím uveď, čo najvyšši počet odpovedí

10. Ench na shoulderoch a preco nemas bis enchy na wristoch a prípadne rukách?

11. Mining ako využiješ v raide + čo s tým?

12. Ako reforguješ, ktoré staty sú pre teba prioritné?

13. V akom prípade sa ti pri socketovaní oplatí držať socket bonus?
burtonec
Příspěvky: 7
Registrován: sob 02. dub 2016 19:55:39
Class:: Shaman

Re: Burtonec restoration shaman

Příspěvekod burtonec » ned 03. dub 2016 16:28:31

1. Ja osobne idem najmenší . Je to okolo 920 Haste ... idem ho preto , pretože sa mi zdá v aktuálnom patchi najlepší a myslím si , že je zbytočné maxovať na shamana haste . Má vačší potenciál s mastery .

2. Asi 2 sec pred DMgom si hodím healing rain ... pridá to raidu HP a hotku (ak sa podari ju popnúť) a budem sa snažiť healovať hráčov s najmenším HP .

3. Samozrejme , že to záleží od bossa a od fáze v ktorej sa nachádza , ale prioritne by to bol tank , pretože dostáva neustály dmg . Keď dmger dostane dmg , nemal by v nasledujúcej dobe ďalší dostať.

4. Skoro na všetkých . Výnimky sú bossovia , keď skupina nie je na kope alebo nie je potrebný . Po použití nemá nejaký hlboký význam healovať jednotlivca , pretože sa aj tak to Hp rozdelí , takže tam šmrncnem healing rain a spamujem chain heal .

5. Dopĺňam si manu totemom a spamujem lightning bolt , na doplnenie many

6. V 10m raide mi pomerne dosť dochádza mana a nemali sme problémy , že by nám zomieral tank . Ale samozrejme , že to vyskúšam , či tam bude rozdiel .

7. Budem sa opakovať . V 10m raide sme mali pomerne veľký class pull , takže tie rezisty dávali iní hráči . Stoneclaw sa mi zdá byť dosť užitočný ... napr. na Valione pri meteoritoch , neff na Electrocute , ak chim zmení target na mňa ... Shield je shield ... samozrejme sa to dá vždy zmeniť ak je potrebné.

8. Healing surge (sorry , ze to znovu prepisujem ale zle som pochopil otazku ). A dovod ? obrovský mana cost a healuje za málo . aj keď , má tam svoje opodstatnenie , pri akútnom healovani targetu .

9. a) Dostávam spirit zo setu
b) Popne mi to talent "Tidal waves"
c) Je to hotka , takže je ju dobre udržiavať min na 3 hráčoch
d) Može popnúť ďalšiu hotku , z Earthliving enchantu

10. Ench ... :/ na tom už robím , treba mi reputáciu s Therazane ... tie enchanty si v čo najkratšej dobre zoženiem . Nejak som na to nemyslel .

11. Nevyužijem ... mal som ho iba na farmenie goldov ... rozmýšľal som , že ho nahradím s ench alebo enge. Ale zas na druhú stranu , je z neho aspoň 120 stamky

12. 1.) intel
2.) spirit
3.) haste cap
4.) mastery
5.) haste
6.) crit
* reforgujem podľa toho ako potrebujem , ak mám haste cap a nemožem z toho vyťažiť spirit , tak to hodím do mastery

13. Iba ak mi dáva 20 intel , aj keď to nedodržujem . Teda , to si myslím .
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Burtonec restoration shaman

Příspěvekod Shanir » ned 03. dub 2016 22:26:18

No podla odpovedi to vyzera tak, ze resto shamanovi rozumies, bolo by fajn dorobit aj toho resto shamana podla toho co pises (neviem ci armory ukazujú správne ale máš viac hastu ako je cap = 916)

Čo sa týka priority statov tak crit dávať pod haste nie je dobre, crit ti vracia manu, ak si dobre pamatam a dokonca by som sa po haste cape nebal skusit ako prioritu crit, kedze aj ked padnu hp hracom, tak pomerne rychlo sa to na raide doplni a ten shaman nevyuzije tak masterku ako napr. u Al Akira v druhej faze, kde resto shaman moze healovat statocne co to da, lebo raidu non stop padaju hp

S tym surgom si mi urobil radost, ale vedie ma to k otazke ako dokazes dat pomerne rychly heal - ktory buff / talent ti to umozni?

Aku abilitu mozes pouzit, aby si zdvihol heal a zaroven nemusel ist talent Focused Insight a v akom pripade by si pouzil tento talent?
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Burtonec restoration shaman

Příspěvekod Gashi » ned 03. dub 2016 22:36:05

Síce sme už spolu nejaký dung/raid dlho neboli, ale nepamätám si žiaden problém, takže ja som určite ZA.
Ak by si mal hociaké otázky ohľadom shamana alebo taktík, tak si ma nájdi v hre/ na TS.
You win or you learn.
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: Burtonec restoration shaman

Příspěvekod Vision13 » pon 04. dub 2016 12:10:52

Inteligentní přihláška a člověk co vypadá, že ví o čem mluví.
Doufám, že tě potkám na Test raidu pokud tě Guilda veme a hlavně pokud bude místo, tak se ti podíváme na zoubek. ;)
+
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
burtonec
Příspěvky: 7
Registrován: sob 02. dub 2016 19:55:39
Class:: Shaman

Re: Burtonec restoration shaman

Příspěvekod burtonec » pon 04. dub 2016 15:59:49

Ďakujem za pozitívny ohlas :) vážim si to .

K tým otázkam :
1.) Po použití Riptide sa mi popne talent "Tidal Waves" , ktorý mi zrýchli casting time , že je medzi "Healing Surgom" a "Greater healing Wave" rozdiel iba 0,2 sec v casteni , alebo tu je možnosť skombinovať "Nature s Switnes" a "Greater Healing Wave" ... tam je ale problém , že to je možné dať iba každé 2min.

2.) A) Jedna z alternativ by bolo Draineove "Gift of the Naru" ... keď tank dostáva pecky , "Spirit link totem" slušne prehealuje aj keď to moc za heal spell nepovažujem . Posledna , čo ma napadá je "Unleash elements" na "Earthliving Weapone" a použiť "Chain heal"
B) Tento talent je paradný na Bosov ako je Chim , Neff , možno aj Valiona ... proste keď je tam dmg do celej skupiny , v kombinácií s "Unleash Elements" si myslím , že to skupinu riadne prehealuje.

PS : Ak ma aj nezoberete , bol by som rád , ak by ste mi poradili , čo možem zlepšiť ... alebo ako lepšie hrať ... aspoň kúsok . Mohol by som sa zlepšiť a za to by som bol vďačný. :) Ďakujem.
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Burtonec restoration shaman

Příspěvekod Shanir » pon 04. dub 2016 18:40:57

Odpovede všetko správne - Focus Insight sa používa ešte v situácii, keď chýba holadin / disco, ktorý by sa starali o tanka - vtedy určite resto shaman + crit equip s haste capom a tento talent

Za mna urcite ZA

Sup s nim na test nech sa ukaze :)
burtonec
Příspěvky: 7
Registrován: sob 02. dub 2016 19:55:39
Class:: Shaman

Re: Burtonec restoration shaman

Příspěvekod burtonec » úte 05. dub 2016 13:44:08

Aha , ok :D budem si pamätať :)
burtonec
Příspěvky: 7
Registrován: sob 02. dub 2016 19:55:39
Class:: Shaman

Re: Burtonec restoration shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod burtonec » sob 09. dub 2016 11:49:21

K prihláške mám napísaný Test raid ... váš raid time je pondelok a štvrtok ... ak to má byť v pondelok , tak nemožem prísť , pretože mám autoškolu . Bol by som rád , ak by sa to dalo preložiť . Ďakujem .

PS: ak to nie je v pondelok , tak to ingorujte :D
Toryko
Příspěvky: 75
Registrován: stř 23. zář 2015 21:25:23
Class:: Hunter

Re: Burtonec restoration shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod Toryko » sob 09. dub 2016 16:32:14

V pondeli je raid od 20:00 to mas tak pozde autoskolu ?
burtonec
Příspěvky: 7
Registrován: sob 02. dub 2016 19:55:39
Class:: Shaman

Re: Burtonec restoration shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod burtonec » sob 09. dub 2016 19:52:52

Aha , myslel som si , že od 18:00 , tak to by som mal stihnúť . Dúfam , že sa vidíme .
Uživatelský avatar
rokkazz
Příspěvky: 319
Registrován: sob 12. dub 2014 19:01:46
Class:: Shaman

Re: Burtonec restoration shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod rokkazz » pon 11. dub 2016 22:49:25

Takže , štvrtok sa dostav na raid (zaciatok 18:00). Primarne Resto ale maj v zalohe aj enha :D
Obrázek

Spoiler:

keď sedím doma, Rokkazzko má malé R-ko, no keď vyjdem von, vedia, že Maroško má veľké M-ko, obrana pred svetom, snáď to chápeš, Ferko
Barbarian
Příspěvky: 118
Registrován: úte 01. bře 2016 6:02:00
Class:: Warrior
Bydliště: Nürnberg
Kontaktovat uživatele:

Re: Burtonec restoration shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod Barbarian » stř 13. dub 2016 4:07:59

Addky u neffa healoval obstojne, u me neeviduji zadnou smrt. Heal je to urcite spolehlivy. Za me PRO
Obergrupenführer
Oberscheiführer
Oberschturmbanführer
GeneralLoberst
Der Führer
Obrázek
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: Burtonec restoration shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod Vision13 » stř 13. dub 2016 12:28:40

Za mě u Neffa trošku horší na začátku, ale pak se rozkoukal a bylo to celkem dobré. Rád bych viděl další test raid
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Burtonec restoration shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod Tempy » stř 13. dub 2016 14:26:13

Ahoj, zítra (14.4.) opět sekundár od 18:00, progress Nefa. Potvrď účast, jestli můžeš. Díky :)
burtonec
Příspěvky: 7
Registrován: sob 02. dub 2016 19:55:39
Class:: Shaman

Re: Burtonec restoration shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod burtonec » stř 13. dub 2016 15:37:48

Ľudia , momentálne mám v škole napilno , takže budem trochu dlhšiu dobu Offline . Bol by som rád ze freeze prihlášky . Ďakujem
Uživatelský avatar
rokkazz
Příspěvky: 319
Registrován: sob 12. dub 2014 19:01:46
Class:: Shaman

Re: Burtonec restoration shaman [TEST/FREEZE/-]

Příspěvekod rokkazz » pát 15. dub 2016 8:44:16

Poslal som ti PM
Obrázek

Spoiler:

keď sedím doma, Rokkazzko má malé R-ko, no keď vyjdem von, vedia, že Maroško má veľké M-ko, obrana pred svetom, snáď to chápeš, Ferko

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 1 host