Kalisto - Affliction Warlock [TEST/POHOVOR/PŘIJAT]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Uživatelský avatar
Kalisto
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 02. čer 2016 16:34:41
Class:: Warlock

Kalisto - Affliction Warlock [TEST/POHOVOR/PŘIJAT]

Příspěvekod Kalisto » čtv 16. čer 2016 20:33:54

Typ prihlasky: (standard)
Nick postavy:Kalisto
Class/main spec:Warlock/Affliction
Věk:19
[b]ItemLvL
: (min 360ILvL)367
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... cn=Kalisto
Link na twinheadu: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?char ... lm=Artemis
Jak dlouho vlastníte tento char:zhruba od polovice 2011
FPS: (při 25man)40+

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
nieviem presne odkedy ale začal som to hrať ked končilo TBC keď mi o tom povedal kamarát.Nikdy som nehral retail iba na trial vyskúšať si to.Hral som to pre zábavu väčšinou tie free max level private servery.Vážnejšie som sa tomu začal venovať keď som našiel private Molten WOW(dnes Warmane) tam som hral od Wotlku až po MoP warlocka ktorý je dodnes moja obľúbená classa no a potom bol wipe serveru a tam som o neho prišiel a prestal som to tam hrať.Ešte som hral Deffender na WOTLK takisto warlock+rogue kde som si odprogresoval od patchu 3.2+ po 3.3.5a.Hral som ďalej na Anthorií za wotlku za Druida Memphisto a DK-cko.Na twinstari hrám od začiatku Wotlk keď spustili Naxx až doteraz.

Váš raid time:
pondělí - (od viem sa prispôsobiť do viem sa prispôsobiť) - sekundární raid
čtvrtek - (od viem sa prispôsobiť do viem sa prispôsobiť) - sekundární raid

Vaše DPS na:
Dummy 21k (pri 2kk damage)
Chimareon HC/Normal (+-17k)

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
10tky:
BoT - (4/4) - HC (1/5)
BWD - (6/6) - HC (4/6)
TotFW - (2/2) - HC (0/2)
FL - (7/7) - HC (0/7)
Na Moltene som dal este DS (8/8)N (2/8)HC
25tky:
BoT - (0/4) - HC (0/5)
BWD - (0/6) - HC (0/6)
TotFW - (0/2) - HC (0/2)
FL - (0/7) - HC (0/7)

Screen vašeho UI: http://tinypic.com/view.php?pic=2vvoqjr&s=9

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft):Tauri veins,google,youtube(kanál MBXtreme)

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:seriózne som bol len v gilde Frozen Heroes za wotlku-odišiel som na začiatku cataclysm lebo už nebolo aktívne raidovanie a lider to mal v piči a od cataclysm v podstate nemám poriadnu guildu a čo som bol to len aby som si porobil achievmenty nech aby som mohol aspon tie world raidy chodiť (momentálne Gloria Victoria)

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? už na Anthórií na recruit spamovaní

Proč chcete jít právě do <SFU> ? Určite by som so chcel zájsť 25man raidy a chcel by som si konečne vyskúšať hardcore gaming , túto guildu poznám dlho preto mi prišla najatraktívnejšia a samozrejme sa chcem zlepšiť v hraní warlocka z pve aspektu pretože podla mňa je PVE tá najlepšia vec čo dokáže WoW ponúknuť

Koho znáte v <SFU> Barbarian

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních) rýchlo sa učím(keď dačo poserem tak to už viacej neurobím) určite pomoc s viacerých hladísk keďže už to hrám nejaký pátek :D

Vypište svoje alty (stačí level 85): 85 zatiaľ nemám

Napište nám něco o Vás (Volám sa Milan,mám 19 rokov práve teraz som zmaturoval elektrotechniku a chystám sa na vysokú v Žiline,žijem hudbou(metal4life ale SixFeetUnder nemusím :D),koncerty,pijem výhradne iba pivo.
Naposledy upravil(a) Kalisto dne sob 18. čer 2016 12:25:03, celkem upraveno 9 x.
Uživatelský avatar
Ravayne
Příspěvky: 22
Registrován: úte 29. bře 2016 19:57:39
Class:: Mage

Re: Kalisto - Affliction Warlock

Příspěvekod Ravayne » čtv 16. čer 2016 22:28:33

Farbičky nie sú tvoji kamaráti ? :)
Uživatelský avatar
Kalisto
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 02. čer 2016 16:34:41
Class:: Warlock

Re: Kalisto - Affliction Warlock

Příspěvekod Kalisto » čtv 16. čer 2016 22:47:03

no :D to som si ani nevšimol že sa to dá upraviť,vypisoval som to v bloku a sem som to len skopíroval keď tak to zajtra upravím :D
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Kalisto - Affliction Warlock

Příspěvekod Joul » pát 17. čer 2016 6:40:01

Přihláška z mého pohledu dostačující, nechám Proneta aby se vyjádřil z hlediska classy, jinak za mě můžeš ve čt na test raid, tak si už nedělej ID na Firelandy...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Kalisto - Affliction Warlock

Příspěvekod Pronet » pát 17. čer 2016 7:29:45

Nazdar nazdáááááár :)...

Proč máš headu a finger se spiritem?

Nechant 65matery máš schválně v rukách?

Proč používáš zrovna trinkety které máš?

Bruneta nebo blondýna?

Máš v plánu hrát i Demo? Proč?

Na to jak píšeš, že hraješ dlouho. Nezdá se ti, že máš mizerný EQ?

SixFeetUnder nemusíš? Proti! :P :P :D (poslední bod v přihlášce)

Proč jsi nekontaktoval svoje CL před podáním přihlášky?

Zadek nebo prsa?

Když by jsme tě potřebovali na jiný raid time než uvádíš, umíš si to zařídit?
Uživatelský avatar
Kalisto
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 02. čer 2016 16:34:41
Class:: Warlock

Re: Kalisto - Affliction Warlock

Příspěvekod Kalisto » pát 17. čer 2016 9:34:35

Proč máš headu a finger se spiritem? - lepšie sa mi zatiaľ nepodarilo zohnať ale toto ID plánujem odstrániť spirit finger za vp finger
Nechant 65matery máš schválně v rukách? - len nedávno som respecol main na affli a ešte som to nezmenil teda , pôvodne som bol demo tak preto ten mastery :)
Proč používáš zrovna trinkety které máš? - no lepšie nemám.Mám pripravené že vymením Moonwell chalice za Soul casket keď si kúpim finger kôli hitcapu a ešte potrebujem zopár FL runov na Rune of Zeth
Bruneta nebo blondýna? - to je mi tri :D
Máš v plánu hrát i Demo? Proč? - mám ho zatiaľ v offspecu ale nemám tam dobre vyvážené staty hit cap,keď doberem lepší eq tak určite.Viem že demo topuje FL a pokiaľ to bude nutné tak si to respecnem ale affli ma baví viacej a taký veľký rozdiel v damage tam zase nieje.
Na to jak píšeš, že hraješ dlouho. Nezdá se ti, že máš mizerný EQ? - tu má veľký podiel smola :D keď aj dačo dropne tak sa mi to nepodarí vyhrať a práve preto som aj achievement hunter čiže nevyužijem to ID naplno ale tak to BH a FL určite vždy si zariadim
Proč jsi nekontaktoval svoje CL před podáním přihlášky? - keď som bol rhc s Barbarianom tak mi poradil aby som si podal prihlášku ale o skontaktovaní CL nebol ani slova.
Zadek nebo prsa? - proud assman!
Když by jsme tě potřebovali na jiný raid time než uvádíš, umíš si to zařídit? - uviedol som že sa prispôsobím tak určíte áno.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Kalisto - Affliction Warlock

Příspěvekod Pronet » pát 17. čer 2016 11:57:44

Jak psal Joul. Nechej si ID, pokud se mi zalibis.... #noHomo. Tak pokecame na Ts.

Mas frajerku?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
Kalisto
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 02. čer 2016 16:34:41
Class:: Warlock

Re: Kalisto - Affliction Warlock

Příspěvekod Kalisto » pát 17. čer 2016 12:35:09

teraz nie :D prečo sa pýtaš?
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Kalisto - Affliction Warlock

Příspěvekod Pronet » sob 18. čer 2016 6:39:59

To s tebou budu resit na pripadnem pohovoru.... Posli mi PM telefoni cislo


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Kalisto - Affliction Warlock

Příspěvekod Pronet » sob 18. čer 2016 10:24:36

A vylepši si přihlášku... Dej ji nějakou štábní kulturu!

FARBIČKY ... třeba
Uživatelský avatar
Joonycek
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 103
Registrován: sob 16. led 2016 15:09:44
Class:: Warlock

Re: Kalisto - Affliction Warlock

Příspěvekod Joonycek » sob 18. čer 2016 13:16:41

Na kolko targetoch si schopny si udržiavať permanentne dotky? akym sposobom to riešiš a sleduješ ?
Uživatelský avatar
Kalisto
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 02. čer 2016 16:34:41
Class:: Warlock

Re: Kalisto - Affliction Warlock

Příspěvekod Kalisto » sob 18. čer 2016 21:24:09

Joonycek píše:Na kolko targetoch si schopny si udržiavať permanentne dotky? akym sposobom to riešiš a sleduješ ?

Tak nastálo max 2-3 a nesledujem to nejako špeciálne odhadujem a preklikávam poprípade focus target ak ide napríklad o niečo ako u Halfusa a drakov alebo krátke fighty ako u ryolita fragmenty tam ide soulburn+seed,shadowflame a viacej neriešim možno ak je potrebný rain of fire
Uživatelský avatar
Joonycek
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 103
Registrován: sob 16. led 2016 15:09:44
Class:: Warlock

Re: Kalisto - Affliction Warlock

Příspěvekod Joonycek » ned 19. čer 2016 0:08:54

takže žiadny addon alebo ina vychytavka na sledovanie trvania debuffov na všetkych targetoch? na plošnenie rain of fire? nieje v affli efektivnejší sposob ako plošnit?
Uživatelský avatar
Kalisto
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 02. čer 2016 16:34:41
Class:: Warlock

Re: Kalisto - Affliction Warlock

Příspěvekod Kalisto » ned 19. čer 2016 7:04:27

Joonycek píše:takže žiadny addon alebo ina vychytavka na sledovanie trvania debuffov na všetkych targetoch? na plošnenie rain of fire? nieje v affli efektivnejší sposob ako plošnit?

Nie nemám žiaden addon na to ale tak samozrejme môžem si ho zohnať a ako som už spomenul ten ROF používam pri krátkych encounteroch,pri multidottingu dávam UA+corruption+COA a soulswap
EDIT:stiahol som si DoTimer na tie multitargety jednoduché je to ale spraví to job
Uživatelský avatar
Pida
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 78
Registrován: pon 24. srp 2015 1:53:36
Class:: Warlock
Bydliště: Brno

Re: Kalisto - Affliction Warlock

Příspěvekod Pida » ned 19. čer 2016 20:11:14

Ahoj,
Prihláška se mi líbí, ale asi budes moct skladat eq jen na jeden spec.
Jedeme systém lootu Epgp. Nech si ID na FL, budu tě sledovat.
Nastuduj si taktiku na Hc Shanoxe, možná ho půjdeme, pokud server dovolí.
Znáš Epgp?
Takze affli měnit nebudeš?
Pokud bude dejme tomu 8 mobek u sebe, jakým způsobem začneš rotaci a jak bude pokračovat?
Jaký jsou hlavní staty pro affli Locka, capy, priorita u rozhozeni Intentu?
Používáš macra, bindy, nebo hrajes jak veterán...postaru, ručně.
Kolik vytocis na některých bosech FL např. Bethilac(pozice dole), Majordom?
Díky za odpovědi. :)
Uživatelský avatar
Kalisto
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 02. čer 2016 16:34:41
Class:: Warlock

Re: Kalisto - Affliction Warlock

Příspěvekod Kalisto » ned 19. čer 2016 20:58:55

"Znáš Epgp?" - áno,určitý čas sme ho aj používali v starších guildách ale samozrejme je to už nejakú dobu a neviem to používať viem že sa tam buď bidovalo za ep myslím ako aukcia niečo také
"Takze affli měnit nebudeš?" - rozhodol som sa že si ho nechám ako trvalý mainspec do konca caty lebo demo ma nebaví a destro to neni moj štýl a ani nikdy nebol :D(ani za TBC) a ak tal affôli topuje Dragon soul
"Pokud bude dejme tomu 8 mobek u sebe, jakým způsobem začneš rotaci a jak bude pokračovat?" - tak teda ak sú rozdiely hp veľké tak na mobku s najvyšším HP hodím Soul swap z main targetu alebo ak je main target tak klasicky SB+COE/COW+haunt+UA+corruption+COD/COA+shadowflame ak mellee range pre extra dmg na Shadow bite od felhuntra a na ostatok dávam Seed of corruption posilnený Soulburnom+Shadowflame pokiaľ daná situácia to dovolí a ešte rain of fire
"Jaký jsou hlavní staty pro affli Locka, capy, priorita u rozhozeni Intentu?" - int- hit (17% tuším 1740dačo) - haste(tam su zo 3 capy soft je niekde u 1500dačo netuším presne :D hard cap je 1900dačo) - crit - mastery.Intent dávam prioritne na SH prista, ptm mage a potom už na šamana či resto či ele poprípade hunter a na tanka určite nie :D
Používáš macra, bindy, nebo hrajes jak veterán...postaru, ručně. - macra určite áno či je to už burst macro alebo na plošnenie napr. celkovo áno používam a takisto aj bindy síce nemám nejaké extra vybavenie alebo myš za 100€ ale také základne poruke alebo skombinované s alt/shift
Kolik vytocis na některých bosech FL např. Bethilac(pozice dole), Majordom? - no Beth neviem presne ale pod 17 myslím že som ešte nemal vždy som bol jeden z tých lepších a majordom zhruba 18,5k-20k bežne
Uživatelský avatar
Pida
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 78
Registrován: pon 24. srp 2015 1:53:36
Class:: Warlock
Bydliště: Brno

Re: Kalisto - Affliction Warlock

Příspěvekod Pida » pon 20. čer 2016 14:42:29

Ok test raid chodíme se sekundárem ve čtvrtek od 18h do 23h. Bud připraven v 17:45 na invite.
Stahni si adon EPGP + lootmaster ( epgp http://www.curse.com/addons/wow/epgp-dk ... ded/554985
epgp lootmaster http://www.curse.com/addons/wow/epgp_lootmaster/576994 ) prikazom /epgp v hre si pozriete stav.
Přes tento adon se biduje loot, EP body apod.
Taky si stahni Team speak na komunikaci pri raidu a pro pohovor. http://www.teamspeak.com/downloads
Server: ts.sixfeetunder.cz a ze startovní mistonsti si te už přehodíme do naší raidovací.
Nastuduj videa a taktiky na 25 FL, HC Shanoxe a pokud ti bude něco nejasné kontaktuj CL Pronet, Joonycek nebo Pida.
Po raidu si třeba dáme společnej rozhovor. Také sem na forum napíšeš svoje pocity ze svého výkonu, co se povedlo, co ne, apod.
Ještě jsem na něco zapoměl? Dystak mě doplň Pronete a Joony. S raidlídrem sekundáru je test raid dohodnutý.
Uživatelský avatar
Pida
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 78
Registrován: pon 24. srp 2015 1:53:36
Class:: Warlock
Bydliště: Brno

Re: Kalisto - Affliction Warlock

Příspěvekod Pida » pon 20. čer 2016 15:18:55

Dálepak k tvému eq, masterky se zbav co nejvíce, ta je na afflinu uplne naprd. Reforguj co se da, mastery do hitu, crit do haste.
Pokud máš nějakej balík goldů naštřenej, kup si trinket Darkmoon card: Volcano...ta je pořád BiS na warlocky.
Pokud máš JP kup si místo Wicked Witch ringu Band of Secret Names, popřípadě z Chogala Signet of Fifth Circle.
Za exa s reputaci Avengerů prsten Infernal Signet. Hity z gemu bych uplne vyhazel, nahitovat to musis pres reforge vhodného itemu.
Ideal je pokud nemas bonus z gemu do intelu vic jak +20int neoplati se dat jiny kamen než červený.
Prozatím to asi tak nech, pokud máš vyladěný hit cap, ale s postupem času až nabereš nejaké nové věcičky musís zapracovat
na správných kamenech a ench a reforg. Však Pronet tě potrápí, neboj :D
Uživatelský avatar
Kalisto
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 02. čer 2016 16:34:41
Class:: Warlock

Re: Kalisto - Affliction Warlock

Příspěvekod Kalisto » čtv 23. čer 2016 20:09:01

Takže moje dojmy z dnešného FL-ka
Bethilac - pohoda klídek a tabáček ako rangedko som zostal dole pavúčikov som ničil ako aj stredných a veľkých
Baleroc - keďže mi shard nebol priradený tak som len nukoval bossa pohodička
Shannox - raz na začiatku encounteru som si nevšimol trapu(ešte sa mi to nikdy nestalo :D ale tak bol tam chaos),trapy som ničil a v sračkách som nestál ináč v pohode
Alysrazor - tam som letel,miestami som mal problém udržať si všetky dotky na bossovi a musel som si zbiehať dole po pierka lebo sa mi kruh vždy neušiel,prdom som sa vyhýbal,tornáda v pohode
Lord Rhyolith - väčšinu času som tam strávil na addkách ktoré som plošnil keď bolo tak že neboli addky tak som strieľal shadow bolty na direct damage do nôh + nejaké tie dotky,magma flowom som sa vyhýbal.
Majordomo Staghelm - raz som tam zomrel v cat fáze keď skočil vedľa mňa a prežil by som ale tam som zle odhadol damage a zabil som sa spirit tapom lebo som nemal manu,na seedoch som odbehol.
Ragnaros - nevedel som odpáliť tú trápu vo fáze 1 ale nikdy som to nerobil keď som bol FL tak to si ešte samozrejme pozrem a bolo mi ešte vytknuté že v medzifáze pred seedami mám stáť čo najďalej od bossa po stranách.Ja som bol zvyknutý odbehnúť pred seedami z jednej strany blízko ragnara na druhú čiže tam som možno trocha zmätkoval pri 1. pulle ale potom som sa prispôsobil už takže asi toľko k tomu dnešnému výkonu.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Kalisto - Affliction Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Pronet » čtv 23. čer 2016 21:23:10

Napiš mi, jak jsi na tom s časem o víkendu. Že by jsme si sedli na TS.
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Kalisto - Affliction Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod ziarovka » pát 24. čer 2016 6:17:20

Výkon ohledne failu super Jak piše
Jedine co bych po tebe chcel je viac komunikácie do budúcna
Áno asi si bol zlaknuty z toho bordelu na ts ale je to pomerne často
Bol som ten co rozdával itemy a ak si niečo chcel treba kričať na ts ja whisp úplne ignoruju
Takze doufam ze další Id se ty podarí ukázať lepší výkon
Obrázek
Uživatelský avatar
Kalisto
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 02. čer 2016 16:34:41
Class:: Warlock

Re: Kalisto - Affliction Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Kalisto » pát 24. čer 2016 7:22:29

Díky za odpoveď a posnažím sa už nabudúce bez chýb keď už viem ako čo chodíte a akým systémom to chodíte
Uživatelský avatar
Pida
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 78
Registrován: pon 24. srp 2015 1:53:36
Class:: Warlock
Bydliště: Brno

Re: Kalisto - Affliction Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Pida » pát 24. čer 2016 7:35:45

JJ faily téměř nedělal, což je podstatný.
S tou komunikací by to chtělo trošku víc zabojovat, ale asi to byl následek neznámého prostředí.
Nicméně co jsem si s Kalistem psal, ba naopak se mu líbilo, jak náš raid probíhá svižně, že se nepřekřikujeme na TS a každý ví co má dělat.
Je pravdou, že ty world raidy apod. byvají na přesdržku. :D
Co jsme si s Joonym všimli, tak používáš málo Shadowflame, při boji z blízka tedy ztrácíš zbytečně dps.
Addon Power auras používáš? Tak bys každý spadlý buff nebo volné CD spellu hned viděl v ikonce.
Příště víc zabojuj o itemy, ta hlava z Ragnarosa měla být tvoja :D ...však příště.
Pronet s tebou zkoukne video z Ragnarose a ukáže ti, jak se s trapama každej lock vyrovnává.
Každá guilda chodí bosse trošku jiným způsobem, takže myslím, že jak okoukáš ten náš styl, bude to bez chyb,
bez zbytečnýho otálení a dps půjde zase nahoru. ;)
S výkonem jsem spokojený, takže nepolevovat a ještě zapracovat na té rotaci. U mě dobrý !!!
Uživatelský avatar
Kalisto
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 02. čer 2016 16:34:41
Class:: Warlock

Re: Kalisto - Affliction Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Kalisto » pát 24. čer 2016 14:23:38

stiahol som si ho a to o trapách na ragnarovi sme sa dohodli na nedelu už
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Kalisto - Affliction Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Pronet » ned 26. čer 2016 22:16:36

Ve čtvrtek znovu raid. Počítej s tím.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Kalisto - Affliction Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Pronet » stř 29. čer 2016 19:21:22

F5
Uživatelský avatar
Kalisto
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 02. čer 2016 16:34:41
Class:: Warlock

Re: Kalisto - Affliction Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Kalisto » čtv 30. čer 2016 20:25:31

Zhodnotenie dnešného FL
Bethilac - v poriadku addky išli dole stále nekazil som nič
Baleroc - v pohode jeden kryštál som mal na sebe popravde nevedel som na koľko stackov chodíte ja som bol zvyknutý dakedy na 7,teraz som to nehal na 10 lebo sa mi zdalo že to chodíte na viac ako 7 len nevedel som presne
Alysrazor -naneštastie sa mi podarilo pullnut thrash pred bossom kôli petovi,lietal som,už som skoro vôbec dole nechodil po pierka,tornáda v poho sa uhrali ale aj som tam zomrel pre disconnect a bol som vo vzduchu takže som pošiel na fall damage
Lord Rhyolith - pekný pull to bol addky išli rýchlo dole,flowu som sa vyhýbal do nohy som strielal ako bolo povedané
Shannox - v pohode trapu som nedostal,damage od psov som uhral
Majordomo - išlo to pri seedoch som sa odportil,dps bolo v pohode,addky som strielal
Ragnaros - raz som zomrel na odstrelovaní trapy lebo som sa portol tesne pred odpálením ináč som snažil ich odpalovať,smashu aj sračkách na zemi som sa vyhýbal,stál som čo najviac od bosa

Celkovo to bolo o trocha lepšie než minulý týždeň tak sa vyjadrite :)
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Kalisto - Affliction Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Tempy » stř 06. črc 2016 10:36:05

Čtvrtek 7. 7. od 18:00 opět sekundární raid od 18:00 (17:45 inv time /w Tempy nebo Flynne). Potvrď účast
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Kalisto - Affliction Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Pronet » stř 06. črc 2016 21:46:17

F5
Uživatelský avatar
Kalisto
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 02. čer 2016 16:34:41
Class:: Warlock

Re: Kalisto - Affliction Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Kalisto » čtv 07. črc 2016 13:28:44

budem tam
Uživatelský avatar
Kalisto
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 02. čer 2016 16:34:41
Class:: Warlock

Re: Kalisto - Affliction Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Kalisto » čtv 07. črc 2016 20:55:26

dnešok
Beth - všetko ok
Baleroc - všetko ok
Alysrazor - za celý encounter sa mi podarilo prejsť cez kruh len 2x :D neviem to proste na 25 ale že by bol nejaký problém s tím to nie , uptime DoT bol 100%
Rhyolith - všetko ok
Shannox - všetko ok
Majordomo - všetko ok
Ragnaros - schytal som 1 x sulfuras wave keď som sa tomu vyhol ale portol som sa portalom rovno do toho (nechtiac) :D a aj trapu sa mi podarilo chytiť 1x lebo som nestihol uhnúť
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Kalisto - Affliction Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Pronet » čtv 07. črc 2016 21:39:38

Pres vikend se rozhodnu. Do nedele by jsi mel obdrzet vyjadreni.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Kalisto - Affliction Warlock [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Pronet » sob 09. črc 2016 8:00:38

Ahoj. Ačkoli jsem trošku mlžil a snažil jsem se tě tlačit k vysokým výkonům. Tak jsem hodně spokojený a chtěl bych se s tebou domluvit na termínu pohovoru. Na výběr je pondělí, středa popřípadě pátek.
Uživatelský avatar
Kalisto
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 02. čer 2016 16:34:41
Class:: Warlock

Re: Kalisto - Affliction Warlock [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Kalisto » sob 09. črc 2016 20:51:48

Ahoj,som rád že si spokojný a teda ten pohovor by som si dal na stredu a najlepšie čím najskôr od poobedia by bolo dobré to už nechám na teba
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Kalisto - Affliction Warlock [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Pronet » sob 09. črc 2016 21:31:04

Takze treba streda od 17:30-19:00 kdyz to pujde hladce. Jinak je mozne, ze se to protahne pocitej s tim


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
Kalisto
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 02. čer 2016 16:34:41
Class:: Warlock

Re: Kalisto - Affliction Warlock [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Kalisto » ned 10. črc 2016 9:54:16

Ok.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti