Theradas - Blood dk / frost dk [NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

wertino112
Příspěvky: 14
Registrován: úte 24. úno 2015 20:51:09
Class:: Death Knight

Theradas - Blood dk / frost dk [NEPRIJATY]

Příspěvekod wertino112 » stř 06. dub 2016 23:40:00

Typ prihlasky: standard
Nick postavy: Theradas
Class/main spec: blood dk / frost dk
Věk: 20
ItemLvL: tank 367/368 frost 364
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... n=Theradas
Jak dlouho vlastníte tento char: cca necelé 2 roky
FPS: (při 25man) pri 25 neviem a pri 10 cca 35+-


Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? S Wow som začal na Anatheme moja prvá postava bol warrior ktorý ma buhužiaľ začaľ nudiť a tak som prešiel na dk ktorý mi ostal dodnes :) po anatheme som mal dlhší čas od wow prestávku :D hrajem to cca 4 roky

Váš raid time: pondělí - (od17 do 02:00) - sekundární raid
čtvrtek - (od17 do 02:00) - sekundární raid


Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
10tky:

BoT - (4/4) - HC (4/5)
BWD - (6/6) - HC (5/6)
TotFW - (2/2) - HC (1/2)
25tky:
BoT - (4/4) - HC (1/5)
BWD - (0/6) - HC (0/6)
TotFW - (0/2) - HC (0/2)


Screen vašeho UI: (Screeny uploadujte nejlépe z raidu a na stránce
http://i63.tinypic.com/2vajl75.jpg

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft): Najviac som sa asi dozvedel z pýtania sa druhých tankov ale aj z videí a stránok napr tauri veins.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: Posledná guilda bola The burning legion predtým som vystriedal vela guild a dvovod odchodu bol buď sa na nas vykašľal raid leader ked sme mali ist raid alebo nedobrý kolektív ale večšinou to boli nepravidelné raidy velmi málo sa chodilo dačo.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? world spam :D

Proč chcete jít právě do <SFU> ? Chcem tam hlavne pre pravidelnu farmu HC raidov , zdokonaľovanie svojho dk , následný progress Firelandov a zapojenie sa do kolektívu .. Prihlášku podávam už po 2 krát prvy raz som ju už dal velmi davno :)

Koho znáte v <SFU> ? tak bližšie nikoho ale možem povedať že dnes mi bol dosť nápomocný beeway začo dik :D

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)? Znalosť svojej classy, snáď dobrý nový tank v guilde :)

Vypište svoje alty (stačí level 85): (Formát: Nick - class / spec - Ilvl - aktivita) Altov bohužiaľ nemám len pod 85 lvl :)

Napište nám něco o Vás (info z real lifu): Volám sa Janík som z okresu Michalovce :D Mám rád šport bicyklovanie plávanie futbal.. :3
Skončil som gymnázium teraz pracujem takže domov chodím ku večeru :)

Ďakujem za váš čas :) ;)
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Theradas - Blood dk / frost dk

Příspěvekod BeeWay » čtv 07. dub 2016 9:13:23

Tak já jsem rád že jsi rovnou řekl že to není tvá první přihláška, už za to máš u mne + já tanka moc nejedu, takže co se teorycraftu týče tak se tě poptá někdo jiný.

Ale mám tu dotaz ohledně dps

1) jakou presenci používáš ve svém dps specu a proč?
2) proč hraješ frosta a ne unholy když většinou točí více jak frost?
3) v čem má frost a unholy svůj potenciál?
Obrázek
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Theradas - Blood dk / frost dk

Příspěvekod Gashi » čtv 07. dub 2016 10:29:57

Ahoj, ak môžeš, tak sa dnes medzi 15:00 a 18:00 stav u nás na TS a pokni ma na nick Gashi. Adresa ts.sixfeetunder.cz
You win or you learn.
Jaq
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 07. dub 2016 12:02:12
Class:: Warlock

Re: Theradas - Blood dk / frost dk

Příspěvekod Jaq » čtv 07. dub 2016 12:03:39

Zdravím,

Jen bych chtěl podotknout, jelikož na to pan Theradas zapomněl, že z The Burning Legion byl kicknut za nadávání a urážení raid leadera, protože se nedostal na raid.

Jaq
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Theradas - Blood dk / frost dk

Příspěvekod Sarger » čtv 07. dub 2016 12:29:36

Ahoj. Prosím, vyjadri sa k vyžšie napísanému. Plus ...

- Na 10 man máš 35+ fps. myslíš že budeš bez problémov zvládať 25 man raidy, kde to je o trošku náročnejšie na PC.

- Nikde nemáš zabitého finala na HC ani na 10. Ako nám vieš pomôcť s ich progressom v sekundáre na 25 man ?

- Bol by pre teba problém isť na zraz, keďže ty si z východu, a z 90% sa zrazy konajú niekde na morave (sk/cz hranica) ?
wertino112
Příspěvky: 14
Registrován: úte 24. úno 2015 20:51:09
Class:: Death Knight

Re: Theradas - Blood dk / frost dk

Příspěvekod wertino112 » čtv 07. dub 2016 14:42:16

BeeWay píše:Tak já jsem rád že jsi rovnou řekl že to není tvá první přihláška, už za to máš u mne + já tanka moc nejedu, takže co se teorycraftu týče tak se tě poptá někdo jiný.

Ale mám tu dotaz ohledně dps

1) jakou presenci používáš ve svém dps specu a proč?
2) proč hraješ frosta a ne unholy když většinou točí více jak frost?
3) v čem má frost a unholy svůj potenciál?



Frost používam pretože to je jednoduchšie pre mna a hlavne s tým viac točím čo je rovno odpoveď aj na ďalšiu otázku pretože skušal som aj unholy všetko rotaci som sa povypytoval a točil som menej plus ma to až tak nebavilo :? frost sa mi jednoducho pači viac :)
Tak spoločne využivaju "choroby" ktoré je treba udržiavať na targete prípadne ked je viac mobiek tak ich šíreniu pomocou pestilence a udržiavaju sa pomocou outbreak howling blast a plague strike u unholy však tie choroby hraju večšiu rolu u unholy je to trošku zložitejšie treba mať rýchlejšie reakcie všeobecne :)
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Theradas - Blood dk / frost dk

Příspěvekod BeeWay » čtv 07. dub 2016 14:45:19

a presenci?
Obrázek
wertino112
Příspěvky: 14
Registrován: úte 24. úno 2015 20:51:09
Class:: Death Knight

Re: Theradas - Blood dk / frost dk

Příspěvekod wertino112 » čtv 07. dub 2016 14:53:48

Sarger píše:Ahoj. Prosím, vyjadri sa k vyžšie napísanému. Plus ...

- Na 10 man máš 35+ fps. myslíš že budeš bez problémov zvládať 25 man raidy, kde to je o trošku náročnejšie na PC.

- Nikde nemáš zabitého finala na HC ani na 10. Ako nám vieš pomôcť s ich progressom v sekundáre na 25 man ?

- Bol by pre teba problém isť na zraz, keďže ty si z východu, a z 90% sa zrazy konajú niekde na morave (sk/cz hranica) ?



Ahoj tak 25 som bol botko len raz išlo mi to v pohode ale nemožem povedať na 100% že to bude uplne bez problemov niekedy mi to možno trocha sekne :? s tým jediným mam trocha obavy ale doteraz som mal možnost len raz ist 25 tak neviem

V botku mám zabiteho finala :) pomôcť vam dufam dokažem na neffa taktiku viem jedine v totfw neviem alakira ešte :?

No určite rád by som chcel prísť ved vlaky sú skôr zaleži na datume a okolnostiam či nebudem vtedy v práci a tak
wertino112
Příspěvky: 14
Registrován: úte 24. úno 2015 20:51:09
Class:: Death Knight

Re: Theradas - Blood dk / frost dk

Příspěvekod wertino112 » čtv 07. dub 2016 15:00:31

Jaq píše:Zdravím,

Jen bych chtěl podotknout, jelikož na to pan Theradas zapomněl, že z The Burning Legion byl kicknut za nadávání a urážení raid leadera, protože se nedostal na raid.

Jaq


Ahoj raid mal začať o 7 čakal som už od pol 7 ale vtedy akurat spadol server a išlo mi to až presne o 7 a oni už boli nejak zazračne full pričom v kalendari na nete sme boli nahlaseny len 7.. vedeli že spadol server tak.. a nato mi ešte odpísali že čo sa divím a tak :? nato som chcel odísť ale stihol ma kicknut no :|
wertino112
Příspěvky: 14
Registrován: úte 24. úno 2015 20:51:09
Class:: Death Knight

Re: Theradas - Blood dk / frost dk

Příspěvekod wertino112 » čtv 07. dub 2016 15:02:52

Gashi píše:Ahoj, ak môžeš, tak sa dnes medzi 15:00 a 18:00 stav u nás na TS a pokni ma na nick Gashi. Adresa ts.sixfeetunder.cz


Ahoj 17:30 by som skúsil prísť :)
Sham
Příspěvky: 1
Registrován: pát 08. dub 2016 10:40:26
Class:: Shaman

Re: Theradas - Blood dk / frost dk

Příspěvekod Sham » pát 08. dub 2016 10:48:53

"Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: Posledná guilda bola The burning legion predtým som vystriedal vela guild a dvovod odchodu bol buď sa na nas vykašľal raid leader ked sme mali ist raid alebo nedobrý kolektív ale večšinou to boli nepravidelné raidy velmi málo sa chodilo dačo."

Dobre som sa zasmial na tomto :D. Chyba nebola v leadrovi, ale v tebe. Ako tank máš komunikovať na TS, no ale ja som ťa nikdy nepočul. Vyhováraš sa na lagy keď sa ti nedarí a keď ti niekto niečo povie, že si to a to dosral, začneš sa s ním hádať a posielať ho šelikam.
Uživatelský avatar
Joonycek
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 103
Registrován: sob 16. led 2016 15:09:44
Class:: Warlock

Re: Theradas - Blood dk / frost dk

Příspěvekod Joonycek » pát 08. dub 2016 11:16:42

úroveň Theradasovho tankovania sa dá jednoducho odsledovať v raide, takisto ako jeho "povaha" pri rozhovoroch na TS, skorej sa divím tej prekvapivo vysokej aktivite "mimoguildovných" hráčov v prihlaške...
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Theradas - Blood dk / frost dk

Příspěvekod Bohus » pát 08. dub 2016 14:39:27

Sham a Jaq, rád by som sa svami bližšie porozprával na TS, zdržím vás len chvíľu. Buď som na našom TS (ts.sixfeetunder.cz) alebo mi napíšte PM tuto na webe. Čo sa týka vyjadrovania mimo guildovných hráčov, tak je to v poriadku, pretože prihlášky sú verejná záležitosť a pred zobrazením musí byť komentár schávalený niekým z vedenia.

Čo sa týka prihlášky, tak si Ťa otestuje Gashi a moje otázky budú kľúčové až na pohovore. (Ak sa k nemu dostaneme)
Barbarian
Příspěvky: 118
Registrován: úte 01. bře 2016 6:02:00
Class:: Warrior
Bydliště: Nürnberg
Kontaktovat uživatele:

Re: Theradas - Blood dk / frost dk

Příspěvekod Barbarian » pát 08. dub 2016 14:41:01

Ja osobne sem PROTI, protoze uz jeden DK Blood byl na testu, a nevidim duvod mit v guilde XYZ tanku. Sekundarni raid bude tankovat na dva tanky uz behem chvile, vcetne maloriaka a neffa 25 hc.
Obergrupenführer
Oberscheiführer
Oberschturmbanführer
GeneralLoberst
Der Führer
Obrázek
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Theradas - Blood dk / frost dk

Příspěvekod BeeWay » pát 08. dub 2016 17:54:58

Barbarian píše:Ja osobne sem PROTI, protoze uz jeden DK Blood byl na testu, a nevidim duvod mit v guilde XYZ tanku. Sekundarni raid bude tankovat na dva tanky uz behem chvile, vcetne maloriaka a neffa 25 hc.


oba tito Dk mají offspec dmg, takže v tom problém opravdu není a navíc je to vlemi dobře že se jich hlásí víc protože se oba navzájem motivují k lepším výkonům
Obrázek
wertino112
Příspěvky: 14
Registrován: úte 24. úno 2015 20:51:09
Class:: Death Knight

Re: Theradas - Blood dk / frost dk

Příspěvekod wertino112 » pát 08. dub 2016 18:08:54

Sham píše:"Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: Posledná guilda bola The burning legion predtým som vystriedal vela guild a dvovod odchodu bol buď sa na nas vykašľal raid leader ked sme mali ist raid alebo nedobrý kolektív ale večšinou to boli nepravidelné raidy velmi málo sa chodilo dačo."

Dobre som sa zasmial na tomto :D. Chyba nebola v leadrovi, ale v tebe. Ako tank máš komunikovať na TS, no ale ja som ťa nikdy nepočul. Vyhováraš sa na lagy keď sa ti nedarí a keď ti niekto niečo povie, že si to a to dosral, začneš sa s ním hádať a posielať ho šelikam.


Ahoj, na lagy sa nevyhovaram naozaj ich niekedy mám a taktiky za tanka ovládam čo možme pokecat na ts kludne ked chceš takže asi tak
wertino112
Příspěvky: 14
Registrován: úte 24. úno 2015 20:51:09
Class:: Death Knight

Re: Theradas - Blood dk / frost dk

Příspěvekod wertino112 » pát 08. dub 2016 18:17:26

Bohus píše:Sham a Jaq, rád by som sa svami bližšie porozprával na TS, zdržím vás len chvíľu. Buď som na našom TS (ts.sixfeetunder.cz) alebo mi napíšte PM tuto na webe. Čo sa týka vyjadrovania mimo guildovných hráčov, tak je to v poriadku, pretože prihlášky sú verejná záležitosť a pred zobrazením musí byť komentár schávalený niekým z vedenia.

Čo sa týka prihlášky, tak si Ťa otestuje Gashi a moje otázky budú kľúčové až na pohovore. (Ak sa k nemu dostaneme)


dobre ;)
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Theradas - Blood dk / frost dk [-/-/-]

Příspěvekod Gashi » pon 11. dub 2016 11:24:58

Máme po zraze, takže sa môžeme do teba pustiť:

1. Aké sú bis trinkety na tento content?
2. Aké hodnoty statov(capy) musí dosiahnuť blood DK? Závisia od contentu?
3. 4-set, alebo itemy s mastery? Kedy je ktorý build lepší a prečo?
4. Aké runy môžeš používať na zbraň? Kedy je ktorá lepšia?
5. Aké debuffy musí držať DK na targete, a ako ich ty udržuješ?
6. Vysvetli (prípadne vypíš celé, ak chceš) svoje makrá (bindy na 5,6,7).
7. Nemáš žiadne vlastné bindy, nemyslíš že ako tank musíš niekedy reagovať rýchlo, a klikanie nestačí?
8. Čo povieš na talent Abomination´s Might? Keby som ti kázal tie 2 talent pointy presunúť inam, kam by si ich dal?
9. Prečo používaš Glyph of Death and Decay, a čím by si ho nahradil, ak by si ho nepotreboval?
10. Prečo používaš Glyph of Vampiric Blood, a kedy by si ho mal vymeniť za iný?
11. Ako používaš talent Lichborne?
12. Aký iný enchant na boty môžeš použiť? Prečo si sa rozhodol práve pre ten, čo máš?
You win or you learn.
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Theradas - Blood dk / frost dk [-/-/-]

Příspěvekod ziarovka » pon 11. dub 2016 12:40:03

ahoj pár otázok aj odomna

1. prečo nemáš talent v Endless Winter?? myslíš že je to doležité?
2. V čem je jiný Blood DK od ostatných tankov?
na zbytok sa tu pýtal gashi takže.
Obrázek
wertino112
Příspěvky: 14
Registrován: úte 24. úno 2015 20:51:09
Class:: Death Knight

Re: Theradas - Blood dk / frost dk [-/-/-]

Příspěvekod wertino112 » pon 11. dub 2016 21:52:37

ziarovka píše:ahoj pár otázok aj odomna

1. prečo nemáš talent v Endless Winter?? myslíš že je to doležité?
2. V čem je jiný Blood DK od ostatných tankov?
na zbytok sa tu pýtal gashi takže.


ahoj
1. nemám v tom talenty pretože si myslím že to nie je až tak dvôležité pri dps by sa to skôr hodilo ale tank ten runic power až tak nevyužíva ten 20 runic power tam skoro vždy je
2.dokáže sa sám healovat a aj dosť vela prežit napríklad v porovnaní s warriorom je určite lahší :)
wertino112
Příspěvky: 14
Registrován: úte 24. úno 2015 20:51:09
Class:: Death Knight

Re: Theradas - Blood dk / frost dk [-/-/-]

Příspěvekod wertino112 » úte 12. dub 2016 13:02:10

Gashi píše:Máme po zraze, takže sa môžeme do teba pustiť:

1. Aké sú bis trinkety na tento content?
2. Aké hodnoty statov(capy) musí dosiahnuť blood DK? Závisia od contentu?
3. 4-set, alebo itemy s mastery? Kedy je ktorý build lepší a prečo?
4. Aké runy môžeš používať na zbraň? Kedy je ktorá lepšia?
5. Aké debuffy musí držať DK na targete, a ako ich ty udržuješ?
6. Vysvetli (prípadne vypíš celé, ak chceš) svoje makrá (bindy na 5,6,7).
7. Nemáš žiadne vlastné bindy, nemyslíš že ako tank musíš niekedy reagovať rýchlo, a klikanie nestačí?
8. Čo povieš na talent Abomination´s Might? Keby som ti kázal tie 2 talent pointy presunúť inam, kam by si ich dal?
9. Prečo používaš Glyph of Death and Decay, a čím by si ho nahradil, ak by si ho nepotreboval?
10. Prečo používaš Glyph of Vampiric Blood, a kedy by si ho mal vymeniť za iný?
11. Ako používaš talent Lichborne?
12. Aký iný enchant na boty môžeš použiť? Prečo si sa rozhodol práve pre ten, čo máš?



Ahoj
1. HC symbiotic worm ten mám stale a vial of stolen memories HC striedam niekedy s trinketom z TB mirror of broken images
2. Tak jedine stamina okolo 10k by mala byť a zvyšok neni určený kolko by malo byť, parry a dodge by mali byť približne rovnaké
3. To už ktorému ako pasuje ja uprednostňujem 4-set pretože tie sekundy naviac v icebound fortitude pomôžu veľmi
4. Tak večšina bdk používa rune of stoneskin gargoyle ale tiež použiteľná je aj runa swordshattering alebo spellshattering čo si myslím že závisí od bossa :)
5. Scarlet fever , frost fever , blood plague a použivam ich len pomocou outbreak pri frost a unholy je to už zložitejšie
6. #showtooltip Lichborne
/cast Lichborne
/cast [target=player] Death Coil
- to mi zľahčuje že mi stačí klikať len na jeden spell

/use mirror of broken images

/use vial of stolen memories

7. Neviem nestretol som sa ešte s tým žeby som nestíhal na niečo kliknúť alebo tak
8. Tie talenty z tamaď by som nerád presúval niekde inde zvyšuje to každému attack power ale keby tak by som tie 2 talenty dal do epidemic lebo tam mam 1 talent
9. Používal som ho večší dmg ale už som ho zamenil za Glyph of death coil pretože bude ma potom viac healovať pri lichborne
10.Používam ho pre večšie healovanie do mna ked je vampiric blood zapnutý a nevymenil by som ho za iný
11. Lichborne používam cez macro čo som písal v šiestom bode
12. Tak ja mám ten 50 mastery pretože mastery je dôležitá a dal by sa dať ešte 35 mastery a minority speed čo som si všimol že ho niektorý majú, akurát som zmenil z chesty z 20 all stats ench na 75 stamku :D
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Theradas - Blood dk / frost dk [-/-/-]

Příspěvekod ziarovka » úte 12. dub 2016 14:19:12

takže obháj mi prosímta svoju 6/11 že sa ten lichborne vážne oplatí.

a potom ešte mi obháj 10. prečo glyph ??
Obrázek
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Theradas - Blood dk / frost dk [-/-/-]

Příspěvekod Gashi » úte 12. dub 2016 14:35:46

1. Na ktorých bossov používaš trinket z TB?
3. Zle, skús znova.
4. Trochu upresni, kedy je ktorá runa lepšia? Aké charakteristiky musí spĺňať boss, aby bola lepšia Stoneskin, alebo Swordshattering?
5. Tu robíš obrovskú chybu, prečo?
7. Zaručujem ti, že sú situácie, kedy nestíhaš všetko klikať, hlavne s tvojím rozmiestnením spellov na baroch. Si schopný si spraviť poriadne bindy, ak by sme ťa zobrali na test raid?
8. Ktoré iné classy/specy dávajú rovnaký buff? Ak máš istotu, že buff bude v raide, nemyslíš, že sú to zahodené pointy?
10. Ok, teraz ti prezradím, že sú situácie, kedy sa tento glyph nevyplatí, napíš mi kedy.

Zvyšné veci sú viac menej v poriadku, ale zatiaľ to nevyzerá, že nám môžeš ponúknuť ani znalosť classy, ani dobrého tanka.
You win or you learn.
wertino112
Příspěvky: 14
Registrován: úte 24. úno 2015 20:51:09
Class:: Death Knight

Re: Theradas - Blood dk / frost dk [-/-/-]

Příspěvekod wertino112 » úte 12. dub 2016 15:27:53

ziarovka píše:takže obháj mi prosímta svoju 6/11 že sa ten lichborne vážne oplatí.

a potom ešte mi obháj 10. prečo glyph ??


Pretože nemusim klikať na seba a potom ešte na death coil a na lichborne ale stačí mi kliknut na jeden spell a da to všetko dohromady a ohladom toho glyphu keby som ho nemal tak mam na par sekund večšie hp teraz ked ho mám je zvýšeny heal do mna o 40% na 10 sekund čo si myslím je podstatnejšie a dvoležité.
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Theradas - Blood dk / frost dk [-/-/-]

Příspěvekod ziarovka » úte 12. dub 2016 15:46:59

na lichborne chcem konkrétne prepočty tvojho healu ktorý počas toho dostaneš a chem pádne odvodnenie prečo si mysliš že sa to oplatí kvoli ztrate aj z DS.

a u vampiric blood to isté.

normálne mi ti napíš schému čisiel fiktívne prepočty týchto spellov a ich výhody a nevýhody
poprípade by si mi sem mohol hodit nejaký prepočet aj na death strike z tým že dostneš a nedostaneš dmg do seba.
Obrázek
wertino112
Příspěvky: 14
Registrován: úte 24. úno 2015 20:51:09
Class:: Death Knight

Re: Theradas - Blood dk / frost dk [-/-/-]

Příspěvekod wertino112 » úte 12. dub 2016 16:48:07

ziarovka píše:na lichborne chcem konkrétne prepočty tvojho healu ktorý počas toho dostaneš a chem pádne odvodnenie prečo si mysliš že sa to oplatí kvoli ztrate aj z DS.

a u vampiric blood to isté.

normálne mi ti napíš schému čisiel fiktívne prepočty týchto spellov a ich výhody a nevýhody
poprípade by si mi sem mohol hodit nejaký prepočet aj na death strike z tým že dostneš a nedostaneš dmg do seba.


Podarí sa mi to dať 4x po 15400 healu takže spolu ten lichborne ma healne za 62000 a skratka sa mi oplatí lebo ušetrím čas a možem sa venovať už inému nevidím dvôvod prečo sa mi to neoplatí to macro u toho , u vampiric blood je jediná nevýhoda to že mi to nezvýši HP takže ma to nezachráni ked mi da nejaky boss ik napr.. s Death strike sa healujem za 13k a za jeden death strike mam absorb 17k a za každý daľší je to ešte raz tolko samozrejme.
wertino112
Příspěvky: 14
Registrován: úte 24. úno 2015 20:51:09
Class:: Death Knight

Re: Theradas - Blood dk / frost dk [-/-/-]

Příspěvekod wertino112 » úte 12. dub 2016 22:10:14

Gashi píše:1. Na ktorých bossov používaš trinket z TB?
3. Zle, skús znova.
4. Trochu upresni, kedy je ktorá runa lepšia? Aké charakteristiky musí spĺňať boss, aby bola lepšia Stoneskin, alebo Swordshattering?
5. Tu robíš obrovskú chybu, prečo?
7. Zaručujem ti, že sú situácie, kedy nestíhaš všetko klikať, hlavne s tvojím rozmiestnením spellov na baroch. Si schopný si spraviť poriadne bindy, ak by sme ťa zobrali na test raid?
8. Ktoré iné classy/specy dávajú rovnaký buff? Ak máš istotu, že buff bude v raide, nemyslíš, že sú to zahodené pointy?
10. Ok, teraz ti prezradím, že sú situácie, kedy sa tento glyph nevyplatí, napíš mi kedy.

Zvyšné veci sú viac menej v poriadku, ale zatiaľ to nevyzerá, že nám môžeš ponúknuť ani znalosť classy, ani dobrého tanka.


1. Na celom totfw , maloriak , nef , ODS a sinestra
8. hunter,pala,shaman a máš pravdu no ked bude buff v raide su to zahodené pointy ale čo ked nebude potom by ten buff chýbal zišli by sa dual talenty lenže tie už mam :roll:
10. No napadlo ma že nevyplatí sa mi jedine vtedy keby by mi dal boss IK to by ma nezachranil ten glyph ale tým že sa mi zvýši stam tak možno áno inak ma nenapada nič prečo sa mi nevyplatí ten glyph mať
7. No áno som schopný to spraviť
5.Predlžujem to ešte pomocou festering strike máš pravdu
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Theradas - Blood dk / frost dk [-/-/-]

Příspěvekod Gashi » čtv 14. dub 2016 16:36:40

Po dohode na TS uzatváram s verdiktom NEPRIJATÝ
You win or you learn.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti