Tealer - Enha Shaman [Test/-/Neprijatý]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Tealer
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 01. zář 2016 19:18:15
Class:: Shaman

Tealer - Enha Shaman [Test/-/Neprijatý]

Příspěvekod Tealer » čtv 01. zář 2016 19:50:48

Typ prihlasky: (standard)
Nick postavy: Tealer
Class/main spec: Enha
Věk: 22
ItemLvL: 365 ILvL
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... or+An+EyeI
Link na twinheadu: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?char ... lm=Artemis
Jak dlouho vlastníte tento char: Necelé 2 měsíce
FPS: (při 25man) 45-55

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?

Již tomu bude pomalu 8 let co hraji tuto mojí srdcovku :) Jsem z 90% PVEčkař a celý žívot jsem mainil tankadina, pač paladin je má srdcovka. Na twinstaru jsem strávil polovinu své wow kariéry. Na wotlku jsem zažil zde své zlaté časy, kdy jsem byl členem většinou top guild u Aliance své doby. Crusaders of light, Dragonslayers, Sanquines Adamas, Horny head hunters, ale především největší srdcovka Deadbringers. Následně jsem v polovině ICC sezony skončil v wowkem a vrátil jsem se až na počátku Cata na Twinstaru. Stal jsem se členem Endless Agony, ale Cata mě nezaujalo na příliš dlouho a tak jsem wow opět ukončil na twinstaru. S tím se pojí i událost, kdy jsem přišel o celý svůj starý účet a tak jsem shamana a paladina vyexpoval nyní narychly na začátku července :). A nyní jako zkušený hráč, který i vedl mnoho guild a byl častým RL a Cl, jenž má rád především zábavu a super kolektiv v guildě jsem upřel svůj zrak na vaší guildu :) a po dnešním i když total zalagovaném raidu :D jsem zjistil a ujistil se, že jste skutečně milý příjemný a vřelý kolektiv :) a skutečně k vám chci :)

Váš raid time: Studuji sice na vysoké, takže jsem časově omezený, avšak na raidy jak sekundární i primární si čas udělám :)
Vaše DPS na:
Dummy Boss - 21K DPS průměrně


Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
25man:
BoT - Ofík - clear
BWD - Ofík - clear
TotFW - Ofík - clear
FL - 3 boss down normal

Screen vašeho UI: (Screeny uploadujte nejlépe z raidu a na stránce http://tinypic.com/ ) Obrázek

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft): Tak celkově zkušenosti a informace získané po těch x letech :), knihy, fora a guide na internetu

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: Již vypsáno ve wow historii :) jen přidám důvody - bud špatný přístup k lidem ze strany vedení a já se zastával ostatních, tak jsem odešel nebo rozpad guildy

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? Slyšel jsem o vás již pokud se nepletu i na wotlku :)

Proč chcete jít právě do <SFU> ? Již jsem zmínil ve wow historii :)

Koho znáte v <SFU> ? Danthee a Tempy jelikož jsem se s nima již bavil ohledně přijmutí do guildy :)

Odpovědná osoba:

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)? Jsem zkušený PVE hráč na kterého je spolech jak v herních tak i v reálném životě :) jsem pro všechnu srandu a rád si udělám legraci i sám ze sebe a jde mi hlavně o zábavu, jelikož přeci jen v životě je spoustu hnusných chvílích tak si to musíme rozzářit ne ? ^_^

Vypište svoje alty (stačí level 85): Aventaz - tankadin, aktivní, 356 ILVL,

Napište nám něco o Vás (info z real lifu): Jsem 195 cm vysoký student vysoké školy v Ustí nad Labem, kde studuji svůj sen již od základní a to jest se stát učitelem historie a společenský věd :) dále jsem taky cosplayer a rád hraji airsoft a koukám na anime :) Rád poznávám nové lidi :) a jsem otevřený pro každou srandu
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Tealer - Enha Shaman

Příspěvekod Sarger » čtv 01. zář 2016 23:39:40

No čo by som k tomuto ....

DS, DB, HHH, EA, CoL .... bol si raid leader, class leader .... "Jsem zkušený PVE hráč"

Ono sa to krásne číta. O takého človeka musí mať záujem každý, kto na twine pôsobí uz nejaky ten piatok ...

Ale pravda bude niekde inde.
Skús mi prosímťa vysvetliť, čo si u shannoxa robil pred bossom? Dovoľ, odpoviem si sám - umrel si.
Druhá otázka. Čo si robil pred Shannoxom, ked som sa na TS asi 5x po sebe pýtal prečo sú meleečka pred bossom, alebo po stranách bossa? Znovu si dovolím odpovedať - čakal si kým umrieš. Schválne som pootočil bossa asi o 10° smerom k tebe, no netrvalo to ani 5 sekund, a bol si dole.

Skús mi prosímťa povedať, ako človek, ktorý o sebe tvrdí všetko hore popísané - dokáže toto spraviť? A nie raz. A nie len tak - po upozornení, a zmene postavenia bossa ani nezareaguješ ...

Pri dnešných lagoch nebudem hodnotiť dps, alebo podobné veci, ale ako dalsi bod by som dal aj nezvladnutie a neznalost taktiky, a ignoracia toho, co sa povie. Znova - shannox - nebol si jediný, ale sám si sa priznal, že si šiel bossa, kým mal 30%, pričom si mal ísť psov. Hovorilo sa to na TS, a ty nič. Ešte si sa čudoval, a písal o tom v raid chate.

Za mňa zatiaľ NEUTRAL náchylný k PROTI ...... uvidíme čo predvedieš nabudúce. Odporúčam PORIADNE naštudovať taktiky.


PS:
A kedze ma zaujimal aj tvoj bývalý main - tankadin - tak som sa naňho pozrel ...
glyphy - chýbajú klucove major glyphy
talenty - na low equip tanka uplne zlá volba volitelných talentov.
zlé sokety , zlý reforge, CTC 68,96% - pri otvorení prvej sezóny si musel mat cca 72-78% (tzn ilvl cca 350)

Celkovo - nepoužiteľný v raide v podobe, v akej je.
Tealer
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 01. zář 2016 19:18:15
Class:: Shaman

Re: Tealer - Enha Shaman

Příspěvekod Tealer » pát 02. zář 2016 0:08:52

Každý máme i své mínusy a že jich i já mám dost :D to žádná a nechtěl jsem, aby to vyznělo nijak blbě

Jinak ke smrtím u Shanoxe, jelikož jsem FL byl poprvé v životě, tak by se taky mohlo stát nikdo není neomylný, ale to je mimo ted :) jde o to, že v raidu byla spousta meeleček a jelikož on háže trapu a stačí málo aby do ni kdokoliv omylem vletěl (co se tam stalo několikrát) tak jsou potřeba drobné rozestupy. Jenomže na to, jaký tam byl prostor a kolik bylo meeleček šlo usoudit, že je potřeba se posunout a JELIKOŽ nejsem z guildy a nemám takový gear, tak jsem vzal na sebe to, že půjdu úplně na max bok, aby ostatní měli solidárně místo. Nikdy jsem nestál přimo před bosem, byl sem za uhlem 90 stupnu, ale asi se stalo a ano seknul mě jednou dobře. Má chyba, ale opravdu moc prostoru tam nebylo :)

A k tomu paladinovi :) měl jsem ted velmi pracovné období, kdy na to wowko tolik času nebylo a paladin je jen alt a je braný zatím na odreagování :) dále je zatim určen jen na dungy a tomu podobné, tím pádem zatím jsem tam dal jen hrubý základ, dal něco málo na socket bonusy a zkouším různé stavění tanka na cata pomaloučku :) pač se mi zatim nechce jet to, co jedou všichni přes kopírák, rád experimentuji :) ale dávám tomu čas a netlačím na paladina :) je to zatim dovolenková postava a talenty si myslim, že mám dobré :)

Kdyby to náhodou vyznělo ošklivě nebo tak, tak to určitě tak nemělo :) jen konstatuji, že si na onu situaci měl jiný pohled než já a věděl jsem moc dobře, proč určité věci dělám :) ale děkuji za kritiku i paladina :) aspon vim o to víc, že ho musim dodělat ;)
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Tealer - Enha Shaman

Příspěvekod Sarger » pát 02. zář 2016 1:05:11

Ja tomu "osobnemu priestoru" u meleecok rozumiem. sám mám zlý pocit ked mam stáť s niekym nakope, a nevidím, v tom zhluku postav, kde do prdele mam vlastne toho svojho šmatláka :D Ale u bossov, ktorý cleavujú, a je viac nez pravdepodobne, ze sa s nim bude aj hýbať by som urcite nestal pred nim, ani len na hrane. DBM ti ukáže presne kedy si máš dávať pozor na presne tú jednu jedinú abilitu (trapa) tak to staci sledovat tie 2 sekundy, a budes vediet kam to ide. pripadne proste v ten okamih odbehnes, a si v suchu. potom sa vratis znovu na bezpecne miesto, a ides si dalej. A takto mozte stat aj na 1 pixeli vsetci.
No ja som práve tým schválnym pootocenim bossa skusal, ci aspon zareagujes, uz ked stojis na hrane. a nič. tak to viac nerob.
Dalej, vidím ti v prihláške 3 zabitych bossov vo FL - takže si to nebol prvý krát. - alebo .. ako to teda je ?

Paladin - pisal si ze je to tvoja srdcovka. .. k svojmu milškovi by som sa teda spraval inak :D Hrubý základ by som to nenzval. reforge a sokety si si mohol zistit, a nedávať tam zbytočnosti, len aby sa nepovedalo. Nejde o kopirák. moje talenty tiež asi moc neuvidis, pretoze som ich prerobil pri progrese, a su alternativou dvoch verzii. Ty ako low gear ale POTREBUJES istu vec, ktoru nemas, a bez ktorej s low equipom budes pre kazdeho tá zlá volba. Ono cata je postavene dost hlupo oproti wotlku, pretoze prakticky mas na vyber len z 1-2 variant, ako to postavit na talentoch, a zvysok su glyphy, a gameplay. Takze kopirak mat musis. Len si musis uvedomit priority, a tie mas uplne obratene co sa talentov, reforgov, a gemov tyka :D

v pohode. kritika je na to, aby sa z nej clovek poucil. preto pisem, uvidime co predvedies nabuduce.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Tealer - Enha Shaman

Příspěvekod Pronet » pát 02. zář 2016 5:15:06

Nemyslím si, že jsi si dal s přihláškou nějak velkou práci. Za to máš Mínus

Co jsem si přečetl mi bohatě stačí. Neutral

Raid na kterém jsem nebyl. Neznalost taktik, pozice (že jsi mele tě neomlouvá, že jsi si vybral tohle hrát tak máš stát prostě na kupě a nic jiného ti nezbývá.) Spíš mínus za taktiky
I kdyby jsi šel poprvé FL, měl jsi mít řádně nastudovanou teorii.

Chci aby jsi šel další test raid, nepochybuji o tom, že se dalším raidem zlepšíš.
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Tealer - Enha Shaman

Příspěvekod Pepíkus » pát 02. zář 2016 10:09:56

Čau, zkus mi rozepsat, jak budeš postupovat při sbírání setovek, tak abys je co nejefektivněji nasbíral. Včera jako poslední den před resetem, jsi měl full valor cap? Dále, jak by podle tebe měla vypadat perfektně připravená pve postava se vším všudy na raidování když to porovnáš s tím, co máš teď? (Neberme na zřetel samotný equip, ale detaily okolo.)
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Tealer - Enha Shaman

Příspěvekod Crafty » pát 02. zář 2016 11:03:07

nepripadas mi jako moc loajalni hrac, kdyz se divam na tvou historii a už vůbec ne stabilni.
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Tealer
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 01. zář 2016 19:18:15
Class:: Shaman

Re: Tealer - Enha Shaman

Příspěvekod Tealer » pát 02. zář 2016 11:28:38

Sarger: jen k tomu FL :) tak zabil jsem s váma 3 bose ve FL :) takže ano zabil jsem 3 bose ve FL :D

Pepikus: ahoj :) jen nejdříve odpovím, že ano, pokud se nemýlím :) zaměřím se tedy na detaily okolo, nežli na eq, jak sám říkáš :) Když slyším otázku, jak by měla dle mě vypadat postava co nejlépe připravená na progress a raidování, tak určitě bych začal full enchantama :) (ovšem ten gear musí i tomu raidu odpovídat) nasocketovaný sloty, využití svých profek, připravené flashky, ale jak tak koukám, tak na cata už existuje ta guild flashka :). Dále by se měla zaměřit, aby si držela základ Hit a Exp capu, nejlépe aby také měla možnost vyvolat mamuta na opravu pro raid :) (mamuta mam zatím na paladinovi jenom) sehnaná reputace, kdyby měla přidávat nějakou určitou výhodu :) dále nějaký ten food, ale to je většinou ryba z guildy :) dále také mít mikrofon a tsko, DBM a ostatní addony, které pomáhají v PVE a nakonec přinést i dobrou náladu a zábavu do raidu :D :)

O všechny tyto nedostatky, pokud jsem je ještě nedodělal, tak budou dodělány :) aktuálně jsem se postral o komplet enchanty až na výjimku :) a došperkoval jsem glyphy a reforge staty :) sockety vyměním za epic full, až se mi přestanou tak moc hýbat staty :) a budu je moc přesně epicky vysocketovat na míru :)

Crafty: loajální hráč opravdu jsem, když guilda nebyla schopná zabít naxxaramas do 3 hodiny a já se s nima prděl asi 7-8 hodin :D pač někdo neumí tančit. SA, EA, CoL, DB, - HHH sice taky, ale tam jsem odešel kvůli ne moc dobrému kolektivu a jedině u DS jsem se setkal po určitém čase s opravdu problémy vedení proti ostatním :) takže ano, jsem loajální :) nestřídám guildy kvůli progresu nebo marnosti či nudě
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Tealer - Enha Shaman

Příspěvekod BeeWay » pát 02. zář 2016 13:42:54

Včera jsi mě nijak nepřesvědčil, ALE byli to jen 3 multilagged bossové, tudíž budu férovej a včerejší raid budu přehlížet :-D zkus se připravit lépe na ten další ať nechytáš cleavy a trapky a tomu podobné věci. Držím palce.
Obrázek
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Tealer - Enha Shaman

Příspěvekod Shanir » sob 03. zář 2016 23:42:16

Tealer píše:Sarger: jen k tomu FL :) tak zabil jsem s váma 3 bose ve FL :) takže ano zabil jsem 3 bose ve FL :D

Pepikus: ahoj :) jen nejdříve odpovím, že ano, pokud se nemýlím :) zaměřím se tedy na detaily okolo, nežli na eq, jak sám říkáš :) Když slyším otázku, jak by měla dle mě vypadat postava co nejlépe připravená na progress a raidování, tak určitě bych začal full enchantama :) (ovšem ten gear musí i tomu raidu odpovídat) nasocketovaný sloty, využití svých profek, připravené flashky, ale jak tak koukám, tak na cata už existuje ta guild flashka :). Dále by se měla zaměřit, aby si držela základ Hit a Exp capu, nejlépe aby také měla možnost vyvolat mamuta na opravu pro raid :) (mamuta mam zatím na paladinovi jenom) sehnaná reputace, kdyby měla přidávat nějakou určitou výhodu :) dále nějaký ten food, ale to je většinou ryba z guildy :) dále také mít mikrofon a tsko, DBM a ostatní addony, které pomáhají v PVE a nakonec přinést i dobrou náladu a zábavu do raidu :D :)

O všechny tyto nedostatky, pokud jsem je ještě nedodělal, tak budou dodělány :) aktuálně jsem se postral o komplet enchanty až na výjimku :) a došperkoval jsem glyphy a reforge staty :) sockety vyměním za epic full, až se mi přestanou tak moc hýbat staty :) a budu je moc přesně epicky vysocketovat na míru :)

Crafty: loajální hráč opravdu jsem, když guilda nebyla schopná zabít naxxaramas do 3 hodiny a já se s nima prděl asi 7-8 hodin :D pač někdo neumí tančit. SA, EA, CoL, DB, - HHH sice taky, ale tam jsem odešel kvůli ne moc dobrému kolektivu a jedině u DS jsem se setkal po určitém čase s opravdu problémy vedení proti ostatním :) takže ano, jsem loajální :) nestřídám guildy kvůli progresu nebo marnosti či nudě



fuuuu to je utok cinskej armady asi :D

no v CoL, DS, HHH a EA som bol, velmi si na teba nepamatam (mozno sme sa minali), ale moze to znamenat aj pozitivum, ze si nebol kreten :D

tie guildy si leavol v case, ked krachovali alebo ked mali stabilnu partu?

Skus popisat rotaciu za enha do singlu, na aoe a ked musis odbiehat od bossa
Tealer
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 01. zář 2016 19:18:15
Class:: Shaman

Re: Tealer - Enha Shaman

Příspěvekod Tealer » ned 04. zář 2016 1:32:47

Shanir: Nejspíše pro to, že jsem tam měl jiný nick :D ještě můžu být debil, když nevíš nick :D

DS jsem leavnul v průběhu, jelikož tam byly ty problému o kterých jsem již mluvil, HHH jsem leavnul, kvůli dle mě nevyhovujícímu kolektivu, kde neexistovala skoro žádná sranda a jen tvrdý progress, což u vás neplatí :) a ani neplatilo u DB, kam jsem právě přešel z HHH, v DB jsem byl až do skončení svého působení na wotlku a do rozpadu DB, a EA sem byl až do doby, než jsem skončil s hraním wow na cata, což netrvalo extra dlouho :)

Rotace: Nebudu počítat vyhození totemů atd :D
Single - Flame Shock na debuff - následně podle délky CD takže UE, pak LL, aby se stihl dotočit CD na stackovaní Searing totemu, pak Stormstrike jelikož má nejkratší CD, dokud si držím flame shock a naběhne CD tak dám Earth Shock a na proc střílím Chain nebo Lightning bolt.

Aoe - Flame shock, následně LL na rozplošnění flame shocku na všechny targety a na CD točím Fire novu, totemy bud magma a nebo Fire elemental, na proc chain lightning

A když odbíhám od bose - to záleží na situaci, ale držím searing totem a flameshock a když přiběhnu je nastackovany Searing totem takže Lava a na to UE na max dmg ve krátký čas
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Tealer - Enha Shaman

Příspěvekod Shanir » ned 04. zář 2016 22:48:14

Tealer píše:Shanir: Nejspíše pro to, že jsem tam měl jiný nick :D ještě můžu být debil, když nevíš nick :D

DS jsem leavnul v průběhu, jelikož tam byly ty problému o kterých jsem již mluvil, HHH jsem leavnul, kvůli dle mě nevyhovujícímu kolektivu, kde neexistovala skoro žádná sranda a jen tvrdý progress, což u vás neplatí :) a ani neplatilo u DB, kam jsem právě přešel z HHH, v DB jsem byl až do skončení svého působení na wotlku a do rozpadu DB, a EA sem byl až do doby, než jsem skončil s hraním wow na cata, což netrvalo extra dlouho :)

Rotace: Nebudu počítat vyhození totemů atd :D
Single - Flame Shock na debuff - následně podle délky CD takže UE, pak LL, aby se stihl dotočit CD na stackovaní Searing totemu, pak Stormstrike jelikož má nejkratší CD, dokud si držím flame shock a naběhne CD tak dám Earth Shock a na proc střílím Chain nebo Lightning bolt.

Aoe - Flame shock, následně LL na rozplošnění flame shocku na všechny targety a na CD točím Fire novu, totemy bud magma a nebo Fire elemental, na proc chain lightning

A když odbíhám od bose - to záleží na situaci, ale držím searing totem a flameshock a když přiběhnu je nastackovany Searing totem takže Lava a na to UE na max dmg ve krátký čas


No a aky nick si to mal?

Zorad mi pre vsetky tri situacie ability podla priority a to odbiehanie si poriadne nastuduj, je tam niekolko moznosti, to akoze pouzivas iba shocky, ked bezis od bossa?
Tealer
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 01. zář 2016 19:18:15
Class:: Shaman

Re: Tealer - Enha Shaman

Příspěvekod Tealer » pon 05. zář 2016 0:32:08

Jestli ti řekne něco Holylord ? :) vim, trapný nick, ale měl jsem ho od začátku twinstaru pomalu, RP paladin lehce :D v DS známý jako spamer RP maker :D mimochodem, tvůj nick mi taky něco říká, avšak nemůžu si ho zařadit :) asi si tě lehce pamatuji z HHH

stuační ability na single target : Stormtrike (zvyšuje bonus na další spely) UE (aktivuje obě weapky + největší burst + má největší CD) Lava lash (druhý nejvyšší CD + aktivuje boost ze searing totemu)

K odbíhání od bose - takhle po zprávách se to blbě popisuje :D pač je vidět, že si to pochopil hodně špatně, když říkáš, že bych dával jen shocky :) prostě když můžeš být u bose jen krátkou chvilku, musíš dát spely, které mají největší burst dmg nebo nějak supportí raid :) z dálky pak můžeš prodlužovat shocky, stackovat searing totem a strilet chaing nebo lightning bolt :) atd je toho fura
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Tealer - Enha Shaman

Příspěvekod Shanir » pon 05. zář 2016 17:33:18

Tealer píše:Jestli ti řekne něco Holylord ? :) vim, trapný nick, ale měl jsem ho od začátku twinstaru pomalu, RP paladin lehce :D v DS známý jako spamer RP maker :D mimochodem, tvůj nick mi taky něco říká, avšak nemůžu si ho zařadit :) asi si tě lehce pamatuji z HHH

stuační ability na single target : Stormtrike (zvyšuje bonus na další spely) UE (aktivuje obě weapky + největší burst + má největší CD) Lava lash (druhý nejvyšší CD + aktivuje boost ze searing totemu)

K odbíhání od bose - takhle po zprávách se to blbě popisuje :D pač je vidět, že si to pochopil hodně špatně, když říkáš, že bych dával jen shocky :) prostě když můžeš být u bose jen krátkou chvilku, musíš dát spely, které mají největší burst dmg nebo nějak supportí raid :) z dálky pak můžeš prodlužovat shocky, stackovat searing totem a strilet chaing nebo lightning bolt :) atd je toho fura


No zverejnenim nicku Holylord si si velmi nepomohol po pravde, my sme sa v guildach minali, velmi dobru povest si v nich nemal...

a co sa tyka rotacie na single odporuca sa nahodit searing totem (ak nie je nahodeny), LL, ST, LB na 4-5 stackoch Maelstormu, Flame Shocku ak je aktivovany UE, potom UE, ES, Spirit Wolves, Fire Nova ako filler (dokonca som videl dobrych enhacov do hera davat ako filler Lava Burst) a potom obnova Searing Totemu pred uplynutim

a co sa tyka odbiehania su dve verzie:
a) Spirit Walker´s Grace - Flame Shock - Lava Burst - LB ako Filler
b) glyph na LB, aby si ho mohol castit za behu (idealne ked musis velmi casto odbiehat a SWG ti nevychadza)

zatial si moc nepresvedcil... no uvidime ako pojdu test raidy

ake moznosti ma enhac, aby znizil dmg do seba (ability, glyphy, totemy) - neboj sa s tym vyhrat - spomen vsetko co i len trochu vie pomoct
ako moze enhac tauntovat
Tealer
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 01. zář 2016 19:18:15
Class:: Shaman

Re: Tealer - Enha Shaman

Příspěvekod Tealer » pon 05. zář 2016 18:24:07

Tak jsme se asi minuli v těch guildách :) a je jasné, že v DS a HHH nebudu mít nejlepší pověst :), ale to už jsem všechno rozepisoval :) zbytečné to opakovat

Co se týče té single rotace, určitě ten Lava burst zkusim jako filler uvidíme jak to půjde :) díky za radu, rád vyzkouším

Jinak ohledně odbíhaní si víceméně řekl to podobné co dělám i já :) až tedy na ten Glyph, jelikož zatím jsem se ještě až tak nesetkal, že by se vyplatil, ale uvidíme vše se dá poupravit :)

Snížený damage taken - Shamanistic Rage, Stoneskin totem, Stoneclaw totem, pomocí spirit walkera se můžu i za běhu léčit, což když nestíhá heal se vždy hodí + do toho raciálku Gift of the Naru.
Glyphy: : glyph of stoneclaw totem - absorb shield, glyph of healing stream totem - přidává resistenci další do raidu, , glyph of elemental mastery, ale ten je pokud vím pouze pro ele shamana,
Samosebou můžu vyvolat i Earth elementa, který je dělaný na tanka a má také schopnost taunt, Fire elemental taky zvládá odtankovat něco málo, Spirit wolfové mají také taunt
Do toho je možno se dohealovat i instatní heal potkou :) a pomocí frost shocku a earthbind totemu se dá i velice dobře kitovat v přepínání s wolf formou :)
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Tealer - Enha Shaman

Příspěvekod Shanir » pon 05. zář 2016 22:27:51

Tealer píše:Tak jsme se asi minuli v těch guildách :) a je jasné, že v DS a HHH nebudu mít nejlepší pověst :), ale to už jsem všechno rozepisoval :) zbytečné to opakovat

Co se týče té single rotace, určitě ten Lava burst zkusim jako filler uvidíme jak to půjde :) díky za radu, rád vyzkouším

Jinak ohledně odbíhaní si víceméně řekl to podobné co dělám i já :) až tedy na ten Glyph, jelikož zatím jsem se ještě až tak nesetkal, že by se vyplatil, ale uvidíme vše se dá poupravit :)

Snížený damage taken - Shamanistic Rage, Stoneskin totem, Stoneclaw totem, pomocí spirit walkera se můžu i za běhu léčit, což když nestíhá heal se vždy hodí + do toho raciálku Gift of the Naru.
Glyphy: : glyph of stoneclaw totem - absorb shield, glyph of healing stream totem - přidává resistenci další do raidu, , glyph of elemental mastery, ale ten je pokud vím pouze pro ele shamana,
Samosebou můžu vyvolat i Earth elementa, který je dělaný na tanka a má také schopnost taunt, Fire elemental taky zvládá odtankovat něco málo, Spirit wolfové mají také taunt
Do toho je možno se dohealovat i instatní heal potkou :) a pomocí frost shocku a earthbind totemu se dá i velice dobře kitovat v přepínání s wolf formou :)


dobre dobre, pochvala :)

Lava burst iba pocas hera pouzival dany hrac, ci sa to oplati, neviem, neskusal som a nepocital som
Tealer
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 01. zář 2016 19:18:15
Class:: Shaman

Re: Tealer - Enha Shaman

Příspěvekod Tealer » pon 05. zář 2016 23:07:32

ooo to je čest děkuji :D :)
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Tealer - Enha Shaman

Příspěvekod Shanir » úte 06. zář 2016 17:50:35

Tealer píše:ooo to je čest děkuji :D :)


tak poriadne nastuduj taktiky, budem drzat palce na sekundare :)
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Tealer - Enha Shaman

Příspěvekod Tempy » stř 07. zář 2016 19:45:50

Ahoj,

zítra se teda počítá s tebou na dalším test raidu na sekundáru, inv time 17.45 /w Tempy. Už víš asi co a jak a co se od tebe očekává, snad jsi dobře připraven.
Tealer
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 01. zář 2016 19:18:15
Class:: Shaman

Re: Tealer - Enha Shaman

Příspěvekod Tealer » čtv 08. zář 2016 10:04:20

Počítám s vámi :) dík všem - dám do toho všechno :)
Tealer
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 01. zář 2016 19:18:15
Class:: Shaman

Re: Tealer - Enha Shaman

Příspěvekod Tealer » čtv 08. zář 2016 19:16:52

Opět děkuji všem za možnost jíst s vámi test raid :). Test raid byl velmi rychlý, svižný a bez problémů tak, jak bych si ho představoval :) sem tam někdo zemřel, ale to se stane každému :). Pozadí na TSku bylo velice milé, příjemné a cítil jsem se opět dobře s vámi a ověřil jsem si, že se má intuice ve vás nepletla :). Co se týče mě, vytáhl jsem svoji postavu na max, co to jen šlo a bylo to také vidět na DPS oproti minule :). Naučil jsem se všechny taktiky jak jsem slíbil a za celý raid jsem nepochybil :). Doufám a věřím, že jsem na vás také působil mile a nejlíp, jak jsem jen dokázal :) Nové itemy hned projdou socketama a enchantama :) abych byl opět připraven na další raid. Můj názor se nemění a toužím se stát součástí vaší kvalitní a dlouhodobě působící guildy se super příjemným a vtipným kolektivem, do kterého budu doufat, dobře zapadnu :) Za všem Vám moc děkuji :)
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Tealer - Enha Shaman

Příspěvekod Tempy » stř 14. zář 2016 0:03:58

Ať to tu nestojí, tu máš něco na práci. Napiš mi, prosím, prioritu statů a jejich capy a překontroluj to se svými staty. Dál pak jak by měl enháč gemovat a překontroluj to se svými gemy.

Chci lepší major glyphy do PvE než máš ty, který mám na mysli? 2/3 ti jsou k prdu.

Talenty se dají udělat i jinak. Konkrétně se mi jedná o jeden talent, kerý ty nemáš. Který a proč ano/ne.

Equip - vidim tam resil.. FUJ!! atd atd.. Za 2 měsíce by se dalo poskládat víc už jen z valorů z RHC, hanba ti.

Tealer píše:Když slyším otázku, jak by měla dle mě vypadat postava co nejlépe připravená na progress a raidování, tak určitě bych začal full enchantama :)

No a doufám, že se aspoň stydíš, když něco napíšeš a pak to sám nedodržíš.

Sečteno podtrženo, nebyl jsi připravený na minulý test raid, nejsi ani na ten další. Co s tebou?
Tealer
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 01. zář 2016 19:18:15
Class:: Shaman

Re: Tealer - Enha Shaman

Příspěvekod Tealer » stř 14. zář 2016 9:40:47

Staty - hlavní je hit a exp cap (8,17,26), dále je to v pořadí agility - mastery - crit - haste

Talenty - myslim si, že je mám nejvýhodněji poskládané, jak to jen lze jde, pokud tě napadá něco jiného, rád si to vyslechnu.

Glyphs - Ano, dva majory by se teoreticky daly vyměnit, i když to už jsou jenom miniaturní změny, které výsledek skoro nijak neovlivní, ale dobrá měním na Fire nova a Stoneclaw totem.

Co se týče eq - ano, ten relic uznám, i když je o hodně slabší za justice, dal se vyměnit :) Valory si čistě šetřím na tokenové sety :) jelikož jsou to bis itemy + set bonusy, které jsou skutečně důležité. (napraven relic)

Gemy - gemy mám socketované tak, aby mi prozatím, kdy nemám stálý eq a kdy se mi neustále mění, tak to mám nastavené tak, aby sem si držel své capy a limity co mám držet :).

A hlavní věc, co chci podotknout je, že opravdu tu nejsem dennodenně a nemám celé dny na to sedět při wowku a farmit, takže ano měl jsem na to sice jen dva měsíce, ale myslíš, že jsem je celé trávil na wowku? Ne....., plus k tomu jsem měl onu druhou postavu a když už, tak jsem to hrál stylem nehrocením ničeho a jen rekreačně na pohodu nebo si jen dělat srandu s kamarády a kamarádkami :) či jim pomáhat. Třeba od posledního raidu až do dnes jsem na wowku skoro nebyl aktivní :) krom pár chvilek. Takže ano, uznávám stydím se za ten relic, to je pravda, taky je to již napraveno. Jinak si za tím co jsem měl a s čím jsem šel + s bonus potkama do raidu, tak jsem šel adekvátně připravený na normal raid :). Stojím si za tím promin :) Vážím si vás takže to píšu touto formou :)
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Tealer - Enha Shaman

Příspěvekod Tempy » stř 14. zář 2016 10:14:58

Staty OK - ale ani jeden cap jsi nedodržel

Talenty - reverberation, víc ti nenapovím..

Glyphy - no vidim, že máš vlka, kterej ti je k prdu, těch 5% movement speedu tě nikde nespasí. Druhej na Shamanistic rage. Ve FL si maximálně dispelneš u Alys když do tebe střelí druid to jeho pyro, pak na trashi asi 2x a když jsi šmatlák tak na ragovi, nicméně furt tam máš za zadkem healera, kterej ti to může dispelnout, takže ta miniaturní změna je tak velká, že je mnohem užitečnější než to co máš. Fire novu jsem třeba ani na mysli neměl, je tam ještě něco, prospěšnějšího pro raid.

Gemy - na screenu vidím, že máš tolika goldů.. a ty opravdu nasocketuješ WOTLK gem do gatí, pak tam máš několik dalších low cata gemů. Jako promiň, ale i když se ti mění EQ, tak tyhle věci si ten equip stojí za to zařídit.

Nikdo po tobě nechce, abys u wowka seděl furt, sám to taky nedělám. Ono základní úprava postavy ani tolik času nesežere, jenom to musíš zkusit. Ani to nevyžaduje nutně velké hrocení, jak ty tvrdíš. Já šel do guildy na minulé sezóně, když jsem vyšel prakticky z RHC a nedovolil jsem si nemít jedinej enchant, jedinej low gem, nedovolil jsem si nedodržet capy, které jsem potřeboval k hraní, a to jsem věděl, že prakticky všechno hodně brzy vyměním. Tobě chybí enchant na ramenou, kterej stojí pár goldů. Nemáš ho na backu, kterej je dokonce 378...

Vážíme si tvého zájmu, ale i na sekundárním raidu chceme udržovat jistou úroveň raidu. Chystáme se jít další bosse na HC. Nechci toho moc po lidech. Podle mě mít připravenou postavu na maximum je základ, kterej by měl mít automaticky každej, kdo se chystá raidovat. Ty se momentálně k tomu základu ani zdaleka nepřibližuješ.
Tealer
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 01. zář 2016 19:18:15
Class:: Shaman

Re: Tealer - Enha Shaman

Příspěvekod Tealer » stř 14. zář 2016 10:46:53

Prosímtě jak jako cap nedodržel ? :D hit i exp cap mám takový , jaký mám mít

Ten talent jsem si taky všiml, ale to už je polemizující na kolik se vyplatí či ne :) ale jak jsem říkal, rád si to prodiskutuji

Co se týče glyphů ano, neni to k něčemu nic moc ale krom jednoho dvou glyphů máš na enhače samé kraviny akorát :) proto to měním na to, co jsem již psal.

Co se týče ramenou, to je to samé s časem, nedávno jsem dodělal repku na enchant na headku :) opravdu repku na ramena ještě nemám :), co se týče backu do raidu bude i ten enchantnutý, jelikož jsem ho kupoval na konci raidu ;) za repku. Gemy měnim také :).

Ano :) já také chápu tvůj postoj jako RL a máš ho správný. Chceš od raidu vytáhnout co největší výkonnost co jenom lze :) nicméně se stejně většinou kape na taktikách :) pač chodíte to FL nějakou dobu, tak si myslim, že máte daleko přegearováno i ve druhém slotu lidí :) (neříkám, že každý, ale většina věřím). Dále všechny tyto detaily, co řešíme u mé postavy, jsou opravdu banality, které ve výsledném výkonu, která ta postava vydá, hýbe možná tak i když přeženu 5% což jsem i tak řekl až moc. Takže pokud se nebavíme o ItemLVL, ale o těchto vedlejších věcech, tak říct, že k základu připravenosti se ani nepřibližuji je poněkud smutně řečeno. Jelikož můj item lvl není dostatečný papírově na HC progress :), to bych musel mít item lvl cca 375+ od oka. Také i když vim, že s tímto gearem a jako cement netočím ještě tak velká čísla i tak si vyrábím potky na burst, abych do toho dal vše :) nemusel bych, pač to stejně moc nezmění na bosovi, ale chci ze své vůle pro raid :) Také jsem pro všechny případy pro raid pořídil mamuta na opravy. Takže ano, dlě mě je má postava, na to, co její item lvl odpovídá připravena :) se vší úctou. Pač si zatím co jsem poznal velmi milý a fajn člověk :)
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Tealer - Enha Shaman

Příspěvekod Tempy » stř 14. zář 2016 12:12:25

Otevřu armory, vidím málo hitu i málo expertise. Vyvrať to kdyžtak screenem. Nevím, jestli to ukazuje správně.

Na glyphy je nejlepší taktika si pak tím pádem vybrat tu nejmenší kravinu, ne opačně, jako v tvém případě.

Jinými slovy seš spokojen s tím, že jsi mezi posledními dmgery v metru, možná dokonce ten poslední a přijde ti, že když po tobě chci změnu, která boostne tvůj výkon, tak je to naprostá zbytečnost? Mně to jako banalita nepřijde.. Každý stat navíc, kterej ty můžeš získat z těch enchů, gemů a kdo ví čeho, co máš blbě, ti přidá dpsko, který pomůže raidu sundat bosse dřív snížit šanci na wipe. A věř tomu nebo ne, ve FL nás čekají bossové, kde se líže berserk, takže tam bys byl ty s tímto přístupem přítěží momentálně. Nelíbí se mi, jak ty to tady bláhově popsiješ, že my jsme přegearování. To neznamená, že se vezme jen tak někdo, aby se s náma svezl a nic pro to neudělal, to pozor!
Tealer
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 01. zář 2016 19:18:15
Class:: Shaman

Re: Tealer - Enha Shaman

Příspěvekod Tealer » stř 14. zář 2016 12:27:53

Ano armory koukám ukazuje hodně věcí špatně :D tak ti sem přihodím screen :)

V glyphach se nehádám :) jen je to s majorama u enha jako z bláta do louže :)

Spokojen s tim, že jsem jako jeden z posledních v DMG určitě nejsem, ale momentálně tam více určitě nejde udělat, dokud nebudu mít stejné možnosti jako vy :) A já jsem rád za každou radu kdo mi co dá :) jelikož cementa hraji prvně :) ale bavíme se tu o banalitách, které ano zlepší výkon o těch 5% jak jsem již řekl, co by měnilo skutečnost. Jedná se spíše o vyšperkování detailů, ale určitě ne o zvýšení dps výkonu o závratná čísla, jako kdyby v tom byl zakopaný pes :). Ano pokud je jedná o HC bose, kde se líže o každou vteřinu dpska, tak ano, tam je potřeba i těch 5% z vyšperkovanosti, Jenže do této doby nebo do doby než, vy určíte, že bud bych byl v primárním raidu nebo že sekundární raid začne progresovat všechny bose na HC, tak opravdu těch 5% na normal nezvrátí situace. K normalu a hc jsou odlišné přístupy a také ale nutnost odlišné úrovně gearu, kterou momentálně splnuji sotva na ten full normal progress :) Takže se nediv, že jsem na posledních příčkách, A bláhově nepopisuji nic a kdyby si to četl pořádně tak víš, že to vůči vám nikdy nemyslím nijak ofenzivně pač si vás vážím :) a nikdo neřekl, že celá vaše sekundárka je přegearovaná :) někteří ano, někteří méně, někteří jsou akorát a bohužel já spadám k těm nejméně gearnutým :) a určitě se nikdy nikde nemínim jen tak vozit :) to bych si potom nehledal guildu ne ? a nebojoval tu s vámi v chatu :D :P just joke
Tealer
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 01. zář 2016 19:18:15
Class:: Shaman

Re: Tealer - Enha Shaman

Příspěvekod Tealer » stř 14. zář 2016 12:31:35

Obrázek
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Tealer - Enha Shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod Tempy » stř 14. zář 2016 19:49:08

Takže jsem probíral tvou situaci s vedením guildy.

Všichni jsme se shodli na tom, že zítra test raid nepůjdeš. Do dalšího čtvrtka si to postavu můžeš nějak vyšperkovat. Směr jsem ti dal, pomineme ty capy, to selhaly armory a vyřešilo se to. Je tam kupa dalších věcí, na kterých se dá zapracovat a zas tak moc úsilí a hrocení to nedá, jak ty tvrdíš.

Je to pouze na tobě, jak se k tomu postavíš. Změníš přístup herně a vezmeme tě 22. 9. na raid. Uvidím tam nezměněné nedostatky, uzavírám přihlášku.

Dost jsi se tady oháněl zájmem o guildu a podobně. To, jak jsi nepřipravený momentálně s náma zahrát a jak si to obhajuješ (mluvíš o banalitách, není to tak ale) bereme my naopak jako nezájem o guildu.
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Tealer - Enha Shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod Shanir » stř 14. zář 2016 20:46:10

Co sa tyka major glyphov

tak must have je na Lightning Shield

a potom ostatne zavisi od prilezitosti

chain lightning - ak sa plosni
fire nova - ak sa plosni
frost shock - ked treba nieco spomalovat na dlhsiu dobu
healing stream totem - resist na healing totem (ideal kvoli nature resistu)
shamanistic rage - ak ides ten talent + na dispel (ja som osobne odporca tohto talentu)
stoneclaw totem - na fighty, kde periodicky dostavas dmg (beth, rhyolith)
ghost wolf - mozno na ragnara hc do 4 fazy ak by si mal behat

co sa tyka gemov, tak si prosim tam nahod to naj co ide :)
Tealer
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 01. zář 2016 19:18:15
Class:: Shaman

Re: Tealer - Enha Shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod Tealer » pát 16. zář 2016 10:24:56

Po dlouhém zvážení a znovu přečtení celé této přihlášky jsem se rozhodl, že je potřeba si určité věci vyjasnit. Vše jsem Vám vypsal, jak jste si přáli
i když z má příhlaška byla spíše o mém altovi, na kterém skoro nehraji a dle mě až zbytečném opakování toho co jsem již psal. Dále také pokud jsem něco zpletl já, či jsem se zmýlil,
přisla odemně následně ze slušnosti omluva. Několikrát jsem byl nepříjemě osloven, což beru co se týče PVE invite driilu, avšak 2x to bylo již přehnané, hlavně bylo to pěkně
hnusné vytknutí toho, že se chvástám a dělám to špatně. Nakonec se ukázalo, že to celou dobu byl problem armory a netykalo se to pouze jen capů. Čekal jsem aspon lehkou omluvu či slovo
pardon za křivé obvinění, nicméně se nic nestalo. Dále jsem obstál na poslední test raidu dobře, neudělal jsem žádný fail a pokud jsem něco potřeboval, řekl jsem
si a ozval jsem se nebo když byla potřeba pomoci.

A v neposlendní řadě se mi nelíbil přístup, kdy po test raidu jsem čekal 6 dní na odpověd a ještě po mém zeptání, zdali
je vše v pořádku. Když jsem se těšil na odpověd po takové době, setkal jsem se ani ne s banalitou, avšak s odespáním velmi arogantně ,,abych se nenudil,,. Pokud byste si
mě ingame pravidělně prohlíželi, viděli byste, že jsem všechny gemy, enchy, talenty, glyphy vše měnil jak jste si přáli a začím jsem si pevně nestál. Většina z toho, oč
jsme s bavili celou příhlášku byli diskutabilní a oporu ve zkušeném CL leaderovi shamanovi, co velmi dobře umí ovládat enhe shamana, jsem nenašel bohužel.
Dnešním dnem ráno jsem byl perfektně připravený tak, jak jsem říkal, nicméně nebyl jsem pozvaný na test raid i když jsem si to pro vás celé ID šetřil. Tyto věci se mi velice
nelíbily, nechovám k vám nic negativního, hlavně mě to mrzí. Soudíte můj přístup či mě na základě toho, co si přečtete asi jen napůl, jelikož mi i často přišlo, že si nečtete
celé mé zprávy..... Taky již máte dobře EQ a vyzkoušeného enha shamana do primar raidu, takže stejně by se i do budoucna 2 enha shamani neuživili na primaru. Děkuji vám za váš drahocenný čas a budu na vás vzpomínat jedině v dobrém :)

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host