Systens - Fire Mage [TEST/POHOVOR/PŘIJAT]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Uživatelský avatar
Systens
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 30
Registrován: sob 28. kvě 2016 20:05:35
Class:: Mage

Systens - Fire Mage [TEST/POHOVOR/PŘIJAT]

Příspěvekod Systens » ned 29. kvě 2016 12:58:20

Typ přihlášky: (standard)
Nick postavy: Systens
Class/main spec: Fire Mage
Věk: 16
ItemLvL: 370
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... cn=Systens
Jak dlouho vlastníte tento char: okolo 1 roku
FPS: 40 (při 25man) 60 (při 10man)

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? Pred 3 rokmi som začal s WoTLK na serveri Anthoria, neskôr som prešiel na Cataclysm na server IceWoW kde som vlastnil warlocka a potom som prešiel na TwinStar

Váš raid time:
pondělí - (od…18:00 (cez školský rok) …do 00:30 neobmedzene ) - sekundární raid
čtvrtek - (od…18:00 (cez školský rok) …do 00:30 neobmedzene ) - sekundární raid
Ale môže sa niečo zmeniť pochopiteľne

Vaše DPS na:
Dummy - 16,5K
Boss - 17K - 20K (ak sa darí)

Vypište svůj progress na Twinstaru:
10tky:
BoT - (4/5) Normal
BWD - (0/6) Normal
TotFW - (0/2) Normal
FL - (3/7) Normal

HC 10 man - neodchodil

25tky: ešte som neodchodil ani 1 Normal ani Heroic 25 man raid

Screen vašeho UI: http://i64.tinypic.com/hv9b1t.jpg

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft): Pyroblast => Living Bomb (tieto 2 dotky udržiavam na npc) => Flame Orb => Mirror Image => Fireball => Living Bomb (zapnem ak mi critne Pyroblast a buffy) => Scorch (ak utekám)

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: Knightcraft Ali - pri progrese Firelands chýbali ľudia takže sme sa nedostali ďalej než 3. boss

Uprednostňované staty
: Intelect => Hit (17% cap) => Haste => Critical Strike Rating => Mastery

Jak jste se dozvěděli o <SFU>? Hľadal som nejakú guildu na úrovni a Barbarian akurát napísal do worldu že SFU naberá hráčov

Proč chcete jít právě do <SFU>? Som si istý že tam nájdem spokojnosť ktorú hľadám od guildy :)

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)? Schopnosť sa učiť od skúsenejších, priateľský, úctivý a sústredený

Vypište svoje alty: Aberissi - Holy/Retribution Paladin lvl 85 (aktívny)

Napište nám něco o Vás (info z real lifu): Volám sa Andrej, študujem na gymnáziu, rád posilňujem a mám rád vyprážaný syr so zemiakmi a tatárskou omáčkou :)

Za skorú odpoveď Vám dopredu ďakujem a prajem príjemný deň ;)
Naposledy upravil(a) Systens dne sob 02. črc 2016 12:31:08, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Systens - Fire Mage

Příspěvekod Gashi » ned 29. kvě 2016 15:33:16

Raid time je od 18:00, takže ak si to cez letné prázdniny nevieš zariadiť, tak odo mňa rovno proti.
You win or you learn.
Uživatelský avatar
Joonycek
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 103
Registrován: sob 16. led 2016 15:09:44
Class:: Warlock

Re: Systens - Fire Mage

Příspěvekod Joonycek » ned 29. kvě 2016 16:07:18

ako píše Gashi, vyzeráš byt v pohode ale ten raid time je pevná požiadavka pre prijatie.
Uživatelský avatar
Systens
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 30
Registrován: sob 28. kvě 2016 20:05:35
Class:: Mage

Re: Systens - Fire Mage

Příspěvekod Systens » ned 29. kvě 2016 16:30:45

Joonycek píše:ako píše Gashi, vyzeráš byt v pohode ale ten raid time je pevná požiadavka pre prijatie.


Dobre tak to vyriešim a zariadim si to na 18:00 na oba dni
Pekný deň prajem :)
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Systens - Fire Mage

Příspěvekod Pepíkus » stř 01. čer 2016 19:45:38

Čau, jestli ještě nemáš IDčko FL, stav se zítra na 18:00 (17:45) na naše tsko a sháněj RL sekundaru Tempy/Flynne. Očekávám, že budeš mít nastudované základní znalosti ohledně taktik na 25 normal (+Shannox hc), vlastní jídlo/flasky/potiony/addon na loot.

Pyroblast => Living Bomb (tieto 2 dotky udržiavam na npc) => Flame Orb => Mirror Image => Fireball => Living Bomb (zapnem ak mi critne Pyroblast a buffy) => Scorch (ak utekám)

Máš na mysli Combustion. A jenom na crit pyra nebo použiješ i za jiných okolností?

Kdy přesně použiješ Fire Blast? Rozepiš na příkladu single/aoe.
Co si stackuješ u Alysrazora za lítače? Název, popis funkce, v jaké fázi s bossem tyto buffy zužitkuješ a proč.
Kolik máš haste a řešíš nějaké capy? Čím více se rozepíšeš tím lépe.
Říká ti něco pojem theorycrafting? Znáš nějakou stránku odkud čerpáš info nebo používáš nějaké pomocné programy/addony co vypočítávají nejlepší kombinaci gearu/reforge stats?
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
Systens
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 30
Registrován: sob 28. kvě 2016 20:05:35
Class:: Mage

Re: Systens - Fire Mage

Příspěvekod Systens » čtv 02. čer 2016 16:15:52

Pepíkus píše:Čau, jestli ještě nemáš IDčko FL, stav se zítra na 18:00 (17:45) na naše tsko a sháněj RL sekundaru Tempy/Flynne. Očekávám, že budeš mít nastudované základní znalosti ohledně taktik na 25 normal (+Shannox hc), vlastní jídlo/flasky/potiony/addon na loot.

Pyroblast => Living Bomb (tieto 2 dotky udržiavam na npc) => Flame Orb => Mirror Image => Fireball => Living Bomb (zapnem ak mi critne Pyroblast a buffy) => Scorch (ak utekám)

Máš na mysli Combustion. A jenom na crit pyra nebo použiješ i za jiných okolností?

Kdy přesně použiješ Fire Blast? Rozepiš na příkladu single/aoe.
Co si stackuješ u Alysrazora za lítače? Název, popis funkce, v jaké fázi s bossem tyto buffy zužitkuješ a proč.
Kolik máš haste a řešíš nějaké capy? Čím více se rozepíšeš tím lépe.
Říká ti něco pojem theorycrafting? Znáš nějakou stránku odkud čerpáš info nebo používáš nějaké pomocné programy/addony co vypočítávají nejlepší kombinaci gearu/reforge stats?


Na Firelands ešte ID nemám uvidím ako to zvládnem ale mal by som dojsť. Pokúsim sa naštudovať ako najviac dokážem.
Áno mal som na mysli Combustion, pri tom zhone ako som písal tak som si to nevšimol. Používam ho pri čo najlepšej kombinácii buffov (Power Torrent, Lightweave Embroidery a trinketov) a pri najlepšom criticale Pyroblastu.

Single - Fire Blast používam na jedného NPC len ak mám instant a konkrétne NPC používa nejaký spell ktorý sa dá kicknúť tak ho tým zastanujem dokým ho vyčaruje.
Area Of Efect - Tiež používam len ak mám instant ale pri viacerých NPC sa to hodí aj ako dotka, tiež slúži ako kick kúzla
Bez instantu Fire Blast nepoužívam.

Na Alysrazora som si naštudoval že mám stackovať pierka ale naostro som ho ešte nešiel takže neviem na ostatné odpovedať. Áno, napísal som že FL mám 3/7 ale hrali sme to s guildou v inom poradí a to (Beth'tilac, Shannox a Baleroc = týchto 3 viem na taktiky aj keď pri Beth'tilacovi trocha zaostávam a niekedy ma zaskočí ten boss)

Capy riešim na Hit (17% je na 88/kostra boss 0,00% miss chance) a Haste (15% kvôli 12 tickom na Combustion namiesto 10)

Ako som napísal, pod pojmom theorycraft chápem točenie spellov a dosiahnutie najlepšej kombinácie na veľký DPS. Info zvyčajne čerpám z YouTubu ale nechám si poradiť aj od mojich bratov ktorý hrajú už 10 rokov WoW. A žiadne addony na výpočet gearu a reforge stats nepoužívam.
Toryko
Příspěvky: 75
Registrován: stř 23. zář 2015 21:25:23
Class:: Hunter

Re: Systens - Fire Mage

Příspěvekod Toryko » čtv 02. čer 2016 17:10:03

Fire blast je instant pořád.
Uživatelský avatar
Systens
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 30
Registrován: sob 28. kvě 2016 20:05:35
Class:: Mage

Re: Systens - Fire Mage

Příspěvekod Systens » pát 03. čer 2016 21:14:29

Toryko píše:Fire blast je instant pořád.


Ja viem že je to instant len som nato nevedel dať dobrý názov, môžme to nazvať "špeciálka". ;)
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Systens - Fire Mage

Příspěvekod Pepíkus » pát 03. čer 2016 23:57:05

Tak nám tu speciálku správně pojmenuj. Musíš vědět odkud se to bere.

A ještě nám tu prosím hezky vypiš, názvy spellů/buffů které si stackuješ u Alysrazora za lítače a co přesně dělají. Máš neomezené zdroje odkud čerpat informace, tak nám ukaž, že jsi samostatný a umíš hledat přesné info na netu bez cizí pomoci.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
Systens
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 30
Registrován: sob 28. kvě 2016 20:05:35
Class:: Mage

Re: Systens - Fire Mage

Příspěvekod Systens » ned 05. čer 2016 21:06:02

Pepíkus píše:Tak nám tu speciálku správně pojmenuj. Musíš vědět odkud se to bere.

A ještě nám tu prosím hezky vypiš, názvy spellů/buffů které si stackuješ u Alysrazora za lítače a co přesně dělají. Máš neomezené zdroje odkud čerpat informace, tak nám ukaž, že jsi samostatný a umíš hledat přesné info na netu bez cizí pomoci.


Tak teda tá moja "špeciálka" sa volá Impact čo vlastne zastunuje NPC na 2 sekundy a rozšíri to periodické Fire dotky.

Pri Alysrazorovi ako lietač si zo začiatku aby som vyletel stackujem 3x Molten Feather, čo spôsobí že dostanem Wings of Flame,môžem lietať 30 sekúnd a vyletím do vzduchu za bossom. Keď som už pri ňom, tak boss spelluje do vzduchu Blazing Power čo sú ohnivé kruhy, cez ktoré lietam a zvyšujú mi haste o 8% (trvajú len 3s) ktoré si stackujem do 25 (každý stack mi dopĺňa manu a regeneruje Wings of Flame). Ak dostanem 25 stackov Blazing Fire, tak dostanem buff Alysra's Razor, ktorý mi zvyšuje critical strike chance o 75% na 40 sekúnd. Ak máte ešte nejaké pripomienky alebo otázky, sem s nimi.

Prajem príjemný deň. ;)
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Systens - Fire Mage

Příspěvekod Pepíkus » stř 08. čer 2016 19:25:16

Zítra od 18:00 FL 10, sháněj se po hráči Joonycek nejlépe na tsku chvíli před raidem. GL ať se daří.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
Systens
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 30
Registrován: sob 28. kvě 2016 20:05:35
Class:: Mage

Re: Systens - Fire Mage

Příspěvekod Systens » stř 08. čer 2016 22:35:42

Pepíkus píše:Zítra od 18:00 FL 10, sháněj se po hráči Joonycek nejlépe na tsku chvíli před raidem. GL ať se daří.


Rád by som chcel prísť len ako vyšiel ten film Warcraft tak som si tak nerozvážne kúpil lístky akurát na štvrtok a začína sa to akurát vtedy, keď sa začína raid. Dosť ma to mrzí ale nakoniec teda nebudem môcť zajtra prísť a pravdepodobne ďalší raid je na pondelok, tak ak by to šlo tak v pondelok o 18:00 by som už mal prísť ak mi nič do toho nepríde. Ak máte ešte niekto nejaké pripomienky ohľadom mojej postavy alebo taktík na raidy tak sa ma kľudne popýtajte, rád odpoviem.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Systens - Fire Mage

Příspěvekod Crafty » pon 13. čer 2016 22:02:57

Pokud si zaridis ze budes chodit kazdoy CTVRTEK jsem PRO
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Systens
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 30
Registrován: sob 28. kvě 2016 20:05:35
Class:: Mage

Re: Systens - Fire Mage

Příspěvekod Systens » pon 13. čer 2016 23:16:00

Crafty píše:Pokud si zaridis ze budes chodit kazdoy CTVRTEK jsem PRO


Neni problém. Ďakujem za podporu. ;)
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Systens - Fire Mage

Příspěvekod Tempy » stř 15. čer 2016 21:26:23

Ahoj, zítra jestli máš čas od 18:00, sekundární raid. /w Flynne/Senohrabem/Humanboss o inv
Uživatelský avatar
Systens
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 30
Registrován: sob 28. kvě 2016 20:05:35
Class:: Mage

Re: Systens - Fire Mage

Příspěvekod Systens » čtv 16. čer 2016 15:48:39

Budem tam.
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Systens - Fire Mage

Příspěvekod Tempy » stř 22. čer 2016 19:16:42

Ahoj, zejtra opět sekundár, SNAD už bez lagů, proto jestli můžeš, 17:45 inv time /w Humanboss
Uživatelský avatar
Systens
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 30
Registrován: sob 28. kvě 2016 20:05:35
Class:: Mage

Re: Systens - Fire Mage

Příspěvekod Systens » sob 25. čer 2016 18:42:25

Tempy píše:Ahoj, zejtra opět sekundár, SNAD už bez lagů, proto jestli můžeš, 17:45 inv time /w Humanboss


Ospravedlňujem sa že som dlho neodpisoval a ani nebol na raide ale nemohol som, ajtak, počul som že akurát o šiestej boli obrovské lagy neviem či je to pravda ale na budúci týždeň by som už mal naisto prísť. ;)
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Systens - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Pepíkus » sob 02. črc 2016 17:20:57

Tak co s tebou? Podle armory od 26.6. neaktivní. V předešlém postu slibuješ, že dojdeš tenhle týden a skutek utek. Takovýhle jednání ke guildě kam se chceč hlásit si moc dobře nepředstavuju. Snad nemáš zaracha z vysvědčení. :D
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
Systens
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 30
Registrován: sob 28. kvě 2016 20:05:35
Class:: Mage

Re: Systens - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Systens » ned 03. črc 2016 13:08:13

Pepíkus píše:Tak co s tebou? Podle armory od 26.6. neaktivní. V předešlém postu slibuješ, že dojdeš tenhle týden a skutek utek. Takovýhle jednání ke guildě kam se chceč hlásit si moc dobře nepředstavuju. Snad nemáš zaracha z vysvědčení. :D


Som aktívny stále len som expil alta (už je doeexpený) ale ja som chcel prísť len mi nikto nenapísal že mám dojsť tak som si myslel že sa to zrušilo. Nabudúce ak mám prísť tak by som poprosil ma informovať o tom aby som aj vedel že komu mám napísať o invite a pod., a neboj sa vysvedčenie je úplne v poriadku :D
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Systens - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Pepíkus » ned 03. črc 2016 14:49:03

"Myslet" znamená hovno vědět a přitom stačilo dojít na 5min na naše tsko (,kde už jsi min. jednou byl, takže adresu znáš) a mohl ses kohokoliv zeptat z guildy. V případě zrušení by RL určitě všem potencionálním zájemcům dal dopředu vědět. Takhle ti prostě akorát zapomněl napsat do přihlášky obvyklou formalitu (pro něj) kterou dělá ze své dobré vůle a slušnosti, že máš přijít na raid, abys sis to nemusel zjišťovat sám a ušetřil ti práci. ;)

Škoda, takhle jsi přišel zbytečně o IDčko, což by mě osobně vadilo. A to mě přivádí k otázce jestli si měl vyfarmený full cap Valor Pointů přes RDF/RHC?
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Systens - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Tempy » stř 06. črc 2016 10:36:25

Čtvrtek 7. 7. od 18:00 opět sekundární raid od 18:00 (17:45 inv time /w Tempy nebo Flynne). Potvrď účast
Uživatelský avatar
Systens
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 30
Registrován: sob 28. kvě 2016 20:05:35
Class:: Mage

Re: Systens - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Systens » čtv 07. črc 2016 21:04:54

Akože sorry ale v posledný čas mám isté komplikácie a proste sa na ten jeden raid len tak nedostanem, a už dopredu viem že na budúce 2 raidy určite nedojdem, dúfam že to nikomu nevadí predsa len je to môj problém. Určite sa nechcem vyhýbať raidom, vážne chcem prísť už konečne na nejaký ale niekedy to proste nejde a pre mňa to momentálne nepôjde budúce 2 týždne, osobne mi premrhané ID na Fireland nevadí lebo ajtak spĺňam valor cap každý týždeň. Aj dnes som chcel prísť ale v poslednej chvíli som zistil že nemôžem a už som nestihol to napísať do prihlášky. Takže prosím nezabíjajte ma za moju neprítomnosť, snažím sa ako môžem aj keď mám ultra veľa času tak vždy sa nejakým spôsobom stane že nemôžem dojsť. Takže ešte raz prosím budťe so mnou trpezlivý, som spoľahlivý človek ale môj čas nie je spoľahlivý ku mne. Raz sa na raide ukážem a dokážem vám že som v pohode.
Ak sa ma chcete niečo spýtať tak sa ma rovno spýtajte in-game aby som odpovedal hneď a nemuseli ste čakať na odpoveď tu na fóru...

Prajem príjemný deň. ;)
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Systens - Fire Mage [TEST/-/FREEZE]

Příspěvekod Pepíkus » čtv 07. črc 2016 22:56:55

Ještě s tebou pokecám. Prozatím FREEZE po dobu dovolené.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
Systens
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 30
Registrován: sob 28. kvě 2016 20:05:35
Class:: Mage

Re: Systens - Fire Mage [TEST/-/FREEZE]

Příspěvekod Systens » stř 13. črc 2016 13:16:45

Pepíkus píše:Ještě s tebou pokecám. Prozatím FREEZE.


V poriadku, chápem.
Uživatelský avatar
Systens
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 30
Registrován: sob 28. kvě 2016 20:05:35
Class:: Mage

Re: Systens - Fire Mage [TEST/-/FREEZE]

Příspěvekod Systens » čtv 28. črc 2016 14:57:01

Mám prísť o 18:00? Pretože už mi všetky dovolenky skončili a môžme začať raidovať.
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Systens - Fire Mage [TEST/-/FREEZE]

Příspěvekod Toodyo » čtv 28. črc 2016 15:01:25

Cs aktuálně je většina Guildy na srazu a sekundár je pro tento týden zrušen

Odesláno z mého GT-I9506 pomocí Tapatalk
S pozdravem Toodyo
Uživatelský avatar
Systens
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 30
Registrován: sob 28. kvě 2016 20:05:35
Class:: Mage

Re: Systens - Fire Mage [TEST/-/ - ]

Příspěvekod Systens » čtv 28. črc 2016 15:14:39

Toodyo píše:Cs aktuálně je většina Guildy na srazu a sekundár je pro tento týden zrušen


Jasné rozumiem, na ďalší týždeň som pripravený na testovací raid snáď už bez lagov. :)

Prajem príjemný deň ;)
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Systens - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Pepíkus » stř 03. srp 2016 19:10:43

Zítra sekundar 18:00 (17:45 na tsku), RL Tempy. GL & HF
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Systens - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Tempy » stř 10. srp 2016 20:51:06

Ahoj, můžeš se dostavit zítra opět na sekundár, test raid č. 2? Inv time 17:45 /w Tempy. Potvrď kdyžtak účast.
Uživatelský avatar
Systens
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 30
Registrován: sob 28. kvě 2016 20:05:35
Class:: Mage

Re: Systens - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Systens » stř 10. srp 2016 22:35:10

Budem tam.
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Systens - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Vojel » pát 12. srp 2016 14:25:14

Občasné Afkování, Neustálé problémy s připojením, nulová komunikace z tvé strany , podprůměrné dps == > PROTI
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Systens - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Pepíkus » sob 13. srp 2016 11:17:32

Máš nám k tomu něco říct na svou obranu? Zkus ohodnit svoje výkony na posledních 2 ID.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
Systens
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 30
Registrován: sob 28. kvě 2016 20:05:35
Class:: Mage

Re: Systens - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Systens » sob 13. srp 2016 12:56:29

Áno, mám toho veľa na svoju obranu až tak veľa mám toho že sa mi to tu nechce písať tak to nejako zhrniem.

Najprv zhodnotím svoje kvality a chyby na jednotlivých bossoch.

Raid 2
Beth'tilac - Bez problémov.
Shannox - Celkovo bez problémov okrem wow erroru ktorý nastal počas pullu.
Baleroc - Bez problémov.
Alysrazor - Bez problémov.
Lord Rhyolith - Bez problémov.
Majordomo Staghelm - Technické problémy pri pulle. Majordomo zabitý bezo mňa.
Ragnaros - Technické problémy pri pulle. Reconnectol som a dokončil bossa.

Aby som obhájil čo za "technické problémy" sa dejú tak ide o to že som zistil že sa môj PC prehrieva a kvôli tomu sa automaticky vypne a treba ho reštartnúť. Posnažím sa to opraviť ak to pôjde.

Na Vojelov príspevok na mňa by som argumentoval takto:

Na 5-hodinovom raide by som sa vôbec nečudoval keby niekto potreboval prestávku. Ale ajtak keď už som afkoval tak LEN po wipe, inokedy nie.

Problémy s pripojením, to chápem ale to moja vina nie je a snažím sa ju nejako minimalizovať alebo rovno už odstrániť.

Komunikácia s raidom bola chabá ale to preto lebo nebolo na čo reagovať, vždy keď sa ma niekto niečo spýtal tak som odpovedal ale nemienim niekoho otravovať so svojimi zbytočnými poznámkami keď počujem že sa ľudia bavia na tom TS tak ich nechám nech sa rozprávajú po svojom, ale problém v komunikovaní nie je rád sa porozprávam aj ja keď je možnosť. :)

A podpriemerné DPS tomu moc nechápem kedže som každého bossa pozeral cez Recount že koľko som vytočil (myslím takých bossov ktorých som mal možnosť čisto dmgovať), tak mal som také akurát ani briliantné ale ani zlé nebolo. Takže neviem skade Vojel má takúto informáciu ale podľa twinstar armorov a recountu som točil v poriadku. :)


O raide č.1 sa moc vyjadrovať nemôžem pretože si nepamätám čo sa tam už dialo. :D
No to by bolo zatial všetko ak máte nejaké pripomienky tak sa kľudne pýtajte.

Prajem príjemný deň amigos. :)

PS.: Ináč ste na TS celkom v pohode ľudia. :D
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Systens - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Pronet » sob 13. srp 2016 14:48:24

Tak já nevím, jsou tu lidé, kteří jsou schopni u toho Pc vydržet počas celého raid time-u. Jasně, když potřebuješ na Wc tak si prostě dojdeš. Ale ne že budeš každou chvíli afk.
Jinak by mě zajímalo jak se snažiš předejít výpadkům internetu.
A co hodláš dělat s přehříváním Pc.
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Systens - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Pepíkus » sob 13. srp 2016 15:04:37

K tomu dpsku jsi mohl ještě zmínit, že ti chybí 4set, stále nemáš Darkmoon kartu a taky nepoužíváš vůbec poťáky. To je celkem blbý, když vezmu do úvahy kolik času jsi měl od podání přihlášky.

Máš toho k zařizování celkem dost, když budu vidět, že se je snažíš řešit, můžeme spolu na něčem pracovat dál.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
Systens
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 30
Registrován: sob 28. kvě 2016 20:05:35
Class:: Mage

Re: Systens - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Systens » sob 13. srp 2016 16:07:47

Pronet píše:Tak já nevím, jsou tu lidé, kteří jsou schopni u toho Pc vydržet počas celého raid time-u. Jasně, když potřebuješ na Wc tak si prostě dojdeš. Ale ne že budeš každou chvíli afk.
Jinak by mě zajímalo jak se snažiš předejít výpadkům internetu.
A co hodláš dělat s přehříváním Pc.


Internet mi nevypadáva. Pokúsim sa ho vyčistiť a zapojiť starý ventilátor ktorý mi odpojili keď som ho dal do opravy nejakým informatikom a budem mať otvorené okno cez noc keď je zima. (skúšal som a pomáha :D)
Uživatelský avatar
Systens
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 30
Registrován: sob 28. kvě 2016 20:05:35
Class:: Mage

Re: Systens - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Systens » sob 13. srp 2016 16:17:07

Pepíkus píše:K tomu dpsku jsi mohl ještě zmínit, že ti chybí 4set, stále nemáš Darkmoon kartu a taky nepoužíváš vůbec poťáky. To je celkem blbý, když vezmu do úvahy kolik času jsi měl od podání přihlášky.

Máš toho k zařizování celkem dost, když budu vidět, že se je snažíš řešit, můžeme spolu na něčem pracovat dál.


4 Set nemám ako získať keďže chest, handy a legy mám a chýbajú mi len headka a shouldery ktoré môžem získať len za tokeny vo Firelandoch, inak všetko ostatné za valory mám. Na Darkmoon kartu si momentálne šetrím a potiony som doteraz nepožíval pretože boli strašne drahé a snažil som sa nejaké goldíky našetriť. (Ak teda myslíš Volcanic Potion)
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Systens - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Shanir » ned 14. srp 2016 0:00:55

Chlapcisko je snazivy a ma chut, takze aby ti chut ostala tak ZA, ale pomaly prichadza cas, kedy si sa uz oboznamil s nasim sekundarom a bude potrebne sa zamerat uz aj na cisielka.

Skus nieco vymysliet, pripadne ti niekto skuseny urcite rad pomoze :)
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Systens - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Vojel » ned 14. srp 2016 6:51:27

Nesouhlasím Shanire , snaživí člověk co má chuť Neafkuje, snaží se zapojit do debaty , točí maximum i na trashi a při problémů se ho snaží za běhu vysvětlit / opravit a. sype si popel na hlavu ... ani jednu věc jsem bohužel nezaznamenal...
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Uživatelský avatar
Systens
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 30
Registrován: sob 28. kvě 2016 20:05:35
Class:: Mage

Re: Systens - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Systens » ned 14. srp 2016 13:15:31

Vojel píše:Nesouhlasím Shanire , snaživí člověk co má chuť Neafkuje, snaží se zapojit do debaty , točí maximum i na trashi a při problémů se ho snaží za běhu vysvětlit / opravit a. sype si popel na hlavu ... ani jednu věc jsem bohužel nezaznamenal...


Ešte raz hovorím že som neafkoval, ale je dosť možné že keď som mal tie technické problémy tak si si myslel že som afkoval aj keď môj počítač sa už pritom reštartoval a môj char bol stále pripojený v hre. Je to dosť možné pretože pri pulle Ragnarosa PC zamrzol, reštartoval som ho a bol som stále v pulle tak som dmgoval ďalej a bossa sme zdolali. :D

Tiež ako som hovoril kľudne by som si s vami pokecal ale veď ani som nevedel čo mám hovoriť a som tu beztak nový.

Trash som sa snažil dmgovať normálne, ale samozrejme väčší ohľad si nechávam na bossov.

Ešte na raide som presne nevedel čo sa deje s mojím PC a určite by som to nedokázal opraviť za 2-5 minút.

No neviem čo už by som viac k tomu dodal, snažím sa čo najviac môžem ale vyzerá to tak že aj tak to nestačí.
Teraz sa momentálne stále pokúšať znížiť prehrievanie PC. Ak máte ešte nejaké pripomienky, rád by som ich prečítal a odpovedal na ne.

PS.: Shanir, díky za podporu! Veľmi si to cením. ;)
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Systens - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Vojel » ned 14. srp 2016 14:20:35

Systens píše:
Na 5-hodinovom raide by som sa vôbec nečudoval keby niekto potreboval prestávku. Ale ajtak keď už som afkoval tak LEN po wipe, inokedy nie.


o pár hodin později :
Systens píše:Ešte raz hovorím že som neafkoval, ale je dosť možné že keď som mal tie technické problémy tak si si myslel že som afkoval aj keď môj počítač sa už pritom reštartoval a môj char bol stále pripojený v hre. Je to dosť možné pretože pri pulle Ragnarosa PC zamrzol, reštartoval som ho a bol som stále v pulle tak som dmgoval ďalej a bossa sme zdolali. :D


Nic proti tobě nemám, ale už odzačátku jsou s tebou problémy, + tvůj mladý věk , kdybych viděl bojovníka s tímto vším, překousnu to, ale takle na mě neděláš dobrý dojem.
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Uživatelský avatar
Systens
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 30
Registrován: sob 28. kvě 2016 20:05:35
Class:: Mage

Re: Systens - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Systens » ned 14. srp 2016 19:33:48

Nepamätám sa že by boli so mnou nejaké problémy, ak myslíš to že som nemohol veľa krát prísť na raid to moja vina nebola, proste mi len nesadla karta a nemohol som prísť. O žiadnych iných chybách neviem. Ak ty o nejakých vieš, tak ma prosím oboznám s nimi.

Zatiaľ som nevidel nikoho kto by sa sťažoval na môj vek a vôbec nevidím dôvod prečo by to aj niekomu malo vadiť. Nevyjadrujem sa ako maloletý a neplačem tu za hlúposti. Samozrejme, vyhovieť v tejto guilde všetkým nemôžem a vždy sa nájde niekto kto ma rád nebude mať, ja si len idem za svojím WoW snom a zatiaľ sa mi plní. ;)

Prosím neber tento argument ako negatívny voči tebe ja sa len snažím vysvetliť že naozaj robím všetko preto aby som sa sem dostal. ;)

Ak máš alebo niekto iný má ešte nejaké dotazy tak sa ešte popýtajte. :)

Prajem príjemný deň. ;)
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Systens - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Tempy » stř 17. srp 2016 19:30:27

Ahoj, s Pepčou jste prý domluveni ještě na test raid zítra od 18:00 (17:45 inv time /w Tempy), tak jen pro pořádek potvrď účast.
Uživatelský avatar
Systens
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 30
Registrován: sob 28. kvě 2016 20:05:35
Class:: Mage

Re: Systens - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Systens » stř 17. srp 2016 21:31:48

Potvrdzujem snáď už posledný test raid. Budem tam.
Uživatelský avatar
Systens
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 30
Registrován: sob 28. kvě 2016 20:05:35
Class:: Mage

Re: Systens - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Systens » pát 19. srp 2016 1:44:18

Tak čo by som povedal k situáciam čo sa so mnou dialo za posledné dni sú pomerne pozitívne z mojej perspektívy. Celkovo som sa snažil vyriešiť všetky problémy ktoré so mnou nastali a myslím si že som uspel. Môj najhlavnejší problém by mal byť vyriešený a to technické problémy s mojím stolových PC, všetko my MALO fungovať regulárne. DPS som sa snažil vylepšiť a s pomocou ochotného class leadera sme nielen poriešili moje historické chyby v rotácii damagu ale aj sme konzultovali celkovo o fire mágovi ako takom a poradil mi rôzne addony, bindy ktoré mi určite pomôžu v budúcnosti s jednoduchšou rotáciou. Taktiež mi povysvetľoval všetky nesprávne úsudky o mojich znalostiach o mágovi ktorým teraz už rozumiem. Poreforgovali sme spolu gear aby bol v tej najlepšej kondícii na raidovanie. Za všetky rady samozrejme úprimne ďakujem Pepiimu. ;)

O svojich pokrokoch som tiež veľmi nadšený keďže už viem uskutočniť správnu rotáciu na bossoch ale aj na trashi a to mi pomohlo dosiahnuť väčší damage celkovo. Dnešný (včerajší) raid teda môžem ohodnotiť ako dobrú prácu z mojej strany keďže som na žiadnom bossovi nerobil chyby ktoré by viedli k wipu celého raidu.

Keby som mal celkovo zhodnotiť čo sa zlepšilo bolo by to:
- lepšia rotácia ktorá vedie k lepšiemu DPS
- lepší reforge na geare
- lepšie znalosti o fire mágovi
- viac užitočných addonov a bindov (nielen pre lepšie UI)
- lepšia znalosť taktík

Podľa mňa mám nato aby som sa do tejto guildy dostal, nielen že ponúkam svoje momentálne znalosti ale aj príjemný charakter reálneho človeka ktorý sa tiež nebojí poriadneho (čierneho) humoru a hlavne v pohode ľudí.

Prajem pekný deň ako vždy. :D
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Systens - Fire Mage [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Pepíkus » stř 24. srp 2016 11:15:12

Posouvám na pohovor. Na termínu se ještě domluvíme přes Viber.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
Systens
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 30
Registrován: sob 28. kvě 2016 20:05:35
Class:: Mage

Re: Systens - Fire Mage [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Systens » stř 24. srp 2016 13:46:42

Okay, díky. ;)
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Systens - Fire Mage [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Tempy » stř 24. srp 2016 19:31:19

Ahoj, zejtra zase sekundár od 18:00 (inv time 17:45). Já tam nebudu, whispuj kdyžtak /w Dreika nebo komukoliv z guildy, že jdeš test raid.
Uživatelský avatar
Systens
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 30
Registrován: sob 28. kvě 2016 20:05:35
Class:: Mage

Re: Systens - Fire Mage [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Systens » stř 24. srp 2016 19:34:52

Tempy píše:Ahoj, zejtra zase sekundár od 18:00 (inv time 17:45). Já tam nebudu, whispuj kdyžtak /w Dreika nebo komukoliv z guildy, že jdeš test raid.


Ďaľší test raid?
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Systens - Fire Mage [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Tempy » stř 24. srp 2016 19:36:59

No pohovor už je naplánovej, tak tomu říkej jak chceš, jednoduše jsi už veden v setupu dokud neumřeš :D
Uživatelský avatar
Systens
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 30
Registrován: sob 28. kvě 2016 20:05:35
Class:: Mage

Re: Systens - Fire Mage [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Systens » stř 24. srp 2016 20:18:49

Tempy píše:No pohovor už je naplánovej, tak tomu říkej jak chceš, jednoduše jsi už veden v setupu dokud neumřeš :D


Okay teda. :D
Uživatelský avatar
Systens
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 30
Registrován: sob 28. kvě 2016 20:05:35
Class:: Mage

Re: Systens - Fire Mage [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Systens » čtv 25. srp 2016 16:59:18

Sorry ale nemôžem sa dostaviť na ten raid mám výpadky netu lebo ho opravujú a zistil som to až teraz, dúfam že to nebude taký problém. Ďakujem za pochopenie.
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Systens - Fire Mage [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Pepíkus » čtv 25. srp 2016 19:34:03

Ne pohoda, to není problém, jenom se nediv až ti zezadu přiletí insta pyro na hlavu. :evil:
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
Systens
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 30
Registrován: sob 28. kvě 2016 20:05:35
Class:: Mage

Re: Systens - Fire Mage [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Systens » čtv 25. srp 2016 21:13:00

Pepíkus píše:Ne pohoda, to není problém, jenom se nediv až ti zezadu přiletí insta pyro na hlavu. :evil:


Vážne sorry ale niektoré veci sa proste ovplyvniť nedajú. Ale aspoň to už nebol test. Alebo? :o
Proste nabudúce sa to už nestane a to ti garantujem.
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Systens - Fire Mage [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Vojel » sob 27. srp 2016 9:20:10

Jako minutu před raidem napsat , že nemůžeš, sorry bro.... ale PROTI , PROTI , PROTI , PROTI ..!
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Systens - Fire Mage [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Joul » sob 27. srp 2016 11:11:06

ano v guildě tohle může dělat jen Vojel :D,
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Systens - Fire Mage [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Pepíkus » sob 27. srp 2016 11:53:44

Zase tak černě to nevidím. Na Viberu jsme si to již vyříkali a věřím tomu, že do poslední chvíle o tom netu nevěděl. Minimálně poslední 3 ID měl poctivou docházku, pc si už opravil a nepřehřívá se mu.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Systens - Fire Mage [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Pepíkus » sob 27. srp 2016 15:42:51

Pohovor pondělí 29.8. 20:00
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti