Dosky - Holy Paladin [NEPŘIJATÝ]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

dosky
Příspěvky: 8
Registrován: pon 04. črc 2016 20:06:26
Class:: Shaman

Dosky - Holy Paladin [NEPŘIJATÝ]

Příspěvekod dosky » stř 06. črc 2016 16:27:32

Typ prihlasky: (standard)
Nick: Dosky
Věk: 22
Vaše FPS: (při 25man)
Hraji na poměrně novém stroji takže s FPS by neměl být problém -> https://www.czc.cz/3fbdt8ul1kh83alc82deru94o3/seznam

Váš raid time:
Raid time je u mě celkem v pohodě, akorát víkendy mám občas proměnlivé. Studuji totiž VŠ a současně pracuji a zároveň bydlím na kolejích. O víkendech většinou jezdím domů, kde se věnuji rodině a koníčkům. Přesto ale mám doma notas na kterým bych byl schopen raidovat.

>>> Část zabývajcí se Historii

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
K WoWku jsem se poprvé dostal cca v roce 2007, na serveru - https://www.youtube.com/results?search_ ... ystiq+song (oh yeah! Nechť mu je serverové nebe lehké) od té doby jsem měl pár pauz, což si myslím že je v životě Wowkaře normální :). Po té nasledovala Anathema, Equillibrium a Twinstar

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:

Na guildy, ve kterých jsem byl na předchozích serverech si už moc nevzpomínám ale na Twinu (WOTLK) to byly:

Ravencrest– Guilda ve které jsem na Twinu začínal. Všichni jsme se zde znali a raidování bylo v pohodě, ovšem nikdy jsme se nesložili na 25man a proto jsem odešel do Mosstroopers
Mosstroopers– Svého času TOP Guilda na Twinu, která téměř neměla konkurenci. Byl jsem zde od roku 2010-2013. Hrával jsem zde shamana (Dosan), možná budete někdo znát. Ovšem po ulduaru se opět na twinu dlouho nic nedělo a lidi začali odcházet na offi apod.
Nisiar– Další z top guild kde jsem působil cca půl roku. Po té jsem si dal s přicházející maturitou pauzu od wowka a dobrovolně jsem uvolnil místo dalším lidem :)


Cata:

Remember me – PVE guilda
Opět jedna z lepších, ačkoliv menších guild u Ali na twinu. Důvody proč nadále nesetrvávám v této guildě jsou 3:
- V organizaci guildy je trochu chaoz, protože guilda se spojouje s další guildou, a kapacity na raid zaplňují právě nagearovaní lidé z druhé guildy (co si budem povídat, moje postava má ke slovu "nagearovaná" celkem daleko)
- Byl jsem přijat pod podmínkou: dogearuj holy, budeš holy. Po 1 id, kde jsem dostal prostor healovat celkem slabý raid s ne o moc lépe nagearovaným priestem, jsme dali pouze 4/7(docházka se nekonala) s tím že další id jsem měl jít už v retri protože healoval nagearovaný člověk z druhé guildy.
- Málo lidí pro složení 25man

Link na postavu na jiném serveru (popř. ofi)
Rád bych linknul postavy z jiných serverů, ale obávám se že většina jich už ani neexistuje:)

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
World, RHC+RHOT a z pověstí, které vás předchází :).

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Z předchozích guild, převážně na wotlku jsem byl zvyklý na vysokou úroveň raidů a dobrou organizaci. Dále nabízíte možnost 25man raidů, kterou jsem na cata ještě neochutnal :) (když nepočítám BH samozřejmě)

Koho znáte v <SFU> ?
Bohužel nikoho osobně, protože na ali hraju cca od dubna :)

>>> Část zabývajcí se postavou na twinstaru

Máte Character na Twinstaru?
Ano

Link na armory:
http://armory.twinstar.cz/character-she ... s&cn=Dosky

Link na twinheadu:
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?char ... lm=Artemis

iLVL: 367
Class: Paladin
Main Spec: PVE Holy
Off Spec: PVE retri (366) a prot(355)

>>> Část zabývajcí se Skillem

S kterými classami máte zkušenosti, a rozepište váš skill s těmito classami?
Warolck - destro. Hrával jsem ho i najiných serverech. Zkušenosti ale převážně jen na wotlku (cca rok). Shaman -resto/ele/cement - opět jsem ho hrál převážně jen wotlk (cca 2 roky), ve své době jsem patřil k nejlepším shamanům na serveru (Naxx/ulduar). Paladin -holy/retri - wotlk i cata (cca 2 roky)(opět jeden z main postav guildy Mosstroopers na ICC)

V případě, že nemáte char, za jaký char + spec byste chtěl(a) v SFU hrát ?
Char mám, viz výše

Vypište vaše zkušenosti z datadisků cataclysm a výše (progres raidu, znalosti taktik a mechanik bossů, atd)
Moje PVE zkušenosti z Wotlku jsem už vyjmenoval a co se týče Cata tak mám projité vše co je dostupné. Viz twinhead :). Jediné co neznám příliš je HC FL, což je ale jen o tom naučit se taktiky a pár IDček :).

Odkud čerpáte informace o WoW (theorycraft):
Youtube, Tauri-veins, jiní hráči na Twinu (z lepších G samozřejmě), apod.

Co nám můžete nabídnout ?
Kromě věcí jako jsou sranda, zkušenosti, ochota, časová flexibilita tak také nesmím zapomenout na své profky Min,jwl 525.

Napište nám něco o Vás (info z real lifu):
Jmenuji se David, pocházím kousek od Mladé Boleslavy. Momentálně studuji 3. rokem TUL. Ve svém volném čas se věnuji svoji přítelkyni, koníčkům jako je floorball, kynologie, rybaření a myslivost.
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Dosky - Holy Paladin

Příspěvekod Kamikaze » stř 06. črc 2016 17:11:54

Mne sa tvoja prihláška páči ale neviem ťa posúdiť čo sa paladina alebo healera týka, ale od toho tu máme iných ľudí, ktorí to budú vedieť. ;)

Ktorý spec ťa viacej baví? Holy alebo retri?

Myslíš si, že Mining je dobrá profka na Holy paladina?
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
dosky
Příspěvky: 8
Registrován: pon 04. črc 2016 20:06:26
Class:: Shaman

Re: Dosky - Holy Paladin

Příspěvekod dosky » stř 06. črc 2016 19:38:43

Hehe, dobrá otázka. No zprvopočátku, když jsem doexpil na Cata tak se mi holy absolutně znechutilo oproti wotlk (kde jsem jel čistě Holy). Přišlo mi že s cata přišel silný nerf a proto jsem se rozhodl gearovat retri. Ovšem v poslední době kdy už jsem nasbíral slušnější gear v Holy tak se mi postupem času ta chuť do healování z wotlk vrátila a jsem rozhodnutý pro holy. Co se týče profek, nevím úplně která pro holy paladina je top, ale myslím si že jwl není špatná volba :) a bez miningu by to jwl na twinu bylo pěkně drahé :)
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Dosky - Holy Paladin

Příspěvekod Crafty » čtv 07. črc 2016 0:01:55

Daval sis rename? nemuzu tvuj char najit na armory
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
GeeGee
[ Class Leader ]
Příspěvky: 258
Registrován: sob 15. čer 2013 17:24:19
Class:: Rogue

Re: Dosky - Holy Paladin

Příspěvekod GeeGee » stř 13. črc 2016 19:19:59

Zdravím, už nějakou dobu si nereagoval, napiš sem zdali máš ještě zájem k nám do guildy, ve vlastním zájmu tak učiň nejpozději do 20.7.2016, jinak bude přihláška uzavřena z důvodu, že ses neozval.
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Dosky - Holy Paladin

Příspěvekod Sarger » sob 16. črc 2016 20:40:27

10 dní bez reakcie. Uzatváram s verdiktom NEPRIJATÝ

Pokial sa sa niečo stalo, daj vedieť. Prípadne znovu otvoríme prihlášku. Ale to už sa musíš snažiť ty.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host