Clery - Fire Mage [TEST/POHOVOR/PRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Clery
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 51
Registrován: sob 02. dub 2016 17:40:18
Class:: Mage

Clery - Fire Mage [TEST/POHOVOR/PRIJATY]

Příspěvekod Clery » sob 02. dub 2016 22:37:46

Typ prihlášky: (standard)
Nick postavy: Clery
Class/main spec: Mage/Fire
Vek: 17
ItemLvL: (min 350ILvL): 358
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Clery
Link na twinheadu: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?character=Clery&realm=Artemis#bot
Jak dlouho vlastníte tento char: Už tomu bude 1 rok.
FPS: (při 25man) 40+

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? World of Warcraft hrám 7 rokov, už od TBC. Keď som začínal hrať Wow, tak moja prvá postava bola Warlock, ktorú som naexpil na level 9, lebo som zomrel a bugol sa, a nevedel som sa odtiaľ dostať (Nevedel som o character unstuck). Tak som ju vymazal a založil som si Paladina, ale ten ma moc nebavil. Ako ďalšiu postavu som mal Rogua , ktorého som hral asi najdlhšie z týchto 3 postáv (nehral som vždy na Twinstare). K mágovi ma priviedol bratranec, ktorý hrával mága aj na TBC, aj na Wotlku a ukázal mi všetky tie krásne veci čo dokáže Mág, čo ma chytilo, a začal som ho hrať aj ja.

Váš raid time:
pondělí - (od 18:00 do 23:00) - sekundární raid
čtvrtek - (od 18:00 do 24:00) - sekundární raid

Vaše DPS na:
Dummy https://ctrlv.cz/j012
Chimareon HC/Normal : 17,858

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
10tky:
BoT - (4/4) - HC (1/6)
BWD - (6/6) - HC (0/0)
TotFW - (2/2) - HC (0/0)

25tky:
BoT - (0/0) - HC (0/0)
BWD - (0/0) - HC (0/0)
TotFW - (0/0) - HC (0/0)

Screen vašeho UI: https://ctrlv.cz/j012

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft): Pýtam sa rôznych hráčov, Tauri-veins, rôzne forka, videá.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: Power of Brothers - Žiaden posun vpred. (Ľudia nechodili na raidy)
Unbound - Rozpad guildy.
Suicide Crew - Neznalosť taktík na normale niektorých hráčov.(Wipe)

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Od hráčov: Wannabedk, Gashi


Proč chcete jít právě do <SFU> ? Počul som o vás, že ste výborná guilda so skvelým progresom a skvelým kolektívom, ku ktorému by som sa rád pridal.

Koho znáte v <SFU> ?
Hráča Ppallko.

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)?
Som hráč, ktorý si vie priznať chybu, rád sa zabáva a priučí sa od lepších hráčov a konštantne sa zlepšuje.

Vypište svoje alty (stačí level 85): (Formát: Nick - class / spec - Ilvl - aktivita)
Thetoughone - Arms warrior, 360 (PVP) / 354 tank (PVE). Aktivita: Stredná.
Tiffin - Holy priest, 354(PVE). Aktivita: Slabá

Napište nám něco o Vás (info z real lifu): Volám sa Andrej, som zo Žiliny. Som študentom strednej školy, mám 17 rokov. Mám rád športy ako bicyklovanie, lyžovanie. Bavia ma PC hry ako napr. Hearthstone, World of warcraft, League of Legends.
"Be ye warned - The tides of war,
At last shall break upon the shore."
Ppallko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 28
Registrován: pon 29. úno 2016 22:28:46
Class:: Hunter

Re: Clery - Fire Mage

Příspěvekod Ppallko » ned 03. dub 2016 11:11:13

Takže Cleryho poznám osobne zo školy, sme spolužiaci,je to v pohode chalan dá sa s ním dobre pokecat. :D Boli sme spolu veľa raidov,dungnov,aren a BGčiek.Podľa mna za mága mu to ide velmi dobre. Mne hovoril ,že by chcel poradit s rotaciou ked switchuje na bossovi zo single na multi target na naopak.
Tak keby ste sa mu tu mohli niekto vyjadrit. :D
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Clery - Fire Mage

Příspěvekod Vojel » ned 03. dub 2016 11:35:42

Zná Palka ..... Proti
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Clery - Fire Mage

Příspěvekod Pepíkus » ned 03. dub 2016 15:31:23

Projdi si pečlivě všechny enchy a zkus vypsat, které by se měli změnit. Např. vysvětli proč máš Hurricane.

1)Podle čeho se řídíš když reforguješ staty?
2)Které fire talenty jsou na většině bossů úplně k ničemu a proč?
3)Který z tvých spellů má největší šanci na crit a proč?
4)Vypiš mi všechny defensivní spelly kterým fire mage disponuje a případně zkus i vymyslet situace (u bossů), kde by se dali efektivně využít.

Na odpovědích nijak nespěchám, dej si klidně záležet. A když se potkáme ve hře nebo ideálně stačí poke na tsku, tak ještě zkusíme spolu toho dummyka. :)
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Clery
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 51
Registrován: sob 02. dub 2016 17:40:18
Class:: Mage

Re: Clery - Fire Mage

Příspěvekod Clery » ned 03. dub 2016 21:55:16

Enchanty na wrist by som mohol vymeniť tých 50 hit za 50 Intellect, vtedy ale nebudem mať hit cap tak môžem na topanky dať 50 hit namiesto 50 haste
Hurricane mám preto, lebo neboli goldy na Power Torrent a Hurricane je lacnejší, a nemal som Enchanting na MAX, teraz mám Enchanting, aj si môžem vytvoriť Power Torrent.

1) Keď reforgujem, pozriem sa na všetky veci, ktoré nemajú Crit. Napr. nejaká vec má Haste a Mastery, tak reforge Mastery do Crit(Nikdy nie Hit do Crit iba ak by som mal nad 17% Hit). Postupne takto všetky veci. Veci, ktoré majú Crit a nejaký druhý stat (Hlavne Mastery) tak reforgujem do hit(Ak mám Hit cap 17% tak Mastery do Haste, alebo ak má vec Crit a Haste a mám hit cap tak bez reforgu), ak má vec Crit a Hit, tak nechávam tak, alebo ak mám moc veľký Hit tak reforge Hit do Haste(ale aby som mal stále Hit 17%). Ak má každá vec Crit a mám 17% Hit tak sa snažím ísť do haste (okolo 1650, kvôli tikom na DOTkách). Pokiaľ mám málo Hitu a každá vec má Crit a už sa nedá reforge Mastery, alebo Haste do Hitu, tak reforge Crit do Hit.

2)
Blazing Speed – Talent, ktorý sa hodí asi iba na Atramedesa.

Improved Flamestrike – Tento talent by som bral iba s talentom Impact, Pyromaniac na Multiple target rotation.

Molten Shields – PVP talent

Dragon’s Breath – Tento spell moc nepoužívam, keďže väčšina addov je immune voči
disorientu, beriem ho najmä kvôli Living Bomb.

Pyromaniac- Znova na Multiple target rotation. Zvýšené Haste sa hodí vždy.

3) Najväčšiu šancu na Crit má Pyroblast. Spolu s Glyphmi na Pyroblast a Fireball majú rovnakú šancu na crit, ale s 2 setom má pyroblast o 5% väčšiu.

4) Defenzívne spelly: Ice Block, Mana shield, Mage ward, (U Atramedesa by sa dal použiť aj Mage Armor kvôli rezistom + regenerácia many popri tom, čo utekáš). Dala by sa ušetriť mana healerovi na Valione a Theralionovi na Blackout utiecť od skupiny a Iceblock, alebo myslím, že sa dá ujsť s Blinkom keď hádže meteoriť.
"Be ye warned - The tides of war,
At last shall break upon the shore."
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Clery - Fire Mage [-/-/-]

Příspěvekod Pepíkus » úte 05. dub 2016 4:26:56

S odpovědmi jsem víceméně spokojený. Více bych raději probral na našem tsku, kde se domluvíme na dalším postupu. Čtvrtek od 18:00+, může být?

PS: Jestli kvůli nám šetříš volné ID na tenhle týden, tak už nemusíš.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Clery
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 51
Registrován: sob 02. dub 2016 17:40:18
Class:: Mage

Re: Clery - Fire Mage [-/-/-]

Příspěvekod Clery » stř 06. dub 2016 19:48:45

Môže byť. Budem tam.
"Be ye warned - The tides of war,
At last shall break upon the shore."
Clery
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 51
Registrován: sob 02. dub 2016 17:40:18
Class:: Mage

Re: Clery - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Clery » stř 13. dub 2016 16:03:53

BWD
Magmaw: Prvý pull som si nevšímal ohníky, druhý pull sa to zlepšilo, DPS bolo slabšie.
ODS: Podľa mňa najhorší boss, pri ktorom som nevedel kde je sever, bolo to pre mňa chaotické. pri shadow conductor som sa zbiehal, pri lightning conductor som utiekol od raidu, ale bola to pre mňa zabíjačka. Toxitron: Neswitchol som do add ktoré sa spawnli(nemal som vtedy zapnuté nameplate, tak som ich ani nevidel). Pri Magmatronovi, keď sa na mňa zameral mi bolo povedané, že nech si dám Ice Block, ale ja som neposlúchol, lebo som si myslel, že ma to nezabije, tak som si dal iba Mana Shield a Mage Ward(Poplo mi Cauterize). A celkovo som dával zabrať healerom.
Maloriak: Moja chyba, nedal som si AOE talenty, takže som nemohol spread dotiek do ADD v Dark fáze inak si myslím, že to bolo v pohode.
Atramedes: V pohode, len som niekedy dostal zbytočne sound.
Chimaeron: V pohode. Zomrel som, lebo som nebol dohealovaný, ale mohol som použiť healthstone čož by ma Asi zachránilo.
"Be ye warned - The tides of war,
At last shall break upon the shore."
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Clery - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Gashi » stř 13. dub 2016 18:03:21

Síce je tam toho dosť, ale pokiaľ si svoje chyby uvedomuješ a pracuješ na nich, tak rýchlo zmiznú.
Navyše, spomínaš veci, ktoré veľa hráčov nie len nenapíše, ale ani o nich nevie. Napríklad, neobviňuješ healerov na Chimovi, ale uvažuješ, čo si sám mohol spraviť, aby si prežil. U mňa máš za to veľké plus!
You win or you learn.
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Clery - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Tempy » ned 17. dub 2016 19:55:46

Ahoj, zítra se jde BWD, nevím jak jste s pepčou domluveni, ale asi bych tě vměstnal, potvrď účast, díky :) .
Clery
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 51
Registrován: sob 02. dub 2016 17:40:18
Class:: Mage

Re: Clery - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Clery » pon 18. dub 2016 8:29:35

Budem tam.
"Be ye warned - The tides of war,
At last shall break upon the shore."
Clery
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 51
Registrován: sob 02. dub 2016 17:40:18
Class:: Mage

Re: Clery - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Clery » pon 18. dub 2016 15:20:39

Prepáč, musím sa poopraviť. Niečo mi do toho vošlo (IRL). Musím sa ospravedlniť, že takto na poslednú chvíľu, ale nebudem môcť prísť.
"Be ye warned - The tides of war,
At last shall break upon the shore."
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Clery - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Tempy » stř 20. dub 2016 10:47:38

Ahoj, zítra od 18:00 se jde sekundární raid. Potvrzení Neffa a následně BoT. Potvrď účast, jestli můžeš, děkuji :)
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Clery - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Tempy » ned 24. dub 2016 13:54:54

Ahoj, pondělí 24. 4. je opět sekundární raid od 20:00. Tentokrát od BoT (vše HC krom councilů), když se stihne rychle, tak potom trůny a BWD. Potvrď prosím účast, díky :)
Clery
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 51
Registrován: sob 02. dub 2016 17:40:18
Class:: Mage

Re: Clery - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Clery » pon 25. dub 2016 16:33:35

Prídem
"Be ye warned - The tides of war,
At last shall break upon the shore."
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Clery - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Tempy » ned 01. kvě 2016 23:32:11

Ahoj, následující raid je ve čtvrtek 5. 5. od 18:00. Půjdou se už Firelandy 25N. Měj naučenou taktiku na všechny bosse. Potvrď účast, díky :-)
Clery
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 51
Registrován: sob 02. dub 2016 17:40:18
Class:: Mage

Re: Clery - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Clery » stř 04. kvě 2016 21:30:06

Nastal problém, že bola búrka a ja debil som nevypol Internet. Tak udrel blesk zrazu mi vypadol internet, tak som ho ani neskúšal reštartovať, ale rovno som všetko vypol. Po búrke som ho zapol všetky LED blikali tak ako mali, ale keď som spustil prehliadač, tak mi vyskočila stránka, že moje zariadenie bolo vyresetované do továrnych nastavení http://postimg.org/image/xnscylq3l/. No keď som ho chcel nakonfigurovať tak mi nešlo prihlásiť (Po zadaní do prehliadača 192.168.1.1 mi má vyskočiť stránka modemu kde sa prihlásim a nakonfigurujem to tam, ale to nešlo.) Tak som zavolal na technickú podporu Telekomu a tam mi povedali, že heslo by malo byť také aké je defaultné, čož znamená, to čo mám napísané na zmluve. Povedal som im, že preto volám, že to heslo nejde. A oni, že to heslo je defaultné a musí ísť a ak nejde, tak mám na kokot modem. Tak ešte uvidím, možno to skúsim zahrať cez mobilné dáta. Len uvidím latency aké budem mať.
"Be ye warned - The tides of war,
At last shall break upon the shore."
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Clery - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Pepíkus » stř 04. kvě 2016 21:56:46

Clery píše:Nastal problém, že bola búrka a ja debil som nevypol Internet. Tak udrel blesk zrazu mi vypadol internet, tak som ho ani neskúšal reštartovať, ale rovno som všetko vypol. Po búrke som ho zapol všetky LED blikali tak ako mali, ale keď som spustil prehliadač, tak mi vyskočila stránka, že moje zariadenie bolo vyresetované do továrnych nastavení http://postimg.org/image/xnscylq3l/. No keď som ho chcel nakonfigurovať tak mi nešlo prihlásiť (Po zadaní do prehliadača 192.168.1.1 mi má vyskočiť stránka modemu kde sa prihlásim a nakonfigurujem to tam, ale to nešlo.) Tak som zavolal na technickú podporu Telekomu a tam mi povedali, že heslo by malo byť také aké je defaultné, čož znamená, to čo mám napísané na zmluve. Povedal som im, že preto volám, že to heslo nejde. A oni, že to heslo je defaultné a musí ísť a ak nejde, tak mám na kokot modem. Tak ešte uvidím, možno to skúsim zahrať cez mobilné dáta. Len uvidím latency aké budem mať.

Nejsem odborník. Možná ten modem ještě není úplně v továrním nastavení proto tě to nedovolí se přihlásit. Vyresetovat modem natvrdo do továrního nastavení se ještě provádí podržením nějakého tlačítka a to dost dlouho. Najdi si návod k příslušnému modemu který vlastníš.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Clery
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 51
Registrován: sob 02. dub 2016 17:40:18
Class:: Mage

Re: Clery - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Clery » pon 16. kvě 2016 23:38:04

Firelands:
Shannox: Čo môžem povedať je to, že pri tomto bossovi som si neuvedomil a myslím, že ani nespravil žiadnu závažnú chybu.
Lord Rhyolith: Zo začiatku som bol zmätený, niekedy som stal tam, kde som stáť nemal.
Beth'tilac: To isté ako Shannox.
Alysrazor: Najťažší boss Firelandov, kde sa hrabe Ragnaros :D . Problém bol v kruhoch v ktorých keď stojím 5 hodín, tak mi to nedá stack, a keď lietam cez to sem a tam, tak to ani náhodou nefunguje. Dokonca tie kruhy sú také drzé, že kým ku ním doletím tak zmiznú.
Majordomo Staghelm: Neviem, čo napísať. Asi to isté, čo pri Shannoxovi. Hodnotiť ma musia iní, lebo neviem, čo napísať.
Ragnaros: Boss bol zábavný, stále sa tam niečo dialo, len som mal pocit, že to išlo stále dookola. Nič som netočil. Nešlo mi to, neviem prečo, dúfam, že mi to pôjde lepšie.
"Be ye warned - The tides of war,
At last shall break upon the shore."
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Clery - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Vojel » úte 17. kvě 2016 14:19:51

Proč si myslíš , že na Ragnarosovi netočíš.? Můžeš to nějak popsat.? Oo
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Clery - Fire Mage [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Pepíkus » pon 30. kvě 2016 21:01:15

Domluvený pohovor 6.6. Pondělí 20:00
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti