Hoge - Warrior Prot/arms [-/-/ Nepřijat]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Hoge
Příspěvky: 10
Registrován: pon 02. kvě 2016 22:09:08
Class:: Warrior

Hoge - Warrior Prot/arms [-/-/ Nepřijat]

Příspěvekod Hoge » pon 02. kvě 2016 23:13:53

Typ prihlasky: (standard)
Nick postavy: Hoge
Class/main spec: Protection
Věk: 20
ItemLvL: 362 prot/ 364 arms
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... RESISTANST
Link na twinheadu: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?char ... lm=Artemis
Jak dlouho vlastníte tento char: zhruba 2 roky
FPS: 250 fps

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
Hraju od začátku wotlku na twinstaru. Začínal jsem s huntrem a dále jsem přešel na warriora.

Váš raid time:
pondělí - (od 17:00 do 24:00) - sekundární raid
čtvrtek - (od 20:00 do 02:00) - sekundární raid

Vaše DPS na:
Dummy: v arms kole 17-18k
Chimareon HC/Normal 25-26k

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
10tky:
BoT - (4/4) - HC (3/5)
BWD - (6/6) - HC (0/6)
TotFW - (2/2) - HC (0/2)
25tky:
BoT - (0/0) - HC (0/0)
BWD - (0/0) - HC (0/0)
TotFW - (0/0) - HC (0/0)

Screen vašeho UI: (Screeny uploadujte nejlépe z raidu a na stránce http://tinypic.com/ )
http://tinypic.com/view.php?pic=29y0bpc ... yfMwISLSUk

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft):
Hodně youtube videa. Pak lidé na serveru a z guildy. Wowhead.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Resistanst - nepravidelné raidování a chtěl bych se podívat do 25 man raidů

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Přečetl jsem si na worldu o vašich webovkách a prostudoval si stránky.

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Rád bych se zařadil do guildy, kde sou raid time pravidelně dané. A velkým důvodem jsou také 25ky. Dále jsem se bavil a s některými z vedení a kolektiv mi vyzněl také super.

Koho znáte v <SFU> ?
Nějak víc nikoho, ale bavil jsem se s barbarianem o podmínkách přijetí.

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)?
Doufám, že posilu do raidu. Spolehlivost a dochvilnost.

Vypište svoje alty (stačí level 85): (Formát: Nick - class / spec - Ilvl - aktivita)
Žadné nemám. Hraji jen jednu postavu zatím.

Napište nám něco o Vás (info z real lifu): Jmenuji se David a jsem z Příbrami. Jsem student České Zemědělské univerzity. Hraji první ligy v basketu a jsem fanda většiny sportů.
Barbarian
Příspěvky: 118
Registrován: úte 01. bře 2016 6:02:00
Class:: Warrior
Bydliště: Nürnberg
Kontaktovat uživatele:

Re: Hoge - Warrior Prot/arms

Příspěvekod Barbarian » úte 03. kvě 2016 6:23:20

Talenty zmenil na pozadani, o EQpu sme se taky bavili, byli tam mezery ale predpokladam ze i ten upravil.

Ted pár otázek:

1) Jak si zajistis 100% rage Gain?
2) Proc pouzivas glyph na Shockwave?
3) Proc pouzivas glyph na Cleave?
4) Jak a kde efektivne vyuzijes Spell reflection?
5) Jak vyuzivas Retaliation?
6) Pouzivas Recklessness? Pokud ano, jak,kdy a kde.
7) Jaka je opravdova spravna vaha statu?
8) Jaky mas celkovy Avoid?
9) Co je to prioritni system?
10) Poznas Threatovy strom?
11) Kdyby jsi mel problem s aggrem, jak by jsi resil aoe? Jake pripadne zmeny bys pouzil?
12) Pouzivas Demoralizing Shout?
13) Jaky je tvůj prioritní system?
14) Vyuzivas macra a bindy?
15) Poznas taktiky bossu na tak velke urovni, aby ses mohl zarucit za "delani pro raid i vic nez jen to, co musim"? Jaky je skutecni klic pro ovladnuti Protection Warriora?
16) Cim je Protection Warrior zranitelny? Kde je jeho silna podstat vyuziti?
17) Co je to critical Block? Povazujes block za funkcni?
18) Kombinujes ability s Global Cooldownem s abilitama bez global Cooldownu?


Na odpovedi absolutne vubec nechvatam, dej si zalezet. Pokud me presvedcich v techto odpovedich, budu se ptat dal. :) Preji hodne stesti :)
Obergrupenführer
Oberscheiführer
Oberschturmbanführer
GeneralLoberst
Der Führer
Obrázek
Hoge
Příspěvky: 10
Registrován: pon 02. kvě 2016 22:09:08
Class:: Warrior

Re: Hoge - Warrior Prot/arms

Příspěvekod Hoge » úte 03. kvě 2016 16:47:36

1) Jak si zajistis 100% rage Gain?
berserker rage na cd, charge pokud je možno ho použít, dále shouty také na cd a auto attack je samozřejmostí
2) Proc pouzivas glyph na Shockwave?
Většinou s warriorem off tankuju nějaké mobky , tak mi to přišlo jako dobrý nápad. Samozřejmě by se dal nahradit za glyph of shield wall nebo spell reflection, ale to nevím jestli se vyplatí.
3) Proc pouzivas glyph na Cleave?
Ten to glyph jsem ted resil s kamaradem. Je spatnej ten nahradím.
4) Jak a kde efektivne vyuzijes Spell reflection?
Dá se dobře využít při tankování více mobek, které spellí, ale i u jedné nebo u bosse. Nejlépe mě ted napadají mobky ve vortex pinnaclu a první boss ve vortex pinnaclu. Samozřejmě pokud je tato abilita potřebná používám jí na cd.
5) Jak vyuzivas Retaliation?
Nejlepé na více targetech a nejlepé se hodí proti targetům které rychle utočí. Velice silný a důležitá abilita na více targetů.
6) Pouzivas Recklessness? Pokud ano, jak,kdy a kde.
Málo kdy používám. Spíše na bossech s fází, kde je zvýšený dmg do bosse a boss neútočí. Po připoutání magmava a nebo alysrazor, když je připoután k zemi.
7) Jaka je opravdova spravna vaha statu?
Mastery > Parry > Dodge > Stamina > Hit/Expertise
8) Jaky mas celkovy Avoid?
armor 36500
dodge 13,5%
parry 18,5%
block 51 %
9) Co je to prioritni system?
Jedná se o systém priorit v rotaci postavy. Jaká abilita má přednost před druhou a záleží na tom v jaké situaci jsou použity.
10) Poznas Threatovy strom?
Jedná se o upravené talenty pro protection warriora se zaměřením na co nejvýšší agro.
11) Kdyby jsi mel problem s aggrem, jak by jsi resil aoe? Jake pripadne zmeny bys pouzil?
Kdybych měl problém s agrem rešil bych ho talentem Blood and Thunder a glyphy na thunder clap nebo shock wave.
12) Pouzivas Demoralizing Shout?
Používám na více targetů jen.
13) Jaky je tvůj prioritní system?
na single target - shield slam - revenge - devastate - prokládané heroic strikem
na více targetů - thunder clap - revenge - shock wave - prokládané cleave
14) Vyuzivas macra a bindy?
Moc ne. Jsem spíše stará škola. Ale nekteré důležité spelly a redukce mám na bindované na tlačítkách u myši, aby byla prodleva co nejnižší.(taunt apod...)
15) Poznas taktiky bossu na tak velke urovni, aby ses mohl zarucit za "delani pro raid i vic nez jen to, co musim"? Jaky je skutecni klic pro ovladnuti Protection Warriora?
Nemuzu říct že jsem ten typ člověka co dákáže taktiku precizně vysvětlit, ale znám je natolik dobře abych raid nepotápěl a dokázal být i trochu přínosem. Samozřejmě příprava na raid se nesmí zanedbávat. Řekl bych, že skutečný klíč je v tom znát přesně co které ability dokáží a v jakých okamžicích je využívat. Dobré načasování redukcí, potek a všeho ostatního je toho součástí. Správně postavené staty podle priorit, gemy a enchanty jsou nezbytnou součástí pro zvladnutí prot warriora.
16) Cim je Protection Warrior zranitelny? Kde je jeho silna podstat vyuziti?
Řekl bych, že je hlavně zranitelný na spell dmg, protože má podstatně méně self healu a absorbů než třeba DK. Jeho silná stránka spočívá v tankování více targetů pro jeho plošné agro a v mnoha redukcí, které je třeba dobře načasovat pro delší vydrž. Třeba při kajtování mobek na Sinestře apod....
17) Co je to critical Block? Povazujes block za funkcni?
Když block u warriora absorbuje 60% dmg a výše. Povazuji dokonce za nezbytný.
18) Kombinujes ability s Global Cooldownem s abilitama bez global Cooldownu?
Ano kombinuji. Třeba na více targetech cleave s thunder clapem.
Barbarian
Příspěvky: 118
Registrován: úte 01. bře 2016 6:02:00
Class:: Warrior
Bydliště: Nürnberg
Kontaktovat uživatele:

Re: Hoge - Warrior Prot/arms

Příspěvekod Barbarian » úte 03. kvě 2016 18:25:57

Hoge píše:1) Jak si zajistis 100% rage Gain?
berserker rage na cd, charge pokud je možno ho použít, dále shouty také na cd a auto attack je samozřejmostí
2) Proc pouzivas glyph na Shockwave?
Většinou s warriorem off tankuju nějaké mobky , tak mi to přišlo jako dobrý nápad. Samozřejmě by se dal nahradit za glyph of shield wall nebo spell reflection, ale to nevím jestli se vyplatí.
3) Proc pouzivas glyph na Cleave?
Ten to glyph jsem ted resil s kamaradem. Je spatnej ten nahradím.
4) Jak a kde efektivne vyuzijes Spell reflection?
Dá se dobře využít při tankování více mobek, které spellí, ale i u jedné nebo u bosse. Nejlépe mě ted napadají mobky ve vortex pinnaclu a první boss ve vortex pinnaclu. Samozřejmě pokud je tato abilita potřebná používám jí na cd.
5) Jak vyuzivas Retaliation?
Nejlepé na více targetech a nejlepé se hodí proti targetům které rychle utočí. Velice silný a důležitá abilita na více targetů.
6) Pouzivas Recklessness? Pokud ano, jak,kdy a kde.
Málo kdy používám. Spíše na bossech s fází, kde je zvýšený dmg do bosse a boss neútočí. Po připoutání magmava a nebo alysrazor, když je připoután k zemi.
7) Jaka je opravdova spravna vaha statu?
Mastery > Parry > Dodge > Stamina > Hit/Expertise
8) Jaky mas celkovy Avoid?
armor 36500
dodge 13,5%
parry 18,5%
block 51 %
9) Co je to prioritni system?
Jedná se o systém priorit v rotaci postavy. Jaká abilita má přednost před druhou a záleží na tom v jaké situaci jsou použity.
10) Poznas Threatovy strom?
Jedná se o upravené talenty pro protection warriora se zaměřením na co nejvýšší agro.
11) Kdyby jsi mel problem s aggrem, jak by jsi resil aoe? Jake pripadne zmeny bys pouzil?
Kdybych měl problém s agrem rešil bych ho talentem Blood and Thunder a glyphy na thunder clap nebo shock wave.
12) Pouzivas Demoralizing Shout?
Používám na více targetů jen.
13) Jaky je tvůj prioritní system?
na single target - shield slam - revenge - devastate - prokládané heroic strikem
na více targetů - thunder clap - revenge - shock wave - prokládané cleave
14) Vyuzivas macra a bindy?
Moc ne. Jsem spíše stará škola. Ale nekteré důležité spelly a redukce mám na bindované na tlačítkách u myši, aby byla prodleva co nejnižší.(taunt apod...)
15) Poznas taktiky bossu na tak velke urovni, aby ses mohl zarucit za "delani pro raid i vic nez jen to, co musim"? Jaky je skutecni klic pro ovladnuti Protection Warriora?
Nemuzu říct že jsem ten typ člověka co dákáže taktiku precizně vysvětlit, ale znám je natolik dobře abych raid nepotápěl a dokázal být i trochu přínosem. Samozřejmě příprava na raid se nesmí zanedbávat. Řekl bych, že skutečný klíč je v tom znát přesně co které ability dokáží a v jakých okamžicích je využívat. Dobré načasování redukcí, potek a všeho ostatního je toho součástí. Správně postavené staty podle priorit, gemy a enchanty jsou nezbytnou součástí pro zvladnutí prot warriora.
16) Cim je Protection Warrior zranitelny? Kde je jeho silna podstat vyuziti?
Řekl bych, že je hlavně zranitelný na spell dmg, protože má podstatně méně self healu a absorbů než třeba DK. Jeho silná stránka spočívá v tankování více targetů pro jeho plošné agro a v mnoha redukcí, které je třeba dobře načasovat pro delší vydrž. Třeba při kajtování mobek na Sinestře apod....
17) Co je to critical Block? Povazujes block za funkcni?
Když block u warriora absorbuje 60% dmg a výše. Povazuji dokonce za nezbytný.
18) Kombinujes ability s Global Cooldownem s abilitama bez global Cooldownu?
Ano kombinuji. Třeba na více targetech cleave s thunder clapem.


Zkus prosim, me cervene odpovedi doplnit. zkus si nad tim sednout, zamyslet a povedet mi, na co se doopravdy ptam. V tech otazkach je hoodne veci. Staci mi ty nejpodstatnejsi. Detailni odpovedi tu skoro nikdo nezna.


1) Spravne, ale autoattack se buguje. Obcas se stane, ze ti postava na 3-5s nemlatí. Vis jak zajistit, aby se ti tento bug neprojevoval? + spell reflection generuje 60 rage, kdyz se ti povede nejaky spell reflectnout.

2) Glyph na Shockwave se nevyplati z duvodu: thunder Clapem stackujes dmg Shockwavy, tim ze na SW budes mit glyph, ho dostackujes pouze na druhou uroven. Pokud tocis Sw na CD, nevyuzijes tim padem jeho potencial, protoze stale ti utika jeden stack. Pokud ho ale pouzijes, tak ti vznika mezera v systemu. glyph of Shield wall se nepouziva

3) Ok - nahrad.

4) Spell reflection se vyuziva hlavne u boss fightu - od cataclysmu. Jmenuj alespon 3 boss fighty kde ho lze vyuzit.

5) Spravna odpoved: Pokud nejsem macro spamer, pouzivam ho do mezer v systemu.

6) Recklessness pouzivam az dosahnu s raid buffuma alespon 58% block. Pokud je boss moc silny na spell dmg, prokladam ho shield wallem. Vyuziti hlavne pri pullu.

7) Mastery > Parry > Dodge > Stamina > Hit/Expertise / Mastery - Parry - Armor - Dodge - Stamina

8) Chce to min dodge a vice block.

9) Ok

10) Ptam se na threato done abilit bez zapocitani attack poweru. Znas ciselne hodnoty generace threat done jednotlivych abilit? Ktera z nich by byla nejsilnejsi?

11) Glyph na Sunder Armor - Proc zrovna ten?

12) Pouzivam vsude a minimalnle 5s pred spadnutim refreshuji.

13) Trosku to rozepis, co ktera abilita dela, proc uprednostnujes zrovna tuto vahi abilit?

14) Udelam vsechno proto abych macra a bindy mel. Protection warrior se NEDA hrat bez macer a bez bindu. Kazda chyba je u nej znat, proto je tak tezke za nej hrat.

15) Neco na vic v jakem slova smyslu? Jakou abilitu pripadne pouzivam pro raid?

16) OK , OK

17) OK , Ptam se na to zda je podle tebe block funkcni nebo bugly.

18) Ano pouzivam napriklad: Macro: Heroic Strike + Spell reflection
Obergrupenführer
Oberscheiführer
Oberschturmbanführer
GeneralLoberst
Der Führer
Obrázek
Barbarian
Příspěvky: 118
Registrován: úte 01. bře 2016 6:02:00
Class:: Warrior
Bydliště: Nürnberg
Kontaktovat uživatele:

Re: Hoge - Warrior Prot/arms [-/-/-]

Příspěvekod Barbarian » pát 06. kvě 2016 1:14:29

Pozaduje freeznuti prihlasky z duvodu, ze pry ma problem se dostat na forum.
Obergrupenführer
Oberscheiführer
Oberschturmbanführer
GeneralLoberst
Der Führer
Obrázek
Barbarian
Příspěvky: 118
Registrován: úte 01. bře 2016 6:02:00
Class:: Warrior
Bydliště: Nürnberg
Kontaktovat uživatele:

Re: Hoge - Warrior Prot/arms [-/-/-]

Příspěvekod Barbarian » pát 06. kvě 2016 17:29:02

Prenechavam Toodyovy a vedeni.
Obergrupenführer
Oberscheiführer
Oberschturmbanführer
GeneralLoberst
Der Führer
Obrázek
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Hoge - Warrior Prot/arms [-/-/-]

Příspěvekod Toodyo » pon 09. kvě 2016 5:50:32

Ahoj

skus si me dnes odpolende/večer najit ingame/ na ts pokud teda můžeš.
S pozdravem Toodyo
Barbarian
Příspěvky: 118
Registrován: úte 01. bře 2016 6:02:00
Class:: Warrior
Bydliště: Nürnberg
Kontaktovat uživatele:

Re: Hoge - Warrior Prot/arms [-/-/-]

Příspěvekod Barbarian » ned 22. kvě 2016 8:06:30

Nejaka odezva z tve strany?
Obergrupenführer
Oberscheiführer
Oberschturmbanführer
GeneralLoberst
Der Führer
Obrázek
Hoge
Příspěvky: 10
Registrován: pon 02. kvě 2016 22:09:08
Class:: Warrior

Re: Hoge - Warrior Prot/arms [-/-/-]

Příspěvekod Hoge » pon 23. kvě 2016 12:47:10

Už jsem zpět. Už jsem vše zprovoznil.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti