Cabaleiro- Unholy DK [TEST/NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Cabaleiro
Příspěvky: 12
Registrován: pon 05. zář 2016 15:57:48
Class:: Death Knight

Cabaleiro- Unholy DK [TEST/NEPRIJATY]

Příspěvekod Cabaleiro » pon 05. zář 2016 17:22:50

Typ prihlasky: (standard)
Nick postavy: Cabaleiro
Class/main spec: DK/Unholy
Věk: 22
ItemLvL: 369
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... =Cabaleiro
Link na twinheadu: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?char ... Artemis#bh
Jak dlouho vlastníte tento char: char vlastnim odkedy som presiel z wotlku na cata, ale mal som asi 2 roky pauzu a doexpil som ho pred 2 mesiacmi
FPS: 25 man som este nebol

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?

Váš raid time:
čtvrtek - (od… do…) - sekundární raid ( 18:00 - 24:00)
neděle - (od… do…) - primární raid (16:00 - 24:00)
úterý - (od… do…) - primární raid (18:00 - 24:00)

Vaše DPS na:
Dummy - 19k unbuff
Chimareon HC/Normal - HC som nebol / 10 normal pred 2 tyzdnami cca 18 000 dps

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
10tky:
BoT - (4/4) - HC (1/5)
BWD - (6/6) - HC (1/6)
TotFW - (2/2) - HC (0/2)
FL - (0/7) - HC (0/7)
25tky: 25many som este nebol
BoT - (?/?) - HC (?/?)
BWD - (?/?) - HC (?/?)
TotFW - (?/?) - HC (?/?)
FL - (?/?) - HC (?/?)

Screen vašeho UI: http://i64.tinypic.com/nwirdt.jpg

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft): http://www.tauri-veins.tk/unholy-death- ... -dps-guide

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: Anthoria: Momento Mori , nasledne sa zlucili na The Old Republic , a par mesiacov na to ahtoria skoncila
Twinstar: Nufici (alliance) - dal som si dlhsiu pauzu a ked som sa vratil uz neexistovala

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? Vsimol som si sfu este na anthorie, ako top guildu... a teraz na twinstare som si vsimol na worlde naborove makro + poznam Amynku

Proč chcete jít právě do <SFU> ? Este na Anthorii som bol par lfg pugov a pacila sa mi atmosfera, v raide, na tsku a tak vseobecne

Koho znáte v <SFU> ? Amynka... + chvilkovy pokec na TSku s Gashi a Beeway

Odpovědná osoba: Amynka

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)? som kolektivny hrac, ochota progressovat , ochota pomahat ostatnym (hlavne DK s ktorym mam najviac skusenosti) ... inak asi to ze som z vychodneho slovenska takze, vela alkoholu i guess? :D :D

Vypište svoje alty (stačí level 85): zatial len lvl 9 Mage

Napište nám něco o Vás (info z real lifu):
Muž, 22, slobodny
pracujem na dohodu
zaumy : futbal, cyklistika, wowko, LoLko ... obcas nejaka singleplayerovka s pribehom :D
Naposledy upravil(a) Cabaleiro dne úte 06. zář 2016 16:45:03, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Cabaleiro- Unholy DK

Příspěvekod BeeWay » pon 05. zář 2016 21:13:14

Ahoj tak mám tu pro tebe pár postřehů či připomínek a otázek ohledna theorycraftu
Na odpovědi nijak naspěchej a nech si na nich záležet a samozřejmně se neboj se nijak rozepsat

a) Jako odpovědnou osobu si zapiš Amynku.
b) Na armorech mi to ukazuje, že nemáš relic, možná je to jen nějaká chyba, ale pokud jej skutečně nemáš tak sežeň aspoň nějaký z aukce.
c) Na případný testraid se samozřejmně nauč taktiky na Firelands, jelikož jsi je zatim nebyl.

1) Jaká je priorita statů na unholy a proč?
2) Jakou jedeš pressenci na unholy a proč?
3) Proč hraješ zrovna unholy a ne frosta?
4) Umíš i frosta? Jsi ochoten na některé bosse switchovat do frosta?
5) Umíš i tankovat? Jsi ochoten tankovat?
6) Jsi spokojený s kombinací svých profek? Kdybych ti řekl zmeň je na bis profky udělal bys to? Jaké by jsi zvolil?
7) Dodržuješ socket bonus? Proč ano proč ne?
8) Kolik je expertise cap na unholy dk a proč? (stačí číslo nemusíš dávat přímo rating)
9) Pročpak hraješ zrovna DK? Baví tě?
10) Popiš mi začátek fightu (jak mačkáš spelly - pořadí)
11) Priorita spellů na DK které hraješ?
12) Která rasa je podle tebe top na DK které hraješ na hordě i na alianci? Proč?
13) Používáš unholy frenzy PO a nebo už PŘED vypustěním gargoyly? Pouštíš jej zároveň s herem? Proč?
14) Kdybch ti řekl, že máš špatně naklikané talenty, kde by jsi ubral body a kam jinam by jsi je dal? Zkus to i odůvodnit.
15) Neuavažuješ i nad změnou UI? Nějaké addony na sledování run apod.?
16) Jak odpaluješ ability, které nemáš nabindované? Stíháš to všechno během encounteru?
17) Kdy používáš Anti-magic sheel? Proč?
18) Používáš nějaká macra? Proč ano, proč ne?
19) Popiš mi prosim tvou AoE rotaci na 5 targetů+.
20) Při odpovědích jsi užíval nějaký web nebo zdroje, nebo jsi odpovídal čistě z tvé hlavy? Buď upřímný o nic nejde a v mém posudku to nijak nebude ovlivněno.
Obrázek
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Cabaleiro- Unholy DK

Příspěvekod Shanir » pon 05. zář 2016 22:29:23

Co toci viac frost ci unholy - ak si myslis, ze to zavisi od bossa, tak napis, na ktorom ako
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Cabaleiro- Unholy DK

Příspěvekod Gashi » úte 06. zář 2016 11:51:11

Ahoj, ešte dačo pridám aj ja:
1. Prečo máš hlavné dmgovacie ability rozmiestnené na 5,6,7?
2. Aké addony používaš?
3. Kolko DK treba na vymenu Ziarovky?

Ak by som ťa posielal na test raid, tak chcem, aby si už mal zabité full Firelands, alebo si ťa na TS poriadne preskúšam taktiky, výber je na tebe.
You win or you learn.
Cabaleiro
Příspěvky: 12
Registrován: pon 05. zář 2016 15:57:48
Class:: Death Knight

Re: Cabaleiro- Unholy DK

Příspěvekod Cabaleiro » úte 06. zář 2016 19:01:34

BeeWay píše:Ahoj tak mám tu pro tebe pár postřehů či připomínek a otázek ohledna theorycraftu
Na odpovědi nijak naspěchej a nech si na nich záležet a samozřejmně se neboj se nijak rozepsat


1) Jaká je priorita statů na unholy a proč?
Strength- zvysuje attack power mne osobne + petom
Po hit a expertise cap Haste- zvysuje attack speed mne osobne + petom, zvysuje rune regeneration

2) Jakou jedeš pressenci na unholy a proč?
Unholy- zvysuje attack speed, rune regenration a znizuje global cooldowny

3) Proč hraješ zrovna unholy a ne frosta?
Unholy hram uz od wotlku, a vzdy mi siel lepsie ako frost + bavi ma mat peta :D

4) Umíš i frosta? Jsi ochoten na některé bosse switchovat do frosta?
Frosta som chvilu hraval na wotlku a neni v tom moc rozdiel, tento tyzden som dostal onehandky do ruky a skusam v dungoch co to da ten frost, ale komfortnejsie sa mi hraje za unholy
5) Umíš i tankovat? Jsi ochoten tankovat?
V guilde na Anthorii som bol kedysi main tank , ak do toho nabehnem zas nemam problem, ale viac fun je pre mna nahanat v recounte dps :D

6) Jsi spokojený s kombinací svých profek? Kdybych ti řekl zmeň je na bis profky udělal bys to? Jaké by jsi zvolil?
Som ciastocne spokojny, mining chcem zmenit postupne na blacksmithing, ale tym padom ze zrusim gathering profku tak si musim najprv nieco nazbierat na skillovanie, popripade mat nejake goldy v zalohe na kupovanie suriek

7) Dodržuješ socket bonus? Proč ano proč ne?
Ak je socket bonus aspon +20str tak sa snazim dodrzovat, pretoze cerveny pridava cisto +40str , ale pri dodrzani socket bonusu sa da hodit gem napr +20 str + 20 haste +20str zo socket bonusu takze +20 haste naviac

8) Kolik je expertise cap na unholy dk a proč? (stačí číslo nemusíš dávat přímo rating)

26, kvoli tomu aby mobka/boss nedodgovala attack



9) Pročpak hraješ zrovna DK? Baví tě?
Ano bavi, hraval som na wotlku este warra ktory ma bavil kvoli 2x2hand a tym ciselkam co stale critovali a tak :D ... ale DK je proste DK, od zaciatku moja hlavna postava
Celkovo ma viac bavia melee postavy ako ranged

10) Popiš mi začátek fightu (jak mačkáš spelly - pořadí)
Horn of Winter kvoli runic power + bonus zo setu nabehuje runic power kazde 3 sec + ak sa moze tak zacnem army, inak Outbreak, Scourge Strike ,ak procne Sudden Doom tak Death Coil, alebo ak sa blizi full runic power tak Death Coil , ked sa nastackuje tak Dark Transformation ... diseasky refreshujem Festering Strike popripade Outbreak ak uz nie su runy a uz to neni v cooldowne

11) Priorita spellů na DK které hraješ?
Hlavne je udrzovat diseasky Frost Fever Blood Plague, inak hlavne striedam Scourge Strike a Festering Strike podla dostupnych run

12) Která rasa je podle tebe top na DK které hraješ na hordě i na alianci? Proč?
Na ali som si vybral Dwarfa kvoli mace expertise co je mi nakoniec k nicomu + stone form racialke
Na horde kvoli dmgu Orca (enrage + zvyseny pet dmg + ten expertise na axe ale ten sa moc nevyuzije)
A kvoli tanku na horde Taurena kvoli max hp

13) Používáš unholy frenzy PO a nebo už PŘED vypustěním gargoyly? Pouštíš jej zároveň s herem? Proč?
Pred vypustenim gargoyla, pretoze gargoyle ziskava bonusy z mojich statov
S herom by sa pustat nemal , pretoze sa tieto 2 cdowny nestackuju
Popripade ho pouzivam na niekoho ineho do raidu ak to boostne raid dps viac ako ked to hodim na seba

14) Kdybch ti řekl, že máš špatně naklikané talenty, kde by jsi ubral body a kam jinam by jsi je dal? Zkus to i odůvodnit.
Talenty mam naklikane podla guide na nete, ale v zasade vsetky hlavne talenty mam naklikane, jedine by sa dalo este ubrat nieco v blood+frost tree a hodit to do Anti-Magic Zone


15) Neuavažuješ i nad změnou UI? Nějaké addony na sledování run apod.?
Zatial uz od wotlku som vzdy pouzival basic wowkovske UI a nejako mi nechybalo to menit, ale necham si poradit ak to nejako zasadne ovplyvni vysledny vykon, dps alebo tak :D

16) Jak odpaluješ ability, které nemáš nabindované? Stíháš to všechno během encounteru?

Klasicky kliknutim mysou :D na tych encounteroch co som bol som zatial stihal

17) Kdy používáš Anti-magic sheel? Proč?
Ked pocas encounteru do mna ide magic damage- kvoli tomu lebo to ten dmg absorbuje + nabija runic power

18) Používáš nějaká macra? Proč ano, proč ne?
Nepouzivam, DK a Warr nemali nejaku hardcore rotaciu na wotlku takze mi to nikdy netrebalo.. ak treba tak poprosim od Amy 

19) Popiš mi prosim tvou AoE rotaci na 5 targetů+.
Outbreak + Pestilence , potom Death and Decay a Blood Boil

20) Při odpovědích jsi užíval nějaký web nebo zdroje, nebo jsi odpovídal čistě z tvé hlavy? Buď upřímný o nic nejde a v mém posudku to nijak nebude ovlivněno.
Nieco z hlavy, nieco z in game, nieco z guide na nete
Cabaleiro
Příspěvky: 12
Registrován: pon 05. zář 2016 15:57:48
Class:: Death Knight

Re: Cabaleiro- Unholy DK

Příspěvekod Cabaleiro » úte 06. zář 2016 19:07:24

Shanir píše:Co toci viac frost ci unholy - ak si myslis, ze to zavisi od bossa, tak napis, na ktorom ako


Ja tym padom ze dlhodobo hram unholy tak tocim lepsie za unholy... vraj aj unholy toci viac momentalne ako frost
a podla toho co som si vsimol ci uz jeto pravda alebo nie... na aoe je lepsi frost + ak sa casto meni target tak mi pride tiez frost lepsi, dava skor vysoky dmg, na unholy to trochu trva
Cabaleiro
Příspěvky: 12
Registrován: pon 05. zář 2016 15:57:48
Class:: Death Knight

Re: Cabaleiro- Unholy DK

Příspěvekod Cabaleiro » úte 06. zář 2016 19:23:32

Gashi píše:Ahoj, ešte dačo pridám aj ja:
1. Prečo máš hlavné dmgovacie ability rozmiestnené na 5,6,7?
2. Aké addony používaš?
3. Kolko DK treba na vymenu Ziarovky?

Ak by som ťa posielal na test raid, tak chcem, aby si už mal zabité full Firelands, alebo si ťa na TS poriadne preskúšam taktiky, výber je na tebe.


Amynka mi uz co to na tsku hovorila tak zbezne taktiky... + pred raidom si urcite pozrem guide videa ale teoria a prax je vzdy nieco ine... taktiky na ICC sa mi progressovanim uz vryly do pameti a viem ich naspamet aj po rokoch no problem :D

1. Prečo máš hlavné dmgovacie ability rozmiestnené na 5,6,7?
zvykol som si uz pri rotacii na wotlku na rozmiestnenie prstov na 5,6,7 tak to mam rovnako aj tu
2. Aké addony používaš?
DBM,Omen, OmniCC,Recount

3. Kolko DK treba na vymenu Ziarovky?
podla uja gugla :D
The Death Knight:
Sees lightbulb go out, smashes random buttons and ends up destroying the lightbulb. Steps on broken lightbulb and complains about not getting heals. Complains on forums about lightbulbs being too hard to change. Campaigns to nerf lightbulbs.
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Cabaleiro- Unholy DK

Příspěvekod BeeWay » stř 07. zář 2016 0:03:36

Spoiler:
Cabaleiro píše:
BeeWay píše:Ahoj tak mám tu pro tebe pár postřehů či připomínek a otázek ohledna theorycraftu
Na odpovědi nijak naspěchej a nech si na nich záležet a samozřejmně se neboj se nijak rozepsat


1) Jaká je priorita statů na unholy a proč?
Strength- zvysuje attack power mne osobne + petom
Po hit a expertise cap Haste- zvysuje attack speed mne osobne + petom, zvysuje rune regeneration
Máš tam malou chybu v pořadí, přijdeš na to jakou? Co se jede po haste?
2) Jakou jedeš pressenci na unholy a proč?
Unholy- zvysuje attack speed, rune regenration a znizuje global cooldowny
Good
3) Proč hraješ zrovna unholy a ne frosta?
Unholy hram uz od wotlku, a vzdy mi siel lepsie ako frost + bavi ma mat peta :D
Good
4) Umíš i frosta? Jsi ochoten na některé bosse switchovat do frosta?
Frosta som chvilu hraval na wotlku a neni v tom moc rozdiel, tento tyzden som dostal onehandky do ruky a skusam v dungoch co to da ten frost, ale komfortnejsie sa mi hraje za unholy
A jsi cohoten switchovat do frosta za předpokladu že na nějakém bossovi vytočí víc, nebo plní nějakou support úlohu?
5) Umíš i tankovat? Jsi ochoten tankovat?
V guilde na Anthorii som bol kedysi main tank , ak do toho nabehnem zas nemam problem, ale viac fun je pre mna nahanat v recounte dps :D
Good
6) Jsi spokojený s kombinací svých profek? Kdybych ti řekl zmeň je na bis profky udělal bys to? Jaké by jsi zvolil?
Som ciastocne spokojny, mining chcem zmenit postupne na blacksmithing, ale tym padom ze zrusim gathering profku tak si musim najprv nieco nazbierat na skillovanie, popripade mat nejake goldy v zalohe na kupovanie suriek
Je tu ještě alternativa, kterou by jsi dal místo JWC?
7) Dodržuješ socket bonus? Proč ano proč ne?
Ak je socket bonus aspon +20str tak sa snazim dodrzovat, pretoze cerveny pridava cisto +40str , ale pri dodrzani socket bonusu sa da hodit gem napr +20 str + 20 haste +20str zo socket bonusu takze +20 haste naviac
Good
8) Kolik je expertise cap na unholy dk a proč? (stačí číslo nemusíš dávat přímo rating)
26, kvoli tomu aby mobka/boss nedodgovala attack
Viz otázka č.1 A víš proč to tak není?
9) Pročpak hraješ zrovna DK? Baví tě?
Ano bavi, hraval som na wotlku este warra ktory ma bavil kvoli 2x2hand a tym ciselkam co stale critovali a tak :D ... ale DK je proste DK, od zaciatku moja hlavna postava
Celkovo ma viac bavia melee postavy ako ranged
Good
10) Popiš mi začátek fightu (jak mačkáš spelly - pořadí)
Horn of Winter kvoli runic power + bonus zo setu nabehuje runic power kazde 3 sec + ak sa moze tak zacnem army, inak Outbreak, Scourge Strike ,ak procne Sudden Doom tak Death Coil, alebo ak sa blizi full runic power tak Death Coil , ked sa nastackuje tak Dark Transformation ... diseasky refreshujem Festering Strike popripade Outbreak ak uz nie su runy a uz to neni v cooldowne
Good
11) Priorita spellů na DK které hraješ?
Hlavne je udrzovat diseasky Frost Fever Blood Plague, inak hlavne striedam Scourge Strike a Festering Strike podla dostupnych run
Good, jen po dotkách je hlavní nastackovaný pet
12) Která rasa je podle tebe top na DK které hraješ na hordě i na alianci? Proč?
Na ali som si vybral Dwarfa kvoli mace expertise co je mi nakoniec k nicomu + stone form racialke
Na horde kvoli dmgu Orca (enrage + zvyseny pet dmg + ten expertise na axe ale ten sa moc nevyuzije)
A kvoli tanku na horde Taurena kvoli max hp
Ano ale co je na alianci top? Kvůli čemu je ještě orc tak šíleně overpower na unholy?
13) Používáš unholy frenzy PO a nebo už PŘED vypustěním gargoyly? Pouštíš jej zároveň s herem? Proč?
Pred vypustenim gargoyla, pretoze gargoyle ziskava bonusy z mojich statov
S herom by sa pustat nemal , pretoze sa tieto 2 cdowny nestackuju
Popripade ho pouzivam na niekoho ineho do raidu ak to boostne raid dps viac ako ked to hodim na seba
Good
14) Kdybch ti řekl, že máš špatně naklikané talenty, kde by jsi ubral body a kam jinam by jsi je dal? Zkus to i odůvodnit?
Talenty mam naklikane podla guide na nete, ale v zasade vsetky hlavne talenty mam naklikane, jedine by sa dalo este ubrat nieco v blood+frost tree a hodit to do Anti-Magic Zone
Dobře, a je tu ještě jedna alternativa, přijdeš na to jaká?
15) Neuavažuješ i nad změnou UI? Nějaké addony na sledování run apod.?
Zatial uz od wotlku som vzdy pouzival basic wowkovske UI a nejako mi nechybalo to menit, ale necham si poradit ak to nejako zasadne ovplyvni vysledny vykon, dps alebo tak :D
Minimálně ti doporučuju powerauras na sledování proců.
16) Jak odpaluješ ability, které nemáš nabindované? Stíháš to všechno během encounteru?
Klasicky kliknutim mysou :D na tych encounteroch co som bol som zatial stihal
Nemyslíš, že z hlediska co nejrychlejšího spuštění jsou lepší bindy?
17) Kdy používáš Anti-magic sheel? Proč?
Ked pocas encounteru do mna ide magic damage- kvoli tomu lebo to ten dmg absorbuje + nabija runic power
Good
18) Používáš nějaká macra? Proč ano, proč ne?
Nepouzivam, DK a Warr nemali nejaku hardcore rotaciu na wotlku takze mi to nikdy netrebalo.. ak treba tak poprosim od Amy 
Dejme tomu.
19) Popiš mi prosim tvou AoE rotaci na 5 targetů+.
Outbreak + Pestilence , potom Death and Decay a Blood Boil
Good+si nezapomeň nastackovat peta, kvůli cleavu.
20) Při odpovědích jsi užíval nějaký web nebo zdroje, nebo jsi odpovídal čistě z tvé hlavy? Buď upřímný o nic nejde a v mém posudku to nijak nebude ovlivněno.
Nieco z hlavy, nieco z in game, nieco z guide na nete
Good
Obrázek
Cabaleiro
Příspěvky: 12
Registrován: pon 05. zář 2016 15:57:48
Class:: Death Knight

Re: Cabaleiro- Unholy DK

Příspěvekod Cabaleiro » stř 07. zář 2016 17:15:14

BeeWay píše:
Spoiler:
Cabaleiro píše:
BeeWay píše:Ahoj tak mám tu pro tebe pár postřehů či připomínek a otázek ohledna theorycraftu
Na odpovědi nijak naspěchej a nech si na nich záležet a samozřejmně se neboj se nijak rozepsat


1) Jaká je priorita statů na unholy a proč?
Strength- zvysuje attack power mne osobne + petom
Po hit a expertise cap Haste- zvysuje attack speed mne osobne + petom, zvysuje rune regeneration
Máš tam malou chybu v pořadí, přijdeš na to jakou? Co se jede po haste?
Strength;
Hit Rating (until 8% chance to hit);
Haste Rating;
Critical Strike Rating;
Mastery Rating;
Expertise Rating (until 26

2) Jakou jedeš pressenci na unholy a proč?
Unholy- zvysuje attack speed, rune regenration a znizuje global cooldowny
Good
3) Proč hraješ zrovna unholy a ne frosta?
Unholy hram uz od wotlku, a vzdy mi siel lepsie ako frost + bavi ma mat peta :D
Good
4) Umíš i frosta? Jsi ochoten na některé bosse switchovat do frosta?
Frosta som chvilu hraval na wotlku a neni v tom moc rozdiel, tento tyzden som dostal onehandky do ruky a skusam v dungoch co to da ten frost, ale komfortnejsie sa mi hraje za unholy
A jsi cohoten switchovat do frosta za předpokladu že na nějakém bossovi vytočí víc, nebo plní nějakou support úlohu?

ano
5) Umíš i tankovat? Jsi ochoten tankovat?
V guilde na Anthorii som bol kedysi main tank , ak do toho nabehnem zas nemam problem, ale viac fun je pre mna nahanat v recounte dps :D
Good
6) Jsi spokojený s kombinací svých profek? Kdybych ti řekl zmeň je na bis profky udělal bys to? Jaké by jsi zvolil?
Som ciastocne spokojny, mining chcem zmenit postupne na blacksmithing, ale tym padom ze zrusim gathering profku tak si musim najprv nieco nazbierat na skillovanie, popripade mat nejake goldy v zalohe na kupovanie suriek
Je tu ještě alternativa, kterou by jsi dal místo JWC?

vraj engineering, ale ja som spokojny s kombinaciou BS+JWC
7) Dodržuješ socket bonus? Proč ano proč ne?
Ak je socket bonus aspon +20str tak sa snazim dodrzovat, pretoze cerveny pridava cisto +40str , ale pri dodrzani socket bonusu sa da hodit gem napr +20 str + 20 haste +20str zo socket bonusu takze +20 haste naviac
Good
8) Kolik je expertise cap na unholy dk a proč? (stačí číslo nemusíš dávat přímo rating)
26, kvoli tomu aby mobka/boss nedodgovala attack
Viz otázka č.1 A víš proč to tak není?
otazka č.1 opravena
9) Pročpak hraješ zrovna DK? Baví tě?
Ano bavi, hraval som na wotlku este warra ktory ma bavil kvoli 2x2hand a tym ciselkam co stale critovali a tak :D ... ale DK je proste DK, od zaciatku moja hlavna postava
Celkovo ma viac bavia melee postavy ako ranged
Good
10) Popiš mi začátek fightu (jak mačkáš spelly - pořadí)
Horn of Winter kvoli runic power + bonus zo setu nabehuje runic power kazde 3 sec + ak sa moze tak zacnem army, inak Outbreak, Scourge Strike ,ak procne Sudden Doom tak Death Coil, alebo ak sa blizi full runic power tak Death Coil , ked sa nastackuje tak Dark Transformation ... diseasky refreshujem Festering Strike popripade Outbreak ak uz nie su runy a uz to neni v cooldowne
Good
11) Priorita spellů na DK které hraješ?
Hlavne je udrzovat diseasky Frost Fever Blood Plague, inak hlavne striedam Scourge Strike a Festering Strike podla dostupnych run
Good, jen po dotkách je hlavní nastackovaný pet
12) Která rasa je podle tebe top na DK které hraješ na hordě i na alianci? Proč?
Na ali som si vybral Dwarfa kvoli mace expertise co je mi nakoniec k nicomu + stone form racialke
Na horde kvoli dmgu Orca (enrage + zvyseny pet dmg + ten expertise na axe ale ten sa moc nevyuzije)
A kvoli tanku na horde Taurena kvoli max hp
Ano ale co je na alianci top? Kvůli čemu je ještě orc tak šíleně overpower na unholy?

nvm mozno worgen kvoli 1% crit
13) Používáš unholy frenzy PO a nebo už PŘED vypustěním gargoyly? Pouštíš jej zároveň s herem? Proč?
Pred vypustenim gargoyla, pretoze gargoyle ziskava bonusy z mojich statov
S herom by sa pustat nemal , pretoze sa tieto 2 cdowny nestackuju
Popripade ho pouzivam na niekoho ineho do raidu ak to boostne raid dps viac ako ked to hodim na seba
Good
14) Kdybch ti řekl, že máš špatně naklikané talenty, kde by jsi ubral body a kam jinam by jsi je dal? Zkus to i odůvodnit?
Talenty mam naklikane podla guide na nete, ale v zasade vsetky hlavne talenty mam naklikane, jedine by sa dalo este ubrat nieco v blood+frost tree a hodit to do Anti-Magic Zone
Dobře, a je tu ještě jedna alternativa, přijdeš na to jaká?
v blood talentoch improved blood tap
15) Neuavažuješ i nad změnou UI? Nějaké addony na sledování run apod.?
Zatial uz od wotlku som vzdy pouzival basic wowkovske UI a nejako mi nechybalo to menit, ale necham si poradit ak to nejako zasadne ovplyvni vysledny vykon, dps alebo tak :D
Minimálně ti doporučuju powerauras na sledování proců.

ok, stiahnem
16) Jak odpaluješ ability, které nemáš nabindované? Stíháš to všechno během encounteru?
Klasicky kliknutim mysou :D na tych encounteroch co som bol som zatial stihal
Nemyslíš, že z hlediska co nejrychlejšího spuštění jsou lepší bindy?

vzhladom na to ze som zvyknuty bez bindov je to pre mna zatial rychlejsie, aspon kym by som si nezvykol na bindy
17) Kdy používáš Anti-magic sheel? Proč?
Ked pocas encounteru do mna ide magic damage- kvoli tomu lebo to ten dmg absorbuje + nabija runic power
Good
18) Používáš nějaká macra? Proč ano, proč ne?
Nepouzivam, DK a Warr nemali nejaku hardcore rotaciu na wotlku takze mi to nikdy netrebalo.. ak treba tak poprosim od Amy 
Dejme tomu.
19) Popiš mi prosim tvou AoE rotaci na 5 targetů+.
Outbreak + Pestilence , potom Death and Decay a Blood Boil
Good+si nezapomeň nastackovat peta, kvůli cleavu.
20) Při odpovědích jsi užíval nějaký web nebo zdroje, nebo jsi odpovídal čistě z tvé hlavy? Buď upřímný o nic nejde a v mém posudku to nijak nebude ovlivněno.
Nieco z hlavy, nieco z in game, nieco z guide na nete
Good
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Cabaleiro- Unholy DK

Příspěvekod BeeWay » stř 07. zář 2016 17:25:19

Dobře jsem s tebou zatim spokojen. Ještě si zajisti taktiky a domluv se s Gashim, já jsem PRO TEST RAID.
Obrázek
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Cabaleiro- Unholy DK

Příspěvekod Tempy » stř 07. zář 2016 19:46:53

Ahoj,

takže to vypadá, že bych tě vzal zítra na test raid. Inv time 17.45 /w Tempy. Potvrď účast kdyžtak. Díky :-)
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Cabaleiro- Unholy DK

Příspěvekod Gashi » stř 07. zář 2016 22:49:31

Cabaleiro píše:Amynka mi uz co to na tsku hovorila tak zbezne taktiky... + pred raidom si urcite pozrem guide videa ale teoria a prax je vzdy nieco ine... taktiky na ICC sa mi progressovanim uz vryly do pameti a viem ich naspamet aj po rokoch no problem :D

1. Prečo máš hlavné dmgovacie ability rozmiestnené na 5,6,7?
zvykol som si uz pri rotacii na wotlku na rozmiestnenie prstov na 5,6,7 tak to mam rovnako aj tu
2. Aké addony používaš?
DBM,Omen, OmniCC,Recount

3. Kolko DK treba na vymenu Ziarovky?
podla uja gugla :D
The Death Knight:
Sees lightbulb go out, smashes random buttons and ends up destroying the lightbulb. Steps on broken lightbulb and complains about not getting heals. Complains on forums about lightbulbs being too hard to change. Campaigns to nerf lightbulbs.


1. Síce som ešte také nevidel, ale pre mňa za mňa hraj aj na volante, ak budeš točiť. (pun intended)
2. Jednoznačne odporúčam (a možno dokonca budem vyžadovať, ešte som sa nerozhodol) PowerAuras, ako spomenul Beeway. Ďalšie nie sú nutne potrebné pre raid, ale o tom by sme niekedy pokecali, je tam pár vychytávok, čo ti uľahčí život.
3. Síce to bol interný vtip, s ktorým sa časom oboznámiš, ale odpoveď sa mi páči :)

Ako napísal Tempy, v núdzi poznáš Death Knighta. Pravdepodobne bude zajtra voľné miesto, tak ak môžeš, tak bude prvý test raid. Mal by som byť na TS od 16:30 (možno aj skôr), tak ak budeš chcieť, tak vo vlastnom záujme príď skôr a môžeme prejsť taktiky.
You win or you learn.
Cabaleiro
Příspěvky: 12
Registrován: pon 05. zář 2016 15:57:48
Class:: Death Knight

Re: Cabaleiro- Unholy DK

Příspěvekod Cabaleiro » čtv 08. zář 2016 14:20:43

Tempy píše:Ahoj,

takže to vypadá, že bych tě vzal zítra na test raid. Inv time 17.45 /w Tempy. Potvrď účast kdyžtak. Díky :-)


som ready :)
Cabaleiro
Příspěvky: 12
Registrován: pon 05. zář 2016 15:57:48
Class:: Death Knight

Re: Cabaleiro- Unholy DK

Příspěvekod Cabaleiro » čtv 08. zář 2016 20:06:41

mal som napisat nejaky komentar k raidu, sebakritiku alebo take nieco tak pisem :D

Ked som pozeral strategy guide videa na youtube tak ma to celkom vystresovalo lebo to vyzeralo hardcorovo, chaoticky, trebalo davat pozor na vela veci,
v praxi po prvom bossovi trochu ten stres opadol ked som videl ze to nie je az take hard, ale to bude asi aj tym ze ked ludia vedia co robit tak to vyzera lahko :)
cakal som ze budem mrtvy viackrat, nie len na lastovi na to ze to bola moja prva skusenost s FL ... taktiky som si vyskusal nazivo a celkom v pohode si myslim,
akurat viem ze som zo zaciatku celkom nevychytal alysrazora, ked nas na zaciatku odhodilo celkom som sa nevedel zorientovat ktora je moja strana
a najst tych druidov na dmgovanie a ked som uz zistil co sa deje tak mi velmi neslo vyhybat sa tym tornadam :D okrem toho fail asi este na lastovi
ked som zomrel na melee od sciona... najviac sa mi pacil asi rhyolith pretoze tam sa mi podarilo preskocit konkurenta DK v dps, inak viem ze to dps bolo nic moc :/
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Cabaleiro- Unholy DK

Příspěvekod BeeWay » úte 13. zář 2016 13:19:29

Ahoj, tak teď už taktiky víceméně víš, tak se na ně příští raid soustřeď abys neumíral, ale zkus samozřejmně i něco vytočit.
Po příštím raidu mi tu vypiš bosse po bossovi a zhodnoť co se ti na nich povedlo a nepovedlo. Přeju hodně štěstí.
Obrázek
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Cabaleiro- Unholy DK [TEST/-/ -]

Příspěvekod Tempy » stř 14. zář 2016 19:10:01

Ahoj, můžeš dorazit zítra na test raid, tvůj druhý, inv time 17:45 /w Tempy? Potvrď kdyžtak
Cabaleiro
Příspěvky: 12
Registrován: pon 05. zář 2016 15:57:48
Class:: Death Knight

Re: Cabaleiro- Unholy DK [TEST/-/ -]

Příspěvekod Cabaleiro » úte 20. zář 2016 19:26:16

mal som sa vyjadrit ku druhemu test raidu, ale moc nemam co zhodnotit, zozaciatku par bossov sa dalo ale potom vypukol doma total chaos takze som to failoval riadne, ale zhodnotil som ze mozno bude lepsie dojst raid aj s failami aspon si utvrdit trochu taktiky ako leavnut raid bez vysvetlenia
1. boss Bethtilac: myslim ze na normale celkom pohodovy boss pre obycajne melee DPS, proste tauntovanie spidermanov, zabijanie mobiek... akurat neviem ci pri tolkom switchovani targetov by nebolo lepsie na tohto bossa byt frost
2. Baleroc : kedze som nemal za ulohu zbierat shardy tak na normale tiez nie zlozity boss jednoducho zdmgovat a dat si pozor na shardy
3. Alysrazor : ako obycajnemu meleecku bez special ulohy tiez nie moc zlozity boss, aj ked je tu uz viac veci na co si treba davat pozor ale vpodstate mob control, kickovanie druida ... tu by som tiez podla mojho vlastneho pozorovania zmenil asi na frost spec, 1) switchovanie targetu takze diseasky nestihnu spravit vela dmgu za unholy 2) vo frost spec je Mind Freeze kick zadarmo, nestoji runic power ... a co sa tyka vyhybania tornad to mi uz islo lepsie, nasiel som si niekoho kto sa tomu vedel vyhybat a snazil sa behat s nim
4. Rhyolith: pre mna najzabavnejsi boss kvoli "soferovaniu" , jednoducho treba pocuvat prikazy navadzaca a doverovat mu a vyhybat sa lave ... u tohto bossa sa mi dokonca dari nebyt posledny v dps co je pre mna osobne potesujuce :D

5. Shannox: na tomto bossovi som uz bol mimo diania... nemohol som byt ani na TSku a vyfailoval som dva pully, to viem, ale prvy raid som tohto bossa dal bez vacsich problemov a taktiky viem ( vyhybat sa trapkam, nestat pred bossom kvoli cleave a pod.)
6. Majordomo : musim povedat ze aj ked sme ho nedali ale kvoli minimalnym detailom, tak progressy ma dost bavia a tie pri ktorych je uspech na dosah tym viac, takze do buducna ak sa k vam nahodou dostanem som ready na progressovanie ;) inak taktika pre melee si myslim ze jednoducha, davat si pozor kedy bucham a vtedy odbehnut od raidu, a celkom sa mi paci ze je to melee boss, takze tocit co to da :D

7. Ragnaros: u lasta ma hned prve odhodenie koplo do trapky takze som si zalietal a umrel, takze som vpodstate len sledoval a drzal ostatnym palce, mohol by som sa odvolat na to ze som bol unaveny z progressu, a kriku a chaosu doma ale proste beriem to na seba, bol to fail hned na zaciatku ... ale aspon som sa dufam zachoval spravne a nechcel ziadny loot :)
Men Hatten
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: ned 22. lis 2015 17:52:34
Class:: Shaman

Re: Cabaleiro- Unholy DK [TEST/-/ -]

Příspěvekod Men Hatten » stř 21. zář 2016 16:00:26

Ahoj, díky za zhodnocení raidu. Škoda že si doma neměl klid na ten raid a snad ho zítra mít budeš ;). Bude zase progress, takže si připrav potky a i gemy, enchy, reforge do nejoptimálnějšího stavu :). Progress tě baví, což je super. Ke zbytku ať se vyjádří někdo kompetentnější, ale s raidem tak i tak počítej zítra, zase od 18:00 nick Flynne/Menhatten.
Obrázek
Cabaleiro
Příspěvky: 12
Registrován: pon 05. zář 2016 15:57:48
Class:: Death Knight

Re: Cabaleiro- Unholy DK [TEST/-/ -]

Příspěvekod Cabaleiro » čtv 22. zář 2016 14:18:34

tento tyzden vo stvrtok nestiham ten raid, poobede musim do mesta nieco vybavovat a pridem az vecer, ale zatial som prerobil profky a par veci na equipe tak dufam ze to dps bude trochu lepsie na najblizsi raid :)
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Cabaleiro- Unholy DK [TEST/-/ -]

Příspěvekod Gashi » stř 28. zář 2016 21:18:01

Cabaleiro píše:tento tyzden vo stvrtok nestiham ten raid, poobede musim do mesta nieco vybavovat a pridem az vecer, ale zatial som prerobil profky a par veci na equipe tak dufam ze to dps bude trochu lepsie na najblizsi raid :)


No, sčasti moja chyba, že som ti to nepovedal, ale tak nejako som čakal že je zrejmé, že ak neprídeš na raid, tak to treba dať vedieť vopred, nie 3,5 hodiny pred raidom. Takže nabudúce aspoň deň vopred, pokiaľ to nie je dačo nutné.

Inak zajtra sa s tebou ráta od 18:00, pokiaľ tam budem, tak sa potom dohodneme, čo ďalej.
You win or you learn.
Cabaleiro
Příspěvky: 12
Registrován: pon 05. zář 2016 15:57:48
Class:: Death Knight

Re: Cabaleiro- Unholy DK [TEST/-/ -]

Příspěvekod Cabaleiro » stř 28. zář 2016 22:00:09

na zajtra som ready, uz mam stiahnute aj power auras :)
Cabaleiro
Příspěvky: 12
Registrován: pon 05. zář 2016 15:57:48
Class:: Death Knight

Re: Cabaleiro- Unholy DK [TEST/-/ -]

Příspěvekod Cabaleiro » čtv 29. zář 2016 23:45:26

k dnesnemu raidu asi tak celkovo zhodnotenie, progress horsie ako minule ( aj z mojej strany) ale dps na progresse majordoma uz bolo lepsie aj odomna, aj v daka nejakemu tomu novemu equipu
taka novinka pre mna,na balerocovi som prvy krat bral shardy, striedali sme sa so seraphearom a myslim ze to slo dobre
shannoxa co bol minule total fail tak teraz pohode
faily: na alysrazorovi som prve tornada nevychytal ten algoritmus tak ma to wiplo :/ ale na druhych som si uz nasiel partaka podla ktoreho som sa riadil a bolo to uz ok :)
a nebudeme si klamat, ragnaros mi nevysiel vobec nic prisiel som videl som umrel som -_-
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Cabaleiro- Unholy DK [TEST/-/ -]

Příspěvekod Gashi » pon 03. říj 2016 12:35:14

Tak vo štvrtok bude posledný test raid, na základe ktorého sa rozhodnem čo s tebou ďalej. DK je na sekundáre momentálne dosť, takže sa musíš poriadne predviesť, aj z hľadiska dps, aj taktík. Ak tam nebudem ja, tak sa dohodnem s niekym iným, kto na to bude dozerať.
You win or you learn.
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Cabaleiro- Unholy DK [TEST/-/ -]

Příspěvekod Gashi » pon 10. říj 2016 20:31:15

Prepáč, že to teraz stojí, nestíham nič, do stredy pozriem logy a na porade sa dohodneme čo s tebou.
You win or you learn.
Cabaleiro
Příspěvky: 12
Registrován: pon 05. zář 2016 15:57:48
Class:: Death Knight

Re: Cabaleiro- Unholy DK [TEST/-/ -]

Příspěvekod Cabaleiro » úte 11. říj 2016 14:28:59

v pohode, tento tyzden tiez stiham akurat tak pozriet ci nie je nieco nove na forku

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti