Terabith - Paladin [NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Terabith
Příspěvky: 29
Registrován: sob 04. čer 2016 15:55:34
Class:: Druid

Terabith - Paladin [NEPRIJATY]

Příspěvekod Terabith » sob 04. čer 2016 18:37:16

Typ prihlasky: (standard)
Nick postavy:Terabith
Class/main spec:Paladin Retribution
Věk:23
ItemLvL: 374 ilvl
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... n=Terabith
Link na twinheadu: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?char ... Artemis#fl
Jak dlouho vlastníte tento char: Už asi 4 roky od wotlk převeden na cata .
FPS:40-60 podle bosse.(při 25man)

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? Moje první zážitky jsou již z classiku kdy začli vychazet prvni free servery rok uz si nepamatuju je to hodně dávno poté sem s tim praštil a vratil se až na content 2.3.3 TBC kde jsem vydržel zhruba 4-5 let samozřejmě na TBC nikoliv na 2.3.3 zhruba v roce 2010 nebo tak nějak server zaniknul a já se rozhodnul že vyzkouším něco nového na trošku větším severu a skončil jsem na twinstaru kde jsem prakticky prošel všechny contenty s tim jak je server postupně otevíral. A na cata jsem přešel okamžitě jak vznikl tu na twinstaru protože wotlk content jsem nikdy neuznával a nebavil mě. Tady na cata jsem se rozhodl pro opačnou frakci undead warr u hordy coz jsem vydrzel asi 8 měsíců a i cata mě přestalo bavit 2 roky jsem si dal pauzu a pak jsem se opět vratil a rozhodl se že doexpím tohoto paladina na cataclysme a tak jsem tu další chlupatý trpaslík co jen potřebuje pořádné kladivo a doufa že si ho jednoho dne vybojuje.

Váš raid time: myslim že pro mě je to dost složitějsi protože dělám 12 hodiny system práce takže mám krátky dlouhý týden resp. někdy tu jsem v ponděli a někdy jsem v práci taktéž je to se čtvrtkem , ale když tu nebudu v ponděli tak ve čtvrtek ano.
pondělí - (od 18:40 do 22:00) - sekundární raid při volnu od 14:00 do 24:00
čtvrtek - (od 18:40 do 22:00) - sekundární raid při volnu od 14:00 do 24:00

Vaše DPS na:
Dummy záleží jak vychazejí proci , ale na 10mega dmg asi 25 600 dps
Chimareon HC/Normal jestě se mi ho tu nepovařilo jít až bych nemusel healovat nebo tankovat s retrinou jak to chodim s worldem ale včera 23K dps

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
10tky:
BoT - (5/5) - HC (5/5)
BWD - (6/6) - HC (5/6)
TotFW - (2/2) - HC (2/2)
FL - (7/7) - HC (1/7)
25tky:
BoT - (0/5) - HC (0/5)
BWD - (0/6) - HC (0/6)
TotFW - (0/2) - HC (0/2)
FL - (0/7) - HC (0/7)

Screen vašeho UI: http://tinypic.com/r/2j4ov7n/9

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft): Něco se snažím vykoulet sám různé rady ohledně fungovaní twinstaru postřehnu od spoluhráčů jinak Tauri Veins web co mi najde google

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: Bohemians tam nebylo co řešit expici guilda ve které jsem doexpil paladina pak The Final Frontiet 10man guilda hodně dobrá parta lidí a všechno dobré jedno končí GuM skončil s wow čimž jsme přišli o main healera a main tank se urazil že jsme na alt raidu 4x wipli na ragnarosovi než jsme ho složili tak leavnul guildu a ted ho nabrali zpět že povede raidy , ale ja s člověkem co nedokaže uznat že něco failnul tak to radši svede na raid a leavne guildu a ještě nadava ostatnim raidovat nebudu.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? Forum artemis guildy + world ingame poznatky ze stormwindu a tušim že i na wotlk jsem vás dost vídal.

Proč chcete jít právě do <SFU> ? Tak nespámujete world náborem jako jine 25man guildy a je vidět že nehrajete jen na eq ale komunikujete mezi sebou i mimo raidy pokud se nemylim tedy.

Koho znáte v <SFU> ? Nikoho

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)? Jsem Paladin :D a trpaslik :D jinak asi ochota a rad si pokecam i mimo raid

Vypište svoje alty (stačí level 85): (Formát: Nick - class / spec - Ilvl - aktivita) Fordart Prot Fury 360 ilvl Mining Herb prevazne farmici postava , Gaarra Shaman Enha Pve/Pvp build Alchemy Eng vyrabim si tam flasky a potiony

Napište nám něco o Vás (info z real lifu): Jsem svobodný mladý můž a velmi pohledný , ale jen když zajdu ke kadeřnici :D nespokojený s dnešním světem a chovaním lidí . Na půl šílenec a na půl naprostý hovado prostě typickej klučina co se nudí a většinu času jen vymyšlím jen co bych mohl províst však to znáte . Děti nemám ještě. WoW mě zajímá především protože je to dobra fantasy hra kde se můžu zabavit a užit si tu ruznorodost diky MMO provedeni tzv. sam bych to nehral kdyby to šlo a to je odemně asi vše zas nebudu zachazet do detailu každý má svá tajemství .
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Terabith Retri Paladin

Příspěvekod Shanir » sob 04. čer 2016 23:32:10

No classic Blizzard UI, to mam aj ja, ale situacia, bude treba do presne 1 sekundy hodit LoH na niekoho, potom do dalsej sekundy HoP a do dalsej salvu na niekoho v raide co ma vysoke aggro a potom Hand of Sacrifice - ako to chces zvladnut do 4 sek ked na to nemas addon a nevies na koho v raide co budes musiet dat?

Skus mi prosim teda popisat ako sa s takouto situaciou vysporiadas - nebudes uvazovat o nejakom addone / pripadne niecom co ponuka Blizz UI a staci to doplnit mouseover macrami?
Barbarian
Příspěvky: 118
Registrován: úte 01. bře 2016 6:02:00
Class:: Warrior
Bydliště: Nürnberg
Kontaktovat uživatele:

Re: Terabith Retri Paladin

Příspěvekod Barbarian » ned 05. čer 2016 0:10:51

PRO, doporucil jsem mu prihlasku. tocil pekne, nefailoval a to na co se pta Shanir zvladal s minimalnim spozdenim. ZA TEST
Obergrupenführer
Oberscheiführer
Oberschturmbanführer
GeneralLoberst
Der Führer
Obrázek
Terabith
Příspěvky: 29
Registrován: sob 04. čer 2016 15:55:34
Class:: Druid

Re: Terabith Retri Paladin

Příspěvekod Terabith » ned 05. čer 2016 4:01:56

AHoj Barbariane diky za podporu a Shanir ano uvazuji o nejakem addonu ale mam ted novou 13 tlacitkovou mys tak chci vyuzit aj toho dosud jsem vzdy pouzivat jen recount x-perl a od wotlk dbm ale ted jsem si stahnul i power auras a je to dost uzitecne pro me vetsi prehled nez stale zdvihat pohled hore na buffy LOH hazu bud na sebe nebo na tanka ci heala podle situace raidu a encounteru hand of sacrifice sem naposled hodil snad jen na tanka u ragnarose jinde nebylo treba ale tam staci poslouchat tanky na ts jak si rikaj prehazovani bosse na stacky eventualne target of target a vidim na tankovi kolik ma stacku muzu se na to uz pripavit a z 1 sec mam vic sec jako healer jeste snazsi mam tanka v primem targetu salvu to se mi jeste nestalo ze by nekdo az tak trhal aggro ale az uvidim nekoho ze trha aggro tak mu ji hodim me staci si taketo spelly dat na baru vedle sebe a mam prehled a stiham je nakliknout jako meelecko se malokdy hybu na FL a mackat 12 3 a d toho nakliknout jedno z toho neni velky problem ale uznavam ze to mam dost zmatene pohazene a aj me to nekdy zmate kdyz tam delam nejake zmeny .
umad
Příspěvky: 73
Registrován: čtv 26. pro 2013 12:51:35
Class:: Paladin

Re: Terabith Retri Paladin

Příspěvekod umad » ned 05. čer 2016 8:13:18

1. priorita statov na retri?
2. glyphy na retri kludne sa rozpis preco ktory potrebujes
3. napis mi svoju rotaciu a spustanie CD pri pulle

Takze self buff na dummy na 10 mega 25,6k dps na chimovi v raid bufoch 23k dps nezabudol si tam napisat par Kappa Kappa? :)
Terabith
Příspěvky: 29
Registrován: sob 04. čer 2016 15:55:34
Class:: Druid

Re: Terabith Retri Paladin

Příspěvekod Terabith » ned 05. čer 2016 8:36:21

23k podle twinheadu bohuzel mam vzdy smulu ze na haze redukci hitu a kdyz tocim vic tak k me smule vzdy wipneme na druhy feud jinymi slovy world raid...
Stats str hit exp cap a pak mastery a zbytek crit haste co zbyva mastery si drzim na cistych 20 protoze mi nekdo rikal ze se tu nezakrouhluje takze by me desetiny byli k nicemu
Glyphy nasne crusader nepouzivanejsi abilita u retri kvuli holy power a to i major glyph na redukci many
Pak templar verdict tez jasna priorita a exorcism kdyz zaprocuje tak je super v kombinaci zealetory crusader templar exorcism a znovu dokola
Major holy wrath uzasne na ragnarosa na elementali ma dobry range a chyti je vsechny do stunu kdyz se dobre postavim
Major divine protection muze mi to zachranit zivot napr. Kdyz failnu ohnive tornada na alysovi
Rotace zacnu crusader strike na to hned judgement a pak jedu podle procu pokud nic neprocne hned po tomto tak stale dokola crusader a judgement dokud nedam 3 holy power na to okamzite zealetory aby me uz bezel cd na dalsi po nem hned inquisiton kridla guardian trinket kdyz mam 5 stacku apparatus a crusader templar verdict judgement or exorcism or hammer of wrath podle procu a to stale dokola a udrzovat inquistion aby nepadl z buffu
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Terabith Retri Paladin

Příspěvekod Shanir » ned 05. čer 2016 10:08:59

Terabith píše:AHoj Barbariane diky za podporu a Shanir ano uvazuji o nejakem addonu ale mam ted novou 13 tlacitkovou mys tak chci vyuzit aj toho dosud jsem vzdy pouzivat jen recount x-perl a od wotlk dbm ale ted jsem si stahnul i power auras a je to dost uzitecne pro me vetsi prehled nez stale zdvihat pohled hore na buffy LOH hazu bud na sebe nebo na tanka ci heala podle situace raidu a encounteru hand of sacrifice sem naposled hodil snad jen na tanka u ragnarose jinde nebylo treba ale tam staci poslouchat tanky na ts jak si rikaj prehazovani bosse na stacky eventualne target of target a vidim na tankovi kolik ma stacku muzu se na to uz pripavit a z 1 sec mam vic sec jako healer jeste snazsi mam tanka v primem targetu salvu to se mi jeste nestalo ze by nekdo az tak trhal aggro ale az uvidim nekoho ze trha aggro tak mu ji hodim me staci si taketo spelly dat na baru vedle sebe a mam prehled a stiham je nakliknout jako meelecko se malokdy hybu na FL a mackat 12 3 a d toho nakliknout jedno z toho neni velky problem ale uznavam ze to mam dost zmatene pohazene a aj me to nekdy zmate kdyz tam delam nejake zmeny .


No takto, mne ide o to, ze v tvojom UI nevidim, ze by si mal raid frame (ci uz ten Blizzardovsky alebo cez addony ako Healbot a pod - v Healbote si vies dokonca nastavit priamo spell na nejaku kombinaciu a nemusis riesit mouseover macra). Preco su raidframy dolezite - no su dolezite preto, aby si nehladal konkretneho cloveka po celom raide, vies, kde ho mas v addone a staci urobit klik - cize maximalizujes uptime na bossovi.

Co sa tyka Salvy - staci, ze roguna nastreli niekoho a ked huntri cez nastrel nenarobili dost threatu, tak ti clovek s trickami utrhne aggro v pohode.

Co sa tyka sacrifice a LoH - to ze na normale sa skoro vobec nepouzivaju je fakt, ale na HC tieto ability vyuzijes LoH napr na magma flow u rhyolitha ak ho niekto chyti alebo u Baleroca pri stackovani na krystaloch a detto na krystaloch sacrifice.

Top hrac vie nielen tocit cisielka, ale vie pouzivat vsetky svoje ability, sice niekedy tym strati nejake to dps, ale ked tym vie zachranit niekoho ineho alebo naopak ulahcit situaciu inym, tak je to pre raid stokrat vacsi prinos ako 100-200 dps straty tvojho dps a ver mi, ze tuto ciernu pracu si budu hraci tisickrat viac vazit - takze skus popracovat na raid UIcku a dorob to prosim tak, aby si vedel pohotovo reagovat a nemusel hladat, kde mam ktoru abilitu a ci ju mam vobec na bare alebo nabindovanu a aby si nemusel hladat cloveka v raide jednotlivo, ale aby si ho mal v nejakom addone (zoradene podla abecedy, party alebo co tebe bude vyhovovat)
Terabith
Příspěvky: 29
Registrován: sob 04. čer 2016 15:55:34
Class:: Druid

Re: Terabith Retri Paladin

Příspěvekod Terabith » ned 05. čer 2016 10:19:17

Jak jsem psal mam x-perl na raid frame vidim tam cely raid a i debuffy kdo jaky ma sice ne podle abecedy nebo role v raidu ale prijde mi toto dostatecne prehledne na nakliknuti hrace
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Terabith Retri Paladin

Příspěvekod mellysko » ned 05. čer 2016 12:04:26

Na všechno už se buď zeptaly ostatní nebo si napsal do přihlášky takže asi Pro na test raid.
Jediné co mě napadá je jak si myslíš že se dokážeš přizpůsobit na 25m raidy ? vidíš v tom přechod k těžšímu nebo právě naopak ?
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Terabith
Příspěvky: 29
Registrován: sob 04. čer 2016 15:55:34
Class:: Druid

Re: Terabith Retri Paladin

Příspěvekod Terabith » ned 05. čer 2016 12:12:08

Určitě těžší wow bylo vždy o souhře hráčů a na 10 man si přece jen musi porozumět jen 10 lidi , ale z pohledu jednotlivce který se ma zařadit již do fungujícího raidu si nemyslím že by v tom byl rozdíl. Na TBC contentu ani difficulty přepínat nešlo a zvládali jsme to stejně .
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Terabith Retri Paladin

Příspěvekod Shanir » ned 05. čer 2016 15:53:30

Off specy mas ake?
Terabith
Příspěvky: 29
Registrován: sob 04. čer 2016 15:55:34
Class:: Druid

Re: Terabith Retri Paladin

Příspěvekod Terabith » ned 05. čer 2016 16:23:33

Holy 369 ilvl
Uživatelský avatar
Joonycek
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 103
Registrován: sob 16. led 2016 15:09:44
Class:: Warlock

Re: Terabith Retri Paladin

Příspěvekod Joonycek » ned 05. čer 2016 21:31:48

situacia: máš zapnuté zealotry kridla andela trinket, možeš použiť hammer, máš procnute instant exo ešte na 8 sekund, mas procnute divine purpose nemas ani jednu holy power a máš volné cd na všetky dmgovacie spelly ( inquisition berme plne trvanie to neriešim) ako vybruslíš z takejto situacie? v akom poradí zahráš na ten klavír spellov?
Terabith
Příspěvky: 29
Registrován: sob 04. čer 2016 15:55:34
Class:: Druid

Re: Terabith Retri Paladin

Příspěvekod Terabith » ned 05. čer 2016 21:45:33

procnuty insta exo ma 100% vyssi dmg pokud se nemylim takze prvy ten pak crusader strike protoze je tu stale sance ze hned procne dalsi exorcism tak to flakat dokola hammer davam jen kdyz mi neprocuje exo stale dokola jinak samozrejem vzdy crusader a templar protoze se zapnutym zealetory mam 3 power z 1 crusaderu cez global cd ten exo / hammer primarne exo kdyz ani jedno neprocne tak judgement
Terabith
Příspěvky: 29
Registrován: sob 04. čer 2016 15:55:34
Class:: Druid

Re: Terabith Retri Paladin

Příspěvekod Terabith » ned 05. čer 2016 22:07:35

a dalsi duvod glyph na exorcism + talent v holy strome a ten hammer jede jen na 20% nebo pri spustenych kridlech takze to muzu i sam ovlivnil kdy mi to pujde exorcism je o stesti a toho treba vyuzit
umad
Příspěvky: 73
Registrován: čtv 26. pro 2013 12:51:35
Class:: Paladin

Re: Terabith Retri Paladin

Příspěvekod umad » pon 06. čer 2016 13:02:43

Terabith píše:23k podle twinheadu bohuzel mam vzdy smulu ze na haze redukci hitu a kdyz tocim vic tak k me smule vzdy wipneme na druhy feud jinymi slovy world raid...
Stats str hit exp cap a pak mastery a zbytek crit haste co zbyva mastery si drzim na cistych 20 protoze mi nekdo rikal ze se tu nezakrouhluje takze by me desetiny byli k nicemu
Glyphy nasne crusader nepouzivanejsi abilita u retri kvuli holy power a to i major glyph na redukci many
Pak templar verdict tez jasna priorita a exorcism kdyz zaprocuje tak je super v kombinaci zealetory crusader templar exorcism a znovu dokola
Major holy wrath uzasne na ragnarosa na elementali ma dobry range a chyti je vsechny do stunu kdyz se dobre postavim
Major divine protection muze mi to zachranit zivot napr. Kdyz failnu ohnive tornada na alysovi
Rotace zacnu crusader strike na to hned judgement a pak jedu podle procu pokud nic neprocne hned po tomto tak stale dokola crusader a judgement dokud nedam 3 holy power na to okamzite zealetory aby me uz bezel cd na dalsi po nem hned inquisiton kridla guardian trinket kdyz mam 5 stacku apparatus a crusader templar verdict judgement or exorcism or hammer of wrath podle procu a to stale dokola a udrzovat inquistion aby nepadl z buffu


1.Ano crusader strike je najpouzivanejsia abilita a myslis si ze ten prime glyph je napriklad lepsie ako SoT glyph? Nemyslis si ze je vyhodnejsie tych 10 exp co ti glyph prida na equipe reforgnut do vyhodnejsich statov, nez sa snazit natlacit exp z equipu samotneho?
2.Co mi privadza k dalsej otazke ako riesis reforge? Mas nejaky addon? Do coho sa snazis reforgovat?
3.Rozumiem tomu spravne ze GoAK (anjelov) pustas naraz so vsetkymi CD, vies o tom ze trva zhruba 10s kym sa nastackuje 20% str buff, nemyslis zeby bolo lepsie to zapnut pred AW+trinket? Pri pulle pises ze hned zapinas zealotry, co robis v situacii ak sa ti AoK(trinket) nechce stackovat lebo ti to necrituje alebo mas len 2stacky po 15 sekundach fightu?

procnuty insta exo ma 100% vyssi dmg pokud se nemylim takze prvy ten pak crusader strike protoze je tu stale sance ze hned procne dalsi exorcism tak to flakat dokola hammer davam jen kdyz mi neprocuje exo stale dokola jinak samozrejem vzdy crusader a templar protoze se zapnutym zealetory mam 3 power z 1 crusaderu cez global cd ten exo / hammer primarne exo kdyz ani jedno neprocne tak judgement


4. Takze v modelovej situacii ako popisal joony mas zapnute vsetky CD full nastackovany trinket co je 2500 mastery a ty sa rozhodnes pouzit exo? Ktore ability profituju najviac z mastery? Nemyslis ze pouzit CS a za tym 2x full TV by bolo v tej situacii lepsie? Poznas addon CLC ret?
Terabith
Příspěvky: 29
Registrován: sob 04. čer 2016 15:55:34
Class:: Druid

Re: Terabith Retri Paladin

Příspěvekod Terabith » pon 06. čer 2016 13:14:08

Clc ret nepoznam retri hraju na cata poprve takze v tom nejsem plne zbehli takze rad prijmu kazdou radu a popravde jsem dost veci pochytil z teto diskuze nejlepsi profit z mastery si jeste musim zjistit v tom si me nachytal a za tu poznamku s guardianem diky dam si na to pozor a samozrejne tv davam primarne pred kazdou abilitou kdyz procuje max pri spustenem zealetory a 0 holy power i pres procnuty buff na tv dam cs abych mohl dat hned dva po sobe jindy tv nezdrzuju jinou abilitou
Terabith
Příspěvky: 29
Registrován: sob 04. čer 2016 15:55:34
Class:: Druid

Re: Terabith Retri Paladin

Příspěvekod Terabith » pon 06. čer 2016 16:31:31

Jsem ted v praci na mobilu jinak uz bych si to dohledal a rozepsal se o tom :-)
Uživatelský avatar
Joonycek
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 103
Registrován: sob 16. led 2016 15:09:44
Class:: Warlock

Re: Terabith Retri Paladin

Příspěvekod Joonycek » pon 06. čer 2016 17:52:02

dakujem za tvoju reakciu, no ako píše Umad, procnute exo nema prednosť pred templarom keďže dmg exo je menší ako templaru(+mastery). takže spravna odpoveď bola cs, templar templar,cs, templar, exo.
Terabith
Příspěvky: 29
Registrován: sob 04. čer 2016 15:55:34
Class:: Druid

Re: Terabith Retri Paladin

Příspěvekod Terabith » pon 06. čer 2016 18:09:37

omlouvám se za tolik prispěvků ale už jsem doma pokud jsme to dohledal spravne tak nejvetsi profit ma cs a tv z mastery
reforrge skladam podle sebe nekdy u toho travim i 5Minut a snazim se drzet mastery mimo desetina cisla pote hit ten si drzim kolem 8% +/- 0.1 pak expertise ten uz je tezsi reforgovat a premyslel sem o predelani prime CS na SOT dost me to ulehci od reforgu na expertise a cs neni primarni paladinuv dmg to je tv a hand of light z mastery jen sem ted vic resil deni ve stare guilde a naprosto jsem opomel ze si musim prizpusobit glyphy vuci novemu gearu takze diky za pripominku
Terabith
Příspěvky: 29
Registrován: sob 04. čer 2016 15:55:34
Class:: Druid

Re: Terabith Retri Paladin

Příspěvekod Terabith » pon 06. čer 2016 18:12:03

Jonny toto samozrejme vim ze templar ma vzdy prednost nikdy procnuty exo neuprednostnuji pred procnutym nebo nastackovanym templar to bych byl blbec a stale je lepsi zkusit chytit dalsi proc templaru nez ho blokovat jit procnutym buffem na templar
Uživatelský avatar
Joonycek
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 103
Registrován: sob 16. led 2016 15:09:44
Class:: Warlock

Re: Terabith Retri Paladin

Příspěvekod Joonycek » pon 06. čer 2016 18:34:09

Terabith píše:procnuty insta exo ma 100% vyssi dmg pokud se nemylim takze prvy ten pak crusader strike protoze je tu stale sance ze hned procne dalsi exorcism tak to flakat dokola


Terabith píše:Jonny toto samozrejme vim ze templar ma vzdy prednost nikdy procnuty exo neuprednostnuji pred procnutym nebo nastackovanym templar to bych byl blbec a stale je lepsi zkusit chytit dalsi proc templaru nez ho blokovat jit procnutym buffem na templar
ked si odmyslím tu skomoleninu mojho nicku, protirečíš si.
Terabith
Příspěvky: 29
Registrován: sob 04. čer 2016 15:55:34
Class:: Druid

Re: Terabith Retri Paladin

Příspěvekod Terabith » pon 06. čer 2016 18:38:53

neprotirecim si bola to odpoved co exorcism lebo hammer of wrath nie aku mam rotaciu :-) a promin Joony
Terabith
Příspěvky: 29
Registrován: sob 04. čer 2016 15:55:34
Class:: Druid

Re: Terabith Retri Paladin

Příspěvekod Terabith » pon 06. čer 2016 18:42:29

a psal sem ze to sepisuju na mobilu v praci kde mam minimum casu takze sem ty odpovedi musel dost zkratit ale myslim ze otazka ci TV pouzivam jako 1 prioritu je dost zbytecna kdyz uz sem to tu psal nekde na zacatku akorat se tu dostavame do zacarovaneho kruhu je situace a je rotace nevim co k tomu jineho rict
Uživatelský avatar
Joonycek
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 103
Registrován: sob 16. led 2016 15:09:44
Class:: Warlock

Re: Terabith Retri Paladin

Příspěvekod Joonycek » pon 06. čer 2016 20:04:16

sice som svoju odpoveď nedostal ( zjavne si nepochopil čo som sa pytal) ale to nevadí to sa všetko objasní na test raide, class leader ťa k test raidu posunul, no budeš si musieť počkať minimalne do najbližšieho ID naň
Terabith
Příspěvky: 29
Registrován: sob 04. čer 2016 15:55:34
Class:: Druid

Re: Terabith Retri Paladin

Příspěvekod Terabith » pon 06. čer 2016 20:07:52

ted nevim jakou otazku myslis pride mi to stale to iste dokola
a jinak v pohode nespecham na raid a tento tyden mam uz vsechny id plne a jde mi hlavne o dobry kolektiv
Terabith
Příspěvky: 29
Registrován: sob 04. čer 2016 15:55:34
Class:: Druid

Re: Terabith Retri Paladin

Příspěvekod Terabith » pon 06. čer 2016 20:48:16

trosku sem se v to musel pohrabat a prijde mi zbytecne cekat s zealetory nez se nastackuje guardian ktery je na 30 sec a zmizi s nim i stacky a ja mam zealetory na 35 sec takze se mi vyplati odpalit zealetory a na to hned guardiana se spozdenim na inqusition kde mam rezervu 5 sec takto aspon vyuziju i ten mensi pocet stacku guardiana nez se nastackuje na full na spam cs a tv a na 20 sec guardiana odpalim kridla at mam 20 stacku nebo ne tak odpalim dokud tam ten guardian je a stale cs a tv pocas cd cs exo judge nebo hammer jak uz sem psal o trochu vis a nemaj sharred cd o nejakou pul sec to nevychazi ale to uz neni takova mega ztrata jako cekat na cd cs a nic mezi tim nedelat takto mas moji rotaci trinket odpalim az se nastackuje tam nemam na vyber nez je doufat ze naskacou stacky rychle a vyjde mi to idealne s kridly
joo jeste jedna vec kdyz nemam zadny proc a protocim cs tv pocas zealetory mezi to judgement ktery ma 8sec tak po dalsim cs a tv holy wrath protoze judgement ma stale cd toto mam z praxe vyzkousene ze se i tohle muze stat
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Terabith Retri Paladin

Příspěvekod Azzinoth » stř 08. čer 2016 19:07:38

16.6. o 17.55 píš na nick Flynne ohľadom Test Raidu.
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Terabith
Příspěvky: 29
Registrován: sob 04. čer 2016 15:55:34
Class:: Druid

Re: Terabith Retri Paladin

Příspěvekod Terabith » stř 08. čer 2016 20:43:10

to jsem v praci a dojdu az o 18:30 do hry
Terabith
Příspěvky: 29
Registrován: sob 04. čer 2016 15:55:34
Class:: Druid

Re: Terabith Retri Paladin

Příspěvekod Terabith » pon 13. čer 2016 1:19:05

Ahojte moc se omlouvam ale mam ted moznost vyzkouset si na par mesicu officialni server tak se na twinstar vratim za dobu neurcitou a doufam ze mi to nebudete brat za zle bylo by mi fakt neprijemne chodit jen na raidy na to ja nejsem tak doufam snad nekdy jindy na videnou a jeste jednou se omlouvam .
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Terabith - Paladin [NEPRIJATY]

Příspěvekod Toodyo » stř 13. črc 2016 19:28:01

Ahoj

prihlasku uzaviram pokud bys mel jeste nadale zajem (az te prestane bavit offi) tak se ozvi komukoliv z guildy ingame / pm tady na forku
S pozdravem Toodyo

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti