Vachis - Survival Hunter [NEPŘIJAT]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Vachis
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 21. črc 2016 13:55:02
Class:: Hunter

Vachis - Survival Hunter [NEPŘIJAT]

Příspěvekod Vachis » ned 14. srp 2016 20:53:51

Typ prihlasky: (standard)
Nick postavy: Vachis
Class/main spec: Survival
Věk: 22
ItemLvL: 376
Link na armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-sh ... &cn=Vachis
Link na twinheadu: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?char ... lm=Artemis
Jak dlouho vlastníte tento char: 26.11.2014 jsem ho začal expit.
FPS: Když vše vypnu tak v poho 50-60. Efekty na fair. Na ofi jsem v poho chodil LFR WoD tak věřím že to PC utáhne.(při 25man)

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? World of Warcraft jsem začal před 9 lety na takovém lokálním serveru Aggonar kde bylo online max 20 lidí. Se spolužáky jsem tam dělal skopičinky. Následně jsem šel s nimi na Equilibrium. Kde jsem dostal ban za speed hack. Mladická nerozvážnost, ale nemrzí mě to díky tomu jsem přišel na Twinstar vyléčen z těchto blbostí. Zrovna se tu progresoval Sunwell. A já začal poznávat WoW víc do skillu. TBC jsem tu ještě neprogresoval, začal jsem až na wotlk. Z vesela jsem tam progresoval naxx, os, eoe, ud, toc, togc, oxl, icc, icc hc. :) Když tu byl Ruby Sanctum tak jsem maturoval řešení mé situace? Byl sem dost vyklepanej tak jsem se to prodal kamarádovi celý účet a učil se, učil a dál jen učil. Maturita díky tomu byla procházka. Nelituji tohoto rozhodnutí. Na Wotlk jsem tu měl: DK, Huntera, Maga. Na Cata jsem přišel s úplně novým účtem. Poznal jsem nové lidi kteří zrovna zakládali malou lokální guildu Last Templars kde jsem se po doexpení stal raid leaderem. Následně jsme začali sundavat hc bot, bwd... aby GuM spojil naší guildu s jinou totálně zničil raid grupy lidi polívovali. Já odešel též parta zničená. Pak jsem šel do Mizerů ale to mělo krátkého trvání byl sem prostě demoralizovaný tím rozpadem Last Templars. Takže jsem odešel na ofik. Pak jsem se vrátil po 3 měsících. Abych zapadl do Riders of Darkness. Tam mě bohužel umístili do R5. A hádali se o mě potom s R1. Připadal sem si tam jak v politické straně takže jsem přešel když jsem dostal nabídku do Dark Sanctuary. Kde považuji za svůj úspěch slain Sinestry 10 hc. Byl sem tam poprvé a vypotil jsem duši. Nestihli jsme sundat vše lidi na to začali kašlat takže Alakir i Nef hc zůstali naživu. :( Když přišlo Firelands raid leader se na to vykašlal celá grupa šla do háje a všichni lívli. Tak jsem byl opět demoralizovaný a šel do nějaké low guildy pomáhat. Guilda se jmenovala Silver Hand hodně rychle jsem se tam vypracoval do takového černého koně. Po zkušenost z Last Templars už sem nechtěl být ve vedení ničeho. I tak jsem ale lídroval prakticky bot, bwd a trůny. Šlo to na pohodu. Pak přišlo FL normal padl. Začal progress hc. Pak přišla bomba z nebes ale. Guild Master všechny kickl a skončil z wow. Prostě Jidáš, idiot... nevím co k tomu říct půl roční práce v trapu. Tak jsme rychle založily guildu Thrown out. Ale to je spíš derniéra téhle guild party. Museli jsme nabrat spoustu lidí protože půlka ze Silver Hand přestala hrát. No a dnešní FL 2/7 normal powa. Takže jsem se rozhodl podat přihlášku k vám a opět nastartovat nějakou kariéru v progresování která bude mít smysl.

Váš raid time:
čtvrtek - (od…16 do…23) - sekundární raid
neděle - (od…16 do…23) - primární raid (dobrovolný standby)
úterý - (od…16 do…23) - primární raid (dobrovolný standby)

Vaše DPS na:
Dummy: 23-26k?
Chimareon HC/Normal: tam sem byl naposled se starym setem ale tech 25-27k? Potom to trošku spadlo, ale žádná hrůza hlídám si debuff a nemisnu s Black Arrow atd.

Vypište svůj progress na Twinstaru:
10tky:
BoT - (4/4) - HC (4/5)
BWD - (6/6) - HC (5/6)
TotFW - (2/2) - HC (1/2)
FL - (7/7) - HC (1/7)
25tky:
BH :D jinak jsem tu byl s worldem BoT 25HC a 4/5 down za hodku. Nastřeloval sem poctivě addu na chogalovi. Orby sem nepokazil na Sinestře. Věřím že to zvládnu na FL však jsem zvládl ICC, Ulduar, Toc, Naxx... je to furt stejné uhni, nestůj v tom. Na WoD je to třeba jen barevnější ale jinak pořád stejné.

Screen vašeho UI: [imgr]Obrázek[/imgr]

z raidu v době rozhodnutí napsat přihlášku nemám, ale rád ho postnu zpětně až ho udělám.

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft): Inspirace na tauri veins, ale jinak jsem otevřený konstruktivní kritice každý se občas splete a nebo to špatně pochopil :)

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: Last Templars rozpad, Riders of Darkness slabý progress, Dark Sanctuary konec raid leadera, Silver Hand kicknut, Thrown out hrůza děs.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? Tož jak jsem se o vás dozvěděl možná od někoho někde z drbů. Každopádně jsem studoval kam se to vůbec chci hlásit a musím ocenit web.

Proč chcete jít právě do <SFU> ? Tak přirozeně jdu za progress Firelands momentálně a k tomu patří dobrá parta, ale žádní super skill buzeranti omlouvám se za to slovo každopádně Underrated komplex by to měl charakterizovat nejlíp. Chci někam kde je stabilní komunita, dlouhodobě se to vyvíjí, bude se to vyvíjet a dá mi to šanci se rozvíjet.

Koho znáte v <SFU> ? Asi někoho jo možná ne. O nikom nevim.

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)? všestraný wowkař kterýho nebaví jen PVE ale vrhne se s chutí na achivy, pvp, rp. Jsem týmový hráč vždy když mám hrát sám pro sebe na sebe. Tak mě to nebaví. Mám rád týmový úspěch. Někdo o mě možná řekne že jsem egoista ale taky když se mi něco nelíbí tak se nebojím říct svůj názor. Prostě nejsem podpantoflák. Nejsem ale hádavý zakládám si na sebereflexi a dobrém analyzování situace.

Vypište svoje alty (stačí level 85): měl sem prodal sem raptora sem koupil zas expím
Napište nám něco o Vás (info z real lifu): Narodil jsem se, celý život žil, stále žiji a snad žít budu v Praze. Pražáci ještě nevymřeli a mám problém rozumět slovenštině z východu. To spíš na mě mluvte anglicky. Jsem fanoušek Sparty Praha ale v Evropě fandim všem. Fotbal to je moje. Hrál sem ho závodně 12 let a pak se na to kvůli škole vykašlal nemělo cenu když nemůžu být top. Chci ted něco dokázat jiným způsobem. Rekreačně běhám, posiluji tzv. workout. Byl sem člen Seberevolty už nejsem. Nekouřím nepijui takže neodcházím z raidu na cigaretku nebo nalitý na raid zpívat Michala Davida. Jsem seriálový fanatik u GoT to nezačíná ani nekončí. Mám malou sestru takže občas vedle mě sedí a kouká jak jdu raid. Žiji s rodiči jsem student k tomu pracuji a sponzoruji rodinu. Nejsem sobec nenechám je v troskách. A taky bych to asi ted sám všechno nedal ke škole. Přítelkyni nemám a nějak se ji nechystám mít. Rád vás poznám w/me.
Naposledy upravil(a) Vachis dne ned 14. srp 2016 21:55:37, celkem upraveno 1 x.
Toryko
Příspěvky: 75
Registrován: stř 23. zář 2015 21:25:23
Class:: Hunter

Re: Vachis - Survival Hunter

Příspěvekod Toryko » ned 14. srp 2016 21:35:15

Vážně hraješ s 0 bindama ? myslím že s tímdle u našeho Clka nepochodíš skus s tím něco udělat a postnout screen s bindama.
Vachis
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 21. črc 2016 13:55:02
Class:: Hunter

Re: Vachis - Survival Hunter

Příspěvekod Vachis » ned 14. srp 2016 21:40:19

Bindy u mě nečekejte ... já jsem 1-5 + myš každý má svůj vlastní styl hry. Nemyslím si že by měl někdo někomu nutit bindy. Asi jako v healu někomu vyhovuje tenhle addon a někomu základní ui. Svoboda stylu hraní snad ještě nevymřela. Tohle jako konstruktivní kritiku rozhodně nenesu spíš vnucování svého stylu hraní druhému.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Vachis - Survival Hunter

Příspěvekod Pronet » ned 14. srp 2016 21:41:42

Něco jako štábní kultura ti něco říká? Nějaké barvičky? Nebo cokoliv? Ani číst se mi to nechce popravdě.
Vachis
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 21. črc 2016 13:55:02
Class:: Hunter

Re: Vachis - Survival Hunter

Příspěvekod Vachis » ned 14. srp 2016 21:52:43

tož to mě mrzí :) opravím to
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Vachis - Survival Hunter

Příspěvekod Vojel » ned 14. srp 2016 22:12:50

Občas , když se naštvu , tak místo čárek píšu : kurv * , pyča , d*vka , ale boha ,co udělali tobě ? :-D Jinak já jsem pro na test raid , pro Praža
ka bez Bindů. :-D
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Uživatelský avatar
Ruin
[ Class Leader ]
Příspěvky: 92
Registrován: pát 23. srp 2013 22:26:33
Class:: Hunter

Re: Vachis - Survival Hunter

Příspěvekod Ruin » ned 14. srp 2016 22:40:50

Vachis píše:Bindy u mě nečekejte.

Ahoj,
bindy a macra nejsou striktní podmínkou, ale hodně usnadňují ovládání spellů a postavy v těžších situacích. Pro nás je prioritní spolehlivá docházka na raidy, bezproblémové zvládání taktik a supermassivní DPS. Pokud dokážeš za běhu točit dps rotaci / rozhazovat trapy / nastřelovat tanka / plošnit a neovlivní to tvojí pozornost při progressu, tak bindy ani macra samozřejmě nepotřebuješ.

Mám jen pár otázek:
1.) Seřaď mi sestupně tyto staty podle toho, jak se vyplatí na survival huntera : Expertise, Haste, Crit, Mastery, Agility, Strength, Hit (Napiš i capy statů, pokud nějaké jsou)
2.) Umíš hrát také za Marksmana? Pokud budeš přijat bude od tebe vyžadováno se naučit kitovat Rageface psa na Shannoxovi(Hc)
3.) Které 2 trinkety teď dostupné ve hře jsou nejlepší na survival huntera?
4.) Nějaké addony na hlídání focus baru / procu trinketů / cooldownů používáš?
5.) Přemýšlel si o změně Skiningu na jinou profesi, která bude lepší pro případný progress (například Engineering)?
Vachis
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 21. črc 2016 13:55:02
Class:: Hunter

Re: Vachis - Survival Hunter

Příspěvekod Vachis » ned 14. srp 2016 23:03:21

1) hit 8% mám 7.93% věřím ve štěstí. > haste abych stíhal 3 cobra shot mezi explosiv shot cd. Mám vždy rezervu reforguji co jde mimo haste. Přesné číslo můžu najít ale tak věřím své intuici. > critical strike velmi důležitý na proc Lock and Load. > mastery mi zvyšuje spell damage všeho čím dmguji. > všechno ostatní.
2) tož na cata jsem ho ještě nehrál ani v pvp ani pve. Naposled na Ulduar sezone. Ale dokázal bych se ho naučit. Kitovat cokoli není problém hraji pvp a tam si běžně ukituji co chci. Věřím že co se týká kitování tak Rageface zvládnu. Zvládl sem kytičky na conlavech hc zvladnu toto. Věřím si na to.
3) tož jsem rád že sem rád. Určitě trinket z ragnarose. Vyhlížím ho velmi. Pak trinket za repku? Jako můžu si dát 391 z Majordoma ale přijde mi spíš na rogunu jsem otevřený diskuzím.
4) já addony nevedu krom dbm. Na raidy vše krom dbm vypnu. Případně mám epgp lootmaster či dkp bidder. Věřím že to zvládnu bez addonů. Nikdy sem moc nemodil jakoukoli hru. Měl sem na cd addon co mi ukazoval čísla na spellech a jeden co mi všechno hlásil. Ale to mi spíš překáželo než pomáhalo. Myslím si je to můj názor že je to opět moje věc jako s bindy co mi zkrátka sedí.
5) přemýšlel sem nad eng velmi mohutně, pak jsem si to ale rozmyslel momentálně poněvadž nemám jiný druh obživy a farm alt se tvoří.

ono vše jde když se chce :)) důležitý je abych byl vnitřně v pohodě hlava dokáže divy proto hledám guildu s partou a ne mistry světa co seřvou člověka po jedné chybě. Nejsem bezchybný. Nejsem ani dokonalý. Dokážu se poučit z chyb.
Uživatelský avatar
Ruin
[ Class Leader ]
Příspěvky: 92
Registrován: pát 23. srp 2013 22:26:33
Class:: Hunter

Re: Vachis - Survival Hunter

Příspěvekod Ruin » pon 15. srp 2016 0:36:28

Ok, tak to se mrknem co předvedeš v akci, tvůj gear vypadá dost dobře.
Ve čtvrtek 18.8.2016 od 18:00 do ~23:00 (17:45 invite) doraž na test raid.
Whisp na Tempy/Flynne/Senohrabem/Humanboss o invite.
Měl bych tam být taky za ele shammy s podobným gearem, tak dáme dps fight ;)
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Vachis - Survival Hunter

Příspěvekod BeeWay » pon 15. srp 2016 8:04:55

Ahoj, v přihlášce si nezmínil svoje působení v guildě Mizerové, kde jsi byl 2 ID a pak leavnul. Guildy střídáš jako ponožky, jak mám věřit tomu, že brzy neleavneš případně i ze Six Feet Under?
Obrázek
Kyrie
Příspěvky: 52
Registrován: sob 31. říj 2015 16:06:35
Class:: Druid

Re: Vachis - Survival Hunter

Příspěvekod Kyrie » pon 15. srp 2016 8:09:55

Ma to tam napisane... v casti Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? :)

BeeWay píše:Ahoj, v přihlášce si nezmínil svoje působení v guildě Mizerové, kde jsi byl 2 ID a pak leavnul. Guildy střídáš jako ponožky, jak mám věřit tomu, že brzy neleavneš případně i ze Six Feet Under?
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Vachis - Survival Hunter

Příspěvekod BeeWay » pon 15. srp 2016 8:21:09

Máš pravdu to jsem přehlédl omlouvám se. Nicméně jsi mi stále neodpověděl na mou otázku ohledně střídání guild. Píšeš tam že jsi byl vždy demorilazovaný (neumim to napsat :-D ) a leavnul jsi, proč si nezkusil zůstat a nějak pomoct k tomu aby ta guilda zůstala naživu? Tohle období má prakticky každá guilda a je to jen na lidech v ní jak se s tim poperou.
Obrázek
Vachis
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 21. črc 2016 13:55:02
Class:: Hunter

Re: Vachis - Survival Hunter

Příspěvekod Vachis » pon 15. srp 2016 11:19:11

Není zrovna super hrát hru aby si tam člověk šel odpočinout z realného života, místo toho tam skončí v ještě větší depresi a pak skočí do další deprese. :roll: Jinak 18. nemohu poněvadž mám zavražděné id z tohoto týdne. Tak snad máte trpělivost a vydržíte do 25. aspon se zatím naučím pořádně MM.
Thrallisko
Příspěvky: 49
Registrován: sob 15. čer 2013 14:26:30
Class:: Warrior
Bydliště: Recount

Re: Vachis - Survival Hunter

Příspěvekod Thrallisko » pon 15. srp 2016 14:47:49

Pamatuju si člověka, který healoval lidi na raidu přes nameplaty co viděl kolem sebe, to bys také nazval "svobodným stylem hraní"? Divím se, že za 9 let ti nedošlo, jak moc tě hraní bez bindů omezuje.
Vachis
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 21. črc 2016 13:55:02
Class:: Hunter

Re: Vachis - Survival Hunter

Příspěvekod Vachis » pon 15. srp 2016 15:18:23

důležitý je výsledek a ne styl... zalamit se dá vždycky se vším.
Uživatelský avatar
Ruin
[ Class Leader ]
Příspěvky: 92
Registrován: pát 23. srp 2013 22:26:33
Class:: Hunter

Re: Vachis - Survival Hunter

Příspěvekod Ruin » stř 17. srp 2016 19:11:22

Ok, na příští týden si schovej ID a doraz ve čtvrtek na raid.
Tj. 25.8.2016 od 18:00 do ~23:00 (17:45 /w Tempy/Flynne/Senohrabem/Humanboss).
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Vachis - Survival Hunter

Příspěvekod Tempy » stř 24. srp 2016 19:35:22

Ahoj, zejtra připomínám sekundár od 18:00 (inv time 17:45). Já tam nebudu, whispuj kdyžtak /w Dreika nebo komukoliv z guildy, že jdeš test raid. Přes who někoho najdi a vyburcuj ho, aby ti zařídil inv.
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Vachis - Survival Hunter

Příspěvekod Gashi » čtv 25. srp 2016 20:26:50

Na test raid sa nedostavil.
You win or you learn.
Uživatelský avatar
Joonycek
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 103
Registrován: sob 16. led 2016 15:09:44
Class:: Warlock

Re: Vachis - Survival Hunter

Příspěvekod Joonycek » čtv 25. srp 2016 21:16:33

PROTI
Toryko
Příspěvky: 75
Registrován: stř 23. zář 2015 21:25:23
Class:: Hunter

Re: Vachis - Survival Hunter

Příspěvekod Toryko » čtv 25. srp 2016 21:30:43

PROTI
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Vachis - Survival Hunter

Příspěvekod Pronet » čtv 25. srp 2016 21:36:36

Proč jsi nedorazil?
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Vachis - Survival Hunter

Příspěvekod Gashi » čtv 25. srp 2016 23:04:51

Pretože tu nebol od 15.
You win or you learn.
Uživatelský avatar
Ruin
[ Class Leader ]
Příspěvky: 92
Registrován: pát 23. srp 2013 22:26:33
Class:: Hunter

Re: Vachis - Survival Hunter

Příspěvekod Ruin » pát 26. srp 2016 22:38:59

Nechávám čas na reakci do neděle potom uzavírám.
Uživatelský avatar
Ruin
[ Class Leader ]
Příspěvky: 92
Registrován: pát 23. srp 2013 22:26:33
Class:: Hunter

Re: Vachis - Survival Hunter

Příspěvekod Ruin » pon 29. srp 2016 10:03:41

Ruin píše:Nechávám čas na reakci do neděle potom uzavírám.

Dlouhodobě bez reakce. Nepřijat. Locked.

Obrázek

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti