Dosan - Resto Shaman [NEPŘIJAT]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

dosky
Příspěvky: 8
Registrován: pon 04. črc 2016 20:06:26
Class:: Shaman

Dosan - Resto Shaman [NEPŘIJAT]

Příspěvekod dosky » ned 14. srp 2016 20:45:56

Typ prihlasky: (standard)
Nick: Dosan
Věk: 22
Vaše FPS: (při 25man)
Hraji na poměrně novém stroji takže s FPS by neměl být problém -> https://www.czc.cz/3fbdt8ul1kh83alc82deru94o3/seznam

Váš raid time:
Raid time je u mě celkem v pohodě, akorát víkendy mám občas proměnlivé. Studuji totiž VŠ a současně pracuji a zároveň bydlím na kolejích. O víkendech většinou jezdím domů, kde se věnuji rodině a koníčkům. Přesto ale mám doma Mac na kterým bych byl schopen raidovat.

>>> Část zabývajcí se Historii

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
K WoWku jsem se poprvé dostal cca v roce 2007, na serveru - https://www.youtube.com/results?search_ ... ystiq+song (oh yeah! Nechť mu je serverové nebe lehké) od té doby jsem měl pár pauz, což si myslím že je v životě Wowkaře normální :-). Po té nasledovala Anathema, Equillibrium a Twinstar

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:(ze všech serveru)

Na guildy, ve kterých jsem byl na předchozích serverech si už moc nevzpomínám ale na Twinu (WOTLK) to byly:
Ravencrest– Guilda ve které jsem na Twinu začínal. Všichni jsme se zde znali a raidování bylo v pohodě, ovšem nikdy jsme se nesložili na 25man a proto jsem odešel do Mosstroopers
Mosstroopers– Svého času TOP Guilda na Twinu, která téměř neměla konkurenci. Byl jsem zde od roku 2010-2013. Hrával jsem zde shamana (Dosan), možná budete někdo znát (končil jsem s WoW tak jsem postavu prodal). Ovšem po ulduaru se opět na twinu dlouho nic nedělo a lidi začali odcházet na offi apod.
Nisiar– Další z top guild, kde jsem působil cca půl roku. Po té jsem si dal s přicházející maturitou pauzu od wowka a dobrovolně jsem uvolnil místo dalším lidem :)


Cata:

Remember me – PVE guilda
Opět jedna z lepších, ačkoliv menších guild u Ali na twinu. Důvody proč nechci nadále pokračovat v této guildě jsou 3:
- V organizaci guildy je trochu chaoz, protože guilda se spojouje s další guildou, a kapacity na raid zaplňují právě nagearovaní lidé z druhé guildy (co si budem povídat, moje postava má ke slovu "nagearovaná" celkem daleko)
- Přestal mi vyhovovat raid time (Sobota, Neděle o prázdninách fakt nedávám)
- Málo lidí pro složení 25man

Link na postavu na jiném serveru (popř. ofi)
Rád bych linknul postavy z jiných serverů, ale obávám se že většina jich už ani neexistuje:)

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
World, RHC+RHOT a z pověstí, které vás předchází :).

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Z předchozích guild, převážně na wotlku jsem byl zvyklý na vysokou úroveň raidů a dobrou organizaci. Dále nabízíte možnost 25man raidů, kterou jsem na cata ještě neohutnal :) (když nepočítám BH samozřejmě)

Koho znáte v <SFU> ?
Bohužel nikoho osobně, protože na ali hraju cca od dubna :)

>>> Část zabývajcí se postavou na twinstaru

Máte Character na Twinstaru?
Ano

Link na armory:
http://armory.twinstar.cz/character-she ... s&cn=Dosan

Link na twinheadu:
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?char ... lm=Artemis

iLVL: 373
Class: Shaman
Main Spec: PVE Resto
Off Spec: PVE ele (365)
Profky: LW/Tail

>>> Část zabývajcí se Skillem

S kterými classami máte zkušenosti, a rozepište váš skill s těmito classami?
Warolck - destro. Hrával jsem ho i najiných serverech. Zkušenosti ale převážně jen na wotlku (cca rok)
Paladin - holy/retri - wotlk i cata (cca 2-3 roky)
Shaman -resto/ele/cement - opět jsem ho hrál na Wotlk, tak nyní i poslední měsíce na Cata (cca 2-3 roky)

V případě, že nemáte char, za jaký char + spec byste chtěl(a) v SFU hrát ?
Char mám, viz výše

Vypište vaše zkušenosti z datadisků cataclysm a výše (progres raidu, znalosti taktik a mechanik bossů, atd)
Moje PVE zkušenosti sahají až do TBC. Na wotlk mám odraidované vše(normal i HC). Na cata mám odchozeno hlavně Fl. Na twinstaru mám odchozeny všechny raidy (FL 2/7 HC).

Odkud čerpáte informace o WoW (theorycraft):
Youtube, Tauri-veins a různá další fóra ohledně WoW, wowhead a wowwiki

Co nám můžete nabídnout ?
Kromě zábavy, zpestření raidu, spolehlivost, zkušenosti, apod. (které jsou podle mě samozřejmostí). Dále nabízím poměrně kvalitního Resto shamana.

Napište nám něco o Vás (info z real lifu):
Jmenuji se David, je mi 22 let. Jsem z Mladé Boleslavy, ale momentálně již 3 roky žiji v Liberci, kde současně studuji na Technické Univerzitě v Liberci, manažerskou informatiku. Pracuji při škole jako marketing & grafik designer. Mezi mé koníčky patří kynologie, florbal, rybaření, myslivost a volné chvíle věnuji mojí přítelkyni.
____________________________________________________________________________
Poznámka: Ano, komu přijde moje přihláška povědomá, je to tím že jsem se sem již hlásil za paladina(Dosky), ovšem krátkou chvíli po té se mi paladin znechutil (na twinstaru jich bylo/je prostě moc) a já opět zatoužil po Shamanovi. Snad to nebude brané jako mínus. :-)
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Dosan - Resto Shaman

Příspěvekod Pronet » ned 14. srp 2016 21:45:11

Proč bych ti měl dát další šanci. Když tvoje první přihláška byla naprostá katastrofa?
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Dosan - Resto Shaman

Příspěvekod Vojel » ned 14. srp 2016 22:23:54

Tahle přihláška je skvělá , jen co bys řekl , kdyby jsme tě. chtěli spíše za jinou postavu ?
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
dosky
Příspěvky: 8
Registrován: pon 04. črc 2016 20:06:26
Class:: Shaman

Re: Dosan - Resto Shaman

Příspěvekod dosky » pon 15. srp 2016 6:12:20

Proč bych ti měl dát další šanci. Když tvoje první přihláška byla naprostá katastrofa?
- Na tohle nevím co říci. Nevím totiž, čím byla moje předchozí přihláška katastrofa. Možná snad jen to, že každý by měl dostat druhou šanci :-).
Tahle přihláška je skvělá , jen co bys řekl , kdyby jsme tě. chtěli spíše za jinou postavu ?
- Za jakou přesně by to mělo být? Chtěl jsem k vám za Shamana (u kterého hledáte všechny spec.), ale možná se můžeme nějak dohodnout...
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Dosan - Resto Shaman

Příspěvekod Shanir » úte 16. srp 2016 16:39:39

Hmmm zaujimave talenty :), taky netypicky build, ale ak to vies vyuzit, tak tvoja vyhoda :)

1. Focused Insight - kedy to vyuzijes?
2. Aka ina alternativa existuje k Focused Insight
3. Existuje nejaky haste cap na resto shamana, ak aky a co to znamena? Mas taky haste cap?
4. Ako postupujes v situacii, ze raid pada pod 30% svojich HP a dostava permanentne v kratkych casovych usekoch pomerne slusny dmg (napr. Beth´tilac/Rhyolith druha faza) - uved co najviac moznosti
5. Cez koho healujes primarne, ked je pusteny Spirit Link Totem a ktorymi healami healujes
6. Ako sa stackujes na Balerocovi a ake trinkety tam pouzivas?
7. Na kom drzis Riptide na Shannoxovi a na kom drzis Riptide v situaciach uvedenych v bode 4 a preco?
8. Pouzivas za resto nejaky prepot, ak ano, tak aky a preco?
9. Aku potku pouzivas pocas fightu a preco a v akych situaciach?
10. Akymi sposobmi si resto shaman doplna manu (vlastne sposoby)
11. Ktory heal pouzivas najmenej a preco, v akych situaciach by si ho vedel pouzit?
12. Ako by si popisal resto shamana - aky je to healer - vidis ako tank healera, aoe healera, single target healera
13. Na ktorych bossoch je resto shaman dobry healer a na ktorych je slaby a preco? Skus to popisat na jednotlivych bossoch vo FL - ak vidis nejaku fazu v ktorej fakt dobry alebo fakt zly, tak to skus zdoraznit
14. Ake bonusy prinasa resto shaman do raidu - od totemov, po defenzivne zalezitosti
15. Aku zmrzlinu mas rad?
16. Riptide - pouzivas na cd alebo ako ti vyhovuje, pripadne rozpis
17. Ako postupujes v situacii, ked vies, ze niekto dostane poriadny cokel a musis v kratkej dobe rychlo healnut single
18. Ktore ability ti zrychluju cast speed najviac vyuzitelnych spellov?
19. Ake trinkety by si chcel mat z dostupnych (FL teraz berme do uvahy iba normalovu verziu) a skus popisat preco?
20. Existuje trinket, ktory ti doplna manu a zaroven s doplnenim many da aj dmg?
21. Skus nakoniec popisat ktore z tychto statov povazujes za naj za resto shamana a skus popisat preco, resp. co robi dany stat u resto shamana (intel, spirit, hit, crit, haste, mastery)
22. mas nejaku moznost ako shaman mat nejaky absorb alebo odvratit dmg z niektore hraca na seba priamo alebo nepriamo?
23. Ako mozes pomoct raidu u Beth´tilaca s Cinderweb Spinnermi (je tam viac moznosti, skus sa potrapit)

Neboj sa poctu otazok, daj si zalezat, neboj sa rozpisat, ak niecomu nerozumies, skus ma najst ingame Shanir/Kiara a rad vysvetlim :)

Tak vela chuti a ukaz sa :)
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Dosan - Resto Shaman

Příspěvekod Tempy » úte 16. srp 2016 18:10:33

Ahoj, než teda zodpovíš tu palbu otázek, musím tě upozornit, že momentálně healeři na raid nejsou potřeba v main specu. A když budou potřeba, tak ne shamani. Taková je realita. Shaman dmg (jakýkoliv spec), není problém, ale jako healer tě nejsem schopen dost dobře využít.

Dokážeš mi říct, co ten shaman nemá, co ti ostatní maj?

Je tu možnost tě otestovat, ale donuť mě tě vzít za resťáka do raidu. Na 99% se ti to nepovede, ale šanci ti dávám :D .

Jen jednoho člověka jsem ochoten za resta pustit na raid, ale ten se nemůže rozdvojit :roll: . (a shanir to není)
dosky
Příspěvky: 8
Registrován: pon 04. črc 2016 20:06:26
Class:: Shaman

Re: Dosan - Resto Shaman

Příspěvekod dosky » stř 17. srp 2016 18:05:00

Ahoj, s Shanirem už jsme trochu probírali otázky co mi tu naložil, ale než se pustím do jejich zodpovídání, mám pár otázek já:
1) Proč máte na webu že sháníte Resto shamana když o něj ve skutečnosti nemáte vůbec zájem? :-)
2) Pro Resto shamana není prostor v R1 i v R2, nebo si myslel čistě R1? - Kdyby si měl na mysli R1, tak by mi asi ani nevadilo být v R2, do té doby než bych nabral ele Gear v podobné kvalitě jako mám resto Gear.

Dokážeš mi říct, co ten shaman nemá, co ti ostatní maj?

Nevím jestli to je myšleno obecně na Shamana nebo na Resto shamana. Shaman nemá tank Spec :-D (joke). Co se týče Resto tak nemá Combat ress. Dále nemá např. Beacon of Light jako má paladin (jako alternativa je Earth shield + healování sama sebe z talentů, ovšem efektivita není taková jako u zmiňovaného Beconu). Dále nemá bubliny jako má priest (potencionálně i paladin). Pak to jsou buffy (Packa, Bok/BOM, Shadow resist, Stamka) a totemy jsou nahraditelné (Shout od warra/Horn od DK, Replemishment, devo aura od pala, resist aura od pala, Aura od Bala druida, atd..). Nemá až tolik Hotek (oproti Rdruidovi), instant healy taky nejsou takové jako ostatní healeri. Takto bych mohl pokračovat dál a dál :)....

Je tu možnost tě otestovat, ale donuť mě tě vzít za resťáka do raidu. Na 99% se ti to nepovede, ale šanci ti dávám :D .

Né že bych neměl chuť, nebo snahu, ale nač bojovat s větrnými mlýny? :-) To radši zkusím někde sehnat ele gear a hlásit se k vám za ele, když nebude možnost se dostat ani do R2 :-)

3) Mám ještě odpovídat na těch 23 nebo kolik to bylo otázek?...
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Dosan - Resto Shaman

Příspěvekod Tempy » stř 17. srp 2016 18:32:04

Tu je problém v tom, že třeba ještě před 14 dnima by ses tam vmáčknul, jenže teď jsme tam byli 6 mainů healerů, když ti stačej bohatě 4 + pátej na switch.
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Dosan - Resto Shaman

Příspěvekod Pepíkus » stř 17. srp 2016 19:13:04

Co se hecnout na holy paladina na Primar? To znamena kazdou nedeli 18:00 a utery 19:00 si domluvit volno. ;)
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Dosan - Resto Shaman

Příspěvekod Tempy » stř 17. srp 2016 19:19:24

Ahoj, jak jsi na tom teda zejtra s ID na shamanovi? Že bych tě vzal tedy za to elečko primárně, na switch resto? Vadilo by ti to nebo ne? Inv time 17:45, kdyžtak s tebou bych dal ještě pokec extra, jelikož jsou všelijaké okolnosti okolo 17:30.... Co říkáš?
dosky
Příspěvky: 8
Registrován: pon 04. črc 2016 20:06:26
Class:: Shaman

Re: Dosan - Resto Shaman

Příspěvekod dosky » stř 17. srp 2016 19:39:21

Ahoj,
Co se hecnout na holy paladina na Primar? To znamena kazdou nedeli 18:00 a utery 19:00 si domluvit volno.

To bych musel nějakého koupit :D :), Takže, to chce abych dostal tak týden čas na to sehnat nějakého hezkého z aukce :-)

Kód: Vybrat vše

Ahoj, jak jsi na tom teda zejtra s ID na shamanovi? Že bych tě vzal tedy za to elečko primárně, na switch resto? Vadilo by ti to nebo ne? Inv time 17:45, kdyžtak s tebou bych dal ještě pokec extra, jelikož jsou všelijaké okolnosti okolo 17:30.... Co říkáš?


Bohužel ID už mám, možná přístí týden? Dal bych trochu do kupy to Ele do té doby :)..
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Dosan - Resto Shaman

Příspěvekod Tempy » stř 17. srp 2016 19:52:20

Okej, za shamana teda příští týden 25. 8. Klidně jestli máš nějakého alta, aspoň 360+, tak ti ho zejtra vezmu a můžeš s náma zajít. Zjistíš co a jak ohledně taktik u nás, z hlediska toho alta by tě lidi nehodnotili, takže do příštího týdne bys šel s čistým štítem... To je na tobě
dosky
Příspěvky: 8
Registrován: pon 04. črc 2016 20:06:26
Class:: Shaman

Re: Dosan - Resto Shaman

Příspěvekod dosky » ned 21. srp 2016 19:38:07

Ahoj,
omlouvám se předem, ale bohužel jsem zjistil, že jsem odsouhlasil a koupil lístky na Slovan vs AEK Larnaka na EF. Ten zápas je ve čtvrtek od 19 hod a slíbil jsem to již přítelkyni + dalším lidem, takže to asi jen tak odvolat nemůžu :-/. Byla by možnost dostat ještě nějaký jiný, náhradní termín? Ještě jednou se omlouvám :-(
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Dosan - Resto Shaman

Příspěvekod Vojel » pon 22. srp 2016 7:14:55

Já chápu , že tydle zápasy jsou oblíbené ,když tisíce lidí nižší platové skupiny řve na milionáře "běhej ty lemro" , ale vynechat kvůli tomu svůj první test raid .....
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Dosan - Resto Shaman

Příspěvekod Pronet » pon 22. srp 2016 19:01:37

Já v tom nevidím problém, pokud ty jsi schopný si spravit DMG eq tak na to máš o týden déle, ale asi nejlepší vyjádření čekej od Raid Leadera
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Dosan - Resto Shaman

Příspěvekod Tempy » stř 31. srp 2016 15:49:19

Ahoj, zejtra s tebou pocitam. Inv time 17:45 /w Tempy, doufám ze uz tu budes ;)
dosky
Příspěvky: 8
Registrován: pon 04. črc 2016 20:06:26
Class:: Shaman

Re: Dosan - Resto Shaman

Příspěvekod dosky » čtv 01. zář 2016 18:20:14

Omlouvám se, ale problémy s netem jak na straně twinstaru tak na mojí straně (disconnect na cca 30min a poté opět pád) zapříčinil můj nehezký přednes na raidu. Všem se omlouvám, ale doufám že je to pochopitelné a dostanu ještě jednu, poslední šanci na raid :-(
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Dosan - Resto Shaman

Příspěvekod Tempy » stř 07. zář 2016 19:44:01

Ahoj, předešlý týden byl složitý pro všechny. Ten raid jsme ukončili v 8 všichni. Každopádně v tvém případě by bylo fajn, abys už dorazil, je to s tebou nahnutný a prakticky nic jsme nezjistili, jak jsi na tom. Takže dejme tomu, že to bude poslední šance. Protože bych v tom chtěl udržet nějaký pořádek, už záleží, jak se k tomu postavíš ty.

Plán je takový, že zejtra bys měl dorazit na sekundár, klasika jako vždy, 17:45 inv time /w Tempy. Ty ho odejdeš celej, bez nějakýho nutnýho brzkýho odchodu, nebudu řešit že máš tamhle někde problém, kterej potřebujš nutně vyřešit, nebudeš mít problémy v taktikách, nebudeš způsobovat prostoje na raidu, když se po tobě bude něco chtít na tsku, tak se budeš schopen ozvat. Nechci po tobě nic složitýho, chci po tobě něco, co by měl splňovat každej člen raidu. Pokud všechno bude ok, zapomeneme na to, co se dělo. Každopádně to co od tebe očekávám, tak budu požadovat na každém raidu.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti