Draviene - Protection / Arms [NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Draviene
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 28. črc 2016 13:56:56
Class:: Warrior

Draviene - Protection / Arms [NEPRIJATY]

Příspěvekod Draviene » čtv 28. črc 2016 15:32:22

Typ prihlasky: (Standard)

Nick postavy: Draviene

Class/main spec: Warrior Protection / Arms (Protection byl můj main od začátku, ale teď mi nedělá problém se přizpůsobit)

Věk: 21

Link na armory: Odkaz

Link na twinheadu: Odkaz

Jak dlouho vlastníte tento char: Od úplného začátku. Doexpil jsem tuto postavu vloni, koncem září.

Váš raid time:
neděle - (17:00 - 01:00) - primární raid
úterý - (17:00 - 01:00) - primární raid (progres)
čtvrtek - (17:00 - 01:00) - sekundární raid

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
1. Riders of Darkness - Důvod odchodu byl, že jsem šel za lidma do jiné guildy, který osobně znám.
2. Remember Me - Častější neaktivita na docházkách a následné úplné přestání hraní některých lidí. Pár jich přešlo na Hordu.
3. Ordo Satanas - Poslední 2-3 ID za sebou jsem byl na lavičce a s tím jsem byl nespokojen.
4. Essence - Tuhle guildu jsem založil a vedl od února 2016. Po delší době problémů s docházkou některých lidí a u některých i přestání hraní, jsem se rozhodl pro ukončení guildy. Také to, že jsme neměli celou sestavu k tomu přispělo.

Jaká je Vaše motivace vstupu do <SFU> ?
Hledám super kolektiv, se kterým se mi bude dobře progressovat. Chci se vrátit k 25m raidům, kde je to větší výzva.

Čím splňujete požadavky na Profi přihlášku?
Nechci znít namyšleně, ale myslím si o sobě, že jsem dobrý hráč. Své classe rozumím na tolik, abych si mohl dovolit podat tuhle přihlášku. Samozřejmě nejsem dokonalej, chybu mohu udělat. Jak už jsem zmínil, tak mohu nabídnout buď Protection nebo Armse. Obě spec ovládám velice dobře.

Napište nám něco o Vás (info z real lifu):
Jmenuji se Marek, pocházím z Ústí nad Labem. Hraji WoW zhruba 6 let. Začínal jsem na offiku na TBC, s příchodem WOTLKu jsem to začal brát vážněji a snažil se něčeho dosáhnout. V dobu kdy byl nejvyšší raid Ulduar jsem dosáhl Rusted Proto-Drake, následním otevřením TOC jsem dosáhl v TOGC: A Tribute to Mad Skill. Během ICC jsme nehrál tolik aktivně a s příchodem Ruby Sanctum jsem přestal hrát na offiku. Potom jsem měl menší pauzu s WOW a začal jsem znova hrát na Twinstaru na Aresu. Hrál jsem tam Protection Warriora, kdy po nějakém času jsem se dostal do jedné z top guild Eclipse of the Sun, potom jsme se přesunuli s pár lidmi do guildy Synergy a za pár měsíců byl reset serveru. Po resetu jsme začali znova hrát jako guilda Synergy, kde jsem měl možnost hrát MT a v raid progressech jsme se o první místo střídali s guildou AD Infinitum. Ty po čase přestali hrát a my jsme byli první.
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Draviene - Protection / Arms

Příspěvekod Kamikaze » čtv 28. črc 2016 16:31:54

Si si podal profi prihlasku, vedel by si mi poslat nejaky screen UI? Kolko tocis cca na dummy v armse?
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Draviene - Protection / Arms

Příspěvekod Pronet » čtv 28. črc 2016 17:36:36

Psali jsme si spolu tak pred cca 14 dny? Nebo ne?
Draviene
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 28. črc 2016 13:56:56
Class:: Warrior

Re: Draviene - Protection / Arms

Příspěvekod Draviene » čtv 28. črc 2016 17:59:53

Kamikaze píše:Si si podal profi prihlasku, vedel by si mi poslat nejaky screen UI? Kolko tocis cca na dummy v armse?

Screen z Dummy + UI
Pronet píše:Psali jsme si spolu tak pred cca 14 dny? Nebo ne?

Nepsali.
Uživatelský avatar
Joonycek
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 103
Registrován: sob 16. led 2016 15:09:44
Class:: Warlock

Re: Draviene - Protection / Arms

Příspěvekod Joonycek » ned 31. črc 2016 16:50:03

hordak -> proti nakonci zabodne krala daggerku :D :D
ne kecam, vyzeraš slubne, len ten posledný bod mal byt skorej o real life než o wowku, to by si mohol doplniť
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Draviene - Protection / Arms

Příspěvekod Kamikaze » pon 01. srp 2016 9:53:40

Bolo by možné sa najprv zastaviť na TeamSpeaku na kus reči? Dnes, pondelok po 20:00. Keď tam budeš pokni ma.

ts.sixfeetunder.cz
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Draviene
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 28. črc 2016 13:56:56
Class:: Warrior

Re: Draviene - Protection / Arms

Příspěvekod Draviene » úte 02. srp 2016 13:46:44

Včera jsem tu nebyl, šlo by to dneska?
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Draviene - Protection / Arms

Příspěvekod Kamikaze » úte 02. srp 2016 21:27:34

Test Raid vo štvrtok 4.8.2016 o 18:00. Napíš si o inv Flynne / Tempy / Menhatten /nebo kdokoliv jinej z guildy
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Draviene - Protection / Arms [TEST/-/-]

Příspěvekod Kamikaze » stř 03. srp 2016 9:44:33

Môžeš mi sem prosím ťa napísať tvoj aktuálny progress vo FL? 10m/25m
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Draviene
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 28. črc 2016 13:56:56
Class:: Warrior

Re: Draviene - Protection / Arms [TEST/-/-]

Příspěvekod Draviene » čtv 04. srp 2016 15:14:07

Vždyť není těžký se podívat na armory. Nicméně je to FL 10 6/7 HC.
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Draviene - Protection / Arms [TEST/-/-]

Příspěvekod Kamikaze » pát 05. srp 2016 13:13:19

Aký si mal pocit z raidu? Ako by si hodnotil svoj výkon na raide?
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Draviene
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 28. črc 2016 13:56:56
Class:: Warrior

Re: Draviene - Protection / Arms [TEST/-/-]

Příspěvekod Draviene » pát 05. srp 2016 15:27:30

No čekal jsem, že to bude lepší. Chápu, že je to sekundární raid, ale trávit tolik času na nejlehčím bossovi na HC (=Shannox) mi přijde fakt tragický. Lidi tam vybírali trapy, jak kdyby za to byl nějaký boost. Já jsem sice taky jednou vybral trapu, ale nevěděl jsem, že když se přes ní leepnu, tak že mě to hodí do trapy. Ragnaros byl trochu pro mě změna, protože tuhle taktiku jsem neznal, ale hned jsem se přizpůsobil. K ostatním bossům nemám co říct, je to normal... S mým výkonem jsem spokojený, až na tu chybu s trapou.
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Draviene - Protection / Arms [TEST/-/-]

Příspěvekod Tempy » pát 05. srp 2016 17:02:57

Jsem hrozně moc rád, že jsi napsal, jak tragickej byl Shannox, DÍKY DÍKY DÍKYYYY. Trapky ve velkém vybírala kupa lidí, ne nutně to zapříčiní wipe.

Co je ale nutné podotkout, že jen TVOU zásluhou se wiplo 2x, to už se dostáváš do vedení v počtu způsobených wipů, no není to krásné? Jednou to byl twinstar, 3x to byl porůznu někdo z guildy. Kritiká je důležitá, ale zrovna v tvém případě není vůbec na místě, alespoň ne do takové míry, jak to ty tady prezentuješ.

Sečteno a podtrženo, tragédie i z tvé strany, neschopnej si přiznat chybu + ještě to jak jsi reagoval.. Well done.. Ani se neznáme, ale bavil ses tam se mnou jak s dvouletym faganem. Hádám, že moc dobře víš.

Můj hlas je málo a záleží jak rozhodne zbytek guildy, hlavní je, jak s tebou nadále vynaloží Kami a jak se k tomu ty postavíš.

Já jsem nicméně PROTI.
Draviene
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 28. črc 2016 13:56:56
Class:: Warrior

Re: Draviene - Protection / Arms [TEST/-/-]

Příspěvekod Draviene » pát 05. srp 2016 18:07:27

Ty nejspíš počítáš ten wipe, když "údajně" jsem byl mimo range a díky tomu dostal ten boss "údajně" enrage. Což vůbec neni pravda, boss ani pes se nijak nezvětšili ani nezčervenali a už vůbec neměli buff enrage. Psa jsem měl v targetu a bosse ve focusu. Těžko bych něco takového přehlédl. To, že warr z ničeho nic dostal takovou pecku, to je v celku normální u prot warra co nemá 380+ gear. Taky tam byl jeden wipe, kde se dostal Rageface mimo range a to byli vidět oba vizuální efekty, jak u psa, tak u bosse. Tank na to umřel a potom co jste říkali, že příčina wipu bylo to, že nedostal heal nebo něco podobného. Vůbec tam od nikoho nezaznělo, že dostal enrage. Tím chci říct, že jste přehlédli tohle a taky ten "údajný" případ u mě. A srovnávat moji chybu, myslím to leapnutí přes past, s chybou ostatních lidí, co nebyli schopní se rozhlížet kolem sebe a vběhli nebo zůstali stát na místě je prostě kravina. Nevěděl jsem, že to nejde.

A jinak promiň, jestli ses urazil potom co jsem ti na dvou bossech napsal jednou o staminu. Stejně na jiných bossech ti o to furt říkali před pullem na ts.
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Draviene - Protection / Arms [TEST/-/-]

Příspěvekod Tempy » pát 05. srp 2016 18:48:12

Okej, tohle uznávám, poplet jsem si čokla. To se ti omlouvám.

Nicméně ty asi vůbec nevis za co jsem tam byl. Navíc taková random situace. Promiň to by bylo fakt k smíchu abych se urážel za vyžádání stamky. Navíc když jsem ten první kterej po ressu hlasi rebuff, to fakt asi ne hele. Když někomu chybi buff tak si o něj řekne, běžná situace. Nicméně když se s tebou normálně bavim a ty vylítneš, jeste ses sprostej, když se te normálně člověk na něco zeptá? Protože jsem se snažil zjistit co se stalo? V tu chvili jsem to navíc jeste nechal bejt a nijak jsem se k tomu nevyjadroval. Priste stopnu raid a budem to řešit rovnou. Jak prasata se k sobě chovat na raidech nebudeme. To je to poslední co bych cekal od člověka na raidu.

Svoje proti neměnim. Ze své chyby jsem se poučil. Vím ze mam bejt víc pozornejsi když něco kontroluji. Ale ten wipe bylo to nejmenší co mi vadilo. To uz ti snad ale došlo.
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Draviene - Protection / Arms [TEST/-/-]

Příspěvekod Sarger » pát 05. srp 2016 21:30:52

Schválne som si prešiel logy. Na enrage tam umrel raz
Spoiler:
Obrázek

Netuším čo sa tam teda dialo, ale z toho čo som čítal bol tvoj výstup nanajvyš nevhodný, a prehnaný. Nadávať na svojom prvom teste - pri svojom prvom kontakte s guildou - to myslíš vážne ? Každému ujdú nervy - ale nemôžeš sa pred cudzími ľuďmi správať ako zvieratko. Skús sa zamyslieť, a pokiaľ ťa posunú na ďalší test raid, porozmýšľaj čo zmeniť, a čo spraviť.
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Draviene - Protection / Arms [TEST/-/-]

Příspěvekod Pepíkus » ned 07. srp 2016 11:31:41

Máš zájem stát se členem guildy nebo ti jde pouze o primar? Když na primaru pro tvého warra nebude vůbec místo dejme tomu následující 3 měsíce, tak můžeme rovnou přihlášku uzavřít?
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Draviene
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 28. črc 2016 13:56:56
Class:: Warrior

Re: Draviene - Protection / Arms [TEST/-/-]

Příspěvekod Draviene » ned 07. srp 2016 15:13:54

Nejspíš to můžem uzavřít. Vzhledem k tomu, že na sekundárním raidu nejsou žádné snahy o nějaký progress, tak farmit několik měsíců jenom Shannoxe na HC, to není nic pro mě.
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Draviene - Protection / Arms [NEPRIJATY]

Příspěvekod Kamikaze » úte 09. srp 2016 15:57:58

Ďakujem za tvoj čas. Prihláška je CLOSED.
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host