Ireliax - Holy paladin [TEST/ -/ NEPRIJATY] FREEZE

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Wildanatin
Příspěvky: 11
Registrován: pon 01. srp 2016 17:59:50
Class:: Paladin

Ireliax - Holy paladin [TEST/ -/ NEPRIJATY] FREEZE

Příspěvekod Wildanatin » pon 01. srp 2016 19:16:32

Typ přihlášky: (Divoká karta)
Nick postavy: Ireliax
Class/Main spec: Paladin / Holy
Věk: 24
Ilvl: 363
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Ireliax
Link na twinhead: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?character=Ireliax&realm=Artemis#fl
Jak dlouho vlastním tento char: Odhadem srpen 2015
FPS: při 10 man 60 / 25man 40-50

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?: Přesně nevím ale byl to konec TBC na Anthorii a pokračoval na Wotlk za Alianci. Kde jsem hrál za Assa Rogunu (Wildanatin) , Holy paladina Herex ,Ele/resto shaman Sratnahordu, Frost DK Styngwirka.

Váš raid time: neděle od 4 do 23
úterý od 6 do 23
čtvrtek od 4 do neomezeně

Vypište svůj progress na Twinstaru: 10tky:
BoT - (4/4) - HC (1/5)
BWD - (6/6) - HC (2/6)
TotFW - (2/2) - HC (0/2)
FL - (4/7) - HC (0/7)

25tky:
BoT - (0/4) - HC (0/5)
BWD - (0/6) - HC (0/6)
TotFW - (0/2) - HC (0/2)
FL - (0/7) - HC (0/7)
nebyla možnost guildy kde jsem byl chodili pouze 10man

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft): Tauri veins , Google , Youtube

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: co se týká guild na AA tak progress Naxxu , Ulduaru a Trial of the Crusader v guilde Heroes of Azeroth následný odchod hráčů na offik / rozpad guildy. Hlavní progres ostatních raidu byl v INCOMING do ukončení mého hraní po killu LK. Na Cata jsem hrál převážně v době progresu BoTu a BWD kill všech bossu ještě s T11

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?: z dob Anthorie z LFG. na Twinstaru World + známý z INCOMINGu Joonik + Kemma

Proč chcete jít právě do <SFU> ?: vyzkoušet 25man a hrát na vyšší úrovni než s World raidy, hrát s lepším kolektivem a zlepšovat se v hraní WoW. Zlepšení v hraní prioritně Holy paladina a další class.

Koho znáte v <SFU> : Joonik , Kemma

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních): Pravidelnou docházku, rychle se učím, zkušenosti z raidu 25man i když jenom Wotlk

Vypište svoje alty (stačí level 85): Herexcz 85 Frost DK , Lock Deathprophet 85, Rogue Mortredx 85 , Druid Mortredz 85

Napište nám něco o Vás : Jmenuji se Patrik je mi 24 let, vyučený Kuchař, pocházím z Královehradeckého kraje , Pracuji jako Řidič dodávky
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Ireliax - Holy paladin

Příspěvekod Crafty » pon 01. srp 2016 21:39:57

Na zaklade referenci, ti dam PRO, priprav se poradne moooooozna si te vememem zitra v 19:00 na test raid do firelandu, nebo ve ctvrtek na test raid
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Joonycek
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 103
Registrován: sob 16. led 2016 15:09:44
Class:: Warlock

Re: Ireliax - Holy paladin

Příspěvekod Joonycek » pon 01. srp 2016 21:42:20

pro na test z dob Anthorie to bol dobry hráč, počítam,že aj na cata bude jeden z tych lepších
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Ireliax - Holy paladin

Příspěvekod Pepíkus » pon 01. srp 2016 21:50:40

PRO

Jelikož guildovní sraz je pro holadina očividně nebezpečná záležitost před kterou ho ani bubla neochrání, tak aktuálně sháníme kohokoliv, kdo by doplnil naše prořídlé řady. :D
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Ireliax - Holy paladin

Příspěvekod mellysko » úte 02. srp 2016 15:19:55

Pro, až na ten mining :/
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Ireliax - Holy paladin

Příspěvekod Sarger » čtv 04. srp 2016 12:46:18

Ahoj.
Bolo ti "ponuknuté" miesto na test na primáre - nereagoval si
Včera si bol online, písal som ti 4x ingame, ani raz si sa neohlásil (bol som tam asi 1,5 hodiny)
Prihláška tu stojí 4-tý deň bez akejkoľvek tvojej reakcie

Dávam ti týždeň na to, aby si začal niečo robiť. TY aby si začal niečo robiť. Nájdi si ma, zožeň si ma - zapoj fantáziu (v hre už moc neafkujem) . Deadline 11.8.2016 - pokiaľ to tu bude svietiť bezozmeny - uzatváram prihlášku.
Wildanatin
Příspěvky: 11
Registrován: pon 01. srp 2016 17:59:50
Class:: Paladin

Re: Ireliax - Holy paladin

Příspěvekod Wildanatin » čtv 04. srp 2016 13:00:16

Byl jsem online ale dost často jsem odbíhal od PC + řešil osobní záležitosti a dělal si změnu profky z Miningu na Tailor(525 v současné chvíli) takže jsem byl i dost na webu a né ve hře.
Tak jseem si žádné zprávy od tebe nevšiml vím že to není adekvátní omluva.
V současné chvíli mám možnost jít vše na test pokud bude místo v test raide.

Přidal sjem si tě do přátel abych tě viděl online a jak mile budu u PC a uvidím tě online napíši ti ingame PM
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Ireliax - Holy paladin

Příspěvekod Tempy » čtv 04. srp 2016 14:38:32

Sargy si s tebou vyřeší co bude potřebovat ohledně primáru, nicméně když budeš dneska 17:45 online, tak se dost možná vlezeš do sekundárního raidu. Hlaš se na nick Menhatten nebo kdokoliv jiný z guildy. Já z pracovních důvodů dorazim těsně po 18:00. Vzkaz pro Menheho: 6. groupa, už je totiž plný setup, proto je to tak, že "možná se vlezeš"
Wildanatin
Příspěvky: 11
Registrován: pon 01. srp 2016 17:59:50
Class:: Paladin

Re: Ireliax - Holy paladin

Příspěvekod Wildanatin » čtv 04. srp 2016 15:46:48

Dobře budu ho vyhlížet :)
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Ireliax - Holy paladin

Příspěvekod Sarger » pát 05. srp 2016 14:48:39

To ti nezazlievam, kazdy odbieha. Ja som behom tej 1,5 hodiny tiez pozrel len ci si mi odpisal alebo nie (na to su fajn chat addony, kde sa whisp nestratí)
Ok, reaguješ, žiješ, to je hlavné.
Na test raide si bol, skús sem napísať boss po bossovi, čo si myslíš že sa ti kde podarilo, prípadne že si niečo pokazil. Určite si ťa ľudia všímali, potom sa ti mozu aj vyjadriť. Ja som tam nebol, vidím len logy, tak ťa poprosím o nejaké to zhrnutie.
Môžeš pripísať aj nejaké tvoje dojmy, pocity z raidu. kľudne buď kritický ;)
Wildanatin
Příspěvky: 11
Registrován: pon 01. srp 2016 17:59:50
Class:: Paladin

Re: Ireliax - Holy paladin

Příspěvekod Wildanatin » pát 05. srp 2016 17:06:40

Zhodnocení raidu: Ač se to nezdálo tak to byl asi nejlepší raid co jsem tady na Cata šel Taktika měla hlavu a patu lidi až na pár maličkostí delají co mají to se moc nevidí v LFG raidech takže jsem byl spokojen. i když si budu muset zvyknout že můžu víc plýtvat manou na větší healy a nemusím tolik hlídat manu protože zde se používá aj doplnování many od ostatních což v LFG není téměř nikdy :D :) takže si musím uvědomit že můžu používat i za cenu ztráty many healy na jistotu a né tak bych mě vystačila mana na celý fight a přitom to uhealoval . Mohl bych vytočit víc HPS než jsem tam měl možná nějaká rada by bodla jak zvýšit HPS

Co se týká průchodu z mého pohledu:
Beth´tilac : Krom pádu někoho z vrchu nebyl žádný problém jak z mé strany tak raidu

Baleroc : myslím že to bylo bez problému taktika vše OK , když osobně nechápu jak jsem mohl mít jen 5500 HPS se 106 stackama možná by někdo mohl osvětlit z healeru :)

Shanox : až na velké množství vyšlápnutých pastí to myslím že šlo ale nemohu říct jestli to takhle je pořád šel jsem ho prvně na 25man HC. Já osobně byl v Trapě 2x. 1x když přezemě proběhl Joonycek a podruhé jsem si jí nevšiml přes animace spellů.

Alysrazor : šel jsem ho prvně na 25 man a umřel jsem 2x na tornádech bohužel nevím přesně jak se jim vyhnout případné rady bych uvítal :) tohoto bose jsem šel 2x na 10 man před tímto raidem.

Lord Rhyolith : tohoto bosse jsem šel poprvé taktika byla jasná až na menší problém v zabíjení malích addek nevidím problém jelykož nevím přesně jak se má chodit tak nemůžu být víc konktrétní. Boss se zabil takže bylo asi ostatní v pořádku.

Majordomo : šel jsem ho poprvé podle toho co jsem viděl na YT a co jsem si přečetl tak bylo vše v pohodě pokud se pletu rád bych věděl kde jak říkám šel jsem ho poprvé tak budu rád za nějaké poznatky co bych případně mohl udělat jinak :) . Bohužel nemuhu k tomu víc řict z důvodu prvního postupu k tomuto bossovi

Ragnaros : šel jsem toho bosse poprvé taktiku jsem měl nastudovanou ale i tak se to nevyhnulo bez problému z mé strany a to přesně 2 špatně jsem odhadl vzdálenost od plošky od bosse 1 smrt. 2 fail byl že jsem dostal menší minilag a dostal jsem kladivem poté jsem dostal ress na pravou stranu a musel jsem přeběhnout z5 na levou stranu kde jsem měl healovat SH priesta tak jsem se snažil dostat co nejrychleji na své určené místo.
Bohužel nemuhu k tomu víc řict z důvodu prvního postupu k tomuto bossovi

Děkuji za raid byl velice poučný a případné rady nebo kritiku rád vyslechnu :)
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Ireliax - Holy paladin

Příspěvekod Sarger » pát 05. srp 2016 21:10:29

Takže prvý test raid máš za sebou. V podtsate to bol len odrazový mostík. Uvidíme ako sa zlepšíš do budúceho test raidu - rovnako vo štvrtok o 18-tej (skús tu byť tak 10-15min. skôr ) Hlás sa na nick Tempy (Flynne) alebo hocikomu z guildy, že si pripravený.

Čo sa týka bossov
Balerok - to ti ja neviem povedať. Úprimne, z pohladu healera ho fakt nepoznám. Snáď ti to niekto bude vedieť ozrejmiť :-/
Shannox - Tu si budeš musieť dať fakt pozor. je tu jedna jediná vec ktorú si musíš strážiť - timer prison trapy - davaj na to pozor.
Alys - Tornáda robia problém aj ľuďom čo tam boli 200x ... takže to treba len vychytať. porozprávame sa.
Lord - tu nieje moc čo .. ak si neumrel na magma flow, tak pohoda ;)
Ragnar - ploška - jediná vec ktorú od prvej medzifázy za healera strážiš + kladivo. k tomu je ale primitívny "guide" :D

Zajtra večer budem v hre (asi nie na mainovi), snáď aj na TS-ku .. skús si ma odchytiť. Porozprávame sa

A poprosím ľudí zo sekundáru o vyjadrenie sa. Ďakujem ;)
Wildanatin
Příspěvky: 11
Registrován: pon 01. srp 2016 17:59:50
Class:: Paladin

Re: Ireliax - Holy paladin

Příspěvekod Wildanatin » sob 06. srp 2016 22:22:09

Dobře budu počítat se čtvrtkem :)


Pokud tě uvidím online tak se určitě ozvu kdyby jsi mě napsal na které postavě tě zastihnu online bylo by to jednodušší :)
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Ireliax - Holy paladin [TEST/ -/ -]

Příspěvekod Tempy » stř 10. srp 2016 20:50:06

Ahoj, můžeš se dostavit zítra opět na sekundár, test raid č. 2? Inv time 17:45 /w Tempy. Potvrď kdyžtak účast.
Wildanatin
Příspěvky: 11
Registrován: pon 01. srp 2016 17:59:50
Class:: Paladin

Re: Ireliax - Holy paladin [TEST/ -/ -]

Příspěvekod Wildanatin » stř 10. srp 2016 21:38:40

Potvrzuji účast v 17:45 test raid č.2
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Ireliax - Holy paladin [TEST/ -/ -]

Příspěvekod Vojel » čtv 11. srp 2016 6:18:50

Když mi Tempy nechá místo , přijdu se podívat jak to tam bouchaš :-)
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Ireliax - Holy paladin [TEST/ -/ -]

Příspěvekod Vojel » sob 13. srp 2016 19:02:19

CO si myslíš o svém výkonu jako Healera...? Proč je tvůj výkon takový jako je.?
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Wildanatin
Příspěvky: 11
Registrován: pon 01. srp 2016 17:59:50
Class:: Paladin

Re: Ireliax - Holy paladin [TEST/ -/ -]

Příspěvekod Wildanatin » ned 14. srp 2016 12:06:50

Tak ohledně svého výkonu v raidu je tam potřeba ještě něco doladit set bonusy a třeba i poradit jak zvednout HPS ale krom ragnarose kdy jsem byl už hodně unaven měl jsem náročný den (30 km na kole + posilování ) tak byly faily z mé strany pouze tam.
Proč je můj výkon takový jaký je. No současný styl healování byl dostatečný ve všech raidech kde jsem byl jak u vás tak s Worldem. nebráním se radám ani informacím jak vylepšit HPS.

Co se týká Raidu :
hrozně mě štval bugnutý combat :D
1. boss Bethilac : vše bylo v pořádku nebyl problém
2. boss Baleroc : z mé strany žádný problém možná trošku chybování v shardech ale to bylo mimo mě
3. boss Alysrazor : vše bylo v pořádku dokonce jsem přežil tornáda :D
4. boss Rhyolit : sparka i fragmenty padali v pohodě
5. boss Shanox : hromada lidí šlapala do trap takže to nebylo zrovna v pohodě ale dalo se to nakonec.
6. boss Majordomo : až na 1 wipe bylo vše v pohodě bez problému
7. boss : Ragnaross : tam byla hromada chyb z mé strany i když jsem tohoto bosse byl po 2hé tak tam byly určité věci které jsem v minulém raidu neudělal. měl jsem si na to dávat víc pozor i když už únava byla znát a měl jsem toho ten den už dojít raid a jít spát.
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Ireliax - Holy paladin [TEST/ -/ -]

Příspěvekod Sarger » ned 14. srp 2016 21:45:44

No čo som počul, žiadne zlepšenie, možno minimálne, znovu faily, 3x behom tyzdna som ta cakal v hre .. teba nikde. chcel si si ma na nieco odchytit, a nič.

Fakt neviem co s tebou dalej.

Ak ťa vedenie sekundáru pošle na ďalší test, nechám na nich zhodnotení. Ale pokiaľ nebudem vidieť fakt výrazné zlepšenie, tak to pre teba nebude vyzerať ružovo. a my máme ružovú radi :D
Wildanatin
Příspěvky: 11
Registrován: pon 01. srp 2016 17:59:50
Class:: Paladin

Re: Ireliax - Holy paladin [TEST/ -/ -]

Příspěvekod Wildanatin » pon 15. srp 2016 17:26:15

To že mě čekáš ve hře v době kdy já jsem v práci to je pak složité od pondělí do středy mám celodenní vracím se až pozdě večer. s tím že další den stávám ve 4 ráno

ono zlepšení bereš z jakého pohledu to že když jsou v raidu další healeři s lepším equipem a není skoro co healovat tak se zlepšení moc nedostaví, upravil jsem rotaci a HPS se zvedlo, jak není set bonus ani z T11 natož z T12 tak to taky jde dolů.
Jediné faily byly na Ragnarossovi , kterého jsem šel po 2hé v životě a to ještě unavený poslední pull jsem pomalu usínal u toho...
Žádný fail na Shanoxovi (kde jsem vyšlápl minule trapu ) ani na Alysrazorovi nebyly.

když jsem byl ve hře a měl čas hledal tě tak jsi online nebyl.
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Ireliax - Holy paladin [TEST/ -/ -]

Příspěvekod Sarger » pon 15. srp 2016 18:19:36

Bol som v hre 2 dni po sebe, ked si mi ty sám napísal, aby som tam bol, že ma budeš čakať. (pondelok, utorok) písal si mi v nedelu pocas nasho raidu, vtedy som na teba ozaj nemal cas, tak sme sa dohodli na dalsi den. a teba nikde. Navyse som ti pisal ze staci napisat hocikomu z guildy, a uz ma nejak najdes ;)

Ja viem len to, co mi bolo povedané. Pokial mi niekto potvrdí, že naozaj bolo zlepšenie poznateľné, tak budiž. počul som ale len neochotne vyjadrovanie sa ludi co tam boli, a to ma moc nepresvedcilo. Uvidíme teda este na dalsom teste, rovnako vo stvrtok od 18-tej. skusim sa tam dostat s niecim, a postrazim si ta sam.
Wildanatin
Příspěvky: 11
Registrován: pon 01. srp 2016 17:59:50
Class:: Paladin

Re: Ireliax - Holy paladin [TEST/ -/ -]

Příspěvekod Wildanatin » pon 15. srp 2016 19:17:41

ty 2 dny pondělí aúterý jsem měl být v tu dobu doma ale nakonec se mě to protáhlo a byl jsem rád že jsem dorazil kolem 10té domů
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Ireliax - Holy paladin [TEST/ -/ -]

Příspěvekod Tempy » stř 17. srp 2016 19:29:32

Ahoj, zejtra je opět raid od 18:00 (17:45 inv time /w Tempy), nevím jak jste teda na tom se Sargym, vidím, že komunikace vázne nějak... ale zejtra budeš klidně branej. Potvrď kdyžtak, že jdeš
Wildanatin
Příspěvky: 11
Registrován: pon 01. srp 2016 17:59:50
Class:: Paladin

Re: Ireliax - Holy paladin [TEST/ -/ -]

Příspěvekod Wildanatin » čtv 18. srp 2016 0:06:04

od pondělí, středu to mám teď složitější vracím se neznámo kolik podle závozu.
Dnes jsem se vrátil až teď ze Slovenska což je 1:05 ráno

Potvrzuji zítra 17:45 pišu tobě nebo Humanboss
Wildanatin
Příspěvky: 11
Registrován: pon 01. srp 2016 17:59:50
Class:: Paladin

Re: Ireliax - Holy paladin [TEST/ -/ -]

Příspěvekod Wildanatin » pát 19. srp 2016 8:31:00

Omlouvám se při včerejším raidu mě nejdřív hodilo modrou smrt a poté mě exnul celý kompl.
Dnes ho odvazim do opravny.

Až bude funkční tak se ozvu ale nevím na jak dlouho to bude tak asi pozastavit přihlášku.
Děkuji za pochopení a ještě jednou se omlouvám za crash mého počítače.
Doufám že jste raid došly v pořádku a celý.
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Ireliax - Holy paladin [TEST/ -/ -]

Příspěvekod Sarger » pát 19. srp 2016 12:51:52

No, čo sa dá robiť. freezujem, a potom sa ozvy.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti