Sereaphear - Assa Rogue [TEST/POHOVOR/PŘIJATÝ]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Uživatelský avatar
Seraphear
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 32
Registrován: úte 16. srp 2016 21:52:25
Class:: Rogue

Sereaphear - Assa Rogue [TEST/POHOVOR/PŘIJATÝ]

Příspěvekod Seraphear » úte 16. srp 2016 23:38:13

Typ prihlasky:(divoká karta)
Nick: Seraphear
Věk: 25
Vaše FPS: (při 25man) Az na BH jsem nemel moznost chodit...jinak 10m cca 50 a BH netusim( hraju na ultra a griby nemam. Mam rezervu kam snizovat.
Váš raid time:
Jedna ze dvou veci ktera se blbe vypisuje a velice rad bych ji vysvetlil na TS, zaroven duvod pro typ prihlasky DK.


Část zabývající se Historii


Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie
Od doby kdy se na free ukazoval patch 1.12.1. takze...8-9 let...des bes...sam nvm...ale uz je to dlouho
Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Zacnu az Catou
Ice-wow:
Guardians of Faith - Po vyexpeni jsem byl prijat do teto gildy zhruba mesic dva pred otevrenim FL na ice. Prisel jsem jako newbie mezi partu lidi v full HC eq a "snaz se"...V mem "snaz se" probehl muj prerod v PVE. Z dungovy lamycky jsme vyprogressovali FL a posleze FLHC..nicmene po case gidlu prestalo bavit farmit porad to same a chteli se presunout dal (Pandy) ..zkusil jsem...a sel jsem zase z5..kde jsem dostal nabidku jesli nechci do Exodusu..

Exodus - Z pocatku me uchvatil jejich styl raidovani...ve FLn jsme se horkotezko dohrabali k ragonovi ale ta atmosfera a moralka byla skvela...nikdo na sebe nerval, kazdej si pomahal, kazdej vymejslel jak by to slo aby to slo...po spartansky drezure v GoF super zmena...v teto gilde jsem to nakonec vyhrabal az na zastupce GuM a obcasneho RL. Nicmene nakonec se i tento supr kolektiv nedokazal poprat s rozkladem zevnitr...parkrat padlo FLHC a z borcu ktery jsem videl se prat s rotaci a nektery i ucil(shamany) se stali frajirci s nosama nahoru kteri uz nechteli pomahat slabsim...v te dobe jsem odesel...k witcherovi 3

Twinstar:
Po uspesnem zdolani Zaklinace jsem se vratil k wow...ale to uz na jinem serveru kde jsme se nasli s GuM Exodusu...slovo dalo slovo a hura zalozime Silver Hand a zacneme znova...ale uz to neslo tak skvele...jednak pro to ze to bylo vse stavene...nejak nestabilne...jak na koleni...jednak z me strany ze me na jare 2016 stihli tezke osobni problemy (klidne TS vysvetlim) a jednak pro to ze do hry jsem chodil logoutnou z RL...bohuzel v g byl clovek ktery mi tezce nesedl a ja kvuli nemu leavnul...od te doby jsem vystridal cca 2-3 gildy ktere maji kolektiv 4 lidi...a raidy se chodi jakoze se nechodi a kdyz se neco slozi tak je to vitezstvi samo...FL chodim vlastne jen s worldem.

Link na postavu na jiném serveru (popř. ofi)
Vystrachal jsem jen zaprasenyho shamiho ze zminovaneho ice...chudak malej zaprasenej :D
http://server.ice-wow.eu/armory/char.php?guid=720743

Jak jste se dozvěděli o <SFU>
Vlastne toto ID ktere jsem sel v patek tusim s par cleny a libil se mi jak leadrovali . Do ty doby pro neznama gilda...:D
Proč chcete jít právě do <SFU>
Kolektiv...jestli je aspon polovina gildy z polovicky takova jak ti na tom raidu tak je to supr...chci chodit raidy...chci chodit raidy s normalnima lidma
Koho znáte v <SFU>
z toho raidu Wannabehunt ( ale prej mam rikal Ppallko pac jeho je dkhulk...)?? tezko rict jak to myslel :D
Odpovědná osoba:
Za sebe asi jen ja :)

>>> Část zabývajcí se postavou na twinstaru

Máte Character na Twinstaru Ano
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Seraphear
Link na twinheadu: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?character=Seraphear&realm=Artemis
iLVL: 376
Class: Rogue
Main Spec: Assa
Off Spec: Sub ( nekdy v dubnu udelana na valionu HC)

>>> Část zabývajcí se Skillem

S kterými classami máte zkušenosti, a rozepište váš skill s těmito classami?
Na ice jsem mel ele shamniho jako maina a jako alta comb rogue. Shamiho jsem ve sve dobe zahral dobre ale je to doba. Comb me bavil ale bylo to spis takovy na stridacku kdyz byl potreba do setupu mdps nebo pro alt runy.
V případě, že nemáte char, za jaký char + spec byste chtěl(a) v SFU hrát ?
Char mam...chtel bych ale jit prozatim jen assa...tak abych v nem mel totalne jasno, naucil se skvele a vedel ze to je je to v cem budu silnej...v Sub jsem vyexpil a chtel jsem ji chodit ale proste mi to nesedelo...neumel jsem ji tak abych byl pro raid pouzitelnej...ale chtel bych az budu mit jistotu v asse do offu comba.
Vypište vaše zkušenosti z datadisků cataclysm a výše (progres raidu, znalosti taktik a mechanik bossů, atd)
Vedsinu uz jsem vypsal v tom slohu nahore...kazdopadne FLn znam( oproti ice je to pohodicka)...FLHC netusim...bot, bwd se chytim a truny bohuzel vubec stejne jako sinestra...:(
Odkud čerpáte informace o WoW (theorycraft):
http://tg.shivtr.com/
Co nám můžete nabídnout ?
Lehce strelenyho cloveka co obcas failne na uplny kravine ale snazi se vycucnout ze sebe co muze. A do raidu dps...healovat muzu jen pres FA jestli to pomuze :D

RL
: Jmenuji se Daniel, je mi 25...i presto ze nejsem zenaty tak uz mam svoji rodinku :) Moji malickost opatruji ma pritelkyne a 14 mesicni dcerka:) Pracuji jako operator CNC a mezi me hobby patri rybarina, vcelareni a kuteni...az skoro tesarina...(zkousel nekdo delat v panelaku v obivaku prebalovak jen z prken) :D Zde bych se jen rad zminil k druhe veci proc divokou kartu a to je muj "handikep". Mam pocitac ve stejne mistnosti jako spi mala proto cca od 9ti nemuzu moc vykecavat. Reagovat na TS, poslouchat, septat j...ale zadny zachvaty....

Dekuji za vas cas Seraphear
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Sereaphear - Assa Rogue

Příspěvekod Vojel » stř 17. srp 2016 9:38:08

Napiš , až budeš mít čas a hodime řeč na TS . :-)
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Uživatelský avatar
Seraphear
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 32
Registrován: úte 16. srp 2016 21:52:25
Class:: Rogue

Re: Sereaphear - Assa Rogue

Příspěvekod Seraphear » stř 17. srp 2016 10:15:09

Slo by to dnes od 7mi? Budu teda na byte malovat tak kdybych naaahodou nestihal tak napisu.
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Sereaphear - Assa Rogue

Příspěvekod ziarovka » stř 17. srp 2016 10:24:22

Prihlaska je hezka odemne zatim PRO
Obrázek
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Sereaphear - Assa Rogue

Příspěvekod Vojel » stř 17. srp 2016 11:21:37

Klidně , tak teda kolem 7. pokecáme :-)
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Sereaphear - Assa Rogue

Příspěvekod Shanir » stř 17. srp 2016 12:47:16

Tak skus nieco popisat k assa rogune ked ju chces hrat

napr.

Ake staty ides
Ktore glyphy pouzivas, ak na niektorych inych bossoch pouzivas ine, tak to skus napisat + preco
Aky filler talent ides v assa strome a preco
Co je dolezite pri dmgovani za assa
Ako zacinas fight za assa

Inac prihlaska pekna
Uživatelský avatar
Seraphear
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 32
Registrován: úte 16. srp 2016 21:52:25
Class:: Rogue

Re: Sereaphear - Assa Rogue

Příspěvekod Seraphear » stř 17. srp 2016 13:50:26

Staty jedu Agi/spell hit 17% (momentalne 16,97%/mastery/haste/expertise/crit.

Reforguju crit/expertise na mastery pripadne na hit, mam to tam trosku splacnuty ze i hit na mastery kvuli tomu abych zbytecne neprekracoval hit cap coz je zbytecne. Twin pry u assa zaokrouhluje mastery na cela procenta dolu(nemam overeno) tudis mam 19.06 jinak by se dalo reforgnout do haste z ceho ale assa uz tak moc neprofituje.

Glyphy Prime: Mutilate, Rupture, Backstab. Major: Feint, Trick of the Trade, Fan of Knife posledni zmineny se da pouzit na Sprint

Talenty mam 2/2 Quickening, 1/2 Deadly Brew a 2/3 Precision. Tak nejak mi to takhle vyhovuje nejvic, tech moznosti je vic a samozrejme si necham poradit :)

Dmgovat, neumrit, vyuzivat a prekryvat cd potek, Vendety, hlidat aby se necapnula energy, aby nespadlo SnD, Rupture...proste dodrzovat rotaci a neumrit :D

prepot, stealth, garotte...potom jednou mutilate, nahodim Rupture a doufam ze mi procne talent Ruthlessness, pokud ano tak SnD nasledne 2x mutilate, Cold blood+Vendeta a envenom...pokud neprocne tak jednou mutilate pred SnD...Rupture represuju 4-5 CP, Envenom 2 pokud hori a spadlo by mi SnD, jinak pokud chci pouzit Cold Blood, nebo nechat energy na cca 80 abych vyuzil envenom buff tak 4-5 .
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Sereaphear - Assa Rogue

Příspěvekod Vojel » stř 17. srp 2016 19:10:18

PROTI chytá pokemony
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Sereaphear - Assa Rogue

Příspěvekod Tempy » stř 17. srp 2016 19:27:36

Ahoj, slyšel jsem nějaký zvěsti, že máš už tento týden IDčko na FL. Pokud ano, tvůj test raid by byl 25. 8. 2016 od 18:00 (17:45 inv time). Pokud ne, tak zítra stejnej čas /w Tempy.

Ještě mě napadá, že kdybys měl ID a měl alta na solidní úrovni, klidně s náma můžeš zítra zajít, jelikož několik lidí odpadlo. V tomto případě by nikdo nebral zřetel na to, jak jsi zahrál danou classu. To už je na tobě.
Ppallko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 28
Registrován: pon 29. úno 2016 22:28:46
Class:: Hunter

Re: Sereaphear - Assa Rogue

Příspěvekod Ppallko » stř 17. srp 2016 20:39:27

Ahoj, ako si spominal tak sme spolu boli jeden RAID. Na raide som ho sledoval a nespravil žiadnu chyb. Vyzera ako rozumní človek. ZA
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Sereaphear - Assa Rogue

Příspěvekod Shanir » stř 17. srp 2016 20:53:12

Seraphear píše:Staty jedu Agi/spell hit 17% (momentalne 16,97%/mastery/haste/expertise/crit.

Reforguju crit/expertise na mastery pripadne na hit, mam to tam trosku splacnuty ze i hit na mastery kvuli tomu abych zbytecne neprekracoval hit cap coz je zbytecne. Twin pry u assa zaokrouhluje mastery na cela procenta dolu(nemam overeno) tudis mam 19.06 jinak by se dalo reforgnout do haste z ceho ale assa uz tak moc neprofituje.

Glyphy Prime: Mutilate, Rupture, Backstab. Major: Feint, Trick of the Trade, Fan of Knife posledni zmineny se da pouzit na Sprint

Talenty mam 2/2 Quickening, 1/2 Deadly Brew a 2/3 Precision. Tak nejak mi to takhle vyhovuje nejvic, tech moznosti je vic a samozrejme si necham poradit :)

Dmgovat, neumrit, vyuzivat a prekryvat cd potek, Vendety, hlidat aby se necapnula energy, aby nespadlo SnD, Rupture...proste dodrzovat rotaci a neumrit :D

prepot, stealth, garotte...potom jednou mutilate, nahodim Rupture a doufam ze mi procne talent Ruthlessness, pokud ano tak SnD nasledne 2x mutilate, Cold blood+Vendeta a envenom...pokud neprocne tak jednou mutilate pred SnD...Rupture represuju 4-5 CP, Envenom 2 pokud hori a spadlo by mi SnD, jinak pokud chci pouzit Cold Blood, nebo nechat energy na cca 80 abych vyuzil envenom buff tak 4-5 .


Rupture sa obnovuje na hocijakom pocte CP (to znamena ze aj na jednom, podstata je udrzat co najvyssi uptime, preco je tomu tak - staci sa pozriet do prihlasky druhej roguny)

Assa profituje z hastu, viac autoattackov, viac naaplikovanych jedov, vyssi energy regen - viac pouzitych abilit, dlhsi uptime enve buffu, ale v priorite je za mastery
Uživatelský avatar
Seraphear
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 32
Registrován: úte 16. srp 2016 21:52:25
Class:: Rogue

Re: Sereaphear - Assa Rogue

Příspěvekod Seraphear » stř 17. srp 2016 22:31:42

Vojel: Sorry bro ale jak si mi pral at chytil Lepru tak nic...jen par Rattatu, Pidgeyu, Weedle a jeden Magmar..zadna Lepra...hold si to naunstaluj taky a Lepru si chyt sam :P :mrgreen:

Tempy: Zvesti nelzou, aspon teda v tomhle. Sakris v tomhle bude problem pac nvm proc sem si myslel ze mate raid time od 19:00...Kazdopadne 25. mam denni a prijizdim domu v 18:30 bajvoko...S timhle RT jsem to teda prokaucoval.

Ppallko: Akorad skoda toho ze se to druhej den nedoskladalo...ale bylo to zly, koukal jsem z puvodniho raidu byl jen jeden online :(

Shanir: Jasnacka ja taky nepsal ze z nej neprofituje uplne ale ze ne moc. Ale vzdy je lepsi reforg do masterky. Pokud je teda pravda s tim zaokrouhlovanim procent dolu tak by se vyplatilo reforgnout do haste jen pokud by se prebytecnej rating nedal dat do masterky na cely cislo. Ja se spis teda snazim Rupture refresnout az na vyzsi CP...nemam s tim tolik prace porad to refresovat kazdejch par vterin a setrim tim tech 25 energy co to stoji a ja si je muzu usetrit na Envenom a hlidat si jiny veci - SnD, raid, cd atd atd.
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Sereaphear - Assa Rogue

Příspěvekod Shanir » stř 17. srp 2016 23:05:43

jj zaokruhluje sa dole, Orcfood niekde na svojej stranke o rogunach ma pekny excel subor, ktory ti pekne vypocita kolko mas prebytocnej masterky a potom mozes skusit nieco reforgnut (nie vzdy sa to ale da)
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Sereaphear - Assa Rogue

Příspěvekod Kamikaze » sob 20. srp 2016 13:21:43

Tento týpek sa mi páči! 8-)
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Sereaphear - Assa Rogue

Příspěvekod Tempy » stř 24. srp 2016 19:33:19

Ahoj, zejtra zase sekundár od 18:00 (inv time 17:45). Já tam nebudu, whispuj kdyžtak /w Dreika nebo komukoliv z guildy, že jdeš test raid.

VÍM, ŽE TY DORAZÍŠ O NĚCO POZDĚJI, ta zpráva je spíš pro to, abys věděl, komu psát. Někoho z guildy přes /who určitě najdeš ;) To místo by tam pro tebe mělo být, když nebude, tak se s tím nijak nestresuj. Měl by tam bejt Geegee, což je kdyžtak tvoje CL, on ti řekne co a jak.
Uživatelský avatar
GeeGee
[ Class Leader ]
Příspěvky: 258
Registrován: sob 15. čer 2013 17:24:19
Class:: Rogue

Re: Sereaphear - Assa Rogue

Příspěvekod GeeGee » stř 24. srp 2016 20:06:57

beru na vědomí, počítám s tvou zítřejší účastí na sekundáru (st 25.8. 18:00) a počítám i s tím, že dorazíš později, v PMce si na tebe vyptám nějaký kontakt a začnu s tebou řešit příjímací řízení ;-)
Uživatelský avatar
GeeGee
[ Class Leader ]
Příspěvky: 258
Registrován: sob 15. čer 2013 17:24:19
Class:: Rogue

Re: Sereaphear - Assa Rogue

Příspěvekod GeeGee » čtv 25. srp 2016 21:15:17

Až na tu trapu u Shanoxe jsem si nevšiml žádného failu, dps vzhledem ke všem okolnostem ok
viděl bych to tak na ještě 1-3 další test raidy a pak se uvidí.
Uživatelský avatar
Seraphear
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 32
Registrován: úte 16. srp 2016 21:52:25
Class:: Rogue

Re: Sereaphear - Assa Rogue

Příspěvekod Seraphear » čtv 25. srp 2016 21:40:59

No z test raidu bych si nejradsi nafackoval...nerikam ze obcas zadnou trapu nevyberu ale ono toho bylo vic...jednou sem tam vlezl pred shanoxe takze jsem dostal lepaka hnedka. Blbnul jsem rotaci...Aspon ze to po ty rozcvicce u shana uz pak hezky odcejpalo...jinak raid pohodovej...snad uz to priste, jestli bude priste, bude lepsi. Jestli chcete tak to muzu nejak rozepsat...Ja to takhle zatim jen schrnul.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Sereaphear - Assa Rogue

Příspěvekod Pronet » pát 26. srp 2016 7:26:54

Mě si se líbil. Sice jsi byl takový neviditelný, jako správná rogunu. Ale já jsem pro další test určitě :)
Uživatelský avatar
Seraphear
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 32
Registrován: úte 16. srp 2016 21:52:25
Class:: Rogue

Re: Sereaphear - Assa Rogue

Příspěvekod Seraphear » pát 26. srp 2016 14:31:08

Mno a tak by to melo bejt :D Ja byl taky docela utahanej...vztavani pred 5tou, pak prace...silena cesta domu abych to stihnul. Trosku nervozita...Kazdopadne dekuju
Uživatelský avatar
Salumaee
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 52
Registrován: sob 15. čer 2013 13:23:37
Class:: Rogue
Kontaktovat uživatele:

Re: Sereaphear - Assa Rogue

Příspěvekod Salumaee » pát 26. srp 2016 15:34:34

Jenom info z raidu pro rogunske kolegy:
Porusil rogunskou prisahu a mel by se jit kát k hlavnimu rogunskemu tribunalu ve stormwindu, na raidu nevericne setril energii tim, ze me, dokud sem ho neupozornil, nastreloval glypnutym ToTkem a ja mel kvuli tomu mensi cifry, pfuj bidnik jeden.
:D :D
Uživatelský avatar
Seraphear
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 32
Registrován: úte 16. srp 2016 21:52:25
Class:: Rogue

Re: Sereaphear - Assa Rogue

Příspěvekod Seraphear » pát 26. srp 2016 15:52:13

Pfff vsak sem te tak nastrelil tak 2 nebo 3 pully :D :D Po 12ce v praci se uz energii setrit musi :D Nebyl jsem si jistej jestli to k Ragnovi vydrzim a neusnu na klavesnici..mozna jak bych se prekuloval tak bych taky neco vytocil :D
Uživatelský avatar
Seraphear
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 32
Registrován: úte 16. srp 2016 21:52:25
Class:: Rogue

Re: Sereaphear - Assa Rogue

Příspěvekod Seraphear » stř 31. srp 2016 11:31:46

Cauky, setup predpokladam resite az dnes tak kdyby jste me tam nekam nacpali na zitrejsi sekondar tak bych vam byl moc vdecen...Kdyby dystak jo, tak bych mozna pro tohle ID trosku zkratil rozcvicku v podobe Shana...1nou vlezu do trapky, slain, loot a jdeme dal :D:D v patek vztavanicko v 4:47...proto tolik humoru pri strede :)
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Sereaphear - Assa Rogue

Příspěvekod BeeWay » stř 31. srp 2016 12:30:50

Ahoj neber to jako útok, ale ty 12ky děláš každý čtvrtek? já jen že 12ky sem taky kdysi chodil a vím že se to moc nedá, pak jsi rád že si rád.
Obrázek
Uživatelský avatar
Seraphear
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 32
Registrován: úte 16. srp 2016 21:52:25
Class:: Rogue

Re: Sereaphear - Assa Rogue

Příspěvekod Seraphear » stř 31. srp 2016 14:08:11

Mno nvm proc bych to mel brat jako utok...mno muzu rict ze moje prace je v podstate 12 hodin stat na nohou( respektive porad chodit a neco delat), delal sem 15ky, 16ky a taky sem pak byl schopnej normalne zit...kdyz chces uzicit rodinu tak proste musis hejbnout zadkem...jinak kazdej ctvrtek nemakam. Mam kratkej/dlouhej tejden a strida se mi do toho denni a nocni...Me se to blbe vysvetluje takhle pisemne proto sem si i daval divokou kartu, ale je to treba tedka takhle: 1.9. muzu, 8.9. nemuzu(nocni), 15.9. muzu, 22.9. muzu od cca pul 7, 29.9. muzu, 6.10. nemuzu(nocni), 13.10. muzu, 20.10. muzu od pul 7, 27.10. muzu. ...no a tak dale...snad jsem se v tom nikde neseknul...ono je tohle pitomomi ale pracovat nejak musim, kord kdyz mam rodinu.
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Sereaphear - Assa Rogue

Příspěvekod Tempy » stř 31. srp 2016 15:46:04

Ahoj, zejtra s tebou pocitam. Inv time 17:45 tentokrát uz normálně /w Tempy
Uživatelský avatar
Seraphear
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 32
Registrován: úte 16. srp 2016 21:52:25
Class:: Rogue

Re: Sereaphear - Assa Rogue

Příspěvekod Seraphear » stř 31. srp 2016 20:03:32

Jasnacka, budu tam.
Uživatelský avatar
Seraphear
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 32
Registrován: úte 16. srp 2016 21:52:25
Class:: Rogue

Re: Sereaphear - Assa Rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Seraphear » stř 07. zář 2016 2:19:43

Mno kdyz uz s vami nebudu moci bejt v ctvrtek tak vam aspon popisu jak jsem neska sel Flka....takovou tu svoji klasiku skoro....shan, beth, bal cajk....rhyolit 3 hodiny progress...asi 30 krasnejch vtipnejch wipu...na kterejch se mi se mi krasne libilo a prekvapilo ze se udrzela moralka..nervalo se a bylo to fajn...pak mi i pres moje vyrazne upozorneni ze mi tu spinka dcerka(coz sem rikal predem) bylo svereno toceni rhyolita....coz sem predtim delal 2x..:D po dvou dalsich krasnych wipech kdy sem to kolmici navedl do lavy se zadarilo...Lord Rohlik padl po mem soferovani a...a...a....nepadlo mi nic..:D:D dal sem si na zal asi 11 pivek....polovinu u tech wipu...2 kdyz sem to tocil...a zbytek do tedka :)...abych ale nezahalel tak jsem se neska v praxi ucil refresnout rupture mezi predposlednim a poslednim tickem a musim se pochvalit..docela mi to slo...pokud jsem zrovna nemusel hlidat raid pac tam par lidi delalo kraviny...:) a aby muj prispek byl aspon trosku vtipnej tak pretlumocim krasnej vtip co jsem si precetl na FB :D Vite co dela Lenochod kdyz hori les ???
Spoiler:
HORI TAKY :D :D
Uživatelský avatar
GeeGee
[ Class Leader ]
Příspěvky: 258
Registrován: sob 15. čer 2013 17:24:19
Class:: Rogue

Re: Sereaphear - Assa Rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod GeeGee » stř 14. zář 2016 18:14:41

Zítra to jest 15.9.2016 v 18:00 hodin se hlas postavě Tempy na další test raid, poté se uvidí, zda tě posuneme na pohovor, či ne.
Uživatelský avatar
Seraphear
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 32
Registrován: úte 16. srp 2016 21:52:25
Class:: Rogue

Re: Sereaphear - Assa Rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Seraphear » čtv 15. zář 2016 8:56:34

Ok celou noc jsem mel nejakou praci, dam si jeste kafco a cigaro a vyspim se. Behem dne by me doufam mel nahanet plynar. Tak doufam ze si nevzpomene o pul 6ty protoze v tu dobu pokud bych mohl neco zadat ja. A to by bylo. :shock: Mohl bych si te Tempy prosim najit a rychle by sme zkusili toho myho prokletyho epgp lootmastera...mam cistou instalaci z twinu, tu jejich wow.exe. a addony bez kterejch nedokazu zit...pokud by slo ...jinak samo sebou budu ready
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Sereaphear - Assa Rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Tempy » čtv 15. zář 2016 9:54:42

Ahoj, od teď mě najdeš na TSku, zkus mě tam nějak zburcovat všemožně a uvidíme co se dá dělat.
Uživatelský avatar
Seraphear
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 32
Registrován: úte 16. srp 2016 21:52:25
Class:: Rogue

Re: Sereaphear - Assa Rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Seraphear » sob 17. zář 2016 13:03:34

Cauky, jeste jednou dekuji za prijmnej ctvrtecni raid a za itemy. Relativne hezky to odcejpalo a raidik se mi libil. Chci se jen zeptat predbezne na pristi ctvrtek pac mam zase denni. To znamena ze bych mohl prijit zase cca v 18:30. Zda mam setrit ID nebo to je pro vas nevyhovijici a vynechame to.
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Sereaphear - Assa Rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Tempy » sob 17. zář 2016 15:31:18

Neměl by to být problém, pokud by ti nevadilo, že bys přišel o jednoho bosse (Beth s největší pravděpodobností).
Uživatelský avatar
Seraphear
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 32
Registrován: úte 16. srp 2016 21:52:25
Class:: Rogue

Re: Sereaphear - Assa Rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Seraphear » sob 17. zář 2016 15:45:36

Jas...nevadilo :) Uz nam nastesti dodelali jednu objizku takze bych za idealnich podminek mohl stihat bejt driv...ale radsi budem pocitat s horsi variantou...:)
Men Hatten
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: ned 22. lis 2015 17:52:34
Class:: Shaman

Re: Sereaphear - Assa Rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Men Hatten » stř 21. zář 2016 16:01:34

Ahoj, počítej zítra s raidem, budeme ti držet místo :) Flynne/Menhatten nicky pro inv.
Obrázek
Uživatelský avatar
Seraphear
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 32
Registrován: úte 16. srp 2016 21:52:25
Class:: Rogue

Re: Sereaphear - Assa Rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Seraphear » stř 21. zář 2016 20:05:45

Jasnacka...poletim s vetrem o zavod :D tak doufam ze to auto nekde nerostrelim..:D:D
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Sereaphear - Assa Rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Tempy » stř 21. zář 2016 20:41:52

Prosimtě hlavně bezpečně, když se trochu zdržíš, tak tě neukamenujem.
Uživatelský avatar
GeeGee
[ Class Leader ]
Příspěvky: 258
Registrován: sob 15. čer 2013 17:24:19
Class:: Rogue

Re: Sereaphear - Assa Rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod GeeGee » ned 25. zář 2016 18:50:56

Pokud nemá nikdo žádné výhrady, postupuju na pohovor, termín pohovoru určuji na středu 28.9.2016 na řekněme 19:00 hodin, v případě, že by ti nevyhovoval termín, navrhni si, kdy můžeš
Uživatelský avatar
Seraphear
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 32
Registrován: úte 16. srp 2016 21:52:25
Class:: Rogue

Re: Sereaphear - Assa Rogue [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Seraphear » ned 25. zář 2016 20:52:14

Mozna by to mohlo bejt i driv, okolo 5ty? 6ty? Ona mala jde spat nekdy okolo 8mi tak aby byl dostatek casu :)
Uživatelský avatar
GeeGee
[ Class Leader ]
Příspěvky: 258
Registrován: sob 15. čer 2013 17:24:19
Class:: Rogue

Re: Sereaphear - Assa Rogue [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod GeeGee » úte 27. zář 2016 18:08:13

Dobrá tedy, takže pohovor bude zítra, tj. 28.9.2016 v 17:00 hodin, bud na TS už o něco dříve ;-)

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti