Lightblackie - Holy Paladin [TEST/-/NEPRIJATY] FREEZEE

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Lightblackie
Příspěvky: 5
Registrován: pát 26. srp 2016 23:53:29
Class:: Paladin

Lightblackie - Holy Paladin [TEST/-/NEPRIJATY] FREEZEE

Příspěvekod Lightblackie » sob 27. srp 2016 1:33:02

Na začiatok by som rád uviedol, že postava sa nachádza aktuálne na horde, no nie je problém ju v prípadne priaznivých okolností preniesť k aliancii kedykoľvek. Ďakujem za pochopenie.

Typ prihlasky: (standard)
Nick postavy: Lightblackie
Class/main spec: Paladin Holy
Věk: 20
ItemLvL: (min 360ILvL) 371
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... ghtblackie
Link na twinheadu: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?char ... lm=Artemis
Jak dlouho vlastníte tento char: Tento char žiaľ len niekoľko ID, avšak za Holy paladina mám odprogressovanú minulú sezónu.
FPS: (při 25man) 30-+

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? WoW hravam od roku 2008. Prešiel som od TBC postupne Wotlkom kde som začal hrávať PvE na trochu lepšej úrovni na ULD sezóne. A postupne sa prepracoval medzi najlepšie guildy. (stále hrávam v guilde Error loading guild name na Hyperione http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Hyperion&cn=Barjakloo moja postava len na ukážku.

Váš raid time:
čtvrtek - (od XY do XY )- sekundární raid
neděle - (od XY do 1:00) - primární raid (dobrovolný standby)
úterý - (od 18:20 do 1:00) - primární raid (dobrovolný standby)

Vaše DPS na:
Dummy -
Chimareon HC/Normal -

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
10tky:
BoT - (5/5) - HC (4/5)
BWD - (6/6) - HC (6/6)
TotFW - (2/2) - HC (1/2)
FL - (7/7) - HC (0/7)
25tky:
BoT - (5/5) - HC (5/5)
BWD - (6/6) - HC (6/6)
TotFW - (2/2) - HC (1/2)
FL - (7/7) - HC (0/7)

Screen vašeho UI: (Screeny uploadujte nejlépe z raidu a na stránce http://tinypic.com/ ) http://tinypic.com/view.php?pic=2nvxyle ... 8DWf5iLTDc
Žial nemám aktuálny screen z raidu, akonáhle niečo pôjdem spravím a uploadnem. A áno toho holy power baru sa chcem zbaviť no doteraz som nerišiel na to ako...

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft):
Priorita statov:
1. Intellect
2. Spirit
3. Haste
4. Crit
5. Mastery

Podľa tejto priority sa riadim ja, avšak viem že existuje aj critový holy paladin. Túto variantu som ja neskúšal a ostávam pri klasickom Holy paladinovy.
Otázku Haste capu riešim už pomerne dlho žiaľ bez výsledkov. Haste cap by sa mal určovať podľa počtu tikania HoTky z Holy Radiance. Avšak počet "ticnutý je ovplivnený cooldownami a nemám odskúšané ako to funguje na twinstary.

Gemovanie a Reforging: Podľa priority statov.

"rotácia":
U healera sa nedá povedať o rotácii preto píšem v úvodzovkách. ;)
Pred pullom nahodím na tanka beaconu (ak su v raide 2 holadinovia tak podľa dohody).
po pulle davam na bossa resp. enemy npc judgement z ktorého získavam buff a držím ho na sebe celý fight.
AoE healing sa snažím prenechať classam ktoré to majú lepšie zvládnuté a ja sa sústredím skôr na single healing, no nie je to pravidlo. Healujem podľa potreb raidu a encounteru. Rovnako aj odpalujem cd. Iba Holy Shock používam pernamentne kvôli Holy power a procovaniu zo set bonusu.
Aura mastery je podmacrovana aby som bol schopný prebrať resist auru aj ked je zabratá a nechávam ju väčšinou až na vyzvanie leadera alebo sa sním dopredu dohodnem. Nerobí m problém v prípade potrieb stunovať, kickovať.
Spelly ako je HoP, salva, freedom a sacrifačka sú podmacrované
#showtooltip Hand of Sacrifice
/stopcasting
/cast [target=mouseover] Hand of Sacrifice
(ukážka macra)
Inak zvyšné healovacie spelly su podbindované na myške a používam ich v kombinácii s addonom VuhDo ktorý sa mi najviac osvedčil.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: Na cata to bola guilda Ordo Satanas s ktorou som progressoval minulú sezónu. po čase ma WoWko prestalo baviť a skončil som. po nejakom čase som sa vrátil k Wotlku a guilde Error... Táto guilda žiaľ aktuálne zažíva tažké obdobie a ja som sa rozhodol dať na radu kamarátov a pozhánať si char na cata a začať snimi hrávať v guilde We Wipe on Critters. Guilda mi žiaľ neposkytuje dostatočný progress ktorý by som chcel a taktiež mi nevyhovuje raid time.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? SFU poznám z čias progressu s guildou Ordo Satanas

Proč chcete jít právě do <SFU> ? Rád bývam medzi najlepšími a snážím sa zlepšovať a pevne verím že v tejto guilde sa mi to podarí.

Koho znáte v <SFU> ? aktuálne neviem kto u vás hráva

Odpovědná osoba:

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)? Som človek ktorý ide pevne za svojim cieľom a vie pre to aj niečo obetovať.

Vypište svoje alty (stačí level 85): (Formát: Nick - class / spec - Ilvl - aktivita) Thuspreus - Druid - Feral - 366

Napište nám něco o Vás (info z real lifu): Zdravím Volám sa Jakub a pochádzam z Bojníc. Aktuálne študujem medzinárodný rozvoj na UP v Olomouci. Okrem WoWka milujem dobrú hudbu preto aj robím v univerzitnom rádiu a venujem sa fotografii. A ešte jedna vec chcel by som vás poprosiť keby ste ma chceli vidieť na test raide tak ak by to bolo možné až od ďalšieho ID tento týžden mám ešte plno vecí na zariaďovanie a rád by som to vyriešil čím skôr. Potom sa vam budem venovať na plno.
Peace and Love by Lightblackie
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Lightblackie-Holy-Paladin

Příspěvekod Vojel » sob 27. srp 2016 9:14:48

Napiš, kdy budeš mít čas a hodíme řeč na TeamSpeaku :3
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Lightblackie
Příspěvky: 5
Registrován: pát 26. srp 2016 23:53:29
Class:: Paladin

Re: Lightblackie-Holy-Paladin

Příspěvekod Lightblackie » sob 27. srp 2016 10:37:35

Vojel píše:Napiš, kdy budeš mít čas a hodíme řeč na TeamSpeaku :3


Kedže v pondelok mám ešte posledný opravný termín na skúšku tak ak by to bolo možné rád by som to nechal až na pondelok/utorok.

Edit: pondelok okolo 20tej by to bolo možné?
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Lightblackie-Holy-Paladin

Příspěvekod Sarger » pát 02. zář 2016 1:06:52

napíš mi prosímťa, kedy by si mal čas na pokec na TS - behom týždňa (pondelok večer alebo zvyšok týždňa hocikedy)
Lightblackie
Příspěvky: 5
Registrován: pát 26. srp 2016 23:53:29
Class:: Paladin

Re: Lightblackie-Holy-Paladin

Příspěvekod Lightblackie » pát 02. zář 2016 19:41:02

Sarger píše:napíš mi prosímťa, kedy by si mal čas na pokec na TS - behom týždňa (pondelok večer alebo zvyšok týždňa hocikedy)


Počas týždňa každý večer. Takže len napíš kedy ti to vyhovuje najviac a ja sa už zariadim
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Lightblackie-Holy-Paladin

Příspěvekod Sarger » ned 04. zář 2016 9:44:14

Ok. Streda 19:00
Lightblackie
Příspěvky: 5
Registrován: pát 26. srp 2016 23:53:29
Class:: Paladin

Re: Lightblackie-Holy-Paladin

Příspěvekod Lightblackie » ned 04. zář 2016 10:09:27

Sarger píše:Ok. Streda 19:00


Ok, budem tam.
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Lightblackie-Holy-Paladin

Příspěvekod Sarger » stř 14. zář 2016 19:14:42

Ahoj, viem že je to narychlo, ale chcem sa len uistiť že s tebou môžme počítať na zajtraší raid. (postavu máš vraj stále na horde)
Ak chceš, môžme behom dna poriešiť požičanie našej postavy, s ktorou yb si šiel test, a potom yb si sa rozhodol, či ďalšie raidy pôjdeš so svojim, alebo už nie (pripadne sa rozhodneme my :D ) Ozvy s ami prosím čo najskôr.
Lightblackie
Příspěvky: 5
Registrován: pát 26. srp 2016 23:53:29
Class:: Paladin

Re: Lightblackie-Holy-Paladin

Příspěvekod Lightblackie » stř 14. zář 2016 22:06:10

Sarger píše:Ahoj, viem že je to narychlo, ale chcem sa len uistiť že s tebou môžme počítať na zajtraší raid. (postavu máš vraj stále na horde)
Ak chceš, môžme behom dna poriešiť požičanie našej postavy, s ktorou yb si šiel test, a potom yb si sa rozhodol, či ďalšie raidy pôjdeš so svojim, alebo už nie (pripadne sa rozhodneme my :D ) Ozvy s ami prosím čo najskôr.


Ahoj, postavu mám na horde no nie je problém si ju previesť. Skôr nastal problém, že mi pomenili časy niektorých predmetov a musel som komplete prehádzať rozvrh a žiaľ sa mi zaplnili aj časy kedy mávate raid time. Možno sa mi podarí to spraviť aby som mal čas aspoň v štvrtok ale to uvidím až keď začne semester. Avšak ak bude to bude možné rád by som zajtra zbehol svami test raid a ja sa z všetkých síl vynasnažím aby som aspoň na sekundár mával voľno.(je to dosť pravdepodobné že sa mi to podarí zameniť za iný termín ale nič nemôžem aktuálne slúbiť).

Dúfam, že som to nenapísal príliž nezrozumiteľne. V skratke ak ma zoberete zajtra tak tu budem so svojou postavou pripravený v dobrej nálade a plný sily.

S pozdravom Lightbackie

Edit: postava prevedená.
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Lightblackie - Holy Paladin [TEST/-/-]

Příspěvekod Sarger » čtv 15. zář 2016 0:04:45

vyborne, medzi 17:45 a 18:00 sa hlas u niekoho z guildy ( raid skalda : tempy / flynne ) a potom uvidime, ako to budes mat s casom, a co s tebou.
Men Hatten
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: ned 22. lis 2015 17:52:34
Class:: Shaman

Re: Lightblackie - Holy Paladin [TEST/-/-]

Příspěvekod Men Hatten » stř 21. zář 2016 16:08:29

Ahoj, bohužel stav healerů je pro tento týden plný, takže si klidně FLko můžeš zajít s worldem. Případný další test raid by se zase domluvil tady, nebo by tě někdo kontaktoval nějak jinak.
Obrázek

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti