Surraa - Frost DK [NEPRIJATÝ]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

J1kub
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 23. čer 2016 18:27:56
Class:: Death Knight

Surraa - Frost DK [NEPRIJATÝ]

Příspěvekod J1kub » pon 27. čer 2016 22:40:09

Typ prihlasky: (standard)
Nick postavy: Surraa
Class/main spec: DK - spec: Frost
Věk: 22
ItemLvL: 371
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Surraa
Link na twinheadu: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?character=Surraa&realm=Artemis#
Jak dlouho vlastníte tento char: cca 8 - 9 měsíců
FPS: 20 - 30

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?

WoW hraji cca 6 - 7 let z toho takových 5 - 6 let to bylo na Wotlku, kde jsem začínal celkově s wowkem. (cca rok hrajeme na Catě s přítelkyní - Daeneeris)

Váš raid time:
pondělí - 17:45 - 22:00
čtvrtek - 17:45 - 22:00
(klidně i jakýkoliv jiný den)

- Od 1.7 nastupuji do práce, tudíž max do 22:00 o víkendu klidně až do rána.

Vaše DPS na: Záleží kde, při jaké příležitosti, a za jaké situace.

Např: Dummy - 20K (selbuff)
Boss, kde se jen relativně stojí a nic nedělá (např. Baleroc) není problém burst kolem 28K a udržovat poté 23K+ (- na 10man, 25man jsem ještě FL nebyl)

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
10tky:
BoT - Norml 4/4 - HC 1/5
BWD - Norml 6/6- HC -/-
TotFW - Norml 2/2 - HC -/-
FL - Norml 6/7 - HC -/-
(taktiku na ragnarose znám - bohužel na DK není položen)

25tky:
BoT - -/- - HC -/-
BWD - -/- - HC -/-
TotFW - -/- - HC -/-
FL - -/- - HC -/-

Mám odchozeno bohužel jen na 10m, 25m jsme bohužel nesložili.
Old datadisk - ICC 12/12 HC , RS 4/4 HC

Screen UI: http://www.sdilej.eu/pics/682db20446fbbfde4c56e8dae8b77095.png

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft):

Povětšinou vlastní zdroje, protože jsem jel DK cca 4 roky na Wotlk serveru, + párkrát mrknutí na tauri veins na priorit staty co se týče cata.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:

Wild Runners: značný pokles docházky na raid (místo start timu 18:00 se začíná třeba až v 20:00), začínající neaktivita.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Od přátel z vaší Guildy.

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Za starými přáteli, za lepším a kvalitnějším raidem.

Koho znáte v <SFU> ?
Tempy, Danthee a Menhatten

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)?
100% docházku na raid, kvalitní dmg + ochotný pomáhat lidem.

Vypište svoje alty (stačí level 85): (Formát: Nick - class / spec - Ilvl - aktivita)

surratwo: Demo lock 366 ilvl
Surrathree: Feral druid (tank) 372 ilvl
Mellita - Ele shaman - poměrně low (tuším 355+ ilvl)

Aktivita na obou altech s nickem Surra stejná jako main - logoval jsem dle potřeby raidu.

Napište nám něco o Vás (info z real lifu):

Jmenuji se Jakub. je mi 22 let. jak jsem zmiňoval od 1.7 nastupuji do práce - uvidím jak přesnou budu mít pracovní dobu (norml. 6:30 - 15:00) ale vzhledem k práci kterou budu dělat, je dost možné, že budu dělat od rána do rána. ale čas na raid si udělám(e) - s přítelkyní vždy.
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Surraa - Frost DK

Příspěvekod Gashi » pon 27. čer 2016 23:36:38

Ahoj, budeš mať čas v stredu medzi 17:00 a 19:30 na približne polhodinový pokec na TS? Ak áno, tak mi sem napíš presný čas, kedy ti to vyhovuje.
Prihlášku by sme riešili až potom.
You win or you learn.
J1kub
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 23. čer 2016 18:27:56
Class:: Death Knight

Re: Surraa - Frost DK

Příspěvekod J1kub » úte 28. čer 2016 9:31:32

Mám čas relativně kdykoliv klidně i dnes, ale pokud středa tak klidně v těch 17:00.
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Surraa - Frost DK

Příspěvekod Gashi » úte 28. čer 2016 10:09:48

Dnes neviem ako stíham, skús prísť medzi 17:00 a 18:00 (ts.sixfeetunder.cz) a ak ma uvidíš na TS (nick Gashi) tak ma pokni, ale neviem ti zaručiť, že budem mať čas. Ak by si neprišiel, alebo nebudem môcť, tak rátam s tou stredou 17:00 napevno.
You win or you learn.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Surraa - Frost DK [-/-/-]

Příspěvekod Pronet » stř 29. čer 2016 8:01:10

Když se nedostane přítelkyně, tak ty nepůjdeš?
J1kub
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 23. čer 2016 18:27:56
Class:: Death Knight

Re: Surraa - Frost DK [-/-/-]

Příspěvekod J1kub » stř 29. čer 2016 9:20:42

Co se raidu týče, nemáme problém jít jeden bez druhého, ale co se týče přijetí do Guildy, tak to bez sebe nepujdeme , já u vás mám staré spoluhráče za kterými chci jít, ale bez přítelkyně určitě nepůjdu.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Surraa - Frost DK [-/-/-]

Příspěvekod Pronet » stř 29. čer 2016 18:06:10

PROTI
Uživatelský avatar
Danthe
Příspěvky: 54
Registrován: čtv 23. črc 2015 3:23:21
Class:: Druid

Re: Surraa - Frost DK [-/-/-]

Příspěvekod Danthe » stř 29. čer 2016 18:21:10

Kedysi sme spolu hrávali na wotlk anatheme, je to v pohode človek, nemá problém pokecať a vždy sa snažil zo svojej classy dostať maximum. To, že bez priateľky do guildy nechce ísť, beriem viac menej ako samozrejmosť (na jeho mieste by som spravil to isté). Dávam svoje PRO, určite by bol prínos pre guildu.
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Surraa - Frost DK [-/-/-]

Příspěvekod Tempy » stř 06. črc 2016 10:32:55

Domluven test raid 7. 7., inv time 17:45 /w Tempy nebo Flynne
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Surraa - Frost DK [-/-/-]

Příspěvekod Kamikaze » stř 06. črc 2016 16:59:49

Mal by som dve také otázočky ktoré sa týkajú i teba i priateľky ale píšem to iba sem:

1. Máš už nejaký 25man odskúšaný, že ti to PC utiahne? 20-30fps na 10man nieje bohviečo.
2. V screenoch máte na ikonkách na lište napísané "Nu..." čo to znamená? Máte ability nabindované na numerickej klávesnici?
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
J1kub
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 23. čer 2016 18:27:56
Class:: Death Knight

Re: Surraa - Frost DK [-/-/-]

Příspěvekod J1kub » stř 06. črc 2016 20:47:35

Ano, už mám odchozeno fl 25 a bylo to v pohodě.

Ano na numerické, zkoušel jsem mnoho způsobů bindů, takhle mi to nejvíce vyhovuje, už to mám nacvičené z dob wotlku :)
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Surraa - Frost DK [-/-/-]

Příspěvekod Kamikaze » stř 06. črc 2016 21:15:25

Bindy máš na QERF, bindy máš na Numpade... Používaš aj myšku? Ako to dokážeš? :D
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
J1kub
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 23. čer 2016 18:27:56
Class:: Death Knight

Re: Surraa - Frost DK [-/-/-]

Příspěvekod J1kub » čtv 07. črc 2016 20:59:34

Nuže dnešní raid se mi líbil, nešlo to hladce ale na wajpovani jsem zvyklej od různých progresu ... :D

Menší shrnutí:

Beltiac - trošku nám zlobil NET - zničeho nic vyskočil na 5k plus ale i přes to žádný Fail .

Baleroca - latence se relativně uklidnila , shardy jsem bral tak jak určil Tempy.

Rhyolit - bez problémů , myslím že zde není potřeba nic víc psát

Alystazor - z mé strany žádný Fail, druidy jsem dmgoval , ptáky dle určení leadra.

HC shanox - zde jsem jednou failnul , nevšiml jsem si v té spleti aoe efektů kde přesně trapa leží (byl jsem i trochu i mimo) pak jsem na jednom pullu dostal IK , protože byl tank blízko s riplimbem.

Majordom - bez problémů ( z mé strany žádný Fail)

Ragnaros - bohužel zde z mé strany 2 faily - 1 - dál jsem autoattack na "pull now" ale dřív jak tank - IK , podruhé jsem umřel jak říká Tempy "ohnivý proužek " :D tak mě to disconectlo, při nalogovani to bohužel bylo podemnou a už bylo pozdě.

Co se týká ts , omlouvam se že jsem do toho tolik Kecal - síla zvyku :D dělal (stále dělám ) RL už cca rok :D takže že zvyku prostě no :D
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Surraa - Frost DK [-/-/-]

Příspěvekod BeeWay » sob 09. črc 2016 18:12:53

Zdravím, pozdě ale přeci, jelikož sme se s Gashim až teď dozvěděli, že nakonec se tedy hlásíš za DK tak je na mě tě zasypat pár otázkama. Na svých odpovědích si dej záležet a budu rád když se rozepíšeš, rád čtu když nemám co dělat.

1) Proč hraješ zrovna frosta?
2) Umíš unholy? pokud ano jsi ochotný jej hrát jako mainspec?
3) Jsi spokojený s kombinací svých profek? Kdybych ti řekl zmeň je na bis profky udělal bys to? Jaké by jsi zvolil?
4) Frost nebo unholy pressence? Proč?
5) Masterfrost nebo hastefrost? Proč?
6) Kolik je hitcap (v ratingu i procentech) na frost DK?
7) Které runy jedeš na zbraních a proč? Napadá tě nějaká jiná co by se ještě dala používat ve specifických situacích?
8) Dodržuješ socket bonus? Proč ano proč ne?
9) Kolik je expertise cap na frost a unholy dk a proč? (stačí číslo nemusíš dávat přímo rating)
10) Pročpak hraješ zrovna DK? Baví tě?
11) Co tankování?
12) Popiš mi začátek fightu (jak mačkáš spelly - pořadí)
13) Priorita spellů na DK které hraješ?
14) Priorita statů na DK které hraješ?
15) Které trinkety jsou podle tebe top pro DK které hraješ?
16) Proč nehraješ two-hand frosta? Budeš ho někdy hrát? Proč?
17) Která rasa je podle tebe top na DK které hraješ? Proč?
18) Jaké využití mají tvé druhé frost talenty?
19) Při odpovědích jsi užíval nějaký web nebo zdroje, nebo jsi odpovídal čistě z tvé hlavy? Buď upřímný.

Kdyby mě něco napadlo tak případně dopíšu. Have fun.
Obrázek
J1kub
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 23. čer 2016 18:27:56
Class:: Death Knight

Re: Surraa - Frost DK [-/-/-]

Příspěvekod J1kub » sob 09. črc 2016 20:49:55

1) Frosta hraji, protože mě baví ze všech speců nejvíce
2) UH umím tak trochu, kdysi jsem to měl v off specu na wotlku, vůbec mě nezaujal , mohl bych to udělat do off specu a jednou za čas switchnout,ale abych to hral jako main, tak ne-e.
3) Ano, jsem spokojený , měl jsem to a mám to i na vydělávání chechtáků , + se mi hodí ty bonusy z profek. Nezvolil bych jinou kombinaci , těch 161 str. mi vyhovuje.
4) Frost - lepší dmg , UH presence,ačkoliv to jede 90% DK co jsem viděl na twinu mě příjde zbytečná
5) Masteryfrost, jak jsem řekl na ts gashimu, testoval jsem různý kombinace a prostě mastery je mastery, o dost lepší dmg , co se týče haste, dříve jsem jel podle guidu +- 55% haste, ale podle testování (svého) jsem usoudil, že není zase až tak důležitý, nepociťoval jsem pokles ba naopak, když jsem některý haste reforgnul do mastery, dmg se opět zvýšil.
6) záleží zda-li myslíš na spelly (FS,Obli atd.) -> 8% rating netuším kolik to je, na normal attacky rapidně víc, já sám mám skoro 14% -> 13.87% přesněji - rat. = 1306
7) Main - Fallen Crusade off - Razorice -> Fallen na maine kvůli str. , ještě jsem měl na testu raidu v offhandě Cinderglacier (na test)
8) Záleží kde, pokud je socket bonus +20str dodržuji, kde je např. socket bonus 10/20 haste atd. dávám rovnou sockety 40str. .... tam kde není +20str se to nevyplatí, vzhledem k tomu že primar stat je str.
9) Já jedu 26 exp.(806 rat.) ve frostu, v UH nevím (nehraji, nezajímám se) , proč ? -> abych neměl na attacky dodged a parried
10) DK jsem hrál tak 3 - 4 roky na Wotlku a hraji ho už dlouho i zde - Ano baví mě ze všech postav asi nejvíce
11) Ne , netakuji, tankovat za DK nebudu ani blood spec neudělám - hraval jsem, hraji a vždy budu hrát frost - jak jsem zmínil, pro mě nejlepší spec na DK, na tankování mám jiné postavy (feral druid)
12) Outbreak (dotky - nahrazení spellu IC a PS) - odpálení CD (včestně trinku. i ghoula (když je CD na armu, tak i armu) po té Obli (2x - 3x) na runic power, po té po procu KM -> FS (taky tak 2x - 3x záleží kolik runic poweru mám) po té když procne Howling , tak howling a pak na střídačku co procne Obli / FS / howling (také) pokud dochází dotka z PS (plague strike) tak znovu obnovím, dotku z IC -> Frost fever obnovuji Howlingem.
13) priorita je hlavně Obli a FS (při procu KM)
14) STR., Mastery , Hit , Hatse , crit. - i když ten není vůbec potřeba.
15) jeden z top bude určitě HC Heart of Rage - HC chim - kde dodá na HC přes 2K str. (není na use) já mám bohužel normálový, druhý trinket mám (a mě vyhovuje) z rep. u FL - který dodá mastery (a to celkem hodně) + na use (1min. CD) tudíž se dá často používat. přes 1K str. (nevím kolik přesně ale tuším 1270) . je dost možné že je nějaký víc biss. na F DK nevím jak moc se hodí normálový trink z ragnara (HC asi určite)
16) Twohand frost ? příjde mi to jako trotlovina takhle prznit frosta ten talent tam neměli ani dávat, lepší je 2x one hand , twohand má využtí v jiných specech.
17) to tak nejlepší rasa je orc - Enrage (nebo co to má ) + exp. (3) na axe weapon , ale já jedu Human(ku)- (páč jsou hezký :D) má taktéž + exp. ale na Sword a mace (což může využít UH/Blood) + se dá někdy použít raciálka.
18) Mám 2x frost talenty z jednoho prostého důvodu, jedny (ty off talenty) jsou podle internet guidu a ty main, jsou mnou upravené.
19) pouze mou hlavu.
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Surraa - Frost DK [-/-/-]

Příspěvekod Gashi » sob 09. črc 2016 21:28:07

J1kub píše:19) pouze mou hlavu.


A toto vysvetľuje, prečo máš polku otázok nanič a točíš o 3-4K menej, ako by si mohol s tvojím gearom. Mať vedomosti v hlave je super, ale stačí si pozrieť twinhead, porovnať s inými DK a vidíš, že dačo robíš zle.
Niektoré veci sa nedočítaš, ale sú tam také chyby, ktoré by nespravil ani človek, čo v živote nehral žiadne melee, a mal by 20 minút na odpovedanie týchto otázok. Stačí prvá stránka googlu.

Môžeš si to opraviť, ale tento krát poriadne.
You win or you learn.
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Surraa - Frost DK [-/-/-]

Příspěvekod BeeWay » sob 09. črc 2016 21:35:30

Jak řekl Gashi...zatim nebudu říkat jak jsem spokojený s jednotlivými otázkami, pokud budeš dávat nové odpovědi tak si je napiš do nového příspěvku at je můžeme porovnat s těmi starými. díky
Obrázek
J1kub
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 23. čer 2016 18:27:56
Class:: Death Knight

Re: Surraa - Frost DK [-/-/-]

Příspěvekod J1kub » sob 09. črc 2016 22:34:00

Nuže podíval jsem se na ten google .... Vyzkousel jsem na dummym ... Reforgnul jsem zpět na haste , bez Uh presence (s Frost) mám 56,35% a točil jsem na dummy o 1 k min než jak jsem to měl před tím ... A s Uh presence jsem měl o 3 k min než jak jsem to měl před tím (konec dmg na 2mega) takže Uh presence rozhodně nepojedu ....

Gashi to že tocim o 3 k min v porovnání s jinými DK s mým gearem , tak za to může ten pokles fps jak jsi sám prohlásil na ts , že jsi s tím též kdysi měl problém (mám občasně trošku zvysenou latencí) .... Ale i přesto se ta 25 dá v klidu projít

Navíc, já hraji podle sebe , ta hra je hlavně pro zábavu ... K čemu to potom je když kazdej musí hrát podle něčeho co kdo napíše ? Potom není žádný "požitek" že hry ....

K vam do Guildy jsem chtěl hlavně kvůli starým spoluhráčům jak jsem zmiňoval se kterými jsem si chtěl zase zahrat. Ale jestli se vám nelíbí můj "styl hraní" a nechcete přistoupit na to jak hrají tohle DK ... Tak (bohužel) tu přihlášku s přítelkyní stahneme
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Surraa - Frost DK [-/-/-]

Příspěvekod Gashi » sob 09. črc 2016 23:58:48

Pokiaľ nie si ochotný sa zlepšovať a učiť nové veci, tak budeš ďalším 24 ľuďom ničiť ich pôžitok z hry. Jedna vec je niekoho nútiť do niečoho, čo ho nebaví, druhá vec je hrať to, čo ťa baví zle a nechcieť opraviť ani základné veci, ktoré žiadno nezmenia tvoj gameplay - napríklad hit cap, alebo enchanty na zbraniach. V prihláške si písal, že chceš ponúknuť kvalitný dmg, ale to nejde bez základných vedomostí o svojej classe.
Ďalej, o tých FPS si ma uisťoval, že je to v poriadku a dá sa to, teraz na to zhadzuješ svoju neschopnosť, takých ľudí naozaj nemám rád, hladať chybu vždy inde, len nie v sebe.
A nakoniec, chceš kvalitnejšie raidy, ale tie raidy nie sú stavané tak, aby ich pokoril hocikto. Ak chceš zabíjať ďalej 6/7 normal ako doteraz, tak hraj ďalej takto, ak chceš niekedy vidieť HC, tak sa nad sebou zamysli.

Keďže nie som ochotný akceptovať tvoj štýl "hrania", tak uzatváram s verdiktom NEPRIJATÝ.
You win or you learn.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti